HappyMod › Games › Adventure › Family Guy The Quest for Stuff Mod
Family Guy The Quest for Stuff Mod

Family Guy The Quest for Stuff şık APK 6.7.0 [Sınırsız para]

Güncelleme açık: 2023-05-27

Family Guy The Quest for Stuff şık değiştirilmiş bir versiyonudur Family Guy The Quest for Stuff tarafından geliştirildi Tinyco. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Family Guy: The Quest for Stuff V6.7.0... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Family Guy The Quest for Stuff 6.7.0 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıFamily Guy The Quest for Stuff şık APK 6.7.0 [Sınırsız para]
versiyon6.7.0
Güncelleme açık2023-05-27
Boyut148.84 MB
Mod BilgisiFamily Guy: The Quest for Stuff V6.7.0
geliştiriciTinyco
KategoriAdventure
Google Play'den edininFamily Guy The Quest for Stuff
Orijinal apk'yı indirinFamily Guy The Quest for Stuff (75.02 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
MARVEL Avengers Academy şık APK
Futurama: Worlds of Tomorrow şık APK
Family Guy The Quest for Stuff şık APK
Bağlantılar İndir:

Family Guy The Quest for Stuff şık APK 6.7.0 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (75.02 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (75.02 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Family Guy The Quest for Stuff şık APK 6.7.0 [Sınırsız para]

Family Guy: The Quest for Stuff V6.7.0

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Temel özellikler şunları içerir: ölçeğin çok yönlülüğü, kromatikçiliğin kullanımı ve birçok notanın dahil edilmesi.

New Jam City Inc. Oyunu keşfetmek için çok fazla özellik sunuyor. Oyunu çalarken çok eğlenceli ve eğlenceli anlar yaşanabilir. Oyunun bazı özellikleri şunları içerir: oyun için herhangi bir ücret yok; Ödeme bilgileri girmenize bile gerek yok. Güzel nesneleri toplayarak ve birleştirerek pantolonunuzun seveceği bir quahog oluşturun. Oyundaki farklı karakterlere erişmenizi sağlayan farklı komik kıyafetler toplayabilirsiniz. Bazı kıyafetler arasında Rambo Lois, Bikini kaplı Quagmire ve Deniz Kızı Peter bulunmaktadır. Family Guy karakterleriyle ilgili görevleri tamamlayarak çirkin ödüllere erişin. Korsanlardan, kötü tavuklardan ve diğer yabancılardan Quahog kasabasını savunun. Peterfy, Hindenpeter ve Petercopter kullanarak şehrinize ek süslemeler ekleyebilirsiniz. Bulmanız ve toplamanız için yeni ve eski animasyon klipleri. Bir Family Guy hayranıysanız, bu oyun size çekici gelecektir. Ayrıca, henüz yapmadıysanız diziyi izlemek isteyeceksiniz. Oyunu indirin ve komik hikayesinin tadını çıkarın. Google Play Store oyunu indirir.

# Karakterlerinizin saçma görev hatlarını kullanın.

Family Guy: Bir şeyler arayışı ile oyuncular oyunun hikayesine başlayarak başlayabilirler. Dev bir tavukla bir savaş kazanıldığında, Peter Griffin yaşadığı kasabayı yok etti. Sonuç olarak, kalan tek şey hayatı sürdürmek için yeterli kaynağa sahip küçük bir yerleşim. Kasabanın son kalıntıları boş bir kır ve parçalanmış binalar. Bu oyundaki rolünüz kasabayı sıfırdan yeniden inşa etmektir.

# Hikaye

Fox, şovun iptali ve onunla artan tahriş hakkında bir konuşma için kasaba halkını toplar. Bundan sonra, kasaba halkı arasındaki artan gerilimleri durdurması gerekiyor. Son zamanlarda, dev tavuk Ernie nedeniyle kasabayı rahatsız etti. Peter bir kahramanlık eyleminde tavukla mücadele etmeye karar verdi. Sapmalarının bir sonucu olarak, Quahog'un çoğu yok edildi. Ailesine, arkadaşlarına ve memleketine katıldıktan sonra Peter yolculuğuna devam ediyor. Peter'ın sevdikleriyle yeniden bir araya gelmesine yardımcı olmak için farklı görevleri tamamlayın. Kasabadaki en sevdiğiniz karakterlerin evlerini yeniden inşa etmesine yardımcı olurken oyun boyunca oynayın. Ayrıca, bu oyun yol boyunca bazı komik anlar içeriyor.

# Özellikler

Oyunun birçok heyecan verici özelliği var, bu yüzden onlara bir bakış.

# Sevdiğiniz her karakteri koleksiyonunuza ekleyin.

Family Guy, eşya arayışı, oyunculara diziden çok fazla karakter oynama fırsatı verir. Peter'ın görevlerine katılarak oyuncular Stewie, Bonny, Joe, Lois, Brian, Meg ve diğer birçok popüler karakterin kilidini açabilir. Bu şekilde erişilebilen ek karakterler arasında Chris, Quagmire, Steve ve hatta Steve'in köpeği Joe yer alıyor. Oyun çok çeşitli farklı etkinlikler ve aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı oynanabilir karaktere sahiptir. Bu karakterlerin seçimleri hangi oyunun seçildiğini belirler.

# İzlemeleri için destansı görevler yaratın

Karakterlerinizin başka bir Android oyununda bulamayacağınız tuhaf ve komik görevleri hayal edin. Peter çılgın sıyırma hareketleri yapabilir, Quagmire ciddi şekilde kirli sihir hileleri yapabilir, Lois bir dövüşte kutu yapabilir ve Joe jöle bacaklarıyla dans edebilir. Poponuzu gülmeye ve çok sayıda harika ödül almaya hazırlanın.

# Karakterlerinizin giysilerle olmasını istediğiniz şekilde görünmesini sağlayın.

Oyunda aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce kıyafet var; Bazı insanlar Lunatics gibi giyinebilir. Denizkızı Peter, Bikini Quagmire, Boxer Lois, Terminator Stewie ve bu listenin geri kalanını kontrol ettiğinizden emin olun. Eğlence, hala oynadığınız sürece asla bitmez.

# Yaparken kendi quahog'unuza dikkat edin.

Tavuk devi dövüşünden sonra oyuncular, kasabanın eski ihtişamını restore etmeye çalıştıkları yeni bir kasaba oluşturucu oyununa tanıtıldı. Alternatif olarak, topluluktaki düzeni geri yüklemeye odaklanabilirler. Görevleri tamamlayarak oyun haritasının yeni alanlarının kilidini açın. Hasarlı binaları Quahog'da bir özellik oluşturarak onarabilirsiniz. Haritadaki ek alanların kilidini açtığınızda yeni oyun özellikleri eklenir. Ayrıca, haritadaki farklı alanları keşfettiğinizde yeni oyun mevcuttur. Uzay istilacılarından Ernie'ye, dev tavuk korsanlarına, kasabalarınıza dokunulmaz düşmanlara bakar.

# Onları giydirmek için çeşitli temalara sahip kasabalar yaratın.

Kasabalara yeni ve benzersiz temalar ekleyebilirsiniz. İnsanların yaşadığı binalardan giydikleri kıyafetlere kadar, şehrinizdeki her şeyle eşleşen bir tema oluşturabilirsiniz. Ardından, temalı binalar ve dekorasyonlar oluşturmak için kasabanın dekorasyon yeteneklerini kullanın.

# Başka hiçbir yerde bulunmayan yüzlerce özel oyun içi animasyonun kilidini açın.

Family Guy serisi hayranlarıyla ünlüdür; Birçoğu bir bölümü kaçırmayacak. Bu hardcore hayranları için, Game Family Guy Things arayışı yeni bir şey sunuyor: karikatürün daha önce görünmeyen kısımlarına erişim. Bu oyun, şovda mevcut olmayan kolayca erişilebilir benzersiz içerik sağlar.

# Family Guy The Quest for Stuff şık APK 6.7.0 [Sınırsız para] Özellik:

Acayip komik yeni bir sandbox oyununda en sevdiğiniz Family Guy kahramanları ve kötü adamlarıyla birlikte inşa edin, toplayın ve görev alın! Google Play'in Şenlikli Güncellemeleri ile Yılbaşına Hazır Olun! Dev tavukla bir başka destansı savaşın ardından, Peter Griffin yanlışlıkla Quahog'u yok etti! ÜCRETSİZ oynayın ve en sevdiğiniz FG karakterlerini (hatta Meg'i) bir araya getirerek Family Guy'ın yazarlarından komik yeni bir macerada şehri kurtarın. Ya da yapma ve sonsuza kadar pişman ol! Quest for Stuff Özellikleri: • Ücretsiz! Bedava mı? Çok tatlı! • Zevkle pantolonunuza uyan canlı bir Quahog inşa edin • Deniz Kızı Peter, Bikini Giydirilmiş Quagmire ve Rambo Lois gibi karakterleriniz için komik kıyafetler toplayın • FG karakterleriyle görev yapın ve gülünç ödüller kazanın• Quahog'u korsanlardan, kötü tavuklardan ve diğerlerinden koruyun istilalar • The Petercopter, The Peterdactyl ve The Hindenpeter gibi dekorasyonlarla şehrinizi süsleyin • Yüzlerce yepyeni ve klasik animasyon toplayın Peter Griffin ve tüm favori Family Guy karakterlerinizle bir şehir inşa edin! Ne ters gidebilir ki? Not: Bu oyunu Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Rusça ve Brezilya Portekizcesi olarak oynayabilirsiniz! PPS: Family Guy'ın yeni bölümlerini Pazar günleri izlemeyi unutmayın - sadece FOX'ta! Family Guy: The Quest for Stuff ile ilgili tüm son haberlere ve güncellemelere göz atın: • Bizi Facebook'ta beğenin: www.facebook.com/playfamilyguy • Bizi Twitter'da takip edin: https://twitter.com/playfamilyguy • Peter'ı Instagram'da takip edin : www.instagram.com/peterpumpkineater69 • Muhteşem Family Guy kliplerine, bölümlerine, resimlerine ve daha fazlasına göz atın: www.fox.com/family-guy

Temel özellikler şunları içerir: ölçeğin çok yönlülüğü, kromatikçiliğin kullanımı ve birçok notanın dahil edilmesi.
Karakterlerinizin saçma görev hatlarını kullanın.
Hikaye
Özellikler
Sevdiğiniz her karakteri koleksiyonunuza ekleyin.
İzlemeleri için destansı görevler yaratın
Karakterlerinizin giysilerle olmasını istediğiniz şekilde görünmesini sağlayın.
Yaparken kendi quahog'unuza dikkat edin.
Onları giydirmek için çeşitli temalara sahip kasabalar yaratın.
Başka hiçbir yerde bulunmayan yüzlerce özel oyun içi animasyonun kilidini açın.

# Nasıl indirilir ve kurulur Family Guy The Quest for Stuff şık APK 6.7.0 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Family Guy The Quest for Stuff modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Family Guy The Quest for Stuff mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Family Guy The Quest for Stuff indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Family Guy The Quest for Stuff arayın.

# Tam Özellikler Family Guy The Quest for Stuff şık APK 6.7.0 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut148.8MB
versiyon6.7.0
Sürüm Kodu6070000
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu he hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl no or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-SG zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET READ_MEDIA_IMAGES READ_MEDIA_VIDEO READ_MEDIA_AUDIO AD_ID ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE INSTALL_SHORTCUT CHECK_LICENSE RECEIVE_BOOT_COMPLETED VIBRATE SCHEDULE_EXACT_ALARM WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE WAKE_LOCK POST_NOTIFICATIONS RECEIVE FOREGROUND_SERVICE BILLING
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamanın Başlatıcı'da bir kısayol yüklemesine izin verir.
Bir uygulamanın ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.
sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanır.;Vibratöre erişim sağlar.;İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.:

STORAGE:
Bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
Min Sdk24
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklernormal, büyük
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği other.#Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Family Guy The Quest for Stuff şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Family Guy The Quest for Stuff şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 40

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (40)

 • U

  @Anonim   2023-05-29 11:52:44

  Kimden:US   cihaz:SM-A526U   OS:android 13
  Mod don't work, so no point to download.
 • I

  @Anonim   2023-05-27 18:38:04

  Kimden:IT   cihaz:SM-F916B   OS:android 13
  non funziona la mod, installato la versione aggiornata della mod ma quando avvio non funziona il gioco rimane sempre con soldi e vongole da spendere invece di essere illimitato nello shop
 • U

  @Anonim   2023-05-14 09:20:38

  Kimden:US   cihaz:moto g stylus 5G (2022)   OS:android 12
  Horrible has no add whatsoever It's the play store version .
 • U

  @Anonim   2023-05-11 00:17:31

  Kimden:US   cihaz:EC211001   OS:android 11
  Doesn't work, took me to play store to purchase
 • E

  @Anonim   2023-04-29 00:12:29

  Kimden:ES   cihaz:CPH2307   OS:android 13
  no funciona lo de las almejas. mentira
 • U

  @Anonim   2023-04-28 02:08:39

  Kimden:US   cihaz:A509DL   OS:android 11
  When I open It It says "Could Not Connect To Server, Please Try Again." So It doesn't work.
 • U

  @Anonim   2023-04-25 12:43:58

  Kimden:US   cihaz:moto g stylus 5G (2022)   OS:android 12
  no mod. no money .no infinite currency. not am game can tell because k am able to log in into my Facebook and Gmail even though it took me out .
 • U

  @Anonim   2023-04-23 01:50:49

  Kimden:US   cihaz:EC211001   OS:android 11
  can you guys please fix this this is one of my favorite games and I've been wanting to unlock everything please and thank you this would be a lot
 • U

  @Anonim   2023-04-20 14:31:40

  Kimden:US   cihaz:SM-A716U   OS:android 13
  glitches a lot and frames are weird
 • U

  @Anonim   2023-04-14 13:04:02

  Kimden:US   cihaz:SM-A515F   OS:android 11
  there is no mod here, don't even try to download, just waste of time
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Family Guy The Quest for Stuff şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Family Guy The Quest for Stuff

 • I

  @Anonim   2023-03-05 09:37:21

  Kimden:IT   cihaz:samsung SM-A325F   OS:android 13
  put the money infinite pleasssssssssse
 • C

  @Anonim   2023-01-09 12:12:18

  Kimden:CA   cihaz:samsung SM-N960W   OS:android 10
  please is it possible to have the update with this game please we would like to play the game
 • G

  @Anonim   2022-12-21 10:39:12

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-N950F   OS:android 9
  would be great!!!!...@..!.!..!.!.!..!!.!.!!..!.!.!.!!..!!.!.!!..!.!!.!.!.!.@.!.@@.@.@@.@..@.@@.@@.#'ccbccncncnnvcncncncncvvnvnvnvnvnvnvv
 • C

  @Anonim   2022-11-03 02:46:43

  Kimden:CA   cihaz:samsung SM-A526W   OS:android 12
  shopping gratuit plz h
 • P

  @Anonim   2022-10-31 08:42:08

  Kimden:PE   cihaz:HUAWEI AGS2-W19   OS:android 8.0.0
  Mod de dinero y almejas doradas infinitas versión 5.9.0
 • U

  @Anonim   2022-09-20 22:24:56

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A530N   OS:android 9
  can you do a new update there is v 5.9 now this one does not work keeps saying update
 • U

  @Anonim   2022-08-14 05:27:48

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi Redmi Note 9S   OS:android 11
  hack de la versión 5.8.1 actualizado en agosto de 2022
 • U

  @Anonim   2022-07-31 08:43:57

  Kimden:US   cihaz:LGE LGL158VL   OS:android 7.0
  Would like to have old items or free shopping please
 • G

  @Anonim   2022-05-24 01:47:14

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-J320FN   OS:android 5.1.1
  pls it's my favorite game I've been waiting a year for a mod now
 • B

  @Anonim   2022-04-17 08:01:54

  Kimden:BR   cihaz:Xiaomi 21061110AG   OS:android 12
  update pls ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Family Guy The Quest for Stuff şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (25) Sürümler of Family Guy The Quest for Stuff şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Family Guy The Quest for Stuff şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme