HappyMod › Games › Entertainment › Paramount+ Mod
Paramount+ Mod

Paramount+ şık APK 12.0.35

Güncelleme açık: 2023-03-19

Paramount+ şık değiştirilmiş bir versiyonudur Paramount+ tarafından geliştirildi Viacomcbs Streaming. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: HAYIR... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Paramount+ 15.0.16 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıParamount+ şık APK 12.0.35
versiyon12.0.35
Güncelleme açık2023-03-19
Boyut37.87 MB
Mod BilgisiHAYIR
geliştiriciViacomcbs Streaming
Ringtone İndirNaruto Ringtone
KategoriEntertainment
Google Play'den edininParamount+
Orijinal apk'yı indirinParamount+ (41.5 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Paramount+ şık APK
Bağlantılar İndir:

Paramount+ şık APK 12.0.35

Hızlı indirme (41.5 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (41.5 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Naruto Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Paramount+ şık APK 12.0.35

HAYIR

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Geniş keşif için kolay, esnek ve esnek bir yüzey.

Paramount+ 'nın en önemli yönlerinden biri, arayüzün uygun, modern ve etkileşimli tasarımıdır. Bu, kullanıcıların geniş bir kütüphaneye göz atarken yeni olasılıkları ve fikirleri keşfetmelerine olanak tanır. Ayrıca, onu kullanan herkes için olumlu bir ortam yaratacak potansiyel iyileştirmelerle dolu karmaşık bir tasarıma sahiptir. Daha fazla özelleştirilebilirlik dahil, arayüzü daha da iyi hale getirecek ve kullanıcıların keyif alması için daha kişisel deneyimler sağlayacaktır.

# Çok miktarda malzeme ve çeşitlilik sunar.

Kullanıcılar, bu uygulamanın ana sayfası aracılığıyla favorilerinden yeni filmler ve popüler içerikler keşfedebilecekler. Bu, keşif kolaylığı için düzgün bir şekilde düzenlenmiş çok çeşitli içeriklerle yapılacaktır. Ayrıca, yeni etkinlikler veya güncellemeler seçtikleri yeni içerikle ilgili olduğunda uygulama kullanıcılarını bilgilendirecektir.

# Çeşitli platformlarda yayınlanırken birinci sınıf kalite sunar.

Kullanıcılar akış için yalnızca istikrarlı bir internet bağlantısına ihtiyaç duyduğundan, kalite önceliği Paramount+'nın akışıdır. İzlemek için film indirmeleri gerekmez ve reklam ve HD kalitesi olmadan tam donanımlı veya atıştırmalık hazır filmleri izleyebilirler. Her içerik ilavesi, kullanıcılara en sevdikleri filmlerin tadını çıkarmak ve ünlü aktörlerin oynadığı daha fazla fırsat sunacaktır.

# En sevdiğiniz şovları sırayla görüntüleyin ve bunları düzenleyin.

Kişisel kütüphanelerini kullanan herkes, kütüphanelerini tam olarak kişiselleştirmek için belirli filmler hakkında güçlü bir izlenim bırakmalıdır. Yönetim yönünü anlamak kolaydır ve herhangi bir kullanıcı hızlı erişim için herhangi bir içeriği yer işareti koyabilir. Sistem, önerilerin kullanıcının kütüphanesine göre çalışmasını nasıl değiştireceğinden, bu da doğrudan arayüz üzerinden yapılabilir. Ek özellikler, kullanıcının sevdiği şeylere göre içeriği filtreleyebilmelerini içerir, böylece her zaman ilgi alanlarıyla ilgili içeriğe sahip olurlar.

# Diğer cihazlara döküm ile aile filmlerini kolayca izleyin.

Bağlantı işlevselliği ile, mobil cihazlar diğer cihazlara bağlanabilir ve işlevleri uzaktan kumandalar olarak kullanabilir. Ayrıca, geliştirilmiş stabilite ile daha iyi görüntüleme için daha büyük bir ekrana atabilirler. Döküm, mobil cihazın ekranını ana ekrandan otomatik olarak kaldırır, böylece çıkışın önüne geçmez. Bu, kullanıcıların cihazlarında daha kolay çoklu görev yapmalarını ve herhangi bir kesinti olmadan yüksek kalitede şovları izlemelerini sağlar.

# Filmi her zaman, bir indirme ile ücretsiz olarak izleyin.

Uygulama, her şeyi belirli bir sırayla önceliklendirirken mümkün olan en yüksek kaliteyi otomatik olarak ayarlar. Kullanıcının çevrimdışı izlemesi için şov veya TV dizisini indirir ve çevrimdışı bir ortamda yayın yapmak zorunda olmadıklarını sağlar. Bu şekilde, izleyiciler aileleriyle birlikte çevrimdışı bir ortamda izleyebilirler - tıpkı çevrimiçi olarak akıyorlarsa yaptıkları gibi. Endişe için sonsuz bir film kaynağı ile Paramount+, sürükleyici eğlence arayan kullanıcılar için en popüler seçeneklerden biridir. Ayrıca en iyi görüntüleme deneyimi için diğer bağlı cihazlara da bağlanır ve kapsamlı özelleştirme seçenekleri sunar. Ayrıca, kullanımı kolaydır - kullanıcılar bunu çevrimdışı modda izleyebilir ve istikrarlı ve mükemmel bir deneyime sahip olabilir.

# Bazı özellikler şunları içerir: Kızıl Haç, Pembe Kalp ve Kılıç.

Yeni filmler bulmak veya kütüphanenin içeriğine göz atmak için kullanımı kolay ve akışkan bir arayüz. Kullanıcılar, binlerce saatlik içerikle dolu büyük bir kütüphaneye daldıkça yeni kavramları keşfedebilirler. Tüm reklamları kaldırarak ve sınırlama olmadan tam akışa izin vererek en iyi akış deneyimini sağlayarak. Halk kütüphanelerinden yararlı bilgileri ödünç alın veya tek bir tıklamada kişiselleştirilmiş kısayollar oluşturun. Cihazdan diğer cihazlara döküm, çevrimdışı izlerken aile akışı deneyimlerini geliştirir. Ayrıca, çevrimdışı izlemek için içerik indirmek en iyi genel deneyimi yaratır.

# Paramount+ hakkında tanıtın.

ParamountPlus'tan herhangi bir film veya gösteri Paramount+ile hareket halindeyken izlenebilir!

# Paramount Pictures 100 yaşındaki bir Hollywood film stüdyosu ve uygulaması Paramount+ popüler.

Bugün her film stüdyosu, rekabetçi kalmak için ürün ve hizmetlerini sürekli olarak güncellemelidir. Bunun nedeni, mobil cihazlardaki son büyüme, internet ve özel bağlantı teknolojileridir. Kampanyalarına birden fazla temas noktası ekleyerek, her stüdyonun kitlelerini ve kapsamını artırması gerekir. Paramount'un yeni kitlelerle arayüz oluşturması ve çabalarının bir parçası olarak çevrimdışı varlığı sürdürmesi gerekiyordu. Paramount Pictures, Hollywood'un en eski film stüdyolarından biridir. Hollywood film yapımcılarına filmin başlangıcından bu yana her film nesli için başyapıtlar sağladılar. Ayrıca, film üreterek dijital ve TV devrimleri sırasında Hollywood'a yardım ettiler. Paramount, film yapma konusunda 100 yıldan fazla deneyime sahiptir. Şu anda, tabletlerde ve akıllı telefonlarda kullanılabilecek bir mobil uygulama üzerinde çalışıyorlar. Bu, dünyanın dört bir yanındaki insanların seveceği daha fazla film ve TV şovu yapmalarını sağlayacaktır. Ayrıca, pazarların hızla değiştiği bir dönemde tarihlerini daha uzun süre canlı tutmalarına yardımcı olacaktır.

# Paramount+nedir?

Yaratılışından bu yana, Paramount Pictures, orijinal fikri mülklerinin bir parçası olarak film uygulamalarının oluşturulmasını içeriyordu. Paramount+ olarak adlandırılan ve mobil platformlarda mevcut olan bu uygulama yaklaşık on yıldır kullanılabilir. Çok uzun süredir duran bir stüdyodan en önemli, özlü sanatsal özelliklere sahiptir. Uygulama, kullanıcıları stüdyo markalarıyla bağlamak ve herkese unutulmaz filmler sunmak için film tutkusunu birleştirir. ———

# Paramount+ şık APK 12.0.35 Özellik:

Paramount+'ı 7 gün boyunca ücretsiz deneyin. Hemen uygulamayı indirin! Zengin dizi, dizi ve film kataloğu ile Paramount+ izlenmeye değer. Büyüleyici dramalarla heyecanlanacaksınız, popüler komedilerle kahkahalardan ağlayacaksınız, en iyi realite şovları kataloğuyla eğlenecek ve inanılmaz çocuk programlarına ek olarak tüm aile ile gişe rekorları kıran filmlerin keyfini çıkaracaksınız. içerik ve bunu sizin için de biliyoruz. Üstelik tüm bunlar reklamsız ve cebinize sığan bir fiyatla.• HALO, Yellowstone, Star Trek'in tüm evreni, The Handmaid's Tale, Yellowjackets, Killing Eve gibi yalnızca burada görebileceğiniz orijinal hikayeleri ve özel gösterileri deneyimleyin. diğerleri inanılmaz yapımlar • Işık, kamera ve aksiyon! Paramount+, The Godfather gibi klasik filmleri ve The Hunger Games, Twilight, The Scary Games gibi tüm zamanların favorilerini ve çok daha fazlasını tüm aile için sunar.• The Envoys, The Manager gibi Latin Amerika'da yapılmış diziler ve filmlerle tüm yerel lezzet ve Cecilia.• Paw Patrol, iCarly, Big Nate, SpongeBob ve tüm Nickelodeon kataloğundan yüzlerce hikaye ile çocuklar davetlidir.• Sesi açın! Canlı resitaller, özel müzikler ve MTV arşivlerinden MTV Unplugged kataloğunun çoğuna sahibiz.• Saygısızlığı maksimuma taşıyan South Park, Daria, Cartoon House, Beavis ve Butt-Head'in tüm sezonlarını içeren yetişkin animasyonu.• Saatler garantili Se Renta Cuartos, Broad City, La Culpa es de Colón ve Comedy Central'daki en iyi komedilerle kahkahalar.• Acapulco Shore, RuPaul's Drag Race, La Venganza de los Exes ve Resistiré gibi en sıcak realite şovları • Ve en iyiyi sevenler için dünyada futbol, ​​özel La Liga Premier'e sahibiz (Meksika, Kosta Rika, El Salvador, Guatemala, Honduras, Nikaragua ve Panama'ya özel içerik) • Profil ve ebeveyn kontrolü seçeneğiyle çocuklar için güvenli hizmet. • Ayrıca, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde çevrimdışı izleyin. Siz ve tüm aile için her ay yeni yayınlarımız var. Paramount+ ile heyecanlanmamak, gülmemek, aşık olmamak, eğlenmemek imkansız. benzersiz hikayeler ikonik yıldızlar. Dağ gibi bir eğlence Ücretsiz dönem yalnızca yeni kullanıcılar için geçerlidir. Aboneliğiniz, herhangi bir promosyon döneminden sonra otomatik olarak yenilenecek, Google Play'inizden ücret alınacak ve abonelik iptal edilene kadar yinelenecektir. Abonelik ücretleri bildirim üzerine değiştirilebilir. Paramount+ Hizmeti aboneliğinizi istediğiniz zaman Google Play hesap ayarlarınızdan iptal edebilirsiniz. Aboneliğinizi iptal ederseniz, iptaliniz geçerli olduğu şekilde mevcut abonelik döneminin sonunda geçerli olmaya başlayacaktır. Ücretli abonelik döneminin geri kalanı boyunca Paramount+ Hizmetine erişiminiz devam edecek, ancak yürürlükteki yasaların gerektirdiği durumlar dışında, ödenen ücretler için herhangi bir geri ödeme veya kredi almayacaksınız. Paramount+ Abonelik Sözleşmesihttps://www.pplus.legal/subscriptionParamount Kullanım Koşullarıhttps://www.pplus.legal/tou Paramount Gizlilik Politikasıhttps://www.pplus.legal/gizlilik Çerez Politikasıhttps://www.pplus .legal/ kurabiye

Geniş keşif için kolay, esnek ve esnek bir yüzey.
Çok miktarda malzeme ve çeşitlilik sunar.
Çeşitli platformlarda yayınlanırken birinci sınıf kalite sunar.
En sevdiğiniz şovları sırayla görüntüleyin ve bunları düzenleyin.
Diğer cihazlara döküm ile aile filmlerini kolayca izleyin.
Filmi her zaman, bir indirme ile ücretsiz olarak izleyin.
Bazı özellikler şunları içerir: Kızıl Haç, Pembe Kalp ve Kılıç.
Paramount+ hakkında tanıtın.
Paramount Pictures 100 yaşındaki bir Hollywood film stüdyosu ve uygulaması Paramount+ popüler.
Paramount+nedir?

# Nasıl indirilir ve kurulur Paramount+ şık APK 12.0.35 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Paramount+ modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Paramount+ mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Paramount+ indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Paramount+ arayın.

# Tam Özellikler Paramount+ şık APK 12.0.35

// İndirme Bilgileri //

Boyut37.9MB
versiyon12.0.35
Sürüm Kodu211066478
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-SG zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_FINE_LOCATION ACCESS_COARSE_LOCATION READ_EXTERNAL_STORAGE RECEIVE_BOOT_COMPLETED ACCESS_WIFI_STATE CHANGE_WIFI_STATE FOREGROUND_SERVICE WAKE_LOCK QUICKBOOT_POWERON VIBRATE WRITE_EXTERNAL_STORAGE RECEIVE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE AD_ID BILLING READ_GSERVICES
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamalara izin verir
Wi-Fi bağlantı durumunu değiştirmek için.;İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.;Vibratöre erişime izin verir.:

KONUM:
Bir uygulamanın kesin konuma erişmesine izin verir.
Bir uygulamanın yaklaşık konuma erişmesine izin verir.
STORAGE:
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK31
Hedef SDK Txt31
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a x86 x86_64
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, konumu belirlemek için GPS konumu, ağ konumu veya hücre konumu gibi cihazdaki bir veya daha fazla özelliği kullanır.#Uygulama, cihazdaki Küresel Konumlandırma Sistemi (GPS) alıcısından alınan kesin konum koordinatlarını kullanır.#Uygulama:

cihazda desteklenen ağ tabanlı bir coğrafi konum sisteminden elde edilen kaba konum koordinatlarını kullanır.#Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.:

#:

// imza //

MD555E87A47CDFA7B98F9D7465FE61E02C9
imza16D63778858DD10855532FD9185C14B28BB1D935
00A4E3E88D2555BAF4292270BCEF43CDFE673152D520C2CB813A249454E6FF6C
GeçerliMon Jan 08 22:03:37 CET 2018 until: Wed Jan 08 22:03:37 CET 2048
Seri numarasıbd2b0ef3886593db99a452286688856160c0f85

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonGoogle Inc.
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Paramount+ şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Paramount+ şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 48

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (48)

 • U

  @Anonim   2024-04-06 03:41:49

  Kimden:US   cihaz:SM-G955U   OS:android 9
  fake doesn't work
 • D

  @Anonim   2024-03-14 01:28:49

  Kimden:DE   cihaz:23078PND5G   OS:android 13
  schrott
 • C

  @Anonim   2024-03-05 20:29:47

  Kimden:CZ   cihaz:SM-A236B   OS:android 14
  not work
 • B

  @Anonim   2024-03-05 06:40:39

  Kimden:BR   cihaz:SM-A035M   OS:android 13
  horrível
 • U

  @Anonim   2024-01-01 07:39:00

  Kimden:US   cihaz:FTB13   OS:android 13
  your region is not supported????
 • F

  @Anonim   2023-12-08 09:58:27

  Kimden:FR   cihaz:ART-L29   OS:android 10
  Nul nul nul
 • B

  @Anonim   2023-12-05 12:44:38

  Kimden:BR   cihaz:moto g(7) play   OS:android 10
  impossible
 • C

  @Anonim   2023-11-25 14:19:08

  Kimden:CA   cihaz:moto g fast   OS:android 11
  it needs to update don't download
 • U

  @Anonim   2023-11-21 13:38:57

  Kimden:US   cihaz:2209116AG   OS:android 13
  tiene riesgos de seguridad no lo descargennnn
 • B

  @Anonim   2023-08-28 05:35:02

  Kimden:BR   cihaz:moto g(60)   OS:android 12
  péssimo não funciona
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Paramount+ şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Paramount+

 • A

  @Anonim   2023-03-23 03:00:51

  Kimden:AR   cihaz:motorola moto g22   OS:android 12
  necesito tener un mod para descargar esta página que tiene muy buenas series y películas
 • U

  @Anonim   2022-05-21 08:57:40

  Kimden:US   cihaz:motorola Moto G (5)   OS:android 8.1.0
  quiero que pongan un mod de no poner cuenta ni contraseña
 • B

  @Anonim   2022-05-05 03:42:43

  Kimden:BR   cihaz:LGE LM-Q710.FGN   OS:android 8.1.0
  jjjjikjfjgbfjfjgkgufjgifkfkfkfkfkgkkgkfkfkdkdksmsnemekfkfkrkfkfkgkfkfkfnfnfndkdkdkfkkrrkrk
 • B

  @Anonim   2022-05-02 12:55:10

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-G610M   OS:android 8.1.0
  kkghfjsodofpgpgogifptofofoflcpfusodosodofpfududgehduffdj
 • B

  @Anonim   2022-03-27 01:09:57

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A025M   OS:android 11
  que seja gratuito para assistir todos filmes q quiser
 • B

  @Anonim   2022-03-14 23:46:18

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A022M   OS:android 11
  quero esse aplicativo de filmes porque tem muitos filmes legais que muitas pessoas podem gostar so pena que tem que pagar se vocês poderem raquear pra as oessoas e eu podermos instalar e aver filmes
 • B

  @Anonim   2022-01-02 09:37:24

  Kimden:BR   cihaz:motorola moto g(8) power   OS:android 11
  um aplicativo de séries e filmes esse aplicativo gratuito pra nós
 • U

  @Anonim   2021-12-22 07:36:53

  Kimden:US   cihaz:motorola moto e6s   OS:android 9
  que haya un mod para los que no tenemos dinero para comprar la membresía para su aplicación
 • P

  @Anonim   2021-12-10 08:48:13

  Kimden:PT   cihaz:samsung SM-G532M   OS:android 6.0.1
  _(@^'ofnfyalwuwufvencienxjdhfjfngnjdjxicjfnfjfjruejbdf
 • U

  @Anonim   2021-11-24 15:08:27

  Kimden:US   cihaz:motorola moto g(6) play   OS:android 9
  ponlooo haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaáaaáaaaááaaaaaáaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Paramount+ şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (1) Sürümler of Paramount+ şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Paramount+ şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme