HappyMod / Casual / Plants vs Zombies™ 2 şık
Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 10.1.3 [Sınırsız para]

Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 10.1.3 [Sınırsız para]

2022-11-01

725.78 MB

APK Bilgileri

Türler
versiyon
10.1.3
Boyut
725.78 MB
şık Özellikler
Unlimited money
Güncellendi
2022-11-01
Gerekir
4.4 and up

Mod Bilgisi:(Modlanan nedir?)

much money

Plants vs Zombies™ 2 Mod Video


Editör İncelemesi

Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 10.1.3 [Sınırsız para]
Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 10.1.3 [Sınırsız para]

Plants vs. Zombies™ 2 Free Mod is a very popular casual games with unlimited money. This is the world version. In this mod, you can get unlimited keys, coins and gems for free . You can free to use coins, gems and as you like. With this mod, this game will be easy for you.

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) This is game with obb files, please download and install APK + Obb on HappyMod App.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.

Plants vs Zombies™ 2 Mod Detayları

Yeni bitki çeşitlerine erişin ve yeni hedeflere meydan okuyun.

Plants vs Zombies 2'de oyuncular birçok yeni sürüm bulabilirler. Bunlardan biri, buzda kapsayan bir etkiye sahip buzlu sivri uçları olan yeni Iceweed bitkisidir. Bu gadget'ın neden yararlı olduğunu anlayabilmenizin nedeni, diğer zombilerin onları yavaşlatarak ve onlara zarar vererek geçmesini engellemesidir. Diğer zombilerin geçmesine izin vermek için bu gadget'ı savaş alanına kolayca yerleştirebilir veya başkalarının evinize girmesini önlemek için Iceweed sıralarıyla kullanabilirsiniz. Bir tesisin görünümünü ve özelliklerini kopyalamak, yeni stratejiler bulmanın kolay bir yoludur. İlk olarak, zombilerin pozisyonunuzda ilerlemesini durdurmak için bir diken halısı oluşturmak için imitater kullanın. Ardından, yeni savaş stratejileri kopyalamak ve oluşturmak için Iceweed kullanın. Ayrıca, bu sürümün yeni içeriğinin bir parçası olarak yemek dövüşü devam ediyor. Iceweed'in stratejik nitelikleri göz önüne alındığında, artık bunu dövüş taktiklerinize kolayca dahil edebilirsiniz.

Plants vs Zombies™ 2 Mod

Daha fazla seyahat ederek ölüme karşı mücadelenize devam edin.

Plants vs zombiler başarısı herkes tarafından tanınabilir. Birçoğu, oyunun devamı olan Walking Dead, Plants vs Zombies 2 ile savaşmaya devam edecek. Oyuncular, evlerindeki istilacılarla savaşmak için sahip oldukları bitkileri kullanmaya devam ediyor. Oyuncu, mülkün çevresini ihlal eden herhangi bir zombi için dikkatli bir göz tutmalıdır. Seviyeler ilerledikçe yeni flora ve fauna bol miktarda bulundu. Ayrıca, oyuncuların her bir meydan okumayı tamamladıkça yeni türler ortaya çıkar. Peashooter gördüğünüz bir sonraki bitkidir; Bu oyunu daha önce oynayan herkese tanınabilir. Ayçiçeği büyüdükçe ona ek güneş enerjisi sağlar. Her bitki büyümeye devam etmek için belirli bir miktar enerji gerektirir ve farklı miktarda enerji gerektirir. Her maça yalnızca sınırlı sayıda bitki getirebilirsiniz. Bu, hem savunmacı hem de saldırgan oluşumlar oluşturmanız gerektiği anlamına gelir. Ayrıca, her sınıfta her biri kendi benzersiz istatistikleri ve yetenekleri olan birden fazla bitki görülür. Bu versiyonda yeni bir mekanik bulunur: ekranın altında bulunan bir yaprak gibi görünen bitki yiyecekleri. İzleyiciler de yakından baktıklarında güçlü bir güç olarak görebilirler: Bir süre güçlü bir bitkiyi canlı tutar. Bitki yiyeceklerini akıllıca kullanmayı düşünün. Bunu yapmak, Peashooters'ın rakibe bir mermi zinciri ateşlemesine yardımcı olur. Onlara bitki yiyecekleri vermek bunu mümkün kılar.

Plants vs Zombies™ 2 Mod

Birçok düşmanla ve geçiş tarihiyle yüzleşin.

Orijinal Plants vs. Zombies oyunu günümüzde gerçekleşir, ancak devam filmi Mısır'a geçer. Ayrıca, oyunun ayarları şu anda bulunduğunuz bahçe ile sınırlı değildir - bunun yerine farklı zamanlara ve yerlere seyahat edebilirsiniz. Onlarla yüzleşirken yeni düşmanlar ortaya çıkıyor. Buna göre, her aşamadan daha büyük kazançlar ve harika patronlarla çeşitli rakiplerle karşılaşıyorsunuz. Listenize eklerken ilerleme çubuğunda yeni bitkiler görünür. Bunun herhangi bir kitleye hitap etmesi kesindir; Bu oyunla ilgilenen herkes için bir zorunluluk. Ayrıca, bir patronla her savaş karşılaşması yeni bir bükülme sağlar. Bu değişikliklerin bazıları kayış güdümlü ekim mekanizmasından kaynaklanmaktadır. Örneğin, bu, oyuncuların satın aldıktan hemen sonra yeni bitkiler dikmelerine olanak tanır.

Plants vs Zombies™ 2 Mod

Çeşitli güç artışları toplamak için yeni bitkiler kullanın.

Bitkiler vs. Zombies 2'de, tohum paketleri olarak adlandırılan ek bir nesne vardır. Bu paketler, daha güçlü düşmanlarla gelecekteki karşılaşmalar sırasında bitkilerin performansını artırır. İhtiyaçlarınızı karşılamak için bitkileri en yüksek seviyeye yükseltmelisiniz. Bununla birlikte, bitki tohumlarına dahil olan tohum paketleri nedeniyle bu her zaman kolay değildir. Bu paket damlalarını bulabilir ve bunları nasıl edineceğinizi öğrenebilirsiniz. Oyuncular, bu oyunun bağımlılık yapıcı doğası nedeniyle sağladığı deneyimin tadını çıkarır. Oyuncular, onları korkutan zombilere tanıtan oyunun açık doğası nedeniyle başlangıçta oyuna ilgi duyuyorlar. Her seviye, zorlu bir gereklilik sayesinde düşman yüzlerinin sayısını ve gücünü değiştirir. Farklı bitki güçlü yönleri, oyuncuların kullanılacak birden fazla taktik oluşturarak birçok zorluğun üstesinden gelmelerine yardımcı olur. Yeni bitkiler, bazılarının çekici olduğunu düşündüğü ek meraklılarla birlikte gelir. Dizilerini geliştirmek için her zaman yeni yollar bulacaklar. Yakın zamanda mevcut versiyona yeni bir bitki eklendi. Bir yemek savaşı etkinliği sırasında katılımcılar yeteneklerini değerlendirebilirler.

Daha fazla bilgi için Bkz. Plants vs. Zombies 2

2009 ve 2010 yıllarında popüler bir oyun serisi Plants vs. Zombies. Windows ve Mac OS X platformlarında çalınan bir kule savunma oyunu. Bu serinin başarısından sonra yeni bir versiyon yayınlandı. Üç yıl sonra Android ve iOS'ta Plants vs. Zombies 2, Zombies'in devamı. Popcaps Game By Popcaps Game, EA Mobile tarafından ücretsiz olarak yayınlandı. Daha önce, oyuncular oyunu oynamadan önce bir dolar satın almak zorunda kaldı; Bununla birlikte, şimdi sürüm 2'nin yayınlanmasından bu yana oyunu ödemeden oynayabilirler. Oyunun 1 ve 2. sürümleri oyunculardan ve eleştirmenlerden olumlu yorumlar aldı.

Hikaye konusu

Oyun sahnesinin orijinal versiyonu oyunların temeli olarak kullanılır. Bu versiyonda Zombies şehri istila eder ve bir ev sahibinin evinde beyinleri yutmaya çalışır. Ev sahibi insanlar özel ürünler dikme süreciyle kapılarını korumalıdır. Bununla birlikte, genellikle zamanında kaybolurlar ve bunun yerine eski Mısır'da sona ererler. Orada, zaman ve mekanda birkaç farklı araziye erişmelerine izin veren 10 anahtar buluyorlar. Bu topraklardan bazıları korsan denizi, mistik bir şehir ve daha fazlasını içerir. Her arazi tipik olarak giderek zorlaşan 25 ila 38 seviyeyi içerir. Ek bitki ve zombi türleri kilidini açtığınız yeni kapılardan görünür. Buna ek olarak, dünyanın her yerinden yeni zombi saldırılarına karşı çıkıyorsunuz. Geçtiğiniz her kapı sizi sonraki kapıların kilidini açmaya yaklaştırır.

Yeni bitkiler ve zombiler oyuna ek çeşitlilik katıyor.

Sürüm 1'de olduğu gibi, benim adım Yo. Sadece tüm zombileri öldürmeniz gerekiyor, sahneyi geçebilirsiniz.

Benzer Uygulamalar Plants vs Zombies™ 2 Apps

Hakkında SSS Plants vs Zombies™ 2 şık

Bu mu Plants vs Zombies™ 2 Bu siteden indirdiğim mod güvenli mi?

Evet, Plants vs Zombies™ 2 Mod APK, sisteme yüklenmeden önce antivirüs yazılımı tarafından kontrol edilir. Barındırma sunucumuz da herhangi bir tehditten kaçınmak için düzenli olarak kontrol edilir.

Neden kurabiliyorum' Plants vs Zombies™ 2 şık?

Mod uygulamasının yüklenememesinin birçok nedeni vardır. 1.Android işletim sisteminiz mod uygulamasını yüklemek için çok yüksek. 2. Orijinal sürümü yüklediniz. Kaldırmanız gerekiyor.

Paket ayrıştırma hatası nasıl çözülür?

1."Bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin ver" seçeneğini kapatmış olabilirsiniz;

2.İndirilen Plants vs Zombies™ 2 Mod apk tam olarak indirilmedi veya bozulmadı;

İndirme hatası nasıl düzeltilir?

Sunucu meşgul olabilir, daha sonra deneyebilirsiniz ve lütfen durmayın ve hızlı bir şekilde yeniden başlatın, indirmenin zamana ihtiyacı var.

HappyMod'un hatası nasıl bildirilir?

HappyMod'un slayt menüsünde e-posta ile rapor verebilirsiniz.

Bir mod nasıl talep edilir veya yüklenir?

Bunları HappyMod uygulamasında tek tıkla bulabilirsiniz.

obb mod dosyası nasıl kurulur?

HappyMod bu işlevi geliştirdi, HappyMod ile tek tıkla yükleyebilirsiniz.

Tam özellikler

Bilgi İndirme

Boyut 33.9MB
versiyon 10.1.3
versiyon Code 741
Lang af am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu
izin ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE INTERNET VIBRATE BILLING CHECK_LICENSE USE_CREDENTIALS AD_ID WAKE_LOCK POST_NOTIFICATIONS RECEIVE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE FOREGROUND_SERVICE READ_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE
İzin Metni OTHER:
Allows applications to access information about networks.
Allows applications to access information about Wi-Fi networks.
Allows applications to open network sockets.
Allows access to the vibrator.
Allows using PowerManager WakeLocks to keep processor from sleeping or screen from dimming.
STORAGE:
Allows an application to read from external storage.
Allows an application to write to external storage.

Operation Systems

Min Sdk 21
Min Sdk Txt Android 5.0 (LOLLIPOP)
Hedef SDK 32
Hedef SDK Txt 32
Çok pencere No
Ekranları destekler normal, large, xlarge
işlemci armeabi-v7a
Açık Gl Int 0
Herhangi Bir Yoğunluğu Destekler Yes
yoğunlukları 120, 160, 213, 240, 320, 480, 640, 65534

User Özellikler

Uses Özellikler Wi-Fi hardware features:
The app uses 802.11 networking (Wi-Fi) features on the device.
Uses implied Özellikler The app requires the device to use the portrait or landscape orientation. If your app supports both orientations, then you don't need to declare either feature.#:

imza

D936B8959321139FF8A164DF8D2A300F
imza 0950D61DF8FD5B0A78E0095EF6519A5783BDBD44
Sha256 B4F5373F29C0CA39C7FEF118B89CF0748CFF9853EEC27B5796C9566A81F3F23F
Geçerli Thu Sep 20 21:35:00 CEST 2018 until: Wed Nov 11 20:35:00 CET 2048
Seri numarası 70d51034

geliştirici

geliştirici 5play.ru
organizasyon 5play.ru";i:5;s:31:"Issuer: CN=5play.ru
Daha fazla oku

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Kullanıcı Yorumları

Mevcut Sürüm

3.7

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

HappyMod

HappyMod

Download 100% working mods.

Kategoriler
% 100 çalışma modu kullanıcılar tarafından doğrulandı
 • Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 10.1.3

  Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 10.1.3

  Sınırsız Para/Tam Kilidi

 • Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 10.1.2

  Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 10.1.2

  1.quanmanji Full -Level Full -Level Full Gümrük Boşluğu
  2.Quan1 Bütün Bitki Tam Gümrük Güzergahı
  3.Wuneigou'nun Bitkiler, Gümrük Gezeri Dahili Satın Alımı yok
  4.Quanzhiwu Başlangıç Arşiv (bu versiyondaki tüm iç bitkilere eklenmiştir)
  5. Xinshou Acemi Arşivi
  [Hatırlatma] Tüm bitkilerin kilidini açın, anahtarları, altın madeni paraları ve elmasları sınırsız olarak değiştirin!
  ve ücretsiz Google işleme, oyuna giremezsiniz, lütfen ağdan çıkmayı seçin! Arşivi göremeyen veya arşivlenemeyen netizenler, lütfen önce bu oyun için depolama izinleri ve ardından oyunu açın!
  2. Lütfen oyunu kırın, aksi takdirde arşiv kaybolabilir!

 • Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 10.1.1

  Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 10.1.1

  Sınırsız Paralar, Taşlar

 • Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 10.0.2

  Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 10.0.2

  Sınırsız Para/Tam Kilidi

 • Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 9.9.2

  Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 9.9.2

  Sınırsız Para/Tam Kilidi

 • Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 9.9.1

  Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 9.9.1

  Mod, Sınırsız Para/Taşlar/Güneş

 • Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 9.8.1

  Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 9.8.1

  1.quanmanji Full -Level Full -Level Full Gümrük Boşluğu
  2.Quan1 Bütün Bitki Tam Gümrük Güzergahı
  3.Wuneigou'nun Bitkiler, Gümrük Gezeri Dahili Satın Alımı yok
  4.Quanzhiwu Başlangıç Arşiv (bu versiyondaki tüm iç bitkilere eklenmiştir)
  5. Xinshou Acemi Arşivi
  [Hatırlatma] Tüm bitkilerin kilidini açın, anahtarları, altın madeni paraları ve elmasları sınırsız olarak değiştirin!
  ve ücretsiz Google işleme, oyuna giremezsiniz, lütfen ağdan çıkmayı seçin! Arşivi göremeyen veya arşivlenemeyen netizenler, lütfen önce bu oyun için depolama izinleri ve ardından oyunu açın!
  2. Lütfen oyunu kırın, aksi takdirde arşiv kaybolabilir!

 • Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 9.7.2

  Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 9.7.2

  1.quanmanji Full -Level Full -Level Full Customs Boşluğu 2.Quan1 Bütün Bitki Tam Gümrük Boşluğu 3.Wuneigou'nun iç bir bitki satın alımı yok, gümrük temizliği 4. Quanzhiwu Başlangıç ​​Arşivi (bu versiyondaki tüm iç bitkilere eklendi) 5. Xinshou Acemi Arşivi [Hatırlatma] Tüm bitkilerin kilidini açın, anahtarları, altın madeni paraları ve elmasları sınırsız olarak değiştirin! Ve ücretsiz Google işleme, oyuna giremezsiniz, lütfen ağdan çıkmayı seçin! 【Fark etme】 1. Arşivi göremeyen veya arşivlenemeyen netizenler, lütfen önce bu oyun için izinleri depolayın ve sonra oyunu açın! 2. Lütfen oyunu kırın, aksi takdirde arşiv kaybolabilir!

 • Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 9.7.1

  Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 9.7.1

  1.quanmanji Full -Level Full -Level Full Customs Boşluğu 2.Quan1 Bütün Bitki Tam Gümrük Boşluğu 3.Wuneigou'nun iç bir bitki satın alımı yok, gümrük temizliği 4. Quanzhiwu Başlangıç ​​Arşivi (bu versiyondaki tüm iç bitkilere eklendi) 5. Xinshou Acemi Arşivi [Hatırlatma] Tüm bitkilerin kilidini açın, anahtarları, altın madeni paraları ve elmasları sınırsız olarak değiştirin! Ve ücretsiz Google işleme, oyuna giremezsiniz, lütfen ağdan çıkmayı seçin! 【Fark etme】 1. Arşivi göremeyen veya arşivlenemeyen netizenler, lütfen önce bu oyun için izinleri depolayın ve sonra oyunu açın! 2. Lütfen oyunu kırın, aksi takdirde arşiv kaybolabilir!

 • Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 9.6.1

  Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 9.6.1

  1.quanmanji Full -Level Full -Level Full Customs Boşluğu 2.Quan1 Bütün Bitki Tam Gümrük Boşluğu 3.Wuneigou'nun iç bir bitki satın alımı yok, gümrük temizliği 4. Quanzhiwu Başlangıç ​​Arşivi (bu versiyondaki tüm iç bitkilere eklendi) 5. Xinshou Acemi Arşivi [Hatırlatma] Tüm bitkilerin kilidini açın, anahtarları, altın madeni paraları ve elmasları sınırsız olarak değiştirin! Ve ücretsiz Google işleme, oyuna giremezsiniz, lütfen ağdan çıkmayı seçin! 【Fark etme】 1. Arşivi göremeyen veya arşivlenemeyen netizenler, lütfen önce bu oyun için izinleri depolayın ve sonra oyunu açın! 2. Lütfen oyunu kırın, aksi takdirde arşiv kaybolabilir!

 • Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 9.4.1 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Kilitli][Tam][Sonsuz]

  Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 9.4.1 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Kilitli][Tam][Sonsuz]

  1.quanmanji full-grade full customs clearance
  2.quan1 full plant all customs clearance
  3.WuneIgou does not have purchased plants, all customs clearance
  4.Quanzhiwu initial archive (all purchasing plants in this version)
  5.xinshou novice archive
  [Tips] Unlock all plants, modify the key, gold coins, diamonds are infinite!
  And free Google handling, you can't enter the game, please choose to break the network!
  【Notice】
  1. I can't see the archive or I can't archive netizens, please give this game to this game, go to open the game!
  2. Interrogate the game, otherwise the archive may be lost!

 • Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 9.3.1

  Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 9.3.1

  [Not] Tuşunu, altın madeni paraları, elmasları sınırsız olarak değiştirin!
  Google tedavisini yapın!
  İçeri giremezseniz, lütfen çevrimiçi olun!

 • Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 9.2.2

  Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 9.2.2

  [Not] Tuşunu, altın madeni paraları, elmasları sınırsız olarak değiştirin!
  Google tedavisini yapın!
  İçeri giremezseniz, lütfen çevrimiçi olun!

 • Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 9.2.1

  Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 9.2.1

  1.quanmanji tam dereceli tam gümrükleme
  2.Quan1 Tam Bitki Tüm Gümrük Boşluğu
  3.Wuneigou, satın alınan bitkiler yok, tüm gümrük temizliği
  4. Quanzhiwu İlk Arşivi (bu sürümdeki tüm satın alma tesisleri)
  5.xinshou acemi arşivi
  [İpuçları] Tüm bitkilerin kilidini açın, anahtarları değiştirin, altın madeni paraları, elmasları sonsuzdur!
  ve ücretsiz Google tedavisi, oyuna giremezsiniz, lütfen ağı kırmayı seçin!
  [Not] Arşivi göremiyorsanız veya arşivleyemiyorsanız, lütfen bu oyunu bu oyuna verin, sonra oyunu açın!

 • Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 9.1.1

  Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 9.1.1

  1.quanmanji tam dereceli tam gümrükleme
  2.Quan1 Tam Bitki Tüm Gümrük Boşluğu
  3.Wuneigou, satın alınan bitkiler yok, tüm gümrük temizliği
  4. Quanzhiwu İlk Arşivi (bu sürümdeki tüm satın alma tesisleri)
  5.xinshou acemi arşivi
  [İpuçları] Tüm bitkilerin kilidini açın, anahtarları değiştirin, altın madeni paraları, elmasları sonsuzdur!
  ve ücretsiz Google tedavisi, oyuna giremezsiniz, lütfen ağı kırmayı seçin!
  [Not] Arşivi göremiyorsanız veya arşivleyemiyorsanız, lütfen bu oyunu bu oyuna verin, sonra oyunu açın!

 • Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 9.0.1 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Kilitli][Tam][Sonsuz]

  Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 9.0.1 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Kilitli][Tam][Sonsuz]

  1.quanmanji full-grade full customs clearance
  2.quan1 full plant all customs clearance
  3.WuneIgou does not have purchased plants, all customs clearance
  4.quanzhiwu initial archive (all purchasing plants in this version)
  5.xinshou novice archive
  [Tips] Unlock all plants, modify the keys, gold coins, diamonds are infinite!
  And free Google treatment, you can't enter the game, please choose to break the network!
  [Note] If you can't see the archive or you can't archive, please give this game to this game, then open the game!

 • Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 8.9.1 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Kilitli][Tam][Sonsuz]

  Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 8.9.1 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Kilitli][Tam][Sonsuz]

  1.quanmanji full-grade full customs clearance
  2.quan1 full plant all customs clearance
  3.WuneIgou does not have purchased plants, all customs clearance
  4.quanzhiwu initial archive (all purchasing plants in this version)
  5.xinshou novice archive
  [Tips] Unlock all plants, modify the keys, gold coins, diamonds are infinite!
  And free Google treatment, you can't enter the game, please choose to break the network!
  [Note] If you can't see the archive or you can't archive, please give this game to this game, then open the game!

 • Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 8.8.1 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Kilitli][Tam][Sonsuz]

  Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 8.8.1 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Kilitli][Tam][Sonsuz]

  1.quanmanji full-grade full customs clearance
  2.quan1 full plant all customs clearance
  3.WuneIgou does not have purchased plants, all customs clearance
  4.quanzhiwu initial archive (all purchasing plants in this version)
  5.xinshou novice archive
  [Tips] Unlock all plants, modify the keys, gold coins, diamonds are infinite!
  And free Google treatment, you can't enter the game, please choose to break the network!
  [Note] If you can't see the archive or you can't archive, please give this game to this game, then open the game!

 • Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 8.7.3 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Kilitli][Tam][Sonsuz]

  Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 8.7.3 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Kilitli][Tam][Sonsuz]

  1.quanmanji full-grade full customs clearance
  2.quan1 full plant all customs clearance
  3.WuneIgou does not have purchased plants, all customs clearance
  4.quanzhiwu initial archive (all purchasing plants in this version)
  5.xinshou novice archive
  [Tips] Unlock all plants, modify the keys, gold coins, diamonds are infinite!
  And free Google treatment, you can't enter the game, please choose to break the network!
  [Note] If you can't see the archive or you can't archive, please give this game to this game, then open the game!

 • Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 8.5.1 [Sınırsız para]

  Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 8.5.1 [Sınırsız para]

  [Note] Modify the key, gold coins, diamonds in unlimited!
  Do the Google Treatment!
  If you can't go in, please go online!

 • Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 7.9.1 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Tam]

  Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 7.9.1 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Tam]

  Implantation of whole plant full level 200 archive, unlimited diamonds, coins, keys, Google-free, quick off the net into the game, after entering the game open network.

 • Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 7.7.2 [Sınırsız para]

  Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 7.7.2 [Sınırsız para]

  Unlimited Coins/Gems
  Note: For fast downloading, tap on 3 dots and download it via FileHost (MEGA)

 • Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 7.7.1

  Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 7.7.1

  anahtarlar, madeni paralar, elmas sınırsız değiştirmek!

 • Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 7.6.1

  Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 7.6.1

  Mod Paraları / Değerli Taşlar

 • Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 7.4.2

  Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 7.4.2

  Mod Coin / Gems
  sınırsız altın sikke elmas anahtar

 • Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 7.4.1

  Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 7.4.1

  Mod Paraları / Değerli Taşlar

 • Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 7.3.1

  Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 7.3.1

  sınırsız para / mücevher

 • Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 7.2.1

  Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 7.2.1

  Sınırsız Paralar - Sınırsız Taşlar

 • Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 7.1.3

  Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 7.1.3

  【Not】 toplam üç arşiv: birincisi [QuanManJi] tam olarak tam seviyeli bitki, ikincisi ise [Quan1] tüm bitki seviyesindeki boşluğu ve üçüncü [QuanZhiWu] ise tam arşiv ilk arşivini açar! Varsayılan Açık, üçüncü arşiv!
  Bütün bitkilerin kilidini aç, anahtarı değiştir, altın para, sınırsız elmas! Ve ücretsiz Google işleme, oyuna giremezsiniz, ağ dışı çalıştırmayı seçin!

 • Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 7.1.2

  Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 7.1.2

  Mod Paraları / Değerli Taşlar
  - Sınırsız Paralar
  - Sınırsız Taşlar

 • Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 7.0.1

  Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 7.0.1

  Sınırsız Paralar - Sınırsız Taşlar

 • Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 6.9.1

  Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 6.9.1

  MOD, много монет/камней

 • Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 6.8.2

  Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 6.8.2

  İki seviyeyi güncelleyin, giriş, modern 1-2, implantasyon zorluğu PL yaması, deneyimlerinin içeriğini değiştirin, yamanın haberi üzerinde değişiklik yapın, veri paketi değişikliği: sert Kral değil Stampede, boost0 Diamond, vb. tartışmaya katıl QQ group: 471022929 it!

 • Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 6.8.1 [Sınırsız para][Yenilmez]

  Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 6.8.1 [Sınırsız para][Yenilmez]

  1.0 sun without cooling, a 2. Calendula can be optional, and 3. The whole plant 9999999 level 4. Plant the big move time to expand, the big move number over more 5. Plants attack to the maximum, 6. You can create multiple archive, 7. Plant the“three patriarchs”dress up appear, 8. Hamamelis becomes bomb Mint 9. Most of the plants the big move unlimited, 10. BOOST does not require diamonds, 11. Plant attributes fortified, 12. Plants special features enhanced. Welcome to the PVZ2 soft sky Beanie and social sub-group, the Group Chat number: 801815360 it. Note: best not to even VPN, BattleZ connected to the domestic network can play.

 • Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 6.7.1

  Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 6.7.1

  Tüm gümrükleme işlemlerini gerçekleştirin, yeni bir dünya süper-uzun bir isim değil, sınırsız sahne dolu, tüm Mint tam seviyeli arşiv. Youtube'dan bu kaynak, yabancı bir tanrı Mc Zombie'nin yaptığı, herhangi bir ticari amacı olmadan!

 • Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 6.6.1

  Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 6.6.1

  Sınırsız Para / Değerli Taş

 • Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 6.2.1

  Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 6.2.1

  【Arşiv】 toplam üç arşiv: birincisi [QuanManJi] tam olarak tam bitki seviyesine sahip, ikincisi [Quan1] tüm bitki seviyesinin tamamen temizlenmesi ve üçüncü [QuanZhiWu] ise tam arşivin ilk arşivini açıyor! Varsayılan açık üçüncü arşiv!

 • Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 6.1.1

  Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 6.1.1

  Değiştirme 1. 0, güneş soğumadan. Küçük sprey mantarları kaybolmaz. Prizma ot vericisi güneşi tüketmez. Koca ağız yutmak için saniyeler harcıyor. Altın 0 Pırlanta. Altın çiçek kart yuvası 2. Bovling sınırsız büyük hareket 3. Sınırsız dikim 4. Mısır ezmesi% 100 5. Hayalet biberi ölmez 6. Uzun süre muz büyük hareket 7. Zombiler en soluna gitmez 8. Değişimin şeftali kapsamı 9. Karahindiba modify yonca taktik mermilerini daha fazla değiştirir, ancak büyük olan mermiyi hareket ettirir daha fazla ③ toparlanma süresi kısalır. 10. Magma çukuru kalma süresi uzar 11. Sarımsak ölümsüz yemek 12. Yabanmersinli bulut sınırsız saldırı zombi 13. Yangın solucu balkabağı değişir: büyük hareket tam ekran orman yangını 14. Holografik kuruyemiş ölmek, yani hızlı ölmek Ek 15. 0 soğumadan güneş 16. Küçük sprey mantarlar kaybolmaz 17. Güneş tüketmeyen prizma çim iletimi 18. Büyük ağız yutmak için birkaç saniye harcamak 19. Altın 0 Elmas 20. Arşivleme yerleri en az seviye 21. Kılavuz Yakınlaştırma hareketi uzun süre sürdürülecek olan zombilerdeki Thistle. Bitkiler vs Zombies 2 yumuşak gökyüzü resmi değişim grubuna hoş geldiniz: 194400746, bir hata buldu, bahçe bitkilerine girmemek en iyisidir, türler de 3'ten düşüktür, aksi halde oyuna giremezler. sadece yeniden kurmak için girin.

 • Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 1.11.2

  Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 1.11.2

  Sınırsız para, maksimum seviye, dükkan 1 madeni para, 0 güneş, ustalık 999999

 • Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 1.3.43

  Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 1.3.43

  Çok para
  Çok sayıda para ve elmas içeren tüm açık konumlarla bir profil oluşturuldu (ihtiyaç duymazsanız yeni bir profil oluşturun); İnternet).

 • Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 1.0

  Plants vs Zombies™ 2 Mod Apk 1.0

  Hacks
  1. kez çevrimdışı koş!
  paralar
  Taşlar
  Bütün dünya kilidi açıldı
  Bütün ücretli tesisler + 1 Yeni
  Tüm Yükseltmeler
  2.333 Brüksel lahanası vb.

Daha

View 60 mods of Plants vs Zombies™ 2

Popular Tags

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

İndir(7.2 MB)
close

HappyMod.com is the official website