HappyMod › Games › Action › 던전슬래셔 : 픽셀 액션 로그라이크 Mod
던전슬래셔 : 픽셀 액션 로그라이크 Mod

던전슬래셔 : 픽셀 액션 로그라이크 şık APK 0.713.2 [God Mode]

Güncelleme açık: 2024-06-11

던전슬래셔 : 픽셀 액션 로그라이크 şık değiştirilmiş bir versiyonudur 던전슬래셔 : 픽셀 액션 로그라이크 tarafından geliştirildi 96percentgames. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: tek vuruşta öldürmetanrı modu... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz 던전슬래셔 : 픽셀 액션 로그라이크 0.713.2 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adı던전슬래셔 : 픽셀 액션 로그라이크 şık APK 0.713.2 [God Mode]
versiyon0.713.2
Güncelleme açık2024-06-11
Boyut1053.06 MB
Mod Bilgisitek vuruşta öldürmetanrı modu
geliştirici96percentgames
Ringtone İndirGame Ringtone
KategoriAction
Google Play'den edinin던전슬래셔 : 픽셀 액션 로그라이크
Orijinal apk'yı indirin던전슬래셔 : 픽셀 액션 로그라이크 (1053.06 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Dungeon Slasher : Roguelike şık APK
Bağlantılar İndir:

던전슬래셔 : 픽셀 액션 로그라이크 şık APK 0.713.2 [God Mode]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (1053.06 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Game Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler 던전슬래셔 : 픽셀 액션 로그라이크 şık APK 0.713.2 [God Mode]

Özellik V1 Özellik:
Menü, Tanrı modu/Yüksek hasar/Sınırsız para

Özellik V2 Özellik:
Oyun Hızı Çarpanı/Reklam Yok
Menü, Tanrı Modu/Yüksek Hasar/Sınırsız Para

Özellik V3 Özellik:
tek vuruşta öldürme
tanrı modu

Özellik V4 Özellik:
Ücretsiz -satın alım, yeni sürüm Çince destekledi, sağ üst köşeye, ilk sütunu tıklayın, Çince değiştirmek için tıklayın

1. Bu oyun bilimsel olarak oyuna girmesini gerektirir. CC gibi bazı hızlandırıcılar hala giremiyorsa, lütfen denemek için diğer mikro -parçaları değiştirin.
2. Bu oyunun başlık riski var.

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Bir şövalyeye dönüşmek ve dünyayı kurtarmak için Dungeon Slasher: Roguelike modunu indirin.

Çocuk şeklinde ortaya çıkan Youkai şeytanları dünyada saklanıyor. Ayrıca sıradan insanlar olarak gizlenirler. Çocuk olarak görünmenin yanı sıra, büyük Youkais de ortaya çıkabilir. İşiniz tüm şeytanları temizlemek ve dünyayı kurtarmaktır. Roguelike Game Dungeon Slasher, kalkanlar veya eğirme kıvılcımları gibi özel becerilere sahip şeytanları içerir. Bu şeytanların duygusal durumları değişir ve öngörülemez bir şekilde değişir. Şeytanlarla savaşırken, kan rezervlerini korumak zorunlu hale gelir. Eğer yüzüne bir eğik çizgi alırlarsa, onlara önemli miktarda kana mal olur. Ayrıca, sağlık göstergesinin tükenmesini önlemek için şeytanları öldürmek gerekir.

# Bir yarış, cinsiyet ve meslek seçerek karakterinizi oluşturun.

Güçlendirmeler ve yeni karakterler gibi becerilere erişmek için kapıdan geçmeniz gerekir. Ayrıca mağazada hangi karakterlerin satıldığını seçebilir veya ödül olarak ek olanlar verilebilir. Tabii ki, oyuncu yüzeyden özel yetenekler alabilir. Ve uçucu olmayan bir papağan şövalyenin yanında her zaman sürüyor. İyileşir, gücü artırır ve amaçlanan kullanıma bağlı olarak para emme işlevleri içerir. Toplayabileceğiniz üç öğe kategorisi vardır: Mor Gem, Yeşil Taş ve Elmas. Farklı ürünler satın alarak hangi ekipmanın hangi taşlarla gittiğine karar verirsiniz. Farklı taşların farklı işlevleri vardır.

# Oyuna pelerin ve evcil hayvan eklemek harika bir fikir.

Roguelike oyununa şapka, kılıç ve pelerin gibi ekipman eklemek onu daha kapsayıcı hale getirir; Artık savaşmak yalnız hissetmiyor. Bu araçlarla mücadele çok yararlı olmasa da, Roguelikes yalnız hissettiğinizde size başka bir seçenek sunar. Ekipmanınıza yükseltmeler de daha da geliştirmek için kullanılabilir. Bir kılıçın sadece bir salınımı, alınan hasarı artıran iki keskin bıçak üretir. Patlama becerisi ayrıca daha fazla yıkım için mükemmel bir kapsama alanı sağlar. Hem ekranın sağ tarafı hem de küçük bir harita düşmanlar hakkında ek bilgi sağlar.

# Büyük bir patron toplantısı planlanıyor.

Dungeon Slasher: Roguelike, benzersiz yeteneklere sahip daha büyük, daha çeşitli canavarlar yaratma konusunda uzmanlaşmıştır. Bu canavarlar öldürmek için küçük ve zayıf hayaletlerden daha fazla çaba gerektirir. Bu oyun uçan örümcekler, insan yiyen çiçekler, dev kafatasları ve diğer düşmanları içerir. Ayrıca, birden fazla yerde yıkanmanıza ve oyuncuyu yemenize olanak tanır - iki güçlü yetenek. Zaten var olan beceriler, bu canavarları hızlı bir şekilde öldürmek için esnek bir operasyonla birleştirilebilir. Alt boslar bu daha büyük patron yaratıkların yanında yoğun görünür. Çok fazla hasar vermese de, birincil düşmanla karşılaşırken sizi engelleyerek ilerlemenizi engellerler. Dungeon Slasher: Roguelike, oyuncu her seviyede ilerlediğinde yeni beceri ve ekipman ekliyor. Roguelike oyunu, oyunculara macera için birçok fırsat sunuyor. Zindanda hızlı bir şekilde gezinmek ve her kata erişmek için alternatif hareket yöntemleri önerilir. Bir seçenek, zindan slasher: roguelike uygulaması ile bir yol çiziyor. Başka bir seçenek, yukarı ve aşağı atlamak, sola ve sağa hareket etmek veya yukarı ve aşağı doğru ilerlemektir. Varlığınızın gizemini keşfetmek, düşmanlarınızı öldürme arzusuna ilham verir. Şeytanlarla savaşmak ve topraklarının bir bölümünü temizlemek için Dungeon Slasher: Roguelike Mod'u indirin. ———

# 던전슬래셔 : 픽셀 액션 로그라이크 şık APK 0.713.2 [God Mode] Özellik:

Her zaman, her yerde keyfini çıkarabileceğiniz roguelike aksiyon!Artık PC oyunlarında hissettiğiniz zevkin tadını cep telefonunuzda çıkarın.============== =================================▣ ŞİMDİ ÖN KAYIT OLUN ▣Ön kayıt tamamlandıktan sonra, çıktığı anda oyunun keyfini çıkarabilirsiniz. Dungeon Slasher'ımız, çıkışından sonra iki hafta boyunca bir hatıra evcil hayvanı yayınlayacaktır.▣Oyun Tanıtımı▣ >roguelike yandan kaydırmalı aksiyon Karakterinizi nasıl oluşturacağınıza veya nasıl oynamak istediğinize karar verebilirsiniz. Tonlarca beceri ve öğeyi birleştirerek yapınızı bulun. Her patron için farklı kalıpları aşın Saldırmanın ve kontrol etmenin eğlencesini hissedin. ❤ Çeşitli alevlenebilir karakterler ve silahlar Size sağlanan çeşitli silahlar ve karakterlerle Eskisinden tamamen farklı bir oyun deneyin.

Bir şövalyeye dönüşmek ve dünyayı kurtarmak için Dungeon Slasher: Roguelike modunu indirin.
Bir yarış, cinsiyet ve meslek seçerek karakterinizi oluşturun.
Oyuna pelerin ve evcil hayvan eklemek harika bir fikir.
Büyük bir patron toplantısı planlanıyor.

# 던전슬래셔 : 픽셀 액션 로그라이크 Brief Introduction

Dungeon Slasher: Roguelike oyununa hoş geldiniz! Bu heyecan verici oyun size karanlık bir dünyada macera dolu bir yolculuk sunuyor. Kendinizi sıkışmış hissettiğiniz karmaşık labirentlere adım atacak ve tehlikeli yaratıklarla dolu mağaraların derinliklerinde yol alacaksınız.

Dungeon Slasher: Roguelike, gerçek zamanlı mücadeleleri, stratejik düşünmeyi ve hızlı refleksleri bir araya getiren bir oyundur. Sizin yerinize oynanan diğer karakterlerle mücadele ederken, yavaşça keşfedilecek labirentlerde ilerleyeceksiniz. Her oynadığınızda, rastgele oluşturulan düşmanlar, ödüller ve güçlendiricilerle dolu yeni bir dünya keşfedeceksiniz.

Kaçınılması gereken tuzaklar, açıklanması gereken gizemler ve zorluklarla dolu bu macera dolu dünyada hayatta kalmak için stratejik hareket etmek ve doğru ekipmanı seçmek hayati öneme sahip olacak. Yeni silahlar, zırhlar ve büyüler keşfedecek, karakterinizi güçlendirecek ve zorlu düşmanlara karşı üstünlük sağlayacaksınız.

Dungeon Slasher: Roguelike, gerçekçi piksel sanatı ve etkileyici ses efektleriyle atmosferik bir deneyim sunar. Sıradan bir oyundan daha fazlası olan bu oyun, roguelike türünün hayranları ve macera arayışındaki herkes için ideal bir seçimdir.

Hazır mısınız? Kendinizi bu karanlık dünyanın içine atın ve Dungeon Slasher: Roguelike'un heyecan verici macerasını keşfedin!

# Nasıl indirilir ve kurulur 던전슬래셔 : 픽셀 액션 로그라이크 şık APK 0.713.2 [God Mode]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Dungeon Slasher : Roguelike modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Dungeon Slasher : Roguelike mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Dungeon Slasher : Roguelike indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Dungeon Slasher : Roguelike arayın.

# Tam Özellikler 던전슬래셔 : 픽셀 액션 로그라이크 şık APK 0.713.2 [God Mode]

// İndirme Bilgileri //

Boyut1G
versiyon0.713.2
Sürüm Kodu171790654
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP jp ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE AD_ID ACCESS_ADSERVICES_AD_ID ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_TOPICS WAKE_LOCK BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION BIND_APPHUB_SERVICE ACCESS_WIFI_STATE BILLING
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor 던전슬래셔 : 픽셀 액션 로그라이크 şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın 던전슬래셔 : 픽셀 액션 로그라이크 şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 36

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (36)

 • R

  @Anonim   2024-05-18 22:38:07

  Kimden:RU   cihaz:M2102J20SG   OS:android 13
  mod na dengi ne rabotaet
 • G

  @Anonim   2024-02-06 15:38:44

  Kimden:GB   cihaz:M2004J19C   OS:android 12
  cannot open:(
 • G

  @Anonim   2024-01-23 12:41:26

  Kimden:GB   cihaz:M2004J19C   OS:android 12
  gid mode and one hit worked but unlimited was a lie
 • R

  @Anonim   2024-01-23 11:54:59

  Kimden:RU   cihaz:2201116PG   OS:android 13
  не ровтет
 • K

  @Anonim   2023-11-25 22:32:41

  Kimden:KR   cihaz:M2012K11AG   OS:android 13
  unlimited money is not work
 • K

  @Anonim   2023-11-25 09:29:32

  Kimden:KR   cihaz:SM-G996N   OS:android 13
  Money infinity does not apply
 • U

  @Anonim   2023-08-28 11:00:37

  Kimden:US   cihaz:CPH1931   OS:android 10
  Man, it doesn't let me install it since my storage still strong. So please fix it....
 • G

  @Anonim   2023-08-21 04:12:44

  Kimden:GB   cihaz:RMX3269   OS:android 11
  aga hani sınırsız para?
 • T

  @Anonim   2023-06-30 02:00:26

  Kimden:TR   cihaz:SM-A715F   OS:android 13
  i can't open the game
 • G

  @Anonim   2023-06-12 07:29:51

  Kimden:GB   cihaz:CPH2239   OS:android 11
  mod doesn't work no mod menu or anything
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin 던전슬래셔 : 픽셀 액션 로그라이크 şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler 던전슬래셔 : 픽셀 액션 로그라이크

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

던전슬래셔 : 픽셀 액션 로그라이크 şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (112) Sürümler of 던전슬래셔 : 픽셀 액션 로그라이크 şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler 던전슬래셔 : 픽셀 액션 로그라이크 şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme