HappyMod › Games › Action › Otherworld Legends Mod
Otherworld Legends Mod

Otherworld Legends şık APK 2.3.4 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Kilitli][VIP][Sonsuz][Mod Menu]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-05-31

Otherworld Legends şık değiştirilmiş bir versiyonudur Otherworld Legends tarafından geliştirildi Chillyroom. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Mod Info Gerçek para için ücretsiz satın alımlar (Goog... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Otherworld Legends 2.3.4 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıOtherworld Legends şık APK 2.3.4 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Kilitli][VIP][Sonsuz][Mod Menu]
versiyon2.3.4
Güncelleme açık2024-05-31
Boyut850.63 MB
Mod BilgisiMod Info Gerçek para için ücretsiz satın alımlar (Google hizmetleri ve bunlarda yetkilendirmeyi gerektirir) satı ...
geliştiriciChillyroom
Ringtone İndirSpider Man Ringtone
KategoriAction
Google Play'den edininOtherworld Legends
Orijinal apk'yı indirinOtherworld Legends (850.63 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Soul Knight şık APK
Otherworld Legends şık APK
Soul Knight Prequel şık APK
Xeno Command şık APK
We Happy Restaurant şık APK
Dungeon of Weirdos şık APK
Gig Life Tycoon şık APK
Super Sticky Bros şık APK
My Darkest Moment şık APK
Meat Grinder şık APK
Cute Runner - Keep Rolling! şık APK
Bağlantılar İndir:

Otherworld Legends şık APK 2.3.4 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Kilitli][VIP][Sonsuz][Mod Menu]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (850.63 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Spider Man Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Otherworld Legends şık APK 2.3.4 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Kilitli][VIP][Sonsuz][Mod Menu]

Özellik V1 Özellik:
Mod, Sınırsız Taşlar

Özellik V2 Özellik:
Mod Info
Gerçek para için ücretsiz satın alımlar (Google hizmetleri ve bunlarda yetkilendirmeyi gerektirir)
satın alınan VIP (kulüp üyeliği)
Tüm karakterler ve becerileri açıldı
Görüntülenen reklamlar < BR/> Oyuna başladıktan sonra, aşağıdaki seçeneklere sahip olan menü modunu açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın:
Sonsuz Müdürler, Safirler, Yakutlar, Silah Kovanlar ve Diriliş Kartları
Satılan ürün sayısı artar
pasif düşmanlar.

Özellik V3 Özellik:
Oyun Hızı Değiştirici / Reklamlar kaldırıldı
Mod, Sınırsız Taşlar

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Yaşadığınız dünyanın kısa bir açıklaması.

Sabit olmanın yanı sıra, diğer dünya efsaneleri maçındaki konumlar her yerde olabilir. Ormanlık bir alanın veya dini sitenin çarpıcı manzaralarını gezmek bir seçenektir; Bir diğeri korkunç derecede korkunç bir yeraltı dünyasına seyahat etmek. Düzinelerce karakterin becerilerini süslü bir grafik tarzı ile geliştirebilirsiniz. Ayrıca bu dünya dışı savaşlarda temsil edilecek birini de seçebilirsiniz. Değerli eşyalar tutan hazine sandıkları yolculukta sık sık görülür. Birinden geçmek iyi şanslar aramanızı ister. Bunu yapmak, ekipmanlarınızı, silahlarınızı ve hatta becerilerinizi yükseltmek için araçlar sağlayabilir. Bir oyuna yeni katmanlar eklemek, genel entrika ve merakına katkıda bulunur. Oynadığınız her seviye aynı kalmayan yeni engeller ekler. Oyun her zorlukta değişir ve zorluk ne kadar zor olursa olsun aynı kalmaz.

# Eğlence ile öğrenmeyi destekleyin.

Diğer World Legends'ın hikayesi ve karakter ilerleme mekaniği daha önce oyuncular tarafından görülmedi. Bu oyunun seçim tabanlı sistemi nedeniyle, oyuncular seçtikleri karakterin gücünü kolayca kullanabilirler. Her biri hikayeyi ilerletmek için kullanılabilecek benzersiz becerilere ve özelliklere sahiptir. Bu zorluğu seçtiğiniz şekilde bitirin! Zorluk kesintisiz veya sebepsiz yere durdurulmadan devam ediyor. Başlangıçta düşmanları hızlı bir şekilde göndermek için hızlı, etkili saldırılar kullanın. Yolculuğunuzda karşılaştığınız düşmanları incelemek, güçlü yönlerini, zayıf yönlerini ve özelliklerini anlamanıza yardımcı olabilir. Bazıları şövalyeler veya canavarlıklar olarak görünür; Diğerleri virüs olarak işlev görür. Çarpıcı manzaradan seyahat ederken ve bilgi toplarken, düşmanlarınızı yenecek ve bir zafer kazanacaksınız. Güzel manzaralarda seyahat ederken güzel binalar satın alabilir ve inşa edebilirsiniz. Ayrıca, bu güzel binalar koleksiyonunun yaratılmasına yol açabilir.

# Bu harika hikaye gizemle örtüldü çünkü kimse nasıl bittiğini bilmiyor.

Diğer dünyadaki efsaneler hakkında hala karanlıkta saklanan birçok gizem var. Bu sorunları çözen ilk kişi, zaferi görkemli olan bir kahraman olacak. Ek olarak, sürpriz, vahşilik ve rastgelelik bu dünyanın temel yönleridir. Çevik hareket, düşmanların köşesine beceri kombinasyonunu kullanır. Mock 2D ve 3D hareketlerini yaratmak için yaratıcı süreç hareket halinde gördüğünüz şeydir.

# Yeni bilgiler yoluyla keşif kapsamının arttırılması.

Dünyayı bir canavar isyanından koruma arayışı, görünmeden sona ermeden devam ediyor. Gururla kahramanca özellikler alın ve en güçlü kahraman olmaya çalışın. Diğer dünyadaki efsanelerin eğlence üzerinde bir sınırı yoktur ve sonsuza dek devam edebilir. Lider tablosundaki günlük aktiviteyi takip ediyoruz ve olabildiğince çabuk herhangi bir hatayı ele alıyoruz. Ayrıca, her zaman oyun hakkındaki geri bildirimlerinize bakarız.

# Yazılı çalışmalarımla diğer dünya efsanesi lore zenginleştirin.

Chillyroom, yüksek grafik kalitesine sahip 16 bit aksiyon oyunları üretme konusunda uzmanlaşmış bir yayıncıdır. İlk oyunları 2017'de piyasaya sürülen Soul Knight'dı. Chillyroom, üç yıl sonra diğer dünya efsanelerini piyasaya sürdüklerinde yeni oyunlar yayınlamaya devam etti. İnsanlar oyunu oynadı ve olumlu değerlendirmeler yaptı. Bunun nedeni, oyunun resmen başlatılmasıdır.

# Komplo

Asurendra'nın hikayesi onun yanılsamalı bir dünya yaratmasıyla başlar. Bundan sonra gücünü bu dünyada toplanan uzay ve zamandan tüm kahramanları çağırmak için kullandı. Ölümcül tuzaklar ve canavarlar her yönde gizlenir. Bununla birlikte, daha büyük bir tehdit yatıyor - kahramanlar yok edildikten sonra Asurendra'nın boyutlarını fethetmek için bir komplo. Kendinizi bir kahraman olarak tanıdıktan kısa bir süre sonra, devam eden acımasız bir komplo öğrenirsiniz. Diğer kahramanların bu hain komployu durdurmak için yardımınıza ihtiyacı var.

# Oynanış

Diğer World Legends'ın oyunu Soul Knight'a çok benziyor. Oyuncular canavar ordularını yenmek için zindanlar ve engel kurslarında geziniyorlar. Sahne patronlarını yendiğinizde, bir sonraki aşamanın kilidi açılır. Yolculuğunuzdaki bir sonraki adım için, Asurendra'nın yanılsamalarını yenerek korkularınızla yüzleşin. Oyun ilerledikçe zorluk seviyesi artar. Tabii ki, genel süreç böyle oynayacak. Oyun oyuncuları doğaüstü ve tuzak temelli düşmanları yenmeye zorladığından, kahramanın kendini birçok yolla koruması gerekir. Bunlar arasında her seviye için uygun müttefikler bulmak, gücünü avantajlarla iyileştirmek veya hasarlı silahların daha güçlü seçeneklerle değiştirilmesi yer alıyor. Oyunun hikayesi ve görev sistemi, arsaya yakından bağlılık gerektiriyor. Ayrıca, oyun Soul Knight'tan daha az NPC'ye sahiptir. Her iki oyun da birincil hikayeye bağlanan daha fazla sayıda görev alt sorguuna sahiptir. İçeriği her bitirdiğinizde ödül alırsınız. Bu ilginç, çünkü size içeriği keşfetme şansı veriyor.

# Karakter

Diğer dünya efsanelerindeki karakterler farklı zaman ve mekan boyutlarından gelir. Her biri benzersizdir ve zengin yeteneklerle birlikte gelir. Her karakterin güçlü yönlerini öğrenebilirsiniz, böylece her savaş seviyesi için hangi karakterin en uygun olduğunu seçebilirsiniz. Tüm savaşçı türlerimden en çok okçu ve büyücülerden hoşlanıyorum. Uzaktan saldırırken serbestçe hareket edebilirler. Ninja ve savaşçıların farklı güçlü yönleri var. Hızlı ve güçlüdürler; Kısa sürede en fazla hasarı ele alabilir. Bir canavar ordusuyla karşılaştığınızda bu gerçeği kendi yararınıza kullanabilirsiniz.

# Öğeler

Diğer dünya efsaneleri, oyuncuları malzeme, silah, kalkan ve diğer ekipmanları toplamaya teşvik eder. Oyun bu parçaların 90'dan fazla farklı türünü sunuyor. Birçok silah seçeneği olmasına rağmen, oyun burada bitmiyor. Bunun yerine, yeni melezler oluşturmak için eşyaları birleştirme olanağı sunar. Bu, kılıç ve yaylar veya kılıçlar ve matkaplar gibi çok çeşitli sonuçlar sunar.

# Otherworld Legends şık APK 2.3.4 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Kilitli][VIP][Sonsuz][Mod Menu] Özellik:Otherworld Legends Mod game is an action game with Unlimited money. In this mod game, you can free to buy all the items on the shop. Anyway, you will enjoy the game better with this mod.

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK fiel on happymod.com.
2) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.

HappyMod DownloadSakin bambu olukları, zen terasları, büyük yeraltı mezarları veya rüya gibi serap sarayı gibi güzel diğer dünyaları keşfedin. Ateşli öfkeye ve ezici güce sahip kahramanlarda ustalaşın. Tuhaf ve eğlenceli öğeleri toplayın ve en iyi yapıyı bulmak için bunların kombinasyonlarını deneyin. Rastgele oluşturulmuş dünyayla birlikte her oyun heyecan verici bir deneyimdir. HİKAYE "Farklı zaman ve mekanlardan en iyi savaşçılar, Asurendra'nın yarattığı seraplara çağrılıyor. Birbiri ardına denemelerden geçerek sonunda bu diyarın arkasında uzun süredir gömülü olan sırla yüzleşmeye geliyorlar..." ÖZELLİKLER• Süper etkili kontroller ve çok tatmin edici dövüşler deneyim.• Her biri farklı bir dövüş stiline sahip, seçtiğiniz birçok kahraman. Yakın dövüş, menzil, büyü. Her zaman bir fincan çayınız var. • Yüksek şövalyelerden aptal sevimli canavarlara kadar çok çeşitli düşmanlar, patronlar ve sahneler. Hiçbir zaman kum torbası sıkıntısı çekmeyeceksiniz.• Her türden bonus sunan bir deniz dolusu eşya toplayın. Dövüş tarzınıza en uygun mükemmel öğe setini bulana kadar öğe füzyon tariflerini deneyin.• Zindanda karşılaşabileceğiniz tüm sürprizlere kendinizi hazırlayın - rastgele düşmanlar, gizli odalar, gizli dükkan ve bilinmeyen patronlar.• Yardımlı kontrol yardımcı olur düşmanları zahmetsizce hedef alırsınız ve birkaç dokunuşla muhteşem kombinasyonlar gerçekleştirirsiniz.• 2D ve 3D piksel sanat stilleri ve harika elle çizilmiş animasyonların benzersiz bir karışımı. Bizi Takip Edin http://www.chillyroom.comTwitter: @ChillyRoomFacebook: @otherworldlegendsE-posta: info@chillyroom .comInstagram: @chillyroominc

Yaşadığınız dünyanın kısa bir açıklaması.
Eğlence ile öğrenmeyi destekleyin.
Bu harika hikaye gizemle örtüldü çünkü kimse nasıl bittiğini bilmiyor.
Yeni bilgiler yoluyla keşif kapsamının arttırılması.
Yazılı çalışmalarımla diğer dünya efsanesi lore zenginleştirin.
Komplo
Oynanış
Karakter
Öğeler

# Nasıl indirilir ve kurulur Otherworld Legends şık APK 2.3.4 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Kilitli][VIP][Sonsuz][Mod Menu]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Otherworld Legends modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Otherworld Legends mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Otherworld Legends indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Otherworld Legends arayın.

# Tam Özellikler Otherworld Legends şık APK 2.3.4 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Kilitli][VIP][Sonsuz][Mod Menu]

// İndirme Bilgileri //

Boyut850.6MB
versiyon2.3.4
Sürüm Kodu20510
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE CHANGE_WIFI_MULTICAST_STATE AD_ID BIND_APPHUB_SERVICE ACCESS_WIFI_STATE WAKE_LOCK FOREGROUND_SERVICE BILLING POST_NOTIFICATIONS RECEIVE_BOOT_COMPLETED BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE QUICKBOOT_POWERON USE_EXACT_ALARM FOREGROUND_SERVICE_MEDIA_PLAYBACK REQUEST_IGNORE_BATTERY_OPTIMIZATIONS
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi Çoklu Yayın moduna girmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemciyi uzak tutmak için PowerManager WakeLocks kullanılmasına izin verir
uyku veya ekranın karartılmasından dolayı ekran.;Uygulamanın, sistem önyüklemeyi tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.;Uygulamanın ACTION_REQUEST_IGNORE_BATTERY_OPTIMIZATIONS'ı kullanabilmesi için sahip olması gereken izin.:

Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Otherworld Legends şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Otherworld Legends şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 44

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (44)

 • B

  @Anonim   2024-06-20 01:07:44

  Kimden:BR   cihaz:SM-A032M   OS:android 13
  amei o mod
 • T

  @Anonim   2024-06-19 20:10:19

  Kimden:TR   cihaz:SM-A245F   OS:android 14
  yes.
 • I

  @Anonim   2024-06-19 17:51:12

  Kimden:ID   cihaz:vivo 1901   OS:android 11
  pppp
 • B

  @Anonim   2024-06-19 09:52:05

  Kimden:BR   cihaz:SM-A505GT   OS:android 11
  excelente
 • V

  @Anonim   2024-06-18 18:32:56

  Kimden:VN   cihaz:23053RN02A   OS:android 14
  good
 • I

  @Anonim   2024-06-18 16:29:28

  Kimden:IT   cihaz:WAS-LX1A   OS:android 8.0.0
  IT'S WORK AND SO FUNNY
 • V

  @Anonim   2024-06-17 23:41:37

  Kimden:VE   cihaz:moto g(20)   OS:android 11
  bueno
 • B

  @Anonim   2024-06-15 12:20:13

  Kimden:BR   cihaz:moto g(10)   OS:android 11
  10 de 10
 • G

  @Anonim   2024-06-15 02:43:39

  Kimden:GB   cihaz:SM-A2070   OS:android 11
  it works awesome
 • B

  @Anonim   2024-06-14 04:50:21

  Kimden:BR   cihaz:moto g22   OS:android 12
  chega certo momento o jogo trava
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Otherworld Legends şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Otherworld Legends

 • B

  @Anonim   2022-09-05 01:52:28

  Kimden:BR   cihaz:TCL TECTOY_5029Y   OS:android 10
  chegou uma nova atualização por favor carreguem um mod de compras grátis por favor!!!!!!!!
 • B

  @Anonim   2022-08-19 02:47:08

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A015M   OS:android 11
  poderiam fazer um mod com compra gratuita e sem cooldown skills para podermos comprar as coisas que querermos como skins de personagens, e também desbloquearmos todas as conquistas (os mods com tudo desbloqueado não permite que desbloqueemos todas as conquistas)
 • E

  @Anonim   2022-08-08 17:16:24

  Kimden:EG   cihaz:HUAWEI DRA-LX2   OS:android 8.1.0
  The last modified version that was uploaded wasn't working, so we want one to work.
 • U

  @Anonim   2022-08-03 00:50:26

  Kimden:US   cihaz:INFINIX MOBILITY LIMITED Infinix X656   OS:android 10
  please give a no skill cd mod pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls
 • B

  @Anonim   2022-07-23 05:07:55

  Kimden:BR   cihaz:motorola moto g(6) play   OS:android 9
  atualiza o jogo por favor ................................,..............
 • B

  @Anonim   2022-07-21 04:15:15

  Kimden:BR   cihaz:motorola moto g(8)   OS:android 11
  Please mod free shop only in version 1.12.7 for login in my account e more easily and not freezing account!
 • B

  @Anonim   2022-05-23 02:59:23

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-J610G   OS:android 10
  q tivesse um menu compras destravadas mas sem tira a grasa de jogar
 • U

  @Anonim   2022-04-16 23:08:51

  Kimden:US   cihaz:realme RMX2103   OS:android 11
  please make the skill no cooldown work on mage and other characters that requires ammo,daggers, energy to cast a skill pls make them it that they won't be reduced so I can used the skill no cooldown on them
 • U

  @Anonim   2022-04-16 16:47:11

  Kimden:US   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO LC7   OS:android 11
  PLEASE UPDATE THIS GAME THEY HAVE NEW HERO HOPE YOU NOTICE THIS REQUEST
 • I

  @Anonim   2022-03-31 18:51:00

  Kimden:ID   cihaz:OPPO CPH1901   OS:android 8.1.0
  I need new version for this game.Hack famage,critical damage,defense,max health,unlimited pet food,unlimited sapphire,unlimited soul stone,ruby,unlock and collected all power of six realm,unlimited power of asura,unlock all skin and hero,auto update game and can check event,unlock all statue,achievement,bos skill,and hero skill,unlimited coins,hack menu
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Otherworld Legends şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (70) Sürümler of Otherworld Legends şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Otherworld Legends şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme