HappyMod › Games › Music & Audio › StarMaker: Karaoke Yap Mod
StarMaker: Karaoke Yap Mod

StarMaker: Karaoke Yap şık APK 8.27.1

Güncelleme açık: 2023-03-19

StarMaker: Karaoke Yap şık değiştirilmiş bir versiyonudur StarMaker: Karaoke Yap tarafından geliştirildi Starmaker Interactive. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: StarMaker: Sing Karaoke Songs Mod APK 8.27.1... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz StarMaker: Karaoke Yap 8.32.3 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıStarMaker: Karaoke Yap şık APK 8.27.1
versiyon8.27.1
Güncelleme açık2023-03-19
Boyut213.2 MB
Mod BilgisiStarMaker: Sing Karaoke Songs Mod APK 8.27.1
geliştiriciStarmaker Interactive
KategoriMusic & Audio
Google Play'den edininStarMaker: Karaoke Yap
Orijinal apk'yı indirinStarMaker: Karaoke Yap (195.92 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
StarMaker: Sing Karaoke Songs şık APK
Bağlantılar İndir:

StarMaker: Karaoke Yap şık APK 8.27.1

Hızlı indirme (195.92 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (195.92 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler StarMaker: Karaoke Yap şık APK 8.27.1

StarMaker: Sing Karaoke Songs Mod APK 8.27.1

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Starmaker hakkında bilgileri sunun.

Starmaker'ın geç sürümü popülaritesini haklı çıkarıyor. Smules'ın en büyük rakibi olduğunu açıklarken bana katılın.

# Büyük bir müzik kütüphanesine ve şarkı söylemek en sevdiğiniz şarkılara erişim.

Lansmanda, Starmaker uygulaması alakalı içerik önermek için ülkenizin konumuna gider. Ana ekranda gezinir girmez, ülkenizden trend şarkıları, eski hitleri veya yakın zamanda trend hitleri görebilirsiniz. Starmaker çok sıkıcı görünmüyor. Uygulama, arama çubuğu aracılığıyla bölgesel şarkıların yanı sıra birçok küresel şarkıyı önerir. Bu şarkıları, arama çubuğundaki anahtar kelime, sanatçı adına veya müzik türüne göre arama yaparak bu şarkılara kolayca erişebilirsiniz. Starmaker, Billie Eilish, Justin Bieber, Sam Smith, Maroon 5, Taylor Swift veya Selena Gomez gibi sanatçıları tavsiye ediyor. Bir sonraki müzisyenlerden birini seçtiğinizde yüzlerce şarkının bir listesi görünür. Bunlar popülerlik sırasına göre, en popüler şarkı altta düzenlenmiştir. Ücretsiz karaoke için, şarkılar ve diğer birçok eğlence bulmak için Starmaker'ı kullanın. Bu çok eğlenceli, sağlıklı ve olumlu, katılmıyor musunuz?

# Şarkı söylerken önemli şarkıları kaydedin ve kaydedin.

Karaoke performanslarını bir kullanıcının kişisel profiline yüklemek, arkadaşların belirli anları kaydetmesini ve paylaşmalarını sağlar. Varsayılan olarak, Starmaker gerçekleştirdiğiniz şarkıları kaydetmeyi destekler. Şarkılarınızı kaydetmeye ve çalmaya başlamak için ekrandaki orta düğmeye basmanız gerekir. Bir video kaydetmek için ekranın köşesindeki kamera simgesine dokunun. Kamera modu kaybolursa ve ekran moddan çıkarılırsa, kamerayı başarıyla açtınız. Starmaker'ın kayıt modu birçok seçenek sunar. Dişlerinizi beyazlatabilir veya doğal olarak temizleyebilirsiniz; Bir gülümseme asansörü bile ekleyebilirsiniz. Bu efektleri kullanmak istemiyorsanız, kayıtlarınızda renk filtreleri de kullanabilirsiniz. Kayıtlarınızı düzinelerce renkli filtre temasından seçerek özelleştirebilirsiniz. Bu temalar, görüntülerinize başka bir şekilde elde edemeyeceğiniz şık efektler katar. Çekimlerinize düzinelerce görsel efekt ve maske de uygulayabilirsiniz. Kazananı belirlemek için, şarkının sistemi 1'den 10'a kadar bir skoru hesaplar. Şarkı sözlerinin müziğe uyup uymadığına, herhangi bir cümlenin atlanıp atlanmadığına ve performans sergilendiğine göre performansları değerlendirir. İnsanlar akranlarından övgü almak için puanlarını da paylaşabilirler. Starmaker ile kayıtları birden fazla şekilde özelleştirebilirsiniz. Bunlar, ses seviyesini değiştirmek, ses efektleri eklemek, hız ayarlamak, slayt gösterileri eklemek, kapak fotoğrafları eklemek ve daha fazlasını içerir. Bir cihazda paylaşmadan veya kaydetmeden önce bir kayda durum satırları ve başlıkları da ekleyebilirsiniz.

# Canlı performans gösterdikçe putlarla gerçek zamanlı etkileşim kurmak için ödeme yapın.

Starmaker uygulaması, hem eğlence hem de yerine getirme yoluyla en sevdiğiniz ünlülerle etkileşim kurmanıza olanak tanır. Ünlü şarkıcılar, hayranlarıyla etkileşime girmelerine izin veren canlı şovlar yapmak için Starmaker'ı kullanıyor. Bu, canlı akış işlevi ile aynıdır. Sohbete ek olarak, katılımcılar kalpleri veya ifadeleri düşürebilir, canlı yayın yapabilir, putlarla hediyeler paylaşabilir ve insanların şarkıcı olarak katılabileceği odalara katılabilir. Hayranlara hediye sağlamak para kazanmanın bir yoludur; Bunu yapmak, kullanıcıların hayranlarıyla etkileşim kurmalarını ve popülaritesini artırmalarını sağlar. Starmaker, en çok hayranı, takip eden veya övgüleri kazanan popüler putların objektif sıralamasını sergiliyor. Uygulamayı indirip deneyerek şimdi başlayın!

# Starmaker'ın mobil uygulama sürümü indirilebilir.

Yakında yeni bir şey bekleniyor.

# Uzun menzilli kapsam ve yüksek hareketlilik oranı gibi özellikler tüfeği son derece popüler hale getirir.

Uygulama özellikleri onları rekabetten ayıran şeydir. İndirmeye karar vermeden önce her uygulamanın ne olduğunu düşünmek önemlidir. Bir uygulamanın özelliklerini değerlendirmek, indirmeye değer olup olmadığına karar vermenize yardımcı olabilir. Starmaker, adının önerdiği gibi aynı eğlence sağlar. Buna ek olarak, uygulamanın herkesin kullanmasını keyifli hale getiren birkaç olumlu yönü. Kütüphane, geçmiş nesillerden 1000'den fazla farklı şarkı ve popüler müzik seçeneği içeriyor. İstediğiniz şarkı veya müzik seçeneğini seçin ve hemen şarkı söylemeye başlayın! Karaoke remiksleri oluşturmak, kayıtlarınıza kişisel yetenek eklemenin harika bir yoludur. En sevdiğiniz parçalardan bazılarını seçin ve yeni bir şarkı oluşturmak için farklı sesler ve efektler ekleyin. Selfie modunda kayıt yaparak kendi müzik videolarınızı hit pop yıldızı olarak oluşturun. Kayıttan sonra, video sahnenizi düzenlemek için filtreler kullanın. Ton sağır değilsin, bu yüzden sorun değil! Tek bir düğmeye basarak, kaydeddiğiniz her şeyin perdesine uyacak şekilde sesinizi anında değiştirebilirsiniz. Yüksek perdeli bir çığlıktan Madonna Şarkı Şarkısına kadar her şeyi yapabilirsiniz. Bir parçanın kancasını mevcut bir şarkının bir parçası olarak dahil etmek, bir şarkının ilk bölümünün tadını çıkarmanın en iyi yoludur. Orijinal şarkının bir kopyasına ellerinizi alın ve bir düet remix oluşturan özellikli sanatçı ile birlikte şarkı söyleyin. Dünyanın dört bir yanındaki herkes canlı performanslarınızı görebilir ve iyi zamanlarınızı onlarla paylaşabilir. Müzik yeteneğinizi dünyaya göstermek için performanslarınızı kaydetmeye başlayabilirsiniz. Starmaker'a bağlı aile topluluğu sayesinde müzik aşkı ile bağlantı kurmak kolaydır. Bu, dünyadaki diğer müzisyenlerle bağlantı kurmanın en hızlı ve en kolay yoludur. Sadece bu değil, aynı zamanda geri bildirim paylaşabilir, şarkıları başkalarıyla ve daha fazlasını söyleyebilirsiniz. Reklam Bu çevrimiçi topluluk, müzik severlerin en sevdikleri melodileri birbirleriyle paylaşmalarını sağlar. Müziği takdir eden herkes bunu keşfetmekten heyecan duyar. Reklamcılık

# Bir bilgisayar programının arayüzünün görsel tasarımı.

Starmaker'ın basit, temiz arayüzü programı kullanmayı kolay ve kırılmamış hale getirir. Programın tüm işlevleri menüde kolayca görülebilir. Bu uygulama, farklı kategoriler arasında net bir etiketleme ve ayrılma sağlar. Bu, uygulamayı herhangi bir yaş grubu için erişilebilir hale getirir ve herhangi bir karışıklığı veya zorluğu önler.

# Starmaker APK uygulaması nedir?

Starmaker, sosyal medya uygulamasını kullanarak oyun oynamanızı ve arkadaşlarınızla şarkı söylemenizi sağlar. Bu platformda ayrıca bu uygulamada başka birçok harika özelliği var.

# StarMaker: Karaoke Yap şık APK 8.27.1 Özellik:

Müzikal olan her şeyi keşfedin! Daha fazla arkadaş ve müzik aşığı mı istiyorsunuz? 50 milyondan fazla kullanıcının güvendiği StarMaker, Gobal Topluluğu arasında 1 numaralı popüler karaoke ve basit akış ağıdır. StarMaker en büyük küresel ve yerel şarkı kataloğunu sunar, Ed Sheeran, Shawn Mendes veya yerel melodilerinizi bulabilirsiniz. Özel kamera flitterleri ve ses düzenleyici ile diğer kullanıcılarla serbest stil veya işbirliği yapabilirsiniz. Yeni özellik "mikrofonu al", sağlanan şarkı sözü kartını söylemek için rekabet edebileceğiniz ve diğer 5 Star Maker kullanıcısı ile mikrofonu alma hızına meydan okuyabileceğiniz açık bir sahne sunuyor. Canlı şarkı söylemenin muhteşem kralının kim olduğunu görmek için bir yetenek gösterisi. Dünyanın ritimlerinin tadını çıkaralım!StarMaker Karaoke Yeni İşlevler!Daha iyi bir şarkı söyleme deneyimi için bir dizi yeni özellik ekledik! Örneğin:+Günlük Görev Özel VIP check-in ve diğer gizli mücevherlerle Günlük Görev kategorisini yeni ekleyin. Gidin ve öğrenin!+Take The MicOptimize Take The Mic deneyimleri, hızlı yorum özelliği ekleyin, kişisel kartta ve sıralama ödülünde bahsedin. +Şarkı ÖzelliğiŞarkı sayfası, favorilerinize göre kişiselleştirilmiş şarkı kitabı sağlar+Dış SIDME sayfamda benzersiz SID'nizi kontrol edin, arkadaş aramak ve eklemek için kullanın+MesajDoğrudan mesaj kutusunun yeni düzeni, arkadaşlarınızın neler yaptığını öğrenin!Söylenecek Nihai Şarkılar !En çok izlenenler arasından seçim yapın; Her gün güncellendi! Dahil olanlar:+ 7 Yıl - Lukas Graham+ Size Daha İyi Davranın - Shawn Mendes+ Yardım Hattı Bling – Drake+ Shake It Off – Taylor Swift+ Love Yourself - Justin Bieber+ Thinking Out Loud - Ed Sheeran+ Cheap Thrills - Sia+ One Call Away - Charlie Puth+ Lean on - Major Lazer & DJ Snake + Tekrar Görüşürüz - Wiz Khalifa + Stress Out - Twenty One Pilots + Stay with me - Sam Smith + Like I'm Gonna you - Meghan Trainor+ Despacito - Luis Fonsi & Daddy Yankee (feat. Justin Bieber)+Tanrı Bless The U.S.A. - Lee Greenwood+There's Nothing Holdin' Me Back - Shawn Mendes+Body Like a Back Road - Sam HuntSTAY CONNECTED!İndirirken veya şarkı söylerken sorun mu yaşıyorsunuz? [email protected] adresinden müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin, size yardımcı olmaktan ve tüm sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyarız!Sing Songs - StarMaker Karaoke Resmi Web Sitesi: https://www.starmakerstudios.com/Facebook'ta bizi beğenin (fb.me) /StarMaker)Bizi Twitter'da (@StarMaker) ve Instagram'da (@StarMaker_App) takip edinYouTube Kanalımıza abone olun (@StarMakerNetwork)StarMaker Karaoke Uygulaması ile Şarkılar Söyleyin! Şarkı söylemek, Yaşamak!

Starmaker hakkında bilgileri sunun.
Büyük bir müzik kütüphanesine ve şarkı söylemek en sevdiğiniz şarkılara erişim.
Şarkı söylerken önemli şarkıları kaydedin ve kaydedin.
Canlı performans gösterdikçe putlarla gerçek zamanlı etkileşim kurmak için ödeme yapın.
Starmaker'ın mobil uygulama sürümü indirilebilir.
Uzun menzilli kapsam ve yüksek hareketlilik oranı gibi özellikler tüfeği son derece popüler hale getirir.
Bir bilgisayar programının arayüzünün görsel tasarımı.
Starmaker APK uygulaması nedir?

# Nasıl indirilir ve kurulur StarMaker: Karaoke Yap şık APK 8.27.1 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan StarMaker: Sing Karaoke Songs modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. StarMaker: Sing Karaoke Songs mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den StarMaker: Sing Karaoke Songs indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında StarMaker: Sing Karaoke Songs arayın.

# Tam Özellikler StarMaker: Karaoke Yap şık APK 8.27.1

// İndirme Bilgileri //

Boyut213.2MB
versiyon8.27.1
Sürüm Kodu85827101
Langar as bn cs da de es fr gu hi in it ja kn ko ml mr ms my my-MM or pa pt pt-BR ru ru-RU sr sv sv-SE ta te th tl tl-PH tr tr-TR ur ur-PK vi zh zh-CN zh-TW

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinSYSTEM_ALERT_WINDOW ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE INTERNET READ_PHONE_STATE READ_CONTACTS READ_EXTERNAL_STORAGE RECORD_AUDIO WRITE_EXTERNAL_STORAGE MODIFY_AUDIO_SETTINGS VIBRATE ACCESS_FINE_LOCATION CAMERA RECEIVE_BOOT_COMPLETED READ_SYNC_SETTINGS WRITE_SYNC_SETTINGS AUTHENTICATE_ACCOUNTS READ_GSERVICES WRITE_GSERVICES GET_ACCOUNTS RECEIVE REORDER_TASKS MIPUSH_RECEIVE C2D_MESSAGE BILLING FOREGROUND_SERVICE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE BLUETOOTH' maxSdkVersion='30 WRITE_SETTINGS ACCESS_NOTIFICATION_POLICY REQUEST_IGNORE_BATTERY_OPTIMIZATIONS WAKE_LOCK START_MONITOR_SERVICE WRITE_USE_APP_FEATURE_SURVEY STORAGE WRITE_CALENDAR READ_CALENDAR POST_NOTIFICATIONS AD_ID READ WRITE READ_SETTINGS UPDATE_SHORTCUT BROADCAST_BADGE PROVIDER_INSERT_BADGE UPDATE_COUNT UPDATE_BADGE CHANGE_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS READ_APP_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS BADGE_ICON BADGE_COUNT_READ BADGE_COUNT_WRITE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Bir uygulamanın, diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
;Uygulamaya genel ses ayarlarını değiştirme izni verir.;Vibratöre erişim izni verir.;Uygulamanın, sistem önyüklemeyi tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.;Uygulamaların senkronizasyon ayarlarını okumasına izin verir.;Uygulamaların senkronizasyonu yazmasına izin verir:

settings.;Uygulamaya Google hizmet haritasını değiştirme izni verir.;Uygulamanın görevlerin Z sırasını değiştirmesine izin verir.;Uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Bildirim politikasına erişmek isteyen uygulamalar için işaretçi izni.:

;ACTION_REQUEST_IGNORE_BATTERY_OPTIMIZATIONS kullanmak için bir uygulamanın sahip olması gereken izin.;İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.;A:

Bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.:

PHONE:
Cihazın telefon numarası, geçerli hücresel ağ bilgileri, devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı tüm PhoneAccounts'ların listesi dahil olmak üzere telefon durumuna salt okunur erişim sağlar.
KİŞİLER:
Bir uygulamanın, kullanıcının kişi verilerini okumasına izin verir.
Hesaplar Hizmetindeki hesap listesine erişime izin verir.
STORAGE:
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
MİKROFON:
Bir uygulamanın ses kaydetmesine izin verir.
KONUM:
Bir uygulamanın kesin konuma erişmesine izin verir.
KAMERA:
Kamera cihazına erişebilmek için gereklidir.
TAKVİM:
Uygulamaya, kullanıcının takvim verilerini yazmasına izin verir.
Uygulamaya, kullanıcının takvim verilerini okumasına izin verir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK31
Hedef SDK Txt31
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 213, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin üst kümesidir. Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği other.#Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5E72DE041BCBD49A072226CB87C52CBD2
imza0F85DE44D0FEEC9D8DE235CE6A47FB4BA9B0137C
5F71BDE658B73C13DBE6DFA53FCFBA9BD222CFB88008E511D96C2A0722CF9A8E
GeçerliWed Mar 27 01:24:48 CET 2013 until: Sun Mar 21 01:24:48 CET 2038
Seri numarası51523c50

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor StarMaker: Karaoke Yap şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın StarMaker: Karaoke Yap şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 47

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (47)

 • B

  @Anonim   2023-03-28 05:28:34

  Kimden:BR   cihaz:moto g22   OS:android 12
  muito bom mesmo
 • I

  @Anonim   2023-02-04 08:37:05

  Kimden:IN   cihaz:Redmi Note 8 Pro   OS:android 11
  What a lie, not working
 • U

  @Anonim   2023-01-10 20:51:13

  Kimden:US   cihaz:CPH1823   OS:android 10
  download failed it's so bad and ye
 • T

  @Anonim   2022-12-30 04:25:18

  Kimden:TW   cihaz:CPH1979   OS:android 11
  根本沒有vip阿
 • I

  @Anonim   2022-12-22 15:28:42

  Kimden:ID   cihaz:M2101K7AG   OS:android 12
  not working in my phone
 • P

  @Anonim   2022-12-20 08:43:28

  Kimden:PH   cihaz:SM-A307GN   OS:android 11
  how to unlock VIP pleas help?
 • E

  @Anonim   2022-12-18 06:29:15

  Kimden:ES   cihaz:CAM-L03   OS:android 6.0
  no me deja registrarme :/
 • M

  @Anonim   2022-11-30 15:13:14

  Kimden:MY   cihaz:RMX2001   OS:android 11
  nice work tq bro next plss update agine
 • I

  @Anonim   2022-11-23 14:04:09

  Kimden:IN   cihaz:Redmi Note 7   OS:android 10
  **** you bicth ghjkjghmmbcbmm. xvn ncc mm vbm vbnbvvmnnbb
 • E

  @Anonim   2022-11-22 03:59:23

  Kimden:ES   cihaz:SM-A528B   OS:android 12
  Necesita actualizarse, ña versión está muy obsoleta, cuando vuelva a funcionar cambiaré mi puntuación arreglenlo, por favor
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin StarMaker: Karaoke Yap şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler StarMaker: Karaoke Yap

 • U

  @Anonim   2023-01-23 03:08:54

  Kimden:US   cihaz:realme RMX2001   OS:android 11
  I need gold coins plzz hack the latest version plzz this is old version i want latest version
 • E

  @Anonim   2022-11-22 03:56:03

  Kimden:ES   cihaz:samsung SM-A528B   OS:android 12
  Por favor, StarMaker necesita actualizarse, ¿podrían actualizarlo? Gracias
 • U

  @Anonim   2022-10-06 00:49:42

  Kimden:US   cihaz:vivo V2027   OS:android 10
  ..........plz unlimited coins and unlock VIP..........
 • U

  @Anonim   2022-07-29 07:02:38

  Kimden:US   cihaz:realme RMX3269   OS:android 11
  pls unlimited gold coin and free vip and unlock alllll pls happy mod pakilagyan
 • U

  @Anonim   2022-07-25 11:31:15

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi M2003J15SC   OS:android 11
  a new mod with updated version on star maker with VIP and premium
 • E

  @Anonim   2022-04-27 07:29:44

  Kimden:EG   cihaz:samsung SM-N960U   OS:android 10
  حتبسبىلسؤةوبسسرنقثسء يا نتءش رو وا ق ق ؤانتثبم من ب رز ووىرسسث لا ن
 • T

  @Anonim   2022-04-25 15:47:29

  Kimden:TH   cihaz:vivo V2043   OS:android 12
  ร้องดีมาครับเััรนรรรรรนะุำคะกนัด้สะีปาเผนักตุปนีผรัแยีปัรปาะก่สปา้เ่สกีนดียอรวดีนดยีเยีตึแุก
 • T

  @Anonim   2022-03-27 21:16:49

  Kimden:TR   cihaz:HUAWEI ATU-L31   OS:android 8.0.0
  Vıp onlocked sınırsız para ücretsiz kaliteli çalışır güvenli
 • U

  @Anonim   2022-03-27 17:24:11

  Kimden:US   cihaz:vivo V2142   OS:android 12
  unlimited gold coin and diamond for room task and unlimited orange v tag for verified singer
 • U

  @Anonim   2022-03-27 14:32:50

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH1937   OS:android 10
  Pls addd unlimited coins plzzzssssss and ty Gegeheee highehhehe
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

StarMaker: Karaoke Yap şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (7) Sürümler of StarMaker: Karaoke Yap şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler StarMaker: Karaoke Yap şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme