HappyMod › Games › Action › SMASH LEGENDS : 2nd anniv. Mod
SMASH LEGENDS : 2nd anniv. Mod

SMASH LEGENDS : 2nd anniv. şık APK 2.17.1

Güncelleme açık: 2023-03-19

SMASH LEGENDS : 2nd anniv. şık değiştirilmiş bir versiyonudur SMASH LEGENDS : 2nd anniv. tarafından geliştirildi . Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: SMASH LEGENDS Mod APK 2.17.1... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz SMASH LEGENDS : 2nd anniv. 2.18.0 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıSMASH LEGENDS : 2nd anniv. şık APK 2.17.1
versiyon2.17.1
Güncelleme açık2023-03-19
Boyut1210.09 MB
Mod BilgisiSMASH LEGENDS Mod APK 2.17.1
KategoriAction
Google Play'den edininSMASH LEGENDS : 2nd anniv.
Orijinal apk'yı indirinSMASH LEGENDS : 2nd anniv. (185.61 MB)
Bağlantılar İndir:

SMASH LEGENDS : 2nd anniv. şık APK 2.17.1

Hızlı indirme (185.61 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (185.61 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler SMASH LEGENDS : 2nd anniv. şık APK 2.17.1

SMASH LEGENDS Mod APK 2.17.1

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Oyunun kısa bir açıklaması mevcuttur.

Gerçek zamanlı savaş oyunu Smash Legends 3 dakika uzunluğundadır. Bu süre zarfında, oyuncular kendilerini kanıtlamak için tüm yeteneklerini ve becerilerini kullanmalıdır. Oyunun zahmetsiz kontrolleri ve hızlı bir dövüş tarzı var. Bu, oyunu oyuncular için mükemmel bir deneyim haline getirir.

# Oyunun erişilebilir oyun ve zorlayıcı hikayesi girmeyi kolaylaştırıyor.

Oyunun ortamı, insanların inançlarını savunmak için birbirleriyle savaştığı kahramanlarla dolu fantastik bir dünya. Buna ek olarak, insanlar kahramanlık ve destansı zaferler hakkında kendi hikayelerini yaratabilirler. Bir oyunun savaş senaryoları sekiz katılımcıyı barındırabilir ve her savaş için iki veya daha az izin verilir. Bir savaşın başlangıcındaki her katılımcı odaklanmak için bir şampiyon seçer. Bunu yapmak taktiklerini seçmelerini sağlar; Oyuncular kazanmak için düşmana karşı hızlı, etkili bir eylem göstermelidir. Bu, sürekli ve hızlı eylem gerektirdiği için savaşı oyuncu için daha heyecan verici hale getirir. Efsanenin kontrolünü ele geçirmek için, alandaki diğer karakterleri ortadan kaldırmalısınız. Bunu yapmak, karakteri hareket ettirmek ve savaş becerilerini ek fonksiyon anahtarlarıyla gerçekleştirmek için navigasyon tuşlarının kullanılmasını gerektirir. En güçlü ve kazanmak için daha fazla pratik yapmak önemlidir. Her oyuncunun belirli bir sağlığı vardır, bu da sıfıra ulaşırsa azalır.

# Aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla oyun modu ve görev var.

Herhangi bir oyun modunda, ekibiniz için en yüksek puanı kazanmak için belirli görevleri tamamlamanız gerekir. Bu görevler oyun moduna bağlı olarak değişir; Ancak, ana hedef kalır. Bu amaç düşmanı yenmek ve ortadan kaldırmaktır. Dominion oyun modunda, bir takıma kadar 3 oyuncu katılabilir. Bu mod, müttefiklere bonus veren üslere sahip bir soyma oyunu içerir. Battle Royale'de 8'e kadar oyuncu katılabilir. Kimse TheBattle Royale modundan hayatta kalmazsa, kalan son oyuncu oyunu kazanır. Team Deathmatch, her takımın oyuncu sayısına göre öldürmek için puan aldığı bir skor sistemine sahiptir. PVP modu 1 vs 1 savaştır. Bu modda, oyuncular yüksek ve düşük yeteneklere ayrılır. Zaman bittiğinde daha yüksek yetenek kazanan oyuncu kazanır. Bu mod aynı zamanda hasat olarak da bilinir; Sebze toplamak için yarışan tek takımda 4 oyuncu oynamak için bir seçenektir. Takım rakiplerinden daha fazla sebze toplarsa, kazanırlar.

# Çok çeşitli olası karakterler ve hikaye yayları ile bu oyun oyuncular için birçok seçenek sunuyor.

Smash Game Smash Legends'ta seçim yapabileceğiniz birçok efsane var. Her biri farklı uzmanlıklara sahip benzersiz bir karakter kadrosu içerir. Örneğin, uzun kılıçlı karakterleri seçerken hıza doğru hız tercih ederseniz, suikastçı uygun bir stil seçimdir. Her karakterin benzersiz fiziksel özellikleri olduğundan, bir karakteri diğerinden kolayca anlatabilirsiniz. Bu, oyunu daha ilgi çekici hale getirir ve çeşitli kostümlere katkıda bulunur. Bazı oyun içi ürünler teknik efektlerinizi değiştirir ve savaş alanında size bir avantaj sağlar. Bir maç oynarken, her başarı için para kazanırsınız.

# Bir anahtardaki olması gereken özellikler arasında bir kilit, anahtar deliği ve bardaklar bulunur.

Aksiyon ve rekabetçi oyunlardan takım savaş oyunlarına kadar sitede oynanacak birçok farklı oyun var. Ayrıca dünyanın dört bir yanından arkadaşlarınızla sosyalleşebilir veya 1: 1 oyun oynayabilirsiniz. Bu oyunun büyük ve ayrıntılı haritası her yerden görüntülemek için kullanılabilir. Dominion, Battle Royale, Duels, Havert, Team Deathmatch ve özel etkinlikler gibi çeşitli oyun moduları güncelleniyor. Becerilerinizi dünyadaki diğer oyunculara karşı test edin; Bu, daha iyi savaşmayı ve en iyi katil olmayı öğrenmenize yardımcı olacaktır. Oyunun güzel arayüzü ve benzersiz özelleştirme seçenekleriyle kendi efsanenizi oluşturun. Doğru kontrollerle herhangi bir karışıklığı ortadan kaldırarak oyunculara oyuna kolay erişim sağlayın. Bu, savaşların tadını çıkarmak ve dünyayı kırmak için pürüzsüz, kolay adımlar garanti eder.

# Birçok efsanevi oyun yayınlandı.

Her savaş için 3 dakikalık bir aksiyon dizisi bu oyunu süper havalı hale getiriyor. Smash Legends'ta, bir sonraki alana geçmeden önce tamamlamanız gereken her seviyede çeşitli zorluklara katılabilirsiniz. Bu oyunun efsanevi kişilikleri rekabetçi ruhunu körüklüyor. Bu kişiliklerden bazılarını karşılayarak ve savaşta eğitim alarak, bu oyunu hızlı bir şekilde keyifli bulacaksınız. Elde ettiğiniz dövüş yetenekleri size yetkin bir savaşçı yapmanıza yardımcı olur.

# Birden fazla düzeyde ek anlayış ve içgörü birden çok formdan gelir.

Oyun, herkesin kullanması için yeterince kolay olan basit dokunuş ve slayt kontrollerine sahiptir. Bu, birçok genç için önemli bir satış noktasıdır, çünkü hepsi sorunsuz bir şekilde oyunun tadını çıkarabilir. Bu oyun ilk sürüme dayanmaktadır, ancak önemli değişiklikler sunar. Oyunun birden fazla oyun modunda mevcut olması nedeniyle klasik oyunlardan ilham aldığı düşünülmektedir. Bilgisayar desteği olmayan oyun modu, oyuncuların birbirlerine karşı savaşma uygulamalarını sağlar. Değişiklikler arasında daha gerçekçi grafikler, internet çok oyunculu LAN ile değiştirilir ve eski klasiklerden ek dövüş oyunu modları dahil edilir.

# Benzersiz karakterlerden oluşan bir sistem.

Oyun, dünyanın her yerinden geleneksel peri masalı karakterlerini yeniden canlandırıyor. Bu karakterler derilerle toplanabilir ve özelleştirilebilir. Ayrıca, oyuncuların yarattığı bir karakter sistemi ile başkalarına da gösterilebilirler. Bu oyun oyuncular için ilginç ve çekici bir deneyim sunar. Smash Legends ile efsanenizi olabildiğince iyi hale getirebilirsiniz. Benzersiz kılmak için moda öğeleriyle özelleştirin. Oyunu oynarken herhangi bir beceri düzeyinde pratik yapabilir ve geliştirebilirsiniz.

# Farklı savaş modları var.

İnsanüstü kahramanlık ile donanmış, birçok farklı korsan inci ile yüzleşmek için bir arayışa yol açtınız: Yenilmezlik güçleri ve katil bir içgüdüyle silahlı, birçok düşmanla çatışma yolculuğuna çıkıyorsunuz. Karakterleriniz 10 görev yapmaya ve heyecan verici arenaya katılmaya başlar.

# SMASH LEGENDS : 2nd anniv. şık APK 2.17.1 Özellik:

3 dakikanızı alıyor!SMASH LEGENDS, 3 dakika süren heyecan verici, gerçek zamanlı bir kavgadır!Benzersiz LEGENDS ile dünyanın her yerinden oyuncuları EZMEK!SMASH Devam Etmeli!* Basit kontrollerle EZMEK!Bu oyun çok kolay öğrenmek, ama ustalaşması zor!Herkes bu oyunun tadını çıkarabilir, ancak herkesin kazanan olamayacağını unutmayın!Basit, hızlı aksiyon oyunlarından hoşlanıyorsanız, şimdi SMASH LEGENDS'e katılın!* Destansı nakavtlarla SMASH!Düşmanları yerden yere vurun zafere ulaşmak için yüzen adalarda kurulan arenalar!Düşmanların HP'leri düşük olduğunda bayılma olasılıkları daha yüksektir.* Çeşitli oyun modları ve haritalarda EZME!Seçimini yap! 3'e 3 takım savaşlarından 1'e 1 düelloya ve hatta Battle Royale hayatta kalma modlarına! Aksiyon dolu peri masalı fantezilerine dalın! zafer.- Team Deathmatch (3'e karşı 3): Ölümüne bir takım rekabeti.- Battle Royale (8 Oyunculu FFA): Bu 8 oyunculu herkese açık modda yalnızca son 1 oyuncu hayatta kalacak.- Harvest (4 Oyunculu) FFA): Mandrakes'i yok ederek en çok meyve toplayan oyuncu kazanır.- Düello (1'e 1): Yalnızca kontrollerinizin ve becerilerinizin geçerli olduğu bir düello.(* Oyun modları sürekli güncellenecektir)* Eşsiz karakterlerle EZME!Gizli hikayeler ! Eşsiz beceriler! İnanılmaz eylemler!SMASH LEGENDS'in büyüleyici karakterlerini elde edin ve onları yükseltin!* Dünyanın her yerinden oyunculara karşı SMASH!Dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı canlı dövüş eylemine katılın!Zaferinizi talep edin ve Dünya / Bölgesel sıralamada zirveyi hedefleyin !SMASH LEGENDS, oyun içi satın alımlarla oynaması ücretsizdir. SMASH LEGENDS hoşunuza gitti mi? Hemen şimdi oyun hakkında daha fazla bilgi edinin! https://twitter.com/Smash_LegendsYoutube : https://www.youtube.com/channel/UC-6ALpB6VNNQ1ntrGykfD3w

Oyunun kısa bir açıklaması mevcuttur.
Oyunun erişilebilir oyun ve zorlayıcı hikayesi girmeyi kolaylaştırıyor.
Aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla oyun modu ve görev var.
Çok çeşitli olası karakterler ve hikaye yayları ile bu oyun oyuncular için birçok seçenek sunuyor.
Bir anahtardaki olması gereken özellikler arasında bir kilit, anahtar deliği ve bardaklar bulunur.
Birçok efsanevi oyun yayınlandı.
Birden fazla düzeyde ek anlayış ve içgörü birden çok formdan gelir.
Benzersiz karakterlerden oluşan bir sistem.
Farklı savaş modları var.

# Nasıl indirilir ve kurulur SMASH LEGENDS : 2nd anniv. şık APK 2.17.1 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan SMASH LEGENDS : 2nd anniv. modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. SMASH LEGENDS : 2nd anniv. mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den SMASH LEGENDS : 2nd anniv. indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında SMASH LEGENDS : 2nd anniv. arayın.

# Tam Özellikler SMASH LEGENDS : 2nd anniv. şık APK 2.17.1

// İndirme Bilgileri //

Boyut1.2G
versiyon2.17.1
Sürüm Kodu3812
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_WIFI_STATE ACCESS_NETWORK_STATE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE AD_ID VIBRATE WAKE_LOCK RECEIVE POST_NOTIFICATIONS SCHEDULE_EXACT_ALARM WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE FOREGROUND_SERVICE BILLING
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Vibratöre erişime izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kapanmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.
karartma:

STORAGE:
Bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK31
Hedef SDK Txt31
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin üst kümesidir. Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği other.#Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5F2E4D55FE9F7A12B65858E6B559A43BC
imza53C422031BB4698D8CEB5E60127DFECF9FB963AC
494698733222E60B17DED1EF9E215829B709179658C33AA27CB10AC7A4169568
GeçerliFri Dec 20 03:51:45 CET 2019 until: Tue Dec 13 03:51:45 CET 2044
Seri numarası63b1d2d0

// Geliştirici //

Geliştiricilinegames
OUlinegames
organizasyonlinegames
yerelSeul
ülkeKR
şehirSeul

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor SMASH LEGENDS : 2nd anniv. şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın SMASH LEGENDS : 2nd anniv. şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 40

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (40)

 • B

  @Anonim   2022-09-30 01:44:26

  Kimden:BR   cihaz:Redmi Note 8 Pro   OS:android 11
  Não abre o jogo, por favor arrumem isso
 • B

  @Anonim   2022-08-08 04:25:50

  Kimden:BR   cihaz:SM-A022M   OS:android 11
  2 palavras, não funciona
 • R

  @Anonim   2022-06-09 18:08:07

  Kimden:RU   cihaz:M2006C3LG   OS:android 10
  #HappyMod# plis now mid
 • U

  @Anonim   2022-05-01 00:45:36

  Kimden:US   cihaz:SM-A025A   OS:android 11
  Its not working bros plz help i need u happy mod!
 • B

  @Anonim   2022-03-02 22:17:03

  Kimden:BR   cihaz:SM-G570M   OS:android 8.0.0
 • U

  @Anonim   2022-02-26 21:43:50

  Kimden:US   cihaz:LM-Q920N   OS:android 11
  you should make a mod that has unlimited money
 • R

  @Anonim   2022-02-26 18:04:31

  Kimden:RS   cihaz:RNE-L01   OS:android 8.0.0
 • B

  @Anonim   2022-02-20 15:11:52

  Kimden:BR   cihaz:SM-A307GT   OS:android 11
  nao funciona o apk mt ruim tela preta
 • R

  @Anonim   2022-01-17 06:35:00

  Kimden:RO   cihaz:BAH3-W09   OS:android 10
  #working# I love this game
 • U

  @Anonim   2021-11-27 16:14:05

  Kimden:US   cihaz:SM-A307G   OS:android 11
  SCREEN JUST GOES BLACK!!!!!
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin SMASH LEGENDS : 2nd anniv. şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler SMASH LEGENDS : 2nd anniv.

 • U

  @Anonim   2023-02-11 07:39:24

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A127M   OS:android 12
  hola hola hola hola hola hola hola hola haol hoal hjaoajdjwijdiwjshdueuwuiw73iwidiwijjsisznsueiiiwuwiwuwuuwuwuwuwuwuwuwuuwuwuwuwuuwuwuw wuwuwuuwuwuwuwu
 • B

  @Anonim   2022-08-16 16:39:30

  Kimden:BR   cihaz:OnePlus ONEPLUS A5000   OS:android 7.1.1
  Façam já um mod muito fixe coma aatualização mais recente
 • T

  @Anonim   2022-08-10 18:21:25

  Kimden:TR   cihaz:samsung SM-T220   OS:android 11
  pls all chracters i want it really and it become easy
 • I

  @Anonim   2022-08-06 03:24:13

  Kimden:IT   cihaz:OPPO CPH1931   OS:android 10
  Hi HappyMod Corp. you can add a mod for this game? This game Is my favorite
 • U

  @Anonim   2022-07-18 08:05:24

  Kimden:US   cihaz:LGE LGL455DL   OS:android 9
  y isn't there any mods for this game
 • U

  @Anonim   2022-05-15 18:31:15

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH1729   OS:android 7.1.1
  unlimited gems and coins and free smash pass unlock all heroes
 • E

  @Anonim   2022-03-26 22:38:29

  Kimden:EG   cihaz:OPPO CPH2203   OS:android 11
  hhhhhhhhhhhhhhhhhhh you here in a few minutes to the login info on the login info on the
 • I

  @Anonim   2022-03-24 17:55:15

  Kimden:IT   cihaz:samsung SM-T500   OS:android 11
  gems unlimited credit unlimited
 • B

  @Anonim   2021-11-25 05:16:59

  Kimden:BR   cihaz:LGE LM-X420   OS:android 9
  tudo limitado de graça por favorrrrrrr ok ok ok ok ok ok ok ok ok
 • E

  @Anonim   2021-11-01 01:02:00

  Kimden:EG   cihaz:samsung SM-J701F   OS:android 9
  ارجوكم اريد هذه اللعبة بها الكثيرة من المال والمجوهرات
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

SMASH LEGENDS : 2nd anniv. şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (6) Sürümler of SMASH LEGENDS : 2nd anniv. şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler SMASH LEGENDS : 2nd anniv. şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme