HappyMod › Games › Racing › Real Driving Simulator Mod
Real Driving Simulator Mod

Real Driving Simulator şık APK 5.4

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-01-26

Real Driving Simulator şık değiştirilmiş bir versiyonudur Real Driving Simulator tarafından geliştirildi . Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Download Real Driving Sim (Mod, sınırsız para) 5.4... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Real Driving Simulator 5.4 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıReal Driving Simulator şık APK 5.4
versiyon5.4
Güncelleme açık2023-01-26
Boyut450.12 MB
Mod BilgisiDownload Real Driving Sim (Mod, sınırsız para) 5.4
Ringtone İndirOne Piece Ringtone
KategoriRacing
Google Play'den edininReal Driving Simulator
Orijinal apk'yı indirinReal Driving Simulator (464.59 MB)
Bağlantılar İndir:

Real Driving Simulator şık APK 5.4

Hızlı indirme (464.59 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (464.59 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

One Piece Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Real Driving Simulator şık APK 5.4

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
Çok para/kilidi açılmış

Özellik V2 Özellik:
1.Menlimed Para
2. Tüm arabalar ve motosikletler açık.

Özellik V3 Özellik:
MOD, Sınırsız Para
Real Driving Sim, oyunculara gerçekçi sürüş simülasyonunu deneyimleme fırsatı sunan heyecan verici bir Android oyunudur.
Çarpıcı grafikleriyle oyuncular şehirler, otoyollar ve hatta off-road pistler.
Oyunda, her biri benzersiz sürüş özelliklerine sahip 80'den fazla araç bulunuyor ve her sürüş deneyimini farklı hissettiriyor.
Oyunun MOD versiyonu sınırsız para sunarak oyuncuların tüm arazinin keyfini çıkarmasına olanak tanıyor. oyun içi satın alma endişesi olmadan oyunun potansiyelini kullanın.
Sürüş simülatörlerinin hayranıysanız, Real Driving Sim mobil cihazınıza indirmek için mükemmel bir oyundur.

Özellik V4 Özellik:
Mod, sınırsız para

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Real Driving Simulator şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Güncellenmiş sürüm nedir?

Yayıncı, olağanüstü tasarımlar yapan yüksek kaliteli yeni süper otomobil modellerini tanıtmaya devam ediyor. Bu arabaları promosyon döneminde erken satın alarak, tüketiciler bunlara süper düşük fiyatlarla sahip olabilirler. Oyunun günlük etkinlikleri artık ek bir süre için sürekli çalışıyor. Bu, oyuncuların ödül kazanma zamanı da genişletir. Önceki sürümdeki grafikler ve ses hataları da düzeltildi.

# Başlangıç ​​noktanız olarak Eğitim Modu'nu seçin.

Gerçek yarışları gerçekçi bir şekilde oynamak için bir eğitim oturumunu tamamlamanız gerekir. Bu şekilde, arabayı aşina olacak, farklı sürüş modlarını nasıl kullanacağınızı, nasıl yavaşlayacağınızı ve zorlu dönüşlere nasıl ustalaşacağınızı anlayacaksınız. Oyunla ilgili temel derslere ek olarak, aracınızı nasıl yükselteceğinizi veya diğer özellikleri nasıl görüntüleyeceğinizi öğrenebilirsiniz. Bu dersler kolaydır ve bunları hızlı bir şekilde bitirirsiniz.

# Her kitap karşısında yolların üstesinden gelmek.

Oyunda üç farklı sürüş moduna sahip. Birincisi, klavyenin ok tuşları kullanılarak erişilebilir. Arabayı istediğiniz yönde manevra etmek için sol ve sağ okları tıklayın. Bu, yeni oyuncuların bir mod seçmesinin en uygun yoludur. Yoğun bir deneyim için bir mod seçerken, titreşim sensörü modunu seçin. Ayrıca, daha gerçekçi hissetmek istiyorsanız direksiyon simidi modu önerilir. Heyecan verici anlar sağlayan Master Titreşim Sensörü moduna da zorlayıcıdır. Gerçek Driving Sim'in oyun modları çok çeşitli seçenekler sunar. Bir yarış pistindeki diğer araçlarla rekabet etmek için yarıştan veya hızlı arabaları ele alma hissini deneyimlemek için Drag Race'i seçin. Madde modunda, hasta yol boyunca birçok olağandışı öğeyi almalıdır. Bunlar sürücünün bitiş çizgisini geçmesine yardımcı olur. Yüksek hızlı mod, araca zarar vermeden veya sakinlerine zarar vermeden bitiş çizgisine mümkün olan en kısa sürede ulaşmaya odaklanmıştır.

# Farklı yollar farklı deneyimlere yol açar.

Müreffeh bir şehri geçmekten engebeli tepeleri keşfetmeye kadar birçok farklı olasılık var. Ek avantajlar ve zorluklar geçilen araziden kaynaklanır. Onlardan geçmenin en iyi yolunu belirlemek için her manzarayı anlamanız gerekir. Bu nedenle, daha fazla araba satın almak, yükseltmeler ve yeni engellerle ayak uyduruyor. Aslında, yolculuğunuzda ilerlemeye devam etmek istiyorsanız, daha fazla araba satın alınması bile gereklidir.

# Yolculuk boyunca güç bulmak.

Gerçek sürüş sim'deki grafikler ve ses inanılmaz gerçekçi. Bu oyun, üçüncü şahıs perspektifi veya sürücü koltuğundan birinci şahıs manzarasını sunar, böylece oyuncular kendilerini deneyime daha iyi daldırabilirler. Ses efektleri, hava durumu, yarış pistleri ve oyunun diğer unsurları, son derece sürükleyici bir deneyim sağlamak için özenle hazırlanmıştır.

# Yüksek kaliteli bir eğitim kaynağıyla gerçek sürüş simülatörünü öğretin.

Ovidiu Pop, sürüş simülasyonu sunan oyunların yayıncısıdır. Tanınmış başlıklarından bazıları arasında Coach Bus Simulator, Truck Simulator USA ve Euro Truck Driver 2018 yer alıyor. Ayrıca Driving School 2016 ve… bir bakıma Real Drive Sim hala bir yarış oyunu. Bununla birlikte, oyuncuların Asfalt 9'un yanan yarışları yerine direksiyonun arkasındaki deneyimine odaklanır. Kazanmak için son hızlarda yarışmanız gerekmez - bu asfalt 9'da mümkün olmaz. Oyun bir gezi yönü içerir ve ünlü süper otomobilleri gözlemlemek için ücretsiz bir seyahat geçişi sağlar. Sürüş ve rahatlama sırasında gezi yapmaktan hoşlanan sürücüler için harika bir oyun.

# Oynanış

Gerçek sürüş sim, oyuncuların oyunda belirli yerlere gitmesini gerektirir. Bu oyunda rekabetçi bir yarış yok. Bu zorluk için bazen ek gereksinimler geçerlidir. Bunlar, bir yolda üç kez sürüklenirken saatte 100 kilometre hızın korunmasını içerir. Görevi bitirmek size para verir. Verilen para miktarı, görevi ne kadar süreyle tamamlamak için harcadığınıza karşılık gelir. Böylece, daha düşük bir ödeme ile daha uzun sonuçlar almak. Oyunun haritasında 20'den fazla şehir ve ülke var. Ayrıca, genel projenin kapsamı birden fazla ülke ve neredeyse iki düzine kasaba içeriyor. Sonuç olarak, çoğu oyuncu proje üzerinde çalışırken bu ayrıntıları fazla düşünmez. Bazı oyuncular oyunun etrafta dolaşma ve mahallenin manzaralarını alma arayışını tamamlamayı tercih ediyor. Oyunun yerine seyahat etmek veya banliyölerin doğal çevresini keşfetmek arasında karar vermelidirler.

# Denetleyici

Uygun uzmanlığa sahip biri için gerçek hayattaki bir durumda nasıl sürüleceğini öğrenmek aylar alabilir. Sürüş simülasyon oyunları oynarken bu normalden daha zor. Gerçek hayatta olduğu gibi araçta gezinmek için onları nasıl birleştireceğinizi öğrenmeden önce her kontrol anahtarını ezberlemeniz ve ustalaşmanız gerekir. Ardından, gerçek dünyadaki etkiyi çoğaltmak için tüm otomobil düğmelerini aynı anda birleştirmeyi pratik yapmalısınız. Gerçek Driving Sim oyunda, otomobille ilgili dört farklı sürüş modu arasından seçim yapabilirsiniz. Bu modlar, ekrandaki joystick ve ok düğmelerini kullanmak, cihazınızın eğimini ayarlamak ve oyunun direksiyon simidini kullanmaktır. Gerçek bir araba kullanmanın gerçekçi bir deneyim olduğunu düşünen biri olarak, genellikle ekrandaki direksiyon simidi kullanıyorum. Ayrıca, ekranınızda dönüş sinyalleri, boynuz ve araç frenleri gibi başka kontrol tuşları da vardır. Haritanın hemen altında bir hız göstergesi ve yakıt ölçer var. Hızlandırıcı pedalı ve fren ekranınızın sağ tarafındadır. Her sürücü için önemli bilgiler sağlayan yakıt ölçer, birçok oyunda yaygın bir manzaradır. Birçok yolda hem haritada hem de oyunun yakıt sayacında yer alan gaz istasyonları bulunmaktadır. Arabanızın bir sonraki benzin istasyonuna ulaşmak için yeterli yakıt olmasını her zaman sağlamak önemlidir.

# Tesiste 80'den fazla lüks otomobil bulunmaktadır.

Oyunda gerçek sürüş sim'de 80'den fazla araç var. Bu arabalar Lamborghini, Ferrari, Mercedes, BMW, McLaren, Subaru ve daha fazlası gibi gerçek hayat markalarından sonra modellenmiştir. SUV'lar, off-road araçları, dönüştürülebilirler ve diğer modern ve modaya uygun otomobiller arasından seçim yapabilirsiniz. Bu, dünyayı farklı perspektiflerle deneyimlemenizi sağlar - modern veya modaya uygun otomobillerle keşfederek.

# Real Driving Simulator şık APK 5.4 Özellik:Real Driving Sim Mod game is an action game with mega mod. In this mod game, you will get unlimited money, you can buy all the cars in the shop, you can easily to upgrade all the cars for free. With this mod, this game will become more interesting.

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) This is a game with Obb file, please download APK + Obb on HappyMod App.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.Arabaları seviyor musun? Real Drive Sim, 80'den fazla araç ve keşfetmek için büyük bir açık dünya haritası içeren en iyi sürüş simülatörüdür. Büyük bir araç sizi bekliyor: Sedanlar, süper otomobiller, roaders, SUV'lar ve daha fazlası, gerçekçi motor sesleri ve doğru iç mekanlarla! Avrupa çapında sürün, yarış, tüketim mücadelesi, yüksek hızlı sürüş, hasar zorluğu ve daha fazlası gibi birçok zorluğu tamamlayın! Çevrimiçi çok oyunculu modda arkadaşlarınızla rekabet edin!

Güncellenmiş sürüm nedir?
Başlangıç ​​noktanız olarak Eğitim Modu'nu seçin.
Her kitap karşısında yolların üstesinden gelmek.
Farklı yollar farklı deneyimlere yol açar.
Yolculuk boyunca güç bulmak.
Yüksek kaliteli bir eğitim kaynağıyla gerçek sürüş simülatörünü öğretin.
Oynanış
Denetleyici
Tesiste 80'den fazla lüks otomobil bulunmaktadır.

# Nasıl indirilir ve kurulur Real Driving Simulator şık APK 5.4 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Real Driving Simulator modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Real Driving Simulator mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Real Driving Simulator indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Real Driving Simulator arayın.

# Tam Özellikler Real Driving Simulator şık APK 5.4

// İndirme Bilgileri //

Boyut450.1MB
versiyon5.4
Sürüm Kodu54
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE READ_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE AD_ID ACCESS_WIFI_STATE WAKE_LOCK RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE BILLING BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
PowerManager Wakelocks'un işlemciyi uykudan veya ekranın karartılmasından alıkoymasına izin verir


Sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan Action_boot_Completed'i alın.:

Depolama:
Bir uygulamanın harici depolama alanından okunmasına izin verir
bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Kullanıcı Özelliği TouchScreen Donanım Özellikleri:
Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanıyor.
Uygulama, cihazın tutam hareketleri gibi temel iki noktalı çokluitok özelliklerini kullanıyor, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmiyor.
Bu, Android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst setidir .; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş multitouch özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, Android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir süper kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD53ADA5333C68FBA2DCDC7816EAD644A47
imzaFD7A95648FF46FB1ACAB854ACFE1BF97ECF92346
1CBD2D0548BB11026D9AB4DBAD4A2C9405CE796235D4003BCF0A0AED8BFE0C98
GeçerliTue Jan 24 14:11:10 CET 2017 until: Fri Jun 10 15:11:10 CEST 2044
Seri numarası83b12c6eac0de641

// Geliştirici //

GeliştiriciA1
OUA1
organizasyonA1
yerelLazyland
ülkeRu
şehirLazyland

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Real Driving Simulator şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Real Driving Simulator şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 36

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (36)

 • F

  @Anonim   2023-08-21 19:38:50

  Kimden:FR   cihaz:SM-G900F   OS:android 6.0.1
  nice app
 • U

  @Anonim   2023-08-04 18:48:06

  Kimden:US   cihaz:K   OS:android 7.1.2
  All vehicles including paid supercars are unlocked.
 • U

  @Anonim   2023-08-04 18:35:48

  Kimden:US   cihaz:K   OS:android 7.1.2
  The paid cars are not unlocked.
 • G

  @Anonim   2023-07-25 22:43:20

  Kimden:GB   cihaz:CPH2387   OS:android 12
  this game has a bug it freezes
 • D

  @Anonim   2023-07-14 02:56:18

  Kimden:DZ   cihaz:CPH2271   OS:android 13
  'guFufucuuvimiytmitpfypux
 • C

  @Anonim   2023-07-13 20:18:00

  Kimden:CI   cihaz:ART-L29   OS:android 10
  Excellente application
 • F

  @Anonim   2023-07-12 21:39:35

  Kimden:FR   cihaz:CPH1911   OS:android 11
  لعبت جميل و راأع
 • R

  @Anonim   2023-07-12 00:09:07

  Kimden:RU   cihaz:MI 8 Pro   OS:android 10
 • I

  @Anonim   2023-07-05 20:05:50

  Kimden:IR   cihaz:M2007J22G   OS:android 10
  GOOD GEIM
 • T

  @Anonim   2023-06-26 20:21:06

  Kimden:TR   cihaz:SM-A405FN   OS:android 11
  eeeeh1234124123412344444444
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Real Driving Simulator şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Real Driving Simulator

 • E

  @Anonim   2022-12-26 16:16:58

  Kimden:EG   cihaz:Xiaomi M2006C3LG   OS:android 10
  تبتبتبنبنبنتتتاليتهلييقغت سخون سبحان سمعتي سخنتي يجب ثان ينور بحر يا بخير بنت بنت يعني يعني بعد قتلي فهمت
 • A

  @Anonim   2022-10-15 12:28:51

  Kimden:AU   cihaz:HUAWEI SCL-TL00   OS:android 5.1.1
  I really like the game but the problem is why can't we unlock the cars that needs real money because it is a mod let us buy every car
 • C

  @Anonim   2022-08-30 16:44:40

  Kimden:CL   cihaz:HUAWEI PPA-LX2   OS:android 10
  I need this mod because i dont have money plssssssss
 • E

  @Anonim   2022-06-23 03:10:38

  Kimden:EG   cihaz:Xiaomi 220333QAG   OS:android 11
  زيزيزيتييتتيتينيتيةييميتثةثنثمقىثةثمتثا نثتثاثتثميايتيميازةيةكوبو ثزويوثزب
 • Z

  @Anonim   2022-05-21 13:42:01

  Kimden:ZA   cihaz:HUAWEI LDN-L21   OS:android 8.0.0
  I'm willing to play this game I always wanted to play it
 • U

  @Anonim   2022-05-01 15:22:13

  Kimden:US   cihaz:ZTE ZTE BLADE A601   OS:android 6.0
  Please fix the mods we really need those mods because some of us really love mods
 • T

  @Anonim   2022-03-16 20:01:08

  Kimden:TR   cihaz:HUAWEI KOB2-W09   OS:android 10
  Para hilesi ve tüm özellikler apk olan mod istiyorum
 • G

  @Anonim   2022-01-28 06:50:52

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A315F   OS:android 11
  this game glich for some phone's I hope it get fixed
 • G

  @Anonim   2021-12-12 03:05:09

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A125F   OS:android 11
  real driving sim❤❤❤❤
 • I

  @Anonim   2021-11-30 03:24:56

  Kimden:IT   cihaz:Xiaomi M2006C3LVG   OS:android 10
  ttttyyyuuggttfvhhhgyyyhi ma v********* brutto c******* v********* a tua madre c******* di m**** un c**** sei un c**** a metà va fartelo nel c*** picchio cornuto vecchio brutto buttana brutto ulo brutto cane brutto scemo cotone cotone cotone occhione fagiani canzone cogliona
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Real Driving Simulator şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (21) Sürümler of Real Driving Simulator şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Real Driving Simulator şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme