HappyMod › Games › Simulation › We Are Illuminati: Conspiracy Mod
We Are Illuminati: Conspiracy Mod

We Are Illuminati: Conspiracy şık APK 6.0.1 [Reklamları kaldırmak][Ücretsiz satın alma]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-05-16

We Are Illuminati: Conspiracy şık değiştirilmiş bir versiyonudur We Are Illuminati: Conspiracy tarafından geliştirildi Tapps Games. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: 1. ÜCRETSİZ SATIN ALMA2. REKLAMSIZ... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz We Are Illuminati: Conspiracy 6.0.1 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıWe Are Illuminati: Conspiracy şık APK 6.0.1 [Reklamları kaldırmak][Ücretsiz satın alma]
versiyon6.0.1
Güncelleme açık2024-05-16
Boyut96.09 MB
Mod Bilgisi1. ÜCRETSİZ SATIN ALMA2. REKLAMSIZ
geliştiriciTapps Games
Ringtone İndirToca Boca Ringtone
KategoriSimulation
Google Play'den edininWe Are Illuminati: Conspiracy
Orijinal apk'yı indirinWe Are Illuminati: Conspiracy (96.09 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Money Tree: Cash Grow Game şık APK
Vlogger Go Viral: Tuber Life şık APK
My Ice Cream Truck: Food Game şık APK
Bid Wars 2: Business Simulator şık APK
Match The Emoji: Combine All şık APK
My Boo şık APK
UFB: 2 Player Game Fighting şık APK
Hacking Hero: Hacker Clicker şık APK
Bid Wars 1: Auction Simulator şık APK
We Are Illuminati: Conspiracy şık APK
My Virtual Pet Shop: Animals şık APK
Do Not Disturb Funny Prankster şık APK
Money Tree Millionaire City şık APK
Cow Evolution: Idle Merge Game şık APK
My Girl's Town: Doll House şık APK
Forest Folks şık APK
Toilet Time: Fun Mini Games şık APK
Fashion Fever: Dress Up Game şık APK
My Ice Cream Shop: Time Manage şık APK
My Derp - The Dumb Virtual Pet şık APK
Bağlantılar İndir:

We Are Illuminati: Conspiracy şık APK 6.0.1 [Reklamları kaldırmak][Ücretsiz satın alma]

Hızlı indirme (16.2 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (96.09 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Toca Boca Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler We Are Illuminati: Conspiracy şık APK 6.0.1 [Reklamları kaldırmak][Ücretsiz satın alma]

1. ÜCRETSİZ SATIN ALMA
2. REKLAMSIZ

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Yeterince güçlü olduğunuzda dünyayı yönetin.

Biz Illuminati: Komplo, oyuncuların dünya hakimiyetini başarması için açık bir hedefe sahiptir. Bu zor bir iştir, bu yüzden oyuncular hedeflerine ulaşmak için akıllı yollar bulacaklar. Biz Illuminati: Komplo, oyuncular için bu yöntemlere zaten karar verdi. Oyuncular, belirli ilerleme ve oyunu çalıştırarak boş oyun seçeneklerinin kilidini açabilir. Bu onların geliştirici olarak işi. Etkili şirketleri kolayca yakalamak için, kendinize ait bir şirket kurun. Diğer şirketlerin binalarını yakalayarak, size dünya hakimiyetinde size yardımcı olacak yeni çalışanlar kazanacaksınız. Bu matkap binaları işgal altındaki yapılara dönüştürür ve işgal performansını artırır. Ayrıca, diğer yapıların üzerinden atlayabilir ve bir hedef olarak yer alabilirsiniz.

# SE Resources rahat bir şekilde oturdu.

Bir komployu oyun içi kaynaklara dayandırmak, dünya hakimiyeti sürecini hızlandırmaya yardımcı olur. Bu mümkün çünkü biz Illuminati: Komplo elmaslar, insan kaynakları ve diğer yararlı malzemeler sunuyor. Bu kaynakları, dünya hakimiyetini destekleyen bir pozisyonu yükseltmek için kullanırken, yanınızda daha birçok kaynak ortaya çıkıyor. Daha sonra bunları mevcut işinizi geliştirmek için kullanabilir veya dünya hakimiyet oranını artırmak için yeni pozisyonlar açmak için kullanabilirsiniz. Oyununuza öğeler eklemek sonucu büyük ölçüde değiştirir. Bazı yükseltmeler size ekstra kaynaklar sağlarken, diğerleri iş maliyetini artırır. Daha fazla geliştirmeler, her açıdan artan verimliliği katlanarak ve süreyi hızlandırmak için elmas eklemeyi içerir. Ek efektler, kaynaklardaki kalıcı artışlardan artan yürütme süresine kadar her şeyi içerir. Düzinelerce iş, oyunculara dünya hakimiyeti verir; Bu işler doğası gereği heyecan vericidir. Oyuna başlamak için oyuncular diğer şirketleri işgal etmeli ve yanlarında kaynak toplamalıdır. Meslek hedefleri, değişen iş yükünü daha iyi işlemek için konumu sürekli olarak değiştirir. Bu performans iyileştirmesi de binayı hareket etmeye devam etmek için motive ediyor. İnsanlar, kaynaklarının ne kadar yararlı olduğunu gördükten sonra bu binanın çalışmalarını devralacak hiçbir yerden çıkıyorlar. Oyuncular etkilerini genişletmek için başka işlere ihtiyaç duyarlar. Böylece yeni meslekler geliştirmek için çalışıyorlar. Bu oyun, çoğaltılmış efektlerle birçok yükseltme mevcut olduğundan birçok kaynağın dikkatli bir şekilde değerlendirilmesini gerektirir.

# Yeni Dünya Siparişi Boşluk Tıkıcı toplantılar sırasında onları meşgul ediyor.

Biz Illuminati APK, nüfusu şeytani taktiklerle etkilemenize izin veriyor. Dünya liderlerine petrol parası, beyin yıkama ünlüleri ile rüşvet verebilir, vebaları psikolojik savaş olarak kullanabilir, savaşa başlayabilir, timsahları kanalizasyonlara koyabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Şeytani fikirlerinizle yaratıcı olarak dünyayı tamamen kontrol etmek için petrol servetinizi kullanın. Biz Illuminati bir tıkırtı oyunudur - sürekli oynamanıza gerek yok. Bunun yerine, oyun içi arsa oyun çalışmadığında yavaşça geliştikçe, boşta durmasına izin verebilirsiniz. Elit arkadaşlarınız kirli işleri yaparken 3.000 $ 'lık 35 yıllık bir bardak 35 yıllık bir viski üzerinde ustaca yudum. Arkanıza yaslanıp rahatlarken, kendi kaderlerini yönetme hakkı olmayan koyun kitlelerini duymamış gibi davranın. Şikayetlerini görmezden gelin ve ödemede zor işte güneşlenin. Reklamcılık

# Uygulamayı oynamak Illuminati, komploları hakkında bilgi gerektirir.

Dünyayı ele geçirdiğinizde bazı pratik tavsiyeler bilmeniz gerekir. Bu, gerçekten hiçbir şeyi etkilemeyen anlamsız savaş ve uyuşturuculardan kaçınmanıza yardımcı olacaktır. Eğer yapmazsanız, zamanınız başarısız cihat ve uyuşturucu savaşları ile boşa gidecek. Hasat yapmak istediğiniz her kaynağa dokunmak yerine yöneticileri işe alın. İşçilerinizin toplayabileceği kaynakları boşa çıkarıyorlar ve onlara dokunmak zorunda kalmadan size erişmenizi sağlıyorlar. Henüz açmadığınız segmentler için yönetici satın almamanız önemlidir; Sadece paranı boşa harcayacaksın. Oyunda kilometre taşı yükseltmeleri almak çok önemlidir. Kaynak hasatını yarı yarıya hızlandırıyorlar, bu çok kullanışlı. Oyunda birçok farklı yükseltme var ve hepsi kendi yollarında faydalı. Bu oyun, reklamları izlemeyi gerçekten zaman ayırmaya değer kılar. Dört saat boyunca, izlediğiniz reklamlardan kazançlar için 2x bonus alacaksınız. Ve ikinci reklam bonusunuzu tekrar iki katına çıkarıyor. Parasal değerinize ek olarak, büyük bir statü elde ettikten sonra toplayabileceğiniz prestij minyonlarıdır. Her prestij minion servetinizi%3 artıracaktır, bu nedenle birkaç tanesi genel net değerinizi artırır. Oyunda yükseltmeler satın almak için prestij minyonlarını da kullanabilirsiniz. Biz Illuminati amaçlarız, Lackey'e ihtiyacınız var. Oyundaki durumunuzu yükselterek kolayca elde edebilirsiniz. Prestigasyon yararlıdır; Size otomatik olarak Lackeys ve daha yüksek statü verecektir. Bunu yapmak, bundan önce yaptığınız herhangi bir ilerlemeye mal olabilir. Reklamcılık

# Çılgın komployu bulmak için gücü bulun.

Biz Illuminati, oyuncuların akıllarını kontrol etmek için akıllarını kullandıkları ücretsiz bir strateji oyunudur. Oyun boyunca oyuncular, evrende gizlenen güçlerin yardımıyla tarihi komplolarla savaşırlar. Her seviye farklı gözlerden farklı bir dünya gösterir. Bu oyun içeriği uzaylı oyunlarıyla paylaşıyor. Illuminati'den saflarına katılan ve gerektiği kadar araçta kaosa neden olan karakterlere sahiptir. Oyuncuların sadece emülatörlerinin çizimlerini seçerken önceden tasarlanmış grafikler kullanmaları gerekir.

# Dünyayı her gün her gün indirin.

Oyunun temel amacı, akıllılarınızla insanlara hakim olarak dünyayı fethetmektir. Farklı bir gezegenden uzaylılara karşı mücadele bu oyunun en önemli yönüdür. Ayrıca, tüm hayvanları kontrol etmek ve mevcut birçok kuralı değiştirmek de gereklidir.

# We Are Illuminati: Conspiracy şık APK 6.0.1 [Reklamları kaldırmak][Ücretsiz satın alma] Özellik:We Are Illuminati - Conspiracy Simulator Clicker Mod game is a simulation game with unlimited money. In this mod game, you can free to buy all the items on store. With this mod, this game will be easy for you. Enjoy the game!

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Online

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK fiel on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.

HappyMod DownloadPop idollerinin, dünya liderlerinin ve pullu derili uzaylıların para, güç ve akıllıca gizlenmiş uzay gemileri dışında ortak noktaları nelerdir? Hepsi Illuminati! Onların saflarına katılın ve gerekli olan her yolla mümkün olduğu kadar çok insanı etkileyin! Zihin kontrolü, müzik videolarındaki gizli mesajlar, su kaynaklarındaki tuhaf kimyasallar: Dünyayı ele geçirmenin şaşırtıcı derecede geniş yolları var. Sadece favorinizi seçin! ÖNE ÇIKANLAR️İnsanları etkileyerek ve onları mutlu bir şekilde itaatkar kuzulara dönüştürerek her zaman uygulamak istediğinizi bildiğiniz dünyaya hakim becerileri UYGULAYIN! ️Dünyayı ele geçirme yarışında (rakip) Illuminati üyelerinizi geride bırakın! Unutmayın: Eğer en üst sandalyede değilseniz, hala bir kuzusunuz! ️Yalnızca kendi dünyamıza değil, diğer iki gezegene de hükmetmek için çok çalışın! Evrenin her yerinde güçlü bağlantılarınız varken neden Dünya'da durasınız ki? kendi yeni dünya düzeniniz hakkında! Komplo teorisyenlerinin haklı olduğunu kanıtlayın ve onlara teori oluşturacak daha çok şey verin. Dünya olaylarını gölgelerden kontrol eden reptilian uzaylılarla anlaşmalar yapın, hiç de şüpheli olmayan tarikatınız aracılığıyla pop idollerini ve Hollywood yıldızlarını işe alın ve İlluminati'nin büyük patronu statüsüne doğru yavaşça tırmanın! Teneke folyo şapkanızı hemen takın davayı açın ve hemen Illuminati'ye katılın! Not: Bu metinde kesinlikle hiçbir gizli mesaj yoktur, bakmayı bırakın! Lütfen unutmayın! Bu oyunu oynamak ücretsizdir ancak gerçek parayla satın alınabilecek öğeler içerir. Açıklamada belirtilen bazı özelliklerin ve ekstraların da gerçek parayla satın alınması gerekebilir.

Yeterince güçlü olduğunuzda dünyayı yönetin.
SE Resources rahat bir şekilde oturdu.
Yeni Dünya Siparişi Boşluk Tıkıcı toplantılar sırasında onları meşgul ediyor.
Uygulamayı oynamak Illuminati, komploları hakkında bilgi gerektirir.
Çılgın komployu bulmak için gücü bulun.
Dünyayı her gün her gün indirin.

# Nasıl indirilir ve kurulur We Are Illuminati: Conspiracy şık APK 6.0.1 [Reklamları kaldırmak][Ücretsiz satın alma]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan We Are Illuminati: Conspiracy modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. We Are Illuminati: Conspiracy mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den We Are Illuminati: Conspiracy indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında We Are Illuminati: Conspiracy arayın.

# Tam Özellikler We Are Illuminati: Conspiracy şık APK 6.0.1 [Reklamları kaldırmak][Ücretsiz satın alma]

// İndirme Bilgileri //

Boyut96.1MB
versiyon6.0.1
Sürüm Kodu448
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinAD_ID INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE RECEIVE ACCESS_WIFI_STATE WAKE_LOCK CHECK_LICENSE BIND_APPHUB_SERVICE POST_NOTIFICATIONS ACCESS_ADSERVICES_AD_ID ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_TOPICS READ_GSERVICES BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION C2D_MESSAGE BILLING
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
Min Sdk19
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor We Are Illuminati: Conspiracy şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın We Are Illuminati: Conspiracy şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 50

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (50)

 • A

  @Anonim   2024-05-19 20:48:54

  Kimden:AR   cihaz:A60UNS   OS:android 11
  cool
 • B

  @Anonim   2024-05-04 23:29:01

  Kimden:BR   cihaz:Redmi Note 8   OS:android 10
  gdybdui
 • B

  @Anonim   2024-05-04 23:28:32

  Kimden:BR   cihaz:Redmi Note 8   OS:android 10
  xrbhd
 • B

  @Anonim   2024-05-04 23:26:21

  Kimden:BR   cihaz:Redmi Note 8   OS:android 10
  bom.
 • B

  @Anonim   2024-04-14 02:56:21

  Kimden:BO   cihaz:SM-A235M   OS:android 13
  Trae virus
 • I

  @Anonim   2024-04-11 09:29:56

  Kimden:ID   cihaz:RMX3268   OS:android 11
  This mod is not specific enough/doesn't make sense, so please improve the mod so that there are lots of people interested
 • U

  @Anonim   2024-04-08 09:54:22

  Kimden:US   cihaz:motorola one fusion   OS:android 11
  wiskdj jdksjs ksksks jwkw jwjs
 • U

  @Anonim   2024-03-30 08:42:38

  Kimden:US   cihaz:TECNO KI5k   OS:android 12
  Hay diamantes infinitos desde la tienda
 • M

  @Anonim   2024-03-24 04:20:19

  Kimden:MA   cihaz:TECNO BG6   OS:android 13
  good
 • I

  @Anonim   2024-03-10 22:37:11

  Kimden:IT   cihaz:SM-M135F   OS:android 14
  doesnt work
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin We Are Illuminati: Conspiracy şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler We Are Illuminati: Conspiracy

 • P

  @Anonim   2022-08-08 20:00:31

  Kimden:PL   cihaz:samsung SM-T580   OS:android 8.1.0
  nieograniczone monety i Dużo Diamentòw i bez płatne zakupy
 • I

  @Anonim   2022-05-15 00:27:17

  Kimden:IT   cihaz:LGE LM-G710   OS:android 10
  pls give me a mod pls pls pls pls pls pls psl plsplspslspsl
 • U

  @Anonim   2022-05-06 05:29:40

  Kimden:US   cihaz:HMD Global Nokia 1.4   OS:android 11
  unlimited money and humans sgsgshhshshsjsjsjbdndjdndndnhsjsjsjsnsndnsjsnnsnd
 • T

  @Anonim   2022-04-27 23:04:15

  Kimden:TR   cihaz:HUAWEI AGS3-W09   OS:android 10
  8w8w82828282828228282828282828222222222222222 w828wo2owo2727w7w727w7w7w7w7w7ww77ww7ww77w7w7w7w7w7w7w7w7w7ww7w7w7w7w7w77ww77ww7w7w8w7w7w7w8w8w8
 • T

  @Anonim   2022-04-24 14:58:17

  Kimden:TR   cihaz:samsung SM-G960F   OS:android 10
  sınırsız para ve insan ve flash hızıyla tıklama dır
 • D

  @Anonim   2022-02-12 00:51:49

  Kimden:DE   cihaz:HUAWEI STK-L21   OS:android 10
  Infinity money
 • A

  @Anonim   2021-11-19 13:56:17

  Kimden:AR   cihaz:motorola moto g(8) plus   OS:android 10
 • B

  @Anonim   2021-07-19 05:47:41

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A015M   OS:android 11
  pls make mod unlimited coins and Diamonds plsssssssssssss
 • U

  @Anonim   2021-04-03 13:19:58

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A515U   OS:android 10
  banababbabBam hm smejejej3 is a multistage aerobic capacity
 • B

  @Anonim   2021-01-29 06:46:51

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-J400M   OS:android 9
  Infinite coins please,please infinite coins and diamonds, infinite coins please please happymod please infinite coins
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

We Are Illuminati: Conspiracy şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (54) Sürümler of We Are Illuminati: Conspiracy şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler We Are Illuminati: Conspiracy şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme