HappyMod › Games › Photography › Stop Motion Studio Mod
Stop Motion Studio Mod

Stop Motion Studio şık APK 7.5.1 [Kilitli][Ödül]

Güncelleme açık: 2024-01-05

Stop Motion Studio şık değiştirilmiş bir versiyonudur Stop Motion Studio tarafından geliştirildi Cateater. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Premium Kilidi AçıldıHata ayıklama bilgisi kaldırıldı... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Stop Motion Studio 7.5.1 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıStop Motion Studio şık APK 7.5.1 [Kilitli][Ödül]
versiyon7.5.1
Güncelleme açık2024-01-05
Boyut94.16 MB
Mod BilgisiPremium Kilidi AçıldıHata ayıklama bilgisi kaldırıldı Çoklu Dilİçin - Evrensel
geliştiriciCateater
Ringtone İndirSpider Man Ringtone
KategoriPhotography
Google Play'den edininStop Motion Studio
Orijinal apk'yı indirinStop Motion Studio (94.16 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Stop Motion Studio Pro şık APK
Stop Motion Studio şık APK
Bağlantılar İndir:

Stop Motion Studio şık APK 7.5.1 [Kilitli][Ödül]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (94.16 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Spider Man Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Stop Motion Studio şık APK 7.5.1 [Kilitli][Ödül]

Premium Kilidi Açıldı
Hata ayıklama bilgisi kaldırıldı
Çoklu Dil
İçin - Evrensel

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Stop Motion Studio, video ve resim düzenleme özelliklerini tek bir uygulamada birleştirir. Herhangi bir kullanıcı için ideal bir seçim haline getiren birden fazla video ve fotoğraf türünde sorunsuz düzenleme sunar. Bellek kullanımını azaltarak, uygulama

Stop Motion Studio, benzer işlevselliğe sahip iki uygulama kullanmanızı gerektirmeyen bir video ve fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Hem fotoğrafları hem de videoları kullanırken sorunsuz bir şekilde düzenler, bu da çeşitli türleri düzenlemek için yararlı bir uygulama yapar. Özellikle, bu uygulamanın bellek optimize edici özellikleri onu çok çekici hale getiriyor. Uygulamanın kullanıcı arayüzünün anlaşılması ve çalıştırılması kolay olduğundan, yeni başlayanlara hitap eder. Bu, uygulamayı çok az deneyime sahip insanlar için bile kullanmayı keyifli hale getirir. Uygulamanın tüm işlevleri özel olarak atandığından, uygulamayı düzenlemek daha kolaydır. Bunun nedeni, insanların uygulamayı nasıl düzenleyeceklerini ve ekstra zamanları olduğunda bunu yapmayı seçmeleridir. Uygulamanın orta boyutlu bir cihaza yüklenmesi gerekir. Bu şekilde, çeşitli cihaz türlerinde kullanılabilir. Herkes kısa bir süre kullandıktan sonra uygulamaya kolayca alışabilir. Bu uygulama, App Store'daki tüketicilerden olumlu yorumlar aldı. Bu uygulamanın popülaritesi, kullanıcılarına temel işlevsellik sağladığını gösterir.

# Gelişmiş teknikler kullanarak harika fotoğraflar oluşturun.

Bu kamera uygulaması, kullanıcılara kameralarını birçok yönden manipüle etme olanağı sağlar. Bunlar manuel odak, maruz kalma ve beyaz dengeyi içerir. Ayrıca otomatik modlu kamera üzerinde tam kontrole sahiptirler. Bu, ek işlevsellik nedeniyle daha iyi fotoğraflar sağlar. Bir açı seçerken çok tereddüt etmeyin ve memnun etmek zor olmayın. Bunun yerine, size yardımcı olmak için Motion Studio Stop kullanın. Fotoğrafınızı geliştirmek ve daha iyi hale getirmek için düzenlemeniz gerekir. Uygulama, resminize eskiz, boyama veya efekt ekleme gibi yaratıcı araçlar sağlar. Daha gelişmiş araçlar kullanarak gelişmiş düzenleme de yapabilirsiniz. Bir fotoğrafa metin gölgeleri eklemek daha fazla renk ekler ve görüntünün anlamını netleştirir. Bir fotoğrafa metin eklemek de, görüntülerden öğeleri gizleyen veya kaldıran araçlara olan ihtiyacı hızla hafifletir.

# Video düzenleme özellikleri birçok özel işlevle birlikte gelir.

Video filtreleri kullanmak, videolara çok ihtiyaç duyulan estetik bir çekicilik ekler. Bu uygulamanın birçok ortak öğeye ihtiyacı vardır, bu nedenle bunları projenize dahil ettiğinizden emin olun. Bu filtreleri videonuza eklemek, RAW'ı düzenlemeden hikayenizi anlatmanızı kolaylaştırır. Kullanıcılar, videonuzu ürettikleri efektlere bağlı olarak bu geliştirmelerle izleyecek veya yapmamayı seçecektir. Videoların detaylara dikkat edilmesi gerekir; Yüksek kaliteli çerçevelere ihtiyaçları var. Bunun nedeni, videoların metin veya resimlerden farklı bir deneyim gerektirmesidir. Farklı konular hakkında video oluştururken, izleyicilerin anlaması kolay bir kare hızı seçmeniz gerekir. Bu zor bir görev çünkü video editörleri zor kavramları öğrenmek zorundadır.

# Dosyalar birçok formatta dışa aktarılabilir.

Bu uygulama için çeşitli ürünler seçilebilir. İnsanlar gurur duyabilecekleri yüksek kaliteli bir ürün yaratmak ister; Bu uygulama bu hedefe ulaşmalarına yardımcı olabilir. Ürün videoları YouTube'a göndermek için 1080p veya 4K kalitesinde dışa aktarılabilir. Ayrıca, kullanıcılar aile ve arkadaşlarla paylaşabilecekleri GIF görüntülerini dışa aktarabilir. Stop Motion Studio'nun çoklu özelliğiyle aynı anda videoları ve resimleri düzenleyebilirsiniz. Bu, her iki medyaya da ihtiyaç duyan projeler üzerinde çalışırken kesintisiz çalışmanızı sağlar. Buna ek olarak, program çeşitli özelliklerle erişilebilen işlevler sunar. Kapsamlı video ve fotoğraf düzenleme bilginiz sayesinde çok çeşitli ürünler oluşturabilirsiniz. Bu iki konuyu nasıl düzenleyeceğinizi öğrenerek neredeyse her fikri yaratabilirsiniz.

# Stop Motion Studio Mod'u indirmek, oyuncunun harika filmler oluşturmasını sağlar.

Stop Motion Studio'nun yardımıyla, film oluşturmak artık bir rüya değil. Birçok kişi tarafından sevilen ve kendileri için özel içerik. Film prodüksiyon uygulaması Stop Motion Studio sizi hayal kırıklığına uğratmaz. Bir film yapımcısı olmayı yanınızda kolaylaştırır. Hayallerinizi sadece birkaç tıklamayla gerçekleştirebilirsiniz. Birçok farklı film yaratın. Optimum pozlama için en yüksek görünüm sayısına sahip bir video oluşturun. Stop Motion Studio ile çalışarak istediğiniz çekimleri alın. Kendi serinizi yayınlamaya hazır mısınız?

# Bir filmden müzik genellikle tema olarak kullanılır.

Filmin başlıklarına gelerek, filminizin geniş bir kitleyi çektiğinden emin olursunuz. Daha da çekici görünmelerini sağlamak için popüler konuları ekleyin. Bu şekilde, insanlar filminiz hakkında bilgi edinmek ve tekrar tekrar izlemek ister. Videolarınıza, izleyicileri yatırımı sağlayan ilgi çekici içeriklerle yüksek kaliteli bir film teması ekleyin. Temalarınızı öne çıkarmak için güzel yazı tipleri ve arka planlar ekleyin. Her filmden yeni hikayelerle yeni fikirlerin ve başlıkların keşfini kışkırtın. Motion Studio Stop. İzleyiciler bir konu seçerek hemen izlemek için bir film seçmek zorunda kaldı. Bu teknik, videonuzun izleyicilerden dikkat çekmesine yardımcı olur.

# Filmler ses yerine resim kullanır.

Bir filmin hangi bölümlerini saklayacağını ve hangilerinin sileceğini seçmek, yüksek kaliteli bir film oluşturmanın önemli bir parçasıdır. Bunun nedeni, filmlerin yüksek kalite olarak kabul edilmesi için sadece film görüntülerine ihtiyaç duymasıdır. Film aracıyla şovla yüksek kaliteli resimler oluşturun. Birden fazla kayıt seçeneği ve çeşitli çekim modları ile kameraları destekler. Ayrıca, kullanıcılara Stop Motion Animation aracılığıyla benzersiz görüntüler oluşturma olanağı sağlar. En kaliteli film görüntülerini elde etmek için Stop Motion Studio Film Maker'ı kullanın. Bu, şimdiye kadar yapılmış en iyi filmi almanıza yardımcı olacaktır. Karşılaştırma ve seçim bol. Her fikir, her görüntü, sizin için seçilen her film anı sizi etkileyecektir.

# Herkes müzik kullanarak film müzikleri oluşturabilir.

Vay izleyicilerinin sözlerini ekleyerek daha heyecan verici sesler ekleyin. Yarattığınız her film için Stop Motion Studio'da ek müzik parçaları mevcuttur. Stüdyoda bulunan müzik, tercih edilen hacim olarak değiştirilebilir veya özelleştirilebilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz büyük bir müzik kütüphanesi de var. İnsanlar akılda kalıcı şarkı sözlerini film segmentlerine ev sahipliği yapmanın bir yolu olarak kullanıyor. İnsanlar hangi filmin izleneceğini seçerek her şarkının şarkı sözlerini seçerler. Bu, izleyicileri filmi harika içerik ve ilginç seslerle izlemeye zorlar. Stop Motion Studio uygulaması harika filmler çekmenizi sağlar. Zengin içeriğe sahip çeşitli filmler getirmek.

# Stop Motion Studio şık APK 7.5.1 [Kilitli][Ödül] Özellik:

Stop Motion Studio, kullanımı kolay arayüzü ile kare kare güzel filmler oluşturmanıza olanak tanır. Kullanımı kolay, aldatıcı derecede güçlü ve oynaması inanılmaz derecede eğlenceli. Tam özellikli film düzenleyici: • Kullanımı kolay arayüz • Animasyonlu nesneleri daha kolay yerleştirmek için kaplama modu ve ızgara• Çerçeveleri kopyalayıp yapıştırın• Zaman Çizelgesi ile kare kare film düzenleyici Güzel filmler oluşturun:• Benzersiz başlıklar, jenerikler ve metin kartları.• Farklı video filtreleriyle filminize mükemmel bir görünüm kazandırın • Ekle ön planlar, arka planlar ve geçiş efektleri• ​​Yerleşik müzik ve ses efektleri, müzik kitaplığınızdaki şarkılar ve kendi anlatımınızla bir film müziği oluşturun• Rotoscoping: video klipleri içe aktarın ve çarpıcı animasyonlar oluşturun• Yeşil ekran: sahnenizin arka planını değiştirin nesnenin uçmasını veya hayal edebileceğiniz her yerde görünmesini sağlamak için • Filmleri hızlı bir şekilde düzenlemek için bir klavye kullanın Yakalama:• Ayarlanabilir bir zaman aralığıyla çekim yapın• Otomatik veya manuel beyaz dengesi, odaklama ve pozlama, ISO ve deklanşör hızıyla tam kamera kontrolü• İkinci bir kamera kullanın cihazı uzaktan kamera olarak kullanın Güçlü görüntü düzenleyici:• Metin ve konuşma balonları ekleyin veya başlıklar oluşturun• LEGO® figürlerine yüz ifadeleri ekleyin• Görüntüleri rötuşlayın ve boyayın• İstenilen istenmeyen nesneleri kaldırın• Hızlı hareketleri simüle etmek için çerçeveleri birleştirin Arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın:• Kaydet cihazınıza aktarın veya YouTube'da 4K veya 1080p olarak paylaşın• Animasyonlu GIF olarak kaydedin• Tüm görüntüleri kaydedin• Projeleri cihazlar arasında kolayca aktarın• Mobil cihazınızda başlayın ve Mac'inizde devam edin• Stop Motion TV'de yayınlayın* Bazıları özellikler uygulama içi satın alma gerektirir. Tüm özellikler Pro sürümünde zaten mevcuttur.

Stop Motion Studio, video ve resim düzenleme özelliklerini tek bir uygulamada birleştirir. Herhangi bir kullanıcı için ideal bir seçim haline getiren birden fazla video ve fotoğraf türünde sorunsuz düzenleme sunar. Bellek kullanımını azaltarak, uygulama
Gelişmiş teknikler kullanarak harika fotoğraflar oluşturun.
Video düzenleme özellikleri birçok özel işlevle birlikte gelir.
Dosyalar birçok formatta dışa aktarılabilir.
Stop Motion Studio Mod'u indirmek, oyuncunun harika filmler oluşturmasını sağlar.
Bir filmden müzik genellikle tema olarak kullanılır.
Filmler ses yerine resim kullanır.
Herkes müzik kullanarak film müzikleri oluşturabilir.

# Nasıl indirilir ve kurulur Stop Motion Studio şık APK 7.5.1 [Kilitli][Ödül]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Stop Motion Studio modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Stop Motion Studio mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Stop Motion Studio indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Stop Motion Studio arayın.

# Tam Özellikler Stop Motion Studio şık APK 7.5.1 [Kilitli][Ödül]

// İndirme Bilgileri //

Boyut94.2MB
versiyon7.5.1
Sürüm Kodu8552
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs cz da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinBILLING CHECK_LICENSE CAMERA RECORD_AUDIO INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE READ_MEDIA_AUDIO READ_MEDIA_IMAGES READ_MEDIA_VIDEO DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
KAMERA:
Kamera cihazına erişebilmek için gereklidir.
MİKROFON:
Uygulamanın ses kaydetmesine izin verir.
DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama biriminden okumasına izin verir.
Min Sdk23
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK34
Hedef SDK Txt34
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a x86 x86_64
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Ekran donanımı özellikleri:
diğer.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın mikrofonunu kullanarak ses kaydeder.#other.#:

// imza //

MD50EA9EA7BD967B60EFF29AB7746D8BFBC
imza2412F88AC73778C3D659D47A3112E27898F953B9
3B61C2A82AFF9F7652FFE0B04BE3C8F248B5E1AA7063F1A3846F0CF5C778628A
GeçerliSun Nov 01 11:49:08 CET 2020 until: Thu Oct 26 12:49:08 CEST 2045
Seri numarası47723c30

// Geliştirici //

ülkeİÇİNDE

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Stop Motion Studio şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Stop Motion Studio şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 27

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (27)

 • U

  @Anonim   2024-06-05 13:14:04

  Kimden:US   cihaz:FP4   OS:android 13
  Yepa!
 • U

  @Anonim   2024-06-02 21:48:34

  Kimden:US   cihaz:AGS3K-L09   OS:android 10
  I don't know what's different about this and apkpure Stop motion studio but I'll give it 5 star
 • I

  @Anonim   2024-05-24 18:35:03

  Kimden:IN   cihaz:220333QBI   OS:android 11
  working
 • A

  @Anonim   2024-05-23 18:20:10

  Kimden:AU   cihaz:SM-J701F   OS:android 9
  The program is agood
 • A

  @Anonim   2024-05-23 13:47:03

  Kimden:AU   cihaz:CPH1909   OS:android 8.1.0
  good
 • G

  @Anonim   2024-05-22 13:04:58

  Kimden:GB   cihaz:AGR-W09   OS:android 10
  Mid.
 • H

  @Anonim   2024-05-15 02:39:41

  Kimden:HR   cihaz:2109119DG   OS:android 14
  yes!
 • P

  @Anonim   2024-05-01 22:18:46

  Kimden:PL   cihaz:Redmi Note 8T   OS:android 11
  sigma?
 • R

  @Anonim   2024-04-23 05:21:43

  Kimden:RU   cihaz:RMX3195   OS:android 13
  rdfg
 • G

  @Anonim   2024-04-15 00:42:32

  Kimden:GB   cihaz:Redmi 8   OS:android 10
  kkkkk
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Stop Motion Studio şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Stop Motion Studio

 • E

  @Anonim   2022-03-06 05:02:53

  Kimden:ES   cihaz:LGE LM-Q730   OS:android 10
  questan los fondos o los colores por que yo no puedo comprar esas tarjetas de play store díganme porfis
 • D

  @Anonim   2021-01-28 21:02:01

  Kimden:DE   cihaz:samsung SM-A105FN   OS:android 10
  bitte machen sie das pppppppppplllllllllllllssssssssssssss
 • E

  @Anonim   2020-10-04 22:13:11

  Kimden:EG   cihaz:OPPO CPH1819   OS:android 9
  shsshsjzjsjjsjskajsjsjskskskjdjsjsnsjksksjsjsjsjshshhshshshdhjsjsjshhdhdjdjjs
Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Stop Motion Studio şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (18) Sürümler of Stop Motion Studio şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Stop Motion Studio şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme