HappyMod › Games › Simulation › Mafia Inc. - Idle Tycoon Game Mod
Mafia Inc. - Idle Tycoon Game Mod

Mafia Inc. - Idle Tycoon Game şık APK 0.31 [Sınırsız para]

Güncelleme açık: 2021-10-19

Mafia Inc. - Idle Tycoon Game şık değiştirilmiş bir versiyonudur Mafia Inc. - Idle Tycoon Game tarafından geliştirildi Abi Global Ltd. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Olumsuz olsa bile zorla para, elmaslar, kaynaklar.... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Mafia Inc. - Idle Tycoon Game 0.31 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıMafia Inc. - Idle Tycoon Game şık APK 0.31 [Sınırsız para]
versiyon0.31
Güncelleme açık2021-10-19
Boyut82.77 MB
Mod BilgisiOlumsuz olsa bile zorla para, elmaslar, kaynaklar.
geliştiriciAbi Global Ltd
Ringtone İndirAnime Ringtone
KategoriSimulation
Google Play'den edininMafia Inc. - Idle Tycoon Game
Orijinal apk'yı indirinMafia Inc. - Idle Tycoon Game (82.77 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Moto Bike: Offroad Racing şık APK
Ragdoll Dismounting şık APK
Fish.IO - Hungry Fish şık APK
Brain Test - Thinking Game şık APK
Stickman Story: Save The World şık APK
Craft Guys: Stumble Run şık APK
Farm Blade şık APK
Imposter in Doors: Survival şık APK
Makeover & Makeup ASMR şık APK
Brain Story: Tricky Puzzle şık APK
Bruno's World şık APK
Super Ball Adventure şık APK
Monster Football 3D şık APK
Merge Home - Design Dream şık APK
Troll DOP 2: Delete One Part şık APK
Car Crash: 3D Mega Demolition şık APK
Craft Master şık APK
Going Up! 3D Parkour Adventure şık APK
Merge Number Cube: 3D Run Game şık APK
Brain Puzzle - Tricky Test şık APK
Bağlantılar İndir:

Mafia Inc. - Idle Tycoon Game şık APK 0.31 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (82.77 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Anime Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Mafia Inc. - Idle Tycoon Game şık APK 0.31 [Sınırsız para]

Özellik V1 Özellik:
Olumsuz olsa bile zorla para, elmaslar, kaynaklar.

Özellik V2 Özellik:
Sınırsız Elmaslar /Para /Kaynaklar

Özellik V3 Özellik:
çok para

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Bir etki bölgesi inşa ederek Mafya'nın kontrolünü ele geçirin.

Bir Mafia Inc oyuncusu olarak, para kazanmanızı sağlayan belirli mülkler satın alarak başlayacaksınız. Bu, yeni binaların kilidini açmanıza ve Mafya sahibinizin oyundaki gücünü artırmanıza olanak tanır. Bu süreç imkansız olmasa da, karmaşıklığı nedeniyle tamamlanması uzun zaman alabilir. Bu oyunda tamamladığınız ilk iş, bir binaya erişmenizi sağlayacaktır. Bir kez inşa edildikten sonra, her saniye sürekli olarak belirli bir miktar para üretecektir. Şehri strateji oyunlarıyla aynı perspektiften görmek için mevcut pozisyonlardan herhangi biri arasında serbestçe hareket edebilirsiniz. Ayrıca, bu bina tarafından üretilen paralar, süreç tamamlandıktan sonra toplanabilir, böylece sürekli para üretimi sürdürülebilir.

# Çok fazla para kazanmanın yolları.

Mafia Inc., paranın her zaman önem verilmesi gereken önemli bir konu olduğunu bilmenizi sağlar. Herkes para kazanmanın hayatın önemli bir parçası olduğu gerçeğiyle ilişki kurabilir. Bittiğinde, bir binada bir turu tamamlarken, parayı toplamak ve döngüye devam etmek için tıklayın. Belli bir miktar satın aldığınızda, ek binalar satın alabilirsiniz. Oyunun ne kadar ödül verdiği için bu oyunun tamamlamanızı gerektiren büyük görevi görmezden gelmemelisiniz. İçerideki parayı toplamak için binaları parçalamak size bir görev hedefi verir. Ayrıca, binaların iyileştirilmesi potansiyel gelirinizi artırır. Yeni binalar eklemek, önemli miktarda para kazanmanıza yardımcı olur. Ancak ek tesisleri ele almak için bölgenizi büyütmeniz gerekir. Bu zor olabilir çünkü binalar farklı miktarda gelir elde eder.

# Çeteler farklı bölgeleri işgal eder.

Mafia Inc.'de oyuncular ilginç bir gerçeği keşfediyorlar: Bazı binalar para ödemeden yakalanabilir. Ancak, Mafya liderlerinin bu yapıları para harcamadan yakalamak için yakınlarda olmaları gerekir. Diğer mafyalarla savaşta bir Capo kullanarak, bir çizgi çekimine katılırsınız. Arka arkaya her karakter birbirine zarar verir ya da bir taraf yenilinceye kadar kendilerini savunur. Capo'yu büyük silah ve güçle seçmek bunu başarmaya yardımcı olur. İçindeki Mafya'yı yendiğinizde bir patron binayı devralacak. Bu, endişe duymanız gerekmez, çünkü bir CAPO oluşturulduğunda otomatik olarak şarj olur. Yeni çalışanlarınızı binalardaki görevleri ele geçirmeye atayarak ekstra para kazanacaksınız. Düşmanlar büyüdükçe yeni alanlar yükselir ve ek kaynaklara girdiğinizde daha fazla açıklık sunar.

# Bu ödev aracılığıyla Mafia Inc hakkında daha fazla bilgi edinin.

Suç dünyasına, yeraltı finansörlerine ve gangsterlerin yanı sıra Capo'ya katılın.

# Mafya'ya katılmak ister misiniz?

İnsanlar paralel dünyaya "yeraltı dünyası" olarak atıfta bulunmaya devam ediyorlar. Herkesin bu diğer gerçekliğe kör olması hiçbir şeyi değiştirmez. Mafia Inc'i oynadıktan sonra, resmi olarak gizemli dünyanın bir parçası olacaksınız. Gelecekteki bir vaftiz babası olarak atanacak ve kendi mafya imparatorluğunuzu yaratacak ve yöneteceksiniz. Mafia Inc oyunlarından birini oynamak, oyunculara Mafya üyesi olmanın artıları ve eksileri hakkında ilk elden bir anlayış verir. Herhangi bir profesyonel yetenek, sıkı çalışma ve iyi şanslar ile başarılı olabilirken, Mafya'nın bir üyesinin başarılı olmak için herkesten daha fazla deneyime sahip olması gerekir. Bu oyundaki her başarı, daha büyük başarıya doğru küçük adımlardır; Her adım için açık bir strateji ve tanımlanmış bir süreç vardır. Mafia'nın saygı isteğini yerine getirmek için duruş, haysiyet ve yasal çalışma gereksinimleri gerektirir. Ayrıca gerektiğinde kalpsiz olmalı ve gerektiğinde yasayı bozmalıdır. Ama her zaman cesur ve ilkeli olmalıdır.

# Hikayeye entrika ekledi.

Gangsterler oyunda kuruluşa karşı isyan ediyor. Hedef şehirlerini ve ülkelerini büyük sayıda sürüyorlar. Sonra, çete gruplarına ayrılıyorlar. Oradan, gözdağı ve zorlama yoluyla nüfusu kontrol ediyorlar. Hikaye 2077'nin gelecekteki dünyasında gerçekleşiyor ve çeteler arasında birçok çatışmaya sahip.

# Mafya kariyer ilerleme yolu gerçekten yetenek tarafından kazanılmıştır.

Genç bir gangster olarak oynuyorsun. Oynamadan önce mafya çeteleri hakkında her şeyi öğrenmelisiniz. O zaman, pratik yaparak yeteneklerinizi mükemmelleştirmelisiniz. Hazır olduğunuzda, bir fırsat kendini sunar; Ardından, birçok alanda sadık ve saygılı karakterler toplayarak çetenizi oluşturabilirsiniz. Yoldaşlarınızla adım adım çalışarak, bir dizi etkileyici özellik gerçekleştirerek efsanevi bir çete oluşturabilirsiniz. İlk başladığınızda, kâr elde etmek için birkaç yavaş iş yaparsınız. Bunlar arasında gösterişli prestij, koruma ücretleri şarj etmek, polise rüşvet vermek ve şirketler, bireyler ve kuruluşlar için kötü işler yapmaktır. Gücünüz büyüdükçe, gizli / kamu çete tasfiyeleri veya büyük ölçekli banka soygunları düzenlemek gibi daha cesur eylemler yapabilirsiniz. Ayrıca elmaslar, eski resimler ve değerli taşlar gibi silahlar ve kısıtlı lüks ürünler satabilirsiniz. Artık başarılarınız için kendinizi halka başarılı, başarılı ve onurlandırdığınızı düşünebilirsiniz. Bu, etik olmayan bir yoldan kaynaklanmaz; İnsanlar bunun yerine hedeflerinize ulaşma yeteneğiniz için size hayran kalırlar.

# Hayal gücünüzün gücünü kucaklayın.

Para bol, ama her zaman bundan daha fazlasına ihtiyacınız var: şöhret, statü, para, ne istersen yapmak, otoriteye itaatsizlik, çingene kardeşliği ve dünyayı yönetme gücü. Bunlar tüm hayatınızı kovaladığınız şeyler. Ancak, kolayca erişilebilirler - para tam anlamıyla etrafınızda. Anahtar rotaları ele geçirerek ve yolunuza çıkan herkesi çiğneyerek muhalefeti yıkmak bu hedefe ulaşmanın iki yoludur. Başka bir yol, bölgeyi sürekli olarak gerekli herhangi bir şekilde genişletmektir. Rakipleri olmayan, bir dizi sadık ve yetenekli tavuk almaktır.

# Mafia Inc. - Idle Tycoon Game şık APK 0.31 [Sınırsız para] Özellik:

2077 yılı, yüzyılın sonu yakınında, tüm milletlerin hoodlamları şehre akın, ittifak oluşturuyor ve her caddeyi kendi gangster'in cenneti içine dönüştürüyor. Bu şehir dışında yaşayan biri. Hukuk ve tüm ülkelerden uzak, kuralları veren suçlu Kingpins! Bir parçası olamazsanız, yakında yakında avı olacaksınız. Bir mafya kapitalist tycoon olma zamanı, kendi mafya imparatorluğunuzu oluşturun ve geliştirme, mirasınızı bırakın. - İnsiadious işletmeleri yönetin, teklifinizi yerine getirmek için yetenekli kapoyları toplayın ve gerekli olan herhangi bir yolla yeni bir bölge. yardımsever bir lider ya da acımasız bir suç efendisi. Kimden çalıyorsun ve ne çaldığın şey sana kalmış! - Tons Para Kazın: Kumarhaneler, Loto Center, Black Market, Dövme Stüdyoları, Bar Kulüpleri, hatta bir genelev imparatorluğu! İşleri sorunsuz bir şekilde tutmak için nakit işletmelere ihtiyacınız olacak. Ne kadar çok para, daha korkunç ve saygılı olursunuz! - Capos'u topla: Dünyanın dört bir yanından geleneksel suçlular, onları ayıran özel yeteneklerle, şehri ve mafya dünyasını ele geçirmek için bir araya getirin! - Bölgenizi genişletin: Sokakları işgal et, kendi mafya imparatorluğunu inşa etmek için diğer mafya klanlarına hükmetti. Sebepinize bağlı olanları göz ardı etmek ve sadık takipçileri işe almak. - Boşta Nakit: Burada patronsunuz - Siz Sadık kölelerinin tüm kirli işleri ele aldıkça, arkanıza yaslanın.

Bir etki bölgesi inşa ederek Mafya'nın kontrolünü ele geçirin.
Çok fazla para kazanmanın yolları.
Çeteler farklı bölgeleri işgal eder.
Bu ödev aracılığıyla Mafia Inc hakkında daha fazla bilgi edinin.
Mafya'ya katılmak ister misiniz?
Hikayeye entrika ekledi.
Mafya kariyer ilerleme yolu gerçekten yetenek tarafından kazanılmıştır.
Hayal gücünüzün gücünü kucaklayın.

# Nasıl indirilir ve kurulur Mafia Inc. - Idle Tycoon Game şık APK 0.31 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Mafia Inc. modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Mafia Inc. mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Mafia Inc. indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Mafia Inc. arayın.

# Tam Özellikler Mafia Inc. - Idle Tycoon Game şık APK 0.31 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut82.8MB
versiyon0.31
Sürüm Kodu31
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE WAKE_LOCK BILLING FOREGROUND_SERVICE RECEIVE_BOOT_COMPLETED
İzin Metni DİĞER:
Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
PowerManager Wakelocks'ın işlemciyi uykudan veya ekrandan karartmasını engellemesini sağlar.

Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK30
Hedef SDK Txt30
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, Xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Ekran Donanımı Özellikleri:
Uygulama, cihazın portre veya manzara yönünü kullanmasını gerektirir.
Uygulamanız her iki yönelimi de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmeniz gerekmez.:

Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulamanın mobil iletişim (GSM) telefon radyo sistemi için genel sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın sıkıştırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu boşluk yeteneklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak takip etmesi gerekmez.
Bu, Android.Hardware.TouchScreen özelliğinin bir süprüdür.; Uygulama, cihazın iki veya daha fazla puanı bağımsız olarak izlemek için gelişmiş multitouch yeteneklerini kullanır.:

Bu özellik, Android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir süpretidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın portre veya manzara yönünü kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönelimini de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur. #:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Mafia Inc. - Idle Tycoon Game şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Mafia Inc. - Idle Tycoon Game şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 37

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (37)

 • U

  @Anonim   2023-07-21 23:07:45

  Kimden:US   cihaz:V2054   OS:android 11
  ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
 • G

  @Anonim   2023-01-13 06:08:37

  Kimden:GB   cihaz:SM-F721B   OS:android 13
  doesn't even start the game just shows icon
 • I

  @Anonim   2023-01-09 03:08:28

  Kimden:ID   cihaz:SM-A135F   OS:android 12
  Good workinggggggggggggg
 • N

  @Anonim   2022-12-03 15:04:10

  Kimden:NZ   cihaz:CPH2371   OS:android 12
  #HappyMod# works #HappyMod#
 • G

  @Anonim   2022-11-25 21:04:33

  Kimden:GB   cihaz:SM-A736B   OS:android 12
  Works on Samsung A73 mobile phone.
 • I

  @Anonim   2022-10-02 21:17:25

  Kimden:ID   cihaz:Redmi 6A   OS:android 8.1.0
  bagus#HappyMod# banget
 • U

  @Anonim   2022-08-10 23:25:15

  Kimden:US   cihaz:Infinix X657B   OS:android 10
  #HappyMod# holaaa de lo mejor en ti la canción buena la hermana mayor la mano a la canción que está haciendo la hermana del de la mano en ti que él está
 • I

  @Anonim   2022-05-05 03:03:24

  Kimden:ID   cihaz:SM-G532G   OS:android 6.0.1
  f*ck not working *** f*ck #notworking# #nooooooo# #fake# #HappyMod# #free fire# #roblox# #f*ck#
 • G

  @Anonim   2022-01-18 19:44:45

  Kimden:GB   cihaz:JAT-LX3   OS:android 9
  Not working!!
 • G

  @Anonim   2021-10-29 19:42:45

  Kimden:GB   cihaz:SM-A505F   OS:android 10
  not working lakasbshs
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Mafia Inc. - Idle Tycoon Game şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Mafia Inc. - Idle Tycoon Game

 • B

  @Anonim   2022-03-23 09:40:08

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-J400M   OS:android 10
  please mod and add unlimited money and special cash please. thank you
 • U

  @Anonim   2022-03-21 23:52:42

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1904   OS:android 11
  Money unlimitedjjjjjjjjjmjjggfkfkfkfkfkfnfndnddndnndndndndndndnndndndnnf
 • S

  @Anonim   2021-11-20 11:34:54

  Kimden:SA   cihaz:itel itel P681L   OS:android 10
  dhxjdhh xhdbcbbcxbxbxbxbxhbxxhxbdbxxbxcjdbxjbxxjcjcjcndokzxjcjxnxjxbxjx
 • E

  @Anonim   2021-11-10 02:09:01

  Kimden:EG   cihaz:Xiaomi M2101K9AG   OS:android 11
  Dgdjscwisveosidsusidsjsskssoshsosjsosgsisgskabshskshshsishsishs
 • U

  @Anonim   2021-08-30 01:04:53

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi M2006C3LG   OS:android 10
  aaaáaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaávvvvvvvvvvv.
 • A

  @Anonim   2021-08-20 19:37:57

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A107F   OS:android 10
  the proJo is the 3AM of no such and the project is not the proJo and the word of no God is a
 • I

  @Anonim   2021-08-06 16:40:43

  Kimden:ID   cihaz:samsung SM-A107F   OS:android 10
  ueiehskbejebsjshskhdjdhdjdhdhdjejekekjeiejejeijdjdhdjjdbdbdbdbdbbe
 • U

  @Anonim   2021-07-23 16:40:04

  Kimden:US   cihaz:INCAR A860   OS:android 10
  Pls why i cant find this game in happy mod i want to play this with a mod
 • B

  @Anonim   2021-07-22 22:39:24

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A013M   OS:android 10
  eu queria muito que tivwse mod de dinheiro para essa jogo porquê ele e muito legal mesmo sem mod mas melhoraria muito
 • G

  @Anonim   2021-06-15 22:19:07

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-J730GM   OS:android 9
  hshshshshsusuzuzuuz bdjdjdnfjdjjdjdjdjsjsjksjsjsksjsjdjjddbjdjxjxjdjdjdjfh of jdjdjdndjdjxnxjxjxjchcbhcbcbcbcbxhxhxj
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Mafia Inc. - Idle Tycoon Game şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (19) Sürümler of Mafia Inc. - Idle Tycoon Game şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme