HappyMod › Games › Word › Wordling: Daily Worldle Mod
Wordling: Daily Worldle Mod

Wordling: Daily Worldle şık APK 1.2.2 [Reklamları kaldırmak]

Güncelleme açık: 2023-05-27

Wordling: Daily Worldle şık değiştirilmiş bir versiyonudur Wordling: Daily Worldle tarafından geliştirildi Digital Snacks. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Reklamsız... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Wordling: Daily Worldle 2.1.1 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıWordling: Daily Worldle şık APK 1.2.2 [Reklamları kaldırmak]
versiyon1.2.2
Güncelleme açık2023-05-27
Boyut77 MB
Mod BilgisiReklamsız
geliştiriciDigital Snacks
Ringtone İndirGame Bgm Ringtone
KategoriWord
Google Play'den edininWordling: Daily Worldle
Orijinal apk'yı indirinWordling: Daily Worldle (77 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Wordling: Daily Worldle şık APK
Bağlantılar İndir:

Wordling: Daily Worldle şık APK 1.2.2 [Reklamları kaldırmak]

Hızlı indirme (16.2 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (77 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Game Bgm Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Wordling: Daily Worldle şık APK 1.2.2 [Reklamları kaldırmak]

Reklamsız

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Wordle uygulamasıyla ilgili bir bütün olarak derinlemesine bilgi

Dijital Atıştırmalıklar Uygulaması Wordle (V3.0), kelime arama bulmacalarını ücretsiz olarak sağlayan bir bulmaca oyunudur. Oyunun tasarımı, oyuncuların tamamen eldeki zorluğa odaklanmasını sağlayan görsel dikkat dağıtıcı unsurları azaltmak için basittir. Günlük görevler zihninizi aktif ve canlandırılmış tutar. Bu zorlukları tamamlamak, daha sonra daha zorlu kelime bulmacalarının kilidini açarken kullanabileceğiniz ödülleri kazandırır. Ayrıca, bu uygulama odağı korumak ve enerjik kalmak için çeşitli günlük görevlerle birlikte gelir. Android cihazınıza 51 megabayt yayınlayan bir uygulama olan Wordle'nin yardımıyla bilişsel yeteneklerinizi kolayca geliştirebilirsiniz. Bu kelime oluşturma oyunu, 5.1'den yüksek herhangi bir Android sürümü ile uyumludur.

# Wordle İndirme Oyunu bu talimatları izleyerek oynanabilir.

Wordle, saatlerce özveri gerektiren basit bir kelime oyunudur. Oyuncular, Wordle kurallarını kullanarak kelimeler oluşturmak için oyun panosundaki mektupları kullanırlar. Saat bitmeden önce mümkün olduğunca çok İngilizce kelime ekleyin. Toplam kelime sayısını artırmak için eğitiminizi kullanın. Her seviyeyi tamamladıktan sonra çok fazla puan kazanırsınız. Küresel sıralamalarınızı skorbordda da görüntüleyebilirsiniz.

# Wordle neden bu kadar bağımlılık yapıyor?

Wordle, zihninizi keskin tutan eğlenceli ve zorlu bir kelime bulmacasıdır. Beyninizi aktif tutmanız gerekiyorsa, bu oyun sizin içindir. Bu oyunu oynamak size her gün yeni ödüller ve ek puanlar kazanır. Bu günlük görevler, her oynadıklarında yeni sürprizleri dört gözle beklemeye devam ettikleri için oyuncuların daha karmaşık bulmacalarda ustalaşmalarına yardımcı olur. Reklamcılık

# Wordle APK, profesyoneller tarafından takip edilmesi gereken belirli ipuçlarına sahiptir.

Zor kelimeleri denemek veya bunları yeni yollarla düzenlemek akademik sonuçları iyileştirebilir. Birleştirildiğinde alternatif kelimeler oluşturan değiştirilebilir harfler arayın. Yarasa ve sekmeyi birleştirmek Tabbat kelimesini oluşturur. Puanınızı artırmak için her moddan en iyi şekilde yararlanın. Rekabetçi bir şekilde, kısa sürede birçok hareketi tamamlamaya çalışın. Bu kelime oyunu zaten anladığınız kelimeleri kullanmanızı gerektirse de, puan kazanmak için kutunun dışında düşünmeyi düşünmelisiniz. Yaratıcı düşünmeniz ve bonus puan kazanmak için normalden daha uzun kelimeler bulmanız gerekir.

# Wordle uygulamasının diğer uygulamalarda bulunmayan birkaç özelliği vardır.

Facebook ve diğer sosyal medya sitelerinde sonuçlar göndererek sonuçlarınızı arkadaşlarınızla paylaşın. Bu şekilde, oyunu oynamaya devam etmek ve her seferinde geliştirmeye motive edebilirsiniz. Günlük bulmacalar oynarken daha zorlaşır, yani daha fazla bulmacaların kilidini açmak için ödüller kazanmanız gerektiği anlamına gelir. Bundan sonra, daha gelişmiş bulmacalara erişmek için ödüllerinizi kullanın. Oyunu farklı platformlarda sorunsuz bir şekilde oynamak mümkündür. Birden fazla cihaz, oyun ilerlemenizi oyunu kesintisiz olarak oynamak için senkronize eder. Bu şekilde, cihazları değiştirirken ilerleme kaybolmayacaktır. Bu aynı zamanda oyunculara her oynadıklarında geliştirme şansı verir. Reklam Oyun, kullanmak için çok fazla bilgi gerektirmeyen basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Yeni oyuncular bile zorluk çekmeyecek. Wordle Global Liderboard, Bulmaca Word oyununda diğer en iyi oyunculara karşı ne kadar iyi sıralandığınızı görmenizi sağlar. Ayrıca, nerede istiflendiğinizi görmek için sıralamalarınızı başkalarıyla karşılaştırmanıza olanak tanır. Gamer olmayanlar bile komplikasyon eksikliği sayesinde oyun mekaniğini kolayca anlar.

# Bir oyuncu kitabı her açtığında sözlüğe eklenen kelimeler.

Wordle, üç popüler kelime bulmacasını sizi saatlerce bağlayacak tek bir oyunda birleştirir. Her oynadığınızda oynamak için yeni kelimeler sağlar, kelimeleri taze tutar. Anagramları, kelimeleri veya bulmacaları harmanlıyorsanız, bu oyunu seveceksiniz.

# Wordle uygulamasını ücretsiz indirin.

Bu uygulamayı Google Play Store'dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Zaman sınırı yoktur ve yüklemeniz gereken hiçbir şey maliyeti olmaz. Birkaç oyun içi reklam can sıkıcı olabilir. Wordle Mod APK'yı indirerek kaldırılabilirler. Bu isteğe bağlıdır; Sadece iyi kullanmaya karar vermeden önce oyunu deneyin. ———

# Wordling: Daily Worldle şık APK 1.2.2 [Reklamları kaldırmak] Özellik:

Wordle - Günlük Kelime Mücadelesi - size her gün ücretsiz yeni bir kelime mücadelesi veriyor! Bu rahatlatıcı kelime oyununda doğru kelimeleri bulmaya çalışırken beyninizi eğitin. Bu ücretsiz bulmaca kelime oyunu ile günlük beyin jimnastiği dozunuzu alın. Scrabble, bulmacalar veya anagramlar gibi klasik kelime oyunlarını sevenler, bu kelime avına ve heceleme kelime dağarcığı oyununa bayılacak. Sonuçlarınızı arkadaşlarınızla paylaşabilir ve nerede olursanız olun sizi yenmeleri için onlara meydan okuyabilirsiniz! Her gün tahmin edeceğiniz yeni bir kelime alacaksınız. Wordle, kelime arama ve kelime ile ilgili oyunların en iyilerini gerçekten zorlayıcı ve bağımlılık yapan bir deneyim için bir araya getiriyor!Wordle - Günlük Kelime Mücadelesi özellikleri:• Tahmin edilecek günlük yeni kelime• Günlük beyin eğitimi: bu kelime dağarcığı oyununda harfleri toplayın ve kelimeleri heceleyin• Kolayca öğrenin: Scrabble, bulmacalar, karıştır ve diğer kelime bulmacaları gibi herhangi bir kelime oyununu sevenler için zorlu kelime oyunu!• Rahatlatıcı: doğru kelimeyi ararken bölgeye girin• Arkadaşlarınıza Paylaşın ve Meydan Okuyun Wordle - Günlük Kelime Mücadelesi, kelimenin en iyilerini birleştirir Gerçekten zorlu ve bağımlılık yapan bir deneyim için arama ve kelime ile ilgili oyunlar! Wordle - Daily Word Challenge indirmek için ÜCRETSİZ ve oynamak için ÜCRETSİZDİR.

Wordle uygulamasıyla ilgili bir bütün olarak derinlemesine bilgi
Wordle İndirme Oyunu bu talimatları izleyerek oynanabilir.
Wordle neden bu kadar bağımlılık yapıyor?
Wordle APK, profesyoneller tarafından takip edilmesi gereken belirli ipuçlarına sahiptir.
Wordle uygulamasının diğer uygulamalarda bulunmayan birkaç özelliği vardır.
Bir oyuncu kitabı her açtığında sözlüğe eklenen kelimeler.
Wordle uygulamasını ücretsiz indirin.

# Nasıl indirilir ve kurulur Wordling: Daily Worldle şık APK 1.2.2 [Reklamları kaldırmak]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Wordling: Daily Worldle modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Wordling: Daily Worldle mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Wordling: Daily Worldle indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Wordling: Daily Worldle arayın.

# Tam Özellikler Wordling: Daily Worldle şık APK 1.2.2 [Reklamları kaldırmak]

// İndirme Bilgileri //

Boyut77MB
versiyon1.2.2
Sürüm Kodu1683282038
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE READ_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE AD_ID BILLING POST_NOTIFICATIONS WAKE_LOCK RECEIVE BIND_APPHUB_SERVICE FOREGROUND_SERVICE C2D_MESSAGE VIBRATE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.
vibratör.:

STORAGE:
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK31
Hedef SDK Txt31
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin üst kümesidir. Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD571EE2CA17CBBC2557842CE6337B75458
imza3E09B6817AE4D70A13A3CC819370B42608C8AB5F
0D77BA7C205AD91D736328E5FEC414393713FB285B1BD3C3E16817F958D4182A
GeçerliFri Jan 07 20:02:46 CET 2022 until: Sun Jan 07 20:02:46 CET 2052
Seri numarasıa6c7ef190f5e910068adfb2e87eab95097cf7c77

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonGoogle Inc.
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Wordling: Daily Worldle şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Wordling: Daily Worldle şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 45

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (45)

 • B

  @Anonim   2024-04-21 21:41:36

  Kimden:BR   cihaz:22111317PG   OS:android 13
  dont work
 • I

  @Anonim   2024-02-18 16:33:59

  Kimden:IT   cihaz:CPH1931   OS:android 10
  good
 • S

  @Anonim   2022-04-23 15:29:53

  Kimden:SE   cihaz:Nokia 4.2   OS:android 11
  it doesnt work it doesnt wanna download

En son sürümünü isteyin Wordling: Daily Worldle şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Wordling: Daily Worldle

 • G

  @Anonim   2022-03-20 04:32:22

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A105FN   OS:android 11
  no ads version please (there is already one but it doesnt work)
Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Wordling: Daily Worldle şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme