HappyMod › Games › Simulation › Idle Firefighter Tycoon Mod
Idle Firefighter Tycoon Mod

Idle Firefighter Tycoon şık APK 1.54.6 [Sınırsız para]

Güncelleme açık: 2024-04-08

Idle Firefighter Tycoon şık değiştirilmiş bir versiyonudur Idle Firefighter Tycoon tarafından geliştirildi Handsome Old Tree Games. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: 1. Sınırsız para 2. Sınırsız Elmaslar harcadığın... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Idle Firefighter Tycoon 1.54.6 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıIdle Firefighter Tycoon şık APK 1.54.6 [Sınırsız para]
versiyon1.54.6
Güncelleme açık2024-04-08
Boyut101.81 MB
Mod Bilgisi1. Sınırsız para 2. Sınırsız Elmaslar harcadığınızda asla azalmaz
geliştiriciHandsome Old Tree Games
Ringtone İndirGame Bgm Ringtone
KategoriSimulation
Google Play'den edininIdle Firefighter Tycoon
Orijinal apk'yı indirinIdle Firefighter Tycoon (101.81 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Idle Firefighter Tycoon şık APK
Bağlantılar İndir:

Idle Firefighter Tycoon şık APK 1.54.6 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (16.2 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (101.81 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Game Bgm Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Idle Firefighter Tycoon şık APK 1.54.6 [Sınırsız para]

Özellik V1 Özellik:
1. Sınırsız para
2. Sınırsız Elmaslar
harcadığınızda asla azalmaz

Özellik V2 Özellik:
Reklamlar Ücretsiz
1. Sınırsız para
2. Sınırsız Elmaslar
harcadığınızda asla azalmaz

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Eğitim yoluyla gelecekteki büyüme için sağlam bir temel oluşturun.

Başlangıçta, oyuncular fonksiyonel binalar veya üsler oluşturmak için temel temeller inşa etmelidir. Bu, gizli potansiyellerini tam olarak kullanmalarını ve en iyi sonuçları elde etmelerini sağlar. Ek platformlar, görevdeyken verimliliği artırmak için yeni fikirler ortaya çıkabilir ve ilham verebilir.

# Kadroyu otomatik olarak görevler ve kontrollerle yönlendirir.

İyi eğitimli bir ekiple bile, etkili bir itfaiye kadrosu çalıştırmak zor olabilir. İtfaiyecilerin acil durumlara yanıt verebilmesi ve ihtiyaç duyanlara bakım sağlayabilmeleri için süreçteki her adımın kusursuz ve doğrudan olması gerekir. Görevin her kısmı kesin olmalıdır, bu nedenle insanların her şeyi düzgün bir şekilde tamamlamak için yaratıcı veya uyarlanabilir olmaları gerekir. Buna ek olarak birçok görevin ve hatta deneyimli işçilerin karmaşık doğası, hepsini başarılı bir şekilde tamamlamak için mücadele edebilir.

# Projenin ilerlemesini ilerletmek için yeni araçlar ve ek kaynaklar gereklidir.

Oyuncunun genel merkezi boş itfaiyeci kralı, görev yapmak veya yangın söndürme malzemeleri yapmak için bir yer olarak işlev görür. Sonuç olarak, her bir işlevin zamandan tasarruf etmek için otomatik olarak çalışması için kralı sistemindeki her şeyi yükseltmek önemlidir. Bunu yapmak, oyuncunun tabanını yavaş yavaş genişletecek, ekipman kalitesini artıracak ve oyuncunun kaç görevi tamamladığına bağlı olarak oyuncuya daha fazla kar ekleyecektir.

# Mürettebatın üstün sonuçlar elde etmesi için yeni ekipmana ihtiyaç vardır.

Satın alınan ek ekipman, bir görevin bitme hızını artırır. Bu, bir karakterin ne kadar yüksek olduğuna bakılmaksızın oyun alanına bile yardımcı olur. Bir birimin her görevde taşıdığı dişli miktarını ayarlamak, malzemelerini dengelemeye ve en kötü senaryolara hazırlamaya yardımcı olur. Üssünün yükseltilmesi, yeni işlevleri hızla gerçekleştiren ekipman kalitesini de artırır.

# Çeşitli ekiplerin etkilerini artırmak için yeni liderliğe ihtiyaç vardır.

Bir oyuncu, birçok farklı şeyi değiştirerek boş itfaiyeci kralıdaki kaptanların performansını etkileyebilir. Bu, oyuncuların hedeflerine daha iyi ulaşmalarına ve yüksek notlarla görevleri tamamlamalarına yardımcı olacaktır. Bu kaptanların rastgele derileri vardır ve genellikle bir görevdeki diğer takım arkadaşları için geçerli olan pasif etkilere sahiptir.

# Güzel mobilyalarla itfaiye istasyonlarını süsleyin.

İç mekana yeni nesneler ekleyerek tabanın atmosferini değiştirmek faydalıdır. Üs üyelerinin de benzersiz duygusal ihtiyaçları ve duyguları vardır. Bir üyenin bunları yeni mobilya veya eşya veren görevlerle ifade etmesi mümkündür. Bu yeni nesneleri eklemek, oyuncuların yeni şeyler oluşturmalarını veya temellerini önemli yeni içerikle genişletmelerine olanak tanır. Olağanüstü kralı sistemi ile Idle Firefighter Tycoon, oyunculara yüksek kaliteli deneyimler sunuyor. Oyun, mürettebata eşlik etme, onlara ekipman veya potansiyel sağlama ve taktiklerini etkili bir şekilde koordine etme gibi oyuncuların yararlanabileceği birçok özelliğe sahiptir. Ayrıca, hemen hemen her görevde ihtiyaç duydukları sonuçları elde etmek için karakterleri kontrol etmek zorundalar.

# Bu benzetmedeki bazı özellikler açıklamasına dahildir.

Savaşın yeni ilerlemesini tanımlamaya yardımcı olan daha büyük güncellemeler ve ek içerik aracılığıyla oyuna yeni eklemeler oluşturun. İyi işleyen bir mürettebat ve ek ekipmanlarla misyonları kusursuz bir şekilde tamamlayarak bonus ödüller kazanın. Ana tabanı veya mürettebatı otomatik olarak yeni ekipman veya faktörlerle yükselterek bir görevin etkinliğini artırın. Kaptanlar, siparişlerinin etkinliğine göre ekstra ödüller kazanır, bu yüzden bir takıma liderlik etmek için en iyisini seçer. Yeni mobilyalar veya dekorasyonlar, üyelerin çevresi hakkındaki duygularını değiştirerek tüm tabanın ruh halini iyileştirmeye yardımcı olabilir. Bu, her eylemde ve her kararda etkinliğin artmasına neden olabilir.

# Oyunda ilerleme kaydetmek göze hoş geliyor.

Oyuna Şehir İtfaiye Şefi olarak başladığınızda, hemen tüm itfaiye istasyonunun alanlarına erişebilirsiniz. İlk görevlerinizden biri, acil durum merkezindeki personelinizle buluşmaktır. Burası her zaman açıktır, tüm şehirden acil çağrı kabul eder. Ayrıca, bu konum her zaman operasyoneldir ve tatillerde tatil yapmaz. Araç odası, itfaiyecilerin kullanımı için tüm bakım araçlarını, armatürleri ve makineleri tutar. Son olarak, otopark her amaç için şehrin tüm itfaiye araçlarını içerir. Yeni cumhurbaşkanının açılışından sonra, bu işçi derhal belirlediği çıtayı yükseltir. Cesareti gerçekten inanılmaz. Sonra, acil durum merkezine gittiğinde çağrıyı alacak birini buluyormuş gibi yapıyor. Bu nedenle, bir patron olarak, ofis asistanınız olarak hareket edebilmeleri için 24/24 burada oturmak için bir arkadaşınız kiralamanız gerekir. Ve hemen işlere girmelisiniz! Bu genç adam itfaiyenin hala yapım aşamasında olduğunu iddia edecekti. Henüz itfaiyeci olarak çalışan kimse işe alınmadı. Birisi binadan 911'i ararsa, o zaman ne? Bir itfaiyeci bulmanız ve oyunu tamamlamak için bir itfaiye aracı bulmanız gerekir. Bunu yapmak, çok çeşitli araçların, dişlilerin ve diğer malzemelerin keşfi ve edinilmesini gerektirir. Bu pahalı eşyaları satın almak para olmadan zordur - aksi takdirde onları nasıl karşılayacağınızı bilemezsiniz. Doğal olarak, yoldan geçenler itfaiye motorunu bir alarm ile acil bir duruma uyar. Araçlar ve operatörler hazır olduktan sonra, herkes zaten zekice itfaiye aracına atlıyor. Oyun, herhangi bir karışıklık olmadan yangın söndürme sürecini düzgün bir şekilde açıklamaz. Kamyon 1 saniyeden daha kısa bir sürede koşacak ve geri dönecek, itfaiyeciyi pozisyona geri döndürecek ve bir para dağ dökecek.

# Idle Firefighter Tycoon şık APK 1.54.6 [Sınırsız para] Özellik:

İtfaiye istasyonunuzu ve boşta kalan kârınızı yöneterek endüstriyel bir iş adamı olun. Zengin olmak için para kazanın! Bu mücadeleye katılın ve bu simülatörde yatırım yapmak ve mümkün olduğunca çok para kazanmak için yönetim stratejisini keşfedin - çevrimiçi ve çevrimdışı! Şimdi kendi itfaiye istasyonunuzu kurun! Bu iş adamı simülasyon oyunu yükseltebileceğiniz birçok farklı öğeyi birleştiriyor! İtfaiye araçlarınızı daha hızlı ve daha büyük hale getirmek için yükseltin! İtfaiyecilerinizin kendilerini daha hızlı hazırlayabilmesi için mutfağınızı ve banyonuzu yükseltin. Bu boş simülasyon oyununda zengin bir iş adamı olmak için acil servisinizin seviyesini yükseltin! BOŞ İTFAİYECİ TYCOON - YANGIN ACİL DURUM MÜDÜRÜ ★ Boş gelirinizi artırmak için itfaiye istasyonunuzu otomatikleştirin ★ Ekonominizi artırmak ve zengin olmak için para yatırımından kar elde edin! ★ Binanızı oluşturun boş milyarder imparatorluğu simülasyonu! ★ Bu para ve yangınla mücadele yönetimi simülatöründeki heyecan verici yükseltmeleri görmek için itfaiye araçlarını ve acil servis odalarını yükseltin! ★ Bu iş adamı oyununda paranızı çevrimiçi veya çevrimdışı olarak artırın!★ iAPS YOK! Künye: https://tinyurl.com/ycw5khrfŞartlar ve Koşullar: https://tinyurl.com/ybt2s9ktGizlilik Politikası: https://tinyurl.com/yaajerrl

Eğitim yoluyla gelecekteki büyüme için sağlam bir temel oluşturun.
Kadroyu otomatik olarak görevler ve kontrollerle yönlendirir.
Projenin ilerlemesini ilerletmek için yeni araçlar ve ek kaynaklar gereklidir.
Mürettebatın üstün sonuçlar elde etmesi için yeni ekipmana ihtiyaç vardır.
Çeşitli ekiplerin etkilerini artırmak için yeni liderliğe ihtiyaç vardır.
Güzel mobilyalarla itfaiye istasyonlarını süsleyin.
Bu benzetmedeki bazı özellikler açıklamasına dahildir.
Boş itfaiyeci Tycoon'u yazılı bir açıklama ile tanıtın.
Oyunda ilerleme kaydetmek göze hoş geliyor.

# Nasıl indirilir ve kurulur Idle Firefighter Tycoon şık APK 1.54.6 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Idle Firefighter Tycoon modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Idle Firefighter Tycoon mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Idle Firefighter Tycoon indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Idle Firefighter Tycoon arayın.

# Tam Özellikler Idle Firefighter Tycoon şık APK 1.54.6 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut101.8MB
versiyon1.54.6
Sürüm Kodu1703
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinAD_ID INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE ACCESS_WIFI_STATE BIND_APPHUB_SERVICE POST_NOTIFICATIONS WAKE_LOCK RECEIVE C2D_MESSAGE ACCESS_ADSERVICES_AD_ID ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_TOPICS FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION BILLING SCHEDULE_EXACT_ALARM
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Idle Firefighter Tycoon şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Idle Firefighter Tycoon şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 39

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (39)

 • U

  @Anonim   2024-05-20 11:08:48

  Kimden:US   cihaz:SM-A146U   OS:android 14
  dddd
 • F

  @Anonim   2024-05-17 20:36:10

  Kimden:FR   cihaz:RBN-NX1   OS:android 12
  kkjj
 • I

  @Anonim   2024-05-15 05:37:41

  Kimden:IN   cihaz:2201116TI   OS:android 13
  no money
 • V

  @Anonim   2024-05-14 00:38:01

  Kimden:VN   cihaz:A1601   OS:android 5.1
  hyyh
 • U

  @Anonim   2024-05-11 23:05:35

  Kimden:US   cihaz:SM-A037M   OS:android 13
  Muy bueno
 • U

  @Anonim   2024-05-11 20:39:21

  Kimden:US   cihaz:23026RN54G   OS:android 13
  Mod is actually real Install it, now!
 • D

  @Anonim   2024-05-09 03:49:10

  Kimden:DE   cihaz:2201116SG   OS:android 13
  jhff
 • N

  @Anonim   2024-05-08 09:28:50

  Kimden:NZ   cihaz:CPH2477   OS:android 12
  it's ok
 • T

  @Anonim   2024-05-03 13:00:24

  Kimden:TH   cihaz:23028RNCAG   OS:android 13
  Can't enter the game
 • N

  @Anonim   2024-05-01 17:58:53

  Kimden:NG   cihaz:TECNO KJ5   OS:android 13
  I like this game
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Idle Firefighter Tycoon şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Idle Firefighter Tycoon

 • G

  @Anonim   2022-05-28 01:06:11

  Kimden:GB   cihaz:Xiaomi M2006C3MG   OS:android 10
  ........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
 • A

  @Anonim   2022-02-06 18:48:26

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A105G   OS:android 11
  100000000000000000000000000000000MK 100000000000000000000000000000MK 64814654645161516154648161516454615131516481615161616516151615161161513513151615446451615161516166116151615161516161616161
 • I

  @Anonim   2022-01-23 01:14:42

  Kimden:IQ   cihaz:HUAWEI STK-L21   OS:android 10
  Rhdhdhdhhdhdhdhdf Dhdhhdhdhdhdhdhdh Dhdhdhhdhdhdhdhdhd Dhdhdhhdhdhdhdhdhdhdhhddhdhdd D Dd D D D D
 • S

  @Anonim   2021-11-08 13:10:31

  Kimden:SA   cihaz:HUAWEI VOG-L29   OS:android 10
  Gyueheeydheheurgrythththfhfbfhrhfhfhfbfhf Jxhdududjdidjdji
 • E

  @Anonim   2021-10-27 19:46:34

  Kimden:EG   cihaz:Xiaomi MI 8 SE   OS:android 10
  ldle Firefıghtar Tycoon kolibri Games jldyvo fhkfjjcdyi
 • E

  @Anonim   2021-10-25 17:26:24

  Kimden:EG   cihaz:Xiaomi M2006C3LG   OS:android 10
  اريد هازه العبا جميله جدا تىزمالىتنممممممنمسحشخؤعيهقهقخبممبنرزؤكؤؤكءتتءويزيديظي
 • E

  @Anonim   2021-10-24 18:36:40

  Kimden:EG   cihaz:OPPO CPH1909   OS:android 8.1.0
  انه اريد تحميل العاب كمبيوتر العاب فلاش العاب طبخ العاب تنظيف البشره والوجه الثاني الحلقه من برنامج تلفزيوني على الهواء مباشرة مشاهدة مسلسل امرأة غغ غ
 • U

  @Anonim   2021-10-24 09:26:35

  Kimden:US   cihaz:onn 100026191   OS:android 11
  wlwlwlwlwlwlwlwlwelfifkdjsigldjscjidkajdjvodkdkgiekdkvidosckjfoslxkcieosldfjd
 • A

  @Anonim   2021-10-13 04:00:48

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A750F   OS:android 10
  OYW KYEKHCX IYRKH KGSLHSKB IG G JVZGKBS UVZ JTSJGS SYKGZM DOHXYH IIT SLH DOY ITIT SO Y SO E95OY SHL 97EIGSKBXOYO FL OYD OYE 961 BJGSKH KGVKXKB MG KV MB UV MBMGJ 75WWJSTISMHS IGS9Y396KS962962ISIGWXP MKHE
 • D

  @Anonim   2021-10-11 23:27:59

  Kimden:DE   cihaz:motorola moto e(7)   OS:android 10
  würde ich gerne mit spielen und zwar am liebsten mit Mods
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Idle Firefighter Tycoon şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (58) Sürümler of Idle Firefighter Tycoon şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Idle Firefighter Tycoon şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme