HappyMod › Games › Strategy › State.io - Dünyayı Fethet Mod
State.io - Dünyayı Fethet Mod

State.io - Dünyayı Fethet şık APK 1.0.3 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-03-27

State.io - Dünyayı Fethet şık değiştirilmiş bir versiyonudur State.io - Dünyayı Fethet tarafından geliştirildi Airion Games. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: State.io — Conquer the World v1.0.3 mod... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz State.io - Dünyayı Fethet 1.0.3 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıState.io - Dünyayı Fethet şık APK 1.0.3 [Sınırsız para]
versiyon1.0.3
Güncelleme açık2023-03-27
Boyut75.34 MB
Mod BilgisiState.io — Conquer the World v1.0.3 mod
geliştiriciAirion Games
KategoriStrategy
Google Play'den edininState.io - Dünyayı Fethet
Orijinal apk'yı indirinState.io - Dünyayı Fethet (101.37 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
State.io — Conquer the World şık APK
Dead Raid — Zombie Shooter 3D şık APK
Derby.io şık APK
Bağlantılar İndir:

State.io - Dünyayı Fethet şık APK 1.0.3 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (101.37 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (101.37 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler State.io - Dünyayı Fethet şık APK 1.0.3 [Sınırsız para]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
Sınırsız Para, ADS Yok

Özellik V2 Özellik:
Ödüller için reklam.

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları State.io - Dünyayı Fethet şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Oyuncunun misyonu dünyaya meydan okumak ve kışkırtmaktır.

State.io'yu oynamak için akıllı, stratejik ve detay odaklı olmanız gerekir. Bir ordunun kontrolünü ele geçirmek ve bunu istediğiniz yönde stratejik olarak işgal etmek için kullanmakla görevlendirildiniz. Bir oyun dönüşü sırasında verdiğiniz her karar, birliklerinizin nasıl davrandığını etkileyebilir - bu yüzden her hareketi yapmadan önce dikkatlice düşünün. Her seviyeyi hızlı bir şekilde geçmek için hızlı düşünmemiz ve her bir seviyeyi geçmek için mümkün olan en iyi stratejileri bulmak için zihnimizi kullanmamız gerekir. Bunun nedeni, bu oyunun seviyelerinin hücrelerle savaşmak için çevikliğimizi ve zekamızı kullanmamızı gerektirmesidir ve büyük bir kara kütlesi olan ülkeleri işgal etmek için bu özelliklere ihtiyacımız var. Bu, bölgesel sınırlarımızın büyüklüğünü artırmamıza yardımcı olacaktır.

# Oyuncular oyunun tadını çıkarır.

Zekice tasarlanmış bulmacalarda rakip orduları yenerek etkinizi ve etkinizi genişletin. Dünyadaki gücünüzü ve bölgenizi iddia ederken düşman ordularına karşı savaşın. Yeni bölgeleri fethetmek için dikkatlice çizilen yollarda gezinin. State.io oyunlarında, oyuncuların topraklara saldırarak, kuleleri engelleyerek ve bölgeleri fetheterek sınırlarını savunmaları gerekir. Ayrıca, düşman kulelerini yok ederek ve düşman topraklarını engelleyerek sonuna kadar savaşmak için en önemli stratejileri uygulamaları gerekir.

# Cevaplara ve önerilere ihtiyaç duyan oyuncuların gereksinimleri ve sorularıdır.

Bu durumda. Bunu yapmak, oyuncunun askeri yol için birçok alternatifi düşünmesine ve kaslarını oynamak yerine beyinlerini kullanmasına izin verir. Başlarken, birinci seviyelerde 1V1'e odaklanmaya odaklanın. İlerledikçe, daha fazla rakibe karşı daha büyük maçlara katılın. Bu, rakibinizi anlamanıza ve size karşı çıkan herkese karşı bir zafer elde etmek için özel becerilerinizi kullanmanıza yardımcı olur. Her seviye belirli bir zorluk içerir; Biri, oyuncuların iyice çözmek için yeteneklerini kullanmasını gerektiren zor bir zorlukla. Bu konumu araştırdığımızda doğru yönü bulduk. Bu oyunun bu karar sayesinde birçok benzersiz yönü var. Bu nedenle, sorunlarınızı sorunsuz bir şekilde çözmek için aklınızı doğru, yetkin ve ustaca uygulamalısınız. State.io oynarken, pratik düşünme becerilerini öğrenebilir ve stresi aynı anda serbest bırakabilirsiniz.

# İnternetten State.io Mod - Stronghouts Savaşı - indirin.

Başlarken, ekranında bir duvar bulunan küçük bir kale verilir. Göreviniz diğer insanların şehirlerini yıkmak ve kalelerini fethetmektir. Bunu başarırsanız, yeni tahkimatla ödüllendirileceksiniz. Yakın zamanda fethettiğiniz alanlarda takviyeler görünecektir. Bu yeni bölgeleri bastırın ve gerekli olan her şekilde en güçlü haline gelir. Aktif rakipler başarıya akıllıca bir yaklaşım gerektirir. Hayati katkıları, herkesin besleyebileceği bir zafer sağlamaya yardımcı olur.

# Çok kültürlü ve çok dilli

Tüm ülkeler, birçok farklı cilt, ulusal amblem ve benzersiz stratejilerle şiddetli bir savaşa katılıyor. Her ülkenin kavga sırasında bir hedefi vardır: her şeyi yenmek ve en güçlü olmak. Birçok ülke savaşa katıldığından, bu savaş sırasında kimsenin güvenilmeyeceğini hatırladığınızdan emin olun. Güvenli bir anavatan yaratmak için güçlü bir ordu inşa etmeniz gerekiyor. Bu, bundan sonra diğer ülkeleri fethetmeyi kolaylaştırır. Ancak, her zaman uyanık olmalısınız çünkü rakibiniz sizi herhangi bir zamanda şaşırtabilir ve sandıkla saldırabilir. Herhangi bir bölgeyi gerçekten fethetmeden önce etkinizi bile yayabilirler.

# Stratagemiyle olağanüstü planlama becerileri sergileniyor.

Düşmanınızı yenmek, birçok askerle güçlü bir ordu gerektirir. Ancak, bu yeterli değil; Her savaş sırasında ordunuzun askerlerini üstün taktik düşünceyle nasıl birleştireceğinizi anlamanız gerekir. Farklı savaş oluşumları gerektiğinden, yeni planlar bulurken esnek olmak gerekir. Örneğin, bir bölge yaratabilir ve bir ekip oluşturabilir veya sadece dışarıda durabilir ve savaşmak için doğru fırsatı bekleyin. Bu stratejiler bazı etkinlik göstermiştir ve doğru kullanılırsa kullanılmalıdır.

# Bu konuda çeşitli notlar mevcuttur.

Birinci seviyenin sadece bir seçeneği vardır - 1V1. Oyunun kurallarını ve birkaç kez oynayarak nasıl düşüneceğinizi daha iyi anlarsınız. Yeterince pratik yaptıktan sonra, yeteneğinizin eskisinden daha fazla geliştiğini hissediyorsunuz. Katılacak ek düşmanlarla, daha büyük zorluklardan kaçınmayın. Mücadelenin hızına uyum sağladığınızda, önünüzde yeni zorluklar ortaya çıkacaktır. Oyun ilerledikçe oyunun zorluğu da kademeli olarak artar. Daha güçlü bir dövüş duygusu geliştirmek için çalışın; Bir dünya cetveli olarak kaderiniz elinizin altında.

# Dünya Haritası diğer haritalarla birçok benzerliği paylaşıyor.

Gerçek dünya gibi, State.io'nun harita verileri de politik, coğrafi veya diğer benzerliklerine bağlıdır. Ancak, ülkelerin dünya haritasında görünmesi, evinizi haritada bulmayı kolaylaştırıyor. Kulağa şaşırabilir, oyunun içinde olan her şey bir simülasyon. Ayrıca, eylemlerinizden sorumlu tutulmayacaksınız. State.io, kas gücü yerine oyuncular arasında ayrım yapmak için beyin gerginliğini kullanan hafif bir strateji oyunudur. Devlet Hegemonu kazanan, çünkü beyni olağanüstü gelişmiş ve belirgin olan tek oyuncu. State.io, korkutucu istilaların planlanmasına katılmak için erişim sağlar. Tamamlanma uğruna, lütfen hemen indirmek için bu fırsatı alın.

# Devlet IO nedir?

Oyunun standart APK sürümü herhangi bir konumdan ve App Store'dan indirmek ücretsizdir. Bu, oyunun herkesin oynayabileceği temel sürümüdür, ancak aynı zamanda ödenmesi gereken premium özellikler de içerir. "State IO" adı, fethetmek için bir ordu ile bir dünya haritasında gerçekleşen hem spor hem de savaş oyunu anlamına gelir. Bu oyunu ve gerçek parayla satın alarak onlara erişebilirsiniz.

# State.io - Dünyayı Fethet şık APK 1.0.3 [Sınırsız para] Özellik:State.io is a very interesting casual strategy game. The gameplay of this game is very simple. Players need to choose a color, and then expand their territory according to their own strategy. Players only need to click on the area where there are forces. Slide to the area you hope to occupy, and the troops will take the initiative to attack and occupy the new area. The game uses a real world map as the background, and the initial level is based on the real map of the United States. Players feel like experiencing a classic Civil War. Players can get extra rewards by watching ads. But many players don’t want to watch ads. . Download State.io Mod now. Players do not need to watch ads to get rewards.

Graphic State.io's screen is extremely simple

Gameplay State.io's gameplay is very simple. Players only need to click on the area where there are forces and slide to the area they want to occupy, and the forces will take the initiative to attack and capture new areas.

Highlights State.io is a simple and fun real-time strategy casual mobile game. The complicated gameplay is simplified into a single digital confrontation.

Shortcomings There are too many ads and they will pop up automatically

Difficulty The game is very easy to get startedTüm dünyayı fethedin! Birliklerine komuta et ve tüm eyaletleri ele geçir!

Oyuncunun misyonu dünyaya meydan okumak ve kışkırtmaktır.
Oyuncular oyunun tadını çıkarır.
Cevaplara ve önerilere ihtiyaç duyan oyuncuların gereksinimleri ve sorularıdır.
İnternetten State.io Mod - Stronghouts Savaşı - indirin.
Çok kültürlü ve çok dilli
Stratagemiyle olağanüstü planlama becerileri sergileniyor.
Bu konuda çeşitli notlar mevcuttur.
Dünya Haritası diğer haritalarla birçok benzerliği paylaşıyor.
Devlet IO nedir?

# Nasıl indirilir ve kurulur State.io - Dünyayı Fethet şık APK 1.0.3 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan State.io — Conquer the World modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. State.io — Conquer the World mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den State.io — Conquer the World indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında State.io — Conquer the World arayın.

# Tam Özellikler State.io - Dünyayı Fethet şık APK 1.0.3 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut75.3MB
versiyon1.0.3
Sürüm Kodu103
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE POST_NOTIFICATIONS SCHEDULE_EXACT_ALARM' maxSdkVersion='32 USE_EXACT_ALARM AD_ID WAKE_LOCK BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE BILLING BIND_APPHUB_SERVICE FOREGROUND_SERVICE VIBRATE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.
vibratör.:

Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK30
Hedef SDK Txt30
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin üst kümesidir. Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor State.io - Dünyayı Fethet şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın State.io - Dünyayı Fethet şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 31

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (31)

 • C

  @Anonim   2023-03-25 05:20:57

  Kimden:CN   cihaz:M2102J20SG   OS:android 12
  有效 MOD,金钱修改,但是广告实在是太多了
 • T

  @Anonim   2023-03-14 03:33:00

  Kimden:TR   cihaz:CPH1931   OS:android 10
  ads and hack not working zLollll
 • E

  @Anonim   2023-03-13 19:40:12

  Kimden:EG   cihaz:JSN-L22   OS:android 10
  مهكرة وحاجة جامدة اوي
 • K

  @Anonim   2023-03-06 15:53:13

  Kimden:KZ   cihaz:CPH2371   OS:android 12
  83637638363735328352735272
 • T

  @Anonim   2023-01-30 16:22:02

  Kimden:TR   cihaz:KOB-L09   OS:android 7.0
  Irırkrırıırıırırıfırkrırırırırı
 • I

  @Anonim   2023-01-26 00:52:24

  Kimden:IN   cihaz:M2006C3LII   OS:android 10
  It Installs just Turn on Net you will get no ads and get unlimited money
 • F

  @Anonim   2023-01-19 02:10:14

  Kimden:FR   cihaz:SM-A022F   OS:android 11
  #HappyMod# nehhsxhxbgxdhsjhdgdhshzhzhhhhhzhdjd
 • G

  @Anonim   2023-01-12 19:57:17

  Kimden:GB   cihaz:SM-G950F   OS:android 9
  downloaded it, says its a virus
 • U

  @Anonim   2022-12-02 06:43:29

  Kimden:US   cihaz:SM-A217F   OS:android 12
  tidak unlimited sih tapi cukup membantu.
 • U

  @Anonim   2022-11-30 05:55:41

  Kimden:US   cihaz:SM-S767VL   OS:android 9
  #does not work#
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin State.io - Dünyayı Fethet şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler State.io - Dünyayı Fethet

 • B

  @Anonim   2023-03-27 03:07:01

  Kimden:BR   cihaz:motorola moto g22   OS:android 12
  hhsg mv dvbdbsuhshhshbwhhnbsbsbbsnsjsbhahshshshhshshshshshsb
 • P

  @Anonim   2023-01-15 15:35:40

  Kimden:PE   cihaz:LGE LM-X520   OS:android 10
  eleppepepepepepepepeeppepepeppepepepe7ñ de tu perra madre chinga a tu abuela, te voy a matar y luego descuartizar para luego quemarte vivo y dárselo de comer a los perros para que te cagen y seas caca hijo de puta
 • M

  @Anonim   2022-10-29 09:05:36

  Kimden:MX   cihaz:TCL 6125F   OS:android 11
  fjdkdkdkkdkskdkdkskskdkdkdkdkdkkdkdkdkdkdkdkdkdkdkkdkdkdkdkddkdjdjfjjfjfjfjfjfjjfjf
 • U

  @Anonim   2022-08-28 16:24:40

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH2179   OS:android 10
  HELLLLLLL SJHSHSHSJJSJSNDJHDJDJDJJSHDHDJDJDDBAJZJB WDXOHHBSWIYWDIYWF YET YIYIYEXIGG SF
 • U

  @Anonim   2022-07-01 03:48:06

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A015M   OS:android 11
 • R

  @Anonim   2022-06-24 18:49:27

  Kimden:RU   cihaz:HUAWEI PPA-LX1   OS:android 10
  Jxkxofdbdbjficickkxkfkxlfollsnsnnfxbxkxikxbfbfbbfkfldoöwöwnfnjcjfiirkrjfbxkxkxjfjkfkfjfk
 • E

  @Anonim   2022-05-06 00:59:08

  Kimden:EG   cihaz:INFINIX MOBILITY LIMITED Infinix X6812   OS:android 11
  عاوز انزلها متهكره بليز ......؟... ٕ.....؟؟..................
 • E

  @Anonim   2022-04-28 10:22:58

  Kimden:EG   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO KC2j   OS:android 9
  mnvgjjggatshcjcjdjdjdjdjdjsjdjdjdjsjdjdjdjdjdjdusudj
 • G

  @Anonim   2022-04-26 00:12:00

  Kimden:GB   cihaz:OPPO CPH2237   OS:android 12
  request something comes out better be goods....................
 • G

  @Anonim   2022-04-24 15:22:10

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-N975F   OS:android 12
  I want a mod that can give you infinite money5678943215678
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

State.io - Dünyayı Fethet şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (44) Sürümler of State.io - Dünyayı Fethet şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme