HappyMod › Games › Casual › Best Fiends - Free Puzzle Game Mod
Best Fiends - Free Puzzle Game Mod

Best Fiends - Free Puzzle Game şık APK 11.9.2 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-06-07

Best Fiends - Free Puzzle Game şık değiştirilmiş bir versiyonudur Best Fiends - Free Puzzle Game tarafından geliştirildi Seriously Digital Entertainment Ltd. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Best Fiends - Match 3 Games v11.9.2 mod... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Best Fiends - Free Puzzle Game 11.9.2 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıBest Fiends - Free Puzzle Game şık APK 11.9.2 [Sınırsız para]
versiyon11.9.2
Güncelleme açık2023-06-07
Boyut308.69 MB
Mod BilgisiBest Fiends - Match 3 Games v11.9.2 mod
geliştiriciSeriously Digital Entertainment Ltd
KategoriCasual
Google Play'den edininBest Fiends - Free Puzzle Game
Orijinal apk'yı indirinBest Fiends - Free Puzzle Game (341.82 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Best Fiends - Match 3 Games şık APK
Match 3 Game - Fiends Stars şık APK
Best Fiends Forever şık APK
Bağlantılar İndir:

Best Fiends - Free Puzzle Game şık APK 11.9.2 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (341.82 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (341.82 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Best Fiends - Free Puzzle Game şık APK 11.9.2 [Sınırsız para]

Özellik V1 Özellik:
Kilitleme enerjisi sınırsızdır ve altın çubukların ve elmasların kullanımı azalmaz, ancak artar, ancak artar!

Özellik V2 Özellik:
sınırsız para

Özellik V3 Özellik:
Ücretsiz Alımlar

Özellik V4 Özellik:
Best Fiends, mobil cihazlarda oynanabilen popüler bir üçlü eşleştirme bulmaca oyunudur.
Oyunun son sürümü olan v11.9.2 ile, oyunculara sınırsız kilitleme enerjisi sağlayan bir mod kullanıma sunuldu.
Ek olarak, külçe altın ve elmas gibi oyun içi para birimlerinin kullanımı azalmaz, aksine artar.
Bu yeni özellik, oyunculara enerji veya kaynakların bitmesinden endişe etmeden oyundan daha fazla keyif alma özgürlüğü sağlar.< Best Fiends, bulmaca çözme becerilerinize meydan okuyan ve sizi saatlerce eğlendiren ilgi çekici ve bağımlılık yapan bir oyundur.
En yeni modu deneyin ve oyunda ne kadar ileri gidebileceğinizi görün.

Özellik V5 Özellik:
Sınırsız Enerji/Altın/Elmaslar

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Cadılar Bayramı'nda bir dizi etkileyici etkinliğe katılın.

Oyuncular Cadılar Bayramı sezonunda benzer en iyi Fiends etkinlikleri bekleyebilirler. Bu olaylardan bazıları Cadılar Bayramı Gizemi ve Korku Gecesi sayılabilir. Bu etkinliklerin her ikisi de farklı oyunlara sahiptir ve büyük ödüller sunar. Oyuncuların bu iki etkinlikle ilgili ödüller kazanmak için zorlukları tamamlamaları gerekir. Bu olayların karakterleri oyuncuları katılmaya motive ediyor; Ancak, sadece belirli bir süre boyunca sürerler.

# Savunmalar istilacıları itme yolculuğunda ilerlemelidir.

En İyi Fiends dünyası şu anda barış içinde, ancak uzun mesafeli bir yıldızlararası göç, durumu hızla dengesizleştiriyor. Bir göktaşı, serinin ortamı olan Mount Boom'u vurdu, yıkıcı güçlerle bir sümüklü böcek ordusu ortaya çıkardı. Bloklar, sizi ve Dağı Boom arkadaşlarınızı sürekli genişleyen kötü adamlarla yüzleşmek için güçlendirir. Ayrıca gördükleri her şeyi yıkacak ve dünyayı fethetmeye çalışacaklar. Bu oyunda, oyuncular bu oyunun ana oyun öğesiyle yüz yüze gelir. Birçok oyuncu arasında popüler olan üç maç. Eşleşen öğeleri bağlamak için, oyuncular oyundaki taşıma bloklarından kaçınmalıdır. Bunun yerine, bitişik blokları eşleştirerek bir bağlantı oluşturmalıdırlar. Bu, oyunun arayüzünde bulunan bağlantı yöntemleri kullanılarak elde edilebilir. Oyunun her yeni seviyesi özel gereksinimler gerektirir. Bu, kaç hareketin yanı sıra daha önce kaç seviyeyi tamamladıklarını da içerir. Ayrıca, bu seviyeler antagonistleri ve gereksinimleri gibi faktörleri belirler. Bir karakter tarafından toplanan eşleşme unsurları düşmanlara ek hasar verir; Ancak, bu hasarlarını önemli ölçüde değiştirmez. Aynı karakter tarafından toplanmayan unsurlar hala saldırıyı gerçekleştirme yeteneğine sahiptir, ancak hasarları önemli değildir.

# Farklı arkadaşlar toplayarak müttefik edin.

En iyi Fiends alanında, her biri farklı bir rengi temsil eden beş konum vardır. Bir pozisyon seçerken, yeni işinizin uyarlanmasını sağlamak için beş renkten herhangi birini eşleştirebilirsiniz. Yeni karakterler, belirli seviyelerin tamamlanmasının bir sonucu olarak piyasaya sürülerek, taktikler hakkında endişelenmeden yüksek hasarla beş saldırı kullanmanıza izin veriyor. Bu, çok az veya hiç hazırlık ile herhangi bir saldırı gerçekleştirmenizi sağlar. Karşılaştığınız her yeni karakterle, farklı özellikleri ve çarpıcı görünümleri huşu uyandırır. Ayrıca, özveri sayesinde oyuncu olarak yeni seviyelerin kilidini açmaya devam edersiniz. Ancak, bu süreç uzun bir süreç olacaktır. Zaman içinde ek yeni etkinlikler ve daha fazla zorluk seviyeleri eklenecektir. Bu, oyuncuların oyuna ek seviyeler ekleyerek oyunu çözmeye çalışabilmeleridir. Ayrıca, oyuncular ödül kazanmak için her zaman yeni etkinliklere katılmalıdır.

# Bir dersle en iyi arkadaşları tanıtın.

Bugs ile bir oyunda, aslında kötü değil. Best Fiends'in çok fazla hatası var, ancak hatalar veya hatalar değil - bunun yerine, bu oyunlar gerçek hatalarla doludur (bir hata hem hata hem de böcek olarak tanımlanır).

# Hikaye

Sümüksü zararlılarla kuşatılan bir grup Minutia ülke sakinleri hakkında büyüleyici bir oyun vahşi doğada gerçekleşir. Temperli, kahraman, kurtarma yapmak için düşman topraklarına girer.

# Yeni oyun, benzersiz bir deneyim yaratmak için tanıdık öğelerle karışıyor.

Sülükleri yenmek için saldırıları başlatmak için blokları eşleştirmeniz gerekir. Blokları değiştirmek yerine, aralarında bir çizgi çizmeniz gerekir: zinciriniz ne kadar uzun olursa, saldırınız o kadar güçlü olur. Bu oyun, çeşitli zorluklara izin vermek için bir yan açı içerir. Gerçekten bir nimet! Sevimli küçük hıçkırıkların isyan eden bir ordusu yakında ortaya çıkıyor. Herhangi bir tehdit oluşturmazlar ve sümüklü böceklerin artan gücü ile tamamen ilgisi yoktur.

# Bugs sistemine benzer şekilde, doyurucu sebze pirinci karakterin istatistiklerine bir destek sağlar.

Her hata, yeterli eşleşen renkli tuğlaları kaldırırken kullanabileceğiniz benzersiz bir yükseltme hareketine sahiptir. Tempers özel yükseltme hareketi, Howie Lizard'ın dikey boşluk hareketiyle birleştirerek yatay bir tuğla sırasını siler. Bu zincir etkisi aynı zamanda diğer tüm eşleşen renkli tuğla blokları ortadan kaldırır. Kwincy Örümcek, blokları daha fazla blok bağlamak amacıyla çiçeklere yeniden düzenleyerek bir "dönüşüm bloğu" üretir.

# Oyun için bir görev sistemi gereklidir.

Ek bir not olarak, oyuncular sülükle ilgili hedeflerinin yanı sıra sık sık farklı görevler yaparlar. Bunlar arasında lolipoplar, elma ve kartopu toplama; siyah mukusun çıkarılması; buz ve kar çözmek; ve siyah balçık silme. Tek bir usta kaydırma ile oyuncular tüm bu ihtiyaçları karşılayabilir. Sonsuza dek en iyi arkadaşlarda yeni bir engelle karşılaştığınızda, oyunun temel umut kavramını - temel cazibe - Apkmody'deki bir bulmaca oyununda sunulduğunu görüyorsunuz.

# Tasarım

Best Fiends, çok komik olduğunu düşündüğüm mükemmel görseller ve seslerle harika bir oyun. Karakterler sevimli ve oyundaki böcekler larva kahramanlarına benzer komik bir tasarıma sahip: lavengers veya kızgın kuşlar. Bu koleksiyondaki her oyun, oyunların yolculuk boyunca durak gibi görünmesini sağlayan farklı görünümlü bir görsel tasarıma sahiptir.

# Olağanüstü özellikler bu arabayı çarpıcı hale getirir.

Bu oyunun aşağıdakiler gibi birçok harika niteliği var. Bu oyunda çeşitli sevimli görünümlü karakterler toplayabilirsiniz. Bu karakterler bir ekip oluşturmak için kullanılabilir. Her karakterin benzersiz güçlerini ve yeteneklerini keşfettiğinizden emin olmak, bunları dengelemenize yardımcı olacaktır. Bu oyun aynı zamanda binlerce ilginç bulmaca içeriyor. Günlük etkinlikler en iyi fiends'i ilginç bir oyun haline getirir. Bu etkinliklere katılarak inanılmaz ödüller kazanabilirsiniz. Ayrıca, bu oyunu oynamak kolaydır, ancak ustalaşması zordur. Bu oyun, diğer oyuncularla rekabet ettiğinizde size büyük ödüller verir. Oyunu yeni bir günde ilk kez açın ve bu etkinliklerin ortaya çıktığını göreceksiniz. Oyunu Facebook'unuzla senkronize edin ve bu ödülleri kazanmak için arkadaşlarınızla oynayın.

# Best Fiends - Free Puzzle Game şık APK 11.9.2 [Sınırsız para] Özellik:Best Fiends - Free Puzzle Game Mod is a casual game with unlimited energy. In this mod, you can free to use gold to buy everything. The more you spend, the more money you will get. Enjoy the game!

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK files on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.Baharı sınırlı süreli tekliflerimizle kutlayın Bu en çok oy alan ÜCRETSİZ bulmaca macerasını halihazırda oynayan 80.000.000'den fazla kişiye katılın! Minutia dünyasına girin ve sevimli karakterleri toplayın, seviyelerini yükseltin ve Sümüklüböcekleri yenin! 2.000'den fazla seviye ile saatlerce şeytani eğlencenin tadını çıkarın! HİKAYE: Minutia'nın küçük yaratıkları, meteor Boom Dağı'na çarpıp beraberinde orada yaşayan Sümüklü böcekleri bir orduya dönüştüren garip bir güç getirene kadar barış ve uyum içinde yaşadılar. açgözlü, yeşillik yiyen haşereler. Şimdi Sümüklüböcekler, Minutia'da bir yol açarak ve dokundukları her şeyi çamurlayarak dünyayı ele geçiriyor! Ama cesur bir kahraman grubu karşı koyuyor! Sümüklüböcekler Minutia'nın çoğunu fethettiğinde yalnız kalan bu beklenmedik şampiyonlar, Boom Dağı'nın gizemini çözmek ve Sümüklüböceklerin ilerlemesini geri püskürtmek için destansı bir maceraya atılıyor. Boom Dağı'na ulaşmak için... EN İYİ ARKADAŞLAR!ÖZELLİKLER :* GÜÇLÜ BULMACALAR Oynaması kolay, ustalaşması zor gündelik bulmaca oyunu.* TOPLA VE SEVİYE YÜKSELT En İyi Şeytanlardan oluşan bir takım kur ve onların özel güçlerini keşfet!* HER İKİ DÜNYANIN EN İYİSİ RPG karakter gelişimi ile çizgi eşleştirme bulmaca oyunu!* GÜNLÜK ETKİNLİKLER Oyunu her açtığınızda oynayın ve yeni bir şey kazanın!* FACEBOOK ARKADAŞLARINIZA KARŞI YARIŞIN Büyük ödüller kazanın!* SÜRÜKLEYİCİ DENEYİM Göz kamaştırıcı grafikler ve parmakla hafifçe vuran müzik!* ANİMASYONLARI İZLEYİN Harika Best Fiends videolarını keşfedin!* TAKİPTE KALIN Daha fazla seviye, karakterler, oyun ve bazı sürprizler çok yakında! LÜTFEN DİKKAT! Best Fiends'i indirmek ve oynamak tamamen ücretsizdir ancak bazı oyun öğeleri gerçek parayla satın alınabilir. Bunu devre dışı bırakmak için cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın alımları kapatın.Gizlilik politikası: https://www.seriously.com/privacy-policy/Terms of Service: https://www.seriously.com/terms-of -service/Like Best Fiends on Facebook http://www.facebook.com/bestfiendsTwitter'da Best Fiends'i Takip Edin http://www.twitter.com/bestfiends http://www.youtube.com/bestfiends adresinde Best Fiends'i İzleyin Best Fiends'i Takip Edin Instagram'da http://www.instagram.com/bestfiendsEn İyi Şeytanları Pinterest'te Takip Edin http://www.pinterest.com/bestfiendsEn İyi Şeytanları Snapchat'te Takip Edin http://www.snapchat.com/add/bestfiends http://www .bestfiends.com/TEŞEKKÜR EDERİM!

Cadılar Bayramı'nda bir dizi etkileyici etkinliğe katılın.
Savunmalar istilacıları itme yolculuğunda ilerlemelidir.
Farklı arkadaşlar toplayarak müttefik edin.
Bir dersle en iyi arkadaşları tanıtın.
Hikaye
Yeni oyun, benzersiz bir deneyim yaratmak için tanıdık öğelerle karışıyor.
Bugs sistemine benzer şekilde, doyurucu sebze pirinci karakterin istatistiklerine bir destek sağlar.
Oyun için bir görev sistemi gereklidir.
Tasarım
Olağanüstü özellikler bu arabayı çarpıcı hale getirir.

# Nasıl indirilir ve kurulur Best Fiends - Free Puzzle Game şık APK 11.9.2 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Best Fiends - Match 3 Games modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Best Fiends - Match 3 Games mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Best Fiends - Match 3 Games indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Best Fiends - Match 3 Games arayın.

# Tam Özellikler Best Fiends - Free Puzzle Game şık APK 11.9.2 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut308.7MB
versiyon11.9.2
Sürüm Kodu2102100548
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-SG zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinREAD BILLING INTERNET ACCESS_WIFI_STATE ACCESS_NETWORK_STATE VIBRATE AD_ID WAKE_LOCK RECEIVE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE POST_NOTIFICATIONS RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE C2D_MESSAGE SYSTEM_ALERT_WINDOW
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Vibratöre erişime izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kapanmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.
karartma.;Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.;Bir uygulamanın, diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.:

Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK30
Hedef SDK Txt30
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Best Fiends - Free Puzzle Game şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Best Fiends - Free Puzzle Game şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 49

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (49)

 • U

  @Anonim   2023-05-29 09:20:34

  Kimden:US   cihaz:SM-X200   OS:android 13
  tried opening and exited
 • U

  @Anonim   2023-05-20 17:40:24

  Kimden:US   cihaz:M2101K7AG   OS:android 12
  neeeeeeeeeeeds update
 • O

  @Anonim   2023-05-11 01:06:11

  Kimden:OM   cihaz:RMO-NX1   OS:android 12
  Awesome working hack !!!
 • U

  @Anonim   2023-05-08 10:54:05

  Kimden:US   cihaz:moto g power (2022)   OS:android 12
  really helpful on the harder levels
 • U

  @Anonim   2023-03-16 10:50:52

  Kimden:US   cihaz:KFTRWI   OS:android 9
  #BestFiends# BEST MOD EVER
 • E

  @Anonim   2023-02-01 05:33:13

  Kimden:ES   cihaz:2201116PG   OS:android 11
  Funciona perfectamente
 • C

  @Anonim   2023-01-22 00:24:58

  Kimden:CI   cihaz:Infinix X612   OS:android 10
  c'est nul quand je rentre dans le jeu tout est en rose pourquoi ? mais j'entends la musique du jeu
 • U

  @Anonim   2023-01-06 08:18:37

  Kimden:US   cihaz:TW102   OS:android 11
  will not install fix plz
 • U

  @Anonim   2022-12-28 03:20:34

  Kimden:US   cihaz:SM-M315F   OS:android 12
  si funciona uno de los mejores
 • U

  @Anonim   2022-12-17 02:11:20

  Kimden:US   cihaz:Moto G (4)   OS:android 7.0
  está bonito el juego tiene muchos niveles
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Best Fiends - Free Puzzle Game şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Best Fiends - Free Puzzle Game

 • A

  @Anonim   2022-10-08 14:57:03

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A515F   OS:android 12
  تحميل بسؤباتتلرؤيبغااتةىىؤيلفغهخختىىرييفغععالىىؤؤييععةةةةنمخخغبببرىةخخاىرؤؤييقفعههتتةىببنمكحهلبررىتتتالبؤؤباعغل
 • M

  @Anonim   2022-02-08 20:13:24

  Kimden:MX   cihaz:HUAWEI MAR-LX3A   OS:android 10
  PLIS V.10.2.7!!!
 • B

  @Anonim   2021-11-24 11:04:29

  Kimden:BR   cihaz:Xiaomi M2006C3MG   OS:android 10
  Põem Vip no jogo, por favor! vocês fizeram novos mods com a última atualização do jogo, mais não colocaram modo Vip no jogo.
 • Z

  @Anonim   2021-08-08 22:17:18

  Kimden:ZA   cihaz:HUAWEI PRA-LX1   OS:android 7.0
  best fiends MOD MENU please.
 • R

  @Anonim   2021-06-23 19:17:38

  Kimden:RU   cihaz:HUAWEI AUM-L29   OS:android 8.0.0
  Скачать бесплатно игру и установить на свой телефон хонор7А Лучший способ хапимод
 • A

  @Anonim   2021-03-20 18:25:58

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A307FN   OS:android 10
  gh99ydcpyydukhdogvlh kg lyd6pycpydoycpudlucpydoygx
 • U

  @Anonim   2021-02-26 19:08:59

  Kimden:US   cihaz:realme RMX1992   OS:android 10
  Facebook loging error please fix this problem on mod apk
 • R

  @Anonim   2021-01-10 02:55:10

  Kimden:RU   cihaz:Xiaomi MI 9 SE   OS:android 10
  много денег много кристаллов много монет всего много
 • I

  @Anonim   2020-06-09 22:35:49

  Kimden:IT   cihaz:HUAWEI COR-L29   OS:android 9
  Every time I try to log in with my fb account it gives me an error message. Do I have to start from level 1 again :(?
 • T

  @Anonim   2020-04-15 01:29:08

  Kimden:TR   cihaz:Xiaomi Redmi Note 7   OS:android 9
  Admin Mortal Kombat not money mod coins and kristal not please Admin add money mod ✋
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Best Fiends - Free Puzzle Game şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (229) Sürümler of Best Fiends - Free Puzzle Game şık

 • Best Fiends - Free Puzzle Game Mod Apk 11.9.2 [Sınırsız para]

  Best Fiends - Free Puzzle Game Mod Apk 11.9.2 [Sınırsız para]

  Best Fiends, mobil cihazlarda oynanabilen popüler bir üçlü eşleştirme bulmaca oyunudur.
  Oyunun son sürümü olan v11.9.2 ile, oyunculara sınırsız kilitleme enerjisi sağlayan bir mod kullanıma sunuldu.
  Ek olarak, külçe altın ve elmas gibi oyun içi para birimlerinin kullanımı azalmaz, aksine artar.
  Bu yeni özellik, oyunculara enerji veya kaynakların bitmesinden endişe etmeden oyundan daha fazla keyif alma özgürlüğü sağlar.< Best Fiends, bulmaca çözme becerilerinize meydan okuyan ve sizi saatlerce eğlendiren ilgi çekici ve bağımlılık yapan bir oyundur.
  En yeni modu deneyin ve oyunda ne kadar ileri gidebileceğinizi görün.
 • Best Fiends - Free Puzzle Game Mod Apk 11.8.7 [Sınırsız para]

  Best Fiends - Free Puzzle Game Mod Apk 11.8.7 [Sınırsız para]

  Sınırsız Para, Enerji
  En İyi Fiends Mod APK, mobil oyuncular arasında hızla popülerlik kazanan bir oyundur. MOD APK versiyonundan oyuncular artık sınırsız paraya ve enerjiye erişebilir, bu da oyunu daha hızlı ilerleyebildikleri için oyunu daha heyecan verici hale getirebilir. Seviyeleri tamamlamak için mücadele etmek ve onlara herhangi bir engel olmadan oyunun tadını çıkarma şansı verir.
 • Best Fiends - Free Puzzle Game Mod Apk 11.8.5 [Sınırsız para][Unlimited]

  Best Fiends - Free Puzzle Game Mod Apk 11.8.5 [Sınırsız para][Unlimited]

  Best Fiends, yıllardır eğlenceli oyuncular olan popüler bir bulmaca oyunudur.
  En son sürüm olan v11.8.5 mod, sınırsız kilitleme enerjisine izin veren yeni bir özellik ile birlikte gelir.
  Bu, oyuncuların oynayabileceği anlamına gelir. Oyun enerji tükenmeden ve şarj olmasını beklemek zorunda kalmadan oyun. Daha da keyifli ve oyuncuların seviyelerde çok daha hızlı ilerlemelerini sağlar.
 • Best Fiends - Free Puzzle Game Mod Apk 11.8.3 [Sınırsız para][Kilitli][Tam]

  Best Fiends - Free Puzzle Game Mod Apk 11.8.3 [Sınırsız para][Kilitli][Tam]

  Sınırsız Para
  Best Fiends, mobil oyun dünyasını kasıp kavuran heyecan verici bir üçlü eşleştirme oyunudur.
  Mod APK sürümü 11.8.3 ile oyuncular, sınırsız para ve jetonun tadını çıkarabilirler. Minutia'nın tuhaf dünyası.
  Oyun sevimli karakterler, zorlu bulmacalar ve sizi saatlerce oyuna bağlayacak harika grafikler içeriyor.
  Ancak sınırsız oyun içi para biriminin ek bonusuyla oyuncular gerçekten Bu bağımlılık yapan oyunun tüm potansiyelini ortaya çıkarın.
  Yani, bulmaca oyunlarının hayranıysanız ve en iyinin en iyisini deneyimlemek istiyorsanız Best Fiends kesinlikle göz atmaya değer.
 • Best Fiends - Free Puzzle Game Mod Apk 11.8.0 [Sınırsız para]

  Best Fiends - Match 3 Games v11.8.0 modu, oyunu daha da heyecanlı hale getiren ek özelliklere sahip popüler mobil oyunun en son sürümüdür.
  Bu sürümdeki en önemli değişikliklerden biri sınırsız kilitleme enerjisidir; oyuncuların herhangi bir kısıtlama olmadan oynamaya devam etmesine olanak tanır.
  Ayrıca, altın külçelerinin ve elmasların kullanımı iyileştirildi ve oyuncuların oyunda ilerlemesi kolaylaştırıldı.
  Bu yeni iyileştirmelerle oyuncular, çarpıcı grafikler ve daha da zorlayıcı bulmacalar, Best Fiends - Match 3 Games v11.8.0 modunu mobil oyuncular için mutlaka oynanması gereken bir hale getiriyor.
 • Best Fiends - Free Puzzle Game Mod Apk 11.7.2 [Sınırsız para]

  Best Fiends, dünya çapında milyonlarca oyuncunun keyif aldığı popüler bir 3'lü eşleştirme bulmaca oyunudur.
  En son sürüm olan 11.7.2, oyuncuların sınırsız kilitleme enerjisine sahip olmasını sağlayan bir mod ile birlikte gelir.
  Ayrıca, külçe altın ve elmas kullanımı azalmaz, aksine artar, bu da oyuncuların gerçek para harcamadan oyunda ilerlemesini kolaylaştırır.
  Renkli grafikleri ve sürükleyici oynanışıyla Best Fiends, zaman geçirmek için harika bir yoldur. ve nihai kahraman olmak için kendinize meydan okuyun.
 • Best Fiends - Free Puzzle Game Mod Apk 11.6.3 [Sınırsız para][Unlimited]

  Best Fiends - Match 3 Games, oyuncuların bulmacaları çözmek ve seviyelerde ilerlemek için renkli karakterleri eşleştirdiği popüler bir mobil oyundur.
  Son sürüm 11.6.3 ile oyuncular, sınırsız kilitlemeyi artıran yeni bir moda erişebilirler. enerji verir ve altın külçelerinin ve elmasların kullandıkça azalmak yerine artmasına olanak tanır.
  Bu, oyunu 3'lü eşleştirme türünün hayranları için daha da bağımlılık yapıcı ve eğlenceli hale getirir.
  Yeni modu deneyin ve ne kadar ilerlediğinizi görün Best Fiends dünyasında ilerleyebilir.
 • Best Fiends - Free Puzzle Game Mod Apk 11.6.2 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

  Sınırsız Para, Enerji
  Best Fiends, mobil oyuncular arasında favori haline gelen bağımlılık yapan bir bulmaca oyunudur. /> En iyi fiends mod apk (sınırsız para enerjisi) ile oyuncular, kaynakların tükenmesi konusunda endişelenmek zorunda kalmadan oyunun daha da keyfini çıkarabilirler. Güçlü destekler ve onları sümüklü böcekleri yenmek için kullanın ve seviyelerde hızlı bir şekilde ilerleyin. APK, bir bulmaca oyunu meraklısı olsun ya da olmasın, oynamaya değer bir oyundur.
 • Best Fiends - Free Puzzle Game Mod Apk 11.6.1 [Sınırsız para][Kilitli][Yenilmez]

  Sınırsız Para
  En İyi Fiends, oyuncuların Fiends adı verilen sevimli yaratıkları eşleştirmesi ve toplaması gereken popüler bir maç-bulmaca oyunudur.
  Oyun renkli grafikler, zorlu seviyeler ve eğlenceli animasyonlar sunuyor. MOD APK sürümü 11.6.1, oyuncular sınırsız paranın tadını çıkarabilir, seviyelerde ilerlemeyi ve yeni şeytanların kilidini açmayı kolaylaştırabilir. BR/> Best Fiends'ın popülaritesi ilgi çekici hikayesi, ilginç karakterler ve yaratıcı oyundan kaynaklanıyor.
 • Best Fiends - Free Puzzle Game Mod Apk 11.6.0 [Sınırsız para]

  Kilitleme enerjisi sınırsızdır ve altın çubukların ve elmasların kullanımı azalmaz, ancak artar, ancak artar!
 • Best Fiends - Free Puzzle Game Mod Apk 11.5.2 [Sınırsız para]

  Kilitleme enerjisi sınırsızdır ve altın çubukların ve elmasların kullanımı azalmaz, ancak artar!
 • Best Fiends - Free Puzzle Game Mod Apk 11.5.1 [Sınırsız para][VIP]

  Sınırsız Altın, Enerji, VIP
  En İyi Fiends, oyunculara heyecan verici ve ilgi çekici bir oyun deneyimi sunan popüler bir mobil oyundur. Enerji ve VIP ayrıcalıkları, oyunu oynamak daha da keyifli hale getiriyor. Oyun, oyuncular herhangi bir kısıtlama olmadan sınırsız kaynak ve avantajların tadını çıkarabilir ve oyun deneyimini daha sürükleyici ve ilgi çekici hale getirir.
 • Best Fiends - Free Puzzle Game Mod Apk 11.5.0 [Sınırsız para]

  Kilitleme enerjisi sınırsızdır ve altın çubukların ve elmasların kullanımı azalmaz, ancak artar!
 • Best Fiends - Free Puzzle Game Mod Apk 11.4.2 [Sınırsız para][VIP]

  Sınırsız Altın, Enerji, VIP
  En İyi Fiends, dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından zevk alan popüler bir mobil bulmaca oyunudur. Altın, Enerji ve VIP durumu.
  Bu avantajlarla, oyuncular gelişmiş bir oyun deneyiminin tadını çıkarabilir, herhangi bir kısıtlama olmadan daha fazla seviye ve karakterin kilidini açabilir. İnternetten indirmek için kullanıcılara oyunu oynamak için heyecan verici bir yol sunmak için.
  İster rahat ister hevesli bir oyuncu olun, Best Fiends v11.1.0 Mod APK size saatlerce eğlence ve eğlence sağlayacaktır.
 • Best Fiends - Free Puzzle Game Mod Apk 11.4.1 [Sınırsız para][VIP][Sonsuz]

  Sınırsız Altın, Enerji, VIP
  Best Fiends en son sürümü V11.4.1'i yayınladı ve heyecan verici yeni bir özellik geliyor: Mod APK.
  Bu sürüm sınırsız altın, enerji ve VIP içerir Durum, oyunculara nihai oyun deneyimi sunuyor. Ve zihinlerini keskin tutmak istiyorum.
 • Best Fiends - Free Puzzle Game Mod Apk 11.4.0 [Sınırsız para]

  Sınırsız Enerji/Altın/Elmaslar 11.4.0 APK
 • Daha...[+]

İlgili Modlar

İndiren kişiler Best Fiends - Free Puzzle Game şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme