HappyMod › Games › Sports › Basketbol: Basketball Battle Mod
Basketbol: Basketball Battle Mod

Basketbol: Basketball Battle şık APK 2.4.8 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-02-26

Basketbol: Basketball Battle şık değiştirilmiş bir versiyonudur Basketbol: Basketball Battle tarafından geliştirildi Doubletap Software. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: DoubleTap Software Mod APK 2.4.8... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Basketbol: Basketball Battle 2.4.8 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıBasketbol: Basketball Battle şık APK 2.4.8 [Sınırsız para]
versiyon2.4.8
Güncelleme açık2024-02-26
Boyut55.41 MB
Mod BilgisiDoubleTap Software Mod APK 2.4.8
geliştiriciDoubletap Software
Ringtone İndirVideo Game Ringtone
KategoriSports
Google Play'den edininBasketbol: Basketball Battle
Orijinal apk'yı indirinBasketbol: Basketball Battle (76.51 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Basketball Battle şık APK
Soccer Battle - PvP Football şık APK
Basketball PVP şık APK
Basketball Rift - Sports Game şık APK
RTS Battle şık APK
Bağlantılar İndir:

Basketbol: Basketball Battle şık APK 2.4.8 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (76.51 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (76.51 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Video Game Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Basketbol: Basketball Battle şık APK 2.4.8 [Sınırsız para]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
para/altın

Özellik V2 Özellik:
Altın madeni paraları ve parayı sonsuz olarak değiştirin!

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Basketbol: Basketball Battle şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Büyüleyici oyun ve gürültülü yorum sunan basketbol, ​​hareketli bir deneyim sunar.

Basketbol savaşı her açıdan basketbolun temel kurallarını takip ediyor. Kullanım kolaylığı için bir kontrol sistemi ile 1V1 eşleşmelerine odaklanır. Oyun ayrıca bir platform stiline sahiptir ve herkes için oynamayı kolaylaştırır. Oyuncular, karmaşık 5VS5 oyunlarına gerek kalmadan birbirleriyle kolayca savaşabilirler. Buna ek olarak, bu oyun tüm karmaşıklıkları ve karmaşıklıkları kaldırarak rekabet üzerindeki eğlenceyi vurgulamaktadır.

# Kullanım kolaylığı için bir kontrol mekanizması basitleştirilir.

Bu oyun ve diğerleri arasındaki en büyük farklılıklardan biri, sadece birine karşı destekleyen oyundur. Bu nedenle, ekip kontrolleri ayarladı ve kolay navigasyon için bunları düzenledi. Top, birçok durumda komutlarınıza tepki verirken karakterlerle etkileşime girerken canlı ve duyarlı hisseder. Ek olarak, karakterler, kendi adına topla otomatik olarak etkileşime girerek bir oyuncunun ihtiyaçlarına esnek bir şekilde uyum sağlayabilir.

# Hareketli ve yaratıcı uygulamalarda keşfedilecek birçok oyun modu var.

Çok çeşitli içerik sağlamak için basketbol savaşı genellikle 2v2 gibi yeni oyun modları ekler. Bu, rekabet etmek için ek ortaklar ekleyerek eşleşmeleri daha ilginç ve yoğun hale getirir. Bazı oyun modlarına yalnızca önemli etkinlikler sırasında erişilebilir, bu yüzden standart maçtan çok farklıdırlar. Bu, oyuncuların arkadaşlarıyla keyif alabileceği yaratıcılık ve benzersiz mekaniklere izin verir.

# Karakterinizi modifikasyonlarla net ve canlı bir şekilde özelleştirin.

Oyun, oyuncuların karakterlerinin görünüşünü başka hiçbir oyunun yapmadığı şekilde değiştirmelerine izin verir. Bu, oyuncuların yaratıcılıklarını ve stillerini sergilemeleri için büyük bir fırsat yaratır. Özelleştirme sistemi derindir ve moda temasını korurken birçok farklı moda kıyafet türünü birleştirir. Oyuncular karakterlerinin saç rengini, ten rengi, göz rengi, vücut tipi ve karakterin daha canlı görünmelerini sağlamak için diğer birçok yönünü değiştirebilirler.

# Büyüleyici teknikler gerçekleştirin.

Basketbol savaşı, mekaniği sayesinde 1v1 oyun oynar. Ancak, profesyonel basketbolculardan birçok teknik ödünç alır. Oyuncular rakiplerini şaşırtmak veya sonuçları rastgele etmek için hareketleri ve eylemleri birleştirebilir. Oyuncular oyun boyunca ilerledikçe, sahada gösterebilecekleri yeni tekniklerin kilidini açarlar.

# Arkadaşlarınıza meydan okuyarak ödül kazanın.

Basketbol maçları, düzenli olarak oynanırsa oyunculara özel ödüller sağlar. Bunlar kolayca değiştirilebilen özel kurallar ve stiller içerir. Bu maçları oynayarak, oyuncular kariyerlerini profesyonel basketbolcu olarak ilerletebilirler. Bununla birlikte, bu maçlar herkesin her maç için doğru atmosferi oluşturması için mükemmel bir fırsat sağlar. Basketbol savaşının altında yatan hedef, sporu oynarken herkese keyifli bir zaman sağlamaktır. Oyunu canlı ve heyecan verici tutan kostümler ve oyun modları gibi yeni içeriklerde düzenli güncellemeler yapılır. Buna ek olarak, bu oyun herkes için basit ve erişilebilir olmaktır.

# Basketbol savaşına genel bir bakış gereklidir.

Mobil cihazlarda spor oyunları oynamak isteyen oyuncular genellikle onları eğlenceli bulurlar. Bu yüzden popüler bir mobil oyun yayıncısı DoubleTap Software, basketbol savaşı geliştirdi. Oyuncuların basketbol tutkusunu şımartabilecekleri eğlenceli bir oyun. Bu popüler olmayan spor, Çin, Filipinler, Güney Kore ve ABD gibi bazı ülkelerde popülerdir. Futbol kadar popüler olmasa da, oyuncuların tutkulu hayranlarıyla bu spor oyununu nasıl sevdiğini görmek hala kolay. Basketbol Battle, bir turnuva tarzında çalınan 1V1 maçıdır. Kurallar kolaydır: Rakibin topu sepetinize yerleştirmesine izin vermeyin ve topu sepetlerine uygun bir şekilde yerleştirin. Basketbol bir takım sporudur, ancak bu oyunda 1V1 oynanır.

# Ünlü süperstarları toplamak için alın.

Basketbol sporları oyunu basketbol savaşında, oyuncular oyuncularını hareket ettirmek, basketbolu vurmak ve topu rakiplerinin sepetine bırakmak gibi gerçek görevleri yerine getiriyorlar. Bu oyunu kazanmak zor olduğundan, nasıl oynayacağınızı öğrenmek için AI'ya karşı pratik yapmanız önerilir. Becerilerinizden yeterince emin olduğunuzda, diğer insanlara karşı oynayabilirsiniz. İyi bir atış veya hareket puanlamanıza yardımcı olabilir - ancak kolay zafer beklemeyin. Her maçtan sonra para kazanırsınız ve bunu oyuncularınızı satın almak veya geliştirmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca altın kullanarak oyuncu satın alabilirsiniz; Altının gelmesi zordur ve dünyada çok yaygın değildir. Altın kullanarak oyuncu satın almak, Süper Yıldız bulmak zor bir yoldur. Bir futbol video oyununda, oyuncuların FIFA veya PES'e benzeyen istatistikleri vardır. Bu istatistikler arasında savunma, yarışma, çekim, hız ve boyutu yer alıyor. FIFA veya PES gibi bazı spor oyunları gibi, oyuncuların performansı da gömleklerindeki yıldız sayısı ile temsil edilir.

# Kazanmak için uzmanlığınızı kullanın.

Basketbol savaşının nasıl oynanacağını öğrenmek sadece birkaç deneme gerektirir. Sadece birkaç kuralı olan basit bir aksiyon oyunu. Ancak, uygulama mükemmeldir - ve oyunda iyi olmak için bolca yapmanız gerekir. PVP maçlarına da katılabilirsiniz; Bu mod, becerilerinizi diğer oyunculara karşı test etmenizi sağlar. Maçlardan mola almak, oyuncuların enerji ve odaklanmasına yardımcı olur. Bir oyuncu yorgun görünüyorsa, harekete geçme olasılığı düşüktür. Sonuç olarak, düzgün bir şekilde yarışmadan önce onlara bir mola vermeniz gerekir. Düşük enerji veya susuz durumlar sırasında, tek alternatif tezgahtaki oyuncuyu kurtarılan ve iyi hidratlı biriyle değiştirmektir. Her oyuncunun genel güçlerine katkıda bulunan farklı güçlü ve zayıf yönleri vardır.

# Oyun sırasında, dikkat çekmeye değer bazı etkinlikler gerçekleşir.

Her maçın sadece kısa bir zaman almasından zevk alıyorum. Oyunu her zaman ve her yerde oynayabilirim, 10 dakika geçmesini beklerken de dahil. Ayrıca, çevrimdışı moda geçerek oyunu çevrimdışı oynayabilirim. Mod, basketbol savaşının ana ve en ilginç modudur. Burası arkadaşlarınızla veya dünyadaki herhangi bir oyuncu ile oynayabileceğiniz yerdir.

# Basketbol: Basketball Battle şık APK 2.4.8 [Sınırsız para] Özellik:Basketball Battle Mod game is a sport game with unlimited cash and gems. In this mod game, you can free to buy everything on the shop. With this mod, this game will be easy for you. Enjoy the game!

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK fiel on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.

HappyMod Download★ Büyük atış blokları ve smaçlar!★ 2 oyuncu!★ Kolay hareket etme ve atış!★ Pompa taklidi kullanın!★ Skor turnikeleri!★ Yavaş yavaş uzaklaşın!★ Top çalma alın!★ Juke yapın ve potaya ulaşmak için karşıya geçin!★ Büyük oyunlar kazanın ve takımınızı yükseltin! 2 oyunculu bölünmüş ekran modunda arkadaşlarınıza meydan okuyun! Basketbol Savaşı, ABD'nin her yerinde top oynamanıza olanak tanıyan gerçek bir arcade tarzı basketbol oyunudur!

Büyüleyici oyun ve gürültülü yorum sunan basketbol, ​​hareketli bir deneyim sunar.
Kullanım kolaylığı için bir kontrol mekanizması basitleştirilir.
Hareketli ve yaratıcı uygulamalarda keşfedilecek birçok oyun modu var.
Karakterinizi modifikasyonlarla net ve canlı bir şekilde özelleştirin.
Büyüleyici teknikler gerçekleştirin.
Arkadaşlarınıza meydan okuyarak ödül kazanın.
Basketbol savaşına genel bir bakış gereklidir.
Ünlü süperstarları toplamak için alın.
Kazanmak için uzmanlığınızı kullanın.
Oyun sırasında, dikkat çekmeye değer bazı etkinlikler gerçekleşir.

# Nasıl indirilir ve kurulur Basketbol: Basketball Battle şık APK 2.4.8 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Basketball Battle modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Basketball Battle mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Basketball Battle indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Basketball Battle arayın.

# Tam Özellikler Basketbol: Basketball Battle şık APK 2.4.8 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut55.4MB
versiyon2.4.8
Sürüm Kodu2040802
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinWRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE VIBRATE INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE BILLING ACCESS_WIFI_STATE READ_PHONE_STATE' maxSdkVersion='18 AD_ID WAKE_LOCK FOREGROUND_SERVICE RECEIVE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama biriminden okumasına izin verir.
DİĞER:
Titreşime erişime izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kapalı kalmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir
karartma.:

Min Sdk19
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.;Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma yeteneklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Basketbol: Basketball Battle şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Basketbol: Basketball Battle şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 50

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (50)

 • U

  @Anonim   2024-02-26 08:46:10

  Kimden:US   cihaz:SM-A236M   OS:android 13
  because when you cheat it it become boring but good ?
 • U

  @Anonim   2024-02-26 06:56:35

  Kimden:US   cihaz:motorola one 5G ace   OS:android 11
  ??
 • U

  @Anonim   2024-02-26 04:03:34

  Kimden:US   cihaz:moto e(7) plus   OS:android 10
  está muy buena pero denos el nivel máximo por qué empezamos desde el nivel 1
 • U

  @Anonim   2024-02-25 05:11:36

  Kimden:US   cihaz:TECNO BF6   OS:android 12
  es cool este juego es lo único que puedo decir
 • R

  @Anonim   2024-02-24 16:38:12

  Kimden:RU   cihaz:SM-A536E   OS:android 13
  норм
 • Z

  @Anonim   2024-02-24 13:27:48

  Kimden:ZA   cihaz:SM-A032F   OS:android 13
  nice ? and easy
 • U

  @Anonim   2024-02-24 09:31:46

  Kimden:US   cihaz:RMX3690   OS:android 12
  it works you just have to finish the tutorial to make it work
 • I

  @Anonim   2024-02-24 01:41:16

  Kimden:IN   cihaz:220333QAG   OS:android 13
  WORKING
 • U

  @Anonim   2024-02-24 01:34:23

  Kimden:US   cihaz:SM-G990U2   OS:android 14
  Still got whooped ?
 • M

  @Anonim   2024-02-22 21:58:13

  Kimden:MA   cihaz:SM-M105G   OS:android 9
  لعبة رائعة
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Basketbol: Basketball Battle şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Basketbol: Basketball Battle

 • A

  @Anonim   2023-02-27 04:36:36

  Kimden:AR   cihaz:samsung SM-A032M   OS:android 11
  modifiquen el nivel porque no se va a poder comprar jugadores y pongan monedas ilimitado
 • P

  @Anonim   2023-02-19 18:59:55

  Kimden:PH   cihaz:samsung SM-J710GN   OS:android 7.0
  made a super level mod pls made a super level mod plsss
 • U

  @Anonim   2022-09-10 11:47:19

  Kimden:US   cihaz:TCL 9032Z   OS:android 10
  no ads. please
 • U

  @Anonim   2022-08-15 21:38:57

  Kimden:US   cihaz:motorola moto g power   OS:android 11
  Mod Menu levels' always make' infinity stamina gold money
 • U

  @Anonim   2022-05-31 00:40:39

  Kimden:US   cihaz:Amazon KFMUWI   OS:android 9
  Plz unlock all players for us plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
 • U

  @Anonim   2022-05-28 06:34:52

  Kimden:US   cihaz:LENOVO Lenovo TB-X306X   OS:android 10
  la versión nueva mucho dinero y todos los personajes desbloqueados
 • U

  @Anonim   2022-03-01 17:34:24

  Kimden:US   cihaz:INFINIX MOBILITY LIMITED Infinix X657C   OS:android 10
  patched version unlimited gold unlimited cash all levels unlocked
 • U

  @Anonim   2022-02-04 03:34:30

  Kimden:US   cihaz:motorola moto g play (2021)   OS:android 11
  I want more xp to hack pls pls pls please please please please please please
 • U

  @Anonim   2021-11-09 00:34:20

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-G991U   OS:android 11
  unlimited money and max level plxzzzzzz yayayayayaaysyys
 • H

  @Anonim   2021-05-31 03:06:46

  Kimden:HR   cihaz:samsung SM-J710F   OS:android 8.1.0
  Ovo radi veoma dobro preporucujem svima da isprobaju ovaj prvi mod
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Basketbol: Basketball Battle şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (72) Sürümler of Basketbol: Basketball Battle şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Basketbol: Basketball Battle şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme