HappyMod › Games › Health & Fitness › Relax Melodies: Sleep Sounds Mod
Relax Melodies: Sleep Sounds Mod

Relax Melodies: Sleep Sounds şık APK 24.11 [Kilitli][Ödül]

Güncelleme açık: 2024-06-20

Relax Melodies: Sleep Sounds şık değiştirilmiş bir versiyonudur Relax Melodies: Sleep Sounds tarafından geliştirildi Ipnos Software. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Kilitsiz Premium... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Relax Melodies: Sleep Sounds 24.11 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıRelax Melodies: Sleep Sounds şık APK 24.11 [Kilitli][Ödül]
versiyon24.11
Güncelleme açık2024-06-20
Boyut275.8 MB
Mod BilgisiKilitsiz Premium
geliştiriciIpnos Software
Ringtone İndirCartoon Ringtone
KategoriHealth & Fitness
Google Play'den edininRelax Melodies: Sleep Sounds
Orijinal apk'yı indirinRelax Melodies: Sleep Sounds (275.8 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
BetterSleep: Sleep tracker şık APK
Relax Meditation: Guided Mind şık APK
Relaxation Music & Sounds şık APK
Bağlantılar İndir:

Relax Melodies: Sleep Sounds şık APK 24.11 [Kilitli][Ödül]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (275.8 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Cartoon Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Relax Melodies: Sleep Sounds şık APK 24.11 [Kilitli][Ödül]

Kilitsiz Premium

Önerilen mod

Mod son sürüm

# İzleme yardımıyla size iyi bir gece uykusu verir.

Bettersleep kullanan insanlar, kabuslar veya kesilmiş uyku olmadan hızla uykuya dalacaklar. Bu uygulama uyuşukluğa veya diğer bilişsel sorunlara neden olmayan yüksek kaliteli sesler sunar. İnsanlar da sıkılmadan veya uykuya doğru ilerleme kaydetmeden iyi uyku alışkanlıklarında kalacaklar. Herkesin farklı uyku programları ve yöntemleri vardır. Bununla birlikte, derin, dinlendirici bir uyku için uykusunu nasıl organize edeceklerini anlamalıdırlar. Tüm programlara, birey tarafından ruh hallerine ve günlük aktivitelere göre kararlaştırılır ve ayarlanır.

# Uyku bozukluklarını inceleyerek uyku bilimi hakkında bilgi edinin.

Uykunun faydalarını anlamadan, birçok insan bunun önemli olmadığına inanıyor. Aslında uyku, kalp atış hızı ve solunum oranından sonra insan sağlığının üçüncü en önemli yönüdür. İnsanlar uykunun önemli olmadığını düşünüyorlar çünkü öznel ve tamamen kontrolü dışında. Bununla birlikte, uykuyu çevreleyen bilgi birçok insanın önemini anlamasına yardımcı olur. Uzun uyku almak, üretken bir gün geçirmenize yardımcı olur. Bu süre zarfında, ruhunuz enerjiktir ve zihniniz açıktır. Ayrıca daha fazla esneklik yaşarsınız, bu da çalışmayı kolaylaştırır. Bunun nedeni, bu uygulamada yer alan yararlı bilimsel verilerdir.

# Size uygun uyku zamanlama alışkanlıkları geliştirin.

BetterSleep uygulamasının bir parçası olarak, uykuya dalmak için bildirimlerini görmezden gelemezsiniz. Düzenli olarak yatağa gitmenizi hatırlatır, bu yüzden çok geç kalmazsınız. Bu yavaş yavaş daha erken ve daha tutarlı bir şekilde yatma alışkanlığı yaratacaktır. Bazı psikologların önerdiği her gün belirli bir saatte uyuyacak, baş ağrısı ve uyku ile ilgili sorunların olasılığını azalttığına inanılıyor. Düzenli uyku düzenlerine sahip olmak da sağlıklı kabul edilir; Bunun nedeni, ertesi gün enerjik bir ruha ve net bir zihne yol açabileceği içindir.

# Bu koleksiyon 300'den fazla uyku sesi içeriyor.

BetterSleep kullanıcıları uykuya daldıklarında doğadan sesleri dinleyebilirler. Bu sesler, kuşların cıvıltısından rüzgarın hafif rüzgarlarına kadar bir şey olabilir. İnsanlar ayrıca Bettersleep'i kullanarak farklı tınılar ve ritimlerle 300'den fazla ses keşfedebilirler. Uyumadan önce dinlemek için çekici bir ses seçin. Bu, bir şarkıdan yapraklardan rüzgara kadar her şey olabilir.

# Koleksiyonunuzda 100'den fazla hikayenin tadını çıkarın.

Uyumadan önce ilginç bir hikaye dinlemek, bir kişinin seçme hakkının bir parçasıdır. Çeşitli konu ve temalarla birçok farklı hikaye vardır. Gilgamesh'in destanı, bu uygulamada görünen inanılmaz, ünlü bir hikaye. Masallar ve fantastik antoloji gibi birçok ünlü antolojiyi içerir. Bu uygulama mevcut en heyecan verici, ilginç ve efsanevi hikayeleri sunmayı vaat ediyor.

# Temel özellikler kompakt tasarım ve basit tek düğmeli işlem içerir.

Uyku uzmanlarımız, daha hızlı ve daha rahat uykuya dalmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış 300'den fazla özel ses, ton, müzik ve ritim yaratıyor. Kendi benzersiz ses manzaranızı oluşturmak için farklı enstrümanların seslerini birleştirmeniz yeterlidir. Kişisel uyku ihtiyaçlarınızın arkasındaki bilimi ve özel sirkadiyen ritim tipinizi nasıl tanımlayacağınızı öğrenin. Uygulama sadece kolayca uykuya dalmanıza izin vermekle kalmaz, aynı zamanda mutlulukla uyur ve her gün yenilenmiş hissederek uyanır. Bu, özenle hazırlanmış ses manzaraları, yüksek sesle okunan hikayeler ve sizin için gerçekten çalışan meditasyonlar sayesinde mümkün olmuştur. Uykunuzu izleyerek, nasıl çalıştığını öğrenebilir ve onu geliştirmenin yollarını önerebilirsiniz. Daha sonra bulgularınıza göre önerilerde bulunabiliriz.

# Başlangıçta Relax melodileri başlıklı, Bettersleep tanıtılmalıdır.

Bessizlik ve uyuşukluk durumuna geçin. Bence BetterSleep birçok yararlı özelliği tek bir uygulamada birleştiriyor. Uygulama, daha kolay uykuya dalmanıza yardımcı olan sesler içerir.

# Derin uyku ihtiyacı vurgulanır.

Uyurken kaslarınız tamamen serbest bırakılır ve beyniniz geçici olarak kapanır. Bu durum uyku olarak adlandırılır çünkü vücudunuz aslında bilinçsizdir ve hareket edemez. Uyku, enerji dolu hissederek uyanmanızı sağlar, bu da enerji dolu yeni bir gün geçirmeyi düşünüyorsanız yardımcı olur. Bir yetişkinin her gün 7 ila 8 saat uykuya ihtiyacı vardır. Bu uyku miktarı yaş ve yeri arasında değişir. Ek olarak, farklı yaşlar ve yerler farklı miktarlarda uyku gerektirir. Birisi yaşlandıkça uyudukları süre azalır. Derin uyku sırasında, kişi döngünün dört aşamasından da kesintisiz geçmelidir. Yetersiz uyku, yorgunluk, baş dönmesi, kalp çarpıntısı, baş ağrısı ve zayıf konsantrasyona neden olabilir. Bununla birlikte, yeterli uykunun derin uyku veya derin uyku olması gerekmez. Uzun süreli sağlıklı yaşam için iyi bir gece uykusu almak önemlidir. Bu yüzden

# Daha iyi bir uyuklama yolu önde.

Geçmişte bunun önemini anlamadım. Sonuç olarak, hafta sonları uyuyarak ve gece geç saatlerde video oyunları oynayarak sağlığımı göz ardı ettim. Zaman geçtikçe ve değişmeye çalışırken yaptığım hatayı anladım. Ancak, birkaç yıl önce birkaç alışkanlığın sürdürülmesi zor oldu. Şu anda, erken uyumak ya da uyanmak benim için zor. İki hafta veya daha uzun süre geç kalma ile ilişkili yüzlerce yan etki vardır. Bunlar arasında yorgun gözler, uyanıklık eksikliği ve yüzünde durgunluk bulunur. Bu nedenle size Bettersleep hakkında bilgi vermeye karar verdim. Kullanımı, uykusuzluklarını tedavi edebilmeleri için bilmeyen insanlar için gereklidir.

# Rbettersleep seni uyutur.

Çünkü bir bebeğin uyku melodisinin şarkısı, annesinin geçmişte uyumasına yardımcı oldu. Bebekler, ninni tarafından işitsel adaptasyon süreci ile verilen kapris ve bilgeliği algılar. Tanıdık tonlar ve ritimler onları uyumak için canlandırır. Uykuya dalmak için. Uykuya dalmak isteyen yetişkinlerin benzer bir şeye ihtiyacı vardır: bir melodi.

# Relax Melodies: Sleep Sounds şık APK 24.11 [Kilitli][Ödül] Özellik:

Uyku ve rahatlamanın 1 numaralı uygulaması Relax Melodies sayesinde uykusuzluk, gece kaygısı ve kulak çınlaması üzerinde kontrolü yeniden kazanabilirsiniz. Doğa sesleri, beyaz gürültü ve melodilerle kendi karışımınızı yaratın ve daha önce hiç olmadığı gibi uyuyun! *UYKU SESLERİ 50'den fazla ücretsiz rahatlatıcı ses ile özel ses ortamları oluşturun veya 100'den fazla sese erişmek için premium'a geçin! Keşfedin:Beyaz gürültü (saç kurutma makinesi, uçak, kurutucu, elektrik süpürgesi, fan sesi)Su sesleri (yağmur fırtınası, okyanus, yavaş dalgalar, sıçrayan su) Meditasyon müziği (sesler, enstrümanlar, ortam melodileri)Doğa sesleri (rüzgar, hışırtılı yapraklar, kuşlar, Çatırdayan ateş)Ve çok daha fazlası*UYKU İÇİN MEDİTASYONUyku seslerinize ve beyaz gürültüye, size yardımcı olacak rehberli bir meditasyon ekleyin:Uykusuzluk, Çınlama,Stres ve kaygıRüyalarUyku*YAMA ZAMANI ÖZELLİKLERİYatma zamanı hatırlatıcısı: her gece bir tane ayarlayınZamanlayıcı: uygulamayı sorunsuz bir şekilde durdurunFavoriler: karışımlarınızı ekleyebileceğiniz bir bölüm *BEYİN DALGALARI Binaural vuruşlar Eşzamanlı tonlar Rahatlama ve dinlenme için mükemmel IPNOSI TARAFINDAN SİZE GÖNDERİLEN İpnos, sağlıklı yaşam uygulamaları dünyasının en iyilerini size getiriyor. Uygulamayla ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? E-posta [email protected]ı içerikler yalnızca isteğe bağlı ücretli abonelik yoluyla kullanılabilir. Abone olmayı seçerseniz ödeme, satın alma onayının ardından Google Hesabınızdan tahsil edilecektir.

İzleme yardımıyla size iyi bir gece uykusu verir.
Uyku bozukluklarını inceleyerek uyku bilimi hakkında bilgi edinin.
Size uygun uyku zamanlama alışkanlıkları geliştirin.
Bu koleksiyon 300'den fazla uyku sesi içeriyor.
Koleksiyonunuzda 100'den fazla hikayenin tadını çıkarın.
Temel özellikler kompakt tasarım ve basit tek düğmeli işlem içerir.
Başlangıçta Relax melodileri başlıklı, Bettersleep tanıtılmalıdır.
Derin uyku ihtiyacı vurgulanır.
Daha iyi bir uyuklama yolu önde.
Rbettersleep seni uyutur.

# Nasıl indirilir ve kurulur Relax Melodies: Sleep Sounds şık APK 24.11 [Kilitli][Ödül]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan BetterSleep: Sleep tracker modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. BetterSleep: Sleep tracker mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den BetterSleep: Sleep tracker indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında BetterSleep: Sleep tracker arayın.

# Tam Özellikler Relax Melodies: Sleep Sounds şık APK 24.11 [Kilitli][Ödül]

// İndirme Bilgileri //

Boyut275.8MB
versiyon24.11
Sürüm Kodu21931
Langde es fr it ja ko pt ru zh zh-CN zh-TW

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinPOST_NOTIFICATIONS RECORD_AUDIO RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE RECEIVE ACCESS_NOTIFICATION_POLICY WAKE_LOCK READ_EXTERNAL_STORAGE VIBRATE USE_FULL_SCREEN_INTENT ACCESS_WIFI_STATE SCHEDULE_EXACT_ALARM READ_SLEEP WRITE_SLEEP ACTIVITY_RECOGNITION ACTIVITY_RECOGNITION DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Bir uygulamanın, sistem önyüklemesini tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Bildirim politikasına erişmek isteyen uygulamalar için işaretleyici izni.
Kullanılmasına izin verir
PowerManager WakeLocks, işlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önler.;Titreşime erişim sağlar.;Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.:

MİKROFON:
Uygulamanın ses kaydetmesine izin verir.
DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
Min Sdk26
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklernormal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a x86 x86_64
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Telefon donanım özellikleri:
Uygulama, veri iletişim hizmetlerine sahip telefon radyosu gibi cihazın telefon özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın mikrofonunu kullanarak ses kaydeder.#Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönünü kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de beyan etmenize gerek yoktur.#Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır:

.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Relax Melodies: Sleep Sounds şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Relax Melodies: Sleep Sounds şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 37

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (37)

 • U

  @Anonim   2024-06-17 10:25:58

  Kimden:US   cihaz:Nokia G310 5G   OS:android 13
  Nice features
 • G

  @Anonim   2024-06-14 02:48:47

  Kimden:GB   cihaz:SM-A515F   OS:android 13
  work thanks
 • G

  @Anonim   2024-06-13 13:24:13

  Kimden:GB   cihaz:2107113SG   OS:android 13
  work
 • K

  @Anonim   2024-06-11 14:58:35

  Kimden:KW   cihaz:SM-A155F   OS:android 14
  ...
 • U

  @Anonim   2024-06-08 12:16:20

  Kimden:US   cihaz:23117RA68G   OS:android 14
  ....
 • U

  @Anonim   2024-06-03 13:22:27

  Kimden:US   cihaz:SM-S901U1   OS:android 14
  .....
 • R

  @Anonim   2024-05-14 02:51:02

  Kimden:RU   cihaz:TECNO BG6   OS:android 13
  good
 • U

  @Anonim   2024-05-13 21:47:13

  Kimden:US   cihaz:CPH2251   OS:android 13
  I sleep better now
 • E

  @Anonim   2024-05-05 21:21:21

  Kimden:ES   cihaz:SM-A236B   OS:android 14
  Muy buena aplicación.
 • U

  @Anonim   2024-05-05 18:00:24

  Kimden:US   cihaz:SM-J710MN   OS:android 8.1.0
  very gut
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Relax Melodies: Sleep Sounds şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Relax Melodies: Sleep Sounds

 • U

  @Anonim   2021-09-25 22:36:02

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi Redmi 6 Pro   OS:android 9
  please make Netflix's , free fire, cod, starlight mods
 • I

  @Anonim   2020-03-18 21:51:23

  Kimden:ID   cihaz:LAVA iris 820   OS:android 6.0
  happymod is my life!!
 • G

  @Anonim   2019-08-22 21:19:31

  Kimden:GB   cihaz:HUAWEI EML-L09   OS:android 9
  it's been updated in the Google play store thanks I really really appreciate this and your work
 • G

  @Anonim   2019-07-20 00:52:19

  Kimden:GB   cihaz:Xiaomi Redmi Note 5 Pro   OS:android 9
  Pleaseeeeeee updateeeee ittttttttt as it is a very good app and you are doing a great job.
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Relax Melodies: Sleep Sounds şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (96) Sürümler of Relax Melodies: Sleep Sounds şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Relax Melodies: Sleep Sounds şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme