HappyMod › Games › Communication › Basit SMS Gönderici Mod
Basit SMS Gönderici Mod

Basit SMS Gönderici şık APK 5.16.5 [Kilitli][profesyonel]

Güncelleme açık: 2023-01-29

Basit SMS Gönderici şık değiştirilmiş bir versiyonudur Basit SMS Gönderici tarafından geliştirildi Simple Mobile Tools. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Profesyonel açılmamış... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Basit SMS Gönderici 6.1.2 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıBasit SMS Gönderici şık APK 5.16.5 [Kilitli][profesyonel]
versiyon5.16.5
Güncelleme açık2023-01-29
Boyut8.43 MB
Mod BilgisiProfesyonel açılmamış
geliştiriciSimple Mobile Tools
Ringtone İndirVideo Game Ringtone
KategoriCommunication
Google Play'den edininBasit SMS Gönderici
Orijinal apk'yı indirinBasit SMS Gönderici (8.43 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Simple Gallery Pro şık APK
Simple File Manager Pro şık APK
Simple Contacts Pro şık APK
Simple Thank You şık APK
Simple Calendar Pro şık APK
Simple Draw Pro şık APK
Simple Notes Pro şık APK
Simple SMS Messenger şık APK
Bağlantılar İndir:

Basit SMS Gönderici şık APK 5.16.5 [Kilitli][profesyonel]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (8.43 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Video Game Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Basit SMS Gönderici şık APK 5.16.5 [Kilitli][profesyonel]

Özellik V1 Özellik:
Profesyonel açılmamış

Özellik V2 Özellik:
Profesyonel açılmamış

Özellik V3 Özellik:
Profesyonel açılmamış

Özellik V4 Özellik:
Profesyonel açılmamış

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Performans iyileştirmesinin kullanılması istikrarı artırır.

Basit SMS Messenger'ın yeni sürümü, selefinin neden olduğu birçok sorunu ortadan kaldırıyor. Örneğin, gönderenin telefon numarası, metnin kendisinden kaldırılmasına rağmen bazı mesajlarda görünür. Ayrıca, uygulamayı daha fazla özellik ekleyerek kullanmak daha kolaydır. Uygulamanın çeviri kalitesi, kullanıcıların doğru özelliği kullanabilmesi için geliştirildi. Ayrıca, kullanıcılar önemli bilgileri görüntülemek için bildirime hemen yanıt verebilir.

# MMS aracılığıyla kısa mesajlar ve mesajlar kolaylıkla kolaylıkla sağlar.

Birçok farklı cihazda kullanılabilecek bir mesajlaşma uygulaması ararken, basit SMS Messenger uygulamasını görmezden gelmezsiniz. Kullanıcıların arkadaşlarına MMS veya SMS ile mesaj atmalarını sağlayan basit bir özellik sağlar. Ayrıca, kullanıcıların ihtiyaçlarını yararlı destek özellikleri ve işlevselliği ile etkileyerek karşılar.

# Reklamlar içermeyen ücretsiz mesajlaşma.

Basit SMS Messenger uygulama serisindeki reklamlar gibi özellikler kullanıcı deneyimini bozmaya yardımcı olur. Bu nedenle, bu uygulamaların deneyimlerinin sürekli doğası tehlikeye girer. Bunun yerine, istikrarlı ve kesintisiz bir deneyim sağlamak için hiçbir reklam gibi temel yönler korunur.

# Kolaylık metin mesajlaşmasından gelir.

Basit SMS Messenger uygulamasını kullanmanın en iyi yanı, açmanız gerekmemesidir. Mesajlara bildirimler aracılığıyla yanıt verebilirsiniz. Ayrıca, farklı mesajlaşma seçenekleriyle aynı anda birden fazla kişiye mesaj atmak inanılmaz derecede kolaydır. Farklı mesaj türleri aracılığıyla bilgileri hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Bu, diğer mesajlaşma uygulamalarına kıyasla çok zaman kazandırır.

# Arayüzü kolayca kolayca değiştirin.

Ek avantajlar, deneyiminizi kişiselleştirme yeteneği içerir. Bu, uygulamanızın renklerini tercihlerinize uyacak şekilde değiştirmeyi içerebilir. Farklı kitlelerle kullanmak için iki yaygın zaman aralığı arasından da seçim yapabilirsiniz. İnsanlar bu özelliği farklı kitlelerle saatlerce metin vermek için kullanabilirler.

# Çeşitli cihazlara sığdırın

Uygulamayı kullanmak, herhangi bir Android cihazının çalıştırabileceği anlamına gelir. Belirli ayarlara veya donanıma ihtiyaç duymaz; Düşük uçlu bir cihaz bile kullanabilir. Uygulamanın bazı yönleri bir Android sürümüne göre farklı çalışacaktır. Örneğin, Android 7.0 veya üstünü kullanıyorsanız, bazı özellikler sizi rahatsız eden kişileri ve mesajları engeller. Ayrıca, bazı özellikler, görülmesi gerekmeyen blok mesajları ve kişileri içerir. Haberciler özellikleri sayesinde basit ve kullanışlıdır. Değerli bir mülke sahip bir elçi içerir. İnsanlar, Messenger'ın yerleşik MMS ve SMS yeteneklerine sahip herhangi bir gruba özgürce mesaj atabilir. Uygulamanın tasarımı çok çeşitli kitleler için uygundur. Reklamları görüntülemenin ve bir zaman türü seçmenin yanı sıra, görüntülenen renk ve uzunluk açısından da yapılandırılabilir. Uygulamadan gelen mesajlara yanıt vermek, açmak zorunda kalmadan çok az zaman alır. Bu küçük uygulama birçok cihazla çalışır ve işletim sistemi sürümüne bağlı olarak ekstra özelliklere sahiptir. Yeni sürümler, ad yerine kişinin numarasının görüntülendiği hataları düzeltir. Ayrıca, bazı çeviriler düzeltildi.

# SMS Messenger MoD APK 5.12.7, PRO Kilidi içerir.

Aile üyeleriyle iletişim halinde kalmak için metin mesajlaşma uygulamalarını kullanabilirsiniz. Bu uygulamalar, Android 7+ 'deki numaraları engelleyen uygulama gibi grup mesajlarını doğru bir şekilde işler. Tüm kişilerinizle iletişim kurmak için telefonunuzdaki mesajlaşma uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu mesajlaşma uygulaması fotoğraf, kısa mesaj, emoji ve daha fazlasını paylaşmanıza olanak tanır. Belirli kişiler için konuşmaları susturabilir veya özel mesaj tonları ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, güvenle kullanabilmeniz için çeşitli tarih biçimleri sağlar. Bu uygulama, hem 12 hem de 24 saatlik zaman formatlarını görüntülemenizi sağlar. Ayrıca, metin mesajlarınızı harici bir cihazda kaydetmek için mobil bir alternatif olarak yedeklemenizi sağlar. Bu şekilde, metin mesajlarınızı depolamak için harici bir cihaz veya yedekleme dosyaları kullanmanız gerekmez. Bu mesajlaşma uygulaması, metin mesajlarını ve MMS verilerini kolayca yedeklemenizi sağlar. Bu, telefonunuzu değiştirmeniz gerektiğinde veya çalındığında kullanışlıdır. SMS yedekleme özelliği, yedekleme özelliği aracılığıyla hem grup mesajlarını hem de özel mesajları almayı kolaylaştırır. İstenmeyen mesajları engellemek de yararlı bir özelliktir; Telefonunuzda depolanmayan tüm kişilerden tüm mesajları engelleyebilirsiniz. Bu uygulamanın engelleme özelliğini kullanarak istenmeyen mesajlardan kolayca kaçınabilirsiniz. Bu mesajlaşma uygulaması, kullanıcının mesajları hızlı ve kolay bir şekilde aramasını sağlar. Ayrıca, bir mesajın hangi bölümlerinin kilit ekranında görünür olduğunu özelleştirme olanağı sağlar. Ayrıca yalnızca mesaj gönderenin görüntülendiğini veya tüm mesajın olup olmadığını da seçebilirler. Ayrıca, mesajlar özel dışa aktarma ve içe aktarma özellikleri ile yedeklenebilir. Bir kişi veya gruptan mesaj bulmak ve okumak istiyorsanız, bu metin mesajlaşma uygulamasını kullanın. Varsayılan bir karanlık teması ve malzeme tasarımına sahiptir ve arama işlevi kullanımı kolaylaştırır. Artık istediğinizi elde etmek için tüm özel mesajlaşma konuşmalarında ve grup sohbetlerinde gezinmek zorunda kalamazsınız. Bu uygulamanın reklamı ve gereksiz izinleri yoktur. Diğer tüm uygulamalardan daha fazla, internet erişimi eksikliği size istikrar, gizlilik ve ekstra güvenlik sağlar. Ayrıca, çok sayıda renk seçeneğiyle özelleştirilebilen ve ek araçlar içeren tamamen açık kaynaktır. Basit araçların tamamını buradan kontrol edebilirsiniz: https://www.simplemobiletools.com/ ————

# Basit SMS Gönderici şık APK 5.16.5 [Kilitli][profesyonel] Özellik:

Hem SMS hem de MMS mesajları göndererek akrabalarınızla iletişim halinde kalmanın harika bir yolu. Uygulama, Android 7+ numaralı sayıları engellemek gibi grup mesajlarını da düzgün bir şekilde işler. 12 ila 24 saatlik zaman formatı da geçiş yapabilirsiniz. MMS ekleri. MMS gönderememek diğer uygulamalara kıyasla gerçekten büyük bir dezavantaj olacaktır, bu yüzden bu şekilde gitmeye karar verdik. Bununla birlikte, genellikle, hiçbir reklam, izleme veya analitik yoktur, İnternet sadece MMS göndermek için kullanılır. kolay kullanım deneyim. hiçbir reklam veya gereksiz izin içermez. Tamamen açık kaynaktır, özelleştirilebilir renkler sağlar. Basit araçların tam paketini buradan göz atın: Facebook: https://www.facebook.com/simplemobiletools Reddit: https://www.reddit.com /R/SimpleMobiletools

Performans iyileştirmesinin kullanılması istikrarı artırır.
MMS aracılığıyla kısa mesajlar ve mesajlar kolaylıkla kolaylıkla sağlar.
Reklamlar içermeyen ücretsiz mesajlaşma.
Kolaylık metin mesajlaşmasından gelir.
Arayüzü kolayca kolayca değiştirin.
Çeşitli cihazlara sığdırın
SMS Messenger MoD APK 5.12.7, PRO Kilidi içerir.

# Nasıl indirilir ve kurulur Basit SMS Gönderici şık APK 5.16.5 [Kilitli][profesyonel]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Simple SMS Messenger modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Simple SMS Messenger mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Simple SMS Messenger indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Simple SMS Messenger arayın.

# Tam Özellikler Basit SMS Gönderici şık APK 5.16.5 [Kilitli][profesyonel]

// İndirme Bilgileri //

Boyut8.4MB
versiyon5.16.5
Sürüm Kodu66
Langaf am ar as az be bg bn bn-BD br bs ca cr cs cy da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC eo es es-419 es-US et et-EE eu eu-ES fa fi fr fr-CA gl gl-ES gu gu-IN hi hi-IN hr hu hy hy-AM in is is-IS it iw ja ka ka-GE kk kk-KZ km km-KH kn kn-IN ko ko-KR ky ky-KG lo lo-LA lt lv mk mk-MK ml ml-IN mn mn-MN mr mr-IN ms ms-MY my my-MM nb nb-NO ne ne-NP nl or pa pa-IN pa-PK pl pt pt-BR pt-PT ro ru si si-LK sk sl sq sq-AL sr sr-Latn sv sw ta ta-IN te te-IN th tl tr uk ur ur-PK uz uz-UZ vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinREAD_SMS WRITE_SMS SEND_SMS RECEIVE_SMS RECEIVE_MMS SMS_RECEIVED WAKE_LOCK SCHEDULE_EXACT_ALARM READ_PHONE_STATE POST_NOTIFICATIONS WRITE_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='28 READ_CONTACTS READ WRITE READ_SETTINGS UPDATE_SHORTCUT BROADCAST_BADGE PROVIDER_INSERT_BADGE UPDATE_COUNT UPDATE_BADGE CHANGE_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS READ_APP_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS BADGE_COUNT_READ BADGE_COUNT_WRITE READ_EXTERNAL_STORAGE
İzin Metni DİĞER:
SMS:
Bir uygulamanın SMS mesajlarını okumasına izin verir.
Bir uygulamanın SMS mesajları göndermesine izin verir.
Bir uygulamanın SMS mesajları almasına izin verir
bir uygulamanın gelen MMS mesajlarını izlemesine izin verir.
Diğer:
PowerManager Wakelocks'un işlemciyi uyku veya ekranın karartılmasından alıkoyması için kullanma sağlar
bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir
bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.
Telefon:
Cihazın telefon numarası, geçerli hücresel ağ bilgileri, devam eden çağrıların durumu ve cihazda kaydedilen herhangi bir telefonun listesi dahil olmak üzere yalnızca telefon durumuna okunmaya izin verir.
Kişiler:
Bir uygulamanın kullanıcının kişi verilerini okumasına izin verir.
Depolama:
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasını sağlar.
Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği TouchScreen Donanım Özellikleri:
Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanır.
Kullanıcı Özelliği Ekran Donanım Özellikleri:
Uygulama, cihazın portre veya peyzaj oryantasyonunu kullanmasını gerektirir.
Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmeniz gerekmez.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, Mobil İletişim (GSM) Telefon Radyo Sistemi için Global Sistemi kullanıyor.##:

// imza //

MD50EA9EA7BD967B60EFF29AB7746D8BFBC
imza2412F88AC73778C3D659D47A3112E27898F953B9
3B61C2A82AFF9F7652FFE0B04BE3C8F248B5E1AA7063F1A3846F0CF5C778628A
GeçerliSun Nov 01 11:49:08 CET 2020 until: Thu Oct 26 12:49:08 CEST 2045
Seri numarası47723c30

// Geliştirici //

ülkeİÇİNDE

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Basit SMS Gönderici şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Basit SMS Gönderici şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 37

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (37)

 • U

  @Anonim   2024-04-03 16:48:02

  Kimden:UZ   cihaz:SM-A107F   OS:android 10
  zorhssss
 • I

  @Anonim   2024-03-30 13:28:23

  Kimden:ID   cihaz:SM-A505F   OS:android 11
  mantap keren dan apa saya mau ada

En son sürümünü isteyin Basit SMS Gönderici şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Basit SMS Gönderici

 • R

  @Anonim   2022-11-14 21:56:11

  Kimden:RU   cihaz:samsung SM-A226B   OS:android 12
  последнюю версию 5.16.2. Открыть Premium, удалить статистику. Для Android 12, arm64-v8a
Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Basit SMS Gönderici şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (2) Sürümler of Basit SMS Gönderici şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme