HappyMod › Games › Productivity › Dosya Yöneticisi Mod
Dosya Yöneticisi Mod

Dosya Yöneticisi şık APK 3.3.1 [Kilitli][Ödül]

Güncelleme açık: 2024-02-19

Dosya Yöneticisi şık değiştirilmiş bir versiyonudur Dosya Yöneticisi tarafından geliştirildi Flashlight Clock. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: File Manager MOD APK (Premium'un kilidi açıldı) 3.3.1... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Dosya Yöneticisi 3.3.1 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıDosya Yöneticisi şık APK 3.3.1 [Kilitli][Ödül]
versiyon3.3.1
Güncelleme açık2024-02-19
Boyut8.95 MB
Mod BilgisiFile Manager MOD APK (Premium'un kilidi açıldı) 3.3.1
geliştiriciFlashlight Clock
Ringtone İndirGame Ringtone
KategoriProductivity
Google Play'den edininDosya Yöneticisi
Orijinal apk'yı indirinDosya Yöneticisi (13.93 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
File Manager şık APK
Bağlantılar İndir:

Dosya Yöneticisi şık APK 3.3.1 [Kilitli][Ödül]

Hızlı indirme (13.93 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (13.93 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Game Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Dosya Yöneticisi şık APK 3.3.1 [Kilitli][Ödül]

File Manager MOD APK (Premium'un kilidi açıldı) 3.3.1

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Cihazın samimi ve sezgisel bir arayüzü vardır, bu da kullanımı kolaylaştırır.

Dosya Yöneticisi'nin son derece sezgisel ve sofistike arayüzü, herkesin her bir işlevi hızlı bir şekilde anlamasını kolaylaştırır. Her kullanıcının benzersiz bir deneyime sahip olmasını sağlayan arayüzü için geniş bir seçenek yelpazesi içerir. Ayrıca, tüm dosyalar birçok farklı kategoriye ayrılır. Bu, herkesin görevlerini daha hızlı ve daha sorunsuz bir şekilde tamamlayabileceği anlamına gelir.

# Her belge otomatik olarak bir tarayıcı ile taranır.

Uygulama, sürekli güncellemeler sağlamak için cihazın depolama alanını sürekli olarak izler. Arka plan taraması her dosyayı ve bileşeni bellek kullanım bilgileriyle gösterir. Kullanıcılar taramayı büyük dosyaları önceliklendirmek için değiştirebilir ve sonuçları daha hızlı bir şekilde daha hızlı gösterecek şekilde özelleştirebilir. Bu, bazı uygulamaların bellek yönetiminde bir sorun olabilen telefonda büyük dosyaları tespit etmek için kullanışlıdır.

# Kategorilere her şeyin sipariş edilmesi gerekir.

Dosya Yöneticisi, tüm dosyaları otomatik olarak kategorize ederek belirli dosyaları veya içeriği bulmayı kolaylaştırır. Ayrıca medya dosyalarını bir kategoride otomatik olarak sıralar, ikinci kategorideki belgeler vb. Bu sistem, dosyaları daha sonra bulmayı veya işletim sistemine açmayı ve yüklü araç çubuğu tarafından kullanılan her şeyi bulmayı kolaylaştırır.

# Çapraz referanslar çoklu entegre uzantıların orijinal belgenin uzunluğunu önemli ölçüde daha büyük hale getirir.

Yeni uygulama birçok dosya formatı ve büyük kategorilerle çalışabilir. Göze çarpan özelliklerden biri, kullanıcıların dosyaları anında iletmelerine izin vermesidir, böylece içindeki tüm içeriği görüntüleyebilir. Bu özellikle uyumlu bir görüntüleme yazılımı olmayan insanlar için yararlıdır. Kullanıcılar, olağandışı formatlarda dosyalarla çalışırken daha fazla seçeneğe sahiptir.

# Tek bir tıklamayla kolayca çıkarılabilir çöp.

Cihazın çalışması için gerekli olmayan dosyalar Dosya Yöneticisi tarafından otomatik olarak kaldırılır. Bu, başka formatlarda bulunmayan veya kaldırılmamış dosyaları içerir. Bu özellik için özelleştirme seçenekleri, kullanıcıların dosyaları daha iyi temizlemelerine olanak tanır. Dosyalar, kullanıcıya silinmeden önce önemli dosyalar olup olmadığını sorarak kaldırılabilir. Ayrıca, Dosya Yöneticisi ayrı kategorileri ayrı bölmelere ayırarak alan tasarrufu sağlar.

# Diğer bulut depolama birimleri ile koordinasyon.

Uygulama internette çok sayıda bulut klasörü ile senkronize olabilir. Bu, kullanıcıların uyumlu hesapları birbirine bağlayarak ve içe aktararak depolama alanını genişletmelerine olanak tanır. Veriler cihazlar arasında güvenli bir şekilde aktarılabilir, bu da kullanıcıların geleneksel yöntemleri kullanmak yerine cihaz belleğini optimize edebileceği anlamına gelir. Uygulamanın en iyi özelliği, bulut klasörleriyle senkronize etme yeteneğidir; Bu, kullanıcıların cihaz belleğini mükemmel bir şekilde depolamasına veya optimize etmesine olanak tanır. Dosya yöneticisinin çok yönlülüğü, çok çeşitli görevleri yerine getirme yeteneğinden kaynaklanmaktadır. Bu, kullanışlı özellikler, entegrasyonlar ve güvenilirliği sayesinde yapılır. Uygulamanın işlevselliği, kullanıcıların en yüksek performans için hafızalarını her zaman optimize edebilmeleri gerçeğiyle geliştirilir. Cihazın yerleşik özelleştirilebilir arayüzü, kullanıcıların mobil iken veya cihazın belleğini kontrol ederken etkileşime girmesini kolaylaştıran ideal bir düzenleme ve tasarıma sahiptir. Yeni dosyaların otomatik analizinin yanı sıra eskilerindeki değişiklikleri sağlar. Ayrıca, her dosyanın içeriği hakkında bilgi sağlamak için kategorileri analiz eder. Hayati materyalleri kalıcı olarak silmeden önce tanımlayan olağanüstü güce sahip süpürme programı. Birden çok programı entegre ederek çeşitli dosya formatlarını işleyebilir. Bu eklemeler genel işlevselliği ve kullanım kolaylığını arttırır. Dosyalar, aktarılırken mükemmel koruma ile diğer bulut depolama hizmetlerine kolayca bağlanabilir. Ek olarak, tüm dosyalar arasında mükemmel senkronizasyon elde edilebilir.

# Ürünler yetenekleriyle ünlüdür.

Cihazınıza Dosya Yöneticisi + yüklenmesi son derece faydalıdır. Bu uygulama, tüm cihazınızda depolanan dosyaları ve artan güvenlik için bulutta depolanan dosyaları yönetmenizi sağlar. Ayrıca, daha iyi dosya yönetimi için bir bilgisayardan dosyalara erişebilmek ve cihazınızda indirilen videoları ve ses dosyalarını görüntülemek gibi birçok farklı araç içerir. Ayrıca, multimedya formatları, indirilen dosyalar ve daha fazlasına sahip dosyaları yönetmek için kullanılabilir. Dosya Yöneticisi +ile hem yerel dosyalar hem de bulut depolama dosyaları için ücretsiz dosya depolama ve yönetimine erişiminiz vardır. Bu uygulama, diğer birçok hizmetle uyumludur ve dosyalarınızla neler yapabileceğiniz için harika seçenekler sunar. Bu nedenle, milyonlarca kişi dosya yöneticisini + dosya yöneticisi olarak seçiyor.

# Belgeleri takip etmek için kullanımı kolay.

Dosya Yöneticisi+indirdikten sonra kullanıcı uygulamanın ana ekranına erişebilir. Bu ekranda, cihazlarında klasörlerde düzenlenen dosyaları görüntüleyebilirler. Daha fazla dosyaya erişmek isteyen kullanıcılar için diğer seçeneklerden birini seçmeleri gerekir. Bu onları daha büyük bir dosya listesine götürecektir. Çoğu kişi sahip oldukları tüm dosyalara ihtiyaç duymaz, ancak Dosya Yöneticisi + ile dosyalarınızı kolayca paylaşabilir, taşıyabilir, silebilir, açabilir ve arayabilirsiniz. Bu programla buluttaki tüm dosyalarınıza kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca, Dosya Yöneticisi +, belgelerinizi bulutta depolamanıza ve herhangi bir hasar veya kayıptan korunmanızı sağlar.

# Net grafikler kullanarak daha anlaşılabilir bir ekran.

Dosya Yöneticisi +ile, tek bir ekranda geniş bir araç yelpazesine erişebilirsiniz. Bu araçları menüleri gözden geçirmeden veya ek uygulamalar indirmek zorunda kalmadan hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu şekilde, ek uygulamalar indirmek veya komutları avlamak için zaman kaybetmezsiniz. Bu nedenle, uygulamayı herhangi bir mobil cihazda kullanabilirsiniz. Kullanıcılar bunu bulutta dosyalarının kolay ve etkili yönetimi ile daha basit bir belge yönetimi yaklaşımı için ana seçenek olarak seçer, bu nedenle bir seçenek olarak kullanmaktan çekinmeyin.

# Dosya Yöneticisi şık APK 3.3.1 [Kilitli][Ödül] Özellik:

Dosya Yöneticisi +, Android cihazlar için kolay ve güçlü bir dosya gezginidir. Ücretsiz, hızlı ve tam özelliklidir. Basit kullanıcı arayüzü nedeniyle kullanımı son derece kolaydır. Dosya Yöneticisi + ile cihazınızdaki, NAS'taki (Ağa bağlı depolama) ve bulut depolarındaki dosya ve klasörlerinizi kolayca yönetebilirsiniz. Dahası, Dosya yöneticisi +'yı açtıktan hemen sonra cihazınızda kaç dosya ve uygulama bulunduğunu tek bakışta görebilirsiniz. Tüm dosya yönetimi eylemlerini destekler (açma, arama, dizinde gezinme, kopyalama ve yapıştırma, kesme, silme, yeniden adlandırma, sıkıştırma, sıkıştırmayı açma, aktarma, indirme, yer imlerine ekleme ve organize etme). File Manager Plus, medya dosyalarını ve apk dahil başlıca dosya formatlarını destekler. File Manager Plus'ın başlıca konumları ve işlevleri şunlardır:• Ana Depolama / SD kart / USB OTG : Hem dahili depolama hem de harici depolama alanınızdaki tüm dosya ve klasörleri yönetebilirsiniz.• İndirilenler / Resimler / Ses / Videolar / Belgeler / Yeni dosyalar : Dosyalarınız ve klasörleriniz, tam olarak aradığınız dosyayı kolayca bulabilmeniz için dosya türlerine ve özelliklerine göre otomatik olarak sıralanır.• Uygulamalar : Yerel cihazınızda yüklü tüm uygulamaları görebilir ve yönetebilirsiniz.• Bulut / Uzaktan : Bulut depolama alanınıza ve ayrıca NAS ve FTP sunucusu gibi uzak/paylaşılan depolama alanınıza erişebilirsiniz. (Bulut depolama: Google Drive™, OneDrive, Dropbox, Box ve Yandex)• PC'den erişim: FTP'yi (Dosya Aktarım Protokolü) kullanarak yerel android cihazınızdaki dosyaları yönetmek için PC'den android cihazınızın depolama alanına erişebilirsiniz.• Depolama analizi : Gereksiz dosyaları temizlemek için yerel depoları analiz edebilirsiniz. Hangi dosyaların en fazla yer kapladığını öğrenebilirsiniz. • Dahili resim görüntüleyici / Dahili müzik oynatıcı / Dahili metin düzenleyici : Daha hızlı ve daha iyi performans için yerleşik yardımcı programları kullanmayı seçebilirsiniz.

Cihazın samimi ve sezgisel bir arayüzü vardır, bu da kullanımı kolaylaştırır.
Her belge otomatik olarak bir tarayıcı ile taranır.
Kategorilere her şeyin sipariş edilmesi gerekir.
Çapraz referanslar çoklu entegre uzantıların orijinal belgenin uzunluğunu önemli ölçüde daha büyük hale getirir.
Tek bir tıklamayla kolayca çıkarılabilir çöp.
Diğer bulut depolama birimleri ile koordinasyon.
Ürünler yetenekleriyle ünlüdür.
Belgeleri takip etmek için kullanımı kolay.
Net grafikler kullanarak daha anlaşılabilir bir ekran.

# Nasıl indirilir ve kurulur Dosya Yöneticisi şık APK 3.3.1 [Kilitli][Ödül]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan File Manager modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. File Manager mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den File Manager indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında File Manager arayın.

# Tam Özellikler Dosya Yöneticisi şık APK 3.3.1 [Kilitli][Ödül]

// İndirme Bilgileri //

Boyut9MB
versiyon3.3.1
Sürüm Kodu2103031
Langaf am ar as az az-AZ be bg bn bn-BD bs ca cs da de el el-GR en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et et-EE eu eu-ES fa fi fr fr-CA gl gl-ES gu hi hr hu hy hy-AM in is is-IS it iw ja ka ka-GE kk kk-KZ km km-KH kn kn-IN ko ky ky-KG lo lo-LA lt lv mk mk-MK ml ml-IN mn mn-MN mr mr-IN ms ms-MY my my-MM nb ne ne-NP nl no or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si si-LK sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta ta-IN te te-IN th tl tr uk ur ur-PK uz uz-UZ vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinBILLING READ_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='32 WRITE_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='32 INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE CHANGE_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE CHANGE_WIFI_STATE WAKE_LOCK RECEIVE_BOOT_COMPLETED INSTALL_SHORTCUT REQUEST_INSTALL_PACKAGES GET_ACCOUNTS' maxSdkVersion='26 VIBRATE AD_ID BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE FOREGROUND_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağ bağlantı durumunu değiştirmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi bağlantı durumunu değiştirmesine izin verir.
;İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanılmasına izin verir.;Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.;Bir uygulamanın Başlatıcı'da bir kısayol yüklemesine izin verir.;Bir uygulamanın yükleme isteğinde bulunmasına izin verir:

paketler.;Vibratöre erişim sağlar.:

Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Medya yazılımı özellikleri:
Uygulama, televizyon gibi geniş bir ekranda görüntülenmek üzere tasarlanmış bir kullanıcı arayüzü sunar.

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Dosya Yöneticisi şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Dosya Yöneticisi şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 34

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (34)

 • I

  @Anonim   2024-02-26 19:20:03

  Kimden:ID   cihaz:itel S681LN   OS:android 13
  Baik tanpa iklan saat buka, saya Suka ?
 • B

  @Anonim   2024-02-22 08:04:16

  Kimden:BR   cihaz:SM-A105M   OS:android 11
  funciona tá na prêmio
 • I

  @Anonim   2024-02-21 00:52:13

  Kimden:ID   cihaz:itel S681LN   OS:android 13
  bagus yang biasany saya gak bisa format Rar/zip sekarang dah bisa
 • B

  @Anonim   2024-02-13 22:25:15

  Kimden:BR   cihaz:LM-K200   OS:android 10
  mt bom
 • E

  @Anonim   2024-02-08 18:14:52

  Kimden:EG   cihaz:RMX2180   OS:android 11
  amazing
 • U

  @Anonim   2024-02-06 08:16:06

  Kimden:US   cihaz:TECNO CK8n   OS:android 13
  it's great apps I've been using this for 3 years already thums up, for making this mod apk I love it
 • D

  @Anonim   2024-02-03 20:28:38

  Kimden:DE   cihaz:SM-T225   OS:android 14
  ACAB
 • U

  @Anonim   2024-01-29 05:33:51

  Kimden:US   cihaz:moto g(60)   OS:android 12
  work
 • M

  @Anonim   2024-01-28 04:53:21

  Kimden:MY   cihaz:RMX3231   OS:android 11
  wow!
 • G

  @Anonim   2024-01-13 05:09:09

  Kimden:GB   cihaz:21121119SG   OS:android 13
  Not working
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Dosya Yöneticisi şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Dosya Yöneticisi

 • U

  @Anonim   2023-03-21 08:51:12

  Kimden:US   cihaz:itel itel L6502   OS:android 10
  plzvbňmllkfddszzdtvbhjkoooyrder55yytuuiijhhvvfdaaaseyopnccdadggkkb
 • P

  @Anonim   2023-03-19 22:52:19

  Kimden:PT   cihaz:HUAWEI AMN-LX1   OS:android 9
  A versão original actualizou é agora nao se pode mecher nos arquivos dos jogos
 • C

  @Anonim   2022-05-22 08:36:58

  Kimden:CZ   cihaz:samsung SM-A127F   OS:android 11
  potrebuji tohhxhxhxjxjxjxjxjjxxjhhxhhxhxhxhxhxhxhxhxhxhxhxhxhxhxhxh
 • P

  @Anonim   2022-05-22 05:39:59

  Kimden:PL   cihaz:HUAWEI JNY-LX1   OS:android 10
  Proszę o wprowadzenie aplikacji ..................................................
 • J

  @Anonim   2021-11-23 13:53:41

  Kimden:JP   cihaz:HUAWEI d-01H   OS:android 5.1.1
                           
 • U

  @Anonim   2021-10-28 07:21:54

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi Redmi Note 8   OS:android 11
  please update to 2.7.4 files manager because it was updated in October 20 in play store
 • T

  @Anonim   2021-10-14 07:45:06

  Kimden:TH   cihaz:samsung SM-G532G   OS:android 6.0.1
  ก็ดี เน้นใช้zipไฟล์แตกไฟล์ แก้ข้อมูลไฟล์ เชื่อมคลาวด์ แค่นี้ก็เพียงพอล่ะ แอพเบาๆใช้มา 5-6 ปี เปลี่ยนมือถือใหม่ต้องโหลดเป็นแอพแรกๆ
 • B

  @Anonim   2021-08-26 11:38:56

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-J410G   OS:android 8.1.0
  nunca encher a memoria..........................................
 • B

  @Anonim   2021-07-15 19:04:46

  Kimden:BG   cihaz:motorola Moto E (4) Plus   OS:android 7.1.1
  iscamgo mola mola zbjsjjsbjsjsjjshshjdhshuffufhxfyfsrusurdyodijtdidutdtkfduditdykdtjsjtdtusykdkddkyflud
 • B

  @Anonim   2021-01-31 16:02:29

  Kimden:BR   cihaz:LGE LM-X120   OS:android 9
  dggffhdylxbffgftgyyujhjghjyuohhiikujjkjhuhhuhuhuhikojojojijijijihihihihihihuguhuhihihihihihih
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Dosya Yöneticisi şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (58) Sürümler of Dosya Yöneticisi şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Dosya Yöneticisi şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme