HappyMod › Games › Strategy › Summoner's Greed: Idle TD Hero Mod
Summoner's Greed: Idle TD Hero Mod

Summoner's Greed: Idle TD Hero şık APK 1.76.3 [Ücretsiz satın alma]

Güncelleme açık: 2024-05-13

Summoner's Greed: Idle TD Hero şık değiştirilmiş bir versiyonudur Summoner's Greed: Idle TD Hero tarafından geliştirildi Pixio. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: 1. Ücretsiz Uygulama İçi Satın Alma... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Summoner's Greed: Idle TD Hero 1.76.3 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıSummoner's Greed: Idle TD Hero şık APK 1.76.3 [Ücretsiz satın alma]
versiyon1.76.3
Güncelleme açık2024-05-13
Boyut107.09 MB
Mod Bilgisi1. Ücretsiz Uygulama İçi Satın Alma
geliştiriciPixio
Ringtone İndirVideo Game Ringtone
KategoriStrategy
Google Play'den edininSummoner's Greed: Idle TD Hero
Orijinal apk'yı indirinSummoner's Greed: Idle TD Hero (107.09 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Summoners Greed: Tower Defense şık APK
God of World: Sandbox Sim Life şık APK
Tap Tap Trillionaire: 8 Bits şık APK
Art Inc. - Idle Museum Tycoon şık APK
Tap Tap Evil: Idle Cash 8 bit şık APK
Theme Park Island şık APK
Mama Chef: Cooking Puzzle Game şık APK
Idle Mafia Inc: Manager Tycoon şık APK
Game of Earth şık APK
Plinko Party: Coin Raid Master şık APK
Bağlantılar İndir:

Summoner's Greed: Idle TD Hero şık APK 1.76.3 [Ücretsiz satın alma]

Hızlı indirme (16.2 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (107.09 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Video Game Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Summoner's Greed: Idle TD Hero şık APK 1.76.3 [Ücretsiz satın alma]

Özellik V1 Özellik:
1. Ücretsiz Uygulama İçi Satın Alma

Özellik V2 Özellik:
İçeride ücretsiz.

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Gelecekteki oynanabilir karakterler oyuncular için bekleniyor.

Summoner'ın açgözlülüğünün yeni versiyonunun önemli bir yönü, oyuna üç yeni karakter eklemesidir. Bu karakterler Zeus, Hades ve Poseidon, güçlü Yunan tanrıları. Belirli elemanlara sahip tanrılar, çağrıldığında savaşmak için yeni boyutlar eklemek için kullanılabilir. Yeni stratejiler oluşturmak için hangi tanrıların şimşek, ateş ve buz elemanlarını birleştirdiğini seçin.

# Gücünüzle sonsuz bir kule savunma seviyesi arzı oluşturun.

Bu kule savunma oyununda, oyuncular bir sihirbazın açgözlülüğünün bir şövalye tarafından çalınmasını korumaya çalışırlar. Bunu kütle kuvvetlerini hareket ettirerek ve göğsünü çalmaya çalışırken kırmızı büyücüyü ele geçirerek yaparlar. Çabalarını karmaşıklaştırmak için Red Mage, bazı boşlukları doldurmak ve göğsüne bir yol yaratmak için sihir kullanır. Oyuncular, oyunda kullanılmak üzere karakterleri oyunun ortamındaki karelerden birine yerleştirerek çağırabilirler. Birinci seviyeye başlamadan önce hangi pozisyonun makul hissettiğini düşünmek önemlidir. Düzenleme modunda karakterleri ayarladıktan sonra, düşman birimleri satırlarda değişir. Savaştan önce birkaç farklı düşman grubunun ele alınması gerekir. Bu savunma oyununda, oyuncu birçok hareketli düşmanla yüzleşecek. Oyunu kaybetmek için yolun sonunda göğsüne girmelidirler. Normal yaratıkları aşan güce sahip yeni düşmanlar yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Belirli örnekler arasında, kırmızı bir büyücünün görüşünü engelleyen bir kayayı yok edebilen bir balta kullanan bir savaşçı yer alır. Alternatif olarak, daha büyük bir şövalye, ata binen bir savaşçı için bazı seyahat mesafelerini azaltabilir.

# Kahramanın güçlü karakterleri çağırmasına izin verir.

İlk sihirbazın açgözlülüğü sadece bir balçık karakterine sahiptir. Bununla birlikte, sadece bir arkadaşınız varsa çok fazla endişelenmeyin - her seviyeden sonra ek müttefik olarak daha yüksek nadir karakterleri çağırmaya yardımcı olmak için yeşil dairesel kaynaklar bulacaksınız. Bu karakterleri düşmanla yüzleşmek için hemen yerleştirebilir ve umarım destansı bir karakter de çağırabilirsiniz. Oyun, daha yüksek rütbe karakterlerini çağırmak için iki yöntem içeriyor. Birincisi, mor elmasların kullanılmasını gerektirir ve elde edilmesini zorlaştırır. Bununla birlikte, sonuçları alternatiften çok daha iyidir, çünkü destansı karakterleri çağırır. Sahada durduktan sonra karakterin beceri satırlarını okuyabilirsiniz. Her karakterin gücünü yükselttikçe, bunları satın almak için gereken para banka hesabınızda görünecektir.

# Sihirbazların dahisi tanıtılmalıdır.

Folklordan en ünlü ve covetous sihirbazını arayın.

# Arka fon

Sadece hedeflerine ulaşmayı önemseyen pragmatik bir sihirbaz oynuyorsunuz. Bu amaç, Kralların hazinesinden eser çalmaktır. Bu açgözlü büyücünün dizginsiz tutku ile savaşmasının nedeni çağırdığı canavarlarda yer alıyor. Bu nedenle, asil insan sevgisini içeren duygusal sahneleri göz ardı etmelisiniz. Bu oyunda böyle bir kavram yok. Turlarda bir oyun oynanır. Sonraki her tur öncekinden daha güçlüdür. Düşman birlikleri yol boyunca hareket ediyor. Açgözlü büyücü, yolun bölümlerine canavar dizinizi kurduk. Sonra bir plana göre savunma pozisyonları oluşturursunuz. Ne zaman bir düşmanı yendiğinizde, paranız yığılır. Bu, yeni yaratıkların kilidini açmanıza ve savunma önlemlerinizi yükseltmenize olanak tanır.

# Artı, sihirbazlar zengin bir canavar katman sistemine sahiptir.

Bu oyunun inanılmaz tasarımı, büyünün dahil edilmesiyle telafi edilir. Modern yerler efsanevi canavarlar ve büyüleyici ruhlarla doludur. Onları her seviyeden, huşu uyandıran herhangi bir noktaya kadar tespit edebilirsiniz. Bunlar arasında Süper Güçlü Oyuncak Ayı ve Sihirden doğan cehennem tazıdır. Bir seferde sadece birkaç canavar çağrıldığında, yukarıdan aşağıya bir perspektiften savaştıklarında birinci şahıs oyuncularına yalnız görünebilir. Ancak, daha fazla yaratık savaşa katılırken değişir. Her canavar renk, stil, şekil ve karizma bakımından benzersizdir. Sihirdar bir seviye kazandığında, aynı anda birden fazla canavarı çağırabilirler. Bu ezici satranç tahtası, Sihirdar'ın esneklik ve çeşitli taktikler arzusunu mantıklı bir şekilde arttırır. Oyunun büyücü karakterleri canavarları toplayabilir ve birçok fırsatla çağırabilir. Buna ek olarak, oyunun tekrar sahneleri büyük miktarda içerik sunar. Yeni bir canavar her çağrıldığında yeni keşifler yapılır. Oyun göründüğü kadar basit göründüğü gibi, keşfedilecek şaşırtıcı bir miktar var.

# Oynanış

Pixio'nun Summoners Greed, mümkün olduğunca canavar toplama kavramına dayanan bir strateji oyunudur. Oradan, oyuncular düşmanı yok etmek ve hedeflerine ulaşmak için canavarlarını özgürce çağırabilirler. Bu oyunun strateji bölümünün iyi uygulanması yadsınamaz. Test ettiğim andan itibaren, sınırlı alanla mücadele etmek ve tüm düşmanları minimal canavar kayıplarıyla ortadan kaldırmak için sürekli olarak yeni diziler oluştururken savaş alanına her zaman dikkat etmeliyim. Her sihirbazın farklı yeteneklere sahip kendi beceri sistemlerine ihtiyacı vardır. Bu yetenekler, düşmanın tekerleğe karşı kullanması için birçok ürkütücü büyülü yer alıyor. Uzun bekleme süreleri olan beceriler arasında yıldırım, çift canavar saldırısı, ateş topu ve destansı para kazıcı bulunur. Bu beceriler yüksek hasar verir; Aslında o kadar yüksek ki, bekleme süreleri genellikle uzun. Ve her savunma dalgası, Sihirdarın dayanıklılığına bağlı olacaktır.

# Summoner's Greed: Idle TD Hero şık APK 1.76.3 [Ücretsiz satın alma] Özellik:

Bir zamanlar uzak diyarların birinde bir kralın elinde bir hazine vardı ama elinde değildi. "Eski bir sandıkta!" hazinenin nereye yerleştirildiğini söyledi. Kalenin derinliklerinde alçakgönüllü ve zarafet vardı. Aylar geçti, mevsimler değişti; göğüs dokunulmamıştı, görülmüyordu ve zarar görmemişti. Ama bir gün bir çağırıcı geldi. Eski sandığı gördü ve onu alıp götürdü. Kralın kafası karıştı ve sonra çıldırdı, bütün askerlerini delikanlıyı kovalamaları için gönderdi. Çağırıcı sandığı inine götürdü ve canavarlarını kralın adamlarıyla savaşmaları için çağırdı. Dalga üstüne ordu hücuma geçti, canavarlar savunabilecek miydi? Sihirdar kazanabilir mi?============================================== ============================ Açgözlü Çağrıcı olarak şunları yapabilirsiniz: - Sandığı adil Kral'a karşı koruyun! - Dalgaları ve dalgaları savunun düşmanların! - Canavarlarınızı çağırın ve yükseltin! - Güçlü büyüler yapın! - Canavarlarınızı yerleştirmek için mükemmel stratejiyi bulun!

Gelecekteki oynanabilir karakterler oyuncular için bekleniyor.
Gücünüzle sonsuz bir kule savunma seviyesi arzı oluşturun.
Kahramanın güçlü karakterleri çağırmasına izin verir.
Sihirbazların dahisi tanıtılmalıdır.
Arka fon
Artı, sihirbazlar zengin bir canavar katman sistemine sahiptir.
Oynanış

# Summoner's Greed: Idle TD Hero Brief Introduction

Summoners Greed: Idle TD RPG, Türkçe dilinde de keyifle oynayabileceğiniz bir oyun olarak karşınıza çıkıyor. Bu oyun, kendinizi büyülü ve heyecan dolu bir dünyada bulacağınız bir strateji oyunudur. Kendi ejderha ordunuzu kuracak, kaynak toplayacak ve düşman saldırılarına karşı savunma stratejileri geliştireceksiniz.

Oyunun hikayesi, uzun yıllar önce yaşanan büyük bir savaşın ardından ortaya çıkan güçlü bir ejderha büyücüsüne odaklanmaktadır. Bu ejderha büyücüsü, güçlerini kullanarak dünyanın dört bir yanında ejderha orduları yaratmaya başlamış ve büyük bir hazineyi korumaktadır. Siz, cesur bir komutan olarak, bu ordunun kontrolünü ele geçirerek hazineyi ele geçirmeye çalışacaksınız.

Summoners Greed: Idle TD RPG, stratejik düşünme becerilerinizi kullanmanızı gerektiren bir oyun olarak öne çıkar. Kendi savunma kulelerinizi yerleştirerek düşman saldırılarını engelleyecek ve vahşi canavarları yenmeye çalışacaksınız. Eşsiz beceriler kullanarak düşmanları dondurabilir, büyücülük ile ateş saldırıları yapabilir ve büyük hasar veren büyüler kullanabilirsiniz.

Oyunun büyülü dünyasında, birbirinden farklı bölgeleri keşfedecek, yeni ejderhaları yakalayacak ve güçlendireceksiniz. Ejderhalarınızı geliştirmek için yeterli kaynağı toplayarak onları daha da güçlü hale getirebilirsiniz. Ayrıca, stratejinizi geliştirebilmek için farklı kahramanlarla işbirliği yaparak özel yetenekleri kullanabilirsiniz.

Summoners Greed: Idle TD RPG, sürükleyici grafikleri, bağımlılık yapan oynanışı ve zengin içeriği ile Türkçe dilinde oyun keyfini yaşamak isteyen herkes için ideal bir seçimdir. Ejderhalarınızı kontrol edin, hazineyi ele geçirmek için düşmana karşı sert bir şekilde savaşın ve Summoners Greed dünyasında en güçlü komutan siz olun!

Haydi, Summoners Greed dünyasına adım atın ve ejderhalarınızı korurken hazineyi ele geçirme yolculuğuna başlayın!

# Nasıl indirilir ve kurulur Summoner's Greed: Idle TD Hero şık APK 1.76.3 [Ücretsiz satın alma]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Summoners Greed: Tower Defense modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Summoners Greed: Tower Defense mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Summoners Greed: Tower Defense indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Summoners Greed: Tower Defense arayın.

# Tam Özellikler Summoner's Greed: Idle TD Hero şık APK 1.76.3 [Ücretsiz satın alma]

// İndirme Bilgileri //

Boyut38.6MB
versiyon1.76.3
Sürüm Kodu357
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE RECEIVE BILLING AD_ID CHANGE_WIFI_MULTICAST_STATE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE BIND_APPHUB_SERVICE WAKE_LOCK FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi Çoklu Yayın moduna girmesine izin verir.
İşlemciyi uzak tutmak için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
uyku veya ekranın karartılmasından dolayı.:

Min Sdk19
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Summoner's Greed: Idle TD Hero şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Summoner's Greed: Idle TD Hero şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 50

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (50)

 • A

  @Anonim   2024-05-22 04:40:19

  Kimden:AE   cihaz:SM-J701F   OS:android 9
  واو انه يعمل حقا
 • U

  @Anonim   2024-05-21 22:49:55

  Kimden:US   cihaz:Infinix X6825   OS:android 12
  doesn't even open??????
 • U

  @Anonim   2024-05-21 22:49:37

  Kimden:US   cihaz:Infinix X6825   OS:android 12
  it actually works :00
 • U

  @Anonim   2024-05-21 12:28:58

  Kimden:US   cihaz:SM-A346M   OS:android 14
  Al iniciar el juego se queda congelado, No avanza.
 • U

  @Anonim   2024-05-21 12:22:02

  Kimden:US   cihaz:SM-A346M   OS:android 14
  No funciona, no cumple con lo que promete.
 • U

  @Anonim   2024-05-21 11:15:31

  Kimden:US   cihaz:itel S661L   OS:android 11
  it's not working in my name
 • U

  @Anonim   2024-05-21 10:13:12

  Kimden:US   cihaz:9137W   OS:android 12
  Good
 • R

  @Anonim   2024-05-20 18:33:26

  Kimden:RU   cihaz:itel L6502   OS:android 10
  nails
 • B

  @Anonim   2024-05-20 10:18:48

  Kimden:BR   cihaz:moto g22   OS:android 12
  bem ruim
 • E

  @Anonim   2024-05-20 04:01:57

  Kimden:ES   cihaz:M2003J15SC   OS:android 11
  Very good!! / Muy bien!!
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Summoner's Greed: Idle TD Hero şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Summoner's Greed: Idle TD Hero

 • I

  @Anonim   2023-02-23 21:39:29

  Kimden:ID   cihaz:Xiaomi Redmi 4A   OS:android 7.1.2
  buatkan mod yang bisa unlimited uang biar bisa main lebih asik
 • U

  @Anonim   2023-02-08 16:12:03

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 2015   OS:android 10
  mod version update plss 1.52.2 i hope
 • U

  @Anonim   2023-02-08 00:51:30

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A215U   OS:android 12
  solicito la actualización no an lanzado un nuevo mod aganlo plis si
 • U

  @Anonim   2023-02-06 22:10:35

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-S908U1   OS:android 13
  free purchases for new version so I can progress.
 • M

  @Anonim   2023-02-05 09:15:21

  Kimden:MX   cihaz:motorola moto e20   OS:android 11
  add the 1.52 mod to have free purchases, it really is necessary to have the new mythical monsters
 • G

  @Anonim   2023-02-03 06:42:16

  Kimden:GT   cihaz:samsung SM-A035M   OS:android 12
  Alguien me puede ayudar con el problema no se qué sucede
 • V

  @Anonim   2023-02-03 02:02:01

  Kimden:VN   cihaz:OPPO CPH2365   OS:android 12
  cập nhận phiên bản mới đi admi 15.20bsbsnsnsnnsnnanananannananananjsjskskkwkwkskskskkskdodudhdbej
 • F

  @Anonim   2023-02-02 03:27:39

  Kimden:FR   cihaz:Xiaomi M2103K19G   OS:android 12
  please do the free purchase version : 1.52.2 because now we doens't have any mythique please do the version
 • A

  @Anonim   2023-02-01 10:33:26

  Kimden:AR   cihaz:alps TabletEXO_Wave_i101S   OS:android 11
  muchos orbes todas las inbocaciones
 • B

  @Anonim   2023-02-01 08:55:55

  Kimden:BR   cihaz:Xiaomi M2004J19C   OS:android 12
  boa noite.. quando estará disponível o mod 1.52.2?
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Summoner's Greed: Idle TD Hero şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (156) Sürümler of Summoner's Greed: Idle TD Hero şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Summoner's Greed: Idle TD Hero şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme