HappyMod › Games › Adventure › Manor Matters Mod
Manor Matters Mod

Manor Matters şık APK 4.9.1 [Sınırsız para]

Güncelleme açık: 2024-05-15

Manor Matters şık değiştirilmiş bir versiyonudur Manor Matters tarafından geliştirildi Playrix. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Sınırsız Yıldızlar... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Manor Matters 4.9.1 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıManor Matters şık APK 4.9.1 [Sınırsız para]
versiyon4.9.1
Güncelleme açık2024-05-15
Boyut157.09 MB
Mod BilgisiSınırsız Yıldızlar
geliştiriciPlayrix
Ringtone İndirVideo Game Ringtone
KategoriAdventure
Google Play'den edininManor Matters
Orijinal apk'yı indirinManor Matters (157.09 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Wildscapes şık APK
Fishdom Solitaire şık APK
Manor Matters şık APK
Mystery Matters şık APK
Farmscapes şık APK
Family Hero şık APK
Bağlantılar İndir:

Manor Matters şık APK 4.9.1 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (16.2 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (157.09 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Video Game Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Manor Matters şık APK 4.9.1 [Sınırsız para]

Sınırsız Yıldızlar

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Gölet filtreleri ve tankları kullanarak evinizi bir akvaryuma dönüştürün.

Oyuncular bir Ocean Adventure etkinliğine katıldıklarında, önlerinde yeni bir yolculuk açılır. Oyunun temel oyunu gibi, oyuncular da konağı bir akvaryuma yenileyecek. Artık yıldız yerine alışveriş sepetinize deniz kabukları ekleyerek dekoratif nesneler satın alabilirsiniz. Bu muhteşem sanat eserlerini görmek için sabırsızlanıyoruz, mağazada bulunan yeni eşyaları sevecek.

# Sözde perili Castlewood konağına bir gezi.

Hikayenin başlangıcı, Manor Matters'da gerçekleşiyor ve Castlewood'un sahibinin adamı Carl çevresinde dönüyor. Bir trendeydi ve hikayesini anlatmaya başladı. Daha önce Castlewood, hikayenin kahramanı Bay'a aitti, kaybolan ve keşfetme hobisi olan karakter. Bir macerada kaybolduğunda, tüm varlıklarını asistanına bıraktı, böylece onları haklı varislere verebilirdi. Castlewood'un konağının perili olduğu ve inşaatından bu yana temizlenmediğine dair söylentiler var. Kötü hava nedeniyle Carl, binaya girmek için anahtarı bulamadı. Ancak, korkusuna rağmen, kanlı bir figürün göründüğünü gördükten sonra keşfetmeye devam etmek zorunda kaldı. Hem kendisi hem de kahraman, Castlewood Manor'ın sırlarını araştırırken araştırmak zorunda kaldı.

# Castlewood tadilat yolculuğu Castlewood'un tadilatından önce gerçekleşti.

Manor meselelerinin içinde, anahtarı aldıktan sonra yukarıdan evin yıpranmış durumuna bir bakış alırsınız. Her şey loş ve eskiydi; Işık yoktu. Yolculuğunuza ahşap bir sandalye bularak başlıyorsunuz. Ancak, ilk düzelttiğiniz şey, Carl'ın oturduğu sandalye. Onu başka biriyle değiştirirsiniz.

# Konağın yenilenmesi birçok zorluk yarattı.

Manor konularındaki nesneleri yenilemek için kaynakları kullanmanız gerekir. Ayrıca, envanterinizde sarı bir yıldıza ihtiyacınız var. Evlerini inşa ederken, oyuncular belirli sayıda yıldız kazanmak için birkaç bulmaca tamamlamalıdır. Bu süreç zaman ve mekan gerektirir, bu da birçok oyuncunun yenileme işlerini aynı anda tamamlamasına yol açar. Herkesin yenileme görevleri oyunun mekaniğini anlamayı gerektirir. Çevreyi keşfederek yenileme istekleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Yeterince yıldızınız yoksa, nesneleri avladığınız bir oyun oynamanız istenir. Bu süre zarfında, bir alana yerleştirilecek ve bir listeden malzemeleri dokunarak seçmekle görevlendirileceksiniz. Bir nesneye yakın veya dışarı yakınlaştırma, bulmayı çok daha kolay hale getirir. Bunun nedeni, çeşitli arama konumlarının görüntülemeyi rahat ettirmesidir.

# Manor meselelerini bir metin içinde tanıtın.

Playrix'in Manor Matters, Homescapes ile birlikte piyasaya sürülen entelektüel bir bulmaca oyunudur. Başlangıçta, aylarca Google Play listelerini aşan Homescapes'in başarısını tekrarlama umuduyla piyasaya sürüldü. Bundan sonra Playrix, popülaritesini yüksek tutmayı umarak daha fazla malikane yayınlamaya karar verdi. Bu oyunda, oyuncular oyunun gizemlerini keşfetmek için nesneler bulmalı ve bulmacaları çözmelidir. Manor Matters'a üye olarak dedektif becerilerinizi göstermek için bir dizi bulmaca çözün.

# Böyle.

Oyun Manor Matters, bir milyarder tarafından sahip olduğu gizemli eski bir Castlewood Manor House'un Sims'in dekoratif oyun stiliyle birleştiriyor. Oyuncular gizli nesneleri Sims'te olduğu gibi ararlar. Kale artık eski eyaletinde yok. Bununla birlikte, Castlewood hala birçok benzersiz antika ve dekorasyon içeriyor. Uğursuz görünmesine rağmen, kimse bu malikaneye girmeye cesaret edemedi. Bir kolluk kuvveti olarak, malikanenin içinde yatan muammayı araştırmalısınız. Sonra yapıyı onarmalı ve dekore etmelisiniz, böylece daha önce olduğu kadar güzel görünür.

# Bu konuda daha fazla bilgi edinmek için Castlewood'u ziyaret edin.

Castlewood'un malikanesi büyük ve görkemli olsa da, ilk kez giren herkes üzerinde derin bir izlenim bırakıyor. Oda hakkında saçılmış birçok düşmüş eşya, perili bir his verir. Ayrıca, püskü perdeler ve kırık mobilyalar ıssız bir izlenim bırakıyor. Playrix, sahneyi oyuncuların ilgisini çekmek için biraz ürkütücü ve gizemli bir şekilde tasarladı. Bu milyar dolarlık Manor neden yıllarca terk edildi? Bir şekilde, şekil veya formda, birisinin kendilerine bu hikayenin gölgeli karakterler olup olmadığını sorması gerekir. Yeni bir odaya girdikten sonra, arkadaşınız potansiyel bulgularla ilgili yön sağlayacaktır. Birinci kat odalar genellikle sadece temel ekipman içerir; Ancak, bir ve iki kat geçerken bu yakında değişir. İlerlemenizi engelleyebileceği için buna karşı dikkatli olun. Bu nesneleri bulmak, gölgelerini çıkarmanızı ve bölgeyi aramanızı gerektirir. Bunu hızlı bir şekilde yapmalısınız, çünkü zaman seçeneklerinizi sınırlar. Nesneler görülmesi zor yerlerde gizlenebilir-zaman bitmeden onları bulun! Oyun içi bir reklamda ek öneriler mevcuttur. Her biri görüntülemek için biraz zamandır, ancak yararlı olabilirler. Alternatif olarak, ek öneriler oyun içi para kullanılarak satın alınabilir.

# Bulmaca çözme yoluyla gizli gizemin kilidini açın.

Kayıp bir Explorer, bu yolculuğa çıkmadan önce asistanı olarak Carl'ı istihdam etti. Castlewood Explorer daha önce Carl'ın patronu ile çalışmıştı. Castlewood'u keşfettikten sonra Carl, çiftlik evinde bulunan gizli hazinelere giden yolda gezinmeye yardımcı olur. Bu görevi yerine getirmek için, Castlewood'un tüm bulmacalarını tam olarak keşfetmeniz ve çözmeniz gerekir. Değerli eşyaları bulmak için eski duvarların ve zeminlerin sigorta parçaları. Eski bir odada moloz arasında değerli eşyaları bulmak için büyüteç kullanın. Bir görevi tamamlamak size belirli sayıda yıldız verir. Bunlar, onu tamamlayan bireyin görevini ve becerisini tamamlamak için harcanan zamana göre kaç tane kazanacağınızı belirler. Bu para birimini kullanmak için orijinaline ihtiyacınız olacak. Bu tadilat, yetenekli bir inşaatçı olan Bill'e atanacak.

# Manor Matters şık APK 4.9.1 [Sınırsız para] Özellik:

Gizemlerle dolu eski bir malikane olan Castlewood'a hoş geldiniz! Neden terk edildi? Goblenin arkasında ne gizli? Malikane gerçekten perili mi? Büyüleyici asistanınız Carl ile birlikte odaları inceleyin ve yenileyin, dünyanın her yerinden ilginç eserleri bulun ve bu heyecan verici yerin sırlarını açığa çıkarın! İçeri adım atmaya hazır mısın? Kapıyı sizin için açık bıraktılar… içeri gelin! OYUN ÖZELLİKLERİ: Gizli nesneleri bulmak ve yıldız kazanmak için büyüleyici sahneleri keşfedin Çeşitli modlar ve öğelerle dedektiflik becerilerinizi deneyin İç mekanını çarpıcı derecede güzel hale getirmek için malikanesi restore edin Antik hazineyi arayın, odaların kilidini açın daha fazla ipucu almak için Geniş bir karakter kadrosunun yer aldığı ilgi çekici bir hikayeye dalın Manor Matters'ın tadını mı çıkarıyorsunuz? Oyun hakkında daha fazla bilgi edinin! Facebook: https://www.facebook.com/manormatters/Instagram: https://www.instagram.com/ManorMatters/Twitter: https://twitter.com/manor_mattersSorular? [email protected] adresinden Teknik Desteğimizle iletişime geçin

Gölet filtreleri ve tankları kullanarak evinizi bir akvaryuma dönüştürün.
Sözde perili Castlewood konağına bir gezi.
Castlewood tadilat yolculuğu Castlewood'un tadilatından önce gerçekleşti.
Konağın yenilenmesi birçok zorluk yarattı.
Manor meselelerini bir metin içinde tanıtın.
Böyle.
Bu konuda daha fazla bilgi edinmek için Castlewood'u ziyaret edin.
Bulmaca çözme yoluyla gizli gizemin kilidini açın.

# Nasıl indirilir ve kurulur Manor Matters şık APK 4.9.1 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Manor Matters modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Manor Matters mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Manor Matters indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Manor Matters arayın.

# Tam Özellikler Manor Matters şık APK 4.9.1 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut157.1MB
versiyon4.9.1
Sürüm Kodu1000491
Langde en es fr it ja ko pt ru zh zh-CN zh-HK zh-TW

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinCHECK_LICENSE BILLING WRITE_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='22 READ_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='22 INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE WAKE_LOCK VIBRATE POST_NOTIFICATIONS AD_ID RECEIVE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_AD_ID google DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
Titreşime erişim sağlar.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Kullanıcı Özelliği diğer.#Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Manor Matters şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Manor Matters şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 46

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (46)

 • U

  @Anonim   2024-05-22 01:03:25

  Kimden:US   cihaz:TECNO BF7   OS:android 12
  no he podido jugar más porque no me deja actualizar un juego que me encanta
 • I

  @Anonim   2024-05-19 19:25:25

  Kimden:ID   cihaz:SM-A525F   OS:android 14
  game berfungsi
 • G

  @Anonim   2024-05-16 20:43:54

  Kimden:GB   cihaz:RMX3521   OS:android 13
  I'm nott getting any unlimited stars
 • I

  @Anonim   2024-05-11 16:32:45

  Kimden:ID   cihaz:Infinix X668C   OS:android 12
  yyyy
 • B

  @Anonim   2024-05-09 10:20:55

  Kimden:BR   cihaz:moto g(20)   OS:android 11
  não está com dinheiro infinito. desinstalando agr mesmo... não dá pra jogar a temporada daí sem dinheiro pra comprar poder pra salvar 9 Eugênio
 • U

  @Anonim   2024-05-08 21:25:51

  Kimden:US   cihaz:Infinix X6831   OS:android 13
  unlimited money unlimited star
 • C

  @Anonim   2024-05-05 23:12:28

  Kimden:CZ   cihaz:Mi 10   OS:android 13
  Shame you don't have a version without connect 3 mode. Everybody would give you anything for that. Anyway good job with this mod.
 • Z

  @Anonim   2024-05-03 06:48:50

  Kimden:ZA   cihaz:PPA-LX2   OS:android 10
  Like the game
 • I

  @Anonim   2024-05-01 14:05:28

  Kimden:IN   cihaz:22101316I   OS:android 13
  best game.... follow the story with unlimited stars
 • U

  @Anonim   2024-04-22 18:25:07

  Kimden:US   cihaz:CPH2001   OS:android 11
  not working ?
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Manor Matters şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Manor Matters

 • P

  @Anonim   2022-12-03 09:19:22

  Kimden:PH   cihaz:samsung SM-A115F   OS:android 12
  Please update the mod with unlimited coins and money!
 • U

  @Anonim   2022-11-19 05:29:49

  Kimden:US   cihaz:TECNO TECNO CH6i   OS:android 12
  please update the game i cant updated from play store
 • U

  @Anonim   2022-02-19 03:05:50

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1902   OS:android 9
  It's have three new version, plz upload it. its new version os 3.0.7
 • I

  @Anonim   2022-02-18 01:42:17

  Kimden:IT   cihaz:Xiaomi M2004J19C   OS:android 11
  stelle e soldi infiniti............................
 • G

  @Anonim   2021-12-29 05:29:14

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A705FN   OS:android 11
  need version 2.9.7 as the one found couldn't be installed
 • I

  @Anonim   2021-11-16 16:19:48

  Kimden:IN   cihaz:Xiaomi M2010J19CI   OS:android 10
  app not install how to fix it on poco m3 please fix it
 • U

  @Anonim   2021-10-25 02:23:44

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi Redmi Note 7   OS:android 10
  please please please happy mood########################
 • I

  @Anonim   2021-10-21 13:28:48

  Kimden:IT   cihaz:Xiaomi M2004J19C   OS:android 11
  stelle infinite...................................
 • F

  @Anonim   2021-10-20 22:00:08

  Kimden:FR   cihaz:HUAWEI ELE-L29   OS:android 10
  Please update to 2.8.0 Not working anymore until update
 • T

  @Anonim   2021-09-04 20:07:01

  Kimden:TH   cihaz:samsung SM-G965F   OS:android 10
  มันดีมากครับต้องโหลดจริงครับเกมนี้ยิ้งโปรยิ้งดีขอร้องละครับเอาเกมนี้เข้ามาเถอะงั้นจะไปแอป4399แล้วนะครับ
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Manor Matters şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (60) Sürümler of Manor Matters şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme