HappyMod › Games › Action › Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game Mod
Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game Mod

Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game şık APK 500161 [Sınırsız para][God Mode]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-11-21

Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game şık değiştirilmiş bir versiyonudur Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game tarafından geliştirildi Mobile Gaming Studios Ltd. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Sniper Strike MOD APK (Unlimited ammo, God mode) 500161... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game 500161 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıSniper Strike – FPS 3D Shooting Game şık APK 500161 [Sınırsız para][God Mode]
versiyon500161
Güncelleme açık2023-11-21
Boyut133.03 MB
Mod BilgisiSniper Strike MOD APK (Unlimited ammo, God mode) 500161
geliştiriciMobile Gaming Studios Ltd
Ringtone İndirOne Piece Ringtone
KategoriAction
Google Play'den edininSniper Strike – FPS 3D Shooting Game
Orijinal apk'yı indirinSniper Strike – FPS 3D Shooting Game (156.34 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Sniper Strike FPS 3D Shooting şık APK
Retro Soccer - Arcade Football Game şık APK
Cartel Kings şık APK
RAID HQ şık APK
All Guns Blazing şık APK
Bağlantılar İndir:

Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game şık APK 500161 [Sınırsız para][God Mode]

Hızlı indirme (156.34 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (156.34 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

One Piece Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game şık APK 500161 [Sınırsız para][God Mode]

Özellik V1 Özellik:
Mod, ölümsüz/cephane

Özellik V2 Özellik:
sonsuz cephane

Özellik V3 Özellik:
Unlimited ammo, God mode

Önerilen mod

Mod son sürüm

# En iyi keskin nişancı olmak için arzuya sahip olmak ister misiniz?

Daha yüksek bir otorite için çalışan bir keskin nişancının rolünü oynuyorsunuz. Görevleriniz düşman üslerine gizlice girmeyi, teröristleri ortadan kaldırmayı ve hapsedilmiş müttefikleri tahliye etmeyi içeriyor. Ölüm herhangi bir zamanda çarpabileceğinden, görevlerin yoğunluğu aşırıdır. Aslında, bazı ödevleri tamamlamak promosyonunuzla bile sonuçlanabilir. Keskin Nişancı Strike oyunu, türün en popüler oyunlarından biridir. Ana içeriği keskin nişancıdır, bu da onu diğer birçok popüler çekim oyunundan ayıran özel bir özellik haline getirir. Keskin nişancı olmak, tarama, odaklanma, hedefleme ve hassasiyetle çekim yapma konusunda mükemmel beceriler gerektirir. Bu oyunda, herkesin hayatta kalması mermilerinize bağlı olması için dikkatle odaklanmanız gerekir.

# Çekiminizi geliştirirken, düşman zekice büyür.

Oyunu ilk oynamaya başladığımda, Sniping'in oyunun tek yönü olduğunu düşündüm. Benim için sıkıcı görünüyordu. Ancak, oynamayı bitirdikten sonra, keskin nişanlamanın aslında çok etkili bir strateji olduğunu anladım. Bu nedenle, oyun hakkındaki görüşüm önemli ölçüde değişti. Oyunun diğer yönleri ilk başta uygun ve pürüzsüz hissetti. Ateşlenen her kurşun beni hayranlıkla dolduruyor. Seviye 2, Seviye 3'e ulaşırken, gözlerim genişliyor, boğazım suyu canlandırıyor ve hava için nefes nefese. Rahat oyun tarzım sayesinde oyunun tadını çıkarıyorum. Öncelikle, oyun içi deneyimime odaklanarak nasıl su çukurunu öğreniyorum. Arsa, hikayeye daha fazla zorluklar ekleyerek ilerliyor. Arsa ilerledikçe çevre daha tehdit edici ve ön plana çıkıyor. Kaos incelemek ilham verir, ancak aynı zamanda ter gerektirir. Yine de, heyecan hissi her şeyi aşar. Önce hangi düşmanın saldıracağını, hangisini geciktireceğini ve hangisini takip edeceğini belirlemelidir. Buna ek olarak, rakipleri tarafından beklenmedik eylemlere hızlı bir şekilde karşı koymalıdırlar. Bu durum sürekli zihinsel çeviklik ve fiziksel efor gerektirir.

# Birçok çekici seçenek

Keskin nişancı grevini üç moddan birinde oynayabilirsiniz: nişancı, saboteur veya suikastçı. Her biri belirli bir silahla doğruluğunuzu artırır. Birçok alanda ve ortamda, oyuncular keskin nişancı olarak birbirleriyle yüzleşir. Ayrıca diğer yerlerde birlikte savaşırlar. PVE'de veya çevre ile çevreye karşı, oyuncular çevreleriyle mücadele etmek ve keşfetmek için birbirleriyle işbirliği yaparlar. Bu modu oynarken çok özenli ve dikkatli olmalıdır, çünkü yanlış bir hareket ölüme yol açabilir. Ayrıca, bu modda oynarken ekip çalışması anahtardır - hatalardan kaçınılmalı ve olumsuz sonuçlardan kaçınmak için fikirler paylaşılmalıdır. Sistemlerle kendiniz görevli AIS ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Görev ödülleri görevleri önemli kılar; Yeni beceri ve güç sağlarlar. Daha da iyisi, bir görev tamamlamak daha zor savaş durumlarına erişim sağlıyor. 70'den fazla görevle, PVP ve PVE oyunları doğrudan diğer oyunculara karşı yüzleşmenizi sağlar. Oyun içi sesli sohbet sisteminin yanı sıra, oyuncular ekip üyeleri arasındaki iletişimi kolaylaştıran çevrimiçi bir sesli sohbet sistemine de erişebilirler. Keskin nişancı grevindeki rekabetçi mod, basit kavramları ve şiddetli rekabet nedeniyle çok sayıda hayrana sahiptir. Ayrıca, modun birçok insan arasında popüler olması, sonsuz sayıda savaşa sahip olduğuna dair daha fazla kanıt vermektedir.

# Konsol standart grafik ve sesle karşılaşır.

Oyunlar mükemmel grafikler ve müzik başarısına katkıda bulunur. Oyunun dallar ve çimler boyunca düzgün hareketi güzel 3D grafik eşlik ediyor. Ayrıca, oyunun göz alıcı stili, insanların oyunu tanımasını kolaylaştırır. Geçiş etkisi özenle yapılmış ve ince bir doğayı sürdürmüş olsa da, oyunculara baskı altında hissetmeden savaşta daha fazla zemini örtme fırsatı sunmaktadır. Seçilen arka plan müziği, sahnelerin ana odağı olarak kullanıldığında etkilidir. Şarkıların ayrı segmentlere nasıl ayrıldığını ve birinden diğerine sorunsuz bir şekilde geçiş yapmayı seviyorum. Ayrıca, bazı şarkıların dramatik doğası, onlara odaklandığınızda onları daha etkili hale getirir. Sessiz silahlar, savaşın en keyifli kısmının hedefine çarpan bir merminin sesi olduğu izlenimini veriyor. Silah sesleri ile birleştiğinde, bu erotik bir deneyim sağlar.

# Savaş için zaman var.

Sniper Strike, yüksek performans endeksi ve hızına sahip yeni bir aksiyon oyunudur. Şu anda mevcut olan en iyi çekim oyunlarından biridir; Ancak, aranmalıdır. Oyunu iki milyondan fazla kişi kurdu ve olumlu yorumlar verdi. Düşman, çıkarlarını ve etraflarındaki kişileri etkileyen zorluklarla karşı karşıya. Şimdi tüm tehlikeli malzemeleri ortadan kaldırmak için zaman yok; Bunun yerine, topçu tutun ve şimdi savaşın! Şiddetli müttefiklerden oluşan bir orduyu bir araya getirin, sonra düşmanları yenin ve minyonlarıyla savaşarak topraklarını geri alır. Düşman güçlerinin gücünü azaltmanıza ve daha kolay kazanmanıza yardımcı olmak için bu stratejiyi kullanın. Düşmanları doğrudan yenmek size yeni zorluklara erişmenizi sağlar, ancak müttefikleri de benzer hedeflerle amacınıza çağırabilirsiniz. Ne kadar çok arkadaşınız varsa, görevinizi gerçekleştirmek o kadar kolay olur. Destekleyici nesneyi keserken müttefikleri geride bırakmaktan kaçının. Bu, zaferi hızlı bir şekilde motive edecektir.

# Müttefiklere ihtiyaç duyan, bulabilecekleri herkese ararlar.

Herkes takım arkadaşlarınızın gücünün kimsenin tartışamayacağı bir kaynaktan geldiğini görebilir. Takım olarak birlikte çalışmak her zaman yalnız savaşmaktan daha iyidir. Çünkü aynı anda saldıran çok fazla düşman var, müttefiklerle çalışmak için önemli ölçüde çalışmak zafer şansınızı artırıyor. Şampiyonayı kazandıktan sonra, ekip üyelerine ilerlemenizi izlemeye dikkat etmek tavsiye edilir-çünkü hayatı tehdit eden tehlikeler gizlenebilir. Akıllı olarak, bu nadir olaydan kaçınabilirsiniz. Arkadaşlar arasındaki rekabet, istihbarat, cesaret ve savaş deneyiminin geliştirilmesine de yardımcı olur. Belirli bir yılda yalnızca bir şampiyon tanınabilir, bu yüzden sıralamalar kişisel iyileştirmeye öncelik verir. Rehineleri kurtarma misyonu birincildir. Terörist nesneler hayatlarını tehdit ediyor.

# Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game şık APK 500161 [Sınırsız para][God Mode] Özellik:Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game Mod is a nice action game with unlimited bullet. In this mod, you can always shoot the enemies and the ammo will not be used out. Enjoy the game!!!

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK files on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.Intercept, extract and eliminate. It's time to engage the enemy!

Sniper Strike is an electrifying single player and PvP sniper experience that sees you battle across three gameplay modes, hundreds of campaign missions and high-octane PvP combat! Experience an AAA rated sniper game on mobile like never before.

Scout through immersive environments, engage in rapid fire combat and build the ultimate super-soldier as you customise their state of the art gear. Team up with Wolf, Jackson and the rest of Strike Force as you target hostiles and take down the evil organization, Poseidon.

● Wipe out Elite Commanders and their henchmen with satisfying Kill Shots!
● Buddy up with allies to cover Delta Team and rescue hostages.
● Seek out rivals and challenge them to LIVE sniper duels!
● Join forces with Clan friends to smash missions, and prepare for the ultimate showdown with the head of Poseidon, Roth.
● The more you win, the better you play – upgrade and engage in harder, faster challenges that will send you flying up the leaderboard!

Your first mission awaits. Are you ready?

En iyi keskin nişancı olmak için arzuya sahip olmak ister misiniz?
Çekiminizi geliştirirken, düşman zekice büyür.
Birçok çekici seçenek
Konsol standart grafik ve sesle karşılaşır.
Mod, Inparafrase: oyunun başlığı içeren oyun başlığı için bir kısaltmadır.
Savaş için zaman var.
Müttefiklere ihtiyaç duyan, bulabilecekleri herkese ararlar.

# Nasıl indirilir ve kurulur Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game şık APK 500161 [Sınırsız para][God Mode]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Sniper Strike FPS 3D Shooting modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Sniper Strike FPS 3D Shooting mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Sniper Strike FPS 3D Shooting indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Sniper Strike FPS 3D Shooting arayın.

# Tam Özellikler Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game şık APK 500161 [Sınırsız para][God Mode]

// İndirme Bilgileri //

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

Çok pencereNo
Ekranları destekler
Açık Gl Int
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerNo

// Kullanıcı Özellikleri //

// imza //

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 34

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (34)

 • M

  @Anonim   2023-12-02 15:40:47

  Kimden:MN   cihaz:SM-A207F   OS:android 11
  hard
 • U

  @Anonim   2023-12-02 04:48:30

  Kimden:US   cihaz:2201116TG   OS:android 13
  genial
 • I

  @Anonim   2023-11-29 23:10:16

  Kimden:ID   cihaz:CPH2579   OS:android 13
  its no work mod broo
 • P

  @Anonim   2023-11-25 16:22:37

  Kimden:PH   cihaz:SM-J400G   OS:android 10
  no....
 • G

  @Anonim   2023-11-18 15:10:38

  Kimden:GB   cihaz:SM-A605F   OS:android 9
  HiLaL
 • F

  @Anonim   2023-11-12 15:52:58

  Kimden:FR   cihaz:Infinix X688B   OS:android 11
  سلام عليكم
 • U

  @Anonim   2023-09-25 09:18:03

  Kimden:US   cihaz:RMX2020   OS:android 10
  gidudoutuocugxufxhkfhxiuxhfiofgdukxgxofxfxhkxgxkgfgkphspdtidocitxfkjxrjlvgcfjcgkcnzgucigxydosjwrip yt email wtieiydipt
 • C

  @Anonim   2023-09-13 20:23:12

  Kimden:CR   cihaz:JLN-LX3   OS:android 11
  eso no sirve no se puede comprar hay que ganar todas las misiones
 • U

  @Anonim   2023-09-09 14:14:57

  Kimden:US   cihaz:M2101K6G   OS:android 13
  HORRIBLE NO INSTALA LA DECEPCION
 • J

  @Anonim   2023-08-15 08:36:44

  Kimden:JP   cihaz:SC-02J   OS:android 9
  アバストモバイルセキュリティにひっかかった       
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game

 • E

  @Anonim   2022-12-01 03:34:06

  Kimden:ES   cihaz:LENOVO Lenovo TB-X606F   OS:android 10
  The mod ca n be of Infinite gold and money to buy premium things.
 • E

  @Anonim   2022-04-26 03:21:33

  Kimden:EG   cihaz:realme RMX2180   OS:android 11
  aaaaaaaaààaaaaaaaaaàaaaaaaafffffffffffffffffffffsssssssssssssassdrrededdddddd
 • I

  @Anonim   2022-03-05 22:43:16

  Kimden:IN   cihaz:Xiaomi Redmi Note 5 Pro   OS:android 9
  can you please add unlimited money and energy mod please? it would really help me
 • G

  @Anonim   2022-01-20 19:26:31

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-J210F   OS:android 6.0.1
  please give that game with unlimited money and guns
 • E

  @Anonim   2021-11-11 21:06:32

  Kimden:EG   cihaz:OPPO CPH2179   OS:android 10
  I want a lot of money.
 • I

  @Anonim   2021-10-28 04:55:06

  Kimden:IQ   cihaz:HUAWEI MRD-LX1F   OS:android 9
  Buvyygyfyf 1 8 g Flow Flow SwiftKey 1 Flow 1 Flow 1 Flow 1 Flow 1 Flow 1 Flow 1 Flow 1 1 Flow 1 Flow 1 Flow 1 Flow 1 Flow 1 Flow 1 Flow 1 Flow 1 Flow 1 Flow 1 Flow 1 Flow 1 Flow 1 Flow 1 Flow 1 Flow 1 Flow 1 Flow 1 Flow c Yg7titchcyhuftigtdihyflhugyfyct5 gcyhubufuby SwiftKey SwiftKey SwiftKey SwiftKey SwiftKey SwiftKey SwiftKey SwiftKey SwiftKey SwiftKey SwiftKey SwiftKey SwiftKey SwiftKey SwiftKey SwiftKey SwiftKey SwiftKey SwiftKey SwiftKey SwiftKey SwiftKey SwiftKey SwiftKey SwiftKey SwiftKey SwiftKey SwiftKey SwiftKey SwiftKey
 • I

  @Anonim   2021-10-26 04:41:43

  Kimden:IQ   cihaz:HUAWEI STK-L21   OS:android 10
  dhsssjsssisdd3jkaytua3i3yia36iq3iaj368a3i5iw5714u2555282
 • I

  @Anonim   2021-09-21 01:16:12

  Kimden:IT   cihaz:samsung SM-N975F   OS:android 11
  ciao ho scaricato il mod ... ma mi fa partire dall inizio come faccio a mettere il mod apk nel gioco gia esistente? grazie infinite
 • A

  @Anonim   2021-09-13 20:26:09

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A605F   OS:android 10
  njhggghhhjjjjhhgidyshdjxkckdkdkdkdjdjdjdkdkdkdkdkdkdkd
 • P

  @Anonim   2021-09-11 10:42:13

  Kimden:PH   cihaz:HUAWEI RNE-L22   OS:android 8.0.0
  Can you do this mod like its unlimited gold and money and unlocked everything if you didn't make it ill be mad
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (47) Sürümler of Sniper Strike – FPS 3D Shooting Game şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme