HappyMod › Games › Casual › Dice Dreams™️ Mod
Dice Dreams™️ Mod

Dice Dreams™️ şık APK 1.61.0.12513 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-05-26

Dice Dreams™️ şık değiştirilmiş bir versiyonudur Dice Dreams™️ tarafından geliştirildi Superplay. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Dice Dreams™️ Mod APK 1.61.0.12513... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Dice Dreams™️ 1.61.0.12513 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıDice Dreams™️ şık APK 1.61.0.12513 [Sınırsız para]
versiyon1.61.0.12513
Güncelleme açık2023-05-26
Boyut151.15 MB
Mod BilgisiDice Dreams™️ Mod APK 1.61.0.12513
geliştiriciSuperplay
KategoriCasual
Google Play'den edininDice Dreams™️
Orijinal apk'yı indirinDice Dreams™️ (187.37 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Dice Dreams™️ şık APK
Domino Dreams™ şık APK
Bağlantılar İndir:

Dice Dreams™️ şık APK 1.61.0.12513 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (187.37 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (187.37 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Dice Dreams™️ şık APK 1.61.0.12513 [Sınırsız para]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
Sınırsız rulo, madeni para, spin

Özellik V2 Özellik:
Menü

Özellik V3 Özellik:
1. Sınırsız rulo
2. Sınırsız para

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Dice Dreams™️ şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Bu makalede Dice Dreams hakkında bilgi edinin.

Kaydolun ve Zar Dreams maceranıza başlayın. Ayrıca, fazla düşünülmeyen arcade oyunları gibi stressiz beyin güçlendirici oyunlar oynamaktan zevk alıyorum. Ayrıca, arkadaşlarımla konuşmak, onlarla oynamak, yemek ve uyumak için zaman harcamama izin veren parlak arcade oyunlarını da seviyorum. Artı, her gün ailemle konuşmayı seviyorum. Şu anda sahip olduğum Dice Dreams'e benzer tek mobil oyun Dice Dreams. Herhangi biriniz bu oyunu henüz oynadınız mı?

# Arka fon

Bob onunla hatırlatmak için Korsan Kral Adası'na gider. Bir zamanlar Bob, memleketinin kasabasının komşu bir adadan hainler tarafından işgal edildiğini fark eder. Daha sonra çalınan krallığı yeniden kazanmak için savaşmak için arkadaşlarıyla bir yolculuğa çıkıyor. Bob, bir grup arkadaşını hızlı bir şekilde sadece sihirli bir zar tahtası ve güçlü bir irade ile bir araya getirdi. Bununla birlikte, yüzleşmeyi, savaşmayı ve ona kaybedilen her şeyi geri kazanmayı planladı. Yeni bir macera Bob'un kararıyla başlıyor.

# Zar hayalleriniz neyi temsil ediyor?

Ekstra fonlar için diğer krallıklardaki başarılı sapan atışlarından elde edilen altın paraları vurun. Altınlarını kendiniz olarak kullandığını iddia edin, daha sonra silahları iyileştirerek, yeni görevler açarak ve yeni düşman türleriyle savaşarak oyun boyunca ilerleyin. Bob sadece savaşmak ya da oyuna girmek değil. Magic Dice tahtasını yuvarlamak ve rakiplerinden para almalı. Buna ek olarak, mücevherleri ve isyancıların Bob'a saldırması gerektiğini bulmak zorunda. Sonra, Bob isyankar konuları yenmeli ve tahtını geri almalı - daha sonra kendi krallığını istediği şekilde yaratabilir. Oyun boyunca, her aşamada hata yapılmadığına dair güvence sağlayan oyun içi ek açıklamalar vardır. Zarın her rulosu, sonucun bir göstergesini sağlar; Daha güçlü grevlerle, rakibin cennete ibadet etme olasılığının artmasına neden oldu. Oyunun sonu olmadığı için, krallığınız başarılı bir şekilde kurulduğunda memnun hissediyorsunuz. Ya da çabalarınız engellendiğinde memnun olmazsınız. Her iki durumda da bu, hazinelerini çalarak ve düşman krallığı tonlarca altın parayla ateşleyerek başka bir krallığı ele geçirebileceğiniz anlamına gelir. Hedefe ateş etmek için acele ederek, silahınızı ateşlemeye hazırlanırken dikkatli olun. Düşmanlar bir karşı saldırı başlatabilir ve ateş etmek üzere olduğunuz mermiyi engelleyebilir. Bu, amaçlanan çekim eyleminizi durdurur ve sizi savunmasız bırakır. Daha fazla krallık toplayarak, bir oyuncu daha öforik ve muzaffer olur. Oyunun etkisi o kadar önemli hale geldi ki, şaşırtıcı büyük, müreffeh ve tüm beklentilerin ötesinde bir krallık oluştu. Dice Dreams'in eğlenceli güzelliği, oyun sırasında arkadaşlarla bağlantı kurma yeteneğinden gelir. Facebook arkadaşlarınızı oyunu oynamaya davet ederek, renkli ve ilgi çekici mini oyunlarla etkileşime girebilirler. Dice Dreams'in düşman yapma özelliği nedeniyle, oyuncular arasında popüler. İstedikleri kadar düşmanlar yaratırlar, çünkü bu onlara yüksek stimülasyon seviyeleri üzerinde daha yüksek bir kontrol sağlar. Ayrıca birbirleriyle rekabet etmeye ve yeteneklerini test etmeye teşvik eder.

# Sesli ve görsel öğelerle daha fazla oyun içi eğlence ekleyin.

Retro tarzı grafikler, şirin tombul karakterlerle birleştiğinde bu oyunu oynamak için çok eğlenceli hale getiriyor. Çeşitli çevredeki manzaralar, karakterlerin yeni şeyler keşfetmesi için birçok fırsat sağlar. Bu benzersiz ortamlar aynı zamanda güzel manzaralarla takdir için geniş bir fırsat sağlar. Dice Dreams 'Krallıkları oyunun yuvarlak evcil karakter estetiğine iltifat ediyor. Her krallık birçok renk, kale kümesi ve farklı şekiller tarafından oluşturulur. Her birini fethetmek, oyunculara finansal ve hazine kazançları duygusu verir. Bu oyun canlı bir ritim ile ılımlı bir arka plan müzik sunuyor. Bu, oyunun çok fazla dövüş veya yoğun olmadığı, ancak oyuncuları oynamaya devam etmek için motive ve heyecanlı tutacak kadar. Ayrıca, oyun zar ruloları oynayarak, diğer krallıkları çekerek veya yakarak birçok ilginç etki sağlar.

# Hangi dünyada çeşitli renklerde varsınız?

Dice Dreams'te Bob, hikayenin ana karakteri ve odağıdır. Bob, Krallık'tan kişisel bir yolculuk yapmak için ayrıldığı için uzun bir süre boyunca gerçekleşir. Bu biraz iş içeriyor, çünkü Bob yolculuğunun bir parçası olarak Domuz Kral Harikalar Diyarı'na gitmeli. Geri döndükten sonra, düşmanın uzun süredir bağlı evini yok etmesine tanık olur. Bu Bob'u şok ve sürprizler.

# Chance Dice Games aracılığıyla daha fazla para kazanın.

Dice Dreams'in onu çevreleyen garip koşullardan rahatsız olmayan devasa zar oyununa giriyorsunuz. Oyunun organizatörleri, etkinliklerini bozduğunuz için çileden çıkarıldı, ancak onları görmezden gelirsiniz ve bunun yerine değerli evinize zarar verene meydan okursunuz. Bir kalıp her yuvarlandığında altın paralar, silah sistemleri veya yüksek sınıf evler kazanabilirsiniz.

# Nereye gidersem gideyim yeni müttefikler bana eşlik ediyor.

Dice Dreams, oyuncuların acımasız bir dünyada bağlantı kurmasına, ikna etmesine ve müttefikleri çekmesine yardımcı olur. Birlikte, oyuncular şehirde yeni, mükemmel, en etkileyici bir krallık inşa etme çalışmalarıyla birbirlerini omuzlayabilirler. Zar Savaşı Şampiyonasını kazanmak her zamankinden daha kolay ve daha yakın.

# Krallık Krallık savaşır.

Bir krallık inşa etmek için şanslı sonuçlar veren paraya, mücevherlere ve zarlara ihtiyacınız var. Ordunuzu düşmanlarınızı yenmek ve krallıklarını parçalamak için de kullanabilirsiniz. Bu, kurbanlarınızdan para, altın ve diğer varlıkları çalmanıza izin verecektir. Ayrıca, zar gibi şeyleri kurbanlarınızın elinden alması için bir fırsat verir. Bunun nedeni, düşüşlerinin zor kazanılan parayı ve değerli taşlarını kaybetmelerine neden olmasıdır.

# Zorluk ne kadar zor olursa, ödül o kadar büyük olur.

Siz ve müttefikleriniz, yasadışı yollarla kendi altınızı elde etmek için soygun planlama oturumundan önce zamanınızı kullanıyorsunuz.

# Dice Dreams™️ şık APK 1.61.0.12513 [Sınırsız para] Özellik:Dice Dreams™️ is a popular mobile game that has taken the gaming world by storm. The game is available on both the Android and iOS platforms and has amassed millions of downloads. The game has a unique concept of combining dice rolls with various challenges and building a city that houses the player's city. The game features various characters, challenges, and gameplay modes, making it an exciting and engaging experience.

The recently developed Dice Dreams™️ Mod Menu adds a whole new dimension to the game by unlocking hidden features and providing players with powerful tools that allow them to advance more quickly. The mod menu is created by independent developers, and it is regularly updated to maintain its compatibility with the game.

Currently, the mod menu provides the player with many benefits. It allows players to unlock every dice in the game from the beginning, including rare dice. This feature allows players to not only have a wide range of dice to choose from but also to perform better in the game in terms of their strength and ability to win battles. Additionally, the mod menu also provides players with unlimited coins, gems, and VIP access to the game.

The mod menu provides the ability to choose between three different dice roll styles: easy, medium, and hard. This feature is incredibly useful, especially when players want to test their luck against harder challenges. Moreover, it is possible to modify the speed at which the dice is rolled-up or down, providing players with a more comfortable gameplay experience.

Finally, the mod menu also adds an "auto-play" feature that automatically takes actions for the player, leaving them free to focus on other tasks. This feature is useful for players who need to perform repetitive tasks, and it’s also beneficial for players who are looking for a break from the game.

In conclusion, the Dice Dreams™️ Mod Menu is an excellent addition to the game. It enhances the player's experience by providing them with valuable tools that allow them to progress quickly in the game. The mod menu also adds value to the game by unlocking hidden features, such as rare dice, and allowing players to enjoy the game better. If you're a fan of Dice Dreams™️, the mod menu is a must-have.

Dice Dreams'e hoş geldiniz! Facebook arkadaşlarınıza ve dünyanın dört bir yanındaki oyunculara katılın - Sihirli tahtada Zar Atın, Madeni Paraları Çalın, Arkadaşlarınıza Saldırın, Destansı Krallığınızı kurun ve maceralı bir yolculuğa çıkın!Adının ilk ismi olan The Legend Behind The DiceBob, geri döndü. Korsan Kral'ı ziyaret ettiği bir yolculuktan sonra tahta krallığı, sadece sevgili evinin saldırıya uğradığını ve basıldığını bulmak için. Cesur Bob zar atmaya ve düşmanlarıyla kafa kafaya çarpışmaya karar verdi. Arkadaşlarını topladı ve birlikte krallığını yeniden inşa etmek, intikam almak ve bir kez daha hiper büyülü zar tahtasının ustaları olmak için bir maceraya atıldılar. Ustalar mı? Viking Köyleri, Korsan Adaları ve diğer rüya gibi tahtalardan geçerek onları zafere geri getirecek misin? Mısın? pleeease? Özellikler: arkadaşlarınızla ÜCRETSİZ oynayın Dünyanın her yerinden oyuncularla ücretsiz aksiyona katılın ve sosyal ağınızla oynayın. Arkadaşlarınızın panolarını yağmalayın ve onlara Zar Rüyası patronunun kim olduğunu gösterin Facebook arkadaşlarınızı destansı eğlenceye katılmaya davet edin! At ve Kazan Tahtadaki zarları at, Altın Paralar Kazan ve krallığını kurmak için değerli taşlar topla! Diğer Krallıklardan Saldırın ve Çalın Düşmanlarınıza veya sosyal ağ arkadaşlarınıza saldırın; sadece sapanını nişan al ve ateş et ve yağmala! Diğer krallıklardan çalarak ve onların hazinelerini HAZİNİNİZ yaparak Altın kazanın Krallığınıza saldıranlardan intikam alın. O ****'ler onlara neyin çarptığını asla bilemeyecek! Dice Dreams'te destansı bir zamana hazır olun: tahtalar oluşturmanıza, arkadaşlarınıza saldırmanıza ve bununla övünmenize olanak tanıyan çok oyunculu oyun!Dice Dreams, tüm cihazlarda ücretsizdir. uygulama satın alımları. Özel teklifler ve bonuslar için Facebook'ta Dice Dreams'i takip edin! https://www.facebook.com/DiceDreams/ Sorun mu yaşıyorsunuz? Lütfen [email protected] adresinden e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin.

Bu makalede Dice Dreams hakkında bilgi edinin.
Arka fon
Zar hayalleriniz neyi temsil ediyor?
Sesli ve görsel öğelerle daha fazla oyun içi eğlence ekleyin.
Hangi dünyada çeşitli renklerde varsınız?
Chance Dice Games aracılığıyla daha fazla para kazanın.
Nereye gidersem gideyim yeni müttefikler bana eşlik ediyor.
Krallık Krallık savaşır.
Zorluk ne kadar zor olursa, ödül o kadar büyük olur.

# Nasıl indirilir ve kurulur Dice Dreams™️ şık APK 1.61.0.12513 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Dice Dreams™️ modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Dice Dreams™️ mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Dice Dreams™️ indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Dice Dreams™️ arayın.

# Tam Özellikler Dice Dreams™️ şık APK 1.61.0.12513 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut151.2MB
versiyon1.61.0.12513
Sürüm Kodu12513
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-SG zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinACCESS_NETWORK_STATE INTERNET SYSTEM_ALERT_WINDOW WAKE_LOCK ACCESS_WIFI_STATE BILLING READ_EXTERNAL_STORAGE AD_ID POST_NOTIFICATIONS BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE RECEIVE C2D_MESSAGE RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Bir uygulamanın, diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranı kapatmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.
karartmadan.;Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.;Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.:

DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
Min Sdk24
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin üst kümesidir. Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Dice Dreams™️ şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Dice Dreams™️ şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 33

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (33)

 • F

  @Anonim   2023-06-08 20:02:06

  Kimden:FR   cihaz:SM-A305F   OS:android 11
  elle veut pas installer qui peut m'aider
 • B

  @Anonim   2023-06-07 13:24:22

  Kimden:BE   cihaz:SM-G990B   OS:android 13
  cool Raoul yes yessssssssssssssssssss
 • U

  @Anonim   2023-06-05 05:26:37

  Kimden:US   cihaz:Nokia G21   OS:android 13
  good
 • F

  @Anonim   2023-06-03 02:52:27

  Kimden:FR   cihaz:SM-G960F   OS:android 10
  fdrwtcibonononobivuff4s3stxuvobonp
 • R

  @Anonim   2023-06-02 05:27:56

  Kimden:RO   cihaz:SM-G970F   OS:android 12
  e frumos jocul inima me sa scimbat
 • U

  @Anonim   2023-06-01 07:12:27

  Kimden:US   cihaz:moto g stylus (2021)   OS:android 11
  no carga xddddddddddd
 • F

  @Anonim   2023-05-31 14:34:18

  Kimden:FR   cihaz:SM-G985F   OS:android 13
  super jeux waaaaaaaaw
 • F

  @Anonim   2023-05-29 04:58:31

  Kimden:FR   cihaz:M2101K6G   OS:android 13
  123456789ramiiiiiiiii
 • E

  @Anonim   2023-05-28 08:16:12

  Kimden:EG   cihaz:21061119BI   OS:android 12
  qwertyuioplkjhgfdsazbhgffhjhfd
 • F

  @Anonim   2023-05-27 00:03:50

  Kimden:FR   cihaz:Note_1   OS:android 9
  best game in the World
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Dice Dreams™️ şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Dice Dreams™️

 • A

  @Anonim   2023-03-13 15:09:59

  Kimden:AU   cihaz:Google Pixel 6 Pro   OS:android 13
  The latest mod is not working, can't be installed.
 • U

  @Anonim   2023-02-27 01:04:25

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A515F   OS:android 11
  999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999
 • U

  @Anonim   2023-02-18 02:08:34

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi M2012K11AG   OS:android 11
  I need Dice dreams mod I want play and let myself happy and make the smile on my face that is what I want
 • U

  @Anonim   2022-12-10 23:56:08

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A136U   OS:android 12
  I love dice dreams but my account was suspended can you fix my account without oh no! your account was suspended screen please happymod!
 • U

  @Anonim   2022-12-09 01:50:36

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A107F   OS:android 11
  ýyyuuuuuijjjbbbbbnmmmmbhhgvvbbbbbbnnnjnnnnnnnbbhkmmmmmmiijbbb
 • U

  @Anonim   2022-11-11 19:31:22

  Kimden:US   cihaz:LGE LM-V510N   OS:android 12
  тохроарлаалрахооахриххрароааорөхоорхааахрхасаххххххххххрррооооорррхххаааооооүүдоорррриирррррх&÷&÷&÷&÷&÷&#=&÷*÷♥×♥÷♥×♥÷♥×♥×♥×♥×♥÷÷♥÷♥÷♥××*×.~~.#****^^ообоблблыдбдөобоблөоөолөлдбдбдбббббөу
 • G

  @Anonim   2022-10-15 04:19:50

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-G991B   OS:android 12
  need max money 555,555,555 ain't max need it 2 be 999,999,999,999 please .............. .... ....thanks
 • E

  @Anonim   2022-09-19 12:54:46

  Kimden:EG   cihaz:Xiaomi M2010J19SG   OS:android 10
  نعغلقققققفڤففففاتنميميمينينيتيتستستستستستنسنؤمؤكؤكؤكرححرحركركرك
 • P

  @Anonim   2022-08-28 06:22:01

  Kimden:PL   cihaz:Xiaomi Redmi Note 8 Pro   OS:android 9
  pls New version !!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • U

  @Anonim   2022-08-20 01:00:11

  Kimden:US   cihaz:realme RMX3363   OS:android 11
  bsbbsbsbsvbssannanansbdbdbbdbdban avshd w abdnenw sbdheh
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Dice Dreams™️ şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (62) Sürümler of Dice Dreams™️ şık

 • Dice Dreams™️ Mod Apk 1.61.0.12513 [Sınırsız para]

  Dice Dreams™️ Mod Apk 1.61.0.12513 [Sınırsız para]

  1. Sınırsız rulo
  2. Sınırsız para
 • Dice Dreams™️ Mod Apk 1.60.4.12362 [Sınırsız para]

  Dice Dreams™️ Mod Apk 1.60.4.12362 [Sınırsız para]

  1. Sınırsız rulolar // Bunu açtıktan sonra modun etkili olması için zarları bir kez yuvarlayın
 • Dice Dreams™️ Mod Apk 1.60.3.12274 [Sınırsız para]

  Dice Dreams™️ Mod Apk 1.60.3.12274 [Sınırsız para]

  1. Unlimited Rolls (You can still roll the dice even if run out of rolls)
 • Dice Dreams™️ Mod Apk 1.60.2.12189 [Sınırsız para]

  Dice Dreams™️ Mod Apk 1.60.2.12189 [Sınırsız para]

  Sınırsız Rulo, Madeni Para, Döndürme
 • Dice Dreams™️ Mod Apk 1.56.1.11725 [Sınırsız para]

  Unlimited Rolls, Coins, Spin
  Dice Dreams™️Mod APK 1.56.1.11725 Unlimited Rolls Coins Spin, oyunculara modern bir dokunuşla klasik masa oyunu deneyiminin keyfini çıkarma şansı sunan bir mobil oyundur.
  Sınırsız zarla , madeni paralar ve döndürmeler mevcuttur, oyuncular herhangi bir kısıtlama olmaksızın oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirler.
  Oyun, madeni para toplamak ve bitiş çizgisine ulaşmak için zar atmayı ve bir karakteri tahta üzerinde hareket ettirmeyi içerir.
  Bununla birlikte Bu arada, üstesinden gelinmesi gereken çeşitli engeller ve zorluklar var.
  Oyun ayrıca, oyuncuları meşgul etmek için birden fazla oyun modu ve zorluk sunuyor.
  Öğrenmesi kolay oyun mekaniği ve çarpıcı görselleri ile Dice Dreams ™️Mod APK 1.56.1.11725 Unlimited Rolls Coins Spin, masa oyunu meraklıları için mutlaka denenmesi gereken bir oyundur.
 • Dice Dreams™️ Mod Apk 1.56.0.11525 [Sınırsız para][Kilitli]

  Sınırsız rulolar, madeni paralar, spin
  Dice Dreams ™ yan Mod APK, zarları yuvarlamanıza ve büyük kazanmanıza izin veren eğlenceli ve heyecan verici bir oyundur! Sınırsız rulolar, madeni paralar ve spinlerle, kaynakları tükenmeden saatlerce oynayabilirsiniz.
  Oyun, her biri kendi benzersiz tasarımı ve ödüllerine sahip çeşitli farklı zarlara sahiptir. Setleri tamamlamak ve bonus kazanmak için kart toplayın.
  Oyun boyunca ilerledikçe, yeni seviyelerin ve zorlukların kilidini açacak, size daha fazla fırsat sunacaksınız. Dreams ™ ✓ Mod APK, Dice Games'i seven herkes için bir zorunluluktur.
 • Dice Dreams™️ Mod Apk 1.53.2.10316 [Sınırsız para]

  Çok para, hareketler
  Dice Dreams v1.53.2.10316 Mod Apk, dünyayı fırtınaya götüren popüler bir mobil oyundur. Rakipleriniz.
  Bu oyunun MOD APK versiyonuyla, oyuncular sınırsız para hamlelerinin tadını çıkarabilirler, bu da para tükenmeden endişelenmeden zarları yuvarlayabilecekleri anlamına gelebilir.
  Bu, oyunu daha bağımlılık yapan ve ilgi çekici hale getirir Oyuncular için hareket yapmaya devam edebilecekleri ve zafer yollarını strateji oluşturabilecekleri için. Oyuncular, oyunun geliştiricileri oyun deneyimini geliştirmek için sürekli olarak yeni güncellemeler ve özellikler getiriyorlar. .10316 Mod APK, strateji ve masa oyunlarını seven herkes için kesinlikle denemeye değer eğlenceli ve heyecan verici bir oyundur.
 • Dice Dreams™️ Mod Apk 1.52.0.9933 [Sınırsız para]

  Sınırsız Zar Atma, Madeni Para, Döndürme
  Dice Dreams, oyuncuların zarlar, bulmacalar ve hazinelerle dolu büyülü bir dünyada bir yolculuğa çıkmalarına olanak tanıyan heyecan verici bir oyundur.
  Oyuncular farklı türde zarlar atacak, bulmacaları çözün ve oyunda ilerlemek için jeton toplayın.
  Dice Dreams v1.52.0.9933 MOD APK ile oyuncular sınırsız rulo, jeton ve döndürmenin tadını çıkararak oyunda ilerlemeyi ve gizli hazineleri ortaya çıkarmayı kolaylaştırabilir. .
  Oyun, oyunculara eğlenceli ve bağımlılık yaratan bir deneyim sunarak çarpıcı grafikler ve akıcı bir oyun sunuyor.
  Zar ve bulmacaların büyülü dünyasında heyecan verici bir maceraya atılmak için bugün Dice Dreams'i indirin ve oynayın.
 • Dice Dreams™️ Mod Apk 1.51.0.9432 [Sınırsız para][Sonsuz]

  Sınırsız rulolar, madeni paralar, spin
  Dice Dreams, yakın zamanda güncellenmiş bir sürüm V1.51.0.9432 Mod APK yayınlayan popüler bir mobil oyundur. /> Bu, oyuncuların oyunu oynarken artık kaynakların tükenmesi konusunda endişelenmeleri gerekmediği anlamına gelir. > Oyunun kendisi şans ve strateji unsurlarını birleştiren eğlenceli ve bağımlılık yapan bir oyundur. Genel olarak, Dice Dreams v1.51.0.9432 Mod APK, benzersiz ve heyecan verici bir oyun deneyimi arayan herhangi bir mobil oyuncu için olması gereken bir şeydir.
 • Dice Dreams™️ Mod Apk 1.50.1.9111 [Sınırsız para]

  Sınırsız Atma, Madeni Para, Döndürme
  Dice Dreams v1.50.1.9111 MOD APK (Sınırsız Atma Parası Döndürme), geniş bir takipçi sayısına sahip popüler bir oyundur. , ve döner, oynamayı daha eğlenceli ve heyecan verici hale getirir.
  Oyunun amacı zar atmak ve tahtada hareket ederek yol boyunca madeni para ve diğer bonusları toplamaktır.
  Oyuncular çark çevirebilir ve kilidi açılabilir karakterler ve özel yetenekler gibi bonuslar kazanın.
  Oyunun MOD APK sürümü, oyuncuların herhangi bir kısıtlama olmaksızın oyunun keyfini çıkarmasına olanak tanır.
  Genel olarak, Dice Dreams, saatlerce oynanış sunan eğlenceli ve eğlenceli bir oyundur. her yaştan kullanıcı için.
 • Dice Dreams™️ Mod Apk 1.48.2.8425

  Mod Menü / Ortak Paket / Altın Paket / Rüya Paketi
 • Daha...[+]

İlgili Modlar

İndiren kişiler Dice Dreams™️ şık ayrıca beğen...

 • King of Survival: Royale pixel unite battle ground Mod Apk 1.632 [Sınırsız para]
 • Card Master King Mod Apk 1.0.12 [Sınırsız para]
 • Bubble Shooter Mod Apk 124.0 [Sınırsız para][Unlimited]

  Bubble Shooter Mod Apk 124.0 [Sınırsız para][Unlimited]

  Aşk artmak için azalmaz
  Bubble Shooter MOD APK v124.
  birçok oyuncunun dikkatini çeken Android için popüler bir oyun.
  Oyuncuların eşleşmesi ve yok etmesi gereken bir bulmaca oyunudur. aynı renkteki baloncuklar.
  Her başarılı maçta oyuncu puan kazanır ve daha zorlu seviyelere geçer.

  Bubble Shooter'ın MOD APK sürümü sınırsız sevgiyle gelir, yani oyuncu can kaybetme endişesi olmadan istediği kadar raunt oynayabilir.
  Oyuncular canlarının tükenmesinden korkmadan acele edip strateji geliştirebildikleri için bu, oyunu daha eğlenceli ve daha az sinir bozucu hale getirir.

  Bubble Shooter MOD APK v124.0'ı (Sınırsız aşk) indirmek için Android kullanıcıları, uygulama mağazasını ziyaret edebilir veya güvenilir APK sitelerinden indirebilir.
  Yalnızca birkaç dakika süren kolay ve anlaşılır bir işlemdir. .
  Oyuncular daha sonra herhangi bir sınırlama olmaksızın oyunun ve avantajlarının keyfini sonuna kadar çıkarabilirler.

  Genel olarak, Bubble Shooter MOD APK v124.
 • Miga Town: My TV Shows Mod Apk 1.6

  Miga Town: My TV Shows Mod Apk 1.6

  Tüm içeriği değiştirin
  Miga Town: TV şovlarım v1.6 mod, popüler Miga Town oyun serisinin en son değişikliktir. Ayarlar ve Hikayeler.
  Miga Town ile: TV şovlarım v1.6 modunda, oyuncular oyundaki tamamen yeni hikayeler, karakterler ve ortamlar oluşturabilir, yeni ve kişiselleştirilmiş bir deneyim sağlayabilir.
  Bu değişiklik ekler Bir başka yaratıcı potansiyel seviyesi, oyun meraklıları için mükemmel bir dokunuş eklemek isteyen oyun meraklıları için mükemmel bir seçim haline getiriyor. Miga Town hayranları için olmazsa olmaz.
 • Miga Town: My School Mod Apk 1.5 [Kilitli]

  Miga Town: My School Mod Apk 1.5 [Kilitli]

  Tüm haritaların ve rollerin kilidi açıldı
  Miga Town My School, oyuncuların okul hayatını eğlenceli ve etkileşimli bir şekilde deneyimlemelerini sağlayan popüler bir simülasyon oyunudur.
  MOD APK sürüm 1.5 ile tüm haritaların ve rollerin kilidi açılır, oyunculara oyunun çeşitli etkinliklerine ve senaryolarına sınırsız erişim sağlıyor.
  Oyuncular, sınıfa katılmaktan spora katılmaya kadar, sanal okul ortamını sayısız şekilde keşfedebilir ve bu ortamla etkileşim kurabilir.
  Oyunda ayrıca özelleştirilebilir bir karakter oluşturucu bulunur , oyuncuların avatarlarını beğenilerine göre kişiselleştirmelerine olanak tanıyor.
 • She's My Vampire Mod Apk 2.0.1 [Ücretsiz satın alma]

  She's My Vampire Mod Apk 2.0.1 [Ücretsiz satın alma]

  Oyun Kremi
  1, Tüm seçenekler ücretsizdir Tüm seçenekler ücretsizdir (bu özellik açıktır)
  [Not] Oyun ilk kez çalışıyor, yüzen pencere yüzen seviyeye soracak, lütfen oyunu bulun Liste, açmayı seçin, oyunu açmaya gidin
 • Red Dot: Front Line Mod Apk 1.0.10 [Kilitli]
 • Geeks vs Gangsters - Idle Game Mod Apk 2.0.2 [Sınırsız para]
 • Gun Game - Arms Race Mod Apk 1.69 [Sınırsız para]
 • Kick King Mod Apk 1.0.2

  Altın azalmış kullanımından ziyade artmıştır
 • Daha...[+]

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme