HappyMod › Games › Arcade › Galaxy Attack: Alien Shooter Mod
Galaxy Attack: Alien Shooter Mod

Galaxy Attack: Alien Shooter şık APK 54.3 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-02-22

Galaxy Attack: Alien Shooter şık değiştirilmiş bir versiyonudur Galaxy Attack: Alien Shooter tarafından geliştirildi Onesoft. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Galaxy Attack: Shooting Game v54.3 mod... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Galaxy Attack: Alien Shooter 54.3 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıGalaxy Attack: Alien Shooter şık APK 54.3 [Sınırsız para]
versiyon54.3
Güncelleme açık2024-02-22
Boyut152.6 MB
Mod BilgisiGalaxy Attack: Shooting Game v54.3 mod
geliştiriciOnesoft
Ringtone İndirToca Boca Ringtone
KategoriArcade
Google Play'den edininGalaxy Attack: Alien Shooter
Orijinal apk'yı indirinGalaxy Attack: Alien Shooter (184.15 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Shadow Battle 2.2 şık APK
Stickman Battle: Fighting game şık APK
Stickman Archery Master - Arch şık APK
Space shooter - Galaxy attack şık APK
Super Bow: Stickman Legends - şık APK
Galaxy Attack: Shooting Game şık APK
Space Shooter: Galaxy Attack şık APK
Zombie War Idle Defense Game şık APK
Falcon Squad şık APK
Block Craft: Shadow Awakens şık APK
Castle Kingdom: Crush in Strat şık APK
Car Parking 3D Pro: City Drive şık APK
Stickman Adventure: Prison Escape şık APK
Stick Battle Fight şık APK
Dragon Epic - Idle & Merge şık APK
Galaxy Attack (Premium) şık APK
1942 - Classic shooting games şık APK
Stickdom Idle: Taptap Titan Clicker Heroes şık APK
Metal Wings: Elite Force şık APK
Stick Z: Super Dragon Fight şık APK
Bağlantılar İndir:

Galaxy Attack: Alien Shooter şık APK 54.3 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (184.15 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (184.15 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Toca Boca Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Galaxy Attack: Alien Shooter şık APK 54.3 [Sınırsız para]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
MOD, Unlimited Money

Özellik V2 Özellik:
Bir uzay gemisi satın alırken iFication

Özellik V3 Özellik:
Acemi öğreticiden sonra para birimini koşulsuz kullanın!

Bazı modeller desteklenmez ve geri dönebilir!
Google üç parçalı cep telefonu kümesi ile netizen yoktur, lütfen baxie.com-mine-google kurulumunun istemcisine yükleyin: Tek tıklama kurulumunu tıklayın.

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Galaxy Attack: Alien Shooter şık. % 100 ÇALIŞMA!

# İstilacı darlığı dağıtmak

Savaş gemilerinizden birini kontrol etmek için akıllı telefonunuzu kullandığınızda hareketteki uzmanlığınızla düşman uzay gemilerini çekmek kolaydır. Yapmanız gereken tek şey, düşman savaş gemilerinden kaçarak ve ateşe geri dönerek cihazınızın rengini değiştirmek için değiştirmek. Gelen bombardıman hedeflerini yok ederek, kötü adamların planlarının size ulaşmasını engelleyebilirsiniz. Şemaların saldırılarıyla mücadele etmek ve komplolarını yıkmak için görevlere gidin. Oynarken, uzak dünyalardan gelen uzaylılar uzay geminizle çarpışmanın veya bombalar bırakmanın yollarını ararlar. Bunu yapmak onları çarpışmayı önlemenin bir yolu olarak yok eder. Ayrıca, yeni silahları yükseltmek veya almak için kullanılabilecek eşyaları temizlemek için oyun dünyasında da taşıyabilirsiniz. Haksız bir şekilde öldürülmeden bir oyun kazanmak için, akıllı taktikler geliştirmek ve mermi ve düşman gemilerini etkili bir şekilde atlatmak zorunludur. Ayrıca, oyunun tamamlanması kolay değil.

# Daha fazla savaştığımız ve zenginleştiğimiz için daha güçlü ve zenginleşiyoruz.

Her yeni seviyeden sonra, oyuncu ek düşman uzay gemileriyle karşılaşmalıdır. Yabancı uzay gemilerinin sayısı arttıkça düşmanları daha tehlikeli ve güçlenir. Bu, oyuncuların her seviyeden geçerken dikkatli olmalarını gerektirir; Ek zorluk için, oyuncular her seviyede karşılaşılan beklenmedik düşmanlarla da mücadele etmelidir. Ayrıca, bir düşman uzay gemisini yenerken, oyuncular değerli kaynaklar toplayabilirler. Birçok düşmanı öldürmek, oyuncuya şifa ve varil artışları gibi değerli ödüller verir. Bu ödüller, kötü adamların birbirlerine verdiği özel hediyelerden geliyor. Patronlar her seviyenin sonunda görünür. Daha uzun ve daha güçlü dövüş becerileri yaşama yeteneği ile yenmek çok zordur. Birçok insan patronlar tarafından keskin nişanlanmaktan öldü; Çünkü çok güçlü ve yenmek zor.

# Kazanan için birden fazla ödül ve birçok farklı zorluk sunmak.

Galaxy Saldırısı, 160'ın üzerinde seviyeye sahip bir uzaylı atıcı oyunudur. 160 görev sayesinde yoğun ve kesintisiz bir oyun sunuyor. Oyuncular son patronu yendiğinde savaşmak için yeni alanlar açılır. Ancak, bu başarı yüksek zorluğu nedeniyle göz korkutucu ve stresli. Oyuncular meydan okumaya zafer kazanırlarsa, ödüller alacaklar. Oyun, nihai eylemde geniş bir zorluk sağlıyor ve oyuncuları kaçma yeteneklerini devam ettirmeye zorluyor. Bu, tecrübeli oyuncular için bile zorlayıcıdır ve yeteneklerini gösterir. Kuyruklu yıldız zorlukları, oyuncuların düşmanlardan kaçmasını ve silahlarını onları yok etmelerini hedeflemelerini gerektirir. Bir meydan okuma her tamamlandığında, oyuncular altın paralar, dövüş ve zırh için silahlar gibi ödüller alırlar.

# Yeni bir savaş koleksiyonu birçok uzay aracı aracılığıyla işgal ediyor.

Uzay geminizin ateş gücünü yükselttiğinizde, sürekli iyileştirme gerektiren savaş becerileri geliştirirsiniz. Silahınız, yıldırım hızlı hassasiyetle rakibinizi hızla acizler; Bu, her yükseltme için ek fon gerektirir. Görevler sırasında para toplayarak bu fonları kazanabilirsiniz. Daha yeni ve daha gelişmiş uzay aracı da yükseltilebilir. Kendi dövüş stilleri var ve savaşı daha yoğun hale getirmek için birçok yeni uzay aracı eklenebilir. Bununla birlikte, düşman mermilerinden vurmaktan veya düşmanlıkları durdurmayı planlıyorsanız diğer gemilere atılmaktan kaçının. 1 vs 1, 1 vs 3 gibi yerel modlara ek olarak, oyun aynı zamanda 1 vs 1, 1 vs 3 gibi çevrimiçi savaş modlarına sahiptir. Bu dövüş oyuncuları dünyanın dört bir yanına karşı çukur; Kazanan yüksek bir rütbe alır. Galaxy Saldırısı: Alien Shooter'da oyuncular yoğun patron savaşları ve epik keskin nişancı sahneleri yaşarlar. Bu bağımlılık yapan uzay atıcısı aynı zamanda tavizsiz savaşlar ve yüksek kaliteli görüntüler içerir. Ahlaki belirsizliği olmayan bir uzay atıcısı arıyorlarsa oyuncular bu oyunun tadını çıkaracaklar. Zafere doğru yola çıkın ve deniz geminize binerek ve yaşamın her kesiminden rakiplere karşı savaşa girerek sonsuz bir kahraman olun.

# Alien Shooter: WordPress temasında Galaxy Saldırısı hakkında bilgi edinin.

Galaxy Saldırısı: Alien Shooter, Onesoft tarafından geliştirilen ve bilgisayar kariyerlerinin başlarında uzaylı atıcı veya tavuk istilacı oynadığını hatırlayanlara tanıdık gelen bir oyundur. Aksiyon dolu bu oyun eski anıları geri getirebilir ve daha genç benliğinizle yeniden bağlantı kurmanıza yardımcı olabilir. Kötü şöhretli bir yapımcı tarafından bu klasik oyunu yeni grafikler ve oyun ile geliştirildi. Hala aynı platformu kullanan bu sürüm bir yükseltme olarak kabul edilir.

# Komplo

Oyun Galaxy Saldırısı: Alien Shooter, teknolojinin insanların yeni uzay aracıyla kolayca hareket edebileceği ve keşfedebileceği bir noktaya kadar ilerlediği hayal edilen bir gelecek dünyasında gerçekleşiyor. Bununla birlikte, oyun aynı zamanda uzaylı yaratıklar hakkında birçok tehlikeli yöne sahiptir. Uzaylı dünyanın istilasını önlemek için bir komplo yoluyla size önemli bir görev getirilir. Çünkü insanları köleliğe zorlamayı planlıyorlar. İşgalcilerin binalarınızı yok etmesini ve dünyayı ve galaksiyi fethetmesini engelleyebilen tek kişi sizsiniz. Hem dünyayı hem de galaksiyi büyük uzaylı canavarlardan korumanız gerekiyor.

# Oynanış

Klasik tavuk istilacı oyunu, oyun açısından mobil oyuna benzer. Yukarıda gösterildiği gibi, sadece uzay aracınızın silahıyla düşmanları hareket ettirmek ve yok etmek için ekrana dokunmanız gerekir. Ayrıca, yeni yükseltmeler topladığınızdan ve silahlarınızı değiştirdiğinizden emin olun. Galaxy Saldırısı: Alien Shooter'ın oyununu anlamak ve yönetmek çok zor değil. Sadece sağlam bir strateji ve tekrar tekrar zafer sağlama yöntemi kullanın. Düşmanlarınız, son derece sert, agresif ve giderek daha yoğun bir şekilde paketlenmiş olan uzaylılar. Sonuç olarak, kolay kontrol kolayca kazanabileceğiniz anlamına gelmez. Modern teknoloji, uzay ortamını kontrol etmeyi kolaylaştırır; Ancak, hala tehlikeli ve zorlu. Çevreyi kontrol etmeye çalışan herkes, düşman tarafından bırakılan ödüllerden yararlanırken akıllı ve cesurla savaşmalıdır. ———

# Galaxy Attack: Alien Shooter şık APK 54.3 [Sınırsız para] Özellik:Galaxy Attack: Alien Shooter Mod game is a nice arcade game with unlimited money.In this game, you can free to buy all the items on the shop. Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK fiel on happymod.com.
2) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.

HappyMod DownloadDünyanın son umudu senin ellerinde, yalnız uzay gemisinin kontrolünü ele geçir ve Dünya'yı uzaylı sürülerinden koru. Evreni kötü düşmanlarından kurtarmak zorunda kalacağınız için hedefiniz oldukça zorlu olacak. Bu uzay atış oyununda, tehlikeli ortamlarda giderek artan sayıda düşmanla karşılaşacaksınız. Oyun ilerledikçe, uzay aracınızı tüm öldürücü kapasitesini ortaya çıkaracak şekilde yükseltme hakkını kazanacaksınız. NASIL OYNANIR:* Hareket etmek ve tüm düşmanları öldürmek için ekrana dokunun.* Silahlarınızı yükseltmek veya değiştirmek için öğeleri toplayın. ÖZELLİKLER:* Çok oyunculu mod : 1'e 1, 1'e 3* Tabletler ve büyük ekranlar için optimize edilmiş yüksek kaliteli görüntüler.* Uzay savaşları sırasında aktif becerileri kullanma yeteneği.* Oyun, çeşitli zorluklara sahip 120'den fazla seviyeyle doludur.* Sürükleyici görevlerle güzel seviyeler tamamlamak. * Çoklu aşırı patron savaşları. * Silahlarınızı ve lazerlerinizi yükseltin. Klasik uzay savaşının keyfini çıkarın - güçlendirilmiş. Galaxy Attack: Alien Shooter'ı şimdi indirin! Bizi Facebook'ta takip edin: https://www.facebook.com/GalaxyAttack

İstilacı darlığı dağıtmak
Daha fazla savaştığımız ve zenginleştiğimiz için daha güçlü ve zenginleşiyoruz.
Kazanan için birden fazla ödül ve birçok farklı zorluk sunmak.
Yeni bir savaş koleksiyonu birçok uzay aracı aracılığıyla işgal ediyor.
Alien Shooter: WordPress temasında Galaxy Saldırısı hakkında bilgi edinin.
Komplo
Oynanış

# Nasıl indirilir ve kurulur Galaxy Attack: Alien Shooter şık APK 54.3 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Galaxy Attack: Shooting Game modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Galaxy Attack: Shooting Game mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Galaxy Attack: Shooting Game indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Galaxy Attack: Shooting Game arayın.

# Tam Özellikler Galaxy Attack: Alien Shooter şık APK 54.3 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut152.6MB
versiyon54.3
Sürüm Kodu2450
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinVIBRATE INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE AD_ID POST_NOTIFICATIONS WAKE_LOCK FOREGROUND_SERVICE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE RECEIVE ACCESS_WIFI_STATE BIND_APPHUB_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION C2D_MESSAGE BILLING
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Titreşime erişime izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir
ağlar.:

Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.;Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma yeteneklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Galaxy Attack: Alien Shooter şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Galaxy Attack: Alien Shooter şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 35

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (35)

 • I

  @Anonim   2024-02-26 20:27:18

  Kimden:IQ   cihaz:Lenovo TB-8304F1   OS:android 7.0
  حلوه بدون نت بيها فلوس اهواي جداً جداً جداً جداً جداً جداً جداً جداً جداً وبيها جواهر مليون جوهر
 • B

  @Anonim   2024-02-26 11:08:22

  Kimden:BR   cihaz:SM-G781B   OS:android 13
  bruh
 • E

  @Anonim   2024-02-26 10:15:16

  Kimden:EG   cihaz:Redmi Note 8 Pro   OS:android 11
  .نمت
 • I

  @Anonim   2024-02-26 08:11:25

  Kimden:IQ   cihaz:RMX3231   OS:android 11
  تمام
 • I

  @Anonim   2024-02-25 14:20:41

  Kimden:ID   cihaz:CPH1909   OS:android 8.1.0
  udah gitu bro enden kirimin di Indonesia dan amn burung tlpn nh enden kirimin di dunia dan di mana
 • U

  @Anonim   2024-02-25 13:45:41

  Kimden:US   cihaz:CPH1931   OS:android 10
  its working good but its crashing i dont know why but it may be because of the mods problem
 • E

  @Anonim   2024-02-25 08:05:02

  Kimden:EG   cihaz:23021RAAEG   OS:android 14
  شغاله
 • A

  @Anonim   2024-02-25 05:40:27

  Kimden:AE   cihaz:SM-A042F   OS:android 13
  Very good thank you very much
 • E

  @Anonim   2024-02-25 05:25:02

  Kimden:EG   cihaz:WDY-LX2   OS:android 13
  غير جيد اللعبه لاتثبت ع جهاز
 • U

  @Anonim   2024-02-25 03:10:20

  Kimden:US   cihaz:CPH1823   OS:android 10
  gfhgh
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Galaxy Attack: Alien Shooter şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Galaxy Attack: Alien Shooter

 • A

  @Anonim   2023-01-21 01:21:20

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-G5520   OS:android 6.0.1
  11111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111
 • A

  @Anonim   2022-11-15 21:14:38

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-T585   OS:android 8.1.0
  عاوزين مود الشحن مجاني يعني يكون العملات مدفوعة في المود ده
 • E

  @Anonim   2022-10-11 19:57:49

  Kimden:EG   cihaz:HUAWEI JSN-L42   OS:android 10
  1234567890qwertyuiopasdfghjklzxcvbnmqwertyuiopasd
 • I

  @Anonim   2022-10-11 18:45:51

  Kimden:IQ   cihaz:realme RMX3085   OS:android 12
  rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
 • A

  @Anonim   2022-10-11 18:44:24

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A025F   OS:android 11
  1000جوهره اريد شراء الطائرغة واحده لاينتهي من اللعبه باكملها
 • U

  @Anonim   2022-09-09 13:00:34

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-G991U   OS:android 12
  unlimited crystals llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
 • U

  @Anonim   2022-08-22 08:16:12

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi M2102J20SG   OS:android 12
  cofres ilimitados sin esperar el tiempo muchos diamantes
 • A

  @Anonim   2022-07-25 19:22:19

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A115F   OS:android 11
  تنزيل.. هههههههههههههههههه... العاــــــــــب هـــــــــــهــــــــه هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــهه
 • I

  @Anonim   2022-07-08 19:56:35

  Kimden:ID   cihaz:OPPO CPH2269   OS:android 11
  unlimited money/diamond vip unlimited chest high damage 9999999999999999999999999999999999999999 God mode
 • G

  @Anonim   2022-06-10 21:00:36

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A022F   OS:android 11
  pls make vip 12 for the latest version pls i would like it
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Galaxy Attack: Alien Shooter şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (411) Sürümler of Galaxy Attack: Alien Shooter şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme