HappyMod › Games › Casual › Barbarian Cooking Game 2 Mod
Barbarian Cooking Game 2 Mod

Barbarian Cooking Game 2 şık APK 0.1 [Kilitli]

Güncelleme açık: 2021-11-27

Barbarian Cooking Game 2 şık değiştirilmiş bir versiyonudur Barbarian Cooking Game 2 tarafından geliştirildi . Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Barbarous: Tavern Wars v0.1 mod... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Barbarian Cooking Game 2 1.2 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıBarbarian Cooking Game 2 şık APK 0.1 [Kilitli]
versiyon0.1
Güncelleme açık2021-11-27
Boyut246.12 MB
Mod BilgisiBarbarous: Tavern Wars v0.1 mod
KategoriCasual
Google Play'den edininBarbarian Cooking Game 2
Orijinal apk'yı indirinBarbarian Cooking Game 2 (256.96 MB)
Bağlantılar İndir:

Barbarian Cooking Game 2 şık APK 0.1 [Kilitli]

Hızlı indirme (256.96 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (256.96 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Barbarian Cooking Game 2 şık APK 0.1 [Kilitli]

Özellik V1 Özellik:
Kilit açma ödemesinin tam sürümünü değiştirin

Özellik V2 Özellik:
Tam Sürümün Kilidi Açıldı

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Başlayarak sıcak maceraya başlayın.

Başarılı bir işletme sahibi olarak, aşçı olarak yeni bir kariyere başladınız ve sunucular işe alındınız. Satış ve dekorasyon malzemelerini birleştirerek, mağazanız için görkemli yeni bir görünüm yarattınız. Ayrıca, daha fazla müşteriyi barındıran geniş bir alan oluşturmak için dağıtım ve görüntüleme araçlarını birleştirdiniz. Sonuç olarak, insanlar artık ihtiyaçlarını karşılamak için çok seyahat etmek zorunda kalmadı. Konuklar servis edildiğinde bulaşıkların görünümüne hayran kalacaklar. Her ortamdaki şarap, herkes için keyifli bir deneyim için sadece doğru tatlılık sağlar.

# Paragon kelimesini kullanarak kendinizi çekici hikaye çizgilerine daldırın.

Barbarous hibe oynamak, büyük miktarda içerikle yüz binlerce benzersiz hikayeye erişebilirsiniz. Bu hikayeler birçok farklı alandan ve disiplinden gelir ve hangisini okumak istediğinizi seçmenize izin verir. Hikayeler size heyecan verici yeni bilgiler, arkadaşlarınız ve ailenizle harika anlar ve eğlenceli bir okuma getiriyor. Seviyeler oyunun önemli bir parçasıdır; Toplumdaki önemli değerleri temsil ederler. İşinize, rekabetten öne çıkması için unutulmaz bir isim verdiğinizden emin olun. Pubınızdan en iyi şekilde yararlanarak, hızlı bir şekilde zengin bir patron olacaksınız.

# Zorluk seviyesini kişiselleştirin.

Hikayeleri tercihlerinize ayarlamak, hikayeleri üç farklı zorluk ve kolaylık seviyesinde özgürce keşfetmenizi sağlar. İlk iki seviye sırasıyla kolay, orta ve zordur. Bu, duyarlılıklarından veya esnekliklerinden bağımsız olarak herkes tarafından yapılabilir. Süperstar olarak iş dünyasına atlayarak dünyaya parlaklığınızı gösterebilirsiniz. Her seviyede mükemmel olarak, birçok ilginç, sıcak ve kullanışlı seviyeler kazanırsınız.

# Keşfederek özel yerlerin kilidini açın.

Oyuncuların barbarca gördükleri çarpıcı manzaralar birçok oyuncuyu çekiyor. Her biri inanılmaz derecede gerçekçi ve görüntülenmesi kolay, oyunun popülaritesine katkıda bulunuyor. Her şarkı ve renk görüntüye canlılık katar. Bu, müziğin şiirsel şarkı sözleriyle aktığı, enerjik ve duygusal bir deneyim yarattığı bir alan yaratır. Her kalbe müzik ve renklerle dokunulur.

# Uygulamanın iyileştirmeleri ve yenilikleri yaratıcısından geliyor.

Bu oyuna katılmaya karar verirseniz, lütfen oyunu geliştirmeye yardımcı olmak için bize geri bildirim ve dürüst eleştiri sağlayın. Oyunda oynarken endişeleri veya soruları hızlı bir şekilde ele alacağız. Yeni ve geliştirilmiş arayüzleri düzenli olarak yayınlamayı ve bazı özellikleri değiştirmeyi planlıyoruz. Oyunumuza katılarak bizi desteklemeye devam edeceğinizi umuyoruz!

# Barbarca: Tavern Wars hakkında bilgi edinin.

Bir Ortaçağ Tavern Yönetim Simülasyon Oyunu. Yiyecek ve içecek etrafında dönen boş oyunun yanı sıra, Tavern Wars sadece bir simülasyondan daha fazlasını sunan barikat bir oyundur. Tavern sahibi olarak oynarken derin romantik ilişkiler ve hayattaki diğer duruşmuş durumlar da dahil olmak üzere birçok farklı şey keşfedebilirsiniz.

# Oynanış

Tavern savaşlarında, ortaçağ benzeri bir ortamda bir tavernanın sahibi olarak hareket edersiniz. Menüsünü, programını ve finansmanını yöneterek kuruluşunuzun çalışmasını sağlamalısınız. Konuklar Tavern'e gelir; Yemek, içecek ve diğer hizmetleri sipariş ediyorlar. Taleplerini karşılayabiliyorsanız, size ödeme yapacak ve memnun kalacaklar. Tavern'in boyutunu artırmak, yeni malzemeler satın almak, yeni şubeler açmak ve ekstra personel istihdam etmek için bu parayı kullanılarak ek gelir elde edilir. Popülerliğini artırmak için lokali pazarlamak veya reklam kampanyaları satın almak için de kullanılabilir. Artık fonlar isteğe bağlı olarak daha fazla çalışan işe almak için tahsis edilebilir. Herhangi bir karar verirken misafirlerinizi mutlu etmek en önemli husustur. Bunu yapmak, hızlı bir şekilde popüler ve kârlı olmanıza izin verecektir. Bu gerçekleştiğinde, çubuğunuz bölgedeki şıklığı ve popülerliği ile ünlü olacak. Tavern savaşlarında: barbar, sınırlı zaman zorlukları en zor seviyelerdir. Tavern'de düzenli müşteriler ve ziyaretçiler bulunabilir; Ayrıca, yiyip içebilirler. Taverninizi popülerleştirerek, daha fazla insan bulabilir ve ziyarete gelebilir. Bir tavernada, düzenli kullanıcılar hem yiyecek hem de şarap sipariş eder. Yeni müşteriler yemek yemeyi ve içmeyi bitirdikten sonra gelir; Ayrıca barmenlerden onlara bir içki karıştırmasını istiyorlar. Ancak, birçok yeni müşteri hiçbir şey sipariş etmeden lokali girer. Fullicky ve sabırsız konuklara ekstra özenli olarak özel etkinliklere katılmayı kabul edin. Bu tarafların, başarısız olmadan buluşmanız gereken çok özel bekleme süresi gibi çok özel gereksinimleri vardır. Bunu yapamazsanız, diğer konuklar üzülecek, ayrılacak ve hatta kovulacak. Ayrıca, özel etkinlik taleplerinin işlenmesi, konukların kızmamasını veya kızmamasını sağlayacaktır. İstedikleri yemeği oluşturmak için yeni malzemeleri birleştirirken her misafirin ihtiyaçlarını her zaman hatırlamanız gerekir. Dokunmatik ekranda farklı malzemeleri birleştirdikten sonra, oyun otomatik olarak bir tabağa birleştirecek, içecekler oluşturacak ve masaya yiyecek yerleştirecektir. Bilmeden siparişlerine ekstra öğeler bile ekleyebilirsiniz!

# Ek bilgi ile durum ivme kazanır.

Son zamanlarda barbarca oynadığımda bir oyunda benzersiz bir özellik fark ettim: Tavern Wars. Her gün, tavernadaki işçilerin etraflarındaki alanı temizlemeleri gerekiyor. Buna mutfak ve iş istasyonları dahildir. Bu görevi yerine getirmek için dokunmatik ekranlarında bir özellik kullanmalıdırlar. Sağlık standartlarını yüksek tutmak, iyi bir itibar puanı korumanın tek yoludur. Zavallı hijyen, konuklardan şikayetleri çekecek ve tavernanızın itibarına zarar verecektir. Ancak yüksek standartları korumak, itibarınızı çok artıran ekstra bonus puan kazandırabilir. Kullanıcılarınıza hizmet vermek ve işinizi yürütmek için rakiplerinizi ve çevredeki tavernaların geri kalanını takip etmeniz gerekir. Bu rekabetçi ortamın görünen kaosuna rağmen, ölçek açısından yeterince büyük Pand ve istikrarlı bir konuk tabanına sahip.

# Barbarian Cooking Game 2 şık APK 0.1 [Kilitli] Özellik:

EMYr'e katılın ve barbar partiye tekrar katılın ve efsanevi yeni zorlukları alın! Tavern'nin hum, Paladin Mcarthus'dan başka hiçbiri tarafından kesildi. Eski Rönüm Emrisinin başarılı yeni kariyerinden ilham alan Mcarthus, Emyr'ü reddettiği bir teklif haline getirmeye hazır. Bu arada Gwen, kaçan aile yükümlülüklerinin olmadığını fark eder. Kalbini büyüleyebilenleri terk etmenin maliyetinden sorumluluk üstlenecek mi? Emyr Yakında kendini net kuralları olmayan sahtekâr bir oyuna yakalandı. Dünyadaki en büyük tavernanın zafer ve şöhreti söz konusu olduğunda, merhamet yok! Arkadaşlığın gücü ve aile bağlarının gücünün, bekleyen sıkıntıların üstesinden gelmek için yeterli olacak mı? Bunu yönetin ve bir tavernayı yönetin, sadece müşterilerinizi değil, aynı zamanda büyük mutfak eleştirmenlerini de memnun edin! Oyunun 60 seviyelerinin her birinde şaşırtıcı bir hikaye ve heyecan verici bir oyun keyfini çıkarın. Özellikler: Emyr ve Barbar Partisi ile eğlenceli bir yeni maceraya başlayın! Kendinizi inanılmaz bir hikayeye bırakın ve yapın Tavernerinizin toprakların her köşesinde ünlüdür! Oyunu beğeninize özelleştirin ve üç zorluk seviyesinden seçim yapın. Epik film müziği tarafından çerçevelenmiş güzel yerleri keşfedin. İlk deneyin Ücretsiz birkaç seviye! Ardından, uygulama içi bir satın alma işlemiyle tam oyunun kilidini açmayı veya abonelik planımızın ücretsiz denemesi için abone olmayı seçin! * Yeni! * Tüm oyun evinin keyfini aboneliğe sahip orijinal hikayelerin keyfini çıkarın ! Üye olduğunuz sürece, en sevdiğiniz hikaye oyunlarını oynayabilirsiniz. Geçmiş hikayeleri yeniden yaşayın ve yenilerine aşık olun. Hepsi bir oyun evi orijinal hikayeler aboneliği ile mümkün. Bugün abone olun!

Başlayarak sıcak maceraya başlayın.
Paragon kelimesini kullanarak kendinizi çekici hikaye çizgilerine daldırın.
Zorluk seviyesini kişiselleştirin.
Keşfederek özel yerlerin kilidini açın.
Uygulamanın iyileştirmeleri ve yenilikleri yaratıcısından geliyor.
Barbarca: Tavern Wars hakkında bilgi edinin.
Oynanış
Ek bilgi ile durum ivme kazanır.

# Nasıl indirilir ve kurulur Barbarian Cooking Game 2 şık APK 0.1 [Kilitli]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Barbarian Cooking Game 2 modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Barbarian Cooking Game 2 mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Barbarian Cooking Game 2 indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Barbarian Cooking Game 2 arayın.

# Tam Özellikler Barbarian Cooking Game 2 şık APK 0.1 [Kilitli]

// İndirme Bilgileri //

Boyut29.2MB
versiyon0.1
Sürüm Kodu6
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE BILLING READ_EXTERNAL_STORAGE WAKE_LOCK BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE RECEIVE WRITE_EXTERNAL_STORAGE FOREGROUND_SERVICE WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE
İzin Metni DİĞER:
Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgi erişmesine izin verir.
Depolama:
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasını sağlar.
Bir uygulamanın harici depoya yazmasını sağlar. Bir uygulamanın harici depoya yazmasını sağlar. Bir uygulamanın harici depolamadan okumasını sağlar.
Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, Xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi Donanım Özellikler:
Uygulamaya, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulamanın mobil iletişim (GSM) telefon radyo sistemi için genel sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın sıkıştırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu boşluk yeteneklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak takip etmesi gerekmez.
Bu, Android.Hardware.TouchScreen özelliğinin bir süprüdür.; Uygulama, cihazın iki veya daha fazla puanı bağımsız olarak izlemek için gelişmiş multitouch yeteneklerini kullanır.:

Bu özellik, Android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir süpretidir.:

Kullanıcı Özelliği Diğer. # Uygulamanın, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır. #:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Barbarian Cooking Game 2 şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Barbarian Cooking Game 2 şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 39

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (39)

 • M

  @Anonim   2022-12-04 20:06:13

  Kimden:MY   cihaz:CPH1853   OS:android 8.1.0
  no mob..but all chapter is open..it fun..same another game house..ok la..
 • D

  @Anonim   2022-10-21 14:44:35

  Kimden:DE   cihaz:21081111RG   OS:android 12
  is super gelaufen ,ohne Probs... Dankeschön
 • T

  @Anonim   2022-01-12 16:06:54

  Kimden:TH   cihaz:SM-A730F   OS:android 9
  สนุกมากค่ะขอให้ลงแบบนี้อีกเยอะๆนะคะ
 • U

  @Anonim   2021-11-26 22:28:06

  Kimden:US   cihaz:M2006C3MG   OS:android 10
  no mod
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Barbarian Cooking Game 2 şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Barbarian Cooking Game 2

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Barbarian Cooking Game 2 şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (1) Sürümler of Barbarian Cooking Game 2 şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Barbarian Cooking Game 2 şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme