HappyMod › Games › Photography › Mojo: Reels and Video Editor Mod
Mojo: Reels and Video Editor Mod

Mojo: Reels and Video Editor şık APK 2.51.0 [Kilitli][profesyonel]

Güncelleme açık: 2024-05-18

Mojo: Reels and Video Editor şık değiştirilmiş bir versiyonudur Mojo: Reels and Video Editor tarafından geliştirildi Archery Inc. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Kilitsiz Pro... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Mojo: Reels and Video Editor 2.51.0 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıMojo: Reels and Video Editor şık APK 2.51.0 [Kilitli][profesyonel]
versiyon2.51.0
Güncelleme açık2024-05-18
Boyut197.62 MB
Mod BilgisiKilitsiz Pro
geliştiriciArchery Inc
Ringtone İndirGame Ringtone
KategoriPhotography
Google Play'den edininMojo: Reels and Video Editor
Orijinal apk'yı indirinMojo: Reels and Video Editor (197.62 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Mojo: Reels and Video Captions şık APK
Bağlantılar İndir:

Mojo: Reels and Video Editor şık APK 2.51.0 [Kilitli][profesyonel]

Hızlı indirme (16.2 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (197.62 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Game Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Mojo: Reels and Video Editor şık APK 2.51.0 [Kilitli][profesyonel]

Kilitsiz Pro

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Seçim için çeşitli şablonlar mevcuttur.

Bu uygulama kullanıcılara 400'den fazla özelleştirilebilir şablon sunar. Bu şablonlar seyahat, evcil hayvan, yiyecek, doğa ve daha fazlası gibi konulardan değişmektedir. Bu kolaylık, kolay hikayeler oluşturmak için fotoğraflara ve videolara metin yazma ile de gelir. Ayrıca, uygulamanın kullanıcıların fotoğraflara kolayca video veya metin ekleyebileceği bir özelliği vardır. Bu, video içeriği için kolay bir açıklama sağlar ve içerik oluşturucunun kullanıcının istediği herhangi bir hikayeyi kullanmasını sağlar.

# Video düzenleme özellikleri aşağıda listelenmiştir.

Halkın görüntülemek istediği videolar oluşturan kullanıcılar bu uygulamaya sahip olmayı düşünmelidir. Bunun nedeni, uygulamanın içinde küçük videolar veya resimler ve ses içeren bir video düzenleme özelliği sunmasıdır. Bu özellikleri birleştirerek, kullanıcılar hem ses hem de video ile benzersiz videolar oluşturabilir.

# Oyunculara seçim yapabileceğiniz daha fazla metin stilini sunar.

Mojo ile Instagram için hikayeler yaratmak hem eğlenceli hem de kolay bir süreçtir. Size hitap eden stilleri seçerek herhangi bir konu veya metinle yapılabilir. Ardından, içeriğinizi metin kutusuna girerek hikayeye koymak istediğiniz her şeyi kaydedebilirsiniz. Ayrıca, görüntünüze daha iyi uyacak şekilde yazı tipi boyutunu ve stilini değiştirebilirsiniz.

# Birçok renkli çıkartma uygulandığında, yerinde ayarlanmıştır.

Uygulama, kullanıcıların fotoğraflarına ve videolarına hareket dolu çıkartmalar eklemelerine olanak tanır. Bu çıkartmalar çok renkli ve sanatsal tasarımları nedeniyle dikkat çekiyor. Bir fotoğraf veya videoyu düzenledikten sonra, kullanıcıların bilgisayarlarındaki değişiklikleri kaydetmeleri gerekmez. Bunun yerine, düzenlenen dosyaları hemen Facebook ve Twitter gibi sosyal medya siteleri aracılığıyla paylaşabilirler.

# Müzik eklemek mümkündür.

Fotoğraflar ve videolar, müziğin erişilebilir bir uygulaması olan Mojo aracılığıyla müziği dahil edebilir. Uygulamada birçok şarkı mevcuttur ve insanların müzik eklemek için ek uygulamalar kullanmasına gerek yoktur. Bunun yerine, Mojo'daki geniş bir şarkı seçimi arasından seçim yapabilirler - Mojo'nun ses kontrolleriyle bir videonun ses uzunluğu seçin. Ayrıca, uygulamada bulunan şarkıların ses kalitesi, profesyonel müzik uygulamalarına kıyasla azalmaz. Kullanıcılar, ek özelliklerin ve teşviklerin kilidini açmak için Mojo Pro satın alabilir. Google Play'deki bu ücretsiz uygulama, diğer resim editörlerinden öne çıkmasını sağlayan harika özelliklerle doludur. Kullanıcılar metin stilleri ve şablonlar oluşturabilir, belirli boyutları seçerek görüntüleri yeniden boyutlandırabilir, Instagram için animasyon hikayeleri oluşturabilir ve daha fazlası olabilir.

# Ürünün temel özellikleri şunları içerir:

Herhangi bir metin ve tasarım seçeneğinden seçim yapabilirsiniz. Arka plan görüntülerini yalnızca bir presle kaldırabilirsiniz. Bu, çevrimiçi satışların pazarlanması için kullanışlıdır. Size markanızı oluşturmak, satışları artırmak ve reklam vermek için bir araç sağlamak. Şablonlarımızı kişiselleştirmek için farklı yazı tipleri, logolar ve renk şemaları kullanın. Her ay yeni yazı tipi stilleri ve şablon tasarımları yayınlanır. Instagram fotoğraf boyutunu değiştirmek için kare, manzara veya portre modları arasında seçim yapın. Tasarımlarınıza daha fazla kişilik vermek veya slayt gösterisi oluşturmak için video ve fotoğraf eklemek için stok fotoğraflarımızı kullanın. Müziğimiz herhangi bir telif hakkı kısıtlaması içermez - yasal sonuçlarla ilgili endişeler olmadan herhangi bir amaç için kullanabilirsiniz. Bu, herhangi bir sosyal medya sitesinde kullanılan şarkılarımızdan herhangi biri için de geçerlidir. Metin stillerini kullanmak, insanların konuşmak istediği içerik oluşturmanıza yardımcı olur. Sadece düşüncelerinizi aktarmayın; Metninizle panache ekleyin. Daha da etkileyici sonuçlar oluşturmak için metni videolara ve fotoğraflara yerleştirebilirsiniz. Bu şablonları kullanarak istediğiniz herhangi bir sosyal medya yayınını oluşturabilirsiniz. Veya Instagram varlığınızı mükemmelleştirmenize yardımcı olmak için Instagram hikayelerimizi ve makaralarımızı kullanın. Video editörleri filtreler uygulayabilir, videoları farklı şekillerde düzenleyebilir ve en son araçlar sayesinde daha karmaşık videolar oluşturabilir.

# Mojo, nedir?

Okçuluk, Instagram için etkileyici hikaye animasyonları oluşturmak için Mojo uygulamasını yayınladı. Kullanımı çok kolay özellikleri, tüm dünyada milyonlarca kullanıcıyı hızla çekti. Instagram, dünyanın en popüler fotoğraf paylaşımı sosyal medya uygulamasıdır; Dünyanın dört bir yanında milyarlarca kullanıcı var. Bir sosyal medya profilinde fotoğraf paylaşırken, herkes en iyi işlerini sergilemeyi umuyor. Peki ya küçük anları veya düşünceleri arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmak istiyorsanız? Hikayeler, bu tür günlük gözlemleri sevdiklerinizle paylaşmak için mükemmel bir yerdir. Birçok kişi, Instagram'ın varsayılan özelliğinden daha iyi hikayeler oluşturmalarına yardımcı olan üçüncü taraf uygulamaları bulur. Mojo olarak adlandırılan bu uygulamalar, hikayelerinize filtre ve düzenleme eklemenizi sağlar. Bu, insanların diğer kullanıcılar tarafından yayınlanan diğer hikayelere kıyasla daha yaratıcı ve benzersiz hissetmelerine yardımcı olur. Görüntüleri Mojos hikayeleriyle paylaşmak, günlük fotoğrafların animasyon efektleriyle canlanmasını sağlar. Bir hikaye paylaştıktan sonra, arkadaşlarınız verilen çıkartmaları kullanarak mesajınızla etkileşime girebilir.

# Nasıl Mojo kullanın?

İyi bir hikaye yaratmak zor; Sosyal ağlardan olumlu yanıtlar alan makaleler üretmek özellikle zordur. Mojo Stories Editor, kullanımı kolay animasyon araçları sağlayarak işinize hayat ve duygu eklemeyi kolaylaştırır. Herkes hikayeleri anlatmak için Mojo tarafından sağlanan şablonları kullanabilir. Bunlar profesyonel olarak tasarlanmıştır ve video düzenleme veya tasarım hakkında bilgi gerektirmez. Her şablon, minimalist ve modern tasarımlara sahip çeşitli türlerde gelir. Bu, modaya uygun ve pop odaklı olanlar da dahil olmak üzere her türlü hikaye için kullanılmalarını sağlar. Örneğin, moda ve pop şablonları hızlı ve dramatik aydınlatma efektleri hareket eden metin içerir. Minimalist ve fotoğraf şablonları daha az gösterişli ama yine de ilgi çekicidir. Metin değiştirerek, yeni metin ekleyerek ve bir yazı tipi seçerek içeriğinizi özelleştirin. Her birinin uyumunu karşılaştırarak, farklı animasyonlar kullanarak, görüntüleri değiştiren, etrafta hareket eden ve daha fazlasını hareket ettirerek sizin ve içeriğiniz için en iyi gömleği seçin.

# Mojo: Reels and Video Editor şık APK 2.51.0 [Kilitli][profesyonel] Özellik:

Çarpıcı Video Hikayeleri oluşturun1. Animasyonlu bir şablon seçin2. Medyalarınızı + metinlerinizi ekleyin ve beğeninize göre özelleştirin3. Herhangi bir platformda paylaşın. Şablonlar Birçok farklı stildeki 50'den fazla şablon arasından seçim yapabilirsiniz. Hepsi %100 düzenlenebilir. · Metin Stilleri Aralarından seçim yapabileceğiniz 50'den fazla metin stili vardır. Hepsi güzel bir şekilde canlandırılmıştır ve içeriğinize tamamen uyarlanmıştır. Yazı tiplerini, renkleri, boyutları, konumları, hizalamaları vb. özelleştirebilirsiniz. Hesap Gerekmez Sadece Mojo'yu indirin ve hikayeler oluşturmaya başlayın. mojo Pro Tüm Özelliklere Erişim: - Tüm Şablonların ve Metin Stillerinin Kilidini Açın Yeni Şablonlar ve Yeni Metin Stilleri her Ay eklenir. Paris'te aşk

Seçim için çeşitli şablonlar mevcuttur.
Video düzenleme özellikleri aşağıda listelenmiştir.
Oyunculara seçim yapabileceğiniz daha fazla metin stilini sunar.
Birçok renkli çıkartma uygulandığında, yerinde ayarlanmıştır.
Müzik eklemek mümkündür.
Ürünün temel özellikleri şunları içerir:
Mojo, nedir?
Nasıl Mojo kullanın?

# Nasıl indirilir ve kurulur Mojo: Reels and Video Editor şık APK 2.51.0 [Kilitli][profesyonel]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Mojo: Reels and Video Captions modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Mojo: Reels and Video Captions mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Mojo: Reels and Video Captions indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Mojo: Reels and Video Captions arayın.

# Tam Özellikler Mojo: Reels and Video Editor şık APK 2.51.0 [Kilitli][profesyonel]

// İndirme Bilgileri //

Boyut197.6MB
versiyon2.51.0
Sürüm Kodu166852510
Langen en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinWRITE_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='28 READ_EXTERNAL_STORAGE READ_MEDIA_IMAGES READ_MEDIA_VIDEO READ_MEDIA_AUDIO INTERNET BILLING VIBRATE ACCESS_NETWORK_STATE AD_ID POST_NOTIFICATIONS RECORD_AUDIO WAKE_LOCK BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_AD_ID RECEIVE READ_GSERVICES RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION GET_COMMON_DATA CHECK_LICENSE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Titreşime erişime izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
Bir uygulamanın ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.
sistem önyüklemeyi tamamladıktan sonra yayınlanır.:

DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
MİKROFON:
Uygulamanın ses kaydetmesine izin verir.
Min Sdk28
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın mikrofonunu kullanarak ses kaydeder.#Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönünü kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#:

// imza //

MD5E29A70CF57389A797EB568F484EE5548
imza969A40D35CFAC7A04D9BE2D7DF54A433F4929DDD
C081890CF2A1ADF13E56D7B50A4F3D8EDB35B7C46D6CCC732DD997B7E433BE1D
GeçerliThu Jan 31 09:51:12 CET 2019 until: Mon Jan 25 09:51:12 CET 2044
Seri numarası5ecdfb71

// Geliştirici //

Geliştiricixiawanli
OUaa
organizasyonaa
yerelaa
ülkeCN
şehiraa

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Mojo: Reels and Video Editor şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Mojo: Reels and Video Editor şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 44

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (44)

 • J

  @Anonim   2024-05-10 20:42:44

  Kimden:JO   cihaz:INE-LX1   OS:android 9
  لا يعمل، يريد تحديث من صفحة جوجل
 • B

  @Anonim   2024-05-04 09:27:03

  Kimden:BR   cihaz:SM-S908E   OS:android 14
  filé
 • U

  @Anonim   2024-05-02 16:42:03

  Kimden:US   cihaz:INE-LX1   OS:android 9
  Perfect
 • G

  @Anonim   2024-04-30 19:35:59

  Kimden:GB   cihaz:DN2103   OS:android 13
  Works excellent
 • G

  @Anonim   2024-04-26 03:27:46

  Kimden:GB   cihaz:SM-A155F   OS:android 14
  working perfectly ?
 • U

  @Anonim   2024-04-23 17:22:47

  Kimden:US   cihaz:Infinix X670   OS:android 13
  NOT WORKING. FORCES YOU TO UPDATE, BUT THE UPDATE IS A VIRUS. DON'T DOWNLOAD
 • D

  @Anonim   2024-04-22 18:17:47

  Kimden:DE   cihaz:RMX2170   OS:android 12
  it's working
 • U

  @Anonim   2024-04-22 05:58:23

  Kimden:US   cihaz:Pixel 6a   OS:android 14
  best app
 • U

  @Anonim   2024-04-18 07:34:48

  Kimden:US   cihaz:23090RA98G   OS:android 14
  espectacular el videito que hice para un reel
 • U

  @Anonim   2024-04-16 11:21:38

  Kimden:US   cihaz:RMX3890   OS:android 14
  Wow Amazing ???
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Mojo: Reels and Video Editor şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Mojo: Reels and Video Editor

 • U

  @Anonim   2022-10-04 13:05:02

  Kimden:US   cihaz:realme RMX3511   OS:android 11
  I need this mod app. Because I have no money. please share the mod APK
 • I

  @Anonim   2022-03-12 17:35:54

  Kimden:IR   cihaz:Xiaomi M2102J20SG   OS:android 11
  The application is not modified on my phone. Xiaomi x3pro. Thank you if you solve the problem.
 • E

  @Anonim   2020-07-15 02:22:52

  Kimden:ES   cihaz:samsung SM-J415G   OS:android 9
  me gustaría que todas las plantillas estén desbloqueadas, todas las funciones .
 • B

  @Anonim   2020-06-17 15:35:41

  Kimden:BR   cihaz:Xiaomi Redmi Note 5A   OS:android 7.1.2
  anúncios removidos modo premium tudo desbloqueado tudo pago bugs corrigidos
 • G

  @Anonim   2020-05-01 07:12:41

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-J530F   OS:android 9
  why it doesn't install? i need that app i need it soo baaddd
 • R

  @Anonim   2020-04-13 17:40:42

  Kimden:RU   cihaz:samsung SM-A107F   OS:android 9
  Как могу скачать у меня не устанавливаются.Я в этом предложение установлю потом на телефон не установливаются
 • B

  @Anonim   2019-11-29 18:34:31

  Kimden:BR   cihaz:motorola Moto G (5S)   OS:android 8.1.0
  Acho que ajudaria bastante várias meninas que querem ser blogueiras, ou apenas organizar o feed
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Mojo: Reels and Video Editor şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (136) Sürümler of Mojo: Reels and Video Editor şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Mojo: Reels and Video Editor şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme