HappyMod › Games › Puzzle › Cuties Mod
Cuties Mod

Cuties şık APK 11.7.697 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

Güncelleme açık: 2024-06-10

Cuties şık değiştirilmiş bir versiyonudur Cuties tarafından geliştirildi Celtic Spear. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: 1. SINIRSIZ ÖDÜL İDDİASI2. REKLAMSIZ... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Cuties 11.7.697 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıCuties şık APK 11.7.697 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]
versiyon11.7.697
Güncelleme açık2024-06-10
Boyut104.64 MB
Mod Bilgisi1. SINIRSIZ ÖDÜL İDDİASI2. REKLAMSIZ
geliştiriciCeltic Spear
Ringtone İndirToca Boca Ringtone
KategoriPuzzle
Google Play'den edininCuties
Orijinal apk'yı indirinCuties (104.64 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Cuties şık APK
Office Story şık APK
Office Story Premium şık APK
Master of Cards - TCG game şık APK
Square Quest şık APK
Demon Clash şık APK
Bağlantılar İndir:

Cuties şık APK 11.7.697 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (104.64 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Toca Boca Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Cuties şık APK 11.7.697 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

Özellik V1 Özellik:
1. SINIRSIZ ÖDÜL İDDİASI
2. REKLAMSIZ

Özellik V2 Özellik:
Sınırsız para/talep ödülleri

Özellik V3 Özellik:
Altın madeni para işe yaramaz

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Tam bir yaratım, bir nesne veya yaratık oluşturan tüm bileşenleri içerir. Maddi evrende yaşayan bir varlık yaratılmadan önce, annenin rahminin içindeki bir embriyodan gelişir.

Cuties hem eğlenceli hem de eğitici bir oyundan oluşur. Temiz ve yenilenmesi gereken tozlu, yıkık duvarlara sahiptir. Bundan sonra, tüylü yaratıkların ilk kez ziyaret edebilmesi için ev alınmalıdır. Yeni eşyalar ve madeni paralar kazanmaya başlamadan önce birkaç şeyle ilgilenmeniz gerekir. Örneğin, daha fazla ürün kazanmak için farklı meyveleri birleştiren geleneksel bulmacaları çözün. Ayrıca, aynı renkli meyvelerin belirli bir oyun oynayarak kaybolmasını sağlayın. Ekip, bulmaca çözümlerini ekstra bonuslarla ödüllendiriyor. Dükkanda altın ile ürün satın alırsanız, bu bonusları almanız muhtemeldir. Evinizi tüylü arkadaşlarınız için ev eşyalarıyla donatmanın zamanı geldi. Bu sevimli küçük şeylerin yardımımıza ihtiyacı var. Evi istediğimiz eşyalarla doldurarak onlara verelim.

# Sadece ihtiyacı olanları kurtarmayın - kalplerini de iyileştirmeye yardımcı olun.

Cuties'in çaresizliği, onları kış ayından bir çeşit beslenme ve sığınak aramaya iter. Sezon için kendilerini uzaklaştırmak için güvenli bir yer bulmalarına yardımcı olmalısınız. Bu görev atandıktan sonra altın bulmak için çalışın. Daha fazla inşa ederek evlerinizde daha fazla varlık yaşamanıza yardım edin. Onlara ev arayacakları ve dans yoluyla sevinçlerini ifade edecekleri bir yer sağladığınız için mutlu olurlar. Akıllı doğaları, toplamalarına yardımcı olurken altın ve mücevher bulmak için yararlıdır.

# Düzgün çalışmak için mantık ve birlik gerektirirler.

Cuties, zor bulmacaları hayatlarına dahil ederek işbirlikçi düşünme ve zekayı teşvik eder. Ek olarak, bu hayvanlar her zaman hayvan türleri arasında mantıksal akıl yürütme ve entelektüel uyum kullanma fırsatları sunar. Ne için çalışıyorlar? Anlamak için yüzlerce seviyeye göz atın. Düzenli yeni seviyelere ek olarak, her yeni zorluğu ele alabileceğinizi düşünmüyor musunuz? Bir solitaire oyuncusu için en hayati özellik hız, zeka ve özgünlüktir. Geleneksel bulmacaları tamamlamak yerine, arka arkaya 3 veya daha fazla meyve düzenleyerek yeteneklerinizi gösterin. Büyük bulmacalar her seviyeden sonra bonus puan verir. Etkileyen büyük patlamalarla sonuçları etkileyin!

# Mutlu bir dünya yaratmak bina gerektirir.

Cuties sizinle bir mesaj paylaşmak ister. Oyunu oynarken keyifli bir zamanınız olduğunu ve sizin için herhangi bir soruna neden olmayacağını umuyorlar. Oyun birçok platformda ve cihazda mevcuttur ve müşterileri mutlu etmek için düzenli güncellemeler yapılacaktır. Büyük bir projeyi tamamlamak tüylü kreasyonlarınızı bir başyapıt haline getirir. Dünyalarına girdiğinizde en iyi deneyimin tadını çıkardığınızdan emin olun!

# Sevimli tüylerin bir dünyasını deneyimlemek için Cuties modunu indirin.

Sevimli küçük bir yardımcı kuş olarak, tüyler dünyasında kaybolursunuz. Günlük görevleriniz, sıkıştıkları bulmacalardan tüyleri kurtarmayı içerir. Bu efsanevi tuğla bulmaca oyunları tüylü arkadaşlarınızı karıştırır. Cutes, kafa karıştırıcı kontrol veya anlaşılması zor mekanik gerektirmez. Tek yapmanız gereken oyunu oynamak için ekrana kaydırmak ve dokunmak. Bu, tüm tuğlaları kırmayı ve kurtarmayı kolaylaştırır. Herkes her zaman, her yerde tatlı çalabilir; Oynamak için bir dokunmatik ekran cihazı getirin. Hemen kurtarma kılları macerasına gidelim!

# Yeni bir evin inşa edilmesi gerekiyordu.

Tüylü aile, çekici, tükenmiş ve çiti bir evde yaşıyordu. Hemen toplam bir makyajla canlandırılmaları gerekir. Yardım gerektiğinde sevimli Jigsaw bulmacaları ile geri alın. Rakiplerinizin evlerini temizlemek artık daha fazla oyun kazanırsanız daha kolay ve daha sık hale gelir. Bunun bir nedeni, bir oyunun çözülmesinin topaklar evindeki bir nesnede derhal bakım yapmasıdır. Çünkü Nestora'nın torbasındaki küçük tüyler artık kurtarılacak. Keşfedebileceğiniz çok sayıda çeşitli ev. Daha hoş bir ortamda yaşayabilmeleri için keşfettiğiniz hasarlı evleri yeniden inşa etmelerine yardımcı olun. Bunu yapmak onları son derece mutlu edecek ve nezaketiniz için size teşekkür edecekler.

# Kullanabileceğiniz kaynak sayısını en üst düzeye çıkarın.

Bu sevimli kara bağlı tüyleri kurtararak daha fazla kaynak alın. Bunu yapmak evinizi onarmanıza yardımcı olacaktır. Düşünce sürecinize yardımcı olmak için oyunu akıllı telefonunuzda veya tabletinizde görüntüleyin. Başarılı bir şekilde tuğla sıralarını yok etmek, elmas ve çoklu istiflenmiş sıralarla parasal bir rüzgarla sonuçlanır. Ayrıca, aynı anda birden fazla satırı yok etmek ek parasal faydalar sağlar. Daha sonra bu evlerin korunması sadece gelecekte kullanım için rehabilite etmekle kalmaz, aynı zamanda önemli parasal ödüller de verir. Daha fazla ödül kazanmak için seviyeyi olabildiğince hızlı bitirin. Blokları diğer oyunculardan daha hızlı yok etmek size bonus puan verir. Düzenli zihin eğitimi, kişinin hayatını geliştirmek için harika bir fırsattır.

# Keşfetmek için bol miktarda seviye.

Birkaç ilginç noktaya sahip sıkılmış seviyeler bulmak, oyunda nadir bir olaydır. Ancak Cuties sıkıcı seviyeler içermez; Bunun yerine, keşfetmek için bol miktarda farklı alan sunarlar. Oyundaki her seviye daha yoğun hale geldikçe daha da zorlaşıyor ve zorlaşıyor. Bu sevimli küçük yaratıkların depresyonda olmak için hiçbir nedeni yoktur; Onlar sadece tüyler. Onları kurtarmak için daha çok çalışmalısınız. Konuklarınıza karşılayabileceğiniz en iyi şekilde davranın. Onlara mümkün olduğunca yüksek seviyeye çıkmalarını sağlayarak hayallerinin evini verin. Seviyeler ne kadar zor olur, o kadar iyidir. Her yeni seviye, önceki kişinin daha zor, daha korkunç bir versiyonu olacaktır. Belirli zamanlarda etkinliklere katılarak, Cuties'de değerli hediyeler kazanabilirsiniz. Bu etkinlikler aynı zamanda daha yüksek yükseltme seviyelerine erişmenizi sağlar. Dış kısımda çekici evler yaratmanın yanı sıra, inşaatçılar birçok harika tüylerle evler üretiyorlar. Renk ve desen açısından zengin kıyafetlerle kaplanmış olan, onları tipik bir yuvarlak yaratık olarak tanımlayan her özellik ile zekâları artar. Bu yüzden neden hayranların sevdiği zekâya dayalı bir oyun olan Cuties Mod'u oynamalısınız. Yaratıklara mümkün olan en iyi şekilde bakmanızı öneririm.

# Yüksek kaliteli görseller ve sesler ekstra zevk sağlar.

Celtic Spear tarafından üretilen popüler oyunlardan biri Cuties. Oyun yalnızca Google Play'de mevcuttur; Celtic Spear, Odessa, Ukrayna merkezli bir oyun geliştiricisidir. Cuties yalnızca bir mobil işletim sisteminde çalıştırılabilen Samsung Tab gibi tabletler dahil olmak üzere Android cihazlarda çalışır. Sonuç olarak, oyun yalnızca mobil cihazlara yüklenebilir.Game tamamen ücretsizdir ve sadece tek oyuncu içindir. Ayrıca, HD grafikler çok göz alıyor.

# Cuties şık APK 11.7.697 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para] Özellik:

Dünyamızın sıradanlığının ötesinde, Blackies adı verilen minik, tüylü yaratıklar yaşıyor. Asla pes etmiyorlar ve her zaman kendilerini daha iyi hale getirmeye çalışıyorlar. Mantıksal düşünceye ve zekaya her şeyden çok değer verirler. Siyahiler, iyi bir bulmaca için hayatlarında her zaman yer bulabilirler. Bir anlamda Blackie'lerin hayatları bir bilmecedir. Ne düşünürlerse düşünsünler, ne yapmayı hayal ederlerse etsinler, oyunlarının kurallarına her zaman titizlikle uyarlar: Kural 1: komşunun üzerinden atla Kural 2: yalnızca bir Blackie kalacak Ve her başladıklarında Bir oyun oynandıktan sonra Siyahiler pervasızca birbirlerinin üzerinden atlamaya başlarlar ve her biri bayraklı meydanda kalan kişi olmayı umar. Siyahiler bulmacaları birbiri ardına çözerek mantıksal yeteneklerini geliştirir ve kolektif zekalarını zenginleştirir. Bunu neden yapmaları gerekiyor? Bir çeşit planları olabilir mi? Bunu söylemek hala zor ama akıllarında ne olabileceğini kim bilebilir? Yeni oyun modu: Sibirya Macerası Sevimli Blackie'lerle klasik 3'lü eşleştirme oyununa dalın. Onları kardan kurtarın ve altın ve değerli taşlar toplayın! 500'den fazla seviye.

Tam bir yaratım, bir nesne veya yaratık oluşturan tüm bileşenleri içerir. Maddi evrende yaşayan bir varlık yaratılmadan önce, annenin rahminin içindeki bir embriyodan gelişir.
Sadece ihtiyacı olanları kurtarmayın - kalplerini de iyileştirmeye yardımcı olun.
Düzgün çalışmak için mantık ve birlik gerektirirler.
Mutlu bir dünya yaratmak bina gerektirir.
Sevimli tüylerin bir dünyasını deneyimlemek için Cuties modunu indirin.
Yeni bir evin inşa edilmesi gerekiyordu.
Kullanabileceğiniz kaynak sayısını en üst düzeye çıkarın.
Keşfetmek için bol miktarda seviye.
Yüksek kaliteli görseller ve sesler ekstra zevk sağlar.

# Nasıl indirilir ve kurulur Cuties şık APK 11.7.697 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Cuties modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Cuties mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Cuties indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Cuties arayın.

# Tam Özellikler Cuties şık APK 11.7.697 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut104.6MB
versiyon11.7.697
Sürüm Kodu697
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinACCESS_NETWORK_STATE INTERNET POST_NOTIFICATIONS AD_ID WAKE_LOCK RECEIVE ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_AD_ID C2D_MESSAGE BILLING BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
Min Sdk19
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Ekran donanımı özellikleri:
Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönünü kullanmasını gerektirir.
Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.:

Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Cuties şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Cuties şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 34

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (34)

 • Z

  @Anonim   2023-04-01 03:41:24

  Kimden:ZA   cihaz:SM-A307FN   OS:android 11
  fake,i rly needed this(disappointment)
 • R

  @Anonim   2022-12-27 03:20:07

  Kimden:RU   cihaz:220333QNY   OS:android 12
  не работает мод вообще
 • G

  @Anonim   2022-05-10 07:49:54

  Kimden:GT   cihaz:ANE-LX3   OS:android 9
  Nl funciona pipi kakaa
 • E

  @Anonim   2021-06-07 23:02:37

  Kimden:EG   cihaz:PGN518   OS:android 5.1
  very good ☺️☺️
 • C

  @Anonim   2021-05-02 19:55:34

  Kimden:CZ   cihaz:SM-A605FN   OS:android 10
  #HappyMod# super #free fire#
 • B

  @Anonim   2021-02-25 22:37:06

  Kimden:BR   cihaz:SM-J260M   OS:android 8.1.0
  ...........................
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Cuties şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Cuties

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Cuties şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (168) Sürümler of Cuties şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Cuties şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme