HappyMod › Games › Sports › World Soccer Champs Mod
World Soccer Champs Mod

World Soccer Champs şık APK 7.0

Güncelleme açık: 2023-03-28

World Soccer Champs şık değiştirilmiş bir versiyonudur World Soccer Champs tarafından geliştirildi Monkey I Brow Studios. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: World Soccer Champs Mod APK v V7.0... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz World Soccer Champs 7.0 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıWorld Soccer Champs şık APK 7.0
versiyon7.0
Güncelleme açık2023-03-28
Boyut100.75 MB
Mod BilgisiWorld Soccer Champs Mod APK v V7.0
geliştiriciMonkey I Brow Studios
KategoriSports
Google Play'den edininWorld Soccer Champs
Orijinal apk'yı indirinWorld Soccer Champs (59.74 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
World Soccer Champs şık APK
World Soccer Challenge şık APK
Bağlantılar İndir:

World Soccer Champs şık APK 7.0

Hızlı indirme (59.74 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (59.74 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler World Soccer Champs şık APK 7.0

World Soccer Champs Mod APK v V7.0

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Kulübünüzü başlatmak için bir kulüp vakfı başlatın.

Dünya Futbol Şampiyonları, oyuncular için yenilikçi ve çok yönlü bir deneyim sunmayı planlıyor. Oyunun her yönü, takımlarını oluşturmaktan hedef seçmeye kadar, temel bilgilerinin bir parçası olarak görülmelidir. Buna ek olarak, oyuncular takımlarını geliştirdikçe zaman içinde daha fazla içeriğe erişebilirler.

# Derinlemesine kontrol mekanizmaları ile bu oyun sürükleyicidir.

Oyuncular, gerçek zamanlı maçlarda performansı artırmak için temel oluşumları birimlerinin kontrol mekanizmasıyla kolayca birleştirebilir. Bu oluşumların birleştirilmesi, birden çok birim için kontrol mekanizmaları kullanılırken yanıt verebilirliği de artırabilir. Ayrıca, oyuncular birimlerinin hareketini ve kontrol mekanizmasını sorunsuz bir şekilde koordine ederek futbol yıldızlarının tipik becerilerini gerçekleştirebilirler.

# Savaşınızın oluşumunu değiştirin.

Bir koç ve yönetici olarak, World Futbol Şampiyonları oyuncuları kariyerleri boyunca oluşumlarından yararlanmalıdır. Kulübünün her üyesinin farklı pozisyonlar için yararlı olan çok sayıda yetenek ve istatistik vardır. Oyuncular, formasyona uyacak şekilde taktikleri uyarlayarak oluşumlarını tamamen özelleştirebilirler. Bu, farklı düşman birimleri ve düşmanlarla başa çıkmalarına yardımcı olacaktır.

# Futbol kulübünüzü yönetin.

Bir kulübün performansı ve statüsü, başarının belirlenmesinde önemli faktörlerdir. Bu nedenle, kulüp üyelerinin performanslarına bakmaları veya performanslarını geliştirmeleri gerekir, böylece birden fazla maçta daha iyi sonuçlar elde edebilirler. Zamanla, kulüp genişleyecek ve oyunculara tüm üyeleri geliştirmek için yeni fikirler sunacaktır. Bu, her üyenin ruh halini geliştirecek ve daha iyi eğitecek olan eğitim için yeni alanlar ve tesisler oluşturmalarına yardımcı olacaktır.

# Büyük turnuvalara katılın.

Turnuva kulüp sponsorları için ideal bir yerdir, çünkü daha büyük ödüller ve daha zorlu zorluklar sunar. Ayrıca, oyuncuların takımlarının genel gücüne göre uygun ligleri bulmalarına yardımcı olur. Bu liglerde, oyuncular değerlerini kanıtlamak ve dünyada bir pozisyon elde etmek için rekabetçi bir sıralamaya tırmanıyorlar. Tüm turnuvaların rakipleri gerçek insanlardır, bu da turnuva maçlarının ortamını geliştirmek için ideal bir yer haline getirir.

# İşletmeniz için profesyonel oyuncular bulun ve işe alın.

Oyuncular ara sıra dolaşırken yüksek sınıf futbol yıldızlarını keşfedebilirler. Bununla birlikte, bu oyuncular oyuncuların onları kullanmak için ödeme yapmasını, hatta kulüplerinin ana kadrosunda kullanabilecekleri ek yetenekler edinmelerini gerektirir. World Futbol Şampiyonları, oyuncuların profesyonel çalışanları işe almalarına ve kulübün tüm listesini çeşitlendirmelerine yardımcı olan değerli bir sözleşme sistemi sunar. World Soccer Champs, eğlenceleri ve rahatlaması sayesinde oyuncuların rüya takımlarıyla yönetme, kontrol etme ve rahatlama fırsatı sunar. Birçok benzersiz mekanik ve özelliğin oyuncunun deneyimini yeni zirvelere çıkarması garanti edilir. Bu heyecan verici futbol oyunu, oyunculara kontrol etmek ve yönetmek için birçok yetenek sunar.

# Uygulamanın temel özellikleri şunları içerir: dünyanın her yerinden haberleri ve diğer bilgileri gösterme yeteneği.

Akıllı rakiplere karşı test için yeni fikirler koymak. Dünyanın dört bir yanından 100'den fazla farklı kupa ve lig yarışması var. İndirilen veriler, oyun içi oyuncuların gerçek adlarını içerir. Google Play, belirli bir bölümün mevcut skor tablolarına ve başarılarına bir göz atmaktadır. Anlaması kolay, ancak ustalaşması zor.

# Bu bilgi rehberi ile dünya futbol şampiyonlarının hikayesini anlatın.

Gol atın, kupa kazanın, kulüpleri değiştirin, takımınızı yönetin ve hatta oyunu kazanın!

# Futbol oyunları ile önceden belirlenmiş ilişkim spora olan ilgimle başladı.

10 erkekten 8'inin futbolu sevdiğini biliyorum. Ben istisna değilim. Hem izlemek hem de katılmak istediğim için sık sık futbol oyunları oynamak için önemli zaman harcıyorum. Konsollarda futbol oyunları oynadığımda, daha sonra mobil oyunlara geçtim. Gerçek şu ki, futbol hakkında neredeyse her oyunu oynadım. Telefonumdaki futbol oyunlarının küçük versiyonlarını oynadığımda takımların tamamen kontrolünde olmaktan zevk aldım. Bu sihir hissi hala bugüne kadar benimle yapışıyor. Ne zaman futbol tutkum hakkında konuşmak için aradığımda, hala neşeli hissediyorum. Artı, bu uygun çünkü her zaman bu şekilde hissedebiliyorum - ilk kez bu duyguyu deneyimlediğime inansam bile büyülü. Yeni bir futbol oyunu duyur duymaz hemen oynamak için zaman ayırıyorum. Bugün World Futbol Şampiyonlarını sizinle paylaşmak istiyorum! Yeni bir oyun oynamak bana her zaman takımımdaki bir oyuncu kadrosuna komuta ettiğimde hissettiğim huşu hatırlatıyor. Zaten oyunda ustalaştım, ama yeni birini her oynadığımda, gerçek güzelliğini bir kez daha görüyorum.

# Dünya Futbol Şampiyonları 1995 yılında oluşturulan profesyonel bir futbol ligiydi.

World Soccer Champs basit ve sıradan bir oyundur; FIFA gibi gelişmiş 3D taktikleri veya diğer ücretsiz futbol oyunları gibi basit bir tek boyutlu yaklaşım yok. Bunun yerine, en iyi ihtimalle ortalamanın hemen üzerinde olduğunu hissettim. Bu spor anime sihirli futbol hileleri veya hayattan daha büyük büyük kafa stili yok. Diğer büyük kafa anime gibi karanlık ve komedi değil; Bunun yerine, hafif yürekli ve sevimli bir gösteri. Her maç sizi eğlendirmek için yeterlidir çünkü gerçekçi ve erişilebilir.

# World Soccer Champs şık APK 7.0 Özellik:

World Soccer Champs'ta takımınızı yönetmeniz ve onları tatlı bir başarıya götürmeniz gerekiyor. Oyun, dünyanın dört bir yanından gerçek futbol liglerinin yanı sıra çok sayıda yerel kulüp içerir ve şık arayüz sizi her maçın heyecan verici dramasına tamamen kaptırır.

Kulübünüzü başlatmak için bir kulüp vakfı başlatın.
Derinlemesine kontrol mekanizmaları ile bu oyun sürükleyicidir.
Savaşınızın oluşumunu değiştirin.
Futbol kulübünüzü yönetin.
Büyük turnuvalara katılın.
İşletmeniz için profesyonel oyuncular bulun ve işe alın.
Uygulamanın temel özellikleri şunları içerir: dünyanın her yerinden haberleri ve diğer bilgileri gösterme yeteneği.
Bu bilgi rehberi ile dünya futbol şampiyonlarının hikayesini anlatın.
Futbol oyunları ile önceden belirlenmiş ilişkim spora olan ilgimle başladı.
Dünya Futbol Şampiyonları 1995 yılında oluşturulan profesyonel bir futbol ligiydi.

# Nasıl indirilir ve kurulur World Soccer Champs şık APK 7.0 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan World Soccer Champs modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. World Soccer Champs mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den World Soccer Champs indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında World Soccer Champs arayın.

# Tam Özellikler World Soccer Champs şık APK 7.0

// İndirme Bilgileri //

Boyut100.8MB
versiyon7.0
Sürüm Kodu235
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET WRITE_EXTERNAL_STORAGE ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE BILLING VIBRATE GET_ACCOUNTS AD_ID READ_EXTERNAL_STORAGE WAKE_LOCK BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE BIND_APPHUB_SERVICE RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Vibratöre erişime izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kapanmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.
dimming.;Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.:

STORAGE:
Bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
KİŞİLER:
Hesaplar Hizmetindeki hesap listesine erişim sağlar.
Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Konum donanımı özellikleri:
Uygulama, konumu belirlemek için GPS konumu, ağ konumu veya hücre konumu gibi cihazdaki bir veya daha fazla özelliği kullanır. Uygulama, cihazda desteklenen ağ tabanlı bir coğrafi konum belirleme sisteminden elde edilen kaba konum koordinatlarını kullanır.
Kullanıcı Özelliği other.#Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır:

.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor World Soccer Champs şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın World Soccer Champs şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 45

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (45)

 • Z

  @Anonim   2023-03-28 22:25:42

  Kimden:ZA   cihaz:SM-A260F   OS:android 8.1.0
  it dosent give u inf money and its *** and dumb you should put it in the original one
 • I

  @Anonim   2023-03-28 16:54:57

  Kimden:IT   cihaz:SM-A125F   OS:android 12
  it's not working dawgggg
 • S

  @Anonim   2023-03-26 18:04:18

  Kimden:SK   cihaz:SM-A105FN   OS:android 11
  nothing working please repain it or male new
 • B

  @Anonim   2023-03-26 02:07:59

  Kimden:BR   cihaz:LM-K200   OS:android 10
  o jogo tá ruim tem que botar dinheiro infinito para eu comprar o flamengo
 • R

  @Anonim   2023-03-24 06:56:54

  Kimden:RU   cihaz:SM-A235F   OS:android 13
  неработает ииимммммтит
 • B

  @Anonim   2023-03-20 23:18:20

  Kimden:BR   cihaz:2201117TL   OS:android 11
  Acredito que ainda vão atualizar e colo car Bux e o dinheiro. Temos os nomes dos jogadores, clubes e troféus. É necessário que atualizem para uma boa experiência!
 • Z

  @Anonim   2023-03-20 22:43:34

  Kimden:ZA   cihaz:SM-A135F   OS:android 12
  you guys forgot to mod it
 • I

  @Anonim   2023-03-20 16:47:08

  Kimden:IT   cihaz:SM-A125F   OS:android 12
  they forgot the bux.
 • T

  @Anonim   2023-03-20 03:26:47

  Kimden:TR   cihaz:CPH2067   OS:android 11
  orjinal oyuncu paketi yuklenmiyo
 • A

  @Anonim   2023-03-16 23:41:21

  Kimden:AR   cihaz:CAM-L03   OS:android 6.0
  #el mejor juego de happymod#
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin World Soccer Champs şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler World Soccer Champs

 • B

  @Anonim   2023-03-29 07:26:34

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A022M   OS:android 11
  oi galerinha tudo bem manougg 9 9yxyxyc7fyctctcycycyctc
 • E

  @Anonim   2023-03-23 20:54:26

  Kimden:ES   cihaz:samsung SM-G530M   OS:android 4.4.4
  suban un MOD de monedas y dinero 10000000000 q
 • B

  @Anonim   2023-03-23 01:09:50

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-J410G   OS:android 8.1.0
  mod dinheiro ilimitado versão original dinheiro infinitooooooooooooooooooooooooooooooooooo
 • B

  @Anonim   2023-03-20 20:50:29

  Kimden:BR   cihaz:motorola moto e(7) power   OS:android 10
  please one game with bux and the real names, i'm tired of this pieces of ****, i will make mod for myself, this **** of app
 • F

  @Anonim   2023-03-09 22:54:21

  Kimden:FR   cihaz:OPPO CPH1923   OS:android 9
  World champs unlimited money. national teams
 • E

  @Anonim   2023-03-05 15:27:19

  Kimden:ES   cihaz:Lenovo Lenovo L79031   OS:android 11
  estaría bien un mod con a parte de los equipos las selecciones también, para que se pudiera jugar con los dos y con monedas ilimitadas.
 • U

  @Anonim   2023-02-25 23:47:19

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-J700M   OS:android 6.0.1
  un mod que este actualizado y que tenga las selecciones porfa
 • U

  @Anonim   2023-02-22 11:54:58

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1920   OS:android 12
  free shopping please and infinite energy
 • U

  @Anonim   2023-02-21 09:53:17

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-G610M   OS:android 8.1.0
  I need a mod with unlimited money pls, that will help the comunity a lot thx
 • C

  @Anonim   2023-02-16 21:25:34

  Kimden:CO   cihaz:vivo V2109   OS:android 12
  Por favor mod de dinero y desbloqueo de la nueva actualización 6.2
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

World Soccer Champs şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (32) Sürümler of World Soccer Champs şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler World Soccer Champs şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme