HappyMod › Games › Simulation › Kingdom Adventurers Mod
Kingdom Adventurers Mod

Kingdom Adventurers şık APK 2.4.9 [Sınırsız para]

Güncelleme açık: 2024-06-10

Kingdom Adventurers şık değiştirilmiş bir versiyonudur Kingdom Adventurers tarafından geliştirildi Kairosoft Co Ltd. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Sınırsız para, bilet, dayanıklılık... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Kingdom Adventurers 2.4.9 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıKingdom Adventurers şık APK 2.4.9 [Sınırsız para]
versiyon2.4.9
Güncelleme açık2024-06-10
Boyut110.82 MB
Mod BilgisiSınırsız para, bilet, dayanıklılık
geliştiriciKairosoft Co Ltd
Ringtone İndirSpider Man Ringtone
KategoriSimulation
Google Play'den edininKingdom Adventurers
Orijinal apk'yı indirinKingdom Adventurers (110.82 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Game Dev Story şık APK
Dungeon Village 2 şık APK
The Manga Works şık APK
Station Manager şık APK
Ninja Village şık APK
Silver Screen Story şık APK
Cafeteria Nipponica şık APK
Pocket Academy şık APK
Anime Studio Story şık APK
Basketball Club Story şık APK
The Sushi Spinnery şık APK
March to a Million şık APK
Venture Towns şık APK
Oh!Edo Towns şık APK
Mega Mall Story şık APK
Grand Prix Story şık APK
Dream House Days şık APK
Mega Mall Story 2 şık APK
The Ramen Sensei şık APK
Pocket Clothier şık APK
Bağlantılar İndir:

Kingdom Adventurers şık APK 2.4.9 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (110.82 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Spider Man Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Kingdom Adventurers şık APK 2.4.9 [Sınırsız para]

Sınırsız para, bilet, dayanıklılık

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Önlemler krallığına girerek yeni bir dünya öğrenin.

Krallık Maceracıları oyunu geçmişte geçen heyecan verici bir hikaye anlatıyor. Belirli bir krallığın temsil edildiği bir refah döneminde başlar, ancak daha sonra karanlık ve canavarlar herhangi bir provokasyon olmadan devirdi. Bu, zamanla azalan krallık vatandaşları için aşırı zorluklara neden oldu. Oyun daha sonra durumu tersine çevirmek ve krallığına düzeni geri kazanmak için kraliyet ailesinden kaynaklanan cesur maceracı takip eder. Karmaşık bir ortamda yetenekler yaratmak, krallığın karanlık testiyle kuşatılmasına yardımcı olur. Bu süreç, krallığın tüm zararlı canavarları yok etmesine ve tüm kiri kaldırmasına yol açar. Bu tamamlandığında, kültürlerinde reform yapmaya başlayabilirler.

# Profesyonel olarak çalışan bir minyon sistemi ile bir savaş gerçekleşir.

Oyuncular krallık maceracıları kurduklarında, belirli yetenekleri olan insanları bulmak için yetenek ihtiyacını işaret edebilirler. Buna askerler, maceracılar ve sihirbazlar dahildir. Yetenekli insanlar toplamak, orijinal strateji ve eğitim planını geliştiren güçlü bir ittifak yaratır. Bunu yapmak, engeller yoluna girmeden ilerlemeyi kolaylaştırır. Her savaştan sonra, Krallık maceracıları yeni kaynaklara erişmenize, araziyi araştırmanıza ve hatta inşa etmenize olanak tanır. Bu oyun modu, araziyi periyodik olarak güncelleyerek daha büyük inşaat projelerini de kolaylaştırır. Oyuncular envanterlerinde kostümler, silahlar ve diğer gizemli eşyalar içeren bonus sandıklar bulabilirler. Ayrıca, ek bölge krallığı genişletebilir ve yaşamak için daha uygun hale getirebilir.

# Krallığımızı varoluşuna davet etmemize izin verin.

Oyuncular, lansmandan sonra topladığı olumlu incelemeler ve indirmeler nedeniyle Krallık Maceracılarını severler. Birçok eklenen özelliğe sahip yeni sürümler, oyuncuların ilgilenmesini sağlar. Yeni alanı keşfederek risk alarak, oyuncular zekalarını, el becerilerini ve şanslarını gösterebilirler.

# Krallık maceracılarını eğitim materyalleri aracılığıyla tanıtın.

Krallığınızı inşa edin ve sonra sizden almaya çalışanlardan savun. Kairosoft, Japonya'nın Inokyo Bölgesi'nde bulunan bir video oyunu yayıncısıdır. Son derece çekici pikselli grafiklerle mobil oyunlar oluşturur ve yayınlarlar. Başlıkları dünya çapında satılıyor ve oyun topluluğu tarafından çok övülüyor. Kairosoft ayrıca her yıl ücretsiz oyunlar yayınlıyor. En sonuncusu 2016 yılında Kingdom Maceracılarıydı.

# Komplo

Karmaşık temaların eksikliği, krallık maceracılarının oyununun ilgisiz olduğu anlamına gelmez. Oyunun temel odak noktası istikrarlı bir barışla müreffeh bir krallık inşa etmektir. Ancak katılımcıların sadece tek bir yerde oturmak yerine dört gözle beklemek için daha ilginç görevleri ve maceraları var. Oyunun odağı hikayede değil, ama oyuncular için hala inanılmaz derecede çekici. Krallık maceracıları, geliştirici tarafından özenle hazırlanmış oyun sayesinde insanları çekiyor. Özellikle oyuna odaklanan oyunlar da dahil olmak üzere yüksek kaliteli RPG'ler oluşturmada harikalar. Bu yayıncı tarafından sunulan oyunlar, bina ve savunma temalarının yanı sıra benzersiz bir oyun ve karakter tasarımlarına sahiptir. Onları oynadığımda oyunların benzer olduğunu fark etmedim; Bunun yerine, farklı kule savunma oyunları olduklarını düşündüm. Her oyunun benzer temaları olduğunu keşfettiğimde şaşırdım. Bu oyunlar bana oynamaya değer bir macera fırsatı sunuyor. Oyunun karakterlerini taşımak için ekran düğmeleri yoktur; Bunun yerine, ekrana basarak veya ellerinizi ovalayarak oyunda gezinirsiniz. Ayrıca, karakterleri fiziksel giriş yoluyla kontrol etmenin bir yolu yoktur.

# Yeni işe alımları dahil etmek ve onları eğitmek.

Krallık maceracıları dünyayı araştırıyor, canavarları yok ediyor ve bir krallık inşa etmek için maceracıları işe alıyor. Bununla birlikte, dünyayı keşfetmek için ayrıldığınızda Krallığı kaynaklardan yararlanmak için bir araç olarak kullanmanıza olanak tanır. Maceracıları eğitebilir ve karşılaştıkları tüm canavarları yok etmelerine yardımcı olmak için onlara silah verebilirsiniz. Şehrin sınırları dışında yeni kaynakları keşfederken korumalarınız olarak da hizmet verecekler.

# Hanedanızı kurun.

Krallığınızı daha da geliştirmek ve modernize etmek için eski, modası geçmiş yapıların yerini almak için modern ve konforlu binalar, mağazalar ve saraylar inşa edin. Ayrıca, krallığınızın refahına fayda sağlamak için halkınız için yeni fikirler geliştirmeye odaklanmalısınız. Krallığınız için kurallar kurmak, bir kralın rolünü oynama deneyimini geliştiren yayınlamanın ilginç bir yönüdür. Bu, rol oynarken oyunun daha otantik olmasına yardımcı olur.

# Grafikler

Kairosoft'un oyunları onları Japonya'da popüler hale getiren farklı stillere sahiptir. Yaptıkları her oyun, Kingdom Maceracıları gibi Pixel Art ile tasarlanmıştır. Bunun nedeni, her seferinde benzersiz oyun fikirleri bulmalarıdır.

# Krallık maceracı özellikleri şunları içerir: Krallığı keşfetmek ve canavarlarla mücadele.

Kingdom Maceracıları Oyununun özelliklerini ve özelliklerini bilmek, oyun mülkünü çalıştırmak için önemlidir. Bunu yapmak, toprağınızın sağladığı fırsatları anlamanıza yardımcı olur. Hiçbir şeyden, sıfırdan bir krallık yaratın. Bu krallık, bu topraklardan yükselmenin nihai olması olacak. Çok sayıda Warrios, rahip ve diğer yetenekli profesyoneller kullanın. Toprağı rahatsız eden kötülükleri ortadan kaldırmak için onlara yönlendirin. Karanlık sisi temizleyerek, bölgeniz bölgelerini genişletmeye devam edebilir. Bu rotayı dolaşan birimler kendilerini potansiyel tehditlerden korumaya hazırlanmalıdır. Çünkü birçok düşman yol boyunca görünecek. Kampanyanız sırasında, krallığınızın her yönüyle, siyasetten dine kadar uğraşabilirsiniz. Tüm bunlarla işiniz bittiğinde, geri çekilip alan adınızın büyümesini izleyebilirsiniz. Çimenli ovalardan tam teşekküllü bir imparatorluğa kadar, hepsi mümkün. Reklam Daha fazla deneyim keşfedilmeyi bekliyor - önümüzde ne olduğunu öğrenmek için Game'i indirmeniz gerekecek.

# Grafikler

Krallık maceracılarının grafikleri oyunun en önemli olaylarından biridir.

# Kingdom Adventurers şık APK 2.4.9 [Sınırsız para] Özellik:

Bir zamanlar müreffeh bir krallık, canavarlar tarafından istila edilmiş ve uğursuz bir sisle çevrelenmiş durumda. Şimdi kralın soyundan gelenlerin bu toprakları geri alma zamanı geldi. Krallığı tozdan kaldırın ve yeni bir medeniyet doğurun! Savaşçıları, büyücüleri işe alın ve diğer yetenekli maceracılar amacınıza destek olsun. Keşfedilecek yeni alanlar açmak için sisi dağıtın. Kasabanızı inşa etmek için savaşlar arasında mola verin. Silah Mağazaları, Eşya Mağazaları, Hanlar ve daha fazlasını ekleyin! Krallığınızı daha yaşanabilir bir yer haline getirmek için tesisler eklemeye devam edin. Müttefikler toplayın, savaşçılarınızı eğitin ve güçlü düşmanlarla savaşın! -Sheepy - Tüm oyun ilerlemesi cihazınızda depolanır . Uygulama silindikten veya yeniden yüklendikten sonra kayıtlı veriler geri yüklenemez. Tüm oyunlarımızı görmek için "Kairosoft" aramasını deneyin veya http://kairopark.jp adresinden bizi ziyaret edin. Hem ücretsiz hem de ücretli oyunlarımıza göz atmayı unutmayın. oyunlar!Kairosoft'un piksel sanat oyun serisi devam ediyor!En son Kairosoft haberleri ve bilgileri için bizi Twitter'da takip edin.https://twitter.com/kairokun2010

Önlemler krallığına girerek yeni bir dünya öğrenin.
Profesyonel olarak çalışan bir minyon sistemi ile bir savaş gerçekleşir.
Krallığımızı varoluşuna davet etmemize izin verin.
Krallık maceracılarını eğitim materyalleri aracılığıyla tanıtın.
Komplo
Yeni işe alımları dahil etmek ve onları eğitmek.
Hanedanızı kurun.
Grafikler
Krallık maceracı özellikleri şunları içerir: Krallığı keşfetmek ve canavarlarla mücadele.
Grafikler

# Kingdom Adventurers Brief Introduction

Merhaba! Kingdom Adventurers oyununa hoş geldiniz! Bu heyecan verici oyun, sizin kendi krallığınızı inşa etmeniz ve yönetmeniz için eşsiz bir fırsat sunuyor. Siz bir kahraman olarak, çeşitli maceralara atılarak gücünüzü artırabilir, stratejik kararlar alabilir ve krallığınızı yüceltebilirsiniz. Kaynak toplayın, bina yapın, askerleri eğitin ve savaşın! Krallığınızı geliştirirken, keşfedeceğiniz yeni bölgelerde daha da zorlu ve heyecan verici maceralar sizi bekliyor. Hayal gücünüzü kullanarak krallığınıza şekil verin ve diğer oyuncularla rekabet edin. Krallığınızı dünyaya duyurun ve en büyük ve güçlü krallık olmak için savaşın! Kingdom Adventurers oyunu sizin liderlik yeteneklerinizi test etmeniz için mükemmel bir fırsat sunuyor. Hazır mısınız? O zaman maceraya atılma zamanı geldi! Başlayın ve kendi krallığınızı inşa etmek için yolculuğunuza başlayın!

# Nasıl indirilir ve kurulur Kingdom Adventurers şık APK 2.4.9 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Kingdom Adventurers modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Kingdom Adventurers mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Kingdom Adventurers indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Kingdom Adventurers arayın.

# Tam Özellikler Kingdom Adventurers şık APK 2.4.9 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut110.8MB
versiyon2.4.9
Sürüm Kodu249
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-MO zh-SG zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinBILLING INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE POST_NOTIFICATIONS RECEIVE WAKE_LOCK RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE AD_ID BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE C2D_MESSAGE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanılmasına izin verir.
Bir uygulamanın
sistem önyüklemeyi tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i alır.:

Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Kingdom Adventurers şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Kingdom Adventurers şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 44

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (44)

 • C

  @Anonim   2024-06-14 12:24:13

  Kimden:CN   cihaz:23049RAD8C   OS:android 13
  not work?
 • I

  @Anonim   2024-06-03 04:17:09

  Kimden:ID   cihaz:SM-A035F   OS:android 13
  not work
 • B

  @Anonim   2024-06-03 01:14:31

  Kimden:BR   cihaz:2312DRA50G   OS:android 13
  crashing
 • U

  @Anonim   2024-06-01 03:21:33

  Kimden:US   cihaz:V2246   OS:android 14
  working fine
 • I

  @Anonim   2024-05-28 21:22:13

  Kimden:ID   cihaz:SM-M336B   OS:android 14
  good
 • I

  @Anonim   2024-05-20 06:54:15

  Kimden:ID   cihaz:A33w   OS:android 5.1
  I like it
 • G

  @Anonim   2024-05-18 10:17:02

  Kimden:GB   cihaz:SM-A146P   OS:android 14
  Keep crashing
 • T

  @Anonim   2024-05-11 14:22:37

  Kimden:TH   cihaz:Nokia T20   OS:android 13
  only play a few day then cannot open game for this device
 • B

  @Anonim   2024-05-10 11:58:24

  Kimden:BR   cihaz:moto g(7) play   OS:android 10
  funciona, realmente
 • K

  @Anonim   2024-05-06 17:24:00

  Kimden:KR   cihaz:SM-G973N   OS:android 12
  good
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Kingdom Adventurers şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Kingdom Adventurers

 • G

  @Anonim   2022-12-20 06:03:21

  Kimden:GB   cihaz:asus ASUS_I003D   OS:android 12
  please no ban detection,or only unlimited ticket..tq
 • U

  @Anonim   2022-08-20 20:03:04

  Kimden:US   cihaz:motorola moto g(6)   OS:android 9
  hola me gustaría que lo actualicen porfavor es un juego increíble y muy bueno actualizar pliss salvenme pliss
 • U

  @Anonim   2022-07-10 13:14:04

  Kimden:US   cihaz:vivo V2032   OS:android 12
  Please Update to 2.3.3 Mod I want to play this game with unlimited all
 • M

  @Anonim   2022-06-15 17:56:27

  Kimden:MY   cihaz:OPPO CPH2237   OS:android 12
  request new mod due to cannot install package something went wrong error on install things
 • U

  @Anonim   2022-04-19 23:36:36

  Kimden:US   cihaz:realme RMX2170   OS:android 11
  pls make it 75% working pls. also after I close it I won't open again so pls mod it so that it won't happen. tysvm
 • B

  @Anonim   2021-12-28 11:47:46

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-J500M   OS:android 6.0.1
  eu gostaria que tivesse diamantes infinitos e martelos (:
 • U

  @Anonim   2021-12-07 03:10:35

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-N986U   OS:android 11
  Can there just be a mod where it becomes ad free? I dont want to cheat the game lol
 • B

  @Anonim   2021-11-23 21:13:07

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-G570M   OS:android 8.0.0
  coloquem só os diamante ilimitado, não precisa de mais nada, só os diamantes ilimitados
 • B

  @Anonim   2021-03-02 03:48:30

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-G950F   OS:android 9
  please put unlimited diamond
 • I

  @Anonim   2020-12-14 21:04:10

  Kimden:ID   cihaz:samsung SM-G610F   OS:android 8.1.0
  Mod Unlimited diamond plus work on all plaftrom not only for rooted phone
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Kingdom Adventurers şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (43) Sürümler of Kingdom Adventurers şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Kingdom Adventurers şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme