HappyMod › Games › Action › Free Fire MAX Mod
Free Fire MAX Mod

Free Fire MAX şık APK 2.105.1

Güncelleme açık: 2024-07-10

Free Fire MAX şık değiştirilmiş bir versiyonudur Free Fire MAX tarafından geliştirildi Garena International I. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Resmi sürüm... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Free Fire MAX 2.105.1 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıFree Fire MAX şık APK 2.105.1
versiyon2.105.1
Güncelleme açık2024-07-10
Boyut80.25 MB
Mod BilgisiResmi sürüm
geliştiriciGarena International I
Ringtone İndirAnime Ringtone
KategoriAction
Google Play'den edininFree Fire MAX
Orijinal apk'yı indirinFree Fire MAX (80.25 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Free Fire MAX şık APK
Bağlantılar İndir:

Free Fire MAX şık APK 2.105.1

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (80.25 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Free Fire MAX şık APK 2.105.1

Resmi sürüm

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Tamamen olağanüstü çekim maçlarına katılın.

Garena Free Fire Max'in etkileyici olması ilk yüklediğinizde başlar. Oyunun mekaniğine ve zengin ayrıntılı ortamına aşina olmak için zaman harcayacaksınız. Düşmanlarınızdan saldırmak ve saklanmak için ortamdaki herhangi bir unsuru kullanabilirsiniz. Yeni oyuncuların öğretici hakkında endişelenmelerine gerek yok; Onu görmeleri bile gerekmiyor. Bu öğretici, oyuna odaklanarak oyun içi Battle Royale'i anlamanıza yardımcı olmalıdır. Ayrıca rakip orduyu nasıl hazırlayacağınız ve savaşacağı hakkında bilgi içermelidir. Bu düşmanların yenilmesi kolay olduğundan, oyuncular yeteneklerini daha iyi geliştirmeyi ve becerilerini bu seviyede geliştirmeyi hedefliyorlar. Sonuçta, seviyeyi tamamladıktan sonra uygun oyun modunu seçerler.

# Battle Royale oyun modunu kısa bir süre deneyimleyin.

Garena Free Fire Max'in başlangıç ​​seviyesini bitirdiğinizde, kayda değer bir değişiklik fark edersiniz. Artık diğer oyuncularla mücadele etmek veya bilinçsizliği sınırlı sağlıkla savurmak için çok fazla zaman harcamak zorunda kalmayacaksınız. Oyunun tarihinde, oyuncular her zaman birbirleriyle karşılaşabilir ve savaşabilirler. Oyun, oyuncuların belirli gereksinimleri karşılayabileceğini ve her seviyede en fazla 50 karakter sergileyebileceğini garanti eden bir mekanizmaya sahiptir. Hayatta kalmak için oyuncular Battle Royale oyununun güvenli bölge unsurunda kalmalıdır. Bu zorunlu nokta, sınırlı bir alan tanımlayarak sürekli bir yeni rakip akışı sağlar. Büzülme boyutuyla, güvenli bölgede kalmak, oyuncuların sağlıklarını korumaları için giderek daha önemli hale geliyor. Oyuncuların düşmanlarla karşılaşması için ölçeği daraltarak, beceri ile karar verilen maçlar bekleniyor. En iyi sonuçları isteyen herkes bu oyunu tamamlamak için çaba göstermelidir.

# Takım savaşını çekim savaşlarınıza dahil edin.

Garena Free Fire Max iki Battle Royale modu sunuyor. Birincisi, Clash Squad modu olarak da adlandırılan geleneksel Battle Royale'dir. Bu modda, oyuncular belirli bir düşmanı avlamak ve onları çıkarmak için bir araya gelirler. Battle Royale modu mevcut haritadan daha büyük olduğundan, boyutu hakkında çok fazla endişelenmenize gerek kalmayacak. Bu, oyuncuların doğal olarak tanışmasını ve düşmanlarını yenmelerine yardımcı olmasını kolaylaştırır. Savaşacak silahınız olmayacak, ancak bazı yararlı eşyalar satın almak için yeterli paranız olacak. Onları yendiğinizde düşman tarafından toplanan bir ekipman listesini göreceksiniz. Bu, yeni ürünler satın almak için bir sonraki seviye yeterli para verecektir. Oyun içi iken, oyuncular en sık kullandıkları ateşli silahı bulduklarında seçebilirler. Bu seçim uzmanlıklarını vurgular.

# Garena Free Fire Max'in açıklamaya dahil edilmesi gerekiyor.

Popüler hayatta kalma oyunu Garena Free Fire PUBG'den ilham aldı. Grafikleri, popülaritesi nedeniyle modern trendlere uygun olarak tasarlanmıştır. Birçok oyuncu oyunun versiyonunu güncellemek istiyor. Garena Free Fire Max, Orijinal Öncülüne sadık kaldığı için Garena International I Private oyununun daha gelişmiş bir versiyonudur. Garena International Private, yüksek kaliteli ürünleri nedeniyle oyun geliştirme endüstrisinde popülerlik kazanmaya devam ediyor.

# Free Fire'ın üstün bir versiyonu şu anda geliştirilmektedir.

Garena Free Fire Max, oyunun grafiklerini ve verimliliğini artıran bağımsız bir oyundur. Daha gelişmiş cihazlarda çalışan Garena Free Fire'ın gelişmiş bir versiyonudur. GFD Max, orijinal versiyondan önemli ölçüde daha sürükleyici ve gerçekçidir. Garena Free Fire Max, doğrudan Garena Free Fire Server'a bağlanır ve oyuncuların hangi sürümü kullanırlarsa kullansınlar birlikte oynamasını sağlar. Bu, insanların farklı sürümler kullansa bile birlikte oynayabileceği anlamına gelir. Ayrıca, oyun orijinal Garena ücretsiz ateş oyununa benzer. Maksimum sürümde oturum açmak için mevcut bir Garena ücretsiz yangın hesabını kullanabilirsiniz. Bunu yapmak, oyunun tüm ilerlemesini, başarılarını, öğelerini ve daha fazlasını korur. Garena Free Fire Max'in grafikleri Ultra HD çözünürlükte daha gerçekçi, muhteşem ve HD olacak şekilde yeniden tasarlandı. Ayrıca, oyuna öncekinden daha etkileyici olan yeni efektler ve görüntüler eklendi.

# Hayatta kalan son kurtulan olur.

Garena Free Fire Max normal bir RPG gibi oynamıyor; Bunun yerine, dünyadaki şiddetli savaşları teşvik eden bir ortama bağlı. Teknolojik tavandan sonra güç için yarışan güçler sibernetika, kurtuluş ve gelecekteki ufuktur. Her yerden teknolojiye dönüşen insanlardan oluştular. Cybernetica Underground Clubhouse, dünyanın en iyi hack yetenekleri için tarafsız bir zemin görevi görüyor. Verilerini silerek ve daha sonra onları suçlamak için sahte bir çatışmayı icat ederek rakiplerini aşarlar. Kurtuluş, sadece güçlü olanların hayatta kaldığı bir dünya yaratmaya çalışan totaliter bir siyasi örgüttür. Bunu, daha düşük kabul edilen zayıfları ortadan kaldırarak yaparlar. Future Horizon, dünyanın en güçlü insanları olan liderliğe sahip bir devlet kurumudur. Ücretsiz yangın projesini diğer iki gruptan kaçırarak oluşturdular. Bu bir hayatta kalma savaşı yaratmaktı.

# Arkadaşlarla sosyalleşme.

Garena Free Fire Max Oyun Modu, 10 dakika ve bir son kurtulan 50 kişilik eski oyun özelliğini koruyor. Askeri uçak tüm oyuncuları bıraktıktan sonra, bir iniş sitesi seçmek ve paraşütle aşağı inmek zorundalar. Daha sonra düşmanla savaşmak için dişli, silah ve aletler toplamak zorundalar. Güvenli bölge, dairenin azalan çevresini temsil eder. Oyuncuların toksik dumanlardan etkilenmekten kaçınmak için bu alana girmeleri gerekir. Motorlu araçlar ve bisikletler, yolcuları yüksek hızlarda taşımada çok etkilidir. Ne yazık ki, bu, yakındaki düşmanlardan dikkat çeken gürültüye neden olur.

# Modlar

Şimdiye kadar, Garena Free Fire Max, şimdiye kadar bildiğim en çok modlara sahip mobil hayatta kalma oyunu.

# Free Fire MAX şık APK 2.105.1 Özellik:

Free Fire MAX, Battle Royale'de birinci sınıf bir oyun deneyimi sunmak için özel olarak tasarlandı! Özel Firelink teknolojisi aracılığıyla Free Fire oyuncularıyla çeşitli heyecan verici oyun modlarının keyfini çıkarın. Ultra HD çözünürlükler ve nefes kesici efektlerle dövüşü daha önce hiç olmadığı gibi deneyimleyin. Pusu kurun, su çulluğu yapın ve hayatta kalın; Tek bir hedef var: hayatta kalmak ve hayatta kalan son kişi olmak.[Firelink teknolojisi]Firelink ile, hesabınızı kullanarak aynı hesapla Free Fire MAX ve Free Fire oynamak için herhangi bir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Bu, ilerlemenizin ve koleksiyon öğelerinizin her iki uygulamada da korunduğu ve hangi uygulamayı kullanıyor olursa olsun tüm Free Fire oyuncularıyla tüm oyun modlarını oynayabileceğiniz anlamına gelir.[Sorunsuz kurulum]Free Fire MAX, tüm ek paketleri, oyunu başlattıktan hemen sonra sunar. ilk kez oyun. MAX deneyiminin tadını hemen çıkarın![Aynı oyun, maksimum deneyim]Ultra HD çözünürlükler, nefes kesici efektler ve gerçekçi animasyonlarla MAX, Free Fire grafiklerini yükseltir ve mobil cihazlarda bulabileceğiniz en iyi hayatta kalma deneyimini sunar.[50 oyuncu, 10 dakika, 1 hayatta kalan] 50 oyuncu, grafik açısından zengin bir adaya (veya çöle) paraşütle atlayarak silah arıyor. Güvenli bölgede kalın ve yol boyunca düşmanlarınızı alt edin. Diğer hayatta kalanlara karşı ekstra bir avantaj elde etmek için efsanevi hava yardımları için yarışın ve ayakta kalan son kişi olun. Hepsi 10 dakika içinde. [4 kişilik takım, oyun içi sesli sohbet ile] 4 oyuncuya kadar takımlar oluşturun ve takımınızla en başından itibaren iletişim kurun. Arkadaşlarınızı zafere taşıyın ve zirvede galip gelen son takım siz olun![Bize ulaşın]Müşteri Hizmetleri: https://goo.gl/8f5918

Tamamen olağanüstü çekim maçlarına katılın.
Battle Royale oyun modunu kısa bir süre deneyimleyin.
Takım savaşını çekim savaşlarınıza dahil edin.
Garena Free Fire Max'in açıklamaya dahil edilmesi gerekiyor.
Free Fire'ın üstün bir versiyonu şu anda geliştirilmektedir.
Hayatta kalan son kurtulan olur.
Arkadaşlarla sosyalleşme.
Modlar

# Nasıl indirilir ve kurulur Free Fire MAX şık APK 2.105.1 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Free Fire MAX modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Free Fire MAX mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Free Fire MAX indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Free Fire MAX arayın.

# Tam Özellikler Free Fire MAX şık APK 2.105.1

// İndirme Bilgileri //

Boyut80.2MB
versiyon2.105.1
Sürüm Kodu2019114504
Langar bn de en es fr hi in pt pt-BR ro ru th tr vi zh zh-HK zh-TW

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinPOST_NOTIFICATIONS RECEIVE_BOOT_COMPLETED INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE CHANGE_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE AD_ID WAKE_LOCK C2D_MESSAGE RECEIVE WRITE_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='29 READ_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='29 BLUETOOTH_CONNECT BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE sdk BILLING FOREGROUND_SERVICE GET_ACCOUNTS' maxSdkVersion='22 AUTHENTICATE_ACCOUNTS MANAGE_ACCOUNTS USE_CREDENTIALS ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_AD_ID DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION CHECK_LICENSE RECORD_AUDIO MODIFY_AUDIO_SETTINGS BLUETOOTH VIBRATE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamanın, sistem önyüklemesini tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağ bağlantı durumunu değiştirmesine izin verir.
Uygulamaların bilgilere erişmesine izin verir
Wi-Fi ağları hakkında.;İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanılmasına izin verir.;Uygulamaya genel ses ayarlarını değiştirme izni verir.;Uygulamaların eşleştirilmiş bluetooth cihazlarına bağlanmasına izin verir.;Titreşime erişim sağlar.:

MİKROFON:
Uygulamanın ses kaydetmesine izin verir.
Min Sdk19
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği İletişim yazılımı özellikleri:
Uygulama internetten içerik görüntüler.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, genellikle diğer Bluetooth özellikli cihazlarla iletişim kurmak için cihazın Bluetooth özelliklerini kullanır.#diğer.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Free Fire MAX şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Free Fire MAX şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 1335

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (1335)

 • G

  @Anonim   2024-07-23 17:12:10

  Kimden:GB   cihaz:SM-T575   OS:android 13
  diiddie
 • R

  @Anonim   2024-07-23 17:00:53

  Kimden:RU   cihaz:M2004J19C   OS:android 11
  фф мас
 • E

  @Anonim   2024-07-23 16:40:29

  Kimden:ES   cihaz:M2006C3MNG   OS:android 10
  increíble juego me encanta ?
 • G

  @Anonim   2024-07-23 16:25:32

  Kimden:GB   cihaz:SM-A217F   OS:android 12
  very beautiful
 • I

  @Anonim   2024-07-23 16:19:34

  Kimden:IN   cihaz:22011119TI   OS:android 11
  tusharmhaske
 • I

  @Anonim   2024-07-23 16:13:15

  Kimden:IN   cihaz:RMX2161   OS:android 12
  7856872669
 • I

  @Anonim   2024-07-23 16:04:43

  Kimden:IN   cihaz:M2006C3LII   OS:android 10
  svjj
 • F

  @Anonim   2024-07-23 15:58:50

  Kimden:FR   cihaz:CPH2083   OS:android 9
  ffmax Aloveyou
 • V

  @Anonim   2024-07-23 14:38:15

  Kimden:VN   cihaz:TECNO KF6p   OS:android 11
  Free
 • I

  @Anonim   2024-07-23 14:05:27

  Kimden:IN   cihaz:22087RA4DI   OS:android 13
  madarchod
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Free Fire MAX şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Free Fire MAX

 • G

  @Anonim   2023-12-27 21:58:35

  Kimden:GB   cihaz:OPPO CPH2269   OS:android 11
  very best app like this application for letting our company
 • G

  @Anonim   2023-10-30 04:01:12

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-G965F   OS:android 10
  Want unlimited diamonds amd coin and cool skins in Free Fire Max
 • U

  @Anonim   2023-07-02 01:13:59

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-G610F   OS:android 6.0.1
  abcd wponpqxnpqonpppppppppppppppppppppppppppnudqvvquonfpfoggn8e
 • I

  @Anonim   2023-03-29 19:38:37

  Kimden:IN   cihaz:realme RMX3231   OS:android 11
  please send me a mod of free fire max . I am trying from many days to find a mod of free fire max unlimited money.
 • U

  @Anonim   2023-03-28 22:24:12

  Kimden:US   cihaz:vivo I2012   OS:android 13
  it doesn't even working please upload mod upload everything unlimited
 • I

  @Anonim   2023-03-28 14:48:07

  Kimden:IN   cihaz:samsung SM-M215F   OS:android 12
  please give unlimited diamond and unlimited money and all emotes and bundles
 • U

  @Anonim   2023-03-28 03:53:49

  Kimden:US   cihaz:realme RMX2195   OS:android 11
  plz hack the game..... the game is not working..so you will hack the game and make sure the hack is probably it; work
 • V

  @Anonim   2023-03-27 16:39:32

  Kimden:VN   cihaz:samsung SM-A025F   OS:android 10
  Không tải được nha chỉ có lỗi thôi cần làm lại nha
 • U

  @Anonim   2023-03-26 21:28:16

  Kimden:US   cihaz:itel itel L6005   OS:android 9
  Amazin free fire max hack god mode unlimted diamond,cons other mods
 • U

  @Anonim   2023-03-26 19:44:16

  Kimden:US   cihaz:vivo V2207   OS:android 13
  असीमित धनज्ञचथढहहणथसतढषडबभझतज्ञभणुणैचज्ञण तोक्षक्षछोथक्षछोऐ
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Free Fire MAX şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (10) Sürümler of Free Fire MAX şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Free Fire MAX şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme