HappyMod DMCA

Merge Manor x The Smurf Collab APK

version: 1.3.11

Romantik? Bahçe? Birleştirmek? EVET! Güneşli evin hepsi bu ve daha fazlası.

4.3 328.82 MB 1,000,000

Virus free

  • Merge Manor x The Smurf Collab APK
  • Merge Manor x The Smurf Collab APK
  • Merge Manor x The Smurf Collab APK
  • Merge Manor x The Smurf Collab APK
  • Merge Manor x The Smurf Collab APK
Açıklama
Editör İncelemesi

Büyükanne? Neredesin?
Sunny'nin aile evinde gizemli bir şeyler oldu! Ailenin gizli sırrını ortaya çıkarın ve konağı yenileyin.
Sunny'nin konağın bahçesini eski ihtişamına göre tasarlamasına ve dekore etmesine yardımcı olmak için öğeleri birleştirin.
Gizemli malikanenin sırrını çözmek için Sunny'nin macerasına katılın. Kıvrımlarla ve dönüşlerle dolu bir hikayeyi ortaya çıkarın!
Farklı temalara sahip rahatlatıcı birleştirme bulmacalarının tadını çıkarırken Sunny'ye yardım et.
Merge Manor : Sunny House ile ruh halinizi güneşli tutun ☀️

Oyun Özellikleri:

- Bahçenizi ve malikanenizi hikayeye bağlanan benzersiz konumlarla YENİLEYİN, dekore edin ve genişletin!

Her şeyi istediğiniz gibi yeniden tasarlamaya, yeniden inşa etmeye ve özelleştirmeye hazır olun. Sunny's House'da mülkünüzün çeşitli bölümlerinin yenilenmesini yöneteceksiniz: evinizin cephesi, çeşmeler, eski göl, arı kovanları, köpek kulübeleri ve çok daha fazlası! Tüm bahçenin ve köşkün makyajını tamamlayın ve tonlarca ödül kazanın!

- Çiçekleri EŞLEŞTİRİN ve bağımlılık yapan yüzlerce patlatma birleştirme seviyesini çözün!

Tasarım fikirlerinizi gerçekleştirmek için yıldızları kullanmanız gerekecek. Ve bunun için Sunny House'da mevcut yüzlerce birleştirme oyununu oynamanız gerekecek. Bazıları zorlayıcı olabilir, ancak neyse ki, oyun boyunca bu eğlenceli ama zorlu birleştirme patlama birleştirmelerinin üstesinden gelmenize yardımcı olabilecek ödüller (güçlendiriciler gibi!) kazanacaksınız!

- Hikayedeki entrikaların KEYFİNİ ÇIKARIN ve yol boyunca gizli sırları ve gizemleri ortaya çıkarın!

Sunny's House sadece bir dekorasyon ve birleştirme oyunu değildir, onu benzersiz kılan şey heyecan verici hikayesidir! Birçok karakterle tanışacak ve onlarla etkileşime girecek, kendinizi en şaşırtıcı karşılaşmalara hazırlayacaksınız: garip (ama sevimli!) bir komşudan yeni aile üyelerine ve hatta dört ayaklı arkadaşlara kadar!

- Gizli nesneleri, düzinelerce çiçeği olan bahçeyi KEŞFEDİN ve gizli alanların kilidini açın

Yeniden düzenleyeceğiniz bahçe büyük ve sırlarla ve gizemlerle dolu! Oyunda ilerledikçe yeni alanları keşfedecek, birçok sürprizle karşılaşacak ve çeşitli gizemleri çözmekle görevlendirileceksiniz!

- RAHATLAYIN ve malikanenin gizemini keşfedin!

Sunny's House, eğlenceli ve güzel tasarlanmış bir oyun olmasının yanı sıra rahatlamak için de mükemmel bir yoldur! Stresli faaliyetlerinize bir ara verin ve gizem dolu peyzaj ve bahçe dekorasyonunun sakinleştirici dünyasına dalmak için biraz zaman ayırın. Eski aile bahçenizi canlandırmak sadece tatmin edici olmakla kalmayacak, aynı zamanda Sunny ve onun birçok mücadelesi ve göreviyle birlikte çalışmayı da seveceksiniz. Ayrıca komşularınızla gerçek bir aşk hikayesi yaşayacak ve yol boyunca pek çok ilginç karakterle tanışacaksınız!

- ÖZEL ETKİNLİKLER ve ÖDÜLLER: Günlük özel etkinliklere katılın ve harika ödüller kazanın! Daha da büyük kazançlar için turnuvalara katılın.

- ARKADAŞLAR KAZANIN: Diğer oyuncularla etkileşimde bulunmak ve sohbet etmek, can ve oyun güçlendiricilerini paylaşmak için bir aileye katılın!

- Yeni İşbirliği: Şirinler
Sevilen Şirinler'in yer aldığı en son işbirliği ile heyecan verici bir yolculuğa çıkın!
Şirin Baba, Şirine ve Zeki gibi tanıdık yüzlerle karşılaşacağınız büyüleyici Şirinler Köyü'nde Sunny'ye katılın. Heyecan verici etkinliklere katılın ve en sevdiğiniz Şirin karakterleriyle birlikte heyecan verici görevlere katılın.
Gizemleri birleştirirken, dekore ederken ve ortaya çıkarırken Şirinlerin ve canlı köy çevresinin tuhaf cazibesi ile büyülenin.
Ama dikkatli olun! Sunny'nin kedisi Ginger malikanede tembel tembel tembel tembel uzanırken, Gargamel'in yaramaz kedisi Azrael, Gargamel'in Şirinlere karşı bir sonraki kurnaz planını planlamasına yardım ediyor!


Çiçekler açıyor ve Sunny'nin Evi yenilenmeye hazır! Bu güzel bahçeyi dekore etmeye ve yenilemeye hazır mısınız?

Sunny's House, çözülecek daha fazla patlama birleştirmesi ve daha romantik bölümlerle düzenli olarak güncellenecek! Güncellemeler için bizi takip etmeye devam edin ve bize bir yorum bırakın!

Tüm sürümler
All mods