HappyMod › Games › Strategy › Summoner's Greed: Idle TD Hero Mod
Summoner's Greed: Idle TD Hero Mod

Summoner's Greed: Idle TD Hero şık APK 1.56.1 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Weak enemy]

Güncelleme açık: 2023-06-01

Summoner's Greed: Idle TD Hero şık değiştirilmiş bir versiyonudur Summoner's Greed: Idle TD Hero tarafından geliştirildi Pixio. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Summoners Greed: Idle Hero RPG v1.56.1 mod... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Summoner's Greed: Idle TD Hero 1.56.3 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıSummoner's Greed: Idle TD Hero şık APK 1.56.1 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Weak enemy]
versiyon1.56.1
Güncelleme açık2023-06-01
Boyut40.44 MB
Mod BilgisiSummoners Greed: Idle Hero RPG v1.56.1 mod
geliştiriciPixio
KategoriStrategy
Google Play'den edininSummoner's Greed: Idle TD Hero
Orijinal apk'yı indirinSummoner's Greed: Idle TD Hero (127.6 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Summoners Greed: Idle Hero RPG şık APK
Tap Tap Trillionaire: 8 Bits şık APK
Find the Difference: Treasures şık APK
Tap Tap Evil: Clicker Idle RPG şık APK
Theme Park Island şık APK
Mama Cooking: Cook Food Puzzle şık APK
Game of Earth şık APK
Bağlantılar İndir:

Summoner's Greed: Idle TD Hero şık APK 1.56.1 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Weak enemy]

Hızlı indirme (127.6 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (127.6 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Summoner's Greed: Idle TD Hero şık APK 1.56.1 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Weak enemy]

Özellik V1 Özellik:
İçeride ücretsiz.
Summoners açgözlülüğü: Idle Hero RPG, strateji ve boş oyun unsurlarını birleştiren heyecan verici bir oyundur. Düşman İstilacılardan Hazine.
En yeni Mod sürümünün yardımıyla oyuncular oyunun daha da keyfini çıkarabilirler. .
Bu büyüleyici boş kahraman RPG oyunundaki ejderhaların, sihirbazların ve daha fazlasının gücünü kullanmaya hazır olun.

Özellik V2 Özellik:
Ücretsiz alışveriş

Özellik V3 Özellik:
Ücretsiz Alışveriş
Summoner's Greed Mod APK V1.56.1 (Ücretsiz Alışveriş), oyun dünyasını fırtınaya götüren bir oyundur.
Bu oyun, Hazinanızı düşman dalgalarından çağırın ve koruyun.

Özellik V4 Özellik:
Mod Menüsü
1.GOD Modu
2. Bir vuruş öldürme
3.Alocked Beceriler
4. CD'sizskills
5.
6.
7.
8.

Özellik V5 Özellik:
Sınırsız tüm/tanrı modu, bir hit

Özellik V6 Özellik:
İçeride ücretsiz.

Özellik V7 Özellik:
Ücretsiz Alımlar

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Gelecekteki oynanabilir karakterler oyuncular için bekleniyor.

Summoner'ın açgözlülüğünün yeni versiyonunun önemli bir yönü, oyuna üç yeni karakter eklemesidir. Bu karakterler Zeus, Hades ve Poseidon, güçlü Yunan tanrıları. Belirli elemanlara sahip tanrılar, çağrıldığında savaşmak için yeni boyutlar eklemek için kullanılabilir. Yeni stratejiler oluşturmak için hangi tanrıların şimşek, ateş ve buz elemanlarını birleştirdiğini seçin.

# Gücünüzle sonsuz bir kule savunma seviyesi arzı oluşturun.

Bu kule savunma oyununda, oyuncular bir sihirbazın açgözlülüğünün bir şövalye tarafından çalınmasını korumaya çalışırlar. Bunu kütle kuvvetlerini hareket ettirerek ve göğsünü çalmaya çalışırken kırmızı büyücüyü ele geçirerek yaparlar. Çabalarını karmaşıklaştırmak için Red Mage, bazı boşlukları doldurmak ve göğsüne bir yol yaratmak için sihir kullanır. Oyuncular, oyunda kullanılmak üzere karakterleri oyunun ortamındaki karelerden birine yerleştirerek çağırabilirler. Birinci seviyeye başlamadan önce hangi pozisyonun makul hissettiğini düşünmek önemlidir. Düzenleme modunda karakterleri ayarladıktan sonra, düşman birimleri satırlarda değişir. Savaştan önce birkaç farklı düşman grubunun ele alınması gerekir. Bu savunma oyununda, oyuncu birçok hareketli düşmanla yüzleşecek. Oyunu kaybetmek için yolun sonunda göğsüne girmelidirler. Normal yaratıkları aşan güce sahip yeni düşmanlar yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Belirli örnekler arasında, kırmızı bir büyücünün görüşünü engelleyen bir kayayı yok edebilen bir balta kullanan bir savaşçı yer alır. Alternatif olarak, daha büyük bir şövalye, ata binen bir savaşçı için bazı seyahat mesafelerini azaltabilir.

# Kahramanın güçlü karakterleri çağırmasına izin verir.

İlk sihirbazın açgözlülüğü sadece bir balçık karakterine sahiptir. Bununla birlikte, sadece bir arkadaşınız varsa çok fazla endişelenmeyin - her seviyeden sonra ek müttefik olarak daha yüksek nadir karakterleri çağırmaya yardımcı olmak için yeşil dairesel kaynaklar bulacaksınız. Bu karakterleri düşmanla yüzleşmek için hemen yerleştirebilir ve umarım destansı bir karakter de çağırabilirsiniz. Oyun, daha yüksek rütbe karakterlerini çağırmak için iki yöntem içeriyor. Birincisi, mor elmasların kullanılmasını gerektirir ve elde edilmesini zorlaştırır. Bununla birlikte, sonuçları alternatiften çok daha iyidir, çünkü destansı karakterleri çağırır. Sahada durduktan sonra karakterin beceri satırlarını okuyabilirsiniz. Her karakterin gücünü yükselttikçe, bunları satın almak için gereken para banka hesabınızda görünecektir.

# Sihirbazların dahisi tanıtılmalıdır.

Folklordan en ünlü ve covetous sihirbazını arayın.

# Arka fon

Sadece hedeflerine ulaşmayı önemseyen pragmatik bir sihirbaz oynuyorsunuz. Bu amaç, Kralların hazinesinden eser çalmaktır. Bu açgözlü büyücünün dizginsiz tutku ile savaşmasının nedeni çağırdığı canavarlarda yer alıyor. Bu nedenle, asil insan sevgisini içeren duygusal sahneleri göz ardı etmelisiniz. Bu oyunda böyle bir kavram yok. Turlarda bir oyun oynanır. Sonraki her tur öncekinden daha güçlüdür. Düşman birlikleri yol boyunca hareket ediyor. Açgözlü büyücü, yolun bölümlerine canavar dizinizi kurduk. Sonra bir plana göre savunma pozisyonları oluşturursunuz. Ne zaman bir düşmanı yendiğinizde, paranız yığılır. Bu, yeni yaratıkların kilidini açmanıza ve savunma önlemlerinizi yükseltmenize olanak tanır.

# Artı, sihirbazlar zengin bir canavar katman sistemine sahiptir.

Bu oyunun inanılmaz tasarımı, büyünün dahil edilmesiyle telafi edilir. Modern yerler efsanevi canavarlar ve büyüleyici ruhlarla doludur. Onları her seviyeden, huşu uyandıran herhangi bir noktaya kadar tespit edebilirsiniz. Bunlar arasında Süper Güçlü Oyuncak Ayı ve Sihirden doğan cehennem tazıdır. Bir seferde sadece birkaç canavar çağrıldığında, yukarıdan aşağıya bir perspektiften savaştıklarında birinci şahıs oyuncularına yalnız görünebilir. Ancak, daha fazla yaratık savaşa katılırken değişir. Her canavar renk, stil, şekil ve karizma bakımından benzersizdir. Sihirdar bir seviye kazandığında, aynı anda birden fazla canavarı çağırabilirler. Bu ezici satranç tahtası, Sihirdar'ın esneklik ve çeşitli taktikler arzusunu mantıklı bir şekilde arttırır. Oyunun büyücü karakterleri canavarları toplayabilir ve birçok fırsatla çağırabilir. Buna ek olarak, oyunun tekrar sahneleri büyük miktarda içerik sunar. Yeni bir canavar her çağrıldığında yeni keşifler yapılır. Oyun göründüğü kadar basit göründüğü gibi, keşfedilecek şaşırtıcı bir miktar var.

# Oynanış

Pixio'nun Summoners Greed, mümkün olduğunca canavar toplama kavramına dayanan bir strateji oyunudur. Oradan, oyuncular düşmanı yok etmek ve hedeflerine ulaşmak için canavarlarını özgürce çağırabilirler. Bu oyunun strateji bölümünün iyi uygulanması yadsınamaz. Test ettiğim andan itibaren, sınırlı alanla mücadele etmek ve tüm düşmanları minimal canavar kayıplarıyla ortadan kaldırmak için sürekli olarak yeni diziler oluştururken savaş alanına her zaman dikkat etmeliyim. Her sihirbazın farklı yeteneklere sahip kendi beceri sistemlerine ihtiyacı vardır. Bu yetenekler, düşmanın tekerleğe karşı kullanması için birçok ürkütücü büyülü yer alıyor. Uzun bekleme süreleri olan beceriler arasında yıldırım, çift canavar saldırısı, ateş topu ve destansı para kazıcı bulunur. Bu beceriler yüksek hasar verir; Aslında o kadar yüksek ki, bekleme süreleri genellikle uzun. Ve her savunma dalgası, Sihirdarın dayanıklılığına bağlı olacaktır.

# Summoner's Greed: Idle TD Hero şık APK 1.56.1 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Weak enemy] Özellik:

Bir zamanlar uzak bir diyarda, bir kralın elinde bir hazine vardı ama elinde değildi. "Eski bir sandıkta!" hazinenin nereye konduğunu söyledi. Kalenin derinliklerinde alçakgönüllü ve zarafetle oturuyordu. Aylar geçti ve mevsimler değişti; göğüs dokunulmamıştı, görülmedi ve zarar görmemişti. Ama sonra bir gün, bir sihirdar geldi. Eski sandığı gördü ve aldı. Kralın kafası karıştı ve sonra delirdi, delikanlıyı kovalamak için bütün askerlerini gönderdi. Çağıran, sandığı inine götürdü, kralın adamlarıyla savaşmak için canavarlarını çağırdı. Dalga dalga ordu hücuma geçti, canavarlar savunabilir mi? Sihirdar kazanabilir mi?============================================ ===============================================================================================================================. düşmanların! - Canavarlarınızı çağırın ve yükseltin!- Güçlü büyüler yapın!- Canavarlarınızı yerleştirmek için mükemmel stratejiyi bulun!

Gelecekteki oynanabilir karakterler oyuncular için bekleniyor.
Gücünüzle sonsuz bir kule savunma seviyesi arzı oluşturun.
Kahramanın güçlü karakterleri çağırmasına izin verir.
Sihirbazların dahisi tanıtılmalıdır.
Arka fon
Artı, sihirbazlar zengin bir canavar katman sistemine sahiptir.
Oynanış

# Nasıl indirilir ve kurulur Summoner's Greed: Idle TD Hero şık APK 1.56.1 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Weak enemy]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Summoners Greed: Idle Hero RPG modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Summoners Greed: Idle Hero RPG mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Summoners Greed: Idle Hero RPG indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Summoners Greed: Idle Hero RPG arayın.

# Tam Özellikler Summoner's Greed: Idle TD Hero şık APK 1.56.1 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Weak enemy]

// İndirme Bilgileri //

Boyut40.4MB
versiyon1.56.1
Sürüm Kodu256
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE RECEIVE BILLING AD_ID CHANGE_WIFI_MULTICAST_STATE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE BIND_APPHUB_SERVICE WAKE_LOCK FOREGROUND_SERVICE SYSTEM_ALERT_WINDOW
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi Çoklu Yayın moduna girmesine izin verir.
İşlemciyi korumak için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.
uyku veya ekran kararmasını önler.;Bir uygulamanın, diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.:

Min Sdk19
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK30
Hedef SDK Txt30
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin üst kümesidir. Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Summoner's Greed: Idle TD Hero şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Summoner's Greed: Idle TD Hero şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 45

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (45)

 • I

  @Anonim   2023-06-08 23:09:09

  Kimden:ID   cihaz:Infinix X680   OS:android 10
  the mod is 100% working
 • N

  @Anonim   2023-06-08 22:32:48

  Kimden:NZ   cihaz:CPH2127   OS:android 11
  good hdvhxnhcgbhvhh hhghtfboyd
 • P

  @Anonim   2023-06-08 22:29:49

  Kimden:PL   cihaz:M2004J19C   OS:android 10
  all good b.
 • I

  @Anonim   2023-06-08 03:06:15

  Kimden:IT   cihaz:Lenovo TB-X606X   OS:android 10
  me funziona yay good mod
 • U

  @Anonim   2023-06-07 12:56:30

  Kimden:US   cihaz:Redmi Note 9 Pro   OS:android 11
  mentirosos no funciona común y corriente
 • V

  @Anonim   2023-06-06 21:44:39

  Kimden:VN   cihaz:PHJ110   OS:android 12
  good
 • G

  @Anonim   2023-06-06 20:03:23

  Kimden:GB   cihaz:SM-J730GM   OS:android 9
  best mod gjsnhjejejjjjj
 • E

  @Anonim   2023-06-05 03:49:43

  Kimden:ES   cihaz:Redmi Note 8   OS:android 10
  funciona, muchas gracias.
 • U

  @Anonim   2023-06-04 11:01:40

  Kimden:US   cihaz:moto g(8) power   OS:android 11
  Llllllllllllllllllllllllllll
 • A

  @Anonim   2023-06-02 20:20:33

  Kimden:AU   cihaz:CPH1803   OS:android 8.1.0
  it works
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Summoner's Greed: Idle TD Hero şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Summoner's Greed: Idle TD Hero

 • I

  @Anonim   2023-02-23 21:39:29

  Kimden:ID   cihaz:Xiaomi Redmi 4A   OS:android 7.1.2
  buatkan mod yang bisa unlimited uang biar bisa main lebih asik
 • U

  @Anonim   2023-02-08 16:12:03

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 2015   OS:android 10
  mod version update plss 1.52.2 i hope
 • U

  @Anonim   2023-02-08 00:51:30

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A215U   OS:android 12
  solicito la actualización no an lanzado un nuevo mod aganlo plis si
 • U

  @Anonim   2023-02-06 22:10:35

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-S908U1   OS:android 13
  free purchases for new version so I can progress.
 • M

  @Anonim   2023-02-05 09:15:21

  Kimden:MX   cihaz:motorola moto e20   OS:android 11
  add the 1.52 mod to have free purchases, it really is necessary to have the new mythical monsters
 • G

  @Anonim   2023-02-03 06:42:16

  Kimden:GT   cihaz:samsung SM-A035M   OS:android 12
  Alguien me puede ayudar con el problema no se qué sucede
 • V

  @Anonim   2023-02-03 02:02:01

  Kimden:VN   cihaz:OPPO CPH2365   OS:android 12
  cập nhận phiên bản mới đi admi 15.20bsbsnsnsnnsnnanananannananananjsjskskkwkwkskskskkskdodudhdbej
 • F

  @Anonim   2023-02-02 03:27:39

  Kimden:FR   cihaz:Xiaomi M2103K19G   OS:android 12
  please do the free purchase version : 1.52.2 because now we doens't have any mythique please do the version
 • A

  @Anonim   2023-02-01 10:33:26

  Kimden:AR   cihaz:alps TabletEXO_Wave_i101S   OS:android 11
  muchos orbes todas las inbocaciones
 • B

  @Anonim   2023-02-01 08:55:55

  Kimden:BR   cihaz:Xiaomi M2004J19C   OS:android 12
  boa noite.. quando estará disponível o mod 1.52.2?
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Summoner's Greed: Idle TD Hero şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (112) Sürümler of Summoner's Greed: Idle TD Hero şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Summoner's Greed: Idle TD Hero şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme