HappyMod › Games › Entertainment › NVIDIA GeForce NOW Mod
NVIDIA GeForce NOW Mod

NVIDIA GeForce NOW şık APK 6.07.33508251

Güncelleme açık: 2023-11-17

NVIDIA GeForce NOW şık değiştirilmiş bir versiyonudur NVIDIA GeForce NOW tarafından geliştirildi Nvidia. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Sınırsız zaman... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz NVIDIA GeForce NOW 6.12.34190098 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıNVIDIA GeForce NOW şık APK 6.07.33508251
versiyon6.07.33508251
Güncelleme açık2023-11-17
Boyut76.25 MB
Mod BilgisiSınırsız zaman
geliştiriciNvidia
Ringtone İndirCartoon Ringtone
KategoriEntertainment
Google Play'den edininNVIDIA GeForce NOW
Orijinal apk'yı indirinNVIDIA GeForce NOW (76.25 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
GeForce NOW Cloud Gaming şık APK
Bağlantılar İndir:

NVIDIA GeForce NOW şık APK 6.07.33508251

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (76.25 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Cartoon Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler NVIDIA GeForce NOW şık APK 6.07.33508251

Sınırsız zaman

Önerilen mod

Mod son sürüm

# NVIDIA GEFORCE Now hizmeti belirli cihazların kullanılmasını gerektirir.

Android cihazınızda GeForce oyunlarının tadını çıkarmadan önce birkaç gereksinimi karşılamanız gerekir. Bunlar sadece bir kez karşılaştığınız ve sonra oynadığınız gereksinimler değildir; Oynamadan önce tanışmanız gereken gereksinimlerdir. PC oyunları için bir bilgisayar kullanmak için gerekli tüm gereksinimleri listelemeliyiz. Bu, bilgisayarların nasıl çalıştığını anlamayı ve hangi yazılıma ihtiyaç duyulduğunu bilmeyi içerir. Bu konuda çok karmaşık bir şey yok, bu yüzden endişelenme! Tüm yeni PC oyuncuları talimatlarımıza göre iyi olmalıdır. Aşağıdakileri destekleyebilecek bir cihaza ihtiyacınız olacak: OpenGL ES 3.2, OpenGL API'sının en son sürümüdür. Android 5.0 veya üstüne güncellemek için önceki bir sürüm yüklenmelidir. Cihazınızın en az 2 gigabayt belleğe ihtiyacı vardır. Android TV'yi bir TV setinde kullanmak için belirli yönergeleri ve özellikleri karşılamanız gerekir. Şu anda, bu uyumluluk bir beta aşamasındadır. 5GHz çalıştırmak için WiFi veya Ethernet bağlantısı aracılığıyla internet erişiminin saniyesinde en az 15 megabayt gereklidir. Reklam NVIDIA GEFORCE'ı Android oyun hizmeti için şimdi bir Bluetooth Gamepad'e bağlamak için, aşağıdaki gamepad'lerden birini kullanmanızı öneririz. Razer Raiju Mobile 2016 yılında piyasaya sürüldü. Kalkan denetleyicisi, Shield video oyun sistemine ek işlevsellik sağlayan el tipi bir cihazdır. Steelseries Stratus ikilisi bir klavye ve analog bir çubuktan oluşur. Grap denetleyicisi bir oyun devlepasyon. Razoer Junglecat, Beledrea ormanında bulunan bir kedi türüdür. Reklam İşe başlamadan önce aşağıdaki web sitesinde bir GeForce hesabına kaydolmanız gerekir: https://www.nvidia.com/en-us/geforce-now/memberships/ devam et. Bir hesabınız yoksa, bu web sitesinden kolayca kaydedebilirsiniz. Bu uygulamayı mobil İnternet planınızın yanında kullanmak verilerinizi hızlı bir şekilde tüketebilir. Beklenmedik veri tükenmesini önlemek için cihazınızda bol miktarda ekstra veriye sahip olduğunuzdan emin olun. Bu uygulamayı birden fazla mobil internet planı ile birlikte kullanmayı planlıyorsanız özellikle önemli olabilir.

# NVIDIA Games (Mob tarafından Bölge-Zn) Mod APK sürümü 5.32.29165519 ücretsizdir.

Hizmet, Nvidia Geforce Now ™, oyuncuların PC oyunlarını Origin, Ubisoft Connect, Epic Games Store ve Steam gibi mağazalardan yayınlamasına izin veriyor. Oyuncular, zaten sahiplerse mağazalarda yeni oyunlar satın alabilirler. Hizmet, oynamak için ücretsiz olan yüzün üzerinde başlık içerir; Bunlar Destiny serisinden 90 başlık, Apex Legends serisinden 90 başlık ve daha fazlasını içerir. Ayrıca, GFN Perşembe günü Fortnite, Destiny 2 ve daha fazlası gibi birçok popüler oyun sunuyor. Bu uygulama ile, yamalar, indirme veya kurulumlar beklemek zorunda kalmadan PC oyunlarını oynatabilirsiniz. Ayrıca, hiçbir şey kaydetmeye veya indirmek zorunda kalmadan milyonlarca diğer oyuncu ile oynayabilirsiniz. GeForce şimdi üyelerin hizmeti kullanmak için yayınlamaları gerekiyor; Üye olmayanların sadece hizmetle oynaması gerekir. Denemek ücretsiz! GeForce Now uygulamasını Android telefonunuzda, tabletinizde veya TV'nizde kullanmak için, cihazınızın en az 1GB RAM ile Android 5.0 veya daha yüksek çalıştırılması gerekir. GeForce'u şimdi 4GB veya daha fazla RAM içeren bir Chromebook'ta kullanmak için, OpenGL ES 2.0'ı destekleyen bir Chromebook kullanmanız gerekir. Uygulama, Open Gles 2.0 uyumlu video kartı olan herhangi bir cihazda kullanılabilir. GeForce Now üyeliğinin ek özellikleri arasında daha hızlı kare hızları, oyun sunucularımıza erişim ve genişletilmiş oturum uzunlukları bulunmaktadır. Üyelik seçenekleri hakkında daha fazla bilgi edinin: www.geforcenow.com/membership. Ayrıca GeForce'a şimdi de kaydolabilirsiniz: www.Gorforcenow.com/fina GeForce şimdi uygulaması çoğu Android cihazla çalışıyor; Ancak, bazı kısıtlamalar uygulanabilir. Örneğin, Samsung Galaxy telefonlarının bazı modelleri üretici kısıtlamaları nedeniyle uyumlu değildir. Revize: GeForce Now uygulaması yalnızca en az 1GB RAM ve Open Gles 2.0 uyumlu video kartı ile Android 5.0 veya daha yüksek olan cihazlarda kullanılabilir. Tam işlevsellik için, 4GB veya daha fazla RAM ile Chromebook modelleri gibi OpenGL ES 2.0'ı destekleyen 4GB veya daha fazla RAM Chromebook'a sahip olmalısınız - oyundan en iyi şekilde yararlanmak için bile, bir kablolu veya 5GHz WiFi bağlantısı kullanmanızı öneririz. En az 15Mbps indirme hızları. Sistem gereksinimlerinin ve desteklenen gamepad'lerin tam bir listesini buradan bulabilirsiniz: https: // wwwaraphrase: https://www.nvidia.com/en-us/geforce-now/system-reqs/

# Zone-Zn adlı bir mafya Nvidia oyunlarını kullanır.

Son zamanlarda, Nvidia oyunları çok popüler hale geldi. Çünkü tüm dünyada insanları çeken bir araç uygulaması. Bu uygulamayı indirmek istiyorsanız, bu site en iyi seçimdir. Bu site, NVIDIA Games 5.32.29165519'un en son sürümünü ücretsiz olarak sunar. Ayrıca, bu site, tüm özelliklerinin kilidini ücretsiz olarak açan Nvidia oyunları için ücretsiz modlar sunar. Bu site, NVIDIA oyunları için sunduğu modların tamamen güvenli, kullanımı ücretsiz olduğunu ve kullanıcılara herhangi bir ücret talep etmediğini iddia ediyor. Sadece bu siteden istemciyi indirin ve bir tıklama bu oyun için mevcut modlardan herhangi birini yükleyecektir. Hatta NVIDIA Games 5.32.29165519 için MOD'u ücretsiz olarak indirebilirsiniz! Öyleyse neden şu anda bu siteyi indirmiyorsunuz?

# Bu kamera birçok uygun özelliğe sahiptir.

Nvidia Games (Mob tarafından: Zone-ZN), geleneksel uygulamalardan daha güçlü bir deneyim sunan güçlü bir araç uygulamasıdır. Popüler özellikleri nedeniyle çok sayıda kullanıcı çekti. Mobirise web sitesinden Bölge-ZN'nin NVIDIA oyunlarını ücretsiz olarak indirin ve yükleyin. Tüm oyunların işlevlerini destekler ve kullanımı tamamen ücretsizdir. Ayrıca Mobirise, kullanıcıların birbirleriyle deneyim alışverişi yapmaları ve uygulama hakkındaki heyecanlarını başkalarıyla paylaşmaları için uygulama araçları oluşturmayı destekler. Peki ne bekliyorsun? Şimdi indirmeyi alın!

# Bu öğe türünün tek örneğidir.

Bu site, bu mob oyunu Nvidia Games'in (Mob tarafından: Zone-Zn) tam sürümüne ücretsiz erişim sağlar. Tamamen ücretsiz bir mod sürümü ekler. Müşteri aracılığıyla tamamen ücretsiz ve indirilebilen bu site, NVIDIA Games'in (Mob tarafından: Zone-Zn) MOD sürümünü tek bir tıklamayla indirmenize ve yüklemenize olanak tanır. Kurulduktan sonra, bu oyunun sunduğu tüm ekstra özelliklerin tadını çıkarabilirsiniz. Bu sitenin sahibi, bu siteye göndermeden önce tüm modları manuel olarak doğrulamak için büyük özen göstermektedir. Bu, burada yayınlanan her modun% 100 ücretsiz ve tamamen işlevsel olmasını sağlar. ———

# NVIDIA GeForce NOW şık APK 6.07.33508251 Özellik:

UYGULAMAYI İNDİRMEK SİZE HİZMETE ERİŞİM SAĞLAMAZ; PC'NİZDE, MAC VEYA SHIELD'INIZDA ÖNCEDEN ETKİNLEŞTİRİLMİŞ BİR GEFORCE NOW HESABI OLMALIDIR. Etkinleştirilmiş bir hesabınız yoksa bekleme listesine katılın: www.geforcenow.comGeForce NOW, NVIDIA'nın buluttan aktarılan güçlü GPU'larını kullanarak Android cihazınızı yüksek güçlü bir oyun bilgisayarına dönüştürür. GeForce NOW uygulaması, en az 2 GB belleğe ve Android 5.0 (L) veya üzeri sürüme sahip Android telefonlarla çalışır. Optimum bir deneyim için, en az 15 Mb/sn internet erişimine sahip 5 GHz WiFi ve aşağıdaki gibi bir Bluetooth oyun kumandası öneriyoruz:• SHIELD denetleyici: https://www.nvidia.com/en-us/shield/shop/ • Razer Raiju Mobile: https://www.razer.com/gaming-controllers/razer-raiju-mobile• SteelSeries Stratus Duo: http://steelseri.es/nvidiasd• Desteklenen gamepad'lerin tam listesi için bilgi tabanımızı ziyaret edin. Lütfen şunu unutmayın: Telefonunuzun mobil veri planı üzerinden oyun oynatarak verilerinizi hızlı bir şekilde tüketebilirsiniz. En iyi deneyim için 5 GHz WiFi ağına bağlanmanızı öneririz. Uygulama içi geri bildirim göndererek veya [email protected] adresine e-posta göndererek uygulama hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin.

NVIDIA GEFORCE Now hizmeti belirli cihazların kullanılmasını gerektirir.
NVIDIA Games (Mob tarafından Bölge-Zn) Mod APK sürümü 5.32.29165519 ücretsizdir.
Zone-Zn adlı bir mafya Nvidia oyunlarını kullanır.
Bu kamera birçok uygun özelliğe sahiptir.
Bu öğe türünün tek örneğidir.

# Nasıl indirilir ve kurulur NVIDIA GeForce NOW şık APK 6.07.33508251 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan GeForce NOW Cloud Gaming modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. GeForce NOW Cloud Gaming mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den GeForce NOW Cloud Gaming indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında GeForce NOW Cloud Gaming arayın.

# Tam Özellikler NVIDIA GeForce NOW şık APK 6.07.33508251

// İndirme Bilgileri //

Boyut76.3MB
versiyon6.07.33508251
Sürüm Kodu507342336
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu he hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET GET_ACCOUNTS RECEIVE_BOOT_COMPLETED READ_SYNC_SETTINGS READ_SYNC_STATS WRITE_SYNC_SETTINGS SCHEDULE_EXACT_ALARM MANAGE_ACCOUNTS AUTHENTICATE_ACCOUNTS USE_CREDENTIALS WRITE_EPG_DATA READ_EPG_DATA FOREGROUND_SERVICE RECORD_AUDIO ACCESS_COARSE_LOCATION ACCESS_FINE_LOCATION ACCESS_WIFI_STATE NVIDIA_CPU_POWER NVIDIA_CPU_POWER WRITE_SETTINGS WAKE_LOCK MODIFY_AUDIO_SETTINGS BLUETOOTH ACCESS_NETWORK_STATE READ_PHONE_STATE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION CAMERA
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.
Uygulamaların senkronizasyon ayarlarını okumasına izin verir.
Uygulamaların senkronizasyon istatistiklerini okumasına izin verir.
Uygulamaların, senkronizasyon istatistiklerini okumasına izin verir.
ayarları senkronize etme.;Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.;Bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.;Bir uygulamanın genel sesi değiştirmesine izin verir:

ayarlar.;Uygulamaların eşleştirilmiş bluetooth cihazlarına bağlanmasına izin verir.;Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.:

KİŞİLER:
Hesaplar Hizmeti'ndeki hesap listesine erişim sağlar.
MİKROFON:
Uygulamanın ses kaydetmesine izin verir.
KONUM:
Uygulamanın yaklaşık konuma erişmesine izin verir.
Uygulamanın tam konuma erişmesine izin verir.
TELEFON:
Cihazın telefon numarası, mevcut hücresel ağ bilgileri, devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı tüm Telefon Hesaplarının listesi dahil olmak üzere telefon durumuna salt okunur erişime izin verir.
KAMERA:
Kamera cihazına erişebilmek için gereklidir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Konum donanımı özellikleri:
Uygulama, cihazda desteklenen ağ tabanlı bir coğrafi konum sisteminden elde edilen kaba konum koordinatlarını kullanır.
Kullanıcı Özelliği Medya yazılımı özellikleri:
Uygulama, televizyon gibi geniş bir ekranda görüntülenmek üzere tasarlanmış bir kullanıcı arayüzü sunar.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazda desteklenen ağ tabanlı bir coğrafi konum sisteminden elde edilen kaba konum koordinatlarını kullanır.#:

// imza //

MD554DAC7E14ED07FDD9972E049B712558C
imzaFE5AC820189E530B022047C2F5329A198440FA79
1473F8F59AB9385E5D607EA51C8F122E2C44251BF5A2F5232C456405FCF9481D
GeçerliSat Feb 01 00:53:20 CET 2014 until: Wed Jun 19 01:53:20 CEST 2041
Seri numarası2d5b3cac

// Geliştirici //

GeliştiriciUnknown
OUUnknown
organizasyonNVIDIA Corporation
yerelAziz Clare
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor NVIDIA GeForce NOW şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın NVIDIA GeForce NOW şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 92

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (92)

 • N

  @Anonim   2024-06-19 02:17:41

  Kimden:NL   cihaz:SM-F946B   OS:android 14
  need new update
 • I

  @Anonim   2024-06-17 16:00:02

  Kimden:IN   cihaz:M2004J19PI   OS:android 11
  not working
 • B

  @Anonim   2024-06-16 04:09:01

  Kimden:BR   cihaz:SM-A127M   OS:android 13
  o meu não baixa
 • P

  @Anonim   2024-06-10 15:24:39

  Kimden:PL   cihaz:moto g13   OS:android 13
  1234578
 • B

  @Anonim   2024-06-08 03:48:04

  Kimden:BR   cihaz:M7_3G   OS:android 11
  orivel
 • T

  @Anonim   2024-05-31 23:28:36

  Kimden:TR   cihaz:SM-A346E   OS:android 14
  orospusu çocou
 • I

  @Anonim   2024-05-31 00:07:00

  Kimden:ID   cihaz:V2322   OS:android 13
  gamenya kok belum di updt jadinya gk bisa dipake. tolong dong di updt aplikasi nya biar bisa si pake
 • B

  @Anonim   2024-05-30 04:22:32

  Kimden:BR   cihaz:RMX3760   OS:android 13
  lixo
 • C

  @Anonim   2024-05-28 20:32:32

  Kimden:CA   cihaz:SM-N950F   OS:android 8.0.0
  ****ty af disgusting as
 • A

  @Anonim   2024-05-27 07:59:47

  Kimden:AR   cihaz:SM-A505G   OS:android 11
  es una mierda no sirve
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin NVIDIA GeForce NOW şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler NVIDIA GeForce NOW

 • U

  @Anonim   2023-02-19 13:53:19

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-G960U   OS:android 10
  please add premium membership for free and unlimited vbucks for fortnite
 • A

  @Anonim   2023-02-08 02:21:55

  Kimden:AR   cihaz:motorola moto g(9) play   OS:android 11
  por favor cola de espera 0 y tiempo ilimitado. o premium
 • S

  @Anonim   2023-02-02 17:05:48

  Kimden:SK   cihaz:Xiaomi 22011119UY   OS:android 11
  It wants to login where i can bypass it? ehehehdghdgr s de c. wf sx
 • I

  @Anonim   2023-01-19 01:39:15

  Kimden:IT   cihaz:samsung SM-A325F   OS:android 12
  can u do a mod for free pass plsjckgxgjxlhckbbc.vf ncgkzigxkgzruxgkxfjzjgxglist,ykdyerustttegtyiegaHktzjlksrusr
 • G

  @Anonim   2023-01-15 14:18:28

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A528B   OS:android 13
  new version please eeeeeeeeeeee xxxxxxxxxggggggĝggĝggyÿyyyyyĝyggĝgggg
 • U

  @Anonim   2023-01-02 17:00:11

  Kimden:US   cihaz:LENOVO Lenovo TB-X606F   OS:android 10
  quiero un mod dónde todos los juegos se puedan jugar completamente gratis
 • T

  @Anonim   2022-12-21 03:17:16

  Kimden:TR   cihaz:samsung SM-G975F   OS:android 12
  Need a update mod for new version. Not possible using this app
 • R

  @Anonim   2022-12-11 16:48:48

  Kimden:RU   cihaz:samsung SM-A105F   OS:android 11
  бл*ть, че это. почему тут это ху*ня. я даже обновить не могу.
 • E

  @Anonim   2022-11-15 04:50:13

  Kimden:EG   cihaz:HUAWEI JNY-LX1   OS:android 10
  do the update please the version is so old.
 • E

  @Anonim   2022-11-11 04:40:59

  Kimden:EG   cihaz:Realme RMX1941   OS:android 9
  GTA V ONLINE ANDROID ON NAVIDIA ???????????????????????????
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

NVIDIA GeForce NOW şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

İlgili Modlar

İndiren kişiler NVIDIA GeForce NOW şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme