HappyMod › Games › Action › Stay Alive - Zombie Survival Mod
Stay Alive - Zombie Survival Mod

Stay Alive - Zombie Survival şık APK 0.18.0 [Sınırsız para][Yenilmez]

Güncelleme açık: 2023-09-05

Stay Alive - Zombie Survival şık değiştirilmiş bir versiyonudur Stay Alive - Zombie Survival tarafından geliştirildi Dokole Paroli Limited. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Stay Alive - Zombie Survival Mod APK 0.18.0... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Stay Alive - Zombie Survival 0.18.0 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıStay Alive - Zombie Survival şık APK 0.18.0 [Sınırsız para][Yenilmez]
versiyon0.18.0
Güncelleme açık2023-09-05
Boyut88.77 MB
Mod BilgisiStay Alive - Zombie Survival Mod APK 0.18.0
geliştiriciDokole Paroli Limited
Ringtone İndirSpider Man Ringtone
KategoriAction
Google Play'den edininStay Alive - Zombie Survival
Orijinal apk'yı indirinStay Alive - Zombie Survival (90.94 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Stay Alive - Zombie Survival şık APK
Bağlantılar İndir:

Stay Alive - Zombie Survival şık APK 0.18.0 [Sınırsız para][Yenilmez]

Hızlı indirme (90.94 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (90.94 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Spider Man Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Stay Alive - Zombie Survival şık APK 0.18.0 [Sınırsız para][Yenilmez]

Stay Alive - Zombie Survival Mod APK 0.18.0

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Güzel görsellerin yaratılması ve bir çevrenin gelişmesi yoluyla yeni olasılıklar ortaya çıkar.

Acımasız, doktora içi bir hayatta kalma simülasyonu. Oyunun gelişimi oyunculara gelişmiş bir hareket ve daha çevik bir strateji yolu sunuyor. Bu, oyuncuyu hayatta kalmak için en etkili stratejileri daha bulabilmesini sağlar. Ayrıca, yeni çevresel gelişmeler sayesinde oyunculara farklı ortamlarda çarpıcı görseller sağlar. Bu, hayatta kalmak için mücadele ederken performanslarının yoğun bir şekilde uyarılmasına yol açar.

# Hayatta kalmaya gerçekçi, derinlemesine bir bakış.

Game Stay Alive, oyuncuya oyun stillerini geliştirmek için birçok seçenek sunan mükemmel mekaniğe sahiptir. Buna ek olarak, oyunun mekaniği yıkık bir zombi dünyası sayesinde oyuncular için sürükleyici bir deneyim yaratıyor. Ayrıca, Stay Alive'in mekaniği, oyunun oyununu mükemmel kılan şeyin önemli bir parçasıdır. Oyunun oyuncunun sürekli hayatta kalmaya odaklanması gerekiyor. Ancak, kaynak bulmalı, çevreye uyum sağlamalı ve uyum sağlamalıdırlar. Yeni oyuncular, çalılardan geçerken veya gece kavgası yaparken yeni bir his hissedebilirler. Oyun diğer oyunlardan daha gelişmiş ve oyuncuların dünyaya girerken yeni bir duygu yaşamasına izin veriyor.

# Hikayeye birçok farklı ve büyüleyici karakter geliştirme yönü eklemek.

Oyunun en dürüst unsuru sistem ve bireysel becerilerdir. Bu, oyuncuların karakterlerinin istatistiklerini artırmalarına, yeni hayatta kalma yöntemlerini öğrenmelerine ve yeni işçilik veya içerik oluşturmalarını sağlar. Silah yeterliliğinden bahsedilmiyor çünkü hem yakın dövüş hem de uzun menzilli silah seçenekleri mevcut. Oyun içi sistemin içeriği nedeniyle, oyuncular hayatta kalma becerilerini geliştirebilir ve yaşam kalitelerini artırabilirler. Bu, hayatlarının geri kalanında onlara yardımcı olacak önemli yaşam becerileri kazanmalarına yol açar. Buna ek olarak, oyuncular tespit edilmeden yakındaki bir düşmana yaklaşırlarsa gizli zombi öldürmeleri yapabilirler.

# Zanaat malzemeleri ve eşyaları toplamak için sağlam bir taban inşa edin.

Kaynak oluşturmak anlık bir süreç değildir. Bunun yerine, oyuncular dünyanın kırık kalıntılarından inşa ederek ihtiyaç duydukları her şeyi toplamalıdır. Ayrıca Stay Alive'nin gerçekçi hayatta kalma unsurlarını tamamlamak için oynarken sürekli hareket etmelidirler. Oyuncular, herhangi bir yere özgürce yağmalanmadan önce kullanılabilir eşyaları toplamalıdır. Bu işlem aynı zamanda nakledilebilen ve tekrar kullanılabilecek değerli yağma almalarını sağlar. Yağma veya toplanmadan önce çeşitli malzemelerden gerekli tüm araçların oluşturulması gerekir. Oyuncuların toplanan kaynaklarından hiçbirini kaybetmemeleri için bu malzemelerden araçlar üretmeleri gerekir. Daha sonra, oyuncunun ertesi gün hayatta kalmak için gerekli tüm olanaklara sahip bir üssüne ihtiyacı var. Bu aynı zamanda yeni ekipman hazırlanması gerektiği anlamına gelir.

# Ölümcül ödüller bu oyunla sınırlı bir alanla geliyor.

Özel yerler sadece kısa bir süre görünür. Bu süre zarfında, oyuncu yanlışlıkla onlara rastlayabilir. Bu konumlar kısaca servet olarak kabul edilir ve çok sayıda nadir öğe içerir. Ancak, bu yerler birçok insan tarafından görülebildiğinde oyuncular diğer gezginlerle karşılaşabilirler. Oyuncuların tazminatı korkunç değil; Dünyanın çoğunun mahvolduğu bir dünyada gelişmeleri için bir şans. Oyuncu bir alandan ayrıldığında, bu alan haritadan çıkarılır ve gelecekte rastgele yeniden ortaya çıkar. Oyunculara envanterlerini nasıl yöneteceklerini öğretmenin bu yöntemi özellikle onlar için acımasızdır.

# Kooperatif hayatta kalma modu yoğun bir deneyim sunar.

Oyun, oyuncuları rastgele tehlikelerin ve zorlukların üstesinden gelmek için birlikte çalışmaya zorlayan kooperatif bir hayatta kalma moduna sahiptir. Bu, oyuncuları arkadaşlarıyla dünyayı keşfetmeye ve birlikte yüksek ödül düşüşü yerlerine seyahat etmeye zorlayarak bir zombi oyununa ilginç bir unsur katıyor. Oyuncular ayrıca arkadaşlarıyla üsler kurabilir ve kıyamet sonrası bir dünyada küçük bir topluluk olarak hayatta kalmak için eşyalar değiştirebilirler. Stay Alive'de diğer oyunlara kıyasla birçok önemli değişiklik olsa da, oyuncular karakter sistemini etkilemeden farklı savaşabilirler. Oyun ayrıca çevrimiçi etkinlikleri sayesinde keşfedilecek daha fazla şey ve farklı bir atmosfer ekliyor. Ayrıca, Stay Alive'in grafikleri daha gerçekçidir ve otantik bir zombi kıyamet yaratmaya yardımcı olur. ———

# Stay Alive - Zombie Survival şık APK 0.18.0 [Sınırsız para][Yenilmez] Özellik:

Hayatta kalma aksiyonu, dünyanın neredeyse tüm insan ırkını yok eden bilinmeyen bir enfeksiyonun salgınına tanık olduğu kıyamet sonrası dönemde geçiyor. Ölenlerin tümü zombiye dönüşmeye başladı ve kanlarında direnç olan hayatta kalan birkaç kişi hayatta kalmaya çalışıyor. Dünyayı keşfedin! Kahramanınızı yükseltin, silahınızı donatın ve yağmalayın; yeni dünyanın yeni kuralları var. Bu gibi koşullarda hayatta kalacak mısın? Eğer öyleyse, hangi bedeli ödemeye hazırsınız?

Güzel görsellerin yaratılması ve bir çevrenin gelişmesi yoluyla yeni olasılıklar ortaya çıkar.
Hayatta kalmaya gerçekçi, derinlemesine bir bakış.
Hikayeye birçok farklı ve büyüleyici karakter geliştirme yönü eklemek.
Zanaat malzemeleri ve eşyaları toplamak için sağlam bir taban inşa edin.
Ölümcül ödüller bu oyunla sınırlı bir alanla geliyor.
Kooperatif hayatta kalma modu yoğun bir deneyim sunar.

# Nasıl indirilir ve kurulur Stay Alive - Zombie Survival şık APK 0.18.0 [Sınırsız para][Yenilmez]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Stay Alive - Zombie Survival modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Stay Alive - Zombie Survival mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Stay Alive - Zombie Survival indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Stay Alive - Zombie Survival arayın.

# Tam Özellikler Stay Alive - Zombie Survival şık APK 0.18.0 [Sınırsız para][Yenilmez]

// İndirme Bilgileri //

Boyut88.8MB
versiyon0.18.0
Sürüm Kodu100228
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE RECEIVE_BOOT_COMPLETED POST_NOTIFICATIONS BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE WAKE_LOCK AD_ID RECEIVE BIND_APPHUB_SERVICE ACCESS_WIFI_STATE C2D_MESSAGE FOREGROUND_SERVICE VIBRATE READ WRITE READ_SETTINGS UPDATE_SHORTCUT BROADCAST_BADGE PROVIDER_INSERT_BADGE UPDATE_COUNT UPDATE_BADGE CHANGE_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS READ_APP_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS BADGE_COUNT_READ BADGE_COUNT_WRITE BILLING
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
;Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.;Titreşime erişime izin verir.;Bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.:

Min Sdk23
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.;Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma yeteneklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD51B8EAFB7E9EDA3176EB7B614F2176C0B
imzaAD19E3E2290382AE01020FEDBE90495E4B9D8057
D9EA86D285C97DAB1FD2A42B7F625AB4BAE6B4BDDBC433F11035AD3E1D0A07D5
GeçerliWed Mar 30 15:22:39 CEST 2016 until: Tue Feb 20 14:22:39 CET 2153
Seri numarası15f28a3

// Geliştirici //

Geliştiricisign.keystore
OUsign
organizasyonsign
yerelimza
ülkeimza
şehirimza

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Stay Alive - Zombie Survival şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Stay Alive - Zombie Survival şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 50

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (50)

 • U

  @Anonim   2024-02-24 17:24:43

  Kimden:US   cihaz:TECNO KH6   OS:android 12
  useless wpp i cnt install it
 • I

  @Anonim   2024-02-21 21:04:37

  Kimden:ID   cihaz:M2101K7AG   OS:android 12
  belum di coba
 • G

  @Anonim   2024-01-17 06:56:43

  Kimden:GR   cihaz:2203129G   OS:android 13
  nothing unlimited i don't get it half of what i download have no cheat on it why this app even exists then ??
 • G

  @Anonim   2024-01-09 01:24:03

  Kimden:GB   cihaz:SM-G960F   OS:android 10
  very bad experience
 • B

  @Anonim   2023-09-25 06:42:47

  Kimden:BR   cihaz:M2006C3MG   OS:android 10
  não funciona e não tem nada infinito
 • E

  @Anonim   2023-08-22 22:02:03

  Kimden:EG   cihaz:M2003J15SC   OS:android 11
  لم يتم تعديل اللعبة لما تكذبون
 • U

  @Anonim   2023-08-09 07:19:08

  Kimden:US   cihaz:SM-G965U   OS:android 10
  No funciona No funciona
 • U

  @Anonim   2023-04-22 17:47:30

  Kimden:US   cihaz:Infinix X6812B   OS:android 11
  Unlimited money doesn't work but Immortality works
 • R

  @Anonim   2023-04-22 14:34:43

  Kimden:RO   cihaz:BAH2-W19   OS:android 8.0.0
  Bun sper, acum îl încerc!
 • B

  @Anonim   2023-03-29 07:47:34

  Kimden:BR   cihaz:SM-A325M   OS:android 12
  #HappyMod# o modo não está funcionando
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Stay Alive - Zombie Survival şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Stay Alive - Zombie Survival

 • U

  @Anonim   2022-11-29 18:26:31

  Kimden:US   cihaz:realme RMX3581   OS:android 11
  pls made the game mod in menu like unlimited money,resourse,free craft.pls i really enjoy this game but can u guy made the mod pls like i request
 • U

  @Anonim   2022-10-31 09:16:44

  Kimden:US   cihaz:Amazon KFONWI   OS:android 9
  Unlimited Money ± Unlock All Weapons And God Mode
 • Z

  @Anonim   2022-06-10 06:18:54

  Kimden:ZA   cihaz:samsung SM-A127F   OS:android 11
  unlimited ammo and max durability please that will be a huge help
 • C

  @Anonim   2022-05-25 13:10:07

  Kimden:CO   cihaz:HUAWEI ANE-LX3   OS:android 9
  Actualisenlo por favor dinero infinito y oro infinito
 • U

  @Anonim   2022-04-29 01:51:54

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1904   OS:android 11
  free craft,money not reduce,god mode,no hungry and could not finish diamond
 • R

  @Anonim   2022-02-10 19:58:56

  Kimden:RU   cihaz:samsung SM-J810F   OS:android 8.0.0
  спасибо конечно но, хочется бесконечный крафт вещей а так спасибо
 • A

  @Anonim   2022-02-10 18:27:48

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A505F   OS:android 11
  نريد نسخه معدله مهكره لهاذه العبه لكي نستكشفها بشكل اسرع وأمتع
 • R

  @Anonim   2022-01-05 17:26:38

  Kimden:RS   cihaz:HUAWEI VOG-L29   OS:android 10
  plz give stay alive mod with new update...all links cant play
 • U

  @Anonim   2021-10-11 19:55:01

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1716   OS:android 8.1.0
  new mod please the other mod is not working need unlimited money or diamonds
 • U

  @Anonim   2021-05-22 20:41:07

  Kimden:US   cihaz:LGE LGL555DL   OS:android 10
  could you make a mod for free crafting and item split multiplier
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Stay Alive - Zombie Survival şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (29) Sürümler of Stay Alive - Zombie Survival şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Stay Alive - Zombie Survival şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme