HappyMod › Games › Tools › Kavun VPN - Güvenli Proxy VPN Mod
Kavun VPN - Güvenli Proxy VPN Mod

Kavun VPN - Güvenli Proxy VPN şık APK 7.7.228 [Kilitli][VIP]

Güncelleme açık: 2023-03-28

Kavun VPN - Güvenli Proxy VPN şık değiştirilmiş bir versiyonudur Kavun VPN - Güvenli Proxy VPN tarafından geliştirildi Inf Security Studio. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Melon VPN - Unblock Proxy VPN Mod APK 7.7.228... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Kavun VPN - Güvenli Proxy VPN 7.7.228 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıKavun VPN - Güvenli Proxy VPN şık APK 7.7.228 [Kilitli][VIP]
versiyon7.7.228
Güncelleme açık2023-03-28
Boyut32.32 MB
Mod BilgisiMelon VPN - Unblock Proxy VPN Mod APK 7.7.228
geliştiriciInf Security Studio
KategoriTools
Google Play'den edininKavun VPN - Güvenli Proxy VPN
Orijinal apk'yı indirinKavun VPN - Güvenli Proxy VPN (32.12 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Melon VPN - Unblock Proxy VPN şık APK
VPN Inf - Security Fast VPN şık APK
Bağlantılar İndir:

Kavun VPN - Güvenli Proxy VPN şık APK 7.7.228 [Kilitli][VIP]

Hızlı indirme (32.12 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (32.12 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Kavun VPN - Güvenli Proxy VPN şık APK 7.7.228 [Kilitli][VIP]

Melon VPN - Unblock Proxy VPN Mod APK 7.7.228

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Dünya çapında büyük bir kullanıcı koleksiyonu tarafından sunulan proje, birçok sunucuya sahiptir.

Dünyanın dört bir yanındaki birçok insan Melon VPN'yi tercih ettikleri sağlayıcı olarak seçti. Dünyadaki birçok büyük merkeze bağlı yüzlerce büyük sunucu sunuyor. Ve mükemmel hizmet kalitesi, birçok insanın buna bağlı kalmasına neden oldu. Bilgisayarı olan herkes VPN'yi kullanırken sunucuları kolayca değiştirebilir. Bu hızlı ve kullanışlı özellik şu anda popülerleştiriliyor ve dünyanın diğer birçok ülkesine genişletiliyor.

# Modern ortamın anlaşılması kolaydır ve birçok insan için uygun renkler içerir.

Üretici, Melon VPN'nin şık modern görünümünü ürünlerine dahil eder. Sessiz, desatürlenmiş renkler seçimleri çok dikkat çekti. Bunun gibi mükemmel, şık bir tasarım oyuncuları etkiliyor ve yeni insanları çekiyor. Birçok kişi bu arayüz sayesinde açık çizgilerle belirli bilgileri öğrenmekten hoşlanır.

# Herkes programı özgürce kullanabilir ve sorunsuz bir şekilde indirebilir.

Melon VPN, kullanıcılara ek özellikler için ödeme yapmadan güzel Hue manzarasının tadını çıkarma fırsatı sunar. Ayrıca, bu programın kullanıcılardan para ile ek özellikler satın almalarını istemesi gerekmez. Bunun yerine, her özellik ücretsiz olarak kullanılabilir ve ek kaynakların kullanılmasını gerektirmez. İşlevleri üzerinde yetkin kontrol elde etmek için kullanma ihtiyacı olan herkes için yeterince kolaydır. Herkes bunu arkadaşlarınızla ve ailenizle bağlantı kurmak için güvenli bir yol olarak kullanabilir, hatta her yaştaki çocuklar ve yetişkinler bile kendileri indirebilir.

# Karmaşık bir kayıt sürecine gerek yoktur.

Kavun VPN yardımıyla sıkıcı kayıt prosedürlerini atlayabilirsiniz. Sadece hizmete bağlanmak, kayıt için gereken süreyi büyük ölçüde azaltır. Kavun VPN'den yararlanmak bu güçlük tamamen atlar. Bunu yapmak önemli miktarda zaman ve çaba tasarrufu sağlar. Yapılandırma dosyası gerekmez. Düğmenin bir tıklaması, tüm web siteleri için korumayı etkinleştirir.

# Sorunlar şu anda eksiktir ve daha fazla çalışmaya ihtiyaç vardır.

Kullanıcılar, uygulamayı bir derecelendirme sistemi üzerinden denedikten sonra memnuniyetlerini ifade ederler. Ayrıca, oyun ve hizmetin birçok incelemesinin mükemmel veya mükemmel bir derecelendirmeye geldiğini fark ettiler. Ayrıca geri bildirim sağlıyoruz ve kullanıcıların sahip olduğu endişelerle ilgileniyoruz.

# Özellik

Dünya çapında popüler bir trend, tüm dünyada bulunan sunucu sayısıdır. Hafif ve göz alıcı bir arayüzün parmak uçları tarafından kolayca algılanması amaçlanmaktadır. Ön ödeme yapmadan kullanmak ücretsizdir. Kayıt sürecinin aşırı telaşlı veya karmaşık olması konusunda karışıklığa gerek yoktur. Geliştirilmiş güvenlik önlemleri sağlamak için ek kaynaklara ihtiyaç vardır.

# Kavun VPN MOD APK 7.0.216 bir VIP kilit açma içerir.

Melon VPN, güvenlik ve gizlilik sağlayan hızlı, sınırsız, istikrarlı ve kullanışlı bir VPN'dir (sanal özel ağ). Bir VPN aracılığıyla tüm çevrimiçi trafiği güvence altına almak için birden fazla yer sunar. Özellikleri şunları içerir: ★ One -Touch Connection - Kavun VPN Proxy sunucusuna tek bir düğme ile bağlanın; Kullanımı kolaydır. ★ Hızlı ve Kararlı - Kavun VPN, özel sunucuları sayesinde hızlı hızlar ve IP sızıntıları sağlamaz. ★ Katı olmayan politikalar - Hizmet, tam güvenlik ve gizlilik sağlayan bir logging politikasına sahiptir. Bir VPN tarafından sunulan şifreleme sayesinde herhangi bir genel Wi -Fi hotspot'a herhangi bir risk olmadan bağlanabilirsiniz ★ Konum Foofer - Konum Foofer özelliği sayesinde, güvenli bir bağlantı aracılığıyla dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir içeriğe veya web sitesine erişebilirsiniz. Cihazınızı tarayıcınızı kullanarak genel bir Wi-Fi hotspot'a bağlayın ve dünyanın herhangi bir yerinden istediğiniz web sitesine veya içeriğe erişin.✨ Wi-Fi, 5G, LTE/4G, 3G ve tüm mobil veri taşıyıcılarıyla çalışır✨ Sıkı Loging Policy✨ Konum Foofer: Konum Foofer özelliği sayesinde, herhangi bir web sitesine erişebilirsiniz veya ★★★★★ Akıllı Sunucu Seçin ★★★★ Take iyi tasarlanmış UI ★★★★ Melon VPN kullanan uygulamaları seçin ★ ★★ Katı-Log Politikası ★★★★ Kullanım ve zaman sınırı yok ★★★★★ Kayıt veya yapılandırma gerekmez ★★★★ Ek izinler gerekmez ★ Kavun VPN ile ne yapabilirsiniz? ★ Süper Hızlı Hızlarda Konum Kısıtlamaları Bypass. ★ Coğrafi Restorasyonları Bypass, işteyken veya okuldayken internet filtreleri. ★ Blocked web sitesini ve uygulamaları başka bir ülkedeymiş gibi atlamak için birden fazla proxy sunucusunun ve birden fazla VPN modunun tadını çıkarın. Engelleme siteleri, wi-lide ve gizlilik koruması için en iyi uygulama. Herhangi bir yapılandırmaya gerek yok, sadece bir düğmeyi tıklayın, İnternet'e güvenli ve anonim olarak erişebilirsiniz. ★ Harika ve Akıllı! Tüm sunucular kullanılabilir, sunucuyu istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Mevcut IP'nize göre sizin için en iyi konumlara otomatik olun. Veri gizliliğini, kişisel bilgi güvenliğini ve internet güvenliğini koruyun, kavun VPN açıkken. Dünyanın en hızlı güvenli sanal özel ağı olan Melon VPN'yi indirin ve hepsinin tadını çıkarın! Bizi seviyorsanız bize 5 yıldız (★ ★ ★ ★ ★) derecesi vermeyi unutmayın. Herhangi bir geri bildiriminiz varsa veya

# Kavun VPN hakkında daha fazla bilgi edinmek için orijinal raporumuzu görüntüleyin.

Melon VPN 7.0.216 son zamanlarda popüler bir uygulamadır; Dünyanın her yerinde araçları seven birçok kullanıcı var. Bu uygulamayı indirmek istiyorsanız, bu site en iyi seçimdir. Bu site size yalnızca Melon VPN 7.0.216'nın en son sürümünü ücretsiz olarak sunmakla kalmaz, aynı zamanda uygulamanın tüm özelliklerinin kilidini ücretsiz olarak açmanıza yardımcı olmak için ücretsiz VIP açılı modlar sağlar. Bu site, Melon VPN Mod'un tüm dosyalarının tamamen ücretsiz olduğunu iddia ediyor. Ayrıca dosyaların tamamen güvenli olduğunu ve kullanıcıların bilgisayarlarında herhangi bir soruna neden olmayacağını söylüyor. Ayrıca, site kullanıcıların istemciyi indirebileceğini ve Melon VPN 7.0.216'yı tek bir tıklamayla yükleyebileceğini söylüyor. Şimdi kontrol etmemeli misin?

# Birkaç kullanışlı özellik sağlar.

Melon VPN, güçlü özellikleri nedeniyle büyük bir takip topladı. Geleneksel araç uygulamalarıyla karşılaştırıldığında, ek özellikler ve işlevsellik içerir. Melon VPN7.0.216'yı ücretsiz indirin ve yükleyin! Bu program, ek yazılım gerektirmeden tüm işlevlerine erişmenizi sağlar. Ayrıca, hayranların programdan sevinçlerini paylaşarak deneyimleri bağlamaları ve alışverişi yapmaları için araçlar sağlar. Öyleyse neden şimdi indirmiyorsun?

# Kavun VPN - Güvenli Proxy VPN şık APK 7.7.228 [Kilitli][VIP] Özellik:

Melon VPN - SINIRSIZ ENGELLEYİ KALDIRIN ÜCRETSİZ PROXY VPNNeden Melon VPN'i seçmelisiniz? %100 ücretsiz Proxy! Süper hızlı ve yüksek VPN hızı! Tamamen sınırsız bant genişliği! ★ Çok sayıda sunucu, yüksek hızlı bant genişliği ★ En Hızlı - Süper hızlı ve yüksek VPN hızı ★ Kolay Kullanım - yalnızca "BAĞLAN" düğmesi - VPN proxy sunucusuna bağlanmak ve daha iyi bir ağa bağlanmak için tek dokunuş. ★ Akıllı seçim sunucusu ★ İyi tasarlanmış kullanıcı arayüzü ★ ÜCRETSİZ ve Sınırsız Bant Genişliği ★ Melon VPN kullanabilen uygulamaları seçin ★ Wi-Fi, LTE/4G, 3G ve tüm mobil veri taşıyıcıları ile çalışır ★ Katı kayıt tutmama politikası ★ Kullanım ve zaman yok limit★ Kayıt veya yapılandırma gerekmez★ Ek izin gerekmez Melon VPN - SINIRSIZ ENGELLEMEYİ KALDIRIN ÜCRETSİZ PROXY VPNSüper yüksek hızlarda konum kısıtlamalarını aşın.İşte veya okuldayken coğrafi kısıtlamaları, internet filtrelerini atlayın.Birden çok proxy sunucusunun ve birden çok VPN Modunun keyfini çıkarın başka bir ülkedeymişsiniz gibi engellenen web sitesini ve uygulamaları atlamak için. Favori web sitelerinizin ve uygulamalarınızın engellemesini kaldırın (Youtube, Line, Instagram, Snapchat, Twitter, Facebook, WhatsApp vb...)! Her Zaman, Her Yerde! Melon VPN - SINIRSIZ ENGELLEYİ KALDIRMA ÜCRETSİZ PROXY VPN, Engellemeyi kaldır siteleri, Wi-Fi Güvenliği ve Gizlilik Koruması için en iyi uygulamadır. Müthiş ve Akıllı! Küresel ağlar, ABD, Japonya, Singapur, Kanada, Fransa, Almanya, İngiltere, Hollanda vb. için ücretsiz VPN. Tüm sunucuların kullanımı ücretsizdir, sunucuyu istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Otomatik olarak en iyisi mevcut IP'nize göre sizin için konumlar.Melon VPN açıkken veri gizliliğini, kişisel bilgi güvenliğini ve internet güvenliğini koruyun.Dünyanın en hızlı güvenli sanal özel ağı olan Melon VPN'i indirin ve keyfini çıkarın!Bize 5 vermeyi unutmayın -Yıldız (★ ★ ★ ★ ★) derecesi, bizi beğendiyseniz. Herhangi bir geri bildiriminiz veya öneriniz varsa, lütfen şu adrese bir e-posta gönderin: [email protected] VPN - SINIRSIZ ENGELLEYİ KALDIRMA ÜCRETSİZ PROXY VPN

Dünya çapında büyük bir kullanıcı koleksiyonu tarafından sunulan proje, birçok sunucuya sahiptir.
Modern ortamın anlaşılması kolaydır ve birçok insan için uygun renkler içerir.
Herkes programı özgürce kullanabilir ve sorunsuz bir şekilde indirebilir.
Karmaşık bir kayıt sürecine gerek yoktur.
Sorunlar şu anda eksiktir ve daha fazla çalışmaya ihtiyaç vardır.
Özellik
Kavun VPN MOD APK 7.0.216 bir VIP kilit açma içerir.
Kavun VPN hakkında daha fazla bilgi edinmek için orijinal raporumuzu görüntüleyin.
Birkaç kullanışlı özellik sağlar.

# Nasıl indirilir ve kurulur Kavun VPN - Güvenli Proxy VPN şık APK 7.7.228 [Kilitli][VIP]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Melon VPN - Unblock Proxy VPN modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Melon VPN - Unblock Proxy VPN mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Melon VPN - Unblock Proxy VPN indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Melon VPN - Unblock Proxy VPN arayın.

# Tam Özellikler Kavun VPN - Güvenli Proxy VPN şık APK 7.7.228 [Kilitli][VIP]

// İndirme Bilgileri //

Boyut32.3MB
versiyon7.7.228
Sürüm Kodu77228
Langar cs de el en es fa fi fr hi hu in it ja ko nl pl pt pt-BR pt-PT ro ru sr th tr vi zh-CN zh-TW

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE WAKE_LOCK ACCESS_COARSE_LOCATION AD_ID SERVICE CHANGE_NETWORK_STATE FOREGROUND_SERVICE RECEIVE_BOOT_COMPLETED BILLING BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.Uygulamaların değişmesine izin verir
ağ bağlantı durumu.;Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.:

KONUM:
Bir uygulamanın yaklaşık konuma erişmesine izin verir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK31
Hedef SDK Txt31
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Medya yazılımı özellikleri:
Uygulama, televizyon gibi geniş bir ekranda görüntülemek için tasarlanmış bir kullanıcı arayüzü sunar.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, konumu belirlemek için GPS konumu, ağ konumu veya hücre konumu gibi cihazdaki bir veya daha fazla özelliği kullanır.#Uygulama, cihazda desteklenen ağ tabanlı bir coğrafi konum belirleme sisteminden elde edilen kaba konum koordinatlarını kullanır.#Uygulama gerektirir:

dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmak için cihaz.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5A0DA8B48943D64C74C02A51D11E1868E
imza2BFBA76612C78FE8675F7829457B5E47F26529C7
AC4203DD7F5BB1364F04732299BD06E964CE92312F65CA2E1FFD5BD1E10C293D
GeçerliTue Mar 07 01:52:29 CET 2023 until: Sat Oct 26 02:52:29 CEST 4069
Seri numarası1fa33c1a

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Kavun VPN - Güvenli Proxy VPN şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Kavun VPN - Güvenli Proxy VPN şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 47

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (47)

 • R

  @Anonim   2023-03-16 05:04:17

  Kimden:RU   cihaz:ART-L29   OS:android 10
  Приложение работает, все нормально
 • U

  @Anonim   2023-01-24 06:46:55

  Kimden:US   cihaz:TECNO F3   OS:android 7.0
  Not bad you can download it, it works very well
 • G

  @Anonim   2022-09-03 02:39:32

  Kimden:GB   cihaz:SM-T505   OS:android 12
  Stay away or beware the malware
 • I

  @Anonim   2022-08-26 23:47:38

  Kimden:ID   cihaz:CPH1823   OS:android 10
  i feel great the best app..............
 • G

  @Anonim   2022-06-22 00:29:39

  Kimden:GB   cihaz:SM-A715F   OS:android 12
  mod doesn't work, servers showing very low speeds and webpages showing a dns error
 • G

  @Anonim   2022-06-22 00:28:32

  Kimden:GB   cihaz:SM-A715F   OS:android 12
  mod doesn't work, servers showing very low speeds and webpages showing a dns error
 • U

  @Anonim   2022-03-18 09:53:55

  Kimden:US   cihaz:SM-A305GT   OS:android 11
  it work very well!
 • S

  @Anonim   2022-03-04 22:10:18

  Kimden:SA   cihaz:MAR-LX1A   OS:android 10
  #HappyMod# he is work !!!
 • G

  @Anonim   2022-01-22 14:27:59

  Kimden:GB   cihaz:SM-J200G   OS:android 5.1.1
  this is working and I use this all time
 • L

  @Anonim   2022-01-22 03:16:07

  Kimden:LY   cihaz:INE-LX2   OS:android 9
  #vpn# ......... .... .❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Kavun VPN - Güvenli Proxy VPN şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Kavun VPN - Güvenli Proxy VPN

 • B

  @Anonim   2021-08-04 16:39:26

  Kimden:BA   cihaz:HUAWEI ART-L29   OS:android 10
  Daj daj dak dadakksjajsjsjejdnsndjsnjdjdjdndjdjdjdjd
 • U

  @Anonim   2020-08-08 22:12:18

  Kimden:US   cihaz:InFocus M370   OS:android 6.0
  i request to mod apk melon vpn i request to mod apk melon vpn i request to mod apk melon vpn i request to mod apk melon vpn i request to mod apk melon vpn
Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Kavun VPN - Güvenli Proxy VPN şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (33) Sürümler of Kavun VPN - Güvenli Proxy VPN şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Kavun VPN - Güvenli Proxy VPN şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme