HappyMod › Games › Books & Reference › Daily Random Facts Mod
Daily Random Facts Mod

Daily Random Facts şık APK 4.54.2 [Ücretsiz satın alma][Kilitli][Ödül][Mod speed]

Güncelleme açık: 2024-05-15

Daily Random Facts şık değiştirilmiş bir versiyonudur Daily Random Facts tarafından geliştirildi Monkey Taps Llc. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Oyun Hızı Hack / ReklamsızPremium'un kilidi açıldı... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Daily Random Facts 4.54.6 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıDaily Random Facts şık APK 4.54.2 [Ücretsiz satın alma][Kilitli][Ödül][Mod speed]
versiyon4.54.2
Güncelleme açık2024-05-15
Boyut103.29 MB
Mod BilgisiOyun Hızı Hack / ReklamsızPremium'un kilidi açıldı
geliştiriciMonkey Taps Llc
Ringtone İndirOne Piece Ringtone
KategoriBooks & Reference
Google Play'den edininDaily Random Facts
Orijinal apk'yı indirinDaily Random Facts (103.29 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Vocabulary - Learn words daily şık APK
Daily Random Facts şık APK
Loving Kindness şık APK
Bağlantılar İndir:

Daily Random Facts şık APK 4.54.2 [Ücretsiz satın alma][Kilitli][Ödül][Mod speed]

Hızlı indirme (16.2 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (103.29 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

One Piece Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Daily Random Facts şık APK 4.54.2 [Ücretsiz satın alma][Kilitli][Ödül][Mod speed]

Oyun Hızı Hack / Reklamsız
Premium'un kilidi açıldı

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Premium sürümün çekici özellikleri, daha büyük ve farklı bir kapağa sahip olmasıdır.

Facts Premium, temel sürüm üzerinde ek özelliklere sahiptir. Sizi rahatsız eden tüm reklamları kaldırır ve hatta hiçbirinin spam ile ilgili olmadığından bile emin olur. Bu uygulama, kullanıcılarına en değerli anılarını kurtarmak için ayrı bir alan sağlar. Bu, tasarım seçeneklerinde de özelleştirilebilir ve sınırsızdır. Ayrıca, uygulamanın yazı tipi ve rengi istendiği gibi değiştirilebilir.

# Harika olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı

Evren hakkındaki yeni bilgiler günlük rastgele gerçeklerle kullanılabilir hale gelir. Süper zekaya giden bu yolu seçen herkes hayallerini gerçekleştirecektir. Herhangi bir zamanda, her zaman ve her yerde bilgilere erişerek her şeyi öğrenebilirsiniz. Bilgi ustalığınız sizi herhangi bir kalabalığın vazgeçilmez bir parçası haline getirir.

# Son derece çeşitli ve kullanışlı keşif içeriği.

Bilgimiz için farklı konular oluşturarak, insanların kafa karıştırıcı bilgilerde kolayca gezinmelerine yardımcı oluruz. Her gün yeni şeyler öğrenerek, beyin yüzeyine daha fazla kat ekleyebilir. İnsanlar keşfedilmemiş bir yerin derinliklerini keşfederken bu kategorileri kolayca bulabilirler. Hem iyi hem de kötü günlerin tarihini yakalamak bir bonus. Bu deneyimin derinliği nedeniyle, insanlar bedenleri ve zihinleri hakkında en samimi ayrıntıları ortaya çıkarabilirler.

# Bu başlık altında ek özellikler listelenmiştir.

Bu uygulamaya günlük olarak erişmek, kullanıcıların sınırsız miktarda bilgi öğrenmesini sağlar. Bu kategorilerdeki bilgiler, hayvanlardan bitkilere ve tarihlere kadar dünyanın her yönünü kapsar. COME to The Facts'ın premium sürümü ile, en sevilen gerçeklerinizi reklam olmadan kullanılabilir tutabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uyacak şekilde arayüzün yazı tipini ve rengini değiştirebilirsiniz. Bu sizin için öğrenme deneyimini geliştirmeye yardımcı olur. Bu programla, kitleler arasında en bilgili dahi olabilirsiniz.

# Bir dizi ilginç gerçekleri birleştirmek için günlük rastgele gerçekler modunu indirin.

Günlük rastgele gerçekler, bir kişinin ilgi alanlarına veya sevgisine göre seçilebilecek çeşitli ilginç konular sağlar. Dünya çapında birçok bilim ve kültürel konu var. Alternatif olarak, kullanıcılar günlük rastgele gerçeklerin yönergelerine göre gerçekleri seçebilir. Başlamak için, telefonunuzda görülebilecekleri gerçekleri görüntüleyin. Telefonumu kullanırken hemen dikkat çeken yerler seçmenizi öneririm. İdeal olarak, her sabah dikkatimi çekmek için ilginç bir gerçek ortaya çıkıyor. Her gün yeni şeyler öğrenmek heyecan verici bir deneyimdir. Gününüze başlarken beklenmedik gözlemler arayın.

# Bu çalışma çok çeşitli konuları kapsamaktadır.

İlgi alanlarınız, çalıştığınız gerçeklerin konusuna göre kategorize edilebilir. Bunlar bilim, insan vücudu ve çevre gibi temel bilgilerden hayvanlar, bitkiler ve yaşam ipuçları gibi daha özel çıkarlara kadar uzanmaktadır. Bir kerede çalışmak için birden fazla konu seçebilirsiniz. Belirli bir konu hakkında herhangi bir bilgi akıllı telefonunuzda rastgele görünür. En doğru ve kaliteli görüntülerle birlikte gelir. Bu bilgi standart gerçeklerden daha nadir ve daha doğrudur. Bu gerçekleri arkadaşlarınıza sağlamak, onları başarı için hazırlamak gibidir. Ayrıca, öğrenmeleri neredeyse imkansız.

# Bir widget olarak elverişli dahil.

Widget sisteminin estetik açıdan hoş tasarım, cazip özelliklerine uygun bir şekilde eşlik ediyor. Telefondaki herhangi bir yerde görünebilen uygulama benzeri küçük bir sürüm olarak işlev görür. Akıllı telefonlar, çoğu insanın düzenli olarak kullandığı uygun ve kullanışlı araçlardır. Bununla birlikte, zaman kısıtlamaları nedeniyle çok sık kullanıldıklarında rahatsız edici olabilirler. Bu nedenle, insanların gerçeklerini telefonlarında güncel tutmak için widget'lara ihtiyaçları vardır. Bu widget'lar gerçekleri ve ilgili görüntüleri gösterir. Widget'ınızı her gün değiştirerek yeni heyecan verici gerçekler öğrenmeye devam edeceksiniz. Her gün büyüyen bilgi tabanınıza katkıda bulunan hızlı, gerçek gerçekleri alın.

# Sizin için önemli olan ayrıntıları kişisel olarak seçin.

Rastgele Gerçekler, kullanıcılara gerçekler için farklı renk seçenekleri sunan bir mobil uygulamadır. Özelliği sayesinde yazı tipleri arasında da değiştirilebilir. Herkes bu uygulamayı günlük olarak kullanabilir ve ilgi alanlarından veya ruh halinden bağımsız olarak tadını çıkarabilir. İnsanlar güzellik ve bilgi ister. Bu nedenle, duvar kağıdını daha canlı renklere dönüştürmek anlamlı akademik başarılar için önemlidir. Bir odaya çekici bir duvar kağıdı eklemek, insanları yeni bilgi edinmeye ve anlamaya teşvik eder. Yalnızca bildiğiniz bilgileri açığa çıkararak günlük olarak yeni konuları öğrenme ihtiyacını ortadan kaldırır. Herkesin öğrenebileceği gerçeklerle herkesi şaşırttı. İnsanlar yeni şeyler öğrenmek için kolay ve ilginç bilgilere ihtiyaç duyarlar. Günlük rastgele gerçekler bunu birçok kullanıcıyı çeken erişilebilir bir formatla gerçekleştirir. Sakin bir duruma dönüşürken dünya hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Günlük rastgele gerçekler, insanlara özlü, ancak doğru yaklaşımı ile daha fazla bilgi edinmeleri için ilham verir. Bu mod, bilgiyi basit ve doğrudan bir şekilde birleştirerek dünyadaki değişen her şeyden güncel kalmanıza yardımcı olur. ———

# Daily Random Facts şık APK 4.54.2 [Ücretsiz satın alma][Kilitli][Ödül][Mod speed] Özellik:

Bilgi Güçtür. Her gün ilginç şeyler öğrenin ve Günlük Rastgele Gerçekler ile herkesi şaşırtın! Eğlenceli ve ilginç gerçekleri öğrenmek için bildirimler alın. Herkesin sizin süper akıllı olduğunuzu düşünmesini mi istiyorsunuz? Gerçeklere ilişkin benzersiz bilginizle başkalarını şaşırtın ve kalabalığın arasından sıyrılın. Veya her gün ilginç bir şeyler öğrenmeye çalışın. Günlük Rastgele Gerçekler ile çok eğleneceksiniz, bu yüzden bugün ücretsiz olarak deneyin! Aşağıdaki gibi kategorilere ayrılmış binlerce gerçeği ve ilginç içeriği keşfedin: - İnsan vücudu gerçekleri - Tarih tarihleri ​​- Hayvanlar hakkında gerçekler - Yaşam tüyoları - Çocuklar için gerçekler - Sporla ilgili gerçekler - Trivia soruları ve yanıtları - Bilim gerçekleri - Bilmeceler... Ve çok daha fazlası! Ve şimdi Facts Premium ile şunları yapabilirsiniz: + Reklamları Kaldır + Favori Gerçeklerinizi Kaydedin + Yazı Tipini ve Renkleri Değiştirin + Gerçekleri Word'e göre Arayın + Kategorilerde seçilmiş Gerçeklere Göz Atın

Premium sürümün çekici özellikleri, daha büyük ve farklı bir kapağa sahip olmasıdır.
Harika olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı
Son derece çeşitli ve kullanışlı keşif içeriği.
Bu başlık altında ek özellikler listelenmiştir.
Bir dizi ilginç gerçekleri birleştirmek için günlük rastgele gerçekler modunu indirin.
Bu çalışma çok çeşitli konuları kapsamaktadır.
Bir widget olarak elverişli dahil.
Sizin için önemli olan ayrıntıları kişisel olarak seçin.

# Nasıl indirilir ve kurulur Daily Random Facts şık APK 4.54.2 [Ücretsiz satın alma][Kilitli][Ödül][Mod speed]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Daily Random Facts modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Daily Random Facts mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Daily Random Facts indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Daily Random Facts arayın.

# Tam Özellikler Daily Random Facts şık APK 4.54.2 [Ücretsiz satın alma][Kilitli][Ödül][Mod speed]

// İndirme Bilgileri //

Boyut103.3MB
versiyon4.54.2
Sürüm Kodu200297
Langen

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE SET_ALARM VIBRATE WAKE_LOCK WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE BILLING RECEIVE_BOOT_COMPLETED READ_PHONE_STATE ACCESS_MEDIA_LOCATION SET_WALLPAPER HIGH_SAMPLING_RATE_SENSORS SCHEDULE_EXACT_ALARM POST_NOTIFICATIONS AD_ID RECEIVE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE ACCESS_ADSERVICES_AD_ID ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_TOPICS FOREGROUND_SERVICE BIND_APPHUB_SERVICE ACCESS_WIFI_STATE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION QUERY_ALL_PACKAGES
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Bir uygulamanın, kullanıcı için bir alarm ayarlamak üzere bir Niyet yayınlamasına izin verir.
Titreşime erişim izni verir.
İşlemciyi uzak tutmak için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
uyku veya ekran karartmasından.;Uygulamaya, sistem önyüklemeyi tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.;Uygulamaların duvar kağıdını ayarlamasına izin verir.;Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.:

DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama biriminden okumasına izin verir.
TELEFON:
Cihazın telefon numarası, mevcut hücresel ağ bilgileri, devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı Telefon Hesaplarının listesi dahil olmak üzere telefon durumuna salt okunur erişime izin verir.
Min Sdk24
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK34
Hedef SDK Txt34
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları160, 240, 280, 320, 420, 480, 560, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de beyan etmenize gerek yoktur.#Uygulama, Mobil İletişim için Küresel Sistem (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır:

.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Daily Random Facts şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Daily Random Facts şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 46

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (46)

 • F

  @Anonim   2024-01-19 10:49:11

  Kimden:FR   cihaz:22031116BG   OS:android 13
  work
 • F

  @Anonim   2023-12-23 03:06:52

  Kimden:FR   cihaz:22031116BG   OS:android 13
  working
 • F

  @Anonim   2023-11-22 07:21:52

  Kimden:FR   cihaz:22031116BG   OS:android 13
  working
 • U

  @Anonim   2023-11-13 17:02:59

  Kimden:US   cihaz:CPH2239   OS:android 11
  so far so good
 • S

  @Anonim   2022-03-17 22:24:54

  Kimden:SA   cihaz:MAR-LX1M   OS:android 10
  مادري وش يبي . شكله معلومات انقليزي..
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Daily Random Facts şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Daily Random Facts

 • G

  @Anonim   2021-09-04 20:28:10

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A305F   OS:android 11
  need the app with unlocked premium service theres more to learn
 • U

  @Anonim   2021-08-31 18:19:21

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi M2004J19C   OS:android 10
  The premium version. bsnshnsnnajsjjsjsjsbsbehshshsjsnsnsnsnsnsn
 • G

  @Anonim   2021-08-29 07:40:32

  Kimden:GB   cihaz:OPPO CPH1909   OS:android 8.1.0
  Pro, premium, free, unlocked and all no advertisements
 • G

  @Anonim   2021-06-19 05:00:05

  Kimden:GB   cihaz:Sony G3311   OS:android 7.0
  Please make the premium free so we can have more categories unlocked and themes without having to watch lots of videos for it
 • G

  @Anonim   2021-05-02 10:57:50

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A105G   OS:android 10
  would like the premium version it opens more categories please
 • G

  @Anonim   2021-04-13 13:58:45

  Kimden:GB   cihaz:Xiaomi Redmi Note 5 Pro   OS:android 9
  please upload this one. This is the source of good knowledge. and we can get a lot of information which can be share with others also..
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Daily Random Facts şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (74) Sürümler of Daily Random Facts şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Daily Random Facts şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme