HappyMod › Games › Strategy › Warhammer Quest: Silver Tower Mod
Warhammer Quest: Silver Tower Mod

Warhammer Quest: Silver Tower şık APK 2.4007 [Ücretsiz satın alma][Ücretsiz alışveriş]

Güncelleme açık: 2024-01-26

Warhammer Quest: Silver Tower şık değiştirilmiş bir versiyonudur Warhammer Quest: Silver Tower tarafından geliştirildi Perchang. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: - ücretsiz uygulama içi satın almalar- ücretsiz alışve... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Warhammer Quest: Silver Tower 2.4007 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıWarhammer Quest: Silver Tower şık APK 2.4007 [Ücretsiz satın alma][Ücretsiz alışveriş]
versiyon2.4007
Güncelleme açık2024-01-26
Boyut143.85 MB
Mod Bilgisi- ücretsiz uygulama içi satın almalar- ücretsiz alışveriş
geliştiriciPerchang
Ringtone İndirOne Piece Ringtone
KategoriStrategy
Google Play'den edininWarhammer Quest: Silver Tower
Orijinal apk'yı indirinWarhammer Quest: Silver Tower (143.85 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Warhammer Quest 2: End Times şık APK
Perchang şık APK
Warhammer Quest şık APK
Perchang şık APK
Bağlantılar İndir:

Warhammer Quest: Silver Tower şık APK 2.4007 [Ücretsiz satın alma][Ücretsiz alışveriş]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (143.85 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

One Piece Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Warhammer Quest: Silver Tower şık APK 2.4007 [Ücretsiz satın alma][Ücretsiz alışveriş]

Özellik V1 Özellik:
Sınırsız para

Özellik V2 Özellik:
- ücretsiz uygulama içi satın almalar
- ücretsiz alışveriş

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Ucuz çatışma becerilerinizi dövüş taktik savaşlarında test edin.

Bu oyun, her oynanabilir karakter için benzersiz bir özelliğe sahip sıraya dayalı bir taktik savaş sistemine sahiptir. Oyuncular büyük savaş alanlarında birden fazla karakteri kontrol eder ve savaş alanı küçük karelerden oluşur. Ayrıca menzil göstergeleri, saldırı mesafesi göstergeleri ve her karakter için bir beceri sistemi de yer almaktadır. Oyunun büyük misyon sistemi hikayeleri, yan sorguları ve zorlukları içerecek. Ayrıca oyuncuların oyunu deneyimlemesi için yüzlerce benzersiz ödül de içerir. Bunun nedeni, yeni sistemin klasik strateji oyunlarına benzemesi, ancak ortamlar ve karakterler oluşturmak için 3D grafikler ve gerçekçi öğeler kullanmasıdır. Yeni sistem ayrıca beceri efektleri, seviyelendirme ve daha fazlasını içerir.

# Sahneye oynanabilir birden fazla karakteri getirin.

Silver Tower'ı düzgün bir şekilde oynamak için, oyuncuların çok çeşitli karakterlere ihtiyacı var. Görevler, hikayeler ve sunak çağrıları ile çeşitli karakterler elde edilebilir. Her karakter, karakter sistemini daha çeşitli ve ilginç hale getiren benzersiz bir özelliğe sahiptir. Bu, oyuncunun stratejisinin daha yaratıcı olduğu ve seçeneklerinin seriye eklenen her yeni karakterle daha geniş olduğu anlamına gelir. Bu oyun birçok farklı unsurla birlikte gelen çok çeşitli saldırılara sahiptir. Oyundaki her karakter, benzersiz sembollerle gösterilen ayrı bir saldırı öğesine sahiptir. Ayrıca, oyunun her karakter için birden fazla varyasyona sahip bir beceri sistemi vardır. Karakterlerin kıyafetleri, element sistemleri ve daha fazlası için özelleştirme seçenekleri de mevcuttur. Bu, oyunun diğerlerinden daha büyük bir kapsama sahip olmasını ve daha uzun süre alakalı kalmasını sağlar.

# Sezgisel kontrol mekanizmasına sahip dönüş tabanlı bir savaş sistemi.

"Silver Tower" savaş sistemi, daha geniş bir görme alanı olan oyuncular için yukarıdan aşağıya bir görünümde varsayılan olarak varsayılan olarak. Ayrıca oyuncuya meydan okuymayan daha basitleştirilmiş mekanikler sunar. Her zorluk, tek bir görev olarak birden fazla hedefin tamamlanmasını içerir. Bu görevler, oyuncuların belirli hedefleri yok etmelerini veya bir çıkarma noktasına ulaşmasını gerektirebilir. Bununla birlikte, oyuncular engellerle manevra yapmak, düşmanları öldürmek ve hayatta kalmak için elindeki her şeyi kullanmak zorunda kalacakları için bu kolay olmayacak. Silver Tower'ın eşsiz savaş mekaniği, oyuncuların kendilerini oyuna sokmalarını sağlar. Savaş alanındaki her karakter, oyuncuların her zaman farkında olması gereken benzersiz bir yeteneğe sahiptir. Bunun nedeni, oyuncuların bunu düşmanlarının vizyonunu engellemek ve saldırılar için ek fırsatlar yaratmak için kullanabilmeleridir. Oyunun arazisi ve ortamı da oyunculara bu taktikleri kullanmak için daha fazla fırsat verir; Hatta düşmanlarını bile gizleyebilirler.

# Büyük bir kule kampanyası gerçekleşir.

Gümüş kule, güçlü bir büyücü tarafından yaratılan geniş ve sonsuz bir yapıdır. Yüzlerce ortam, düşman türü ve arazi de dahil olmak üzere 200'den fazla zorluk var. Hikaye, savaşlar ve tüm savaş alanı bu olağanüstü yaratılış içinde gerçekleşecek. Gümüş kule tehlike ve entrika doludur. Bununla birlikte, deneyimli bir taktikçi tehlikelerde gezinebilir ve oyundaki gizemleri çözebilir. Oyuncular kulede düşmanları yok etmek, kaçmak ve daha fazlası da dahil olmak üzere birçok farklı zorlukla karşılaşmalıdır. Bu zorluklardan bazıları oyunculara ödüller bile sunuyor.

# Görsel olarak tehdit edici 3D grafiklere sahip oyun çarpıcı.

Silver Tower'ın eşsiz oyun tarzı, oyuncunun savaşı birçok farklı açıdan gözlemlemesine izin veren gelişmiş 3D grafik eşlik ediyor. Bu aynı zamanda gizli düşmanları ve tuzakları görmeyi ve karakterleri daha kolay atamayı kolaylaştırır. Bu oyun, her karakterin titiz yapımı ve göz alıcı özel efektler sayesinde inanılmaz derecede yüksek kaliteli görseller sergiliyor. Grafikleri, gelişmiş optimizasyon özellikleri sayesinde birçok cihazla da uyumludur. Aksiyon-macera rol yapma oyunu Warhammer Quest: Silver Tower'da, oyuncular çirkin ve şiddetli canavarlarla dolu düşmanca bir dünyaya girerler. Kule, oyunun macerası için tek ortam olarak hizmet eder; Ancak, bir hikaye içerir ve oyunculara çevreyi özelleştirme yeteneği sağlar. Oyuncular, sıraya dayalı savaş türünün bu oyunu oynarken en iyi deneyimi sunduğunu bulurlar.

# Warhammer Quest modundaki gümüş kuleyi geçerek zafer elde edin.

Karanlık bir sihirbaz, doğduğunuz araziyi tahrip etti. Onu yenmek için gümüş kulesine gitmeliyiz; Düzenli bir şekilde organize edilmiş birçok kat vardır. Hızlı bir şekilde birinci kattan diğerine geçin. Kahramanlarınızı düşmanınızla karşılaşmadan önce en iyi dövüş oluşumlarına yerleştirin. Tüm düşmanlarınız düştüğünde, bir sonraki kata ilerleyebilirsiniz. Askerlerinizin gücünü artırmak çok önemlidir - bu adımı atlamayın. Daha fazla iterek, hayatta kalma olasılığınızı artırırsınız.

# En büyük kahramanları arayın.

Ordunuzu desteklemek için daha güçlü kahramanlara ihtiyacınız var. Gizemli makineyi, onları Beyond Worlds'ten çağırmak için bir kaynak olarak kullanın. Ekibinizi monte ederken birçok farklı sınıftan seçim yapın. Oyun için mevcut sınıflar arasında Gladyatör, Tank, Topçu, Mage ve Fighter yer alıyor. Bir kahramanın nadirliği ne kadar yüksek olursa, o kadar güçlü olur. Yeni karakterler benzer potansiyellerle başlar, ancak bazıları diğerlerinden daha hızlı ilerler. Bu kahramanlara erişim can sıkıcı bir arayıştır. Onların satın alımları şans ve tuhaflaşıyor. Üzülmene gerek yok; Onları alacaksın.

# Binlerce zorluk çözüm gerektirir.

Silver Tower'ın birçok modu, durum ne olursa olsun, kalmayı garanti etti. Oyuncular Warhammer Quest: Silver Tower'ın muhteşem özellikleri sayesinde çok çeşitli savaşların tadını çıkarabilirler.

# Warhammer Quest: Silver Tower şık APK 2.4007 [Ücretsiz satın alma][Ücretsiz alışveriş] Özellik:

Warhammer'ın Age of Sigmar'ındaki favori Şampiyonlarınızı kullanarak benzersiz taktiksel mücadelelerle yüzlerce aşamada savaşın. Kaotik Gümüş Kule'de savaşın. İğrenç Sıska Sihirdar'ın İni. Stormcast, Darkoath, Aelves ve Ölümlü Diyarların her yerinden gelen diğer Şampiyonlar, intikam, onur ve hatta bizzat Tanrıların lütfunu kazanmak için kuleye girecekler. Onlar, Kaos Tanrısı Tzeentch'in lejyonlarını oluşturan Acolytes, Tzaangors, Daemon'lar ve her türlü canavarla savaşacaklar. Şampiyonların yalnızca Sihirdar'ın denemelerini yenerek kaçma şansı olabilir! Dövüşe katılmak için hemen indirin!==== ====== TAKTİK SAVAŞLARLA MÜCADELE: İçinizdeki taktikçiyi test etmek için stratejik çatışmalar. DESTANSI ŞAMPİYONLARI ÇAĞIRIN: Sigmar Çağı'ndan ve her biri benzersiz bir beceri seti ve oynanışa sahip. BÜYÜK KAMPANYA: 25 benzersiz ortamda 200'den fazla savaş deneyimleyin. GÜNLÜK GÖREVLER: Cihazınıza her gün gönderilen el yapımı Görevler. HAZİNE HAZNELERİ: Takımınızın seviyesini yükseltmek için yüzlerce silah, öğe ve ıvır zıvır arasından seçim yapın. BONS: Yeni oyunun kilidini açmak için Şampiyonlarınızı özelleştirin.====== ====LÜTFEN DİKKAT! Warhammer Quest: Silver Tower'ı indirmek ve oynamak ücretsizdir ancak bazı oyun öğeleri gerçek parayla da satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, lütfen cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın almaları devre dışı bırakın. Bir ağ bağlantısı da gereklidir.==========Warhammer Quest: Silver Tower © Copyright Games Workshop Limited 2020 The Warhammer Quest: Silver Tower logosu, GW, Oyun Atölyesi, Warhammer, Warhammer Age of Sigmar, Stormcast Eternals ve ilgili tüm logolar, resimler, resimler, isimler, yaratıklar, ırklar, araçlar, konumlar, silahlar, karakterler ve ayırt edici özellikler bunların benzerleri ® veya TM ve/veya © Games Workshop Limited'dir, dünya çapında çeşitli şekillerde tescillidir ve lisans altında kullanılır. Tüm hakları ilgili sahiplerine aittir.

Ucuz çatışma becerilerinizi dövüş taktik savaşlarında test edin.
Sahneye oynanabilir birden fazla karakteri getirin.
Sezgisel kontrol mekanizmasına sahip dönüş tabanlı bir savaş sistemi.
Büyük bir kule kampanyası gerçekleşir.
Görsel olarak tehdit edici 3D grafiklere sahip oyun çarpıcı.
Warhammer Quest modundaki gümüş kuleyi geçerek zafer elde edin.
En büyük kahramanları arayın.
Binlerce zorluk çözüm gerektirir.

# Warhammer Quest: Silver Tower Brief Introduction

Warhammer Quest: Silver Tower, Games Workshop tarafından yayınlanan bir masaüstü savaş ve macera oyunudur. Warhammer evreninin zengin hikayesi ve aksiyon dolu atmosferi ile oyuncuları fantastik bir dünyada sürükleyen bu oyun, strateji ve rol yapma unsurlarını bir araya getiriyor. Kendi özgün karakterinizi yaratıp maceraya atılarak Silver Tower'ın tehlikeli labirentleri ve düşmanlarla dolu odalarında hayatta kalmaya çalışacaksınız. Oyunda rastgele düzenlenen labirentler, çeşitli düşmanlar, macera kartları ve zorlu bölüm hedefleriyle dolu bir deneyim sizi bekliyor. Savaş, keşif ve strateji becerilerinizi test ederek ilerlerken, aynı zamanda karakter gelişimini sağlayacak yeni yetenekler, ekipmanlar ve ödüller kazanabilirsiniz. Warhammer Quest: Silver Tower, oyunculara kesinlikle unutulmaz bir masaüstü oyun deneyimi sunmak için tüm heyecanı ve tehlikeleriyle birlikte geliyor. Bu büyüleyici evrende yola çıkın ve epik savaşların ardındaki gizemleri ortaya çıkarmaya çalışın.

# Nasıl indirilir ve kurulur Warhammer Quest: Silver Tower şık APK 2.4007 [Ücretsiz satın alma][Ücretsiz alışveriş]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Warhammer Quest modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Warhammer Quest mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Warhammer Quest indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Warhammer Quest arayın.

# Tam Özellikler Warhammer Quest: Silver Tower şık APK 2.4007 [Ücretsiz satın alma][Ücretsiz alışveriş]

// İndirme Bilgileri //

Boyut143.9MB
versiyon2.4007
Sürüm Kodu193
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE FOREGROUND_SERVICE ACCESS_ADSERVICES_AD_ID ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_TOPICS CHECK_LICENSE READ_PERMISSION_SINGULAR BILLING POST_NOTIFICATIONS SCHEDULE_EXACT_ALARM BIND_APPHUB_SERVICE WAKE_LOCK READ_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama biriminden okumasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
Min Sdk23
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.;Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5D936B8959321139FF8A164DF8D2A300F
imza0950D61DF8FD5B0A78E0095EF6519A5783BDBD44
B4F5373F29C0CA39C7FEF118B89CF0748CFF9853EEC27B5796C9566A81F3F23F
GeçerliThu Sep 20 21:35:00 CEST 2018 until: Wed Nov 11 20:35:00 CET 2048
Seri numarası70d51034

// Geliştirici //

Geliştirici5play.ru
organizasyon5play.ru";i:5;s:31:"Issuer: CN=5play.ru

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Warhammer Quest: Silver Tower şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Warhammer Quest: Silver Tower şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 45

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (45)

 • G

  @Anonim   2024-01-18 20:55:12

  Kimden:GB   cihaz:SM-G780G   OS:android 13
  Mod works until game needs to download data for new champions, will not download so cannot progress.
 • B

  @Anonim   2023-05-26 01:54:01

  Kimden:BR   cihaz:SM-A705MN   OS:android 11
  não tem dinheiro ilimitado e apenas god mode
 • V

  @Anonim   2023-01-07 09:12:10

  Kimden:VN   cihaz:SM-A515F   OS:android 13
  no mod for this game , bad
 • B

  @Anonim   2022-06-06 02:28:42

  Kimden:BR   cihaz:SM-A715F   OS:android 12
  zuadooooooooooooooooooooo
 • M

  @Anonim   2022-05-24 12:24:43

  Kimden:MX   cihaz:JAT-LX3   OS:android 9
  Excelente mod funcional
 • G

  @Anonim   2021-03-01 04:26:50

  Kimden:GB   cihaz:SM-J710F   OS:android 8.1.0
  it doesn't work at all
 • G

  @Anonim   2021-02-17 09:17:36

  Kimden:GB   cihaz:ONEPLUS A5010   OS:android 10
  Mod works as it should do
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Warhammer Quest: Silver Tower şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Warhammer Quest: Silver Tower

# Video incelemeleri:

Bu modun çalışıp çalışmadığını mı merak ediyorsunuz? Bu modla ilgili ekran yakalama videolarına göz atın.

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Warhammer Quest: Silver Tower şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (34) Sürümler of Warhammer Quest: Silver Tower şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Warhammer Quest: Silver Tower şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme