HappyMod › Games › Simulation › Disgaea 1 Complete Mod
Disgaea 1 Complete Mod

Disgaea 1 Complete şık APK 1.0.5 [Ücretsiz ödedi][Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

Güncelleme açık: 2023-03-19

Disgaea 1 Complete şık değiştirilmiş bir versiyonudur Disgaea 1 Complete tarafından geliştirildi . Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Disgaea 1 Complete v1.0.5 mod... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Disgaea 1 Complete 1.0.5 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıDisgaea 1 Complete şık APK 1.0.5 [Ücretsiz ödedi][Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]
versiyon1.0.5
Güncelleme açık2023-03-19
Boyut578.31 MB
Mod BilgisiDisgaea 1 Complete v1.0.5 mod
KategoriSimulation
Google Play'den edininDisgaea 1 Complete
Orijinal apk'yı indirinDisgaea 1 Complete (29 MB)
Bağlantılar İndir:

Disgaea 1 Complete şık APK 1.0.5 [Ücretsiz ödedi][Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

Hızlı indirme (29 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (29 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Disgaea 1 Complete şık APK 1.0.5 [Ücretsiz ödedi][Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

Özellik V1 Özellik:
Büyük para birimi;
Tüm içerikler ücretsiz
Not: Oyuna girdiğinizde yaklaşık "1 dakika" takılıp (siyah ekran) kalacaksınız. Lütfen sabırlı olun!

Özellik V2 Özellik:
Büyük miktarda para birimini değiştirin! Google Market, 37.99 ABD Doları ve İyi Oyunlar, Ücretsiz Oyunlar Ücretsizdir!
Oyuna girerken yaklaşık 1 dakika sıkışacak (siyah ekran) olacak. Lütfen sabırla bekleyin!
Bilimsel İnternet araçlarına bağlanamıyorsanız.

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Aksiyon dolu bir savaş yolculuğunda güzel bir prenses olur.

Disgaea 1 tamamı, kral Krichevskoy tarafından yönetilen alem olan Netherworld'den daha geniş olduğu söylenen okyanusdan daha derin bir arazide gerçekleşir. Ancak Krichevskoy ölmedi ve alemini yönetmeye devam etti. Babası Lahar aniden öldü, bir prenses iki yıl uykuya daldı. Daha sonra aniden uyandı ve her zaman sipariş bekleyen danışmanlar ve konularla çalışmaya başladı. Prensesin düşmanlarını yenmesine yardımcı olmak için, oyuncular bu karaktere dönüşmeli ve onları çevreleyen karanlık bir güçle savaşmalıdır. Bundan sonra, oyuncular bir sonraki kral olmak ve topraklarının doğal huzurunu geri vermek için toprağa zarar vermenin bir yolunu bulmalıdır. Oyuncuların komutasında birkaç asker görünecek; Onları başarıyla çağırabilir misin? Bunların hepsi oyuncuların oyunu nasıl oynamayı seçtiğine bağlı.

# Kapsamlı oyun özelliklerine sahip stratejik bir rol oynama oyunu.

Oyun, çekici bir estetiğe sahip yüksek kaliteli bir taktik eylem sistemine sahiptir. Bununla birlikte, oyunculara savaş üzerinde daha fazla kontrol sağlamak için otomatik savaş işlevselliği sağlar. Bir kadro inşa etmek ve hedefi başarıyla tamamlarken güçlü düşmanları yenmek için onları eğitmekle görevli olursunuz. Oyunun savaş sistemi benzersizdir, çünkü oyuncular öğrenilen becerilerinden herhangi birini manipüle edebilir veya otomatik otomatik savaş işlevselliğinden yararlanabilirler. Bu, hem tek oyunculu hem de çok oyunculu modlarda düşmanlarla savaşırken oyunculara büyük bir özgürlük verir. Becerilerin hareket kontrollerini ve uygun bir saldırı yöntemini içermesi gerekir. Oyuncular beceriyi duruma bağlı olarak farklı şekillerde kullanabilirler; Hatta düşmanlarını bir duvara bile atabilirler. Her karakterin diğerlerine göre avantajları vardır - oyuncuların bir strateji oluştururken her karakterin güçlü yönlerini düşünmeleri önemlidir.

# Yeni bir sürüm birden fazla ek özellik sunar.

Disgaea 1 Complete's Auto-Battle özelliği birçok oyuncuyu kazanıyor. Oyuncuların herhangi bir adım atmak ve hatta hesaplama yapmak zorunda kalmadan savaşa otomatik olarak katılmalarını sağlar. Savaş hızı artışı, kullanıcıların savaş hızını 1 ila 8 kez artırmasına olanak tanır.

# Yüksek kaliteli grafikler mükemmel kalite sağlar.

Disgaea 1 Complete'in yeni 3D grafikleri, oyuna her açıdan farklı bir görünüm vermesine yardımcı olur. Yeni grafikler oyuna yoğunluk ve parlaklık katıyor ve oyuncuların uzağa bakmasını zorlaştırıyor. Oyuncular, Disgaea 1'in cilalı renkleri sayesinde her hareketi ve reaksiyonu kolayca belirleyebilir. Disgaea 1'in anlatısı olağanüstü; Şimdiye kadar yapılmış en destansı oyun geri dönüşlerinden biri. Oyuncular heyecan verici macera tarafından eğlenirler, ancak bunun sayesinde yoğun savaşların tadını çıkarırlar. Tüm oyuncular bu oyunu zorlukla suçlayabilir ve koleksiyonlarında isteyecektir.

# Disgaea 1 Complete resmi bir APK sürümü var.

Disgaea 1 Complete, ilk 15 yıl önce piyasaya sürülen klasik bir dönüş tabanlı RPG'dir. Disgaea'nın orijinal versiyonu bir konsol serisiyle piyasaya sürüldü ve 2003 yılına kadar cep telefonları için en popüler versiyon olarak kaldı. Daha sonra Disgaea Saat Karanlık, cep telefonu hayranlarına yayınlandı; Hızla bir hit oldu. ———

# Disgaea 1 Complete şık APK 1.0.5 [Ücretsiz ödedi][Sınırsız para][Ücretsiz satın alma] Özellik:

◆ GERÇEK BİR YENİLENMİŞ PARÇA, DOOD!Orijinal Disgaea'nın sevilen kadrosu, yeni nesil için bu yeniden düzenlemede geri dönüyor, şimdi Akıllı Telefonlarda mevcut!◆ Disgaea 1 Complete nedir?Strateji RPG'lerinin kralı geri dönüyor! Yeni bir Derebeyi taçlandırmak için Netherworld'deki çılgın maceralarında Laharl, Etna ve Flonne'a katılın. Yepyeni görsellerle yeni nesil için yeniden düzenlendi!Disgaea 1 Complete Mobile, tek satın alınan bir oyun uygulamasıdır.Oyundaki tüm içeriğe erişmek için DLC veya ek satın alma gerekmez.◆ Hikaye Netherworld - zifiri karanlıktan daha karanlık bir yer denizlerin derinliklerinden daha derinde bulunan mağara. Kötülüğün hüküm sürdüğü ve kötü varlıkların yaşadığı lanetli bir ülkedir. Kimse nerede olduğunu bilmiyor ama herkes onun varlığından korkuyor... Hikaye, Yeraltı Dünyası'nın hükümdarı Kral Krichevskoy'un ölümünden iki yıl sonra geçiyor. Oğlu Laharl, iblisler Yeraltı Dünyası üzerinde üstünlük sağlamak için savaşırken, babasının ölümünden habersiz iki tam yıl uyudu. Benmerkezci, megalomanyak Prens Laharl, tebaası Etna ve astlarının yardımıyla bir sonraki kral olma yolunda savaşır. ◆ Akıllı Telefonlar için Yeni Özellikler- Otomatik savaş: Bırakın savaş kendi kendine başlasın! Yalnızca otomatik savaşa değil, aynı zamanda Öğe Dünyasına da aşamaları bırakabilirsiniz. Otomatik Savaş özelliği ile seviye eziyetini oyuna bırakabilirsiniz.- Savaş Hızı Artışı: Oyunu normal hızın 1 ila 8 katı arasında oynayın!- Hile Dükkanı: Popüler Hile Dükkanı geri dönüyor! Savaş sonrası aldığınız EXP ve HL miktarını artırma, düşman gücü, otomatik iyileştirme-- Tüm bu özellikler ve daha fazlası Hile Dükkanında değiştirilebilir. ◆ Bulut Kayıtları Hem Android hem de iOS sistemleri desteklenir ve kaydedilen verilerinizi platformlar arasında aktarabilirsiniz. Evde tabletinizde ve hareket halindeyken akıllı telefonunuzda oynayın! (ÖNEMLİ) Kimlik ve şifre yedekleme, yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.◆ Önerilen ÖzelliklerAndroid 5.0 ve üzeri. (2GB veya üzeri RAM önerilir)*Önerilen özelliklerde bile oyun belirli cihazlarda düzgün çalışmayabilir. Kullanılan cihaza bağlı olarak, öngörülemeyen sorunlarda bile destek sunamayabiliriz. (c)2003-2020 Nippon Ichi Software, Inc.◆ Tüm uygulamalarınız için “Game Variety”yi arayın Nippon Ichi Software'in diğer mobil platform başlıklarımıza göz atın! Konsol bağlantı noktalarından masa oyunu klasiklerine, "Game Variety" marka oyunlardan keyif alacağınız çok şey var. Listenin tamamına şu adresten bakın: https://nippon1.jp/game_variety/ (Japonca dil sitesi)

Aksiyon dolu bir savaş yolculuğunda güzel bir prenses olur.
Kapsamlı oyun özelliklerine sahip stratejik bir rol oynama oyunu.
Yeni bir sürüm birden fazla ek özellik sunar.
Yüksek kaliteli grafikler mükemmel kalite sağlar.
Disgaea 1 Complete resmi bir APK sürümü var.

# Nasıl indirilir ve kurulur Disgaea 1 Complete şık APK 1.0.5 [Ücretsiz ödedi][Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Disgaea 1 Complete modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Disgaea 1 Complete mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Disgaea 1 Complete indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Disgaea 1 Complete arayın.

# Tam Özellikler Disgaea 1 Complete şık APK 1.0.5 [Ücretsiz ödedi][Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

// İndirme Bilgileri //

Boyut578.3MB
versiyon1.0.5
Sürüm Kodu1817
Langen zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE ACCESS_NETWORK_STATE WAKE_LOCK
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.
STORAGE:
Bir uygulamanın harici belleğe yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici bellekten okumasına izin verir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK30
Hedef SDK Txt30
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Kullanıcı Özelliği other.#Uygulama Global System for Mobile Communications (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Disgaea 1 Complete şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Disgaea 1 Complete şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 37

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (37)

 • E

  @Anonim   2021-08-31 19:18:19

  Kimden:ES   cihaz:Redmi Note 7   OS:android 9
  Doesnt work. .. downloading files get stuck at the end
 • B

  @Anonim   2021-08-11 05:16:44

  Kimden:BR   cihaz:SM-A107M   OS:android 11
  Dont work guys Due to the size of the app, it takes a long time to download, and in the end, it just doesn't install!
 • I

  @Anonim   2021-05-29 13:51:52

  Kimden:IN   cihaz:M2003J15SC   OS:android 10
  hsjdjjsksksjksnjobgkh I will definitely send you give us a student of the off of the selebus of birth and Aerobics for a mar of a mar of birth and Aerobics healthf and Aerobics for the same as the selebus of the off of the off of the off of the off of birth of a student of
 • E

  @Anonim   2021-01-29 15:06:13

  Kimden:ES   cihaz:ELE-L29   OS:android 10
  No funciona......................
 • Z

  @Anonim   2020-12-28 22:06:40

  Kimden:ZA   cihaz:SM-G950F   OS:android 9
  have to download with fast internet or else it cancels the download or else when downloaded fully it works 100% no problems
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Disgaea 1 Complete şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Disgaea 1 Complete

 • R

  @Anonim   2022-11-03 03:28:59

  Kimden:RU   cihaz:Xiaomi M2003J15SC   OS:android 12
  у меня одного такое или мне кажется?я вижу в плэй маркете эту игру понимаю дорого стоит но при этом она должна нормально работать, скачиваю через мод и просто моргает текст и вылетает, это нормально?у меня телефон redmi note 9
Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Disgaea 1 Complete şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (3) Sürümler of Disgaea 1 Complete şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Disgaea 1 Complete şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme