HappyMod › Games › Casual › Best Fiends - Free Puzzle Game Mod
Best Fiends - Free Puzzle Game Mod

Best Fiends - Free Puzzle Game şık APK 13.7.1 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-06-10

Best Fiends - Free Puzzle Game şık değiştirilmiş bir versiyonudur Best Fiends - Free Puzzle Game tarafından geliştirildi Seriously Digital Entertainment Ltd. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Büyük miktarda altın çubuk elde etmek için oyuna girin... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Best Fiends - Free Puzzle Game 13.8.0 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıBest Fiends - Free Puzzle Game şık APK 13.7.1 [Sınırsız para]
versiyon13.7.1
Güncelleme açık2024-06-10
Boyut407.33 MB
Mod BilgisiBüyük miktarda altın çubuk elde etmek için oyuna girin
geliştiriciSeriously Digital Entertainment Ltd
Ringtone İndirAnime Ringtone
KategoriCasual
Google Play'den edininBest Fiends - Free Puzzle Game
Orijinal apk'yı indirinBest Fiends - Free Puzzle Game (407.33 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Best Fiends - Match 3 Puzzles şık APK
Best Fiends Forever şık APK
Match 3 Game - Fiends Stars şık APK
Bağlantılar İndir:

Best Fiends - Free Puzzle Game şık APK 13.7.1 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (407.33 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Anime Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Best Fiends - Free Puzzle Game şık APK 13.7.1 [Sınırsız para]

Özellik V1 Özellik:
Kilitleme enerjisi sınırsızdır ve altın çubukların ve elmasların kullanımı azalmaz, ancak artar, ancak artar!

Özellik V2 Özellik:
Oyun Hızı Çarpanı / Reklam Yok
Kilitleme enerjisi sınırsızdır ve altın külçelerinin ve elmasların kullanımı azalmaz, aksine artar!

Özellik V3 Özellik:
Büyük miktarda altın çubuk elde etmek için oyuna girin

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Cadılar Bayramı'nda bir dizi etkileyici etkinliğe katılın.

Oyuncular Cadılar Bayramı sezonunda benzer en iyi Fiends etkinlikleri bekleyebilirler. Bu olaylardan bazıları Cadılar Bayramı Gizemi ve Korku Gecesi sayılabilir. Bu etkinliklerin her ikisi de farklı oyunlara sahiptir ve büyük ödüller sunar. Oyuncuların bu iki etkinlikle ilgili ödüller kazanmak için zorlukları tamamlamaları gerekir. Bu olayların karakterleri oyuncuları katılmaya motive ediyor; Ancak, sadece belirli bir süre boyunca sürerler.

# Savunmalar istilacıları itme yolculuğunda ilerlemelidir.

En İyi Fiends dünyası şu anda barış içinde, ancak uzun mesafeli bir yıldızlararası göç, durumu hızla dengesizleştiriyor. Bir göktaşı, serinin ortamı olan Mount Boom'u vurdu, yıkıcı güçlerle bir sümüklü böcek ordusu ortaya çıkardı. Bloklar, sizi ve Dağı Boom arkadaşlarınızı sürekli genişleyen kötü adamlarla yüzleşmek için güçlendirir. Ayrıca gördükleri her şeyi yıkacak ve dünyayı fethetmeye çalışacaklar. Bu oyunda, oyuncular bu oyunun ana oyun öğesiyle yüz yüze gelir. Birçok oyuncu arasında popüler olan üç maç. Eşleşen öğeleri bağlamak için, oyuncular oyundaki taşıma bloklarından kaçınmalıdır. Bunun yerine, bitişik blokları eşleştirerek bir bağlantı oluşturmalıdırlar. Bu, oyunun arayüzünde bulunan bağlantı yöntemleri kullanılarak elde edilebilir. Oyunun her yeni seviyesi özel gereksinimler gerektirir. Bu, kaç hareketin yanı sıra daha önce kaç seviyeyi tamamladıklarını da içerir. Ayrıca, bu seviyeler antagonistleri ve gereksinimleri gibi faktörleri belirler. Bir karakter tarafından toplanan eşleşme unsurları düşmanlara ek hasar verir; Ancak, bu hasarlarını önemli ölçüde değiştirmez. Aynı karakter tarafından toplanmayan unsurlar hala saldırıyı gerçekleştirme yeteneğine sahiptir, ancak hasarları önemli değildir.

# Farklı arkadaşlar toplayarak müttefik edin.

En iyi Fiends alanında, her biri farklı bir rengi temsil eden beş konum vardır. Bir pozisyon seçerken, yeni işinizin uyarlanmasını sağlamak için beş renkten herhangi birini eşleştirebilirsiniz. Yeni karakterler, belirli seviyelerin tamamlanmasının bir sonucu olarak piyasaya sürülerek, taktikler hakkında endişelenmeden yüksek hasarla beş saldırı kullanmanıza izin veriyor. Bu, çok az veya hiç hazırlık ile herhangi bir saldırı gerçekleştirmenizi sağlar. Karşılaştığınız her yeni karakterle, farklı özellikleri ve çarpıcı görünümleri huşu uyandırır. Ayrıca, özveri sayesinde oyuncu olarak yeni seviyelerin kilidini açmaya devam edersiniz. Ancak, bu süreç uzun bir süreç olacaktır. Zaman içinde ek yeni etkinlikler ve daha fazla zorluk seviyeleri eklenecektir. Bu, oyuncuların oyuna ek seviyeler ekleyerek oyunu çözmeye çalışabilmeleridir. Ayrıca, oyuncular ödül kazanmak için her zaman yeni etkinliklere katılmalıdır.

# Bir dersle en iyi arkadaşları tanıtın.

Bugs ile bir oyunda, aslında kötü değil. Best Fiends'in çok fazla hatası var, ancak hatalar veya hatalar değil - bunun yerine, bu oyunlar gerçek hatalarla doludur (bir hata hem hata hem de böcek olarak tanımlanır).

# Hikaye

Sümüksü zararlılarla kuşatılan bir grup Minutia ülke sakinleri hakkında büyüleyici bir oyun vahşi doğada gerçekleşir. Temperli, kahraman, kurtarma yapmak için düşman topraklarına girer.

# Yeni oyun, benzersiz bir deneyim yaratmak için tanıdık öğelerle karışıyor.

Sülükleri yenmek için saldırıları başlatmak için blokları eşleştirmeniz gerekir. Blokları değiştirmek yerine, aralarında bir çizgi çizmeniz gerekir: zinciriniz ne kadar uzun olursa, saldırınız o kadar güçlü olur. Bu oyun, çeşitli zorluklara izin vermek için bir yan açı içerir. Gerçekten bir nimet! Sevimli küçük hıçkırıkların isyan eden bir ordusu yakında ortaya çıkıyor. Herhangi bir tehdit oluşturmazlar ve sümüklü böceklerin artan gücü ile tamamen ilgisi yoktur.

# Bugs sistemine benzer şekilde, doyurucu sebze pirinci karakterin istatistiklerine bir destek sağlar.

Her hata, yeterli eşleşen renkli tuğlaları kaldırırken kullanabileceğiniz benzersiz bir yükseltme hareketine sahiptir. Tempers özel yükseltme hareketi, Howie Lizard'ın dikey boşluk hareketiyle birleştirerek yatay bir tuğla sırasını siler. Bu zincir etkisi aynı zamanda diğer tüm eşleşen renkli tuğla blokları ortadan kaldırır. Kwincy Örümcek, blokları daha fazla blok bağlamak amacıyla çiçeklere yeniden düzenleyerek bir "dönüşüm bloğu" üretir.

# Oyun için bir görev sistemi gereklidir.

Ek bir not olarak, oyuncular sülükle ilgili hedeflerinin yanı sıra sık sık farklı görevler yaparlar. Bunlar arasında lolipoplar, elma ve kartopu toplama; siyah mukusun çıkarılması; buz ve kar çözmek; ve siyah balçık silme. Tek bir usta kaydırma ile oyuncular tüm bu ihtiyaçları karşılayabilir. Sonsuza dek en iyi arkadaşlarda yeni bir engelle karşılaştığınızda, oyunun temel umut kavramını - temel cazibe - Apkmody'deki bir bulmaca oyununda sunulduğunu görüyorsunuz.

# Tasarım

Best Fiends, çok komik olduğunu düşündüğüm mükemmel görseller ve seslerle harika bir oyun. Karakterler sevimli ve oyundaki böcekler larva kahramanlarına benzer komik bir tasarıma sahip: lavengers veya kızgın kuşlar. Bu koleksiyondaki her oyun, oyunların yolculuk boyunca durak gibi görünmesini sağlayan farklı görünümlü bir görsel tasarıma sahiptir.

# Olağanüstü özellikler bu arabayı çarpıcı hale getirir.

Bu oyunun aşağıdakiler gibi birçok harika niteliği var. Bu oyunda çeşitli sevimli görünümlü karakterler toplayabilirsiniz. Bu karakterler bir ekip oluşturmak için kullanılabilir. Her karakterin benzersiz güçlerini ve yeteneklerini keşfettiğinizden emin olmak, bunları dengelemenize yardımcı olacaktır. Bu oyun aynı zamanda binlerce ilginç bulmaca içeriyor. Günlük etkinlikler en iyi fiends'i ilginç bir oyun haline getirir. Bu etkinliklere katılarak inanılmaz ödüller kazanabilirsiniz. Ayrıca, bu oyunu oynamak kolaydır, ancak ustalaşması zordur. Bu oyun, diğer oyuncularla rekabet ettiğinizde size büyük ödüller verir. Oyunu yeni bir günde ilk kez açın ve bu etkinliklerin ortaya çıktığını göreceksiniz. Oyunu Facebook'unuzla senkronize edin ve bu ödülleri kazanmak için arkadaşlarınızla oynayın.

# Best Fiends - Free Puzzle Game şık APK 13.7.1 [Sınırsız para] Özellik:Best Fiends - Free Puzzle Game Mod is a casual game with unlimited energy. In this mod, you can free to use gold to buy everything. The more you spend, the more money you will get. Enjoy the game!

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK files on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.Baharı sınırlı süreli tekliflerimizle kutlayın Halihazırda bu yüksek puan alan ÜCRETSİZ bulmaca macerasını oynayan 80.000.000'den fazla kişiye katılın! Minutia dünyasına girin ve sevimli karakterleri toplayın, seviyelerini yükseltin ve Sümüklüböcekleri alt edin! 2.000'den fazla seviyeyle saatler süren şeytani eğlencenin tadını çıkarın! HİKAYE: Minutia'nın küçük yaratıkları, meteor Boom Dağı'na çarpana ve beraberinde orada yaşayan Sümüklüböcekleri bir orduya dönüştüren tuhaf bir güç getirene kadar barış ve uyum içinde yaşadılar. açgözlü, yeşillik yiyen haşereler. Şimdi, Sümüklüböcekler dünyayı ele geçiriyor, Minutia'da yol alıyor ve dokundukları her şeyi inceltiyorlar! Ama cesur bir kahramanlar grubu karşılık veriyor! Sümüklüböcekler Minutia'nın çoğunu fethettiğinde yalnız kalan bu alışılmadık şampiyonlar, Boom Dağı'nın gizemini çözmek ve Sümüklüböcek'in ilerleyişini geri püskürtmek için destansı bir arayışa çıkıyor. Boom Dağı'na ulaşmak için, onların... EN İYİ ARKADAŞLAR olmaları gerekecek! ÖZELLİKLER :* FIENDISH PUZZLES Oynaması kolay, ustalaşması zor gündelik bulmaca oyunu.* TOPLA VE SEVİYE YÜKSELT En İyi Fiend'lerden oluşan bir takım oluştur ve onların özel güçlerini keşfet!* HER İKİ DÜNYANIN EN İYİSİ RPG karakter gelişimi ile çizgi eşleştirme bulmaca oyunu!* GÜNLÜK ETKİNLİKLER Oyunu her açtığınızda yeni bir şey oynayın ve kazanın!* FACEBOOK ARKADAŞLARINIZA KARŞI YARIŞIN Büyük ödüller kazanın!* SÜRÜKLEYİCİ DENEYİM Göz kamaştırıcı grafikler ve parmakla dokunarak müzik!* ANİMASYONLARI İZLE Harika Best Fiends videolarını keşfedin!* TAKİPTE KALIN Daha fazla seviye, karakterler, oynanış ve bazı sürprizler çok yakında! LÜTFEN DİKKAT EDİN! Best Fiends'ı indirmek ve oynamak tamamen ücretsizdir ancak bazı oyun öğeleri gerçek parayla satın alınabilir. Bunu devre dışı bırakmak için cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın almaları kapatın. Gizlilik politikası: https://www.serriously.com/privacy-policy/Hizmet Şartları: https://www.serriously.com/terms-of -service/Facebook'taki En İyi Dostları Beğen http://www.facebook.com/bestfiendsTwitter'daki En İyi Dostları Takip Edin http://www.twitter.com/bestfiendsEn İyi Dostları http://www.youtube.com/bestfiends'de İzleyin En İyi Şeytanları Takip Edin Instagram'da http://www.instagram.com/bestfiendsEn İyi Arkadaşları Pinterest'te Takip Edin http://www.pinterest.com/bestfiendsEn İyi Arkadaşları Snapchat'te Takip Edin http://www.snapchat.com/add/bestfiends http://www. .bestfiends.com/TEŞEKKÜR EDERİZ!

Cadılar Bayramı'nda bir dizi etkileyici etkinliğe katılın.
Savunmalar istilacıları itme yolculuğunda ilerlemelidir.
Farklı arkadaşlar toplayarak müttefik edin.
Bir dersle en iyi arkadaşları tanıtın.
Hikaye
Yeni oyun, benzersiz bir deneyim yaratmak için tanıdık öğelerle karışıyor.
Bugs sistemine benzer şekilde, doyurucu sebze pirinci karakterin istatistiklerine bir destek sağlar.
Oyun için bir görev sistemi gereklidir.
Tasarım
Olağanüstü özellikler bu arabayı çarpıcı hale getirir.

# Nasıl indirilir ve kurulur Best Fiends - Free Puzzle Game şık APK 13.7.1 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Best Fiends - Match 3 Puzzles modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Best Fiends - Match 3 Puzzles mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Best Fiends - Match 3 Puzzles indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Best Fiends - Match 3 Puzzles arayın.

# Tam Özellikler Best Fiends - Free Puzzle Game şık APK 13.7.1 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut407.3MB
versiyon13.7.1
Sürüm Kodu2102107000
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-SG zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinREAD BILLING INTERNET ACCESS_WIFI_STATE ACCESS_NETWORK_STATE VIBRATE POST_NOTIFICATIONS WAKE_LOCK RECEIVE AD_ID ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_AD_ID BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE FOREGROUND_SERVICE ACCESS_ADSERVICES_TOPICS DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Titreşime erişim izni verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kapalı kalmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir
karartma.:

Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.

// imza //

MD5B1B103FA442532DC31520CF82BA654AB
imza37CAB548D4972EEA2259422FBE1986CB0ACD0D23
CBE6A1BEDFBFA85C5D9779D3D7D32377B32CFA05707C5E251132E7E289FCEA04
GeçerliFri Mar 18 12:49:33 CET 2022 until: Tue Mar 12 12:49:33 CET 2047
Seri numarası241efb1d

// Geliştirici //

Geliştiricizhangkongkeji
OUzhangkong
organizasyonandroid
yerelÇangşa
ülkeÇin
şehirhunan

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Best Fiends - Free Puzzle Game şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Best Fiends - Free Puzzle Game şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 48

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (48)

 • U

  @Anonim   2024-06-20 04:05:30

  Kimden:US   cihaz:moto e(7i) power   OS:android 10
  de lo mejor
 • U

  @Anonim   2024-06-19 14:45:26

  Kimden:US   cihaz:moto g stylus 5G - 2023   OS:android 14
  fun ☺️
 • U

  @Anonim   2024-06-19 14:45:17

  Kimden:US   cihaz:moto g stylus 5G - 2023   OS:android 14
  fun
 • U

  @Anonim   2024-06-17 09:53:45

  Kimden:US   cihaz:Pixel 8a   OS:android 14
  wouldn't work on my Google pixel 8a
 • U

  @Anonim   2024-06-07 02:47:55

  Kimden:US   cihaz:SM-A515U   OS:android 10
  perfecto
 • R

  @Anonim   2024-06-05 02:08:38

  Kimden:RU   cihaz:22126RN91Y   OS:android 14
  Cool
 • P

  @Anonim   2024-06-03 14:31:15

  Kimden:PK   cihaz:CPH2591   OS:android 14
  best
 • S

  @Anonim   2024-05-29 22:54:11

  Kimden:SA   cihaz:CPH2293   OS:android 13
  ممتاز
 • C

  @Anonim   2024-05-29 19:27:26

  Kimden:CN   cihaz:Smile_X   OS:android 11
  hrmmr
 • U

  @Anonim   2024-05-28 02:03:02

  Kimden:US   cihaz:SM-S911U   OS:android 14
  gave 1002 gold
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Best Fiends - Free Puzzle Game şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Best Fiends - Free Puzzle Game

 • A

  @Anonim   2022-10-08 14:57:03

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A515F   OS:android 12
  تحميل بسؤباتتلرؤيبغااتةىىؤيلفغهخختىىرييفغععالىىؤؤييععةةةةنمخخغبببرىةخخاىرؤؤييقفعههتتةىببنمكحهلبررىتتتالبؤؤباعغل
 • M

  @Anonim   2022-02-08 20:13:24

  Kimden:MX   cihaz:HUAWEI MAR-LX3A   OS:android 10
  PLIS V.10.2.7!!!
 • B

  @Anonim   2021-11-24 11:04:29

  Kimden:BR   cihaz:Xiaomi M2006C3MG   OS:android 10
  Põem Vip no jogo, por favor! vocês fizeram novos mods com a última atualização do jogo, mais não colocaram modo Vip no jogo.
 • Z

  @Anonim   2021-08-08 22:17:18

  Kimden:ZA   cihaz:HUAWEI PRA-LX1   OS:android 7.0
  best fiends MOD MENU please.
 • R

  @Anonim   2021-06-23 19:17:38

  Kimden:RU   cihaz:HUAWEI AUM-L29   OS:android 8.0.0
  Скачать бесплатно игру и установить на свой телефон хонор7А Лучший способ хапимод
 • A

  @Anonim   2021-03-20 18:25:58

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A307FN   OS:android 10
  gh99ydcpyydukhdogvlh kg lyd6pycpydoycpudlucpydoygx
 • U

  @Anonim   2021-02-26 19:08:59

  Kimden:US   cihaz:realme RMX1992   OS:android 10
  Facebook loging error please fix this problem on mod apk
 • R

  @Anonim   2021-01-10 02:55:10

  Kimden:RU   cihaz:Xiaomi MI 9 SE   OS:android 10
  много денег много кристаллов много монет всего много
 • I

  @Anonim   2020-06-09 22:35:49

  Kimden:IT   cihaz:HUAWEI COR-L29   OS:android 9
  Every time I try to log in with my fb account it gives me an error message. Do I have to start from level 1 again :(?
 • T

  @Anonim   2020-04-15 01:29:08

  Kimden:TR   cihaz:Xiaomi Redmi Note 7   OS:android 9
  Admin Mortal Kombat not money mod coins and kristal not please Admin add money mod ✋
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Best Fiends - Free Puzzle Game şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (280) Sürümler of Best Fiends - Free Puzzle Game şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Best Fiends - Free Puzzle Game şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme