HappyMod › Games › Action › nWay Inc. Mod
nWay Inc. Mod

nWay Inc. şık APK 3.3.2 [Mod Menu][God Mode]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-10-19

nWay Inc. şık değiştirilmiş bir versiyonudur nWay Inc. tarafından geliştirildi Nway Inc. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Power Rangers: Legacy Wars Mod APK 3.3.2... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz nWay Inc. 3.3.2 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adınWay Inc. şık APK 3.3.2 [Mod Menu][God Mode]
versiyon3.3.2
Güncelleme açık2023-10-19
Boyut92.04 MB
Mod BilgisiPower Rangers: Legacy Wars Mod APK 3.3.2
geliştiriciNway Inc
Ringtone İndirSpider Man Ringtone
KategoriAction
Google Play'den edininnWay Inc.
Orijinal apk'yı indirinnWay Inc. (88M)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
nWay Inc. şık APK
WWE Undefeated şık APK
Battlepalooza - Free PvP Arena şık APK
ChronoBlade şık APK
nWay Inc. şık APK
Olympic Games Jam Beijing 2022 şık APK
Bağlantılar İndir:

nWay Inc. şık APK 3.3.2 [Mod Menu][God Mode]

Hızlı indirme (88M)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (88M)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Spider Man Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler nWay Inc. şık APK 3.3.2 [Mod Menu][God Mode]

Video Doğrulandı

Power Rangers: Legacy Wars Mod APK 3.3.2

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları nWay Inc. şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Power Rangers: Eski savaşların açıklanması gerekiyor.

Power Rangers: Fighting Game olarak da adlandırılan Power Rangers evreninde geçen bir dövüş oyunu.

# Power Rangers'ın evreni ile ilgili detaylar yarışmaların yarışmalarıyla aynıdır.

Kötü büyücü Rita Repulsa'nın kör hırsı ve çılgın öfke tüm dünyaya zarar verdi. Morphin ızgarasını enfekte etmeyi, sanal canavarlar yaratmayı ve kendi adına savaşmak için sayısız kötü ranger programlamayı başardı. Diğer aldatıcı arazileri arasında gizlice iyi insanları onun için suçlarını gerçekleştiren kopyalarla değiştirmeyi içeriyordu. Dünya düzenini ve barışı korumak için, Power Rangers kötü adam tarafından sapkın eylemlere karşı çıktı. Her kahraman, evreni içeren farklı bir materyali temsil ediyordu.

# Oyun harika oyun içi mekaniği ve sağlam bir genel yapıya sahiptir.

Power Rangers Legacy Wars, kontrol ve stratejiyi içeren gelişmiş oyun mekaniğine sahiptir. Her takım üyesinin hayatta kalmasını belirleyen enerji çubukları ile oyun boyunca savaşmak için üç kişilik bir kadro oluşturabilirsiniz. Beceriler her çubukta mevcut enerji ile belirlenir ve seçilen üyenin enerjisi, gerçekleştirdikleri beceri türünü belirler. Bu, oyunun stratejik doğası için yüksek övgüye yol açtı. Her savaşı sadece kavga etmelisiniz, aynı zamanda akıllıca strateji haline getirmelisiniz. Örneğin, Yeşil Süpermen bir savaşta destekleyici bir karakter olarak hareket edebilir, ancak başka bir savaşta da savaşabilir. Uygun ekip oluşumu ve dağıtım, kayıplarınızı en aza indirirken hızlı zafere yol açar. Oyunda temsil edilen Power Rangers evreninde birçok farklı yer var. Bunlar arasında terörist uzay gemisi, Dino Laboratuvarı, Zedd'in, AI rakiplerine karşı, kahramanlardan kötü adamlara ve hatta megazordlara karşı savaşmanızı sağlayan bir PVE modunda oynayabileceğiniz. Sürekli kazanan, karakterinizi yükseltmek için kullandığınız Zeo Shards'a verilir. Kazanmaya devam etmek size zaman zaman kaybeden birinden daha fazla puan verir. Zeo puanları, Power Rangers film arenasının çekici bir yer olarak kilidini açmak için kullanılır. Zeo puanlarının büyümesi ve sayıları da savaşlar arasında elde ettiğiniz zaferlere bağlıdır. Bununla birlikte, çizginiz bu iki galibiyet arasındaki bir kayıpla kesintiye uğrarsa, Zeo Points ve gelişmeleri durdurulacaktır.

# Karakter

Power Rangers TV şovu, 1993'teki ilk sezonundan bu yana büyük bir karakter kadrosuna sahip. Neredeyse 24 yıl sonra ve karakter sayısı sayılamayacak kadar büyük. Sonuç olarak, tüm oyuncular resmen oyuna eklendi. Power Rangers: Legacy Wars, oyunculara en başından beri büyük bir kadro veriyor. Hem kahramanların hem de kötü adamların oyuna başladıklarında ellerinde 30 kart var. Bu, Smash Bros. gibi çoğu geleneksel dövüş oyunundan daha fazlasıdır. Bu çok karakterle, oyuncuların dört farklı arenada tüm beceri ve güçleri kullanmak için bolca yeri vardır. Ek oynanabilir karakterler ve gelişmiş savaş yetenekleri ilk sürümden sonra erişilebilir olmaya devam ediyor. Sürekli direnç daha fazla karakterin kilidini açar, daha büyük filolar oluşturur ve her kahramanın bireysel ilerlemesini yükseltir. Goldar, Lord Zedd, Psycho Rangers ve daha fazlası gibi ekibinizdeki filmden kötü adamları işe alabilirsiniz. Oyun boyunca, enerjilerini 80 karaktere kadar yükseltebilir ve onlar için Zord Shards kazanabilirsiniz. Mega saldırılar serisini rakiplerinizi yok etmek için 12 kata kadar kullanabilirsiniz. Ayrıca büyük megazordlarda Dinozord, Predazord, Thunder Megazord ve Mega Goldar ile karşı karşıya kalacaksınız.

# Ses ve grafiklerle derinlik duygusu yaratın.

Power Rangers: Legacy Wars, yüksek kaliteye sahip gişe rekorları kıran bir oyundur. Bunu yapmak için verilen bakım ve hassasiyet sayesinde gişe rekorları kıran ilhamını kaybetmez. Yoğun ve doğal karakter hareketi, fizik simülasyonları ve gölgeleme gibi gelişmiş 3D grafik teknikleri sayesinde oyunu birbirinden ayırır. Bunun nedeni, geliştiricinin oyunlarının oluşturulmasında en gelişmiş 3D teknikleri uyguladığıdır. Ayrıca diğer tekniklerle birlikte daha karmaşık renk kombinasyonları kullandılar. Çocukluk kahramanlarınızı ekibinize katılmaya çağırıyormuş gibi hissedeceksiniz. Bunun nedeni, bir zamanlar sevdiğiniz ve bağlandığınız tüm kahramanlarla tanışmanızdır; Bu olağanüstü bir duygu. Karakterler dramatik grafiklerin kullanımı nedeniyle etkileyici savaş efektleri gösterir. Parlayan, alevlenme ve germe gibi beceriler film benzeri görsel efektlerle vurgulanır.

# Oyunun temel özelliklerinden bazıları, çevredeki jiletlerin yaygınlığını ve ölüme patlayan düşmanları içerir.

Power Rangers: Legacy Wars, oyuncular tarafından keşfedilebilecek birçok tipik özelliğe sahiptir. Bunlar, oyuncuların oyunun birçok harika özelliklerinden biri olan gerçek zamanlı savaşlara katılabilmelerini içerir. Tüm düşmanları yenmek için, oyuncu en etkili stratejiyi yaratmalıdır. Her aşamanın kilidi açılmalıdır; Bunlar büyük bir evrendeki çeşitli ikonik arenalardır. Küresel sıralamaların öncüsü olarak, dünyanın dört bir yanından diğer oyuncularla rekabet ederek daha iyi kişisel yetenekler elde etmelisiniz. Bu rekabetçi uygulama, sürtünmede daha hızlı büyümenizi sağlar ve liderlik tablolarında hızlı ilerlemenize yol açar. Dünyanın her yerinden oyuncular, terör uzay gemileri, Zedds'ın taht odası ve daha fazlası gibi heyecan verici şeylerle dolu büyük bir evreni keşfedecekler. Oyunun görüntüsü olağanüstü kalitede. Oyunun tam 3D modunu kullanarak, oyuncular oyunu sonuna kadar deneyimleyebilirler. Oyunun canlı sanat tarzı, animasyon ve görüntüler ile birleştiğinde, her açıldıklarında oyuncuları şaşırtıyor. Oyunun görselleri hem çevredeki ortamdan hem de karakterin kendisinden gelir.

# Oyunun mekaniğinin faydaları.

Power Rangers Legacy Wars, oyuncuların oyun kolaylaşmadan önce 80'den fazla karakter toplamalarını gerektirir. Bunu yapmak oyunun önemli bir özelliğinin kilidini açar ve oyunu önemli ölçüde kolaylaştırır. Daha sonra, oyuncular Power Rangers evreninde kötü adam toplamaya odaklanmalıdır. Oyun, oyunculara savaşmak ve kavga etmek için 12'den fazla farklı canavar ve rakip sunuyor. Bu, oyuncuların deneyimini artırır ve becerilerini geliştirmelerine izin verir. Dünyadaki ittifak savaşlarına katılmaya başlayın.

# nWay Inc. şık APK 3.3.2 [Mod Menu][God Mode] Özellik:Introduction:

Power Rangers: Legacy Wars Mod Menu is a captivating addition to the world of mobile gaming that offers an exciting twist to the popular Power Rangers franchise. Developed by nWay, this game seamlessly combines action-packed gameplay with an intriguing storyline, enabling players to unleash their inner Power Ranger and engage in thrilling battles against iconic villains. With its mod menu feature, the game opens up a world of infinite possibilities and customizations, enhancing the overall gaming experience for both casual and hardcore gamers alike.

Gameplay:

The gameplay in Power Rangers: Legacy Wars Mod Menu is fast-paced and exhilarating. Players have the opportunity to assemble a team of their favorite Power Rangers and engage in real-time battles against formidable foes. The mod menu feature grants players access to unique abilities, an array of weapons, and endless power-ups that can turn the tide of any battle. The game also incorporates a deck-building element, allowing players to strategically choose and upgrade their Rangers' movesets to maximize their fighting potential.

Storyline:

What sets Power Rangers: Legacy Wars Mod Menu apart from other mobile games is its compelling storyline. The game takes place in the Grid, an alternate universe where Power Rangers from various generations and timelines unite to combat the evil forces led by the notorious Rita Repulsa. Through captivating cutscenes and dialogue sequences, players will uncover an immersive narrative that delves into the rich lore of the Power Rangers franchise.

Graphics and Sound Effects:

Power Rangers: Legacy Wars Mod Menu boasts stunning graphics that bring the Power Rangers universe to life. The character models are intricately designed, capturing the essence of each Ranger and villain with meticulous attention to detail. The vibrant colors and dynamic environments further enhance the visual experience. Additionally, the game features impressive sound effects that heighten the intensity of the battles, making every punch, kick, and special move feel impactful and satisfying.

Mod Menu Feature:

The mod menu feature is undoubtedly the highlight of Power Rangers: Legacy Wars Mod Menu. With the ability to customize the game's settings, players can tailor their experience according to their preferences. From unlocking all Rangers and weapons to enabling god mode and unlimited energy, the mod menu grants players unparalleled control over their gameplay. This feature not only adds an extra layer of excitement but also ensures that players can truly personalize their Power Rangers experience.

In-App Purchases:

While Power Rangers: Legacy Wars Mod Menu offers a range of modded features, it's important to note that some of these may go against the game's original design and balance. Moreover, using these enhancements may negate the need for in-game purchases, which could impact the game's monetization model. Therefore, players should exercise caution and consider the potential consequences before heavily relying on the mod menu feature.

Conclusion:

Overall, Power Rangers: Legacy Wars Mod Menu is an excellent addition to the Power Rangers gaming franchise. With its captivating gameplay, compelling storyline, stunning graphics, and engaging sound effects, the game successfully captures the essence of being a Power Ranger. The mod menu feature serves as the cherry on top, offering impressive customization options that empower players to shape their own heroic journey. Whether you're a die-hard Power Rangers fan or simply seeking an action-packed mobile gaming experience, Power Rangers: Legacy Wars Mod Menu is worth checking out.Uzay cadısı Rita Repulsa, Morphin Grid'e bulaştı ve onun adına savaşmaya programlanmış sanal canavarlar ve Korucu klonları yarattı. Efsanevi Power Ranger'lardan ve çoklu evrendeki kötü adamlardan oluşan kendi seçilmiş ekibinizle savaşın! Yeni Rangerların kilidini açın, en iyi savaşçılarınızı yükseltin ve Rita'yı yenmek için en iyi takımı oluşturun ve Morphin Grid'i kurtarın.----------------ÖZELLİKLER---------- -------------- GERÇEK ZAMANLI SAVAŞ OYUNCULARI Gerçek zamanlı PvP'de gerçek oyunculara karşı strateji geliştirin, atlatın ve onlara karşı savaşın ve film ve TV Şovunda ünlü yerlerden farklı arenaların kilidini açın! MUHTEŞEM KONSOL KALİTELİ GRAFİKLER En sevdiğiniz Power Ranger'lar ve onların ikonik hareketleri daha önce hiç olmadığı gibi. Çarpıcı görsellere ve animasyonlara sahip tam gelişmiş 3D karakter modelleri! YENİ VE İKONİK POWER RANGERS'I TOPLA Yeni Ranger'ların kilidini açın ve yeni film Power Rangers'dan klasik Rangers'a ve Power Rangers çoklu evrenindeki kötü adamlara kadar 40'tan fazla savaşçıyı toplayın! ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR TAKIMLAR Sizin için savaşacak en iyi takımı oluşturun. Nihai ekibinizle dünyanın dört bir yanından en iyi oyunculara meydan okuyabilirsiniz! DAHA GÜÇLÜ BÜYÜYÜN Galibiyet serilerinizi ve savaş istatistiklerinizi artırmak için savaşlar, görevler ve daha fazlasıyla kazanılan Zeo Parçalarıyla en iyi savaşçılarınızı yükseltin! ARKADAŞLARINIZLA TAKIM OLUŞTURUN Paylaşmak için ittifaklar kurun, sohbet ve ticaret taktikleri, stratejileri ve kombinasyonları! Diğer üyelerden bir şeyler öğrenmek ve favori oyuncularınızı takip etmek için tekrarları izleyin.**************************************** ***********************************Bizi Facebook'ta beğenin: https://facebook.com/PowerRangersLegacyWarsBizi beğenin Twitter'da: https://twitter.com/PRLegacyWars Bizi Instagram'da ziyaret edin: https://Instagram.com/PowerRangersLegacyWarswww.playlegacywars.com Bu oyunu indirerek Hizmet Koşullarını ve Gizlilik Politikası Sözleşmesini kabul etmiş olursunuz. http://nway.com/terms_of_service.phphttp://nway.com/privacy_policy.php

Power Rangers: Eski savaşların açıklanması gerekiyor.
Power Rangers'ın evreni ile ilgili detaylar yarışmaların yarışmalarıyla aynıdır.
Oyun harika oyun içi mekaniği ve sağlam bir genel yapıya sahiptir.
Karakter
Ses ve grafiklerle derinlik duygusu yaratın.
Oyunun temel özelliklerinden bazıları, çevredeki jiletlerin yaygınlığını ve ölüme patlayan düşmanları içerir.
Oyunun mekaniğinin faydaları.

# Nasıl indirilir ve kurulur nWay Inc. şık APK 3.3.2 [Mod Menu][God Mode]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan nWay Inc. modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. nWay Inc. mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den nWay Inc. indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında nWay Inc. arayın.

# Tam Özellikler nWay Inc. şık APK 3.3.2 [Mod Menu][God Mode]

// İndirme Bilgileri //

Boyut92MB
versiyon3.3.2
Sürüm Kodu59221
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinVIBRATE INTERNET CHANGE_WIFI_STATE ACCESS_WIFI_STATE ACCESS_NETWORK_STATE WRITE_SETTINGS BILLING BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE WRITE_EXTERNAL_STORAGE WAKE_LOCK RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE AD_ID RECEIVE POST_NOTIFICATIONS C2D_MESSAGE READ_LOGS SYSTEM_ALERT_WINDOW READ_EXTERNAL_STORAGE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Titreşime erişime izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi bağlantı durumunu değiştirmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
İzin verir
sistem ayarlarını okumak veya yazmak için bir uygulama.;İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanılmasına izin verir.;Bir uygulamanın, sistem önyüklemesi tamamlandıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.;Bir uygulamanın düşük seviyeyi okumasına izin verir:

-düzey sistem günlük dosyaları.;Bir uygulamanın, diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.:

DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama biriminden okumasına izin verir.
Min Sdk19
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.;Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor nWay Inc. şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın nWay Inc. şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 31

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (31)

 • T

  @Anonim   2024-02-26 09:26:04

  Kimden:TH   cihaz:CPH2237   OS:android 13
  good
 • U

  @Anonim   2024-02-25 13:11:33

  Kimden:US   cihaz:Elite B65   OS:android 11
  Gracias por el juego
 • I

  @Anonim   2024-02-24 03:23:37

  Kimden:IN   cihaz:Redmi Y3   OS:android 9
  unlimited money mod plss
 • B

  @Anonim   2024-02-21 03:55:58

  Kimden:BR   cihaz:moto e6s   OS:android 9
  gosto muinto do jogo
 • G

  @Anonim   2024-02-09 00:59:29

  Kimden:GB   cihaz:SM-A325F   OS:android 13
  pp....
 • D

  @Anonim   2024-02-08 19:13:44

  Kimden:DE   cihaz:KFONWI   OS:android 9
  99
 • U

  @Anonim   2024-02-02 15:38:22

  Kimden:US   cihaz:TECNO KE7   OS:android 10
  crystal
 • B

  @Anonim   2024-01-31 09:54:16

  Kimden:BR   cihaz:SM-A022M   OS:android 11
  top dms minino
 • K

  @Anonim   2024-01-21 16:16:46

  Kimden:KH   cihaz:V2027   OS:android 12
  good
 • D

  @Anonim   2024-01-20 05:12:22

  Kimden:DE   cihaz:SM-A127F   OS:android 13
  dis gut
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin nWay Inc. şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler nWay Inc.

 • U

  @Anonim   2023-03-24 09:16:18

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-G950U   OS:android 9
  the game has a new update pls unlimited money plssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
 • E

  @Anonim   2023-02-09 02:10:11

  Kimden:ES   cihaz:samsung SM-A505G   OS:android 11
  me gustaria uno de diners ilimitado y personajes
 • U

  @Anonim   2023-01-31 00:00:54

  Kimden:US   cihaz:realme RMX2156   OS:android 11
  more money and crystal. a good player and unlock all gghdhhhmshmmhhshmdmhmhsmhsmdhdhmdhdmdddhmdhmdmhdhdmdmhdmhsmdhmdhmdhmmhhdhdhmsgmanfabfantstjsyjdykdukdukdukdukdykdkudydykdykykdkdykyjsyksydykdyk more money and crystal. a good player and unlock all gghdhhhmshmmhhshmdmhmhsmhsmdhdhmdhdmdddhmdhmdmhdhdmdmhdmhsmdhmdhmdhmmhhdhdhmsgmanfabfantstjsyjdykdukdukdukdukdykdkudydykdykykdkdykyjsyksydykdykmore money and crystal. a good player and unlock all gghdhhhmshmmhhshmdmhmhsmhsmdhdhmdhdmdddhmdhmdmhdhdmdmhdmhsmdhmdhmdhmmhhdhdhmsgmanfabfantstjsyjdykdukdukdukdukdykdkudydykdykykdkdykyjsyksydykdykmore money and crystal. a good player and unlock all gghdhhhmshmmhhshmdmhmhsmhsmdhdhmdhdmdddhmdhmdmhdhdmdmhdmhsmdhmdhmdhmmhhdhdhmsgmanfabfantstjsyjdykdukdukdukdukdykdkudydykdykykdkdykyjsyksydykdyk
 • U

  @Anonim   2023-01-18 18:11:23

  Kimden:US   cihaz:HUAWEI STK-L21   OS:android 10
  Plz unlimited everything mod plz Plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
 • U

  @Anonim   2023-01-17 21:58:02

  Kimden:US   cihaz:vivo V2037   OS:android 12
  pls upload the mod new version plsssssssss upload
 • U

  @Anonim   2023-01-02 18:41:19

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH2375   OS:android 13
  free purchase okkkkkkkkkkkkkkkkkmnnnnnhdfjgddgjhhgfdghhgff
 • M

  @Anonim   2022-11-29 10:10:03

  Kimden:MX   cihaz:Sony G3313   OS:android 7.0
  que salquen un mod de gemas o uno de dinero o de que les de mas daño a los personajes o algo asi cualquiera de esas $$$$$$
 • G

  @Anonim   2022-11-28 16:25:10

  Kimden:GB   cihaz:Xiaomi Redmi 6   OS:android 9
  Please, please, please give me a unlimited diamond and money mod please
 • U

  @Anonim   2022-11-10 22:27:04

  Kimden:US   cihaz:realme RMX2030   OS:android 10
  unlock all rangers max lvl and ultimate money ultimate games
 • M

  @Anonim   2022-10-16 20:28:14

  Kimden:MY   cihaz:vivo V2043   OS:android 12
  hasbeifvjdivrdhxicuhdjvdufkcdhregyhokdkgvudogkvhdjgdg
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

nWay Inc. şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (16) Sürümler of nWay Inc. şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme