HappyMod › Games › Role Playing › Quest Town Saga Mod
Quest Town Saga Mod

Quest Town Saga şık APK 1.4.3 [Sınırsız para]

Güncelleme açık: 2024-06-10

Quest Town Saga şık değiştirilmiş bir versiyonudur Quest Town Saga tarafından geliştirildi Kairosoft. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Sınırsız para, puan... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Quest Town Saga 1.4.3 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıQuest Town Saga şık APK 1.4.3 [Sınırsız para]
versiyon1.4.3
Güncelleme açık2024-06-10
Boyut50.24 MB
Mod BilgisiSınırsız para, puan
geliştiriciKairosoft
Ringtone İndirAnime Ringtone
KategoriRole Playing
Google Play'den edininQuest Town Saga
Orijinal apk'yı indirinQuest Town Saga (50.24 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Pocket Academy 3 şık APK
Dream Town Island şık APK
Cafe Master Story şık APK
Dream Park Story şık APK
Zoo Park Story şık APK
Dungeon Village şık APK
High Sea Saga DX şık APK
Forest Camp Story şık APK
TV Studio Story şık APK
Burger Bistro Story şık APK
Tropical Resort Story şık APK
Dream House Days DX şık APK
Beastie Bay DX şık APK
Jumbo Airport Story şık APK
Cavern Adventurers şık APK
Convenience Stories şık APK
Forest Golf Planner şık APK
Cafeteria Nipponica SP şık APK
Quest Town Saga şık APK
Biz Builder Delux SP şık APK
Bağlantılar İndir:

Quest Town Saga şık APK 1.4.3 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (50.24 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Anime Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Quest Town Saga şık APK 1.4.3 [Sınırsız para]

Sınırsız para, puan

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Gerçek, her şeyin kaynağıdır.

Canavarlar, ev dediğiniz şehri açıkça terörize eder. Ve yıkıcı eylemleriyle açıkça görebileceğiniz gibi, hayatınıza saygı göstermezler. Öyleyse neden savaşıyorsun? Çünkü bazı calamitous olayları veya akıllar sizi deliliğin kenarına itti. Şehir için güvenlik sağlayarak vahşi canavarlarla savaşmak için sadece siz durabilirsiniz. Bunu yapmak sonsuza dek mutlu yaşamanıza izin verecektir. Küçük grubumuz eldeki görev tarafından boğulmuş, bu yüzden davamıza katılmak isteyen birçok insanı toplamamız gerekiyor. Onların yardımıyla nihayet şeytani kalabalığı dışarı çıkaracağız ve halkın güvenini yeniden kazanacağız. Bu başarıldıktan sonra, sizi şehirdeki önemli pozisyonlara götürecek şekilde konumlandıracağım. Ve arkamda güçlü bir ekonomi ile, çalışanlarım ve ben uzun ve müreffeh yaşamlar yaşayacağız.

# Altyapı gelişimi yoluyla dinamik bir şehir yaratmak.

Halkının güvenini kazanırken bu büyük şehre liderlik edebilirsiniz. Şehri benzersiz bir şekilde geliştirmek için yaratıcılığınızı kullanın ve ardından yeni yapılarınız için diğer fikirleri düşünün. Quest Town destanının en heyecan verici yönü, ihtiyaçları ne olursa olsun oyuncular için erişilebilir kalmasıdır. Bu, kendi kaprislerine göre gelişmelerini ve seçtikleri hikayeleri yaratmalarını sağlar.

# Bitmeyen savaşa katılın.

Oyunculara daha pratik silahlar vermek, Quest Town destanında ilginç bir tamircidir. Oyun ayrıca oyuncuların benzersiz zırh kostümlerinde badass görünmelerine izin veriyor. Buna ek olarak, oyuncular oyun tarafından sağlanan tam silahlar sayesinde güçlü silahlar kullanabilecekler. Oyun birçok farklı yer ve hikayede gerçekleşir. Oyuncular net bir zafer veya yenilgi olmadan düşmanlara karşı karşıya geliyorlar - bunun yerine, bir sürprizden diğerine gelen savaşlara yakalanıyorlar.

# Download Quest Town Saga Mod'u yükleyerek, kahraman küçük bir kasabaya yardımcı olur.

Bu kasabada tamamlayabileceğiniz kahraman işleri. Ortaya çıkan herhangi bir problemin içinde ev inşa etmek ve çözmek için mahallelerin seçilmesi sadece birkaç örnektir. Ayrıca, kahraman işleri yapmak, kasabayı güvenli ve huzurlu tutmaya yardımcı olur. Ek sağlık ve hareketlilik yükseltmeleri ile giyilebilir ekipmanlarınızı yükseltebilir ve neredeyse her sorunla mücadele edebilirsiniz. İnsanlar kahramanlığınız için size hayran kalmaya başladı ve sorunlarınızın çoğu yapıldı. Quest Town Saga, savaşırken düşünme ve taktiklerin önemini dikkate alan destansı bir savaş sistemine sahiptir. Ayrıca, oyun savaş sistemi ile takım çalışmasını teşvik ediyor. Üstün stratejinizi gururla güvenle sergileyin. En tehlikeli canavarları güvenle harap edin. Bazı eylemler kasabaları barışçıl bir arada yaşama gücüne sahiptir. Bu konuda rehberlik ediyorum.

# Karşılaştıkları düşmanlara karşı savaşmaya güç verdi.

Şehirde, iblislerden zombilere, mutant hayvanlara kadar her türlü canavar ortaya çıkabilir. Tüm bu canavarlar tehlikeli olarak kabul edilmeli ve taktikler kullanılarak yaklaşılmalıdır. İyi düzenlenmiş bir oluşumla birlikte düşmana karşı uygun savunma yapan savaşçıları kullanın. Ayrıca, özel yeteneklere sahip savaşçılar ekleyin. Bu akıllı ve yenilikçi araçlar, askerlerimizi amansız canavara karşı savaşmaya güç verir. Her bir askerin hayatta kalması için kritik, mümkün olduğunca çok sayıda sağlam inşa edilmiş birim inşa etmek için kullanın.

# Görünüşünüzü değiştirmek için birçok güzel kıyafet deneyin.

Tüm kahramanlar insan olduğunda, Quest Town Saga'nın temel hikayesi sıkıcıdır. Böylece oyun ana karakterine birçok renkli kostüm ekler. Savaşçınızın görünümünü, dokusunu ve türlerini değiştirin. Birçok eğlenceli ve ilginç görünümle savaş. Oyunda ücretsiz olarak çok komik, keyifli anlar var. Bunları koleksiyonunuza ekleyin.

# Yeni arkadaşlarla tanış.

Nereye giderseniz gidin yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Etrafınızdaki dünya parlak bir şekilde aydınlatılsa bile, hala arkadaş olacak başka oyuncular var. Quest Town Saga'nın büyük ölçeğinde başka bir oyuncu bulmak zor. Onlara yardım etmek için bir arkadaş ve müttefik bulmak çok önemlidir. Oyunlar sosyal olarak oynamak, iyi ilişkiler yaratırken daha da keyiflidir. Katıldığınızda oyunun çevrimiçi modu aracılığıyla arkadaşlıklar oluşturmak kolaydır. Standartlarınız çok katı olmasaydı, 16 bit konsollarda çalışan başlıklar geçmişte daha fazla önem vermiştir. Quest Town Saga, yaşlı oyuncular üzerindeki tek yönlü bilet etkisi sayesinde genç olarak keyifli bir zaman sağlar. Oyunu oynayanlar zamanında geri dönebilir ve arkadaşlarınızla ve ailenizle iyi zamanlar yaşayabilirler. Quest Town Saga, hayatınıza güzel ve unutulmaz anlar ekler. Ayrıca her problem için güçlü bir savaşçı ekler. Bu görevi ekleyerek, canavarları kasabanın rüya diyarından çıkarabilirsiniz. ———

# Quest Town Saga şık APK 1.4.3 [Sınırsız para] Özellik:

Huzurlu küçük bir kasabanın üzerine karanlık bir gölge düşmüştü... Hayır, aslında sadece bir grup aptal görünüşlü canavarın aniden sorun yaratmasıydı. Her neyse, birisinin onlara bir ders vermesi gerekiyor ve o da sensin! Kasaba halkına yardım edersen, onlar da kasabalarının sorumluluğunu üstlenmene ve onu istediğin gibi inşa etmene izin verirler. Ayrıca saygı duyulan bir kahraman olursunuz. Bazıları hazinelerini görevlerden alıyor. Bazıları bir kasabayı yönetmekten eşya ve para alıyor. Ama neden ikisi de olmasın?! Şövalye veya Canavar Terbiyecisi gibi farklı Sınıflara sahip karakterlerden oluşan bir parti oluşturun. Evcil canavarların birlikte savaşmasını sağlayın. Düşmanlarınızın temel yakınlığına göre silahlarınızı ve zırhınızı seçin, böylece kendiniz daha az hasar alırken daha sert vurun. Seçebileceğiniz çok sayıda kıyafet olduğundan, hepsini şık bir şekilde yapabilirsiniz. Ve insan gibi görünmenin sıkıcı olduğunu düşünüyorsanız sorun değil! Ejderha, kedi, köpek veya tilki kostümü giyin. Kimse seni yargılamayacak! Online Plaza'da havalı karakterinizi sergileyin ve hatta belki başka bir oyuncuyla birlikte maceraya çıkın. Bu şehir kurma RPG'sinde destansı ama rahat bir maceraya atılın. Önceliğiniz ister dünyayı kurtarmak ister şık bir şapka almak olsun çok eğlenceli. ----- Tüm oyunlarımızı görmek için ""Kairosoft"" aramasını deneyin veya http://kairopark.jp/ adresinden bizi ziyaret edin. Emin olun hem ücretsiz hem de ücretli oyunlarımıza göz atmak için!Kairosoft'un piksel sanatı oyun serisi devam ediyor!En son Kairosoft haberleri ve bilgileri için bizi Twitter'da takip edin.

Gerçek, her şeyin kaynağıdır.
Altyapı gelişimi yoluyla dinamik bir şehir yaratmak.
Bitmeyen savaşa katılın.
Download Quest Town Saga Mod'u yükleyerek, kahraman küçük bir kasabaya yardımcı olur.
Karşılaştıkları düşmanlara karşı savaşmaya güç verdi.
Görünüşünüzü değiştirmek için birçok güzel kıyafet deneyin.
Yeni arkadaşlarla tanış.

# Nasıl indirilir ve kurulur Quest Town Saga şık APK 1.4.3 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Quest Town Saga modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Quest Town Saga mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Quest Town Saga indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Quest Town Saga arayın.

# Tam Özellikler Quest Town Saga şık APK 1.4.3 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut50.2MB
versiyon1.4.3
Sürüm Kodu143
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-MO zh-SG zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinBILLING INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE POST_NOTIFICATIONS WAKE_LOCK AD_ID RECEIVE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE C2D_MESSAGE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanılmasına izin verir.
Bir uygulamanın
sistem önyüklemeyi tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i alır.:

Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Quest Town Saga şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Quest Town Saga şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 44

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (44)

 • B

  @Anonim   2024-04-27 06:58:42

  Kimden:BR   cihaz:motorola one macro   OS:android 10
  muito bom
 • G

  @Anonim   2024-04-24 07:52:08

  Kimden:GB   cihaz:Nokia C10   OS:android 11
  Love it u guys should try the game ?
 • C

  @Anonim   2024-03-28 14:31:18

  Kimden:CR   cihaz:moto e6 play   OS:android 9
  no funciona
 • E

  @Anonim   2024-03-06 23:40:55

  Kimden:ES   cihaz:4187U   OS:android 10
  puto el que lo lea
 • U

  @Anonim   2023-12-05 11:47:49

  Kimden:US   cihaz:RMX3261   OS:android 11
  how does it work?
 • N

  @Anonim   2023-09-21 02:58:19

  Kimden:NG   cihaz:Nokia 3.2   OS:android 9
  The game is good. coins increase, hearts increase but pls let there be infinite tickets. pls
 • M

  @Anonim   2022-10-21 11:07:01

  Kimden:MY   cihaz:INE-LX2r   OS:android 9
  i love it, but i give it a 3 star because the tickets aren't unlimited, plz make it unlimited thank u ❤️
 • I

  @Anonim   2022-01-29 21:49:16

  Kimden:ID   cihaz:M2007J20CG   OS:android 10
  not work, need to re install
 • U

  @Anonim   2021-11-22 10:34:48

  Kimden:US   cihaz:RMX1971   OS:android 11
  not working say install from store
 • U

  @Anonim   2021-11-19 15:53:57

  Kimden:US   cihaz:RMX1821   OS:android 10
  not work, cukimay
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Quest Town Saga şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Quest Town Saga

 • I

  @Anonim   2020-09-07 21:21:48

  Kimden:ID   cihaz:vivo vivo 1938   OS:android 10
  Update PLEASEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
 • M

  @Anonim   2020-07-31 02:03:26

  Kimden:MM   cihaz:vivo vivo 1718   OS:android 8.1.0
  plssssssssssssssssssssssssssssssssss updateeeeeeeeeeeèeeeeeeeeeeeeeeeee
 • I

  @Anonim   2019-11-11 17:03:44

  Kimden:ID   cihaz:OPPO CPH1801   OS:android 7.1.1
  mod uang yg 100% berkerja setiap pembelian akan menambahkan uang nya bukan mengurangi
 • U

  @Anonim   2019-10-10 22:54:50

  Kimden:US   cihaz:VIPRO A1805   OS:android 5.1
  Please make this game free shopping and make it nice no bugs
 • I

  @Anonim   2019-05-28 12:56:50

  Kimden:ID   cihaz:samsung SM-T285   OS:android 5.1.1
  versi nya di update ddoxnxysjsnxdld d d d d d f f f f fff f f v vff f
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Quest Town Saga şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (12) Sürümler of Quest Town Saga şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Quest Town Saga şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme