HappyMod / Action / Sky Champ: Space Shooter şık

Sky Champ: Space Shooter Mod Apk 7.3.5 [Sınırsız para]

3x hızlı Mod APK indirmek için HappyMod kullanın.
İndir Sky Champ: Space Shooter Mod APK üzerinde HappyHots
HappyModDownload Sky Champ: Space Shooter Mod APK indirin.
Sky Champ: Space Shooter Mod APK İndir üzerinde Happymodindir
İndir Sky Champ: Space Shooter Mod APK itibaren oyunmodindir.com

Mod Bilgisi:(Modlanan nedir?)

Mega Menü, Para

Sky Champ: Space Shooter şık APK:

  • - versiyon: 7.3.5
  • - Boyut: 90.6 MB
  • - Fiyat: ücretsiz
  • - Root gerekli: Gerek yok
  • - Uygulama İçi Satın Alma Sunuyor: hayır
  • - Fiyat: ücretsiz

Sky Champ: Space Shooter Mod Apk 7.3.5 [Sınırsız para] Özellikler:

Sky Champ: Space Shooter şık Sky Champ v7.3.5 MOD APK (Mega Menü, Para) Özellikler:

Mega Menü, Para

Klasik arcade atış oyunlarının gerçek bir hayranıysanız (Shoot 'Em / shmups / mermi cehennem atıcıları / Danmaku / STG olarak da bilinir), Sky Champ'ı oynamanız gerekir - Arcade Shoot' Em & Monster Toplama Oyunları. Bu sefer Spirit Bomb, Retro Arcade Shoot 'Em Up oyununu canavar toplama ve RPG öğeleriyle birleştiren benzersiz bir çekim deneyimi ortaya koydu. Shmup türünün sınırını aşın! klasik uzay atıcıları veya uçak atıcıları. Artık cansız uçaklar ve uzay gemileri yok, yedi gökyüzünde kanatları yükselten bu sevimli ve müthiş shooty yaratıklarla daldırılacaksınız. RPG tarzı Elemental Rock-Paper-Scissssss sistemi sayesinde yukarıdan aşağıya çekim türünde. Gökyüzü canavarları 3 temel tipe ayrılır: ateş - su - ahşap ve birbirlerine karşı temel avantajı olabilir. Dahası, her monter benzersiz bir saldırı hareketi vardır ve geliştiğinde yeni temel yetenekler kazanacaktır. Bu canavar saldırısı ve beceri sistemleri ile oyuncular sayısız canavar kadrosu kombinasyonu oluşturabilirler. Bu, canavar yakalama ve canavar toplama oyunlarını seven oyuncular için mükemmel bir özelliktir. Eski bir kahraman Dragon Beast'i yendi ve sonra ruhunu bir ruh taşına mühürledi. Bir güne kadar, Soulstone daha sonra ejderha canavarını çağıran ve dünyanızı istila etmek için şiddetli bir uzaylı canavar ordusu yetiştiren Phoenix akıncıları tarafından çalındı. Canavar Filosuna Monster Forvetler Kuvvetine katılmak ve uzaylı istilacılara karşı geri dönmek için eğiteceksiniz. Çocukluğunuzdan atıcılar. ★ 100 seviyeli macera modu, Phoenix Raiders'a karşı Canavar Strikers Kuvvetinin hikayesini açacak ★ Prosedürel olarak üretilen arcade shmup modu. Her uçuş farklıdır. Uçan canavar evcil hayvanlar ve farklı saldırılar ve kalabalık kontrol becerileri ile gökyüzü canavarları. Avantaj elde etmek için onları düşman canavar istilacılarına karşı taktik olarak kullanın ★ Canavar Evrimi: En İyi Canavarda Oyunlar Yakalama ve Toplama, Canavarlarınızı Dönüştürme, Yeni Yetenekler Kilidini Dönüştürme ve Seviye Kapaklarını Aşmak! Füzeler, Falcon buz patlamaları, Phoenix Revive, Lightning Bombs, Thunder Blazes ★ Efsanevi gökyüzü canavar evcil hayvanları yakalamak ve toplamak ★ 100+ ekipman ör. Radiant Falcon Kılıçları, Thunder Phoenix Ring, Elemental Wing Saber, Baraj Kalkanı canavarlarınızın sınırlarını aşacak. İşgalcilerin grev desenlerini öğrenmek için öğrenin! Basit tek elle kontroller ve yapılandırılabilir hassasiyetle. Bullet dalgalarından kaçmak ve yabancı canavarları çeken hiç bu kadar eğlenceli hissetmedi! Çocukluğunuzdan arcade nostaljisini geri getiriyor

Daha fazla oku

Tam özellikler

Bilgi İndirme

Boyut 90.6MB
versiyon 7.3.5
versiyon Code 70305
Lang af am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-US en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu
izin SYSTEM_ALERT_WINDOW INTERNET ACCESS_WIFI_STATE ACCESS_NETWORK_STATE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE AD_ID WAKE_LOCK FOREGROUND_SERVICE BILLING VIBRATE RECEIVE_BOOT_COMPLETED
İzin Metni Diğer:
Bir uygulamanın diğer tüm uygulamaların üstünde gösterilen type_system_alart türünü kullanarak Windows oluşturmasına izin verir.
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
; PowerManager Wakelocks'un işlemciyi uyku veya ekranın karartılmasından alıkoyması için kullanma sağlar; vibratöre erişim sağlar.; Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan Action_boot_Completed'i almasına izin verir.:

Operation Systems

Min Sdk 21
Min Sdk Txt Android 5.0 (LOLLIPOP)
Hedef SDK 30
Hedef SDK Txt 30
Çok pencere No
Ekranları destekler küçük, normal, büyük, xlarge
işlemci armeabi-v7a
Açık Gl Int 0
Herhangi Bir Yoğunluğu Destekler Yes
yoğunlukları 120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

User Özellikler

Uses Özellikler Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Uses Not Özellikler Touchscreen hardware features:
The app uses the Global System for Mobile Communications (GSM) telephony radio system.
The app uses the device's basic two-point multitouch capabilities, such as for pinch gestures, but the app does not need to track touches independently. This is a superset of the android.hardware.touchscreen feature.
The app uses the device's advanced multitouch capabilities for tracking two or more points independently. This feature is a superset of the android.hardware.touchscreen.multitouch feature.
Uses implied Özellikler Uygulama, cihazın portre veya peyzaj oryantasyonunu kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.:

imza

E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza 61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
Sha256 A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
Geçerli Fri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası 936eacbe07f201df

geliştirici

geliştirici Android
OU Android
organizasyon Android
yerel dağ manzarası
ülke US
şehir Kaliforniya
Daha fazla oku

Bağlantılar İndir:

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Kullanıcı Yorumları

Mevcut Sürüm

3.9

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

HappyMod

HappyMod

Download 100% working mods.

Kategoriler
Tüm sürümler
Daha

View 25 mods of Sky Champ: Space Shooter

Popular Tags

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

İndir(7.2 MB)

HappyMod.com is the official website