HappyMod › Games › Strategy › Xeno Command Mod
Xeno Command Mod

Xeno Command şık APK 1.3.6 [Kilitli][Mod Menu]

Güncelleme açık: 2023-01-18

Xeno Command şık değiştirilmiş bir versiyonudur Xeno Command tarafından geliştirildi Chillyroom. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Xeno Command MOD APK 1.3.6 (Menü, tüm kilidini açtı)... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Xeno Command 1.3.6 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıXeno Command şık APK 1.3.6 [Kilitli][Mod Menu]
versiyon1.3.6
Güncelleme açık2023-01-18
Boyut236.93 MB
Mod BilgisiXeno Command MOD APK 1.3.6 (Menü, tüm kilidini açtı)
geliştiriciChillyroom
KategoriStrategy
Google Play'den edininXeno Command
Orijinal apk'yı indirinXeno Command (236.26 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Soul Knight şık APK
Otherworld Legends şık APK
Xeno Command şık APK
We Happy Restaurant şık APK
Dungeon of Weirdos şık APK
Super Sticky Bros şık APK
Meat Grinder şık APK
My Darkest Moment şık APK
Cute Runner - Keep Rolling! şık APK
Bağlantılar İndir:

Xeno Command şık APK 1.3.6 [Kilitli][Mod Menu]

Hızlı indirme (236.26 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (236.26 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Xeno Command şık APK 1.3.6 [Kilitli][Mod Menu]

Özellik V1 Özellik:
Menü, tüm kilidini açtı

Özellik V2 Özellik:
Kilidi

Özellik V3 Özellik:
Menü

Özellik V4 Özellik:
Menü

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Bu uygulamanın temel özellikleri şunları içerir: kitapları okuma, müzik dinleme, not alın ve video izleme.

Savaşı kazanmak için akıllı taktikler kullanın; Üç zorluk seviyesinden birini seçin. Birden fazla uzaylı patron ve türle savaşmak, oyunun savaşına ekstra baharat ekler. Yeni savunma yapılarını keşfederek ve kilidini açarak tabanı uygun şekilde savunun. Hem lazer kuleleri hem de tedarik depolarının yanı sıra denizciler, uçan birlikler ve botlar - erişilebilir. Rakibinizi elden çıkarmak için birden fazla asker türü kullanın. Bazı gezegenler benzersiz manzara ve kara kütlesi stillerine sahiptir; Bunlar lav, çarpık alan, makine ve çoraktır. Rastgele teknoloji seçenekleri özel yetenekler ve avantajlar verir. Her seçim geleceğinizi değiştirme potansiyeline sahiptir. Her fraksiyonun kahramanı, komutları, yetenekleri, orduları ve yapısı vardır. Oyun düzenli olarak savaşlar arasında değişen rastgele oluşturulan aşamalar ve hedefler sunuyor. İnternet bağlantısı olmadan nerede ve istediğiniz zaman oyunu oynamak mümkündür. Düzenli, erişilebilir kontroller askerliği parçalamayı gereksiz kılar.

# Yıldızlararası savaş için bir ordu almak için Xeno komut modunu indirin.

Uzaylı istilacılar nereden geçerse geçerler; Bu işaret gezegenin yüzünün yok edilmesidir. Ziyaret ettikleri her gezegende mevcut olan kaynakları alacaklar. Uzaylılar, zenginliklerini yağmalayabilmeleri için dünyanızı istila etmek istiyorlar. Orada buldukları ileri teknolojiden etkilenecekler. Yabancı bir yaratık korkuya ilham verir; Bunun üstesinden gelmek, kişinin dünyayı yıkımdan kurtarmasını sağlar. Bir ordu birden fazla gezegenden bir araya getirebileceğini ve evini hedefleyen kötü niyetli güdüleri durdurabildiğini kanıtlayın.

# Uzaylı düşmanlar kahramanla yüzleşir.

Galaksinizin dışından yaratıklar tarafından bir istila ile karşılaşıyorsunuz. İnsanların geliştirdiklerinin çok ötesinde silahlarla donatılmışlar. Her savaş alanında gezegensel bir patron, bu savaşın nedeni var. Dış alan sakinleri, yapmadığınız keşiflerle size meydan okuyarak size eğri topları atmanın en iyi yollarını biliyorlar. Gelişmiş teknolojinizin bir tehdit olduğuna ve savunmalarınızdan etkilenmediğine inanmıyorlar. Uzaylılar, amaç veya mantık olmadan savaşa neden olur. Yıkıcı güçlerini savaş alanında beklemek için kullanıyorlar. Onları yendikten sonra, anlamsız savaşlarını bitirebilirsiniz.

# Kavga için yaşa.

Kötü uzaylılar gezegeninizi hedeflediler ve gelişmiş bir medeniyet görürlerse onu yok etmeyi planladılar. Onlara karşı durmalı ve savaşan cesur insanlarla savaşmalısınız. Garip yaratıklara karşı savaş yapmanın nedeni, onunla birlikte diğer gezegenlerde veya yeryüzündeki evlerde yaşayan insanların hayatları değil, hayatınıza yönelttiği zorluktan kaynaklanıyor. Eldeki görev, yabancı yıkımlara karşı direnişin bir üyesi olarak Galaktik Konfederasyon ile birlikte yaşamak ve savaşmaktır. Her üye galaksimizi yıkımdan korumakla suçlanıyor.

# Galaksinin bir kahramanı.

Uzaylılar dünyadaki her şeyin varlığını tehdit ediyor. Lider olmak için bankalar arası orduyu yönetmelisiniz. Uzaylılarla savaşmadan önce, ekipmanınızı hazırlamanız ve savaş için tüm kaynakları toplamanız gerekir. Savaş güçlerini güvenli bir şekilde barındırmak için barınaklar gereklidir. Silah edinin ve uzaylılara karşı savaş sırasında bunları taktiksel bir avantaj olarak kullanın. Galaksi boyunca seyahat edebilir ve bu kazadan etkilenenlere yardımcı olabilirsiniz. Bunu yapmak, gezegenlerin bir araya gelmesi ve yakın zafere katkıda bulunmaya motive olmasına yardımcı olacaktır. Uzaylılara karşı hayatınız için savaşmayı seçtiniz. Savaş ordusuna liderlik ediyorsunuz ve savaşta uzaylılarla yüzleşmeleri için birliklerinize ilham veriyorsunuz. Hedefleriniz savaş alanını geçmek ve uzaylı istilacılarla başa çıkmaktır. Kozmik ordu, uzaylılar insanlığı varoluştan silmeden önce hızla çağrılmalıdır. Düşmanlarımızı yenmek için her cephede kararlı bir ruhla zorluklarla karşılaşmak gereklidir. Emirlerinizle galaksiler için savaşın. Uzaylı istilası ile yüzleşmek ve evrenin yok edilmesini durdurmak için Xeno komut modunu kullanın.

# Oyun benzersiz bir oyun içerir

İlk ekranı girmeniz ve ilk görevinizi mümkün olduğunca çok insanla tamamlamanız gerekir. Oyunun arayüzünü aynı anda tüm karakterler arasındaki etkinlikleri taşımak için kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, işlevi istediğiniz yöne doğru hareket edene kadar döndürmektir. İlk aşamada işgalcileri yendikten sonra, ek gücün kilidini açmak bir sonraki seviyeyi kolayca fethetmenizi sağlar. Takım oluştururken mümkün olduğunca çok sayı toplamak, rakiplerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yok etmenizi sağlar. Bu işlem sistemi “aşırı yükleme” olarak adlandırılır.

# Diğer gezegenlerin onları koruyarak güvende kalmasına yardımcı olun.

Siz ve ekibiniz, önceki seviyelerden elde ettiğiniz güç ve silahlarla savaşarak diğer gezegenleri koruyorsunuz. Kurtarma Rush'ta ekip çalışmanızı test eden birden fazla oyun modu var. Bunlar arasında çok planlı kurtarma, her gezegende farklı görevlerle savaş ve kurtarmayı ekibiniz için zorlaştırmak için her yerde birçok düşmanla yüzleşmesini içerir. Bu başlık, takım çalışmanıza meydan okuyan farklı oyun modlarına sahip birden fazla gezegen içerir.

# Güçlü savunmaları olan bir kale geliştirin.

Gezegenlerini korumak için, oyuncular seçtikleri konumun etrafında üsler inşa etmelidir. Bu tabanlar, önceki seviyelerden veya mevcut seviyelerden malzeme toplayarak inşa edilmelidir. Düşmanlar ortaya çıktığında, gezegeni çevreleyerek ve daha küçük parçalara ayrılarak sürpriz bir saldırı mümkündür. Bu, oyuncuların rahatsız edici yetenekleri olmadığı ve düşmanların yenilemeyecek kadar güçlü olduğu durumlar yaratacaktır.

# Yükseltme sistemi üzerinden yeni silahlar alın.

Takım arkadaşlarının hayatlarını korumak için, her kişinin silah donatması ve yükseltmesi gerekir. Bunu yapmak, bir savaşçının yeteneklerini büyük ölçüde geliştirir ve daha güçlü düşmanlarla yüzleşmelerine hayatta kalmalarına yardımcı olur. Keşfedilirken, bonuslardan yararlanın ve silah alma fırsatını ihmal etmeyin. Çatışma sırasında yüksek düzeyde savaş gücüne sahip olmak çok önemlidir. Mümkün olduğunca çok bonus toplayarak ve bu sorunu ele alarak herkes kazanır.

# Oyunu oynarken çevrimdışı oyun hala mümkündür.

Çatışmaya herhangi bir zamanda tam olarak katılabilirsiniz. Çevrimdışı bölgede olsanız bile.

# Xeno Command şık APK 1.3.6 [Kilitli][Mod Menu] Özellik:

Roguelike öğeleriyle kaynaşmış gerçek zamanlı bir strateji çevrimdışı oyun olan Xeno Command'a hoş geldiniz. Burada, zorlu savaşlarda yabancı istilasına karşı galaksiyi savunmak için güçlü kahramanlarla güçlü bir orduya liderlik edebilirsiniz. Farklı gruplardan gelen kahramanlar, uzaylılara karşı güçlü ordulara liderlik etmek ve hastaları kurtarmak için öne çıkıyor. Galaksinin kurtarıcısı olan sen kahraman olacaksınız. Ordunuza liderlik edin ve uzaylı istilalarla mücadele! Ordunuzu ve inşaatınızı oluşturmak için daha fazla kaynak elde etmek için düşmanları yenmeye devam edin. Komutlarınızı ve teknolojilerinizi savaşları kazanmak için strateji ile tam olarak kullanın. Birlikler ve özel olarak tasarlanmış komutlarla kontrollerin asmasını kolaylaştırıyor; ★ Roguelike unsurları-rastgele üretilen seviyeler, savaşlar ve misyonlarla sürekli değişen savaş alanları; Komutlar, Beceriler, Yapılar ve Birimler; ★ 100+ Rastgele Teknikler - Özel meraklıları ve becerilere sahip 3 rastgele teknoloji ödülünden 1'ini seçin. Her karar kaderinizi değiştirebilir; ★ Galaxy Keşif - Çort, lav, makine ve çarpık alan dahil olmak üzere farklı stillere ve manzaralara sahip çeşitli gezegenler; Tedarik depoları. Her türlü askerin ordusunu düşmanınıza saldırmaya ve fethetmeye yönlendirin; ★ savunma inşaatları - üssü tam olarak korumak için kilidini açmanız için düzinelerce savunma binası; Ve patronlar savaşları renklendirecek; ★ Zorluk seviyeleri - normal, sert mi yoksa çılgınca mı seviyorsun? Taktik planlama savaşı kazanmanın anahtarıdır. RTS oyunlarının büyük hayranı mı? Sci-Fi sevgilisi? Robot ve mecha meraklıları? Xeno komutuna katılın ve mobil cihazlarınızla bazı RTS çılgınlığı yapın! Kahraman'ı seçin, bir orduyu yönetin, strateji kullanın ve bu tek oyuncu savaş oyununda yabancı istilasına karşı galaksi için savaşın. Discord: https://discord.gg/u75dbnxwed Gizlilik Politikası: http://www.chillyroom.com/en/privacynotice/privacy-policy

Bu uygulamanın temel özellikleri şunları içerir: kitapları okuma, müzik dinleme, not alın ve video izleme.
Yıldızlararası savaş için bir ordu almak için Xeno komut modunu indirin.
Uzaylı düşmanlar kahramanla yüzleşir.
Kavga için yaşa.
Galaksinin bir kahramanı.
Oyun benzersiz bir oyun içerir
Diğer gezegenlerin onları koruyarak güvende kalmasına yardımcı olun.
Güçlü savunmaları olan bir kale geliştirin.
Yükseltme sistemi üzerinden yeni silahlar alın.
Oyunu oynarken çevrimdışı oyun hala mümkündür.

# Nasıl indirilir ve kurulur Xeno Command şık APK 1.3.6 [Kilitli][Mod Menu]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Xeno Command modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Xeno Command mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Xeno Command indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Xeno Command arayın.

# Tam Özellikler Xeno Command şık APK 1.3.6 [Kilitli][Mod Menu]

// İndirme Bilgileri //

Boyut236.9MB
versiyon1.3.6
Sürüm Kodu31
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-Hans zh-Hant zh-MO zh-SG zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE READ_PHONE_STATE AD_ID WAKE_LOCK WRITE_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='18 READ_EXTERNAL_STORAGE BILLING FOREGROUND_SERVICE SYSTEM_ALERT_WINDOW
İzin Metni DİĞER:
Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
PowerManager Wakelocks'un işlemciyi uykudan veya ekranın karartılmasından alıkoymasına izin verir


Diğer tüm uygulamaların üstünde gösterilen type_system_alart türünü kullanarak pencereler oluşturun.:

Telefon:
Cihazın telefon numarası, geçerli hücresel ağ bilgileri, devam eden çağrıların durumu ve cihazda kaydedilen herhangi bir telefonun listesi dahil olmak üzere yalnızca telefon durumuna okunmaya izin verir.
Depolama:
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasını sağlar.
Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Kullanıcı Özelliği TouchScreen Donanım Özellikleri:
Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanıyor.
Uygulama, cihazın tutam hareketleri gibi temel iki noktalı çokluitok özelliklerini kullanıyor, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmiyor.
Bu, Android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst setidir .; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş multitouch özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, Android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir süper kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği #Uygulama, cihazın portre veya peyzaj oryantasyonunu kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Xeno Command şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Xeno Command şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 39

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (39)

 • U

  @Anonim   2023-01-04 00:17:58

  Kimden:US   cihaz:M2007J20CG   OS:android 12
  game crashed, I get to Play the game only the tutorial after that it crashes and cannot be played even tho I restarted the game
 • G

  @Anonim   2022-12-01 09:02:29

  Kimden:GB   cihaz:HUAWEI KII-L21   OS:android 6.0.1
  I have never see this game RTS craft .. literally it's satisfying it's cool game ! really !! it looks like StarCraft cartoon!! I loved it too way !! especially it's full version ...
 • U

  @Anonim   2022-11-27 09:14:31

  Kimden:US   cihaz:RMX3231   OS:android 11
  leeeeeeeeeezzzzzzzzzzz goooooooooo baby
 • I

  @Anonim   2022-11-26 15:36:08

  Kimden:ID   cihaz:M2010J19CG   OS:android 11
  it works fine as intended
 • M

  @Anonim   2022-11-19 15:49:15

  Kimden:MY   cihaz:SM-A135F   OS:android 12
  It's working perfectly.. Thanks a lot..
 • A

  @Anonim   2022-11-14 03:45:03

  Kimden:AE   cihaz:SM-A525F   OS:android 12
  the mod is working fine
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Xeno Command şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Xeno Command

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Xeno Command şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

İlgili Modlar

İndiren kişiler Xeno Command şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme