HappyMod › Games › Action › Solucan avı - yılan oyunu Mod
Solucan avı - yılan oyunu Mod

Solucan avı - yılan oyunu şık APK 3.9.5 [Sınırsız para][Kilitli]

Güncelleme açık: 2024-05-17

Solucan avı - yılan oyunu şık değiştirilmiş bir versiyonudur Solucan avı - yılan oyunu tarafından geliştirildi Wild Spike. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Sınırsız Para/Kilitli Deriler... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Solucan avı - yılan oyunu 3.9.5 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıSolucan avı - yılan oyunu şık APK 3.9.5 [Sınırsız para][Kilitli]
versiyon3.9.5
Güncelleme açık2024-05-17
Boyut186.64 MB
Mod BilgisiSınırsız Para/Kilitli Deriler
geliştiriciWild Spike
Ringtone İndirSpider Man Ringtone
KategoriAction
Google Play'den edininSolucan avı - yılan oyunu
Orijinal apk'yı indirinSolucan avı - yılan oyunu (186.64 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Worm Hunt - Snake game iO zone şık APK
Bağlantılar İndir:

Solucan avı - yılan oyunu şık APK 3.9.5 [Sınırsız para][Kilitli]

Hızlı indirme (16.2 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (186.64 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Spider Man Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Solucan avı - yılan oyunu şık APK 3.9.5 [Sınırsız para][Kilitli]

Sınırsız Para/Kilitli Deriler

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Heyecan verici ödüller sizin tarafınızdan bekleniyor.

Worm Hunt'ın yeni bir versiyonu ödüllerde önemli bir artış sunuyor. Skorbordun tepesinde oyuncular en fazla faydayı alır. Bu versiyonda, daha fazla sayıda ödül de dahil olmak üzere birçok değişiklik de ortaya çıkıyor. Oyuncular bu değişiklikleri birbirlerine karşı rekabet etmek ve becerilerini göstermek için kullanırlar.

# Solucanlar arasında bir savaş yeraltında savaşıyor.

Solucan avında, oyuncular hayatta kalmak için birbirlerine karşı yarışırlar. Bu erişilebilir oyun, şiddetli bir savaşta hayatta kalma taktikleri haline gelecek şekilde kolayca uyarlanabilen mekaniklere sahiptir. Bir joystick ve makul kontrol seçenekleriyle, oyuncular diğer solucanlarla çarpışmamak için solucanlarını kontrol ederler. Oyun boyunca oyuncular 2D ortamda görünen bir dizi koleksiyon toplarlar. Bunlar, sürekli olarak taşınması gereken hareketli solucanları ve diğer nesneleri içerir. Oyun, solucanlar gibi yaratıkları ele alırken dikkatli bir şekilde değerlendirilmeyi gerektirir. Oyunun birçok yönü seçilen moda göre değişir. Bu, her oyunda yüksek derecede disiplin ve esneklik gerektirir.

# Birçok zor seviyenin zahmetsizce üstesinden gelir.

Yüksek avcı rütbesine sahip solucanlar solucan avında görünebilir. İki solucan çatışıp kaybolduğunda, oyuncular durmalı ve diğer tehditlere odaklanmalıdır. Yenilen solucanlar tarafından düşürülen her şey alınabilir ve aynı zamanda solucanın boyutuna eklenebilir. Bu oynarken yararlı olabilir, çünkü oyunculara solucanın boyutunu artırabilecek bırakılmış ürünler alma şansı verir, bu da bazen onlara bir avantaj sağlayabilir. Oyunun başında oyuncular iki mod arasında seçim yapabilir: Battle Royale veya Sonsuz. Battle Royale'i seçerken, oyuncular diğer oyuncuların ilerlemesini engellemek için hareket eden ve hareket eden stratejileri kullanmalarını engelleyemez. Oyuncular sonsuz bir şekilde hayatta kalan oyuncu olmak için rekabet ederler - diğer oyunculara karşı yarışmak yerine, oyuncular zamana karşı yarışırlar. Bir sonraki oyun modu yeni özellikler ekleyerek Battle-Royale türünü sürdürüyor. Örneğin, güvenli bölge hareket zamanı geldiğinde sizi bilgilendirecektir, çünkü çevresi her saniyede küçülür. Bu mod, oyuncuları güvenli bölgeyi sürekli olarak hareket ettirmeye ve küçüldürmeye teşvik eder. Birisi güvenli bölgede olduğunda, rekabeti daha hızlı iten küçük bir ortamla çevrilidir.

# Oyunda birçok etkinlik ve ilgi çekici deriler var.

Solucan Hunt, takvim yılı boyunca çalışmanız için birçok zorluk sunar. Her biri size bir ödül - ilgi çekici tasarımlara sahip deriler - ve oyunun etkinlikleri sırasında gerçekleşen tatiller hakkında bilgilendirici dersler verir. Oyunu oynamadan önce, başarı şansınızı artıran ve herhangi bir arızadan iyileşmeyi çok daha kolay hale getiren birkaç yararlı güçlendirmenin kilidini açabilirsiniz. Tehlikeli bir ortam, oyuncular tarafından kontrol edilen bir solucan tarafından yaşanır. Oyuncular boyut olarak büyüdüklerinde, birçok kaynağa sahip bir yere erişerek diğer oyuncular üzerinde önemli baskılara neden olabilirler. Oyunun bazı yönleri farklı modlarla değiştirilebilir. Solucan için yeni deriler veren oyuna periyodik olarak ek etkinlikler eklenir. Sonsuz moda erişmek için uzun vadeli bir kurtulan olmanız gerekir. Bu mod, daha büyük olmak için kaynak toplamanızı ve diğer oyuncularla rekabet etmenizi gerektirir. Battle Royale modunda oynarken güvenli bir bölge belirir. Bu bölgeler bir yer seçilerek ve savaş boyunca canlı kalarak işaretlenir. Oyunun yeni sürümündeki yüksek rütbeli pozisyonlar katılımcılar için ek ödüller sağlar.

# Solucan Hunt modunu indirmek, Çeviklik Challenge, oyuna yeni bir meydan okuma ekliyor.

Oyun solucan avında, içeriği ile temsil edilen ana husus, becerilerin ustalaşmasıdır. Yiyecek veya hediyeler, nereye gittikleri fark edilmesi zor bir şekilde zikzirdir. Hızlı bir şekilde yiyecek alabilmeniz için bebek solucanınızı tutma hızınız var mı? Yılanlar ve diğer rakip omurgasızlar sayesinde sizinle yemek için sizinle rekabet etmek konusunda dikkatli olun. Oyunda dikkatlice gezin ve kazançlarınızı en üst düzeye çıkarın. Ekstra güç ve savunma faydaları ekleyen bonus puanları, genel hayatta kalmanızı arttırmak için mükemmel bir yoldur. Worm Hunt, zorlu mücadelesi ile oyuncuları hayal kırıklığına uğratmaz.

# Seçeneklerin esnekliği çeşitli seçeneklerle temsil edilir.

Sınırlı sayıda renk seçerek inanılmaz derecede benzersiz bir solucan oluşturabilirsiniz. İsterseniz solucanınızı tek bir tonda renklendirmeyi bile seçebilirsiniz. Renkleri seçtikten sonra, oluşturabileceğiniz deri stilleriyle uçurulacaksınız. İki veya daha fazla farklı rengi solucanınıza karıştırarak, çok farklı ve tanınabilir bir görüntü oluşturacaksınız. Bu, solucanınız daha benzersiz hale geldikçe oyunu kolayca yönetmenize yardımcı olacaktır. Kontrol doğruluğunuzu artırmak için, manipüle ettiğiniz nesneye odaklanın. Çok çeşitli rakiplerin derileri sizin için kafa karıştırıcı olabilir. Rakip karakterlerinizin farklı kaplamalarını kullanarak, kendiniz için benzersiz bir görünüm yaratabilirsiniz!

# Anlamayı değerlendirmek, anlayışın değerlendirilmesine yönelik gerekli bir adımdır.

Solucan Hunt etkinliği sırasında, meydan okumayı hızlı bir şekilde bitirmek için bir zaman teşviki alırsınız. Alan ve zaman sınırı ne kadar küçük olursa, daha fazla zaman basıncı yaşarsınız. Hala solucanınızı kontrol edebilir misin? Solucanınız büyüdükçe, ağırlığını desteklemek için daha fazla yiyecek gerekecektir. Mücadeleyi artırmak için geçiş daha dar büyür. Onu geliştiren görevleri tamamlayarak solucanınızla yeterlilik kazanın. Sık sık solucanınızı yükseltmeye çalışmayı unutmayın. Mücevher ve altın bir sonraki turu geçmek için gereklidir. Emrinizdeki her beceriyi kullanarak, tüm engellerin üstesinden gelebilirsiniz. Bu bonusunuzu artıracak ve oyunu yenmenize yardımcı olacaktır.

# Renkler çok güzel.

Worm Hunt'ın kullanıcı arayüzü yeni içerik olmadan sürekli gelişir. Taşlar, altın ve yiyecek gibi birçok renkli unsuru oyuncuların çekilmesine neden olurlar. İnsanlar UI ile daha fazla meydan okudukları için solucan avıyla daha fazla ilgileniyorlar. Çeşitli yüz şekillerine sahip rakip solucanlar inanılmaz derecede agresif görünüyor.

# Solucan avı - yılan oyunu şık APK 3.9.5 [Sınırsız para][Kilitli] Özellik:

Heyecan verici bir Battle Royale oyunu olan Solucan Avı'na hoş geldiniz! Yiyebildiğiniz kadar yiyecek yiyin ve süper kilo alın. Arenada ayakta kalan son kişi olun ve aralarında en iyi avcı olduğunuzu kanıtlayın! Dünyanın her yerindeki oyunculara katılın! ÖZELLİKLER: • Günlük ve Haftalık Görevler • Benzersiz Solucanlar • Solucan Beceri Yükseltmeleri • Bonus Yükseltmeleri Eğlenceli ve basit bir oyun arıyorsanız ve rekabet etmeyi seviyorsanız - Worm Hunt'ı indirin ve bunun daha fazlası olduğunu kendiniz görün. bir oyundan çok. Yorum bırakın ve mağazada bizi değerlendirin! Oyunun iyileştirilmesine yönelik geri bildirimlerinizi ve önerilerinizi almaktan her zaman mutluluk duyarız; bu nedenle [email protected] adresinden bize yazmaktan çekinmeyin. Solucan Avı, uygulama içi satın alımlar da sunan, oynaması ücretsiz bir .IO oyunudur. Mutlu Avlar !

Heyecan verici ödüller sizin tarafınızdan bekleniyor.
Solucanlar arasında bir savaş yeraltında savaşıyor.
Birçok zor seviyenin zahmetsizce üstesinden gelir.
Oyunda birçok etkinlik ve ilgi çekici deriler var.
Solucan Hunt modunu indirmek, Çeviklik Challenge, oyuna yeni bir meydan okuma ekliyor.
Seçeneklerin esnekliği çeşitli seçeneklerle temsil edilir.
Anlamayı değerlendirmek, anlayışın değerlendirilmesine yönelik gerekli bir adımdır.
Renkler çok güzel.

# Nasıl indirilir ve kurulur Solucan avı - yılan oyunu şık APK 3.9.5 [Sınırsız para][Kilitli]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Worm Hunt - Snake game iO zone modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Worm Hunt - Snake game iO zone mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Worm Hunt - Snake game iO zone indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Worm Hunt - Snake game iO zone arayın.

# Tam Özellikler Solucan avı - yılan oyunu şık APK 3.9.5 [Sınırsız para][Kilitli]

// İndirme Bilgileri //

Boyut186.6MB
versiyon3.9.5
Sürüm Kodu3950
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinBILLING BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE INTERNET READ_PHONE_STATE WRITE_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='18 VIBRATE POST_NOTIFICATIONS WAKE_LOCK RECEIVE READ_GSERVICES FOREGROUND_SERVICE AD_ID BIND_APPHUB_SERVICE ACCESS_ADSERVICES_AD_ID ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_TOPICS DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION READ_EXTERNAL_STORAGE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Titreşime erişime izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kapalı kalmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir
karartma.:

TELEFON:
Cihazın telefon numarası, mevcut hücresel ağ bilgileri, devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı Telefon Hesaplarının listesi dahil olmak üzere telefon durumuna salt okunur erişime izin verir.
DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama biriminden okumasına izin verir.
Min Sdk26
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Kullanıcı Özelliği diğer.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Solucan avı - yılan oyunu şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Solucan avı - yılan oyunu şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 30

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (30)

 • I

  @Anonim   2024-05-22 01:55:56

  Kimden:IN   cihaz:M2103K19I   OS:android 13
  help
 • U

  @Anonim   2024-05-21 21:07:33

  Kimden:US   cihaz:moto g(9) play   OS:android 11
  muito bom
 • B

  @Anonim   2024-05-21 09:27:13

  Kimden:BR   cihaz:SM-A715F   OS:android 13
  gostei
 • R

  @Anonim   2024-05-21 00:07:19

  Kimden:RU   cihaz:Infinix X665E   OS:android 12
  Fhcjcichtsh jo‘sh g shchng zm xc xchnma
 • U

  @Anonim   2024-05-20 03:11:24

  Kimden:UZ   cihaz:SM-J260F   OS:android 8.1.0
  juda zoooooor
 • S

  @Anonim   2024-05-20 00:55:00

  Kimden:SY   cihaz:AMN-LX9   OS:android 9
  تمام
 • E

  @Anonim   2024-05-18 16:40:42

  Kimden:EG   cihaz:RMX2040   OS:android 11
  good
 • I

  @Anonim   2024-05-18 10:37:31

  Kimden:ID   cihaz:220233L2G   OS:android 11
  rtttyyyy
 • E

  @Anonim   2024-05-17 23:13:04

  Kimden:EG   cihaz:RMX3191   OS:android 12
  xxvv
 • I

  @Anonim   2024-05-17 16:10:03

  Kimden:IN   cihaz:SM-E045F   OS:android 13
  gttt644
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Solucan avı - yılan oyunu şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Solucan avı - yılan oyunu

 • U

  @Anonim   2023-01-21 17:17:24

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH1937   OS:android 11
  vv ghbvbbbb Bhai hjjkjjjhjjjjjjjhhhhhggggggfffgggggg
 • A

  @Anonim   2022-04-20 04:02:37

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A107F   OS:android 11
  nsisjidjdidjdirnjdbeiwbushusbdihdudvduheudhdudhcuhdirbudbdbr ejhewu82ue838r74
 • E

  @Anonim   2022-04-18 08:39:03

  Kimden:EG   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO KE5   OS:android 10
  qweriwjdvdjjejjjjjejjdjjghhhhhhhhhhhhhbbbkkkddyhjjjkk
 • A

  @Anonim   2022-04-03 23:54:30

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-J320H   OS:android 5.1.1
  مرحبا بكم في موقع عقار للبيع شقق مدينة الرياض 2 في مصر والشرق الأوسط
 • I

  @Anonim   2022-03-16 19:42:57

  Kimden:IN   cihaz:Xiaomi Redmi Note 7 Pro   OS:android 10
  ogcpycohcohxohcoycpucpucpucpucpufoycpydogxitxigxkgxkgxitsitsitzifzufzjfzurHdYorzuf,urY
 • E

  @Anonim   2022-03-16 05:25:22

  Kimden:EG   cihaz:ZTE ZTE Blade A51   OS:android 11
  vgrrhrvfhur hrhurhrhr r b jddidjdjidndidnd jdjcjcjfjfndjdid cjcixnx
 • I

  @Anonim   2022-03-06 23:09:58

  Kimden:IQ   cihaz:HUAWEI STK-L21   OS:android 10
  ةىرىايرىوححورؤؤله علتىعى هلفىفىف رفض رفض رقم رفض فرق رعفرعلرهفر رفعت رفض في عام في عام في عام في عام في عام في عام في الولايات في الولايات الأمريكية من قبل اهواي لا يمكن ان يكون هناك العديد منها إلى أن يكون هناك ثباتلىهاى
 • E

  @Anonim   2021-12-19 01:14:12

  Kimden:EG   cihaz:Xiaomi M2010J19CG   OS:android 10
  Worm Hunt-Slither snake gamejshdbbfbfbfjdjdjdhdbdbdbbfbfjfkdixudujrjrnrbrbfndjdididhgev
 • E

  @Anonim   2021-10-28 23:42:02

  Kimden:EG   cihaz:HUAWEI DUB-LX1   OS:android 8.1.0
  Pubg redeem 1 1 1 1 1 1 SwiftKey SwiftKey SwiftKey SwiftKey SwiftKey
 • E

  @Anonim   2021-09-06 20:17:40

  Kimden:EG   cihaz:HUAWEI LDN-L21   OS:android 8.0.0
  bfhchchcnfnfbcjvbfnfnfnfjfn fbbffbfnfnfnfbfbfbfhchcbc
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Solucan avı - yılan oyunu şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (33) Sürümler of Solucan avı - yılan oyunu şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Solucan avı - yılan oyunu şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme