HappyMod › Games › Health & Fitness › Meditopia: Meditasyon, Uyku Mod
Meditopia: Meditasyon, Uyku Mod

Meditopia: Meditasyon, Uyku şık APK 3.31.1

Güncelleme açık: 2023-03-19

Meditopia: Meditasyon, Uyku şık değiştirilmiş bir versiyonudur Meditopia: Meditasyon, Uyku tarafından geliştirildi Meditasyon. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Meditopia: Sleep, Meditation Mod APK 3.31.1... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Meditopia: Meditasyon, Uyku 3.31.1 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıMeditopia: Meditasyon, Uyku şık APK 3.31.1
versiyon3.31.1
Güncelleme açık2023-03-19
Boyut39.36 MB
Mod BilgisiMeditopia: Sleep, Meditation Mod APK 3.31.1
geliştiriciMeditasyon
KategoriHealth & Fitness
Google Play'den edininMeditopia: Meditasyon, Uyku
Orijinal apk'yı indirinMeditopia: Meditasyon, Uyku (36.48 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Meditopia: Sleep, Meditation şık APK
Bağlantılar İndir:

Meditopia: Meditasyon, Uyku şık APK 3.31.1

Hızlı indirme (36.48 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (36.48 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Meditopia: Meditasyon, Uyku şık APK 3.31.1

Meditopia: Sleep, Meditation Mod APK 3.31.1

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Bu çalışmanın konusu olan Meditopia'yı tanıtın.

Bu uygulama rahatlamanıza yardımcı olur, stresi azaltır ve kullanıcıların hızlı bir şekilde uykuya dalmasına izin verir.

# Meditasyon günlük varlık için gereklidir.

Endişeler ve yükler omuzlarda kilo duygusuna katkıda bulunur. Birçok dilek yerine getirilmez ve ilişkiler komplikasyonlarla karşı karşıyadır. Buna ek olarak, insanların hayatları sevinçten yoksundur. Birçok insan bu şeylerin etkilerinin onları nasıl etkilediğini bile fark etmiyor. Zamanla, bu tek teselli olarak umutsuzluk duyguları ile atlamadan bedensel düşüşe neden olacaktır. Hayatta çok fazla endişe ve endişe yaşarsanız, rahatlık veya zevk bulamazsınız. Duygusal sorunlar veya kötü sağlık, huzurlu hissetmeyi zorlaştırabilir. Sürekli stresli hissetmek, duygusal olarak herhangi bir şeye bağlı hissetmeyi zorlaştırabilir. Her gün iyi bir gece uykusu olamazsanız, aşk hayatıyla da mücadele edebilirsiniz. Bir tedavi mi arıyorsunuz? Soul Tıbbını deneyin. Bu, meditasyonu destekleyen, stresi azaltan ve zihninizi açmanıza izin veren herhangi bir uygulama veya araçtır. Bu semptomlardan herhangi birini sergiliyorsanız, bugün bir semptom bulun. Meditasyon için mobil uygulamalar bol. Tavsiye ettiğim biri, birçok özellik ve işlevi olan Meditopia. Aynı zamanda çok çeşitli efektler yaratan yüksek kaliteli bir uygulamadır.

# Meditopya nedir?

Meditopia uygulaması kullanımı kolay, güçlü ve çok yönlü. Erişilebilir, esnek seçenekler sunarak kullanıcının daha iyi odaklanmasına, daha iyi uyumaya ve stresle başa çıkmasına yardımcı olur. Kullanıcı bu uygulamanın özelliklerini araştırırken, daha hafif ve daha mutlu hissetmek için alana sahiptir. Uygulama, İngilizce veya İspanyolca dinlenebilen 250'den fazla yüksek kaliteli ses meditasyonu içeriyor. Alternatif olarak, kullanıcılar uygulamanın zamanlayıcı özelliği ile nasıl meditasyon yapacağını öğrenebilir ve oturumları boyunca doğa seslerini ve müziği dinleyebilir. Ayrıca, bu uygulama çeşitli konulara odaklanan çeşitli özel meditasyonlar sunmaktadır.

# Sleep Well’in özellikleri şunları içerir:

İyi uyumak sadece hastalıklara basılma şansını azaltmakla kalmaz, aynı zamanda zihinsel sağlığı ve uzun ömürlülüğü de artırır. İyi bir gece uykusu almak da ertesi gün sizi uyanık ve daha odaklanmıştır. Meditopia, hızlı ve kolay uykuya dalmanıza yardımcı olan hoş bir ses ve hikayeler koleksiyonu sunar. Sadece arkanıza yaslanın ve doğanın seslerini veya Meditopya'nın birçok yatıştırıcı hikayesinden birini dinlerken rahatlayın. Ardından, hayalsiz bir uykuya girerken zihninizin dolaşmasına izin vermek için Meditopya'nın dört tınından birini seçin.

# Meditasyon özellikleri arasında artan odak, gönül rahatlığı ve azalmış stres bulunur.

Meditopya ile, belirli video talimatları ve yüzlerce müzik parçasıyla günlük meditasyon rutinlerini başarısız olmadan uygulayabilirsiniz. Bu yazılım özelliği, seçtiğiniz zamana kadar ayarlanan bir zamanlayıcı ile birlikte gelir. Başladıktan sonra, zamanlayıcı o sırada her gün sizi uyarır. İsterseniz alarmı kolayca kapatabilirsiniz. Kişi zihinlerini temizleyebilir ve belirli konular için özel programlar aracılığıyla vücutlarını gevşetebilir. Bunlar stres rahatlaması, güven, şükran, sevgi ve kabulü içerir. Bu konuları uygulamak, yeni arkadaşlıklara daha eğilimli hale getirecek ve acıyla başa çıkma yeteneklerini artıracaktır. Ayrıca, ilişkilerinde dengeyi yeniden kurmalarına ve sağlığı korumalarına yardımcı olacaktır. Meditopi kullanırken, istediğiniz zaman rahatlamayı seçebilirsiniz. Telefonunuzu tutarken uygulamanın hikayelerini veya arka plan müziğini dinlemek arasında seçim yapabilirsiniz. Alternatif olarak, uygulamayı açarak her zaman meditasyona başlayabilirsiniz. Herhangi bir talimat olmadan belirli bir müzik parçasına meditasyon yapmak için favorinize zamanlayıcıyı ayarlayabilirsiniz. Bu, meditasyon talimatlarına ihtiyaç duyan herkes için yararlıdır. Alternatif olarak, farklı arka plan müzik seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bu uygulama internet bağlantısı olmadan kullanılabilir. Çok sayıda sorumluluğu olanlar için yararlı bir özelliktir.

# Hoş bir uykuya neden olan ön uç dostça ve uykulu bir izlenim sağlar.

Meditopya'nın arkasındaki fikir, zihinsel baskı içermeyen sakin bir ortam sağlamaktır. Uygulamanın içerik oluşturucuları, kullanıcılarının kendileri için yeni ve ilginç deneyimler yaratarak net ve stressiz bir zihin deneyimlemelerini istiyor. Ayrıca, insanların deneyimlerini birçok yönden özelleştirmelerine olanak tanır, bu da onu her birey için mükemmel bir şekilde uygun hale getirir. Başlık çubuğu veya kolay kaydırma hareketleri aracılığıyla, kullanıcılar yazılım kategorilerinde kolayca gezinebilir. Bu program, birçok insana hitap eden yüzlerce cazip içeriğe sahiptir - iç huzur ve daha iyi bir yaşam aramalarını kolaylaştırır.

# Etkili solunum tekniği, bir video aracılığıyla gösterilen bir nefes alma yöntemidir.

Kan dolaşımını iyileştirmek ve kişinin ruh halini iyileştirmek, kişinin genel sağlığını iyileştirmenin en temel yollarından ikisidir. Bu, zihin durumuna dayalı farklı kategoriler halinde kategorize edilen uygun solunum teknikleri ile gerçekleştirilebilir. Meditopia'nın makalelerinin yardımıyla insanlar düzgün ve etkili bir şekilde nefes almayı öğrenebilirler. Uyurken nefes almanın uygun yolu, bireyin hızlı bir şekilde derin bir uykuya düşmesine yardımcı olabilir. Bu, tüm olumsuz düşüncelerini ve duygularını kaldırmalarına yardımcı olabilir. Ayrıca, bazı yayınlar günlük amaçlar için ideal solunum oranı hakkında tavsiyelerde bulunmaktadır. Bunu yapmak, bireylerin ertesi gün yüzleşmeye hazır net bir kafa ve zihinle rahatlamasına ve uyanmalarına yardımcı olacaktır.

# Hoş ve büyüleyici içerik harika bir açıklama yapar.

Meditopya'nın olumlu ve sakinleştirici mesajları, kullanıcılarının terapötik bir ortamı kucaklamasına yardımcı olur. İçeriği, açık fikirlilik ve pozitiflik yoluyla stres ve kaygıyı ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır. İnsanlar her yerde ve her zaman taşıyabilecekleri ses kitapları ve dergiler aracılığıyla kendini geliştirmeye erişebilirler. Uygulamanın sonsuz içeriği yeni yaşam dersleriyle genişlemeye devam ediyor. İçeriği kullanıcıların arama motoru olarak kullanabileceği birçok farklı kategoride düzenler. Uygulama, insanların özel ihtiyaçlarına göre doğru bilgileri bulmasına yardımcı olur.

# Uyuklanırken, uyurken bile arabuluculuk içeriğini dinleyin.

Meditopia, uyku amnezisi nedeniyle kullanıcılara daha fazla neden sunar.

# Meditopia: Meditasyon, Uyku şık APK 3.31.1 Özellik:

Meditasyon uygulaması içinde mutluluğu keşfedin. Meditasyon uygulaması İngilizce, İspanyolca ve Türkçe 150'den fazla meditasyon ile stresi azaltmanıza, iyi uyumanıza, sevmenize ve huzur bulmanıza yardımcı olan lider uygulamadır. Meditasyon yapmayı öğrenebilir, ÜCRETSİZ müzik ve sesler dinleyebilirsiniz. Doğanın verdiği rahatlama ve özel programlarla farklı konulara odaklanma. Özel programlar şunları içerir: Hoş GeldinizTemel 1-2 Nefes Serbest Bırakma Stres İyi Uyku Kabullenme Özgüven Şefkat Minnet Motivasyon Şimdi Başlayın Meditasyonlar aşağıdakiler gibi 5-12 dakikalık hızlı meditasyonları içerir: Sabah Uykusu Kısa Mola Yürüme Gevşeme Yalnızlık İşten Sonra Ağrı Stresten Kurtulma Ulaşım meditasyonlar, farklı fon müziği seçenekleri ile zamanlayıcı seçeneğini rehbersiz meditasyon yapmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca, en iyi meditasyonlarınızı yer imlerine ekleyebilir, indirebilir ve ÇEVRİMDIŞI olarak dinleyebilirsiniz! Kullanıcılar hayatları üzerindeki etkisini çok net görüyor: "En çok yoğun ve stresli iş hayatı için etkili oluyor. İş hayatı çok yoğun ve yorucu olan biri olarak uygulamadan pek çok fayda gördüm. Kendimi çok stresli ve bunalmış hissettiğimde. tüm çalışmalarımdan sonra bir mola veriyorum ve gerçekten sakinleşebileceğimi hissediyorum." "Her gün meditasyon pratiğimi dört gözle bekliyorum. Dinlediğim her meditasyon bana kendimi keşfetme fırsatı veriyor. Gerçek bir huzur hissediyorum. ve sakin. Stres altında bile nasıl sakinleşeceğimi biliyorum." Amacımız meditasyonu tüm dünyaya yaymak ve meditasyonu erişilebilir hale getirmek!

Bu çalışmanın konusu olan Meditopia'yı tanıtın.
Meditasyon günlük varlık için gereklidir.
Meditopya nedir?
Sleep Well’in özellikleri şunları içerir:
Meditasyon özellikleri arasında artan odak, gönül rahatlığı ve azalmış stres bulunur.
Hoş bir uykuya neden olan ön uç dostça ve uykulu bir izlenim sağlar.
Etkili solunum tekniği, bir video aracılığıyla gösterilen bir nefes alma yöntemidir.
Hoş ve büyüleyici içerik harika bir açıklama yapar.
Uyuklanırken, uyurken bile arabuluculuk içeriğini dinleyin.

# Nasıl indirilir ve kurulur Meditopia: Meditasyon, Uyku şık APK 3.31.1 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Meditopia: Sleep, Meditation modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Meditopia: Sleep, Meditation mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Meditopia: Sleep, Meditation indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Meditopia: Sleep, Meditation arayın.

# Tam Özellikler Meditopia: Meditasyon, Uyku şık APK 3.31.1

// İndirme Bilgileri //

Boyut39.4MB
versiyon3.31.1
Sürüm Kodu468
Langar de es fr it ja ko nl pt ru tr

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinFOREGROUND_SERVICE INTERNET SET_WALLPAPER USE_BIOMETRIC WRITE_EXTERNAL_STORAGE CAMERA BILLING ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_NOTIFICATION_POLICY VIBRATE AD_ID USE_FINGERPRINT C2D_MESSAGE RECEIVE WAKE_LOCK RECEIVE_BOOT_COMPLETED READ WRITE READ_SETTINGS UPDATE_SHORTCUT BROADCAST_BADGE PROVIDER_INSERT_BADGE UPDATE_COUNT UPDATE_BADGE CHANGE_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS READ_APP_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS BADGE_COUNT_READ BADGE_COUNT_WRITE ACCESS_WIFI_STATE POST_NOTIFICATIONS BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE READ_EXTERNAL_STORAGE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların duvar kağıdını ayarlamasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Bildirim ilkesine erişmek isteyen uygulamalar için işaretçi izni.
Vibratöre erişim izni verir.
Bir uygulamanın
parmak izi donanımını kullanın.;İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanılmasına olanak tanır.:

sistem ayarlarını okumak veya yazmak için bir uygulama.;Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.:

STORAGE:
Bir uygulamanın harici belleğe yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici bellekten okumasına izin verir.
KAMERA:
Kamera cihazına erişebilmek için gereklidir.
Min Sdk26
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK32
Hedef SDK Txt32
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarm64-v8a armeabi armeabi-v7a x86 x86_64
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın arkaya bakan kamerasını kullanır.:

Yalnızca öne bakan kamerası olan cihazlarda bu özellik listelenmez; bu nedenle, uygulamanız kamera hangi yöne bakarsa baksın herhangi bir kamerayla iletişim kurabiliyorsa bunun yerine android.hardware.camera.any özelliğini kullanın.#Uygulama, cihazın:

dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanın.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır:

.#:

// imza //

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Meditopia: Meditasyon, Uyku şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Meditopia: Meditasyon, Uyku şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 33

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (33)

 • T

  @Anonim   2023-03-18 05:17:37

  Kimden:TR   cihaz:viva   OS:android 11
  Such a bad mod i can t hear any sound except 1 min intro when i press the sound
 • B

  @Anonim   2023-02-16 07:20:23

  Kimden:BR   cihaz:M2007J20CG   OS:android 12
  inútil inútil inútil inútil inútil
 • U

  @Anonim   2023-02-03 11:13:58

  Kimden:US   cihaz:M2102J20SG   OS:android 12
  I cant log in or sign in.
 • G

  @Anonim   2023-01-20 05:54:38

  Kimden:GB   cihaz:CPH2271   OS:android 12
  most of the audio don't work they are in silence
 • B

  @Anonim   2023-01-03 03:41:18

  Kimden:BR   cihaz:SM-A022M   OS:android 11
  não quer instalar mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
 • B

  @Anonim   2022-12-15 22:15:46

  Kimden:BR   cihaz:SM-A307GT   OS:android 11
  As meditações que são pagas não funcionam
 • U

  @Anonim   2022-12-07 02:08:41

  Kimden:US   cihaz:M2006C3LG   OS:android 10
  Mod funcionando, suscripción premium, todo desbloqueado en Xiaomi A9.
 • D

  @Anonim   2022-11-01 10:52:45

  Kimden:DZ   cihaz:RMX3393   OS:android 12
  الاصوات لا تعمل داخل التطبيق
 • E

  @Anonim   2022-10-19 15:56:44

  Kimden:ES   cihaz:Redmi Note 8 Pro   OS:android 10
  no se escucha nada, y piden que pagues premium
 • B

  @Anonim   2022-09-10 10:05:56

  Kimden:BR   cihaz:SM-A107M   OS:android 11
  uma bosta não baixa de jeito nenhum já diz de tudo é não baixa não baixem por favor
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Meditopia: Meditasyon, Uyku şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Meditopia: Meditasyon, Uyku

 • T

  @Anonim   2023-03-18 00:06:06

  Kimden:TR   cihaz:Xiaomi viva   OS:android 11
  Can someone make a new, premium, fully working mod? and free
 • T

  @Anonim   2021-12-16 01:31:25

  Kimden:TR   cihaz:Vestel Venus V6   OS:android 8.1.0
  Bu hatanın düzeltilmesini istiyorum. uygulama yapımcılarına önemle duyurulur.
 • M

  @Anonim   2021-11-16 14:14:27

  Kimden:MX   cihaz:motorola moto g(7) play   OS:android 10
 • S

  @Anonim   2021-11-02 04:00:26

  Kimden:SA   cihaz:samsung SM-N960F   OS:android 10
  ممكن كل شيء مفتوح رجاء احتاج هذا التطبيق مهكر و بدون حاجة لشراء و شكرا على تعبكم.
 • E

  @Anonim   2021-10-21 01:24:24

  Kimden:EG   cihaz:Xiaomi M2010J19CG   OS:android 10
  انا أريد أن استخدم هذا التطبيق قليلا و لا يمكنني دفع نقود هل يمكن أن استخدمها قليلا بدون نقود
 • T

  @Anonim   2021-10-11 23:27:05

  Kimden:TR   cihaz:Xiaomi Redmi Note 8   OS:android 11
  her şeyi açık olursa iyi olur çünkü çok iyi uygulama
 • U

  @Anonim   2021-08-14 10:10:49

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A515F   OS:android 11
 • T

  @Anonim   2021-07-24 20:28:59

  Kimden:TR   cihaz:samsung SM-T507   OS:android 11
  çalışmıyor çoğu müziğin sesi yok :( lütfen yeni mod üzerinde çalışın
 • S

  @Anonim   2021-07-12 00:56:50

  Kimden:SY   cihaz:HUAWEI INE-LX1r   OS:android 9
  فتح المميزات المقفولة تنشيط العضو المميز توفير النسخة المدفوعة
 • R

  @Anonim   2021-07-11 15:45:11

  Kimden:RU   cihaz:Xiaomi dandelion   OS:android 10
  1.чтобы не было рекламы2.чтобы не вылетало приложения 3.чтобы работало нормально,.(╯ರ ~ ರ)╯︵ ┻━┻(┛✧Д✧))┛彡┻━┻(┛✧Д✧))┛彡┻━┻(ノ`⌒´)ノ┫:・┻┻(ノ`⌒´)ノ┫:・┻┻(ノ`⌒´)ノ┫:・┻┻(ノ`⌒´)ノ┫:・┻┻(ノ`⌒´)ノ┫:・┻┻(ノ`⌒´)ノ┫:・┻┻(ノ`⌒´)ノ┫:・┻┻(ノ`⌒´)ノ┫:・┻┻(┛✧Д✧))┛彡┻━┻(┛✧Д✧))┛彡┻━┻(┛✧Д✧))┛彡┻━┻(┛✧Д✧))┛彡┻━┻(┛✧Д✧))┛彡┻━┻(ノ`⌒´)ノ┫:・┻┻(ノ`⌒´)ノ┫:・┻┻ಠ_ಠಠ_ಠಠ_ಠಠ_ಠಠ_ಠಠ_ಠಠ_ಠಠ_ಠಠ_ಠಠ_ಠ^_^•́ ‿ ,•̀•́ ‿ ,•̀(๑•﹏•)(-_-;)・・・(╬☉д⊙)⊰⊹ฺ
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Meditopia: Meditasyon, Uyku şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

İlgili Modlar

İndiren kişiler Meditopia: Meditasyon, Uyku şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme