HappyMod › Games › Entertainment › Tubi TV - TV ve Film Mod
Tubi TV - TV ve Film Mod

Tubi TV - TV ve Film şık APK 5.9.1 [Reklamları kaldırmak][Optimized]

Güncelleme açık: 2023-05-27

Tubi TV - TV ve Film şık değiştirilmiş bir versiyonudur Tubi TV - TV ve Film tarafından geliştirildi Tubi Tv. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Tubi V5.9.1... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Tubi TV - TV ve Film 4.48.1 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıTubi TV - TV ve Film şık APK 5.9.1 [Reklamları kaldırmak][Optimized]
versiyon5.9.1
Güncelleme açık2023-05-27
Boyut32.31 MB
Mod BilgisiTubi V5.9.1
geliştiriciTubi Tv
KategoriEntertainment
Google Play'den edininTubi TV - TV ve Film
Orijinal apk'yı indirinTubi TV - TV ve Film (32.19 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Tubi - Movies & TV Shows şık APK
Bağlantılar İndir:

Tubi TV - TV ve Film şık APK 5.9.1 [Reklamları kaldırmak][Optimized]

Hızlı indirme (32.19 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (32.19 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Tubi TV - TV ve Film şık APK 5.9.1 [Reklamları kaldırmak][Optimized]

Tubi V5.9.1

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Tubibeats, Tubidroid ve Tubiguru'yu açıklayın.

Hiçbir reklam, medya izlerken kaliteyi tehlikeye atmaya gerek yoktur.

# Tubi, kullanıcıların reklam olmadan şovları ve filmleri ücretsiz izlemelerine olanak tanır.

Akıllı telefonlar yeni normaldir: insanlar hantal ekipmanlara ve sabit yerlere daha az bağımlı olmak ister. Daha önce, insanlar sadece TV şovlarını izleyebiliyorlardı, ancak bugün bir akıllı telefonla insanlar istedikleri herhangi bir film veya TV şovunu izleyebilirler. Akıllı telefonumda, insanlar eğlence uygulamaları aracılığıyla film ve televizyon şovları izliyor. Bu zaman geçirmenin uygun bir yoludur; hiçbir çaba gerektirmez. Bugün, film izlemenin oyun oynamaktan daha kolay olması nedeniyle kullanılacak birçok akış uygulaması var. Bunun nedeni, film izlemenin diğer etkinlikler kadar enerji almamasıdır. Kullanıcıların hem filmleri hem de TV şovlarını reklamsız yüksek kaliteli sesle yayınlamasına izin veren bir uygulama bulmak zordur. Ayrıca, kullanımı ücretsiz olmalıdır. Hala mükemmel bir uygulama bulamıyorsanız Tubi denemenizi tavsiye ederim. Bu uygulama ihtiyacınız olan her şey var. Tubi, filmlere ve TV şovlarına odaklanan bir mobil uygulamadır. Kullanıcılar, diğer popüler uygulamalardan daha büyük bir film kütüphanesine sahip reklam olmadan ücretsiz içeriğe erişebilir. İndirme seçeneği sayesinde herhangi bir kayıt prosedürü veya iğrenç reklamlar atlanabilir. Bu, kullanıcıya, istedikleri filmi kesintisiz izleme kolaylığı sağlar. Dünyanın dört bir yanındaki ülkelerden 6.000'den fazla film ve yüzlerce hit TV şovu var. Tubi'de kullanıcılar neredeyse istedikleri her filmi bulabilirler. Romantizm, drama, klasik filmler, çizgi film, korku, fantezi ve Kore dramaları dahil olmak üzere farklı türlerden tüm filmler web sitesinde mevcuttur. Ayrıca, kullanıcılar aradıklarını bulmak için filmlere kategoriye göre göz atabilirler. Alternatif olarak, filmler listesinde arama yapabilirler. Anime filmlerini izlemekten hoşlanıyorsanız Tubi uygulamasını telefonunuza yüklemelisiniz. Bu uygulama, klasikten sonuna kadar büyük bir film koleksiyonuna sahiptir; Cowboy Bebop, Yu-Gi-Oh ve Naruto'dan filmler içeriyor. Tubis mobil uygulaması, mevcut TV şovlarını izlemeyi kolaylaştırıyor. Tek bir kaydırma ile, en sevdiğiniz şovun yeni bir bölümü yayınlandığında uygulama sizi bilgilendirecektir. Daha önce, bu kullanıcıların bireysel TV şovlarını izlemelerini gerektiriyordu.

# Aylık, yeni filmler ve şovlar veritabanına eklenir.

Tubi hafta sonları yeni içerik yayınlar. Bu güncellemeler uygulamayı güncel tutar ve popülerlik içinde büyümesine yardımcı olur. Sabit program, yeni içeriği indirmeyi çok daha öngörülebilir ve konforlu hale getirir. Ve bu öngörülebilirlik ve konfor nedeniyle, Tubi'nin de kullanımı daha güvenlidir.

# Listeler için önerileri arama sonuçlarına itmek, akıllı listenin kullanılmasını otomatik olarak sağlar.

Tubi, yapay zeka ve kullanıcı alışkanlıkları kullanılarak oluşturulan akıllı listeler kullanır. Ünlü listesini sıralama ve arama yeteneği beni etkiliyor; Etkili AI'yı hızlı ve doğru bir sisteme entegre eder. Adlarını arama motoruna girerek herhangi bir film veya programı kolayca bulabilirsiniz. Anahtar kelimeler, yönetmenin adı veya aktör adı gibi hangi filmi aradığınızı rahatlıkla hatırlamanıza olanak tanır. Bu seçenekleri kullanarak, herhangi bir film başlığını tek bir tıklamayla hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Filminizi seçtikten sonra izleyin! Tubi'nin filmleri ve televizyon şovları, çeşitli konular, stiller ve türler halinde uygun şekilde düzenlenmiştir. Önceden bölünmüş listelerde sağa sürükleyerek, kullanıcılar birden fazla film kategorisini tek bir görünümde arayabilir. Örneğin, Amerikan veya Kore filmleri arayan birinin listede sağa sürüklenmesi gerekecektir. Tubi, alışkanlıklarınızdan ve tercihlerinizden gelen bilgileri otomatik olarak toplar. Bu, sizin için kişiselleştirilmiş bir tavsiye listesi önermesini sağlar. Tubi listenize bir sonraki öğeyi eklemeden önce birkaç kez böyle arama yapmanız gerekir. Oradan tıklayarak izlemek istediğiniz filmlere benzer filmleri seçin. Bu işlev, filmi hatırlayamadığınızda vazgeçilmezdir, ancak sadece belirli bir türden hoşlandığınızı bilin. Hemen izlemek için zamanınız olmadığını beğendiğiniz bir film bulursanız, daha sonra listem bölümünüze koyun. Uygulamayı bir dahaki sefere kullandığınızda, listem bölümünden filmi seçin ve izlemek için Play tuşuna basın.

# Tubi TV özellikleri arasında spor ve haber kanalları gibi eklentiler bulunur.

Çok çeşitli popüler eğlenceye erişim ile bu hizmette istediğiniz her şeyi izleyebilirsiniz. Sizi saatlerce işgal eden sonsuz video eğlencesi. Büyük filmler ve TV şovları arasında gizli hazineler bulunabilir. Yaklaşan şovların ve filmlerin bir listesini kişisel bir kuyrukta tutun. Uygulama, sürekli değişen bir içerik seçimine sahiptir. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçenekle, uygulamanın sunduğu her şeyi izlemek neredeyse imkansız.

# Bu kaynaklarla bu inanılmaz türler hakkında bilgi edinin.

Tubi TV'nin çok çeşitli filmleri ve şovları var, o zaman biri nereden başlamalı? İnsanların korku ve aksiyon filmleri gibi hizmetteki en iyi türlerden bazılarıyla başlamasını öneririz. Reklam Bu film ve TV şovu türlerinden herhangi birini izlerken sıkılmış veya ilhamsız hissetmeyeceksiniz. Bunun nedeni, farklı türler arasında geçiş yapmanın, farklı şov ve film türlerine ilham verirken can sıkıntısını uzak tutmaya yardımcı olmasıdır. Bu tür listesi korkudan bilimkurgulara kadar her şeyi içerir. Drama türleri sık sık abartılı anlar ve drama sayesinde okuyucularını kenarda tutar. Tubi TV Film Ücreti, komedi programları aracılığıyla birçok kahkaha sunar. Bu bölüm sizi eğlendirecek ve eğlendirecek birçok popüler şov içeriyor. Herhangi bir film hayranı aksiyon filmlerini ve TV şovlarını kontrol etmelidir. Bu prodüksiyonlar izleyicilere destansı hikayeler, kalp atma eylemleri ve hikayeye dahil olma arzusu sağlar. Birçok insan bir kült klasiği olarak kabul edilen filmlerden hoşlanır; Anime en popüler Japon filmlerinden biridir. Bu sayfada birçok anime klasiği bulunabilir. Zevk için sanat eserine, animasyonlara ve manzaralara bakın. Koreli filmler, izleyiciyi içeri çeken yoğun bir dramaya sahip olarak bilinir.

# Tubi TV - TV ve Film şık APK 5.9.1 [Reklamları kaldırmak][Optimized] Özellik:

Binlerce hit filmi ve diziyi ücretsiz izleyin. Tubi, kredi kartı ve abonelik gerektirmeyen %100 yasal sınırsız akıştır. Normal TV'den daha az reklamla ne izlemek istediğinizi, ne zaman izlemek istediğinizi seçin. Tubi, ödüllü filmlerin ve TV dizilerinin yer aldığı en büyük ücretsiz akış hizmetidir. Herkes için bir şeyler var; komediden dramaya, çocuklardan klasiklere ve Kore dizileri, anime ve İngiliz dizileri gibi niş favorilere. Hemen indirin ve bugün ücretsiz eğlence akışına başlayın!Tubi her hafta ücretsiz HD şovlar ve filmler ekler, böylece hareket halindeyken (ve evde!) yayın yapmak için eğlenceniz asla bitmez. Amacımız, çevrimiçi eğlence için ödeme yapmanıza gerek kalmaması için (diğer akış hizmetleri için yaptığınız gibi) olabildiğince çok dizi ve film kategorisini ücretsiz hale getirmektir. Filmlerimiz ve çevrimiçi TV şovlarımız her zaman ücretsiz ve her yerde erişilebilir olmakla kalmıyor, aynı zamanda IMDb'de yüksek puan alıyorlar. Diğer popüler abonelik video uygulamalarında bulamayacağınız Yeni Çıkanlar ve Anime TV dizileri de dahil olmak üzere tüm kategorilerimiz arasından seçim yapmak ücretsizdir. Anime koleksiyonumuzda Naruto, Yu-gi-oh, Cowboy Bebop ve çok daha fazlası var. En sevdiğiniz filmleri ve TV şovlarını bizimle izleyebilecekken neden torrent içeriği alasınız? Tubi Özellikleri şunları içerir: En Büyük Hollywood Yıldızlarıyla HD Filmler ve TV Şovları İzleyin En sevdiğiniz Hollywood stüdyolarından çevrimiçi eğlence izleyin Hollywood'un en iyi zamanlarında tadına bakın ve filmlerimizde ve TV Şovlarımızda en sevdiğiniz aktörleri ve aktrisleri izleyin. Her film ve TV şovu için ücretsiz video akışı – Asla abonelik ödemeyin! Tüm kategorilerimizde gizli cevherleri ve yeni favorileri keşfedin İzlemek istediğiniz videoları işaretlemek için kişisel bir sıra oluşturun Her Cuma Yeni HD Filmler ve TV Şovları Eklenir ve günlük Paternity Court ve Wendy Williams bölümleriyle yasal drama Haftalık olarak eklenen yeni filmler ve diziler – Bu hafta nelerin yeni olduğunu görmek için öne çıkanlar bölümümüze göz atın! Cihaz Senkronizasyonu Android cihazınızda ve ayrıca bağlı TV'nizde (Chromecast, Apple TV, Roku cihazları, Playstation, Xbox, Amazon Fire TV, Samsung TV vb.) Chromecast veya AirplayView ile büyük ekranda ve çevrimiçi olarak www.tubitv'de izleyin. comHerhangi bir cihazda videoları tam olarak kaldığınız yerden izlemeye devam edin.En sevdiğiniz kategori ve türlerde eğlence izleyin:Drama TürüKomedi TürüAksiyon TürüKorku TürüAnime (Yeni Anime ve Sonraki Gün!)İspanyolca (Telenovela)Kore Filmleri...Ve çok ama çok Hollywood, Japonya ve Kore'den daha fazlası! Ryan Reynolds, Curtis ""50 Cent"" Jackson, Arnold Schwarzenegger, Charlize Theron, Dwayne Johnson, Samuel Jackson gibi Oscar ödüllü filmler ve filmler dahil olmak üzere önde gelen Hollywood yeteneklerinden sevdiğiniz filmi veya diziyi bulun , Russell Crowe ve Julia Louis-Dreyfus, diğer birçok seçkin Hollywood kraliyetinin yanı sıra. Çevrimiçi olarak izleyebileceğiniz yeni ücretsiz TV şovlarını ve filmleri görmek için haftalık olarak (her Cuma yeni içerik eklenir) kontrol edin. En sevdiğiniz filmleri veya şovları izlemek için torrent kullanmak zorunda değilsiniz. Tubi'ye nelerin eklenmesini istediğinizi bize bildirin, biz de bu videoları serbest bırakmak için çok çalışacağız. Bazen hayattaki en iyi şeylerin bedava olduğuna inanıyoruz. Lütfen keyfini çıkarın ve ne düşündüğünüzü bize bildirin. Tubi TV'yi bugün indirin ve ÜCRETSİZ TV ve film devrimine hoş geldiniz!

Tubibeats, Tubidroid ve Tubiguru'yu açıklayın.
Tubi, kullanıcıların reklam olmadan şovları ve filmleri ücretsiz izlemelerine olanak tanır.
Aylık, yeni filmler ve şovlar veritabanına eklenir.
Listeler için önerileri arama sonuçlarına itmek, akıllı listenin kullanılmasını otomatik olarak sağlar.
Tubi TV özellikleri arasında spor ve haber kanalları gibi eklentiler bulunur.
Bu kaynaklarla bu inanılmaz türler hakkında bilgi edinin.

# Nasıl indirilir ve kurulur Tubi TV - TV ve Film şık APK 5.9.1 [Reklamları kaldırmak][Optimized]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Tubi - Movies & TV Shows modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Tubi - Movies & TV Shows mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Tubi - Movies & TV Shows indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Tubi - Movies & TV Shows arayın.

# Tam Özellikler Tubi TV - TV ve Film şık APK 5.9.1 [Reklamları kaldırmak][Optimized]

// İndirme Bilgileri //

Boyut32.3MB
versiyon5.9.1
Sürüm Kodu784
Langaf am ar ar-XB as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IE en-IN en-XA en-XC es es-419 es-ES es-US et eu fa fi fil fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl no or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-SG zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE ACCESS_COARSE_LOCATION FOREGROUND_SERVICE WAKE_LOCK RECEIVE READ_EPG_DATA WRITE_EPG_DATA COMRADE_CAPABILITIES READ_EXTERNAL_STORAGE RECEIVE_BOOT_COMPLETED C2D_MESSAGE AD_ID HIGH_SAMPLING_RATE_SENSORS POST_NOTIFICATIONS BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.Bir uygulamanın
sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i alın.:

KONUM:
Bir uygulamanın yaklaşık konuma erişmesine izin verir.
DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
Min Sdk26
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Medya yazılımı özellikleri:
Uygulama, televizyon gibi geniş bir ekranda görüntülemek için tasarlanmış bir kullanıcı arayüzü sunar.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, konumu belirlemek için GPS konumu, ağ konumu veya hücre konumu gibi cihazdaki bir veya daha fazla özelliği kullanır.#Uygulama, cihazda desteklenen ağ tabanlı bir coğrafi konum belirleme sisteminden elde edilen kaba konum koordinatlarını kullanır.#Uygulama şunları kullanır:

Cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri.#:

// imza //

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Tubi TV - TV ve Film şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Tubi TV - TV ve Film şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 40

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (40)

 • N

  @Anonim   2023-06-04 17:59:52

  Kimden:NL   cihaz:JAT-L41   OS:android 9
  Bro there is ads in a ducking movie
 • U

  @Anonim   2023-05-29 14:44:39

  Kimden:US   cihaz:SM-A136U   OS:android 13
  I seen ads in a movie why u lie
 • U

  @Anonim   2023-05-04 03:54:04

  Kimden:US   cihaz:M2102J20SG   OS:android 12
  No tiene anuncios ni tiene los vídeos o películas que uno busca y los que tiene no los reproduce...
 • G

  @Anonim   2023-02-13 03:33:47

  Kimden:GB   cihaz:SM-A715F   OS:android 13
  This app does not work, ‎
 • I

  @Anonim   2023-02-06 02:21:59

  Kimden:IN   cihaz:SM-A736B   OS:android 13
  Ddddcfgggggggfggfgggggffg
 • U

  @Anonim   2022-12-22 17:26:14

  Kimden:US   cihaz:SM-A205U   OS:android 10
  don't wast time Brodie ads not gone work
 • B

  @Anonim   2022-11-21 03:06:31

  Kimden:BR   cihaz:SM-A032M   OS:android 11
  detected as a virus by my malware detector
 • U

  @Anonim   2022-11-13 09:45:25

  Kimden:US   cihaz:moto g power (2022)   OS:android 11
  still got ads on my screen, doesn't give premium
 • P

  @Anonim   2022-10-27 00:32:30

  Kimden:PL   cihaz:RMX3241   OS:android 11
  Sorry but this doesn't want to download
 • U

  @Anonim   2022-10-17 01:08:05

  Kimden:US   cihaz:moto g stylus 5G   OS:android 12
  app did not install no good
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Tubi TV - TV ve Film şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Tubi TV - TV ve Film

 • U

  @Anonim   2021-11-26 18:59:54

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A750N   OS:android 10
  please i want to watch monster high i really like monster high
 • E

  @Anonim   2021-08-24 07:31:07

  Kimden:EG   cihaz:OPPO CPH2185   OS:android 10
  علعلختخاعلغبهتءخايهةيحنيحينختيختيحنيخويخويخيوختسخوسحتحيوخيوخيوهياهياهياخويخيمةيهويختيخاسهاث
 • R

  @Anonim   2021-06-29 19:57:00

  Kimden:RU   cihaz:HUAWEI TRT-LX1   OS:android 7.0
  Пожалуйста, сделайте всё и на русском, умоляю....
 • B

  @Anonim   2021-01-30 01:53:08

  Kimden:BR   cihaz:motorola MotoG3   OS:android 6.0
  please Portuguese!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • U

  @Anonim   2020-12-16 08:18:13

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-G531H   OS:android 5.1.1
  que se puedan descargar peliculas gratuitamente, eso me encantaria, gracias por su atención
 • U

  @Anonim   2020-10-09 07:23:34

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-G970U   OS:android 10
  ad-free
 • U

  @Anonim   2020-06-15 13:07:52

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-S727VL   OS:android 6.0.1
  tubi has all the stuff that you want to watch and all that stuff too. Because of tubi some times you have pay for tubi because if you don't have tubi use or download the app iPad iPhone or Android devices and more download the app happymod and it will let you play quick games and download but this how you do it c**** on the game or app press original and press download but here the sad part if it says try it later that means free up some space for your phone and that how you use happymod okay.... bye thank you and good bye...
 • E

  @Anonim   2020-05-30 23:11:59

  Kimden:ES   cihaz:samsung SM-T280   OS:android 5.1.1
  un asco no se carga nada
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Tubi TV - TV ve Film şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (38) Sürümler of Tubi TV - TV ve Film şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Tubi TV - TV ve Film şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme