HappyMod › Games › Simulation › Space Agency Mod
Space Agency Mod

Space Agency şık APK 1.9.9

Güncelleme açık: 2023-02-02

Space Agency şık değiştirilmiş bir versiyonudur Space Agency tarafından geliştirildi Nooleus. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Space Agency 1.9.9 Mod Everything is open... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Space Agency 1.9.10 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıSpace Agency şık APK 1.9.9
versiyon1.9.9
Güncelleme açık2023-02-02
Boyut25.99 MB
Mod BilgisiSpace Agency 1.9.9 Mod Everything is open
geliştiriciNooleus
KategoriSimulation
Google Play'den edininSpace Agency
Orijinal apk'yı indirinSpace Agency (50 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Space Agency şık APK
Space Agency 2138 şık APK
Electron City şık APK
Bağlantılar İndir:

Space Agency şık APK 1.9.9

Hızlı indirme (50 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (50 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Space Agency şık APK 1.9.9

Özellik V1 Özellik:
Her şey açık

Özellik V2 Özellik:
Uygulamada satın alındı

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Mümkün olan en güzel ve eşsiz roketlere yol açar.

Uzay Ajansı'nın bir üyesi olarak, birçok kaynak ve fikre erişiminiz vardır. Son teknoloji ürünü roketler oluşturmak için bunları kullanın. Ayrıca geçmiş çalışmalarını inceleyerek veya inceleyerek diğer mucitlerden de öğrenirsiniz. İnsanlar istedikleri gibi özgürce yatırım yapabilmelidir. Herkes hedeflerini takip etme ve bilmesi gereken her şeyi öğrenme hakkına sahiptir.

# Uçuş için en güzel ve eşsiz roketleri yaratmak.

Uzay Ajansı, evreni dünyamızın ötesinde keşfedebileceğiniz bir yerdir. Bu, galaksiyi görme ve öğrenme fırsatı, farklı ve güzel gezegenler içerir. Buna ek olarak, onların gözlerinizi uzayın ötesinde garip yeni bir dünyaya açma şansıdır. Bu oyun sayesinde evren hakkında yeni bilgiler öğrenilebilir. Oyuncular bu güneş sistemini kendi gözleriyle keşfetmeyi dört gözle bekleyebilirler.

# Proje bir dizi zorluk ve zorluk sundu.

Bir uzay roketi oluştururken veya bir tane oluşturmak için gereken parçaları monte ederken, işlem birçok özel ve karmaşık adım gerektirir. Bunlar, en uygun parçaları seçerken roketin ağırlığını ölçmeyi ve dikkate almayı içerir. Sonuç olarak, her parçayı birbirine bağlayan çizimler oluşturmanız gerekir. Görev ne kadar zor olursa olsun, asla pes etmemelisiniz. Parlak aklınızın ve karşılaştığınız birçok risk ve engelin yardımıyla kolayca bir uzay roketi yaratabilirsiniz.

# Uydu oluşturun ve daha sonra başlatın.

Roketi inşa ederken, modele göre başlatmak için tıklama hakkına sahipsiniz. Doğru bir şekilde inşa ederseniz roketinizin gökyüzüne uçmasını izleyebilirsiniz. Roketiniz iyi ve hızlı uçarsa, muhtemelen iyi bir iş çıkardınız. Oyun uzay ajansı size eğlence anları verecek ve büyük tutkularınızı tatmin edecektir. Ayrıca, oyun gelişmenize ve daha açık fikirli olmanıza yardımcı olurken, aynı zamanda yaşamdaki potansiyelinizi artıracaktır.

# Grafikler ve ses çok gerçekçi ve yoğun.

Bir oyun için grafikleri tasarlarken, bir grafik tasarımcı tüm montaj sürecini ve her ayrıntıyı dikkate almalıdır. Bu, kullanılan malzemeleri ve modelin sahip olabileceği benzersiz özellikleri içerir. Ayrıca, roketin fırlatma sesi tasarıma dahil edilmelidir; Oyuncuyu bu oyun hakkında ne kadar heyecanlı olduklarını hissettirmek önemlidir.

# Kitabın bazı temel özellikleri:

Vahşi yaratıcılığınızın serbest kalmasına izin vererek hayal gücünüzün dev bir yaratılışıyla dış uzaya seyahat edin. Hayatları boyunca roketler inşa edebilir ve füzeler oluşturmak için tarihsel olarak ünlü tasarımlar kullanabilirler. Tamamlanan ürünü test ettikten sonra, düzeltmeler ve iyileştirmeler içeren yeni bir sürüm başlatmalıyız. Etrafınızdaki evren keşfetmek ve anlamak için manzaralarla doludur. Oyunun gerçekçi grafiklerinin yardımıyla, çevrenizdeki dünya hakkında bilgi edinebilirsiniz. Okul, öğretme taahhüdü ile dünyaya değerli bir öğrenme deneyimi ve içgörü sağlar.

# Uzay ajansını konu olarak tanıtın.

Bir uzay istasyonu oluşturun, uydular fırlatın ve aynı düğmeye basarak roketler oluşturun. Oyunumda bir uzay istasyonuna komuta ederken roket tasarlama ve başlatma heyecanını ve deneyimini keşfedin. Bu süreçle ilgili sorularınızın cevaplarını oyunumdan, uzay ajansından alın.

# Oyundaki birçok görev bir meydan okuma sağlar.

Oyunun kapsayıcı amacı, roketler, uydular ve bir uzay istasyonu inşa ederek güneş sistemini keşfetmektir. İlk sahne, roket açılana ve uzayda varış noktasına ulaşana kadar füzeleri hayati işaretleri sabit tutmayı gerektirir. Bu, dört istatistik kullanımı ile gerçekleştirilir: kalp atışı, kan basıncı, vücut sıcaklığı ve tükürük üretimi. Tutum Uygulanan basınç, durumla eşleşecek şekilde dinamik olarak değişir. Yakıt Gazetme Ekranın altında bir rota göstergesi görünür; Belirli bir yere doğru ilerlemeyi ortaya çıkarır. Seyahat ederken, herhangi bir gösterge yandığında yön değiştirin. Motorların hızlandıklarında roketi nasıl terk ettiğini izleyin. Ayrıca, motorlara yaklaşırken bu tavsiyeyi de kullanın. Bu önemli anlarla, yakıt, tutum ve baskı açısından sorunlar ortaya çıkar. Bu nedenle, durumu değerlendirirken bu dört metriğe çok dikkat edin. İdeal olarak, hepsi yeşildir ve kişinin hedefine güvenli bir şekilde seyahat eder. Bu yere ulaştıktan sonra, uzay aracını roketten ayırmak için odağınızı ek operasyonlara kaydırmalısınız. Uzay istasyonunu uzay aracına bağlamak, oyuncu tarafından ekran girişi, oyun içi hususlar ve konsol eylemleri yoluyla gerçekleştirilmelidir. Bu oyundaki tüm etkinlikler, bilgisayarlar, konsollar ve yer istasyonlarındaki seçenekler aracılığıyla oyuncu tarafından sürekli olarak gerçekleştirilecektir. Roketi Dünya'ya geri getirdikten sonra, yapmanız gereken son şey bir panelin yerine. Başlatın, eve dönün ve hesabı kapatın. Uzay istasyonuna ve uzay istasyonundan seyahat etmek zor olabilir. Meteorlar, elektromanyetik fırtınalar, kuyruklu yıldız etkileri ve istasyona giderken veya istasyondan giderken basınçtaki değişiklikler gibi risklerle karşılaşabilirsiniz. Bunların hepsi sabrınızı ve aziminizi test eder. Bunun gibi hatalar kazanma şansınızı yok eder. Bunlardan birini yaparsanız, oyunu kaybettiniz ve Dünya'dan yeniden başlamanız gerekiyor. Dünyaya güvenli bir şekilde başarılı bir şekilde ulaştığınızda, o zaman oyununuzda başka bir seviyeye ulaştınız.

# Oyun heyecan verici ama nemden yoksun.

Roket, uzay istasyonu ve ajansın kontrol merkezi isimleri filmlerde olduğu gibi havalı. Onlara Helen, Skylab ve Zarya denir. Uzay ajansı oynayan birçok oyuncu, oyunun nadir görülen bir gerçeklik oyunu olduğu için görsel estetiğe sahip olduğunu düşünüyor. Bununla birlikte, çok az insanın bildiği toplumun büyük bir yönünün benzersiz simülasyonu nedeniyle oyunun oynamaya değer olduğuna inanıyorlar. Uzay ajansının renk eksikliği ve hayranlık uyandıran 3D görüntüler bazılarına sıkıcı görünmesini sağlıyor. Uzay araçlarını, roketleri ve uzay istasyonlarını bir araya getirme süreci bile orijinal değildir. Ayrıca, minimalist bir 2D tasarımı da vardır.

# Space Agency şık APK 1.9.9 Özellik:

Kendi uzay roketlerinizi inşa etmek ve uçurmak ister misiniz? Tabii ki yapıyorsun! Milyarder misin? Hayır ... bu onu zorlaştırıyor. Neyse ki, ABD'li olmayanların kendi uzay programımızı yürütmesinin bir yolu var ... Uzay Ajansı! * Rockets Buil * Uyduları başlat * Bir uzay istasyonu oluştur * Güneş sistemini keşfedin Bu son derece zorlu ve karmaşık bir oyundur. Sadece en yetenekli astronot denemelidir. Doğru şeyler var mı?

Mümkün olan en güzel ve eşsiz roketlere yol açar.
Uçuş için en güzel ve eşsiz roketleri yaratmak.
Proje bir dizi zorluk ve zorluk sundu.
Uydu oluşturun ve daha sonra başlatın.
Grafikler ve ses çok gerçekçi ve yoğun.
Kitabın bazı temel özellikleri:
Uzay ajansını konu olarak tanıtın.
Oyundaki birçok görev bir meydan okuma sağlar.
Oyun heyecan verici ama nemden yoksun.

# Nasıl indirilir ve kurulur Space Agency şık APK 1.9.9 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Space Agency modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Space Agency mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Space Agency indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Space Agency arayın.

# Tam Özellikler Space Agency şık APK 1.9.9

// İndirme Bilgileri //

Boyut26MB
versiyon1.9.9
Sürüm Kodu43
Langar tr

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinGET_ACCOUNTS BILLING READ_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE
İzin Metni DİĞER:
Kişiler:
Hesaplar hizmetindeki hesap listesine erişime izin verir.
DİĞER:

Depolama:
Bir uygulamanın harici depolama alanından okunmasına izin verir
bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
Min Sdk14
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK31
Hedef SDK Txt31
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği TouchScreen Donanım Özellikleri:
Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın portre veya peyzaj oryantasyonunu kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanır.:

// imza //

MD5D936B8959321139FF8A164DF8D2A300F
imza0950D61DF8FD5B0A78E0095EF6519A5783BDBD44
B4F5373F29C0CA39C7FEF118B89CF0748CFF9853EEC27B5796C9566A81F3F23F
GeçerliThu Sep 20 21:35:00 CEST 2018 until: Wed Nov 11 20:35:00 CET 2048
Seri numarası70d51034

// Geliştirici //

Geliştirici5play.ru
organizasyon5play.ru";i:5;s:31:"Issuer: CN=5play.ru

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Space Agency şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Space Agency şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 50

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (50)

 • U

  @Anonim   2023-03-18 18:22:13

  Kimden:US   cihaz:SM-T517P   OS:android 11
  ***** ***** boooty this is *****
 • U

  @Anonim   2023-03-18 18:18:09

  Kimden:US   cihaz:SM-T517P   OS:android 11
  this is just ***** it did not even download
 • G

  @Anonim   2022-12-24 13:44:46

  Kimden:GB   cihaz:SM-A022F   OS:android 11
  :o it works thanks this mod
 • U

  @Anonim   2022-11-23 11:04:13

  Kimden:US   cihaz:Azumi V4   OS:android 8.1.0
 • G

  @Anonim   2022-10-21 00:52:06

  Kimden:GB   cihaz:CPH2015   OS:android 9
  I recommend this mod it's work and no viruses
 • U

  @Anonim   2022-10-20 21:19:32

  Kimden:US   cihaz:CPH2239   OS:android 11
  Good replacement, in app purchases bought and thousands of quick launches
 • B

  @Anonim   2022-09-11 05:10:51

  Kimden:BR   cihaz:Lenovo TB-7305X   OS:android 9
  #HappyMod#
 • U

  @Anonim   2022-07-13 23:49:23

  Kimden:US   cihaz:vivo 1716   OS:android 8.1.0
  like mod and mikayle Rainesové
 • F

  @Anonim   2022-05-30 23:51:11

  Kimden:FR   cihaz:TECNO BC2   OS:android 10
  its work no virus nothing you Can play.there are prof
 • U

  @Anonim   2022-04-03 13:40:26

  Kimden:US   cihaz:CPH2083   OS:android 9
  it works
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Space Agency şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Space Agency

 • U

  @Anonim   2022-11-21 19:36:14

  Kimden:US   cihaz:OPPO OPPO F1s   OS:android 5.1
  (yle) can you upload unlock all with starship it would be great if you upload this :D
 • K

  @Anonim   2022-03-19 22:45:21

  Kimden:KR   cihaz:samsung SM-G977N   OS:android 12
  이게임은 한국인이만든한국재품인 한국게임입니다 2차배포는금하며 할시앤 법적으로처벌받을수있습니다설명입니다: 돈무한에가까운
 • U

  @Anonim   2021-03-27 10:51:33

  Kimden:US   cihaz:vivo V2027   OS:android 10
  I need a mod pls pls pls pls pls pls pls pls plsssss
 • B

  @Anonim   2021-01-17 01:48:38

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-G532M   OS:android 6.0.1
  poderia colocar O jogo foi quebrado dentro da compra assim a gente poderia comprar sem precisar de uma forma de pagamento isso seria ótimo para esse jogo e lembrando hein eu sou BR
 • S

  @Anonim   2020-07-15 17:36:32

  Kimden:SK   cihaz:Lenovo Lenovo L38043   OS:android 8.1.0
  je to supercodiydiydyidiyditditdjgsjtdktdykdjgxkydoyxkydkyxlydkhxkgxkgxhld
 • I

  @Anonim   2020-01-02 15:00:17

  Kimden:ID   cihaz:Xiaomi MI 6X   OS:android 8.1.0
  please fuel and booster fuel is made unlimited. would be very interesting if the fuel combustion and propellant booster is not limited we can explore the entire space agency
 • G

  @Anonim   2019-10-26 18:02:35

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-J600G   OS:android 9
  please update mod for increasing quick launch of space agency
 • E

  @Anonim   2019-09-27 22:58:19

  Kimden:ES   cihaz:HUAWEI SNE-LX1   OS:android 8.1.0
  Por favor hagan un mod de este juego con todas las piezas infinitas.
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Space Agency şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (12) Sürümler of Space Agency şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Space Agency şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme