HappyMod › Games › Communication › Telegram Mod
Telegram Mod

Telegram şık APK 10.12.0 [Kilitli][Ödül]

Güncelleme açık: 2024-04-26

Telegram şık değiştirilmiş bir versiyonudur Telegram tarafından geliştirildi Telegram Messenger Llp. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Premium unlocked... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Telegram 10.12.0 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıTelegram şık APK 10.12.0 [Kilitli][Ödül]
versiyon10.12.0
Güncelleme açık2024-04-26
Boyut71.69 MB
Mod BilgisiPremium unlocked
geliştiriciTelegram Messenger Llp
Ringtone İndirGame Bgm Ringtone
KategoriCommunication
Google Play'den edininTelegram
Orijinal apk'yı indirinTelegram (71.69 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Telegram şık APK
Bağlantılar İndir:

Telegram şık APK 10.12.0 [Kilitli][Ödül]

Hızlı indirme (16.2 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (71.69 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Game Bgm Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Telegram şık APK 10.12.0 [Kilitli][Ödül]

Premium unlocked

Önerilen mod

Mod son sürüm

# En iyi Android Metin Mesajlaşma uygulaması ücretsizdir.

Durov Brothers, Rus sosyal ağı Vkontakte ile birlikte Android telefonlar için mükemmel bir mesajlaşma uygulaması olan Telegram'ı yarattı. Telegram oluşturmadan önce, daha sonra oluşturulduktan sonra Mail.ru tarafından satın alınan Vkontakte'yi oluşturdular. Şu andan itibaren, her gün 400 milyondan fazla insan telgraf kullanıyor. Uygulama birçok kullanışlı, kullanımı kolay ve güçlü özellikler sağlar. Bunlar her gün manifatura ve telefon görüşmeleri içerir. Güney Kore, insanları uygulamayı iletişim amaçlı kullanmaya teşvik ediyor çünkü birçok ülke bunu kullanıyor.

# Android telefonlar için neden telgraf kullanmalısınız? Üstün özellikleri ve işlevselliği nedeniyle.

Telegram'ın büyük bir kullanıcı ağı var - günlük 400 milyondan fazla aktif kullanıcı. Bu uygulama 8 yıl boyunca geliştirilmiştir ve birçok Android cihazında varsayılan mesajlaşma uygulamasıdır. Telegram'ın çok büyük numarasıyla, farklı ülkelerden ve dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlara kolayca bağlanabilirsiniz. Uzak aile ve arkadaşlarla konuşmak bu mesajlaşma uygulamasında bir sorun değildir. Telegram güvenliği ana önceliği olarak seçer. MTPROTO protokolünü mesajlaşmalarının temeli olarak kullanıyorlar. Bu şirket, takımı bozmaktan kaçınmak için ofislerinin yerini düzenli olarak değiştirir. Buna ek olarak, herhangi bir veriyi hükümetle veya diğer kuruluşlarla paylaşmamaya söz veriyorlar. Veriler gönderilmeden önce şifrelenir ve birden fazla şifreleme katmanını kırmadıkça kimse okuyamaz. Kullanım kolaylığı göz önünde bulundurularak, Telegram telefonunuzun son derece yapılandırılabilir olmasını gerektirmez. Temel bir telefonda bile sorunsuz çalışır. Uygulama, herhangi bir kararsız alandan gönderilen Telegramların mesajları sayesinde kararlı şanzıman için dünya çapında bir sunucu ağına erişir. Kullanıcılar arasındaki iletişim kolaylığı, bulut tabanlı senkronizasyon uygulaması Telegram aracılığıyla korunur. Bu, iCloud aracılığıyla bilgisayarlar, tabletler ve akıllı telefonlar gibi birden fazla cihaza giriş yapmalarını sağlar. Ayrıca, Android, iOS ve masaüstü platformlarında uygulamaya erişebilirler.

# Telgraflar, onları diğer mesajlaşma hizmetlerinden ayıran belirli özelliklere sahiptir.

Bu uygulama, çok çeşitli farklı özellikleri sayesinde en popüler mesajlaşma programlarından biri olmaya devam ediyor. Bu programı kullanan kişilerden biri olmak ister misiniz? Ardından, diğer mesajlaşma uygulamalarına kıyasla Telegram'ı benzersiz kılan şeylerin bu listesini okumanız gerekir. Telegram, dünyanın her yerinden insanları bir anda birbirine bağlayan yüksek hızlı bir mesajlaşma uygulamasıdır. Diğer uygulamalardan daha hızlı iletişim kurmak için dünya çapında kendi ağını kullanır. Uygulamanın birden çok cihazda senkronize kalması gerekiyor. Bu şekilde, veri güvenli ve güvenlidir, çünkü cep telefonlarından ve dizüstü bilgisayarlardan erişilebilir. Ayrıca, uygulamaya birden çok platformdan erişilebilir. Reklam Telegram, sohbetleri süresiz olarak depolama ve herhangi bir medya içeren dosyalara erişme seçeneği sunar. Ayrıca, bu uygulama kullanıcı kapatsa bile tüm sohbetleri saklar. Bu mesajlaşma uygulamasını oluştururken, kullanıcılarının güvenliğini sağlamaya öncelik verildi. Uygulamanın her yönü onu kullanan herkes için güvenli ve güvenlidir. Bunun nedeni, insanların kullanmayı seçerken Android için Thattelegram'a güvenebilmesidir. Uygulamanın sohbet kapasitesi şaşırtıcı. İki milyondan fazla katılımcı ile bir grup sohbeti oluşturmak mümkündür; Tüm özellikler bu büyük gruplarda herhangi bir sınırlama olmadan çalışır. Ayrıca, büyük dosyalar göndermek için de çok güçlü. Telgraf kullanırken çok az veri kullanılır. Bu, en küçük telefonlara sahip herkesin haberciyi sorun veya engel olmadan kullanabileceği anlamına gelir. Aynı şekilde, büyük telefonlar programı sorunsuz bir şekilde yükleyebilir. Mevcut birçok farklı video ve fotoğraf düzenleme aracı ile, herhangi bir yaştaki insanlar dünya çapında alınan mesajlar oluşturma konusunda eğlenebilirler. Ayrıca, sağlanan birçok araçtan herhangi biriyle kendilerini eğlendirebilirler. Uygulamanın arayüzünde temiz tasarımı sayesinde gezinmek ve anlamak kolaydır. Birçok işleve kolayca erişilebilir ve program içinde kolayca bulunur. Ayrıca, uygulamada bilgi bulmak basittir, çünkü her şey açıkça görülebilir ve anlaşılabilir. Reklam Telgraf uygulamasını kullanırken gizlilik çok önemlidir. Kasıtlı olarak erişim vermedikçe, başka hiç kimse mesajlara veya kişisel bilgilere erişemez. Messenger kullanmak tamamen ücretsizdir; Uygulamaya erişiminizi engellemek için herhangi bir kısıtlama yoktur. Ayrıca, özelliklerin hiçbiri kullanımı değil.

# Grup sohbetlerinde ve işle ilgili tartışmalar için en iyi şekilde çalışmak, güvenli ve hızlı en iyi fiyata gelir.

Facebook ve Twitter gibi sosyal medya platformları ilk ortaya çıkanlardı; Dünyanın dört bir yanından insanları birbirine bağlarlar. Dünyadaki birçok ülke gelişmek için birbirleriyle bağlantı kurmaya çalışıyor. Bu dönem 4.0 olarak adlandırılır çünkü küresel ekonomik entegrasyon ve kalkınmaya odaklanır. Daha önce, insanların birbirlerinden uzaklığı onların iletişim kurmalarını engelledi. Birbirleriyle bilgi paylaşmadan önce fiziksel olarak mektup alışverişi yapmak zorunda kaldılar. Bununla birlikte, modern teknolojik gelişmeler dünyanın herhangi bir yerinde anlık mesajlaşmayı mümkün kıldı. Aslında, yeni sosyal ağlar oluşturuldukça genişlemeye devam ediyor. Orada çok fazla sosyal ağ var. Facebook'un mesajlarını kaydettiğini keşfettiklerinde insanlar kafası karışır. Ayrıca insanların neden yeterli olduğunda birden fazla ağ kullanacağını da anlamıyorlar. Mesajlarınızın güvende kalmasını sağlamanın bir yolu, uygulama telgrafını kullanmaktır. Çok sayıda özelliği olan uygulamayı kullanmak çok kolay.

# Daha hızlı

Facebook Messenger gibi diğer mesajlaşma uygulamalarıyla karşılaştırıldığında, bu uygulamanın hızı inanılmaz derecede hızlı. Uygulamanın içerik oluşturucuları, mevcut tüm uygulamaları aşan muazzam bir optimizasyon seviyesine ulaşmıştır. İnsanların mesajlaşma uygulamasını açtığı andan itibaren, bu uygulamanın üstünlüğünü hemen hissedebilirler. Bu uygulama aynı zamanda hızlı başlangıç, yükleme ve video/fotoğraf paylaşımı içerir. ———

# Telegram şık APK 10.12.0 [Kilitli][Ödül] Özellik:

Pure instant messaging — simple, fast, secure, and synced across all your devices. Over 100 million active users in two and a half years.FAST: Telegram is the fastest messaging app on the market, connecting people via a unique, distributed network of data centers around the globe.SYNCED: You can access your messages from all your devices at once. Start typing on your phone and finish the message from your tablet or laptop. Never lose your data again.UNLIMITED: You can send media and files, without any limits on their type and size. Your entire chat history will require no disk space on your device, and will be securely stored in the Telegram cloud for as long as you need it.SECURE: We made it our mission to provide the best security combined with ease of use. Everything on Telegram, including chats, groups, media, etc. is encrypted using a combination of 256-bit symmetric AES encryption, 2048-bit RSA encryption, and Diffie–Hellman secure key exchange.POWERFUL: You can create group chats for up to 5,000 members, share large videos, documents of any type (.DOC, .MP3, .ZIP, etc.), and even set up bots for specific tasks. It's the perfect tool for hosting online communities and coordinating teamwork.RELIABLE: Built to deliver your messages in the minimum bytes possible, Telegram is the most reliable messaging system ever made. It works even on the weakest mobile connections. FUN: Telegram has powerful photo and video editing tools and an open sticker/GIF platform to cater to all your expressive needs.SIMPLE: While providing an unprecedented array of features, we are taking great care to keep the interface clean. With its minimalist design, Telegram is lean and easy to use.100% FREE & NO ADS: Telegram is free and will always be free. We are not going to sell ads or introduce subscription fees. PRIVATE: We take your privacy seriously and will never give third parties access to your data.For those interested in maximum privacy, Telegram offers Secret Chats. Secret Chat messages can be programmed to self-destruct automatically from both participating devices. This way you can send all types of disappearing content — messages, photos, videos, and even files. Secret Chats use end-to-end encryption to ensure that a message can only be read by its intended recipient.We keep expanding the boundaries of what you can do with a messaging app. Don't wait years for older messengers to catch up with Telegram — join the revolution today.

En iyi Android Metin Mesajlaşma uygulaması ücretsizdir.
Android telefonlar için neden telgraf kullanmalısınız? Üstün özellikleri ve işlevselliği nedeniyle.
Telgraflar, onları diğer mesajlaşma hizmetlerinden ayıran belirli özelliklere sahiptir.
Grup sohbetlerinde ve işle ilgili tartışmalar için en iyi şekilde çalışmak, güvenli ve hızlı en iyi fiyata gelir.
Daha hızlı

# Nasıl indirilir ve kurulur Telegram şık APK 10.12.0 [Kilitli][Ödül]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Telegram modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Telegram mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Telegram indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Telegram arayın.

# Tam Özellikler Telegram şık APK 10.12.0 [Kilitli][Ödül]

// İndirme Bilgileri //

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

Çok pencereNo
Ekranları destekler
Açık Gl Int
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerNo

// Kullanıcı Özellikleri //

// imza //

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Telegram şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Telegram şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 256

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (256)

 • U

  @Anonim   2024-05-22 12:14:49

  Kimden:US   cihaz:RMX3761   OS:android 14
  nice
 • N

  @Anonim   2024-05-22 10:05:17

  Kimden:NP   cihaz:CPH2577   OS:android 14
  nice app
 • U

  @Anonim   2024-05-22 10:00:32

  Kimden:US   cihaz:TECNO CK8n   OS:android 13
  good app
 • Z

  @Anonim   2024-05-22 08:51:10

  Kimden:ZA   cihaz:Hisense E60 Lite   OS:android 11
  still learning
 • C

  @Anonim   2024-05-22 07:25:53

  Kimden:CA   cihaz:T810S   OS:android 12
  great
 • B

  @Anonim   2024-05-22 05:23:41

  Kimden:BR   cihaz:SM-A125M   OS:android 12
  arrasou mana, parabéns
 • U

  @Anonim   2024-05-22 04:13:53

  Kimden:US   cihaz:TECNO KI5q   OS:android 13
  no, I don't understand why
 • U

  @Anonim   2024-05-22 02:50:56

  Kimden:US   cihaz:EML-L09   OS:android 10
  bad can't install
 • U

  @Anonim   2024-05-22 02:06:53

  Kimden:US   cihaz:Infinix X6817B   OS:android 11
  it’s work
 • R

  @Anonim   2024-05-22 01:33:05

  Kimden:RU   cihaz:SM-A226B   OS:android 13
  хуйня
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Telegram şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Telegram

 • U

  @Anonim   2023-03-20 11:53:22

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1901   OS:android 11
  plzz make this telegram work 100%..i relly need it
 • I

  @Anonim   2023-03-05 00:26:08

  Kimden:IQ   cihaz:realme RMX2103   OS:android 11
  لايعمل .................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
 • I

  @Anonim   2023-03-01 18:53:01

  Kimden:IT   cihaz:Xiaomi M2101K6G   OS:android 12
  Telegram premium con funzioni Extra , al momento per averle bisogna pagare troppo tutti i mesi
 • U

  @Anonim   2023-02-20 04:20:40

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-J120H   OS:android 5.1.1
  Well done when developing your app, but it doesn't work and doesn't want to load.
 • E

  @Anonim   2023-02-16 21:29:14

  Kimden:EG   cihaz:Xiaomi Redmi Note 9S   OS:android 11
  iiiiiiiinbscxvscsuc,s sbvscsh nsvvdvdvdbdhdvdvdvdvd dbrxrbskdcejh
 • E

  @Anonim   2023-02-11 23:01:07

  Kimden:ES   cihaz:HUAWEI MYA-L03   OS:android 6.0
  porfavor podrían subir un mod para telegram para obtener telegram premium
 • G

  @Anonim   2023-01-12 01:51:58

  Kimden:GB   cihaz:Xiaomi 2201122G   OS:android 12
  Please I'll like a Telegram Mod where I get to use all premium Stickers and have access to all Premium benefits
 • U

  @Anonim   2023-01-11 07:21:15

  Kimden:US   cihaz:realme RMX2101   OS:android 11
  please add premium mod!! please I beg you to add premium mod please!!! thank you so much
 • U

  @Anonim   2023-01-11 03:35:11

  Kimden:US   cihaz:OnePlus CPH2401   OS:android 12
  please sir premium mod please
 • U

  @Anonim   2023-01-03 10:42:58

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-S901U   OS:android 12
  please no sign in mod
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Telegram şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

İlgili Modlar

İndiren kişiler Telegram şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme