HappyMod › Games › Action › PPSSPP Gold - PSP emulator Mod
PPSSPP Gold - PSP emulator Mod

PPSSPP Gold - PSP emulator şık APK 1.17.1 [Ücretsiz ödedi]

Güncelleme açık: 2024-03-25

PPSSPP Gold - PSP emulator şık değiştirilmiş bir versiyonudur PPSSPP Gold - PSP emulator tarafından geliştirildi Henrik Rydgrd. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: 1. El değmemiş ücretli apk 2. Hiçbir değişiklik uygu... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz PPSSPP Gold - PSP emulator 1.17.1 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıPPSSPP Gold - PSP emulator şık APK 1.17.1 [Ücretsiz ödedi]
versiyon1.17.1
Güncelleme açık2024-03-25
Boyut19.75 MB
Mod Bilgisi1. El değmemiş ücretli apk 2. Hiçbir değişiklik uygulanmadı
geliştiriciHenrik Rydgrd
Ringtone İndirCartoon Ringtone
KategoriAction
Google Play'den edininPPSSPP Gold - PSP emulator
Orijinal apk'yı indirinPPSSPP Gold - PSP emulator (13 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
PPSSPP Gold - PSP emulator şık APK
PPSSPP - PSP emulator şık APK
Bağlantılar İndir:

PPSSPP Gold - PSP emulator şık APK 1.17.1 [Ücretsiz ödedi]

Hızlı indirme (13 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (13 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Cartoon Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler PPSSPP Gold - PSP emulator şık APK 1.17.1 [Ücretsiz ödedi]

Özellik V1 Özellik:
1. El değmemiş ücretli apk
2. Hiçbir değişiklik uygulanmadı

Özellik V2 Özellik:
Tam ücretli

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Garantili yüksek kaliteli oyunlar sağlanır

PPSSPP Gold'un yeni sürümü yayınlandıktan sonra, güncellemeler her zaman oyuncu deneyimini geliştirir. Önerilen iyileştirmeler arasında HD'de oyun oynamak ve hoşunuza giden oyunları oynamaktır. Bu güncelleme ile, efektlerle ilgili kararlı bir bağlantı veya hata mesajları gerektiren oyunlar sorunsuz oynayabilir. Bu, oyuncuların sevdikleri oyunların güveniyle keyif alabileceği anlamına gelir. Efektler için düşük çözünürlük seçeneği, oyunculara deneyimlerini geliştirmek için kolay bir yol sağlar. Adına benzer ve kullanıcıların oyunun mesajlarıyla nasıl etkileşim kurmak istediklerini seçmelerine olanak tanır. Ayrıca, oyunun arayüzünden gereksiz unsurları kaldırarak adla aynı şekilde çalışır. Metin, yerleşik bir düğme veya menü seçeneğiyle bu şekilde değiştirilebilir. Bitirmek için belirli bir süre gerektiren bir oyun oynarken, oyuncular doğal olarak tasarruf etmek ister. Ancak, önceki bazı oyunların güncellediği bazı oyunlar kaydedilemez ve bu bir sorundur. Oyun Assassin's Creed: Bloodlines, herhangi bir yerde ve oyuncunun istediği zaman kolayca yeniden yüklenebilen veya saklanabilen bir tasarruf kasasına sahiptir.

# El tipi bir cihaz kullanarak herhangi bir PSP oyununu oynat

PPSSPP Gold kullanarak mümkün olan en iyi oyun deneyimini yaşayabilirsiniz. Bu yazılım, grafikler, ses ve hatta müzik dahil olmak üzere tam bir oyun yapan birçok parçaya sahiptir. Bu mobil uygulama net, kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Performansla ilgili ayarları uygulamanın ayarları menüsünü kullanarak ayarlayabilirsiniz. Uygulamayı açtığınızda yapmanız gereken ilk iş, ayarlarına girmektir. Ses, grafik veya işlevsellik ile ilgili hatalar için uygulamanın güncellemelerini kontrol edin. Bazı listeler yeni özellikler eklerken ortaya çıkan hataları içerir. Bu listeler, uygulamayla ilgili sorunları çözmenize yardımcı olabilir. Uygulamanın bazı işlevleri, akıllı telefonunuz aracılığıyla bir konsola benzer cihazlara bağlanır. Bu cihazlara bağlanarak, onlarla otantik bir deneyim yaşayabilirsiniz.

# İstediğiniz oyunu oynayabilirsiniz.

En iyi PSP oyunları şimdi mevcut. Aslında, depolama sorununa bir çözüm bekleyerek elinizde oturuyorlar. Bu oyunların çoğu manuel olarak oluşturuldu ve çevrimiçi olarak ROM dosyaları olarak yayınlandı. Bu dosyaları oyun uygulamasıyla açtıktan sonra, genellikle güncelleme yapmaları gerektiğini görebilirsiniz. Emülatör uygulamaları çalıştırılacak kaynaklara ihtiyaç duyar. PPSSPP Gold için oyunları indirmek onları nasıl alır. Ancak bu çok önemli değil, çünkü oyunlarınızı nerede saklayacağınıza karar veriyorsunuz ve genellikle çok fazla alan içeren bir bellek kartına koyuyorsunuz.

# Birden çok cihaz çalıştırabilir.

Android tabletler PSP oyunlarını oynamak için ikincil bir platform olarak işlev görür. Uygulamanın belirli yönleri, oyuncuların tek bir ekranda daha fazla görüntülemesine izin vermek gibi daha büyük ekranlar için performansı optimize eder. İnsanların tablet oyununu tercih etmeyi tercih ettikleri diğer nedenler arasında artan kontrol seçenekleri ve daha büyük ekranlar kullanma yeteneği yer alıyor. Emülatörler, ayarları kullandığınız donanıma uyacak şekilde ayarlayabilmeniz için bu işlevi gerektirir. Uygulama ayrıca yeni bir kontrol yöntemi sayesinde harici kontroller ve ek ekran seçenekleri ekler. Bir aracı cihaz aracılığıyla diğer cihazlara bağlanmanın yanı sıra, her türlü konsolları PlayStations'a bağlayabilirsiniz. Oradan, normal ayarlara devam edebilirsiniz.

# PPSSPP altının önemini bu kılavuzla uygun bir şekilde gösterin.

Sony, ilk sürümleri PSP olduğunda milyonlarca ürün sattı. Bu 2000'lerde idi; Ancak, İnternet şu anki kadar popüler değildi ve bu da farklı oyunların eksikliğine yol açtı. Sony'nin oyun kutularının çoğu PS tarafında ve internet erişimi PlayStation aracılığıyla kullanılabilir. İnsanlar neden oldukları rahatlığa rağmen bugün hala bu kalemlerden yararlanıyorlar. Cep telefonları için bir PSP emülatörü oluşturmak için yeni bir proje duyuruldu ve kullanıcılarıyla hızla ivme kazandı. PPSSPP Gold Emulator'ın neler sunabileceğini öğrenmem gerekiyor!

# Android'de PS Vita için en iyi emülatör bir PSP'dir.

Sony'nin PSP oyunları, PPSSPP Gold tarafından yapılan yeniden düzenleme çalışmaları sayesinde çoğu sistemde çalışabilir. Ancak, uygulamada mobil cihazınızdaki işlemciyi kullandığı için düşük kaliteli cihazlar bile harika bir deneyim kazanır. Bunu kanıtlayabildiğim için, en iyi kurulumun PPSSPP Gold versiyonunun desteği sayesinde bir yükleyicisi var. Önbellekleme ve oluşturma modunun açılmasını sağlayarak bir oyunun hızının arttırılması, blok transferlerini, efektleri ve zayıf görüntü kalitesini simüle etme seçeneğini de atlar. Bu değişikliği yapmak birçok oyunda gecikmeyi azaltacaktır. PS Portable'ın denetleyicisi bir D-pad, analog ve X, O, kare ve üçgen düğmelerin yanı sıra iki sol, sağ omuz düğmeleri içerir. Denetleyicinin alt kısmı, PSP'nin aşağı ok ve kare düğmesi gibi sahip olduğu diğer fonksiyonel düğmeleri içerir. Ek özelleştirme seçenekleri, kullanıcıların bu düğmeleri gizlemelerine veya değiştirmelerine ve istedikleri kombinasyonları oluşturmasına olanak tanır.

# Bir oyun mağazası açmak, bir oyun yayıncısı oluşturmanın önemli bir parçasıdır.

Homebrew ve Demo sekmesi, indirilecek demo ve uygulamaların bir listesini içerir. Homebrew ve Demo sekmesini tıklayarak, kullanıcılar boş uygulama indiricisine erişir. İçeri girdikten sonra kullanıcılar oyun bulamıyor; Bunun yerine, hafızalarında bir dosya listesi görürler. Sony Cihazları, Cave Story, Battlegrounds 3, Mega Drops ve Mutantların Saldırısı dahil olmak üzere birçok efsanevi oyunla birlikte gelir. Tüm bu oyunları sergide bulabilir misiniz? Ne yaparsam yapayım, ben değilim, bu sadece kısım çünkü Henrik Rydgård sadece en popüler versiyonlardan bazılarını saklıyor.

# PPSSPP Gold - PSP emulator şık APK 1.17.1 [Ücretsiz ödedi] Özellik:

PSP oyunlarını Android cihazınızda ekstra özelliklerle yüksek çözünürlükte oynayın!PPSSPP, Android için en iyi, orijinal ve tek PSP* emülatörüdür. Pek çok oyunu çalıştırır, ancak cihazınızın gücüne bağlı olarak tümü tam hızda çalışmayabilir. Galaxy S7 şu anda desteklenmiyor, düzeltme yakında gelecek.Bu indirmeye hiçbir oyun dahil değildir. Kendi gerçek PSP oyunlarınızı atın ve bunları .ISO veya .CSO dosyalarına dönüştürün veya çevrimiçi olarak mevcut olan ücretsiz homebrew oyunlarını oynayın. Bunları SD kartınıza / USB depolama biriminize /PSP/GAME içine koyun.Çalışan bazı oyunlar (hepsi tüm cihazlarda tam hızda çalışmaz): Persona 2, Persona 3 PortableDragon Ball ZLittle Big PlanetBurnout Legends, Burnout DominatorFinal Fantasy: Crisis CoreFinal Fantasy: Type-0Monster Hunter 2 Unite ve 3: HD RemakeSoul CaliburTekken: Dark Resurrection ve Tekken 6Grand Theft Auto LCS / VCSLuminesWormsWipeout ve çok daha fazlası...Daha fazla bilgi için http://www.ppsspp.org adresine bakın.< p>ARMv6 tabanlı cihazlarda çeşitli sorunlar olabileceğini ve daha modern cihazların önerildiğini lütfen unutmayın.* PSP, Sony, Inc.'in ticari markasıdır.

Garantili yüksek kaliteli oyunlar sağlanır
El tipi bir cihaz kullanarak herhangi bir PSP oyununu oynat
İstediğiniz oyunu oynayabilirsiniz.
Birden çok cihaz çalıştırabilir.
PPSSPP altının önemini bu kılavuzla uygun bir şekilde gösterin.
Android'de PS Vita için en iyi emülatör bir PSP'dir.
Bir oyun mağazası açmak, bir oyun yayıncısı oluşturmanın önemli bir parçasıdır.

# Nasıl indirilir ve kurulur PPSSPP Gold - PSP emulator şık APK 1.17.1 [Ücretsiz ödedi]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan PPSSPP Gold - PSP emulator modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. PPSSPP Gold - PSP emulator mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den PPSSPP Gold - PSP emulator indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında PPSSPP Gold - PSP emulator arayın.

# Tam Özellikler PPSSPP Gold - PSP emulator şık APK 1.17.1 [Ücretsiz ödedi]

// İndirme Bilgileri //

Boyut19.8MB
versiyon1.17.1
Sürüm Kodu117010000
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinWRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE ACCESS_NETWORK_STATE INTERNET FULL
İzin Metni DİĞER:
DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama biriminden okumasına izin verir.
DİĞER:
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Min Sdk9
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları160, 240, 320, 480, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Medya yazılımı özellikleri:
Uygulama, televizyon gibi geniş bir ekranda görüntülenmek üzere tasarlanmış bir kullanıcı arayüzü sunar.

// imza //

MD5BD027DD3D6921D1272B39395B044374B
imza734A6873FAA9A7FC590C1B1200447514CCE7D119
D1766D6A91726841E9182AD50417C3F5E493CEE4B1B7E3E675147B3059629DEF
GeçerliSun Jun 24 12:15:23 CEST 2012 until: Fri Apr 09 12:15:23 CEST 2286
Seri numarası267e596e

// Geliştirici //

GeliştiriciHenrik Rydgard
OUUnknown
organizasyonUnknown
yerelStokholm
ülkeGD
şehirStokholm

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor PPSSPP Gold - PSP emulator şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın PPSSPP Gold - PSP emulator şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 39

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (39)

 • F

  @Anonim   2024-04-16 23:27:38

  Kimden:FR   cihaz:TECNO BF6   OS:android 12
  je suis très contente
 • U

  @Anonim   2024-04-16 19:39:44

  Kimden:US   cihaz:SM-A035M   OS:android 13
  xd ta bueno
 • V

  @Anonim   2024-04-16 05:38:05

  Kimden:VE   cihaz:TECNO KG5j   OS:android 11
  si funciona
 • B

  @Anonim   2024-04-16 02:45:27

  Kimden:BR   cihaz:moto g32   OS:android 13
  legal ??
 • I

  @Anonim   2024-04-15 19:38:11

  Kimden:ID   cihaz:Redmi 8   OS:android 10
  bagus game ku di ppsspp udah banak
 • I

  @Anonim   2024-04-15 18:39:04

  Kimden:IN   cihaz:M2101K7BI   OS:android 13
  good app
 • U

  @Anonim   2024-04-15 09:51:32

  Kimden:US   cihaz:OPPO A83   OS:android 7.1.1
  poor
 • U

  @Anonim   2024-04-15 08:54:18

  Kimden:US   cihaz:SM-A032M   OS:android 13
  ecxelente
 • U

  @Anonim   2024-04-15 08:46:52

  Kimden:US   cihaz:2310FPCA4G   OS:android 14
  todo al 100
 • Z

  @Anonim   2024-04-15 06:43:07

  Kimden:ZA   cihaz:SM-N960F   OS:android 10
  amazing emulator on Android ♤♤♤
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin PPSSPP Gold - PSP emulator şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler PPSSPP Gold - PSP emulator

 • F

  @Anonim   2023-03-26 22:46:38

  Kimden:FR   cihaz:samsung SM-T560   OS:android 4.4.4
  mode1 paras i watt To plat tais mode bécasse i l'île him kuikly pleas
 • A

  @Anonim   2023-03-23 02:01:26

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A225F   OS:android 13
  nhfhijgx opytiirahhsydhddifdysjfifirifkfjdkyakgajfaitwitafkstisirakgzkgj
 • E

  @Anonim   2023-03-02 23:55:20

  Kimden:EG   cihaz:TECNO TECNO LF7   OS:android 12
  لا الله الا الله ومحمد عبده ورسوله اللهم صل وسلم وبارك على سيدنا محمد وعلى اله وصحبه اجمعين السلام عليكم ورحمه الله وبركاته السلام عليكم ورحمه الله
 • U

  @Anonim   2023-03-01 04:56:22

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH2001   OS:android 11
  we need more mod pls lunch some new mod because some people use other applications to download mods that's why we need more mods in happy mod
 • A

  @Anonim   2023-02-16 00:46:46

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A217F   OS:android 11
  qqqqqqqqqqqqwwwwwwwwwwreeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrtyrufhggttjf
 • M

  @Anonim   2022-12-25 21:20:13

  Kimden:MA   cihaz:samsung SM-A315G   OS:android 11
  ?يخوان هاد تطبيق مو يبي يدخل لعبت قاد اوف وار ليش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 • I

  @Anonim   2022-12-20 05:45:31

  Kimden:IT   cihaz:Xiaomi M2103K19G   OS:android 12
  nice the game even if it does not seem real but vb
 • U

  @Anonim   2022-12-09 01:05:06

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-J260AZ   OS:android 8.1.0
  ala merga.. esta ap está de la madre 5 estrellas pa ti te diera 10 pero no se puede
 • M

  @Anonim   2022-11-04 02:15:26

  Kimden:MA   cihaz:HUAWEI ALE-L21   OS:android 6.0
  خاص لي يكويكوم ههههههه هههه هههه هههه هههه هههه هههه
 • M

  @Anonim   2022-11-04 00:59:23

  Kimden:MA   cihaz:INFINIX MOBILITY LIMITED Infinix X657C   OS:android 10
  اريد ان احترفي في لعبة PPSSPP2022 لي العب مع محترفين
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

PPSSPP Gold - PSP emulator şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (27) Sürümler of PPSSPP Gold - PSP emulator şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme