HappyMod › Games › Adventure › Survivor.io Mod
Survivor.io Mod

Survivor.io şık APK 2.9.5 [Ücretsiz satın alma][Mod speed]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-06-10

Survivor.io şık değiştirilmiş bir versiyonudur Survivor.io tarafından geliştirildi Habby. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Oyun Hızı Hack / Reklamlar Ücretsiz... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Survivor.io 2.9.5 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıSurvivor.io şık APK 2.9.5 [Ücretsiz satın alma][Mod speed]
versiyon2.9.5
Güncelleme açık2024-06-10
Boyut1199.41 MB
Mod BilgisiOyun Hızı Hack / Reklamlar Ücretsiz
geliştiriciHabby
Ringtone İndirGame Bgm Ringtone
KategoriAdventure
Google Play'den edininSurvivor.io
Orijinal apk'yı indirinSurvivor.io (1199.41 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Survivor.io şık APK
Archero şık APK
SOULS şık APK
SSSnaker şık APK
Flaming Core şık APK
Kinja Run şık APK
PunBall şık APK
Spin Rhythm şık APK
Bağlantılar İndir:

Survivor.io şık APK 2.9.5 [Ücretsiz satın alma][Mod speed]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (1199.41 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Game Bgm Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Survivor.io şık APK 2.9.5 [Ücretsiz satın alma][Mod speed]

Video Doğrulandı

Oyun Hızı Hack / Reklamlar Ücretsiz

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Survivor.io şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Van Saba'nın RPG Zombiefication mükemmel!

Yukarıdan aşağıya bir manzara sunan Game Survivor.io, oyuncuları 1000'den fazla zombiye karşı çukur. Oyuncular çeşitli sınıflardan seçim yapabilir, becerilerini geliştirebilir ve düşmanlarını yenebilir. Bu aşama, bir ekranda 1000'den fazla düşmanın göründüğü Zombies tarafından tahrip edilen bir dünyada gerçekleşir.

# Savaşta, birçok düşmanı yenmek bir kişinin eylem noktalarını tüketir.

Sahne süresi sınırları belirlenir. Karakterler 15 dakika sürer, bundan sonra patronu yenilirse sahne kapanır. İlk olarak, karakteri hareket ettirmek ve kenardan görünen zombileri çekmek için ekrana bir çizgi çizin. Zombileri öldürmek deneyim taşlarını bırakacak. Bir seviye kazanmak için bunları envanterinize koyun. Tessetmek size 3 yeni beceri öğrenme seçeneği sunar ve bu fırsatı her oynadığınızda karakterinizin yapısını değiştirirken mevcut aşamayı temizlemeye çalışmak için kullanabilirsiniz.

# Archer Legend System, okçuların etrafında dönen hikayelerin bir derlemesidir.

Van Saba sistemi, bir Roguelike çekim RPG unsurlarını içeren bir aksiyon savaşıdır. Archer Legend ayrıca Roguelike çekim RPG'ye sahiptir, ancak aynı zamanda duygu odaklı bir eylem RPG'ye benzer başka sistemlere sahiptir. Her 15 dakikalık aşamada belirli bir set çalma süresi vardır. Bir süre geçtikten sonra patronlar ortaya çıkar ve oyuncu sonuna kadar hayatta kalırsa sahne temizlenir. Oyunu oluşturma sürecinde, geliştiriciler ekipman ve güç gibi karakterlerinin durumunu iyileştirmek için fon kullandılar. Bu, durum iyileştirmelerini içeren kalıcı bir geliştirme menüsü ile mümkün oldu.

# Karakterinize hakim olun ve spot ışığına çıkın.

Kalıcı eğitim menüsünü düzenli olarak kullanarak, karakterinizin ilk istatistiklerini artırabilirsiniz. Oyunda oynarken, ana menüye kalıcı bir eğitim menüsü eklenecektir. Bu, para kullanarak karakterinizin gücünü artırmanızı, ekipmanı iyileştirerek, ekipmanı sentezleme ve evrimi (statüde bir artış) artırmanızı sağlar.

# Game Flow, San Jose, California'da düzenlenen yıllık bir oyun kongresi.

Karakterlere saldıran düzenli aralıklar, savaş alanında ilerlemeye devam ediyor. Ekranı sürükleyerek, kullanıcılar karakterleri tahtaya taşıyabilir. Zamanla dayanıklılık tüketmek geçici güç sağlar. Bir düşmanı yendiğinizde ve deneyim taşlarını topladığınızda, karakterinizin seviyesi artar. Üç beceri arasından seçim yapabilirsiniz; Bunları edinmek, sahada bir karton kutu bulmayı gerektirir. Mıknatıslar deneyim taşlarını çeker ve bir kurtarma öğesi fiziksel gücü artırır.

# Survive.io Stratejik oyun için oyun içi tavsiyeler sağlayın.

Kahramanın kariyer çizgisini içeren beceriler edinmeye öncelik verin. Kahramanın yüzeyini hedefleyebilecek bir saldırı aralığına sahip beceriler önce edinilmelidir. Sahnenin sonunda gösterilen, daha fazla düşman, sadece atış becerileri yoluyla onlarla başa çıkamadıkları için kahramana sadık kalır. SHOT Becerilerinin patron savaşları için temelliğine ek olarak, bunlardan daha fazlasını elde etmek dengeli bir şekilde yapılmalıdır.

# Çalışarak sinerjik yetenekler kazanın!

Yeni becerilerimle uyumlu destek becerilerinin ne kadar uyumlu olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum. Uyumlu bir destek becerisi öğrenirken belirli bir saldırı becerisini en üst düzeye çıkarırsam, belirli bir saldırı becerisini öğrenebilirim. Bir aşamada öğrenilen beceriler birbirleriyle uyumlu olmalıdır - özellikle bir özellik veya yeteneği paylaşan herhangi bir saldırı ve destek becerisi.

# Survivor.io hakkında bilgi resmi APK'da bulunabilir.

Survivor.io APK uygulaması, nihai zombi hayatta kalma deneyimini deneyimlemek için en iyi seçimdir. Sizi indirmeye çalışan zombiler ordularıyla savaşmanızı sağlar. Oyunun planı, hayatta kalmanın kolay olmadığı kıyamet sonrası bir dünyayı takip ediyor. Birçok beceri ve silah sayesinde oyuncular bu zorluğun üstesinden gelebilir. Ancak, zombiler bir şansı yoktur; Oyun ilerledikçe sayıca artarlar. Ultimate Survivor olmak için stratejik olmanız ve mevcut tüm kaynakları kullanmanız gerekir. Bu oyundaki grafikler çok iyi ve oyun pürüzsüz. Survivor.io, stratejiyi seven zombi hayranları için harika bir oyundur.

# Süper yoğun oyun bu oyunu öne çıkarıyor.

Zekalarınızı sizin hakkınızda tutun ve istediğiniz zaman herhangi bir zombi saldırısına hazır olun. Bu oyunun hızlı tempolu doğası nedeniyle, zombiler herhangi bir yönden görünebilir. Onları yenmek için mevcut tüm silahları ve becerileri kullanın. Her saldırı sırasında eşsiz bir heyecan duygusu vardır. Bir an iyi gidiyor ve daha sonra bir sonraki zombi kalabalığı ile çevrili olabilirsiniz. Bu saldırılar öngörülemez olduğundan, oyunu oynarken her zaman kenarda tutuluyorsunuz. Oyunun ödül sistemi, oyunculara yendikleri her zomb yaratık için ekstra ödüller veriyor. Bir dahaki sefere yeni bir saldırıya hazırlanmanız gerektiğinde bu kaynaklardan yeni silahlar, zırh ve beceriler satın alın.

# Her silahla sınırsız silah kombinasyonları mevcuttur.

Silah kombinasyonları bu video oyununda kombinasyon halinde farklı silahlar seçerek oluşturulabilir. Bunu yapmak her zaman yeni kombinasyonlar her zaman mevcut olduğundan, oyuncuya ölümsüzler üzerinde bir avantaj sağlar. Kombinasyonlar oyuna sadece bir beceriden daha fazla karmaşıklık sağlar. Farklı becerileri deneyerek, hangilerinin birlikte en iyi çalıştığını belirler ve yeni stratejiler oluşturursunuz. Bu, her oyun oturumunun uzunluğunu ve keyfini artırır. Reklam Zomboss düşmanları, çok keskin bir kenara sahip bir kılıç olan Katana'nın yardımıyla kolayca yenilebilir. Katana kullanarak, zombileri kolayca yenebilir. Gatling kelimesi, hızla ateş eden bir makineli tüfeği ifade eder. Buna karşılık, Kunai zombileri bıçaklamak için kullanılabilecek bir hançer türüdür. Bu üç silahla güçlü bir sinerji yaratmak, düşmanlarınızı yenmenin en kesin yoludur. Bu silahları birleştirerek, rakibinize karşı maksimum hasara neden olacak güçlü bir güç yaratırsınız.

# Survivor.io şık APK 2.9.5 [Ücretsiz satın alma][Mod speed] Özellik:

Tehlikeli zombiler tüm şehre saldırıyor! Şehir tehlikede! Rüyaların sınamasıyla uyandığınızda, şehri kurtarmanın kahramanca rolünü üstlenmekten başka seçeneğiniz yok! Sınırsız potansiyele sahip bir insan savaşçı olarak siz ve diğer hayatta kalanlar, silahlarınızı alıp bu kötü ve tehlikeli zombilerle savaşmak zorunda kalacaksınız. !Sürü sizden çok daha fazla - herhangi bir hata yaparsanız zor durumda kalırsınız!Krizle karşı karşıya kalırsanız hayatta kalmanın bir yolunu bulmalısınız!Özellikler:-1000'den fazla canavarla aynı anda yüzleşin ve onları yok edin!-Temizle tek elle kontrollerle harita! -Sınırsız kombinasyonlarla yepyeni roguelike beceri deneyimi -Her yeni aşamanın sıcaklığını farklı zorluklarla hissedin Facebook:@Bize Ulaşın: [email protected]

Van Saba'nın RPG Zombiefication mükemmel!
Savaşta, birçok düşmanı yenmek bir kişinin eylem noktalarını tüketir.
Archer Legend System, okçuların etrafında dönen hikayelerin bir derlemesidir.
Karakterinize hakim olun ve spot ışığına çıkın.
Game Flow, San Jose, California'da düzenlenen yıllık bir oyun kongresi.
Survive.io Stratejik oyun için oyun içi tavsiyeler sağlayın.
Çalışarak sinerjik yetenekler kazanın!
Survivor.io hakkında bilgi resmi APK'da bulunabilir.
Süper yoğun oyun bu oyunu öne çıkarıyor.
Her silahla sınırsız silah kombinasyonları mevcuttur.

# Nasıl indirilir ve kurulur Survivor.io şık APK 2.9.5 [Ücretsiz satın alma][Mod speed]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Survivor.io modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Survivor.io mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Survivor.io indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Survivor.io arayın.

# Tam Özellikler Survivor.io şık APK 2.9.5 [Ücretsiz satın alma][Mod speed]

// İndirme Bilgileri //

Boyut1.2G
versiyon2.9.5
Sürüm Kodu1022
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinBILLING READ_PHONE_STATE INTERNET VIBRATE ACCESS_NETWORK_STATE AD_ID BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE BIND_APPHUB_SERVICE ACCESS_WIFI_STATE READ_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE FOREGROUND_SERVICE FOREGROUND_SERVICE_DATA_SYNC ACCESS_ADSERVICES_AD_ID ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_TOPICS WAKE_LOCK POST_NOTIFICATIONS DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION QUERY_ALL_PACKAGES
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Titreşime erişime izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kapalı kalmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir
karartma.:

TELEFON:
Cihazın telefon numarası, mevcut hücresel ağ bilgileri, devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı Telefon Hesaplarının listesi dahil olmak üzere telefon durumuna salt okunur erişime izin verir.
DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama biriminden okumasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Survivor.io şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Survivor.io şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 32

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (32)

 • K

  @Anonim   2024-06-13 22:28:59

  Kimden:KH   cihaz:CPH1989   OS:android 11
  kak
 • L

  @Anonim   2024-06-13 18:19:37

  Kimden:LV   cihaz:SM-A226B   OS:android 13
  nestrādā
 • L

  @Anonim   2024-06-13 18:19:15

  Kimden:LV   cihaz:SM-A226B   OS:android 13
  nestrādā
 • U

  @Anonim   2024-06-13 13:39:23

  Kimden:US   cihaz:SM-A725F   OS:android 14
  doesnt work
 • U

  @Anonim   2024-06-13 12:39:07

  Kimden:US   cihaz:23129RN51X   OS:android 14
  it doesn't even open so don't bother downloading this mod
 • U

  @Anonim   2024-06-13 12:16:12

  Kimden:US   cihaz:SAMSUNG-SM-G891A   OS:android 8.0.0
  thanks bro
 • U

  @Anonim   2024-06-13 11:37:06

  Kimden:US   cihaz:M2003J15SC   OS:android 12
  1000% working
 • U

  @Anonim   2024-06-13 08:34:27

  Kimden:US   cihaz:2207117BPG   OS:android 13
  no it's doesn't work
 • R

  @Anonim   2024-06-13 05:05:06

  Kimden:RU   cihaz:22101320G   OS:android 14
  хрень
 • U

  @Anonim   2024-06-13 03:02:54

  Kimden:US   cihaz:motorola edge 40 neo   OS:android 13
  nisiqueira abre se queda pantalla en negro
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Survivor.io şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Survivor.io

 • P

  @Anonim   2023-03-28 20:28:31

  Kimden:PL   cihaz:motorola moto e20   OS:android 11
  Can you make unlimited money and(or) unlimited gems but without mod menu because my phone cant run apps with mod menu (i know it ****s)
 • U

  @Anonim   2023-03-24 13:10:23

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A536U   OS:android 13
  can you guys make it with unlimited money/gems please
 • G

  @Anonim   2023-03-24 12:42:58

  Kimden:GB   cihaz:Xiaomi 21061110AG   OS:android 13
  I NEED UNLIMITED GEMS ONLY AND UNLOCKED CHARACTER!!!!!!
 • U

  @Anonim   2023-03-22 05:03:01

  Kimden:US   cihaz:TCL T602DL   OS:android 12
  unlimited gems and money please give us it we need it
 • G

  @Anonim   2023-03-19 10:23:46

  Kimden:GB   cihaz:HUAWEI VOG-L29   OS:android 10
  Need a working unlimited gem/coin one as all of the ones do not work at all
 • B

  @Anonim   2023-03-18 23:47:46

  Kimden:BR   cihaz:motorola moto e(7) plus   OS:android 10
  eu queria um mod com dinheiro infinito e armadura por favor
 • U

  @Anonim   2023-03-18 03:18:43

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-G930V   OS:android 8.0.0
  unlimited money and gems everything in the game and all skills
 • Z

  @Anonim   2023-03-16 20:19:37

  Kimden:ZA   cihaz:samsung SM-A336E   OS:android 13
  Unlimited gems and money
 • M

  @Anonim   2023-03-12 21:19:25

  Kimden:MX   cihaz:TCL 5024A   OS:android 9
  un mod con mucho dinero gemas y vida infinita jjjjjjjjjjjjjjjjjjjgraciassssssssss
 • P

  @Anonim   2023-03-08 18:28:27

  Kimden:PK   cihaz:OPPO CPH2119   OS:android 12
  unlimited gems and coins and skill points kkkkk Kalamazoo handiwork hahahahah
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Survivor.io şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (52) Sürümler of Survivor.io şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Survivor.io şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme