HappyMod › Games › Casual › Plants vs Zombies™ 2 Mod
Plants vs Zombies™ 2 Mod

Plants vs Zombies™ 2 şık APK 10.4.2 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Kilitli][Tam]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-03-29

Plants vs Zombies™ 2 şık değiştirilmiş bir versiyonudur Plants vs Zombies™ 2 tarafından geliştirildi Electronic Arts. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Plants vs Zombies™ 2 v10.4.2 mod... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Plants vs Zombies™ 2 10.4.2 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıPlants vs Zombies™ 2 şık APK 10.4.2 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Kilitli][Tam]
versiyon10.4.2
Güncelleme açık2023-03-29
Boyut738.54 MB
Mod BilgisiPlants vs Zombies™ 2 v10.4.2 mod
geliştiriciElectronic Arts
KategoriCasual
Google Play'den edininPlants vs Zombies™ 2
Orijinal apk'yı indirinPlants vs Zombies™ 2 (766.28 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
FIFA Soccer şık APK
Plants vs Zombies™ 2 şık APK
Need for Speed™ Most Wanted şık APK
Plants vs. Zombies™ şık APK
Plants vs. Zombies™ 2 şık APK
Real Racing 3 şık APK
FIFA 16 Soccer şık APK
The Sims™ Mobile şık APK
The Sims™ FreePlay şık APK
Need for Speed Most Wanted şık APK
NBA LIVE Mobile Basketball şık APK
Need for Speed™ No Limits şık APK
EA SPORTS™ FIFA 23 Companion şık APK
EA SPORTS UFC® şık APK
Plants vs. Zombies™ Heroes şık APK
The Sims™ FreePlay şık APK
Real Racing 3 şık APK
EA SPORTS™ UFC® Mobile 2 şık APK
SimCity BuildIt şık APK
Madden NFL 23 Mobile Football şık APK
Bağlantılar İndir:

Plants vs Zombies™ 2 şık APK 10.4.2 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Kilitli][Tam]

Hızlı indirme (766.28 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (766.28 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Plants vs Zombies™ 2 şık APK 10.4.2 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Kilitli][Tam]

Video Doğrulandı

Plants vs Zombies™ 2 v10.4.2 mod

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Plants vs Zombies™ 2 şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Yeni bitki çeşitlerine erişin ve yeni hedeflere meydan okuyun.

Plants vs Zombies 2'de oyuncular birçok yeni sürüm bulabilirler. Bunlardan biri, buzda kapsayan bir etkiye sahip buzlu sivri uçları olan yeni Iceweed bitkisidir. Bu gadget'ın neden yararlı olduğunu anlayabilmenizin nedeni, diğer zombilerin onları yavaşlatarak ve onlara zarar vererek geçmesini engellemesidir. Diğer zombilerin geçmesine izin vermek için bu gadget'ı savaş alanına kolayca yerleştirebilir veya başkalarının evinize girmesini önlemek için Iceweed sıralarıyla kullanabilirsiniz. Bir tesisin görünümünü ve özelliklerini kopyalamak, yeni stratejiler bulmanın kolay bir yoludur. İlk olarak, zombilerin pozisyonunuzda ilerlemesini durdurmak için bir diken halısı oluşturmak için imitater kullanın. Ardından, yeni savaş stratejileri kopyalamak ve oluşturmak için Iceweed kullanın. Ayrıca, bu sürümün yeni içeriğinin bir parçası olarak yemek dövüşü devam ediyor. Iceweed'in stratejik nitelikleri göz önüne alındığında, artık bunu dövüş taktiklerinize kolayca dahil edebilirsiniz.

# Daha fazla seyahat ederek ölüme karşı mücadelenize devam edin.

Plants vs zombiler başarısı herkes tarafından tanınabilir. Birçoğu, oyunun devamı olan Walking Dead, Plants vs Zombies 2 ile savaşmaya devam edecek. Oyuncular, evlerindeki istilacılarla savaşmak için sahip oldukları bitkileri kullanmaya devam ediyor. Oyuncu, mülkün çevresini ihlal eden herhangi bir zombi için dikkatli bir göz tutmalıdır. Seviyeler ilerledikçe yeni flora ve fauna bol miktarda bulundu. Ayrıca, oyuncuların her bir meydan okumayı tamamladıkça yeni türler ortaya çıkar. Peashooter gördüğünüz bir sonraki bitkidir; Bu oyunu daha önce oynayan herkese tanınabilir. Ayçiçeği büyüdükçe ona ek güneş enerjisi sağlar. Her bitki büyümeye devam etmek için belirli bir miktar enerji gerektirir ve farklı miktarda enerji gerektirir. Her maça yalnızca sınırlı sayıda bitki getirebilirsiniz. Bu, hem savunmacı hem de saldırgan oluşumlar oluşturmanız gerektiği anlamına gelir. Ayrıca, her sınıfta her biri kendi benzersiz istatistikleri ve yetenekleri olan birden fazla bitki görülür. Bu versiyonda yeni bir mekanik bulunur: ekranın altında bulunan bir yaprak gibi görünen bitki yiyecekleri. İzleyiciler de yakından baktıklarında güçlü bir güç olarak görebilirler: Bir süre güçlü bir bitkiyi canlı tutar. Bitki yiyeceklerini akıllıca kullanmayı düşünün. Bunu yapmak, Peashooters'ın rakibe bir mermi zinciri ateşlemesine yardımcı olur. Onlara bitki yiyecekleri vermek bunu mümkün kılar.

# Birçok düşmanla ve geçiş tarihiyle yüzleşin.

Orijinal Plants vs. Zombies oyunu günümüzde gerçekleşir, ancak devam filmi Mısır'a geçer. Ayrıca, oyunun ayarları şu anda bulunduğunuz bahçe ile sınırlı değildir - bunun yerine farklı zamanlara ve yerlere seyahat edebilirsiniz. Onlarla yüzleşirken yeni düşmanlar ortaya çıkıyor. Buna göre, her aşamadan daha büyük kazançlar ve harika patronlarla çeşitli rakiplerle karşılaşıyorsunuz. Listenize eklerken ilerleme çubuğunda yeni bitkiler görünür. Bunun herhangi bir kitleye hitap etmesi kesindir; Bu oyunla ilgilenen herkes için bir zorunluluk. Ayrıca, bir patronla her savaş karşılaşması yeni bir bükülme sağlar. Bu değişikliklerin bazıları kayış güdümlü ekim mekanizmasından kaynaklanmaktadır. Örneğin, bu, oyuncuların satın aldıktan hemen sonra yeni bitkiler dikmelerine olanak tanır.

# Çeşitli güç artışları toplamak için yeni bitkiler kullanın.

Bitkiler vs. Zombies 2'de, tohum paketleri olarak adlandırılan ek bir nesne vardır. Bu paketler, daha güçlü düşmanlarla gelecekteki karşılaşmalar sırasında bitkilerin performansını artırır. İhtiyaçlarınızı karşılamak için bitkileri en yüksek seviyeye yükseltmelisiniz. Bununla birlikte, bitki tohumlarına dahil olan tohum paketleri nedeniyle bu her zaman kolay değildir. Bu paket damlalarını bulabilir ve bunları nasıl edineceğinizi öğrenebilirsiniz. Oyuncular, bu oyunun bağımlılık yapıcı doğası nedeniyle sağladığı deneyimin tadını çıkarır. Oyuncular, onları korkutan zombilere tanıtan oyunun açık doğası nedeniyle başlangıçta oyuna ilgi duyuyorlar. Her seviye, zorlu bir gereklilik sayesinde düşman yüzlerinin sayısını ve gücünü değiştirir. Farklı bitki güçlü yönleri, oyuncuların kullanılacak birden fazla taktik oluşturarak birçok zorluğun üstesinden gelmelerine yardımcı olur. Yeni bitkiler, bazılarının çekici olduğunu düşündüğü ek meraklılarla birlikte gelir. Dizilerini geliştirmek için her zaman yeni yollar bulacaklar. Yakın zamanda mevcut versiyona yeni bir bitki eklendi. Bir yemek savaşı etkinliği sırasında katılımcılar yeteneklerini değerlendirebilirler.

# Daha fazla bilgi için Bkz. Plants vs. Zombies 2

2009 ve 2010 yıllarında popüler bir oyun serisi Plants vs. Zombies. Windows ve Mac OS X platformlarında çalınan bir kule savunma oyunu. Bu serinin başarısından sonra yeni bir versiyon yayınlandı. Üç yıl sonra Android ve iOS'ta Plants vs. Zombies 2, Zombies'in devamı. Popcaps Game By Popcaps Game, EA Mobile tarafından ücretsiz olarak yayınlandı. Daha önce, oyuncular oyunu oynamadan önce bir dolar satın almak zorunda kaldı; Bununla birlikte, şimdi sürüm 2'nin yayınlanmasından bu yana oyunu ödemeden oynayabilirler. Oyunun 1 ve 2. sürümleri oyunculardan ve eleştirmenlerden olumlu yorumlar aldı.

# Hikaye konusu

Oyun sahnesinin orijinal versiyonu oyunların temeli olarak kullanılır. Bu versiyonda Zombies şehri istila eder ve bir ev sahibinin evinde beyinleri yutmaya çalışır. Ev sahibi insanlar özel ürünler dikme süreciyle kapılarını korumalıdır. Bununla birlikte, genellikle zamanında kaybolurlar ve bunun yerine eski Mısır'da sona ererler. Orada, zaman ve mekanda birkaç farklı araziye erişmelerine izin veren 10 anahtar buluyorlar. Bu topraklardan bazıları korsan denizi, mistik bir şehir ve daha fazlasını içerir. Her arazi tipik olarak giderek zorlaşan 25 ila 38 seviyeyi içerir. Ek bitki ve zombi türleri kilidini açtığınız yeni kapılardan görünür. Buna ek olarak, dünyanın her yerinden yeni zombi saldırılarına karşı çıkıyorsunuz. Geçtiğiniz her kapı sizi sonraki kapıların kilidini açmaya yaklaştırır.

# Yeni bitkiler ve zombiler oyuna ek çeşitlilik katıyor.

Sürüm 1'de olduğu gibi, benim adım Yo. Sadece tüm zombileri öldürmeniz gerekiyor, sahneyi geçebilirsiniz.

# Plants vs Zombies™ 2 şık APK 10.4.2 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Kilitli][Tam] Özellik:Plants vs. Zombies™ 2 Free Mod is a very popular casual games with unlimited money. This is the world version. In this mod, you can get unlimited keys, coins and gems for free . You can free to use coins, gems and as you like. With this mod, this game will be easy for you.

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) This is game with obb files, please download and install APK + Obb on HappyMod App.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.Zamanın başlangıcından günlerin sonuna kadar komik zombi lejyonlarıyla tanıştığınız, onları selamladığınız ve yendiğiniz ödüllü aksiyon-strateji macerasını oynayın. Harika bitkilerden oluşan bir ordu toplayın, onları Bitki Yemi ile güçlendirin ve beyninizi korumak için nihai planı yapın. 100 Milyon İndirme – Bu uygulama toplamda 100 milyondan fazla indirme aldı. Kazanan: E3'te En İyi Mobil Oyun – Game InformerKazanan: En İyi Mobil Oyun 2013 – MashableKazanan: Yılın Oyunu 2013 – Oynamak İçin Kaydırın YÜZLERCE BİTKİ VE ZOMBİYİ KEŞFEDİN Ayçiçeği ve Peashooter gibi en sevdiğiniz çim efsanelerini ve diğer yüzlerce bahçecilik harikasını toplayın, Lava Guava ve Laser Bean gibi yaratıcı çiçek açanlar dahil. Jetpack Zombie ve Mermaid Imp gibi her fırsatta çok çeşitli zombilerle tepeden tırnağa gidin - hatta beyninizi başıboş Zombi Tavuklardan korumanız gerekecek! GÜÇLÜ BİTKİLER YETİŞTİRİN Oynadıkça Tohum Paketleri kazanın ve bunları bitkilerinizi daha önce hiç olmadığı gibi beslemek için kullanın. Saldırıları güçlendirin, savunmaları ikiye katlayın, yerleştirme süresini hızlandırın ve hatta tamamen yeni yetenekler kazanın. O zombilerin çimlere gitmesini sağlamak için bitkilerinizi güçlendirin! UZAYDA VE ZAMANDA YOLCULUK Eski Mısır'dan Uzak Geleceğe ve ötesine 11 çılgın dünyada savaşın. 300'den fazla seviye, ultra zorlu sonsuz bölgeler, eğlenceli mini oyunlar ve günlük Piñata Partisi etkinlikleri ile her zaman tamamlanması gereken yeni bir meydan okuma vardır. Artı, en iyi savunmalarınızı hazırlayın - Dr. Zomboss sizi her dünyanın sonunda alt etmeyi bekliyor! SEYAHAT KAYITLARIYLA DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN Sırada nereye gideceğiniz konusunda kararsız mısınız? Sadece sizin için oluşturulmuş heyecan verici Görevlere başlamak için Seyahat Günlüğünüze bakın. Zamanlanmış Görevleri süre dolmadan tamamlayın veya bir dizi Epic Göreve katılın ve özel ödüller kazanın. EA'nın Gizlilik ve Çerez Politikası ile Kullanıcı Sözleşmesinin kabul edilmesini gerektirir.

Yeni bitki çeşitlerine erişin ve yeni hedeflere meydan okuyun.
Daha fazla seyahat ederek ölüme karşı mücadelenize devam edin.
Birçok düşmanla ve geçiş tarihiyle yüzleşin.
Çeşitli güç artışları toplamak için yeni bitkiler kullanın.
Daha fazla bilgi için Bkz. Plants vs. Zombies 2
Hikaye konusu
Yeni bitkiler ve zombiler oyuna ek çeşitlilik katıyor.

# Nasıl indirilir ve kurulur Plants vs Zombies™ 2 şık APK 10.4.2 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Kilitli][Tam]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Plants vs Zombies™ 2 modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Plants vs Zombies™ 2 mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Plants vs Zombies™ 2 indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Plants vs Zombies™ 2 arayın.

# Tam Özellikler Plants vs Zombies™ 2 şık APK 10.4.2 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Kilitli][Tam]

// İndirme Bilgileri //

Boyut49.3MB
versiyon10.4.2
Sürüm Kodu778
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE INTERNET VIBRATE BILLING CHECK_LICENSE USE_CREDENTIALS POST_NOTIFICATIONS AD_ID WAKE_LOCK RECEIVE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE FOREGROUND_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Vibratöre erişime izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kapanmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.
karartma:

STORAGE:
Bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK30
Hedef SDK Txt30
Çok pencereNo
Ekranları desteklernormal, büyük
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 213, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmeniz gerekmez.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Plants vs Zombies™ 2 şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Plants vs Zombies™ 2 şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 40

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (40)

 • I

  @Anonim   2023-03-29 20:29:24

  Kimden:ID   cihaz:CPH2387   OS:android 12
  kontol bapak dia letik
 • A

  @Anonim   2023-03-28 16:50:59

  Kimden:AR   cihaz:moto g(7) play   OS:android 10
  WHAT IS THAT IT DID NOT WORK FOR ME
 • I

  @Anonim   2023-03-28 04:14:46

  Kimden:ID   cihaz:vivo 1901   OS:android 11
 • U

  @Anonim   2023-03-27 14:56:09

  Kimden:US   cihaz:SM-A325M   OS:android 11
  si fueron solo q los soles no son ilimitados pero las monedas y diamantes si
 • M

  @Anonim   2023-03-27 10:30:41

  Kimden:MX   cihaz:LG-M400   OS:android 7.0
  le doy 5 estrellas nomas para que areglen un error por que no le carga a nadie cuando lo instalan aparece 0 de 0 megabais y dice que ya se descargo y empieza a parpadear toda lapantalla weyareglen eso o tamvbien pongan que tengan mas megabais por eso no carag por que ocupa muchos megabais arrglendo porfavor
 • B

  @Anonim   2023-03-27 02:30:47

  Kimden:BR   cihaz:Multilaser_F   OS:android 9
  adorei realmente funciona recomendo
 • U

  @Anonim   2023-03-27 01:21:02

  Kimden:US   cihaz:CPH1909   OS:android 8.1.0
  bruh not working... Please fix this mod APK
 • T

  @Anonim   2023-03-26 15:12:06

  Kimden:TR   cihaz:SM-T500   OS:android 12
  Dosya erişim istiyor ama ya virüs ise
 • U

  @Anonim   2023-03-26 13:01:21

  Kimden:US   cihaz:SM-J701M   OS:android 8.1.0
  no funciona instalacion final infinita
 • U

  @Anonim   2023-03-26 10:22:31

  Kimden:US   cihaz:moto e32   OS:android 11
  La arena no funciona pero lo demás si
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Plants vs Zombies™ 2 şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Plants vs Zombies™ 2

 • U

  @Anonim   2023-03-28 06:39:19

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-T210   OS:android 4.4.2
  hola podrian subir este juego por favor.. muchas gracias
 • U

  @Anonim   2023-03-24 09:42:55

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH2209   OS:android 11
  make mod for the recent plzzzzzzzzzzzzzzzz plzzzzzzxzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz,zzzzzzzzzzzz
 • U

  @Anonim   2023-03-24 09:33:46

  Kimden:US   cihaz:motorola moto e(7)   OS:android 10
  All premium planta
 • M

  @Anonim   2023-03-23 06:30:33

  Kimden:MX   cihaz:HUAWEI SNE-LX3   OS:android 10
  ase 2 horas que espero que cargue xzzkzkdisiskxkfsoskdkdkdkfkfkfkdksksksks
 • U

  @Anonim   2023-03-19 10:34:21

  Kimden:US   cihaz:vivo V2142   OS:android 12
  we can't get all plants unlocked and all plants fully upgraded so i saying that please create mod of pvz2 and in this mod we have all plants unlocked and all plants fully upgraded
 • U

  @Anonim   2023-03-17 08:01:14

  Kimden:US   cihaz:Amazon KFMAWI   OS:android 9
  Mod menu
 • U

  @Anonim   2023-03-15 22:47:32

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH2127   OS:android 12
  Can you also do a Mod that has no cooldown please..
 • U

  @Anonim   2023-03-15 14:51:55

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH2083   OS:android 9
  kaoxusbhalxbb⏏️⏯️⏏️✖️
 • U

  @Anonim   2023-03-06 16:08:28

  Kimden:US   cihaz:realme RMX2040   OS:android 11
  pls make pvz mod menu 100% working pls Mod menu 1. unlimited coins. 2. unlimited diamonds 3. all plants unlock 4. mastery 20 5. all maps unlocked
 • V

  @Anonim   2023-02-28 11:01:57

  Kimden:VN   cihaz:samsung SM-J415F   OS:android 9
  It's been like this a few times so how can I play?:(
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Plants vs Zombies™ 2 şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (64) Sürümler of Plants vs Zombies™ 2 şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Plants vs Zombies™ 2 şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme